>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

ATP - Wimbledon 22.06.- 5.07.

Status
Zamknięty.
F 0

filweb

Forum VIP
A ja musiałem wczoraj w nocy zrobić szybkiego formata i straciłem login do Pinnacle przez lekkomyślność. Póki co sobie nie pogram, polecam jednak :

Seppi - Gicuquel 1 1,65 7/10
Widzę, że wielu z Was gra Francuza, a Seppi już podczas Quennsa w spotkaniu z Murrayem zaprezentował się nieźle. Blake&#39;a odprawił w świetnym stylu, grał bardzo dobry tenis, świetnie serwował. Dla mnie ten zawodnik jest doskonałym przykładem na to, ile można zyskać podpatrując najlepszych. Na początku sezonu trafiał kilka razy na Feda, po dwa razy starł się z Murrayem i Djokerem, raz dostał baty od Rafy. Chyba najczęściej trafiał na top 4 ze wszystkich graczy i widać u niego systematyczną poprawę. Kto by pomyślał, że pokona na trawie przyzwoitego Blake&#39;a? Z dużo słabszym Gicquelem da sobię radę i taki kurs polecam wszystkim, którzy mogą grać ???? .
Lekko można zaryzykować Tipsę, Schuettler to także niezły wybór. No i po takim kursie Almagro również warto zaryzykować ????
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: Robredo T. - Koubek St.
Typ:Koubek St.
Kurs: 6.00
Bukmacher: Betway
Analiza:
Hiszpan,który zajmuje 15 miejsce w rankingu jest z pewnością faworytem tego spotkania.Ja stawiam jednak na Stefana Kubka,który dla mnie jest w tym pojedynku faworyzowany.Oglądałem spotkanie Robredo z Baghdatisem tydzień temu.Robredo pomijając pierwsze 5-6 gemów nie istniał.Wynik tamtego spotkania był 7-5 6-2 dla Cypryjczyka.Wydaje sie że Robredo sie trzymał i prowadził dośc wyrównana walke ale tak nie było.Robredo juz po pierwszym secie zrezygnował z walki widząc ze jest bezsilny na tej nawierzchni i w tym dniu i tylko z uprzejmości Cypryjczyka zdłał zdobyć tyle ile zdobył,bo Baghdatis potrafił pluć po autach i siatce najprostrze piłki.
Z taka grą i nastawieniem liczyłem że Robredo odpadnie już w pierwszej rundzie ,lecz tak nie było.Teraz przyszło mu sie mierzyć z bardzo walecznym Austryjakiem.Liczye na dośc pewne zwycięstwo Kubka,który dosc nie spodziewanie wygrał z Rogerem-Vasselinem dopiero w 5 setach po wygranych dosc pewnie pierwszych 2 setach.Jednak to był widocznie wypadek przy pracy i dziś sie to niepowinno powtórzyć.
 
piotrekr 0

piotrekr

Użytkownik
Spotkanie: Ivo Karlovic-Steve Darcis (DW)
typ: 1-3
kurs: 10,00
buk: expekt

Analiza: Spotkanie 2 rundy turnieju wimbledońskiego. Na korcie nr4 jako trzecia para zagrają 36-rakieta świata Chorwat Ivo Karlovic z nr.77 w rankingu Belgiem Stevem Darsicem.
Na papierze faworytem oczywiście gigant z Chorwacji- nie tylko ze względu na wyższą pozycję w rankingu czy warunki fizyczne ale również ze względu na większe doświadczenie w turniejach wielkoszlemowych. Dodatkowo trawa, nawierzchnia która chyba jak żadna inna z nawierzchni pasuje do stylu prezentowanego przez Chorwata opartego na dwóch zagraniach- potężnym serwisie i kończącym forehandzie. Mimo tych wszystkich czynników przemawiających za Karlovicem uważam że kursy wystawione przez bukmacherów na zwycięstwo Chorwata są zdecydowanie za niskie. Nie jest to bez dwóch zdań taki turniejowy pewniak na którego można w ciemno stawiać całą wypłate
Raczej chimeryczny przeciętniak z przebłyskami którego gra praktycznie w 100% uzależniona jest od jakości serwisu.
Z kolei Belg zrobił na mnie spore wrażenie ogrywając w 1 rundzie w 3 setach finaliste niedawnego turnieju w Eastbourne Franka Dancevica który wydawało się że z obecną formę może nieźle namieszać w tegorocznym Wimbledonie.
Darcis jednak wybił z głowy Kanadyjczykowi marzenia o 2 rundzie prezentując tenis urozmaicony, efektowny- przy czym również niezwykle skuteczny.
Jak będzie dzisiaj? Liczę że jeśli ma paść jakaś niespodzianka w dniu dzisiejszym to własnie w meczu Darcisa z Karlovicem.
Jako że typ na zwycięstwo ktoś już wcześniej podał zagram na dokładny wynik w setach- 3-1 dla Darcisa
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Tegoroczne wyniki Wimbledonu to jedna wielka komedia zawodnicy/zawodniczki którzy dysponowali niezła formą w ostatnich tygodniach przegrywają z &quot;OGÓRAMI&quot; także nie ma co sobie pisać ze ten lub jest w formie po prostu strzelić albo wejdzie albo nie
 
piotr.c7 0

piotr.c7

Użytkownik
P. Cuevas - J. Levine
typ 1
kurs 2.7
bet-at-home

Bardzo ciekae spotkanie.Cuevas po zacietym meczu pokonal C.Rochusa 3:2,natomiast Levinedosc niespodziewanie pokonal Marata Safina 3:1.Faworytem wg bukmacherow jest ten drugi,ja osobiscie sie z tym nie zgadzam,uwazam iz Cuevas jest lepszym zawodnikiem i gra lepiej.Kurs kuszacy.Pewnosc 8/10
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
P. Cuevas - J. Levine
typ 1
kurs 2.7
bet-at-home

Bardzo ciekae spotkanie.Cuevas po zacietym meczu pokonal C.Rochusa 3:2,natomiast Levinedosc niespodziewanie pokonal Marata Safina 3:1.Faworytem wg bukmacherow jest ten drugi,ja osobiscie sie z tym nie zgadzam,uwazam iz Cuevas jest lepszym zawodnikiem i gra lepiej.Kurs kuszacy.Pewnosc 8/10
????

nie wiem skąd ten typ

Cuevas zawodnik na clay, męczył w pierwszym meczu z Rochusem, natomiast Levine woli szybsze nawierzchnie, a wygraną z Safinem nie można zawdzięczać tylko Rosjaninowi, że słabo zagrał, wg mnie Jesse wygra 3-1, ale cóż zobaczymy.....
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Berdych T. - Mathieu P.-H.
Typ: Over 40.5 gemów
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Na dzisiejszą analize wybrałem ciekawy mecz 2 rundy Wimbledonu. Czech rozstawiony z nr20 na wielkiego szlema Tomas Berdych grał będzie z z Francuzem 38 w rankingu ATP Mathieu. Tomas na trawie w życiu największe osiągnięcia miał w Halle gdzie był w finale w roku 2006 oraz wygrał tamtejszy turniej w roku 2007. Od dwóch lat w tym turnieju staje na 1/8 finału tak też było w tym roku. Tomas w Wimbledonie ma już kilka dobrych startów, zaczeło się w 2004 roku gdzie był w 1 rundzie, rok później już 2 runda. W 2006 roku jeszcze wyzej w 1/8 finału, a w 2007 najwyżej w karierze ćwierćfinał. Rok temu Czech był w 3 rundzie. W pierwszej rundzie rozprawił się w 3 setach z Bogdanovicem sumując 30 gemów w meczu. Czech też jest faworytem tego meczu. Francuz nie tam mocny na trawie, w życiu ćwierćfinał w Nottingham. Nic więcej nie osiagnął. Jeśli chodzi o Wimbledon to był w 1/8 finału rok 2007 i rok temu w 3 rundzie. W swoim pierwszym meczu tego roku na kortach Wimbledonu pokonał Portugalczyka Gila w 4 setach sumując 33 gemy co oznacza że gemy wysoko wygrywał. Dzisiaj ja oczekuję pięknej walki na korcie. Czech wydaje się być mocniejszy na trawie jednak Paul na pewno nie odpuści tego meczu. Rok temu na tym poziomie Tomas też był faworytem i wygrał z Hanescu 3-1 w gemu było wtedy 41 gemów, ja nic nie mam przeciwko temu żeby było dzisiaj podobnie. Oboje maja podobny serwis, Czech troszkę mocniejszy ale za to return należy do mathieu. Liczę na co najmniej 2 tiebreaki i 4 sety. Pozdrawiam.
 
januask 48

januask

Użytkownik
Spotkanie: Cuevas P. v Levine J.
Typ: 1
Kurs: 3
Buk: bet365
Analiza:
Druga runda tenisowego turnieju mężczyzn na kortach trawiastych w londyńskim Wimbledonie.
Na dziś wybrałem pojedynek pomiędzy Urugwajczykiem Cuevas P. oraz Amerykaninem Levine J. Obydwaj są mniej znanymi zawodnikami dla szerszej publiczności. Cuevas zajmuje obecnie 127 pozycje w rankingu ATP, natomiast Levine jest 136 w tymże rankingu.
Jak do tej pory zawodnicy nie meli przyjemności zagrać ze sobą. Dodam jeszcze, że obydwaj przeszli do turnieju głównego z kwalifikacji.
Mój typ opieram typowo o swoje spostrzeżenia z pierwszej rundy i gry wyżej wymienionych zawodników w tejże rundzie.
Cuevas pokonał Belga Rochusa C. 3:2 w setach, przegrywając już 0:2 potrafił mimo wszystko wygrać to spotkanie. Tak więc chęci i waleczności mu dziś na pewno nie zabraknie. Ma bardzo dobry serwis(36 asów w w/w meczu,79% wygranego 1 podania), gra agresywnie i stara się atakować(77 winerów w w/w meczu) ale i z głębi kortu radził sobie dobrze.
Levine natomiast w pierwszej rundzie pokonał Safina w stosunku 3:1. Nie pokazał nic specjalnego, zagrał po prostu ciut lepiej od zastraszająco słabego Rosjanina. Dla przykładu Levine miał aż 10 podwójnych błędów serwisowych(tylko 57% pierwszego podania) i 34 niewymuszone błędy(notabene więcej niż Safin).
Podsumowując, jak dla mnie prawie wszystko przemawia na korzyść Urugwajczyka, dlatego nie widzę w tym meczu innego rozwiązania jak zwycięstwo Cuevasa.
 
midel 189

midel

Użytkownik
ja na dzisiaj proponuję 3 typy
Dwa z nich zagrałem w dublu, jeden za mniejszą stawkę singla
Zverev - Petzchner 1 1,55 + Juan Martin Del Potro - Lleyton Hewitt 1 1,37
Młody Niemiec zmusił Tursunova do kreczu, grał bardzo dobrze z lekko kontuzjowanym rywalem. Powinien poradzić sobie z rodakiem. W drugim spotkaniu grają ze sobą zawodnicy, których bardzo lubię, ale nie mogę zostawić kursu w okolicach 1,4 na kapitalnie grającego Juana Martina. W mojej ocenie ten zawodnik dojdzie co najmniej do półfinalu, ma ogromne szanse, żeby tam pokonać Murraya (chyba, że ta łajza tam nie dojdzie :p ), ale w finale z Federerem tudzież Djokoviciem (małe szanse, ale ja w to wierzę) raczej nie będzie miał szans.
Fognini - Ferrer 1 5,5
Włoch był już jedną nogą poza turniejem, ale na jego szczęscie Istomin skreczował. Ferrer w beznadziejnej formie, męczył się z jeszcze słabszym Kevinem Kimem. Moim zdaniem szane się 60/40 dla dobrze serwującego Włocha, stąd ten kurs biorę w ciemno.
 
ikso 0

ikso

Użytkownik
1. Cuevas P. v Levine J. [Games HC] 5:0 ⛔
@ 1.80
Gamebookers
26 16 64 64 36

Cuevas 1. rundę przeszedł niespokojnie. Levine natomiast pokonał Marata Safina. Levine jest faworytem bukmacherów jednak ja uważam, że Cuevas nie jest bez szans. Myślę, że stać go spokojnie na wygranie seta czy trzymanie krótkiego dystansu punktowego do Levine&#39;a. Tym bardziej, że pokonanie Safina nie zawdzięcza głównie swojej dobrej grze lecz pomocy samego Safina.

4. Del Potro J.-M. v Hewitt L. [Games HC] 0:4 ⛔
@ 1.80
Gamebookers

Nie tym razem

Del Potro ma potencjał i talent żeby zajść wysoko w tegorocznym Wimbledonie. Przeciwko sobie ma obecnie Lleytona. Pojedynek na pewno ciężki jednak ja wierzę w wygraną Del Potro.
Faktycznie, zagalopowałem się. ????

Dział ATP - analizy spotkań Panów. Ale nie chcę mi się przenosić, więc tym razem daruję;]
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ferrer - Fognini 6/2 6/2 6/3
(3/10)
Fognini @ 6.45
Trzecie dzisiejsze spotkanie II. r. na #18 korcie, Fona podejmuję Ferrera, jakoś trochę mnie dziwi kurs na Włocha który według mnie powinien odpaść już w I. r. lecz przez nieszczęście jednego jest szczęście drugiego przy stanie 1/6 6/7 6/4 3/1 Uzbek Istomin skreczował Fona dzięki temu wyrównał swój najlepszy lifetime II. r. lecz myślę że powoli, powoli chłopaka nie będą zadowalać takie sukcesy i jest to turniej gdzie powinien zaczynać walczyć o jak najwięcej w tym sezonie śledziłem go w MC gdzie underdogi lały kogo tylko popadnie i w tym gronie był Fognini który pokonał Berdycha 1/6 6/3 6/3 w kolejnej rundzie zdeklasował Cilića 6/0 6/2 i w meczu gdzie serwował po pierwszego seta z Murrayem uległ mu 7/6 6/4 wyniki bardzo dobre zabrakło już chyba wtedy sił na Angola podczas najważniejszego testu czyli @ RG przegrał po pięciosetówce z Andreevem 6/1 3/6 1/6 6/3 5/7 gdzie walczył bardzo zaciekle lecz jednak nie dał rady Rosjaninowi, przejdźmy teraz do trawy @ QS odpadł z Południowoafrykańskim &quot;Dr. Ivo&quot; czyli z Kevinem Andersonem który zatłukł go serwisem 6/3 7/6 w Eastbourne też los go nie rozpieścił, dając mu Tursunova który wygrał później ten turniej lecz jako jeden z nielicznych urwał mu na tym turnieju seta lecz przegrał 3/6 6/4 4/6, jak narazie szału nie ma lecz rywale albo natrafili na dobra formę jak Rosjanin, albo po prostu musieli wreszcie wygrac i się pokazać że żyją w przypadku Andersona którego nie widziałem ładnych parę miesięcy. Przejdźmy do Ferrera troszkę się męczył i to nie był łatwy mecz z dziadkiem Kimem na jaki wyglądał po scoreboardzie 7/5 6/3 4/6 6/2 i narazie to tyle jak na Wimby, na cegiełce przed WS był finalistą w Barcelonie ulegając każdy wie komu 2/6 5/7, na RG doszedł do trzeciej rundy przegrywając z późniejszym finalistą Soderlingiem 7/6 5/7 2/6 6/7 więc przy jego etatowej nawierzchni trochę się pokazał, na trawie też szalał w Herten. ćwierćfinał gdzie uległ innemu Hiszpanowi Pastorowi 4/6 2/6 gdzie po drodze szałowych przeciwników nie miał bo byli to Huta-Galung czy Oscar Hernandez więc nie przyciągał bym aż tak wielkiej wagi do tego że Ferrer doszedł aż do ćwierćfinału w Herten, co do H2H zachowana czysta karta, co do porównania obaj lubią mączkę Ferrer jak to ceglak będzie prezentował Hiszpańską rzeźbę która na pewno jest znana Włochowi, oboje mają dosyć porządny fh tak samo preferują grę prawą ręką lecz jednak grę jaką będzie prezentował Fognini jak i serwis z MC myślę że na pewno chłopak powalczy o swoje i nowy rekord w lifetime i awansuję do III. r. bo jakoś jednak Ferrera nie widzę jako człowieka który może o coś w ogóle powalczyć na Wimbledonie i dodać jeszcze mogę że Fognini ma podobne warunki do poprzedniego rywala Ferrera ale za to na pewno więcej ambicji niż poczciwy i stary Kim, a na sam koniec myślę po prostu to nie jest turniej dla Hiszpana który naprawdę może się męczyć z Włochem i jeśli nie teraz odpadnie to w następnej rundzie spotka na swojej drodze prawdopodobnie Radka Stepanka który na pewno jeśli nie Włoch wyeliminuję Hiszpana.

Czy ambicja Włocha pomoże mu w sprawieniu niespodzianki dnia?
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Fernando Gonzalez - Leonardo Mayer
Typ: 2
Kurs: 4.50
WINunited
Kolejny, już czwarty dzień Wimbledonu. Spośród spotkań, które dziś odbędą się na tych trawiastych kortach wybrałem spotkanie pomiędzy dwoma zawodnikami z Ameryki Południowej, rozstawionym z nr 10 reprezentantem Chile Fernando Gonzalezem i Argentyńczykiem Leonardo Mayerem. 29-letni Gonzalez obecnie w rankingu ATP jest 10-ty, a młodziutki ledwie 22-letni Mayer jest na miejscu 64-tym. Obaj są praworęczni, o podobnych warunkach fizycznych (183cm - 187cm). Typ swój opieram przede wszystkim na tym, że Fernando Gonzalez tylko raz w Wimbledonie osiągnął sukces na skalę swego talentu, cztery lata temu osiągając ćwierćfinał. Od tamtego czasu szło mu już tylko gorzej, dwa kolejne występy kończył na trzeciej rundzie, a w zeszłym roku odpadł już właśnie w drugiej rundzie, w 4 setach z Bolellim. Co roku w każdym meczu, obojętnie jaka to runda by nie była każdy set należy do zaciętych, sporo walki jest w meczach z jego udziałem. Młodziutki Argentyńczyk jest dość nietypowym graczem jak na zawodnika z tego kraju. Już na poziomie challengerowym lepszy bilans miał na nawierzchni twardej niż na ziemi, spowodowane to jest posiadaniem przez Mayera bardzo groźnej broni - serwisu, dzięki któremu zdobywa bardzo wiele punktów na nawierzchniach szybszych. Do tego roku styczności z trawą zbyt wielkiej nie miał, wystąpił w 2007 i 2008 roku w eliminacjach Wimbledonu, lecz wtedy jeszcze był za mało doświadczony na tej nawierzchni by przejść kwalifikacje, choć w zeszłym roku odpadł w drugiej rundzie po zaciętym meczu z bardzo groźnym zawodnikiem z RPA Rikiem De Voestem. W tym roku postawa Fernando Gonzaleza potwierdza moje słowa, przyjechał na ten turniej niejako z marszu, nie grając w żadnym z turniejów na kortach trawiastych poprzedzających Wimbledon. Inaczej jest z Mayerem, zagrał w dwóch turniejach: w Londynie i Eastbourne. W pierwszym z nich co prawda odpadł już w pierwszej rundzie z Vliegenem (6:7 4:6), ale pozostawił po sobie dobre wrażenie. W kolejnym tygodniu udało mu się już awansować do ćwierćfinału, pokonując przede wszystkim bardzo groźnego na tej nawierzchni Francuza Benneteau. Argentyńczyk okazał jak groźne ma podanie, serwując w spotkaniach 2-setowych po 7 asów w meczu, a w 3-setowym ćwierćfinale 15. W pierwszej rundzie tegorocznego Wimbledonu Fernando Gonzalez pokonał Rosjanina Gabiashviliego 7:5 7:5 6:3, a Leonardo Mayer zmiótł z kortu Hiszpana Hernandeza 6:0 6:0 6:3. Jeśli młody Argentyńczyk nie przegra tego spotkania już przed wyjściem na kort, nie spali się przed spotkaniem z tak utytułowanym rywalem, jest w stanie właśnie na trawie zagrać z nim jak równy z równym, a nawet i wygrać.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Stepanek Radek - Starace Potito
Typ:Starace 1 set
Kurs: 4.90
Expekt
Analiza:
Obaj panowie grali ze sobą tylko jeden raz.W zeszłorocznym Us Open gdzie Stepanek wygrał pewnie 3-0.Zdziwiły mnie kursy jakie sa na obu panów.Oczywiście faworytem jest Czech,lecz Starace nie jest bez szans w tym pojedynku,a z pewnością nie jest bez szans w pierwszym secie.Włoch przez 2 sety nie dał nawet ani jednej szansy na przełamanie Acasuso.Imponuje skutecznoscią w gemach ,w których serwuje.
Z pewnoscią pierwszy set bedzie bardzo wyrównany i nieodrzucam możliwości rozegrania dodatkowego gema.
Czech zajmujący 22 miejsce w rankingu nie gra już tak skutecznie jak robił to dwa lata temu.Jego akcje pod siatką często kończą się stratą punktu.
Włoch za to w ostatnim czasie osiąga bardzo przyzwoite wyniki i myśle ze skutecznie przeciwstawi się Stepankowi.Moze ta nawierzchnia jest częsciowo obca Starace ale pierwszy mecz pokazał że potrafi grać na niej.
Jego akcje przy siatce są bardzo skuteczne więc nie jest na straconej pozycji.Stepanek w pierwszym meczu miał skutecznośc 64 procentową gry przy siatce ,a na trawie to moze być zgubne bo czesto nie ma się drugiej szansy.
Stosunek przy winnersach a unforced errors u obu panów w normie.Czech miał aż 47 winnersów lecz 37 niewymuszonych błędów co daje przyzwoity wynik.Włoch 18 winnersów i 12 u.e.
Nie wiadomo jak bedzie w dalszej częsci meczu ale licze że pierwszy set poleci na konto Włocha.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Juan Martin Del Potro - Lleyton Hewitt 1 1,37 ⛔
W drugim spotkaniu grają ze sobą zawodnicy, których bardzo lubię, ale nie mogę zostawić kursu w okolicach 1,4 na kapitalnie grającego Juana Martina. W mojej ocenie ten zawodnik dojdzie co najmniej do półfinalu, ma ogromne szanse, żeby tam pokonać Murraya (chyba, że ta łajza tam nie dojdzie :p ), ale w finale z Federerem tudzież Djokoviciem (małe szanse, ale ja w to wierzę) raczej nie będzie miał szans.
Jednak się myliłem, a raczej nie sądziłem, że Lleyton jest w tak genialnej formie. Juan Martin starał się, walczył, ale w sumie był bezradny. Drugi i trzeci set mogły mieć inny przebieg, no ale szkoda. Lleyton myślę, że do ćwierćfinału dotrwa, a tam bój z Roddickiem, czy odegra się za Queen&#39;s ?
 
ikso 0

ikso

Użytkownik
Moim zdaniem nie tylko Hewitt był w bardzo dobrej dyspozycji ale również Del Potro grał jakby za karę. Tyle piłek co on przepuścił bo myślał, że idą w out to dawno nie widziałem. Nie zmienia to jednak faktu, że Hewitt rzeczywiście rewelacja pograł.
 
S 0

sporthq

Użytkownik
Spotkanie: Nikolay Davydenko - Tomas Berdych
Typ: 2
Kurs: 1,85
Buk: bwin
Analiza:
Mecz III rundy turnieju Wimbledonu. Na przeciwko siebie stają - 11 rakieta świata mierząca 178cm oraz potężnie zbudowany Czech 20 rakieta świata mierzący 196cm wzrostu. Może zacznę od tego, że Berdych na 8 pojedynków z Nikolayem ani razu nie odniósł zwycięstwo jednakże nie spotkali się ani jeszcze na trawie. W I rundzie Davydenko gładko ograł Evansa 3:0 natomiast Berdych ograł Bogdanovicia również 3 do 0, w II rundzie Berdychowi przyszło się mierzyć z Mathieu P-H. ogranie go 3:0 nie sprawiło mu większych problemów, natomiast Davydenko ograł słabego Crivoi Victora również 3:0. To tyle podsumowań poprzednich rund, jakby nie patrzeć Davydenko miał łatwiejszą przeprawę do III rundy. Jutro bardzo ważny będzie serwis jeżeli Berdych wykorzysta swoje atuty w postaci szybkiego serwu (na tej nawierzchni serw jest jednym z ważniejszych elementów) to podejrzewam, że Nikolay ulegnie i mecz skończy się wygraną Czecha czego mu serdecznie życzę.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Tommy Haas (długoterminówka)
(6/10)
Tommy Haas osiągnie ćwierćfinał @ 2.10
(3/10)
Tommy Haas osiągnie półfinał @ 5.10
Prezentuję parę chwytliwych typów na mojego ulubionego tenisistę gdzie w tym sezonie i to na trawie chłopak naprawdę gra na wysokim poziomie, już przed Wimbledonem miałem grać coś w tym stylu, lecz jednak służba nie drużba, miałem grać to że Haas zamelduję się w 1/8 finału jak i w ćwierćfinale gdzie kursy były kolejno 2.35 &amp; 3.30. Teraz poprzeczka podwyższona trochę wyżej lecz nie jest aż tak źle. Lifetime Tommiego na Wimbledonie to IV r. jutro stanie przed szansą wyrównania rekordu gdzie będzie podejmował Cilića który jak dla mnie bardzo szczęśliwie pokonał Querreya 4/6 7/6 6/3 6/7 6/4 zanotował 43 UE, pierwszy serwis też szału nie dawał 58 % trawa mu nie leży to widać po grze no i oczywiście długie spotkanie które wymęczy na pewno każdego, gdzie Haas po kreczu Llodry zszedł dosyć szybko i na pewno ma więcej sił na to spotkanie myślę że jutro większych szans Chorwatowi nie da, swoje lata Tommy ma chociaż u Niemców jest to nie istotne, lecz jednak myślę że Tommy będzie zdeterminowany by wygrać i zameldować się w kolejnej rundzie i wyrówna lifetime gdzie spotka Andreeva lub Seppiego z tym pierwszym H2H 0-1 na mączce w &#39;07 w mało znaczącym spotkaniu Pucharu Davisa gdzie Niemiec uległ 2/6 2/6 2/6 lecz jednak większej wagi do tego spotkania bym nie przywiązywał, przy H2H z Włochem 1-0 dla Tommiego i mecz odbył się na trawie w Halle gdzie zdeklasował Włocha 6/2 6/1. Myślę że popchnięty zwycięstwem z Cilićiem będzie w stanie pokonać jednego z tych dwóch dżentelmenów i osiągnąć swój życiowy sukces i awansować do ćwierćfinału Wimbledonu ponieważ rywali nie ma szałowych, można zauważyć że Tommy na każdym Szlemie co tylko może walczy do końca, w tym sezonie odpadł w III. r. @ AO w meczu z Nadalem, IV r. z Fedexem @ RG, dwa lata temu podczas wywalczenia 1/8 finału na Wimbledonie skreczował w meczu z Fedexem więc przegrywał z samą elitą, a rok temu przegrał w III. r. na obiektach Wimbledonu z obecną #4. rakietą świata Andym Murrayem. Myślę że i tutaj Haas pokażę determinację i zajdzie do ćwierćfinału gdzie w najgorszym wypadku zmierzy się z Djokovićiem H2H 1-2, w tym sezonie nawiązywał już z nim walkę na samym początku w Indian Wells na ulubionej swojej nawierzchni na hardach przegrał 2/6 6/7, szczerzę w I. połówce sezonu na twardych nawierzchniach myślałem że będzie to taki sam blady sezon jak i poprzedni dla Niemca, jednym z argumentów było właśnie zero sukcesów na hardzie jak i to że Djoko to jednak nie super wojownik któremu zdarza się zagotować psychicznie czy paść fizycznie, a jednak była #2 nie urwała mu chociaż seta, lecz sezon na trawie i to u siebie w Halle gdzie przez całą swoją karierę Haas chciał zdobyć tytuł w finale napotkał Djoko którego pokonał bez większych problemów 6/3 6/7 6/1, więc dlaczego nie powtórzyć tego na Szlemie gdzie Djoko na taki maraton jak dwa tygodnie tenisa na najwyższym poziomie zbytnio nie jest przygotowany, widać to już w tym sezonie ćwierćfinał AO i krecz z Roddickiem przy stanie 7/6 4/6 2/6 1/2 czy porażka na RG z innym Niemcem który też jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie jak Haas czyli z Kohlschreiberem 4/6 4/6 4/6. W innych wypadkach jeśli Haas dojdzie do ćwierćfinału może natrafić jeszcze Robredo H2H 2-2 1-0 na trawie, Selę H2H 0-0 czy Fisha H2H 3-1, 0-0 trawa który chyba będzie dla najbardziej prawdopodobnym typem człowieka w ćwierćfinale ponieważ to już nawet on może pomęczyć jutro Djoko czy nawet z nim wygrać.

Czy Tommy będzie pykał jak za dawnych lat?
 
midel 189

midel

Użytkownik
Odniosę się do analizy powyżej. Gdy był sezon na cegle to wielu &quot;ekspertów&quot; pisało, że to nie jest nawierzchnia dla Marina, gdy jest sezon na trawie, to samo ???? Chorwat bardzo dobrze potrafi grać na trawie, w tamtym roku doszedł do 4R co było jego najlepszym występem w GS. Z Querreyem pokazał charakter, wyciągnął drugiego seta, gdy Amerykanin serwował przy stanie bodajże 5-3. Czy będzie odczuwał zmęczenie w pierwszym tygodniu Wielkiego Szlema nie grając debla ? Wątpię. Takie mecze raczej wzmacniają mentalnie. Natomiast Tommy nie zachwyca póki co w Londynie. Męczarnie z Peyą, zawodnikiem z kwalifikacji, później przeciętna gra z Llodrą, który po 7 gemach skreczował. Do tego słaba psychika Niemca - na RG miał Federera &quot; na widelcu&quot;, przy stanie 2-0 w setach, przegrał frajersko trzeciego seta i zamiast walczyć to mało się nie rozpłakał i nawet nie sprawiał wrażenia, że mu zależy na tym meczu - śmieszna postawa &quot;profesjonalisty&quot;.
&quot;Djoko to jednak nie super wojownik któremu zdarza się zagotować psychicznie&quot;
To stwierdzenie rozbawiło mnie do łez. Widziałem już bardzo dużo spotkań, gdy Djokoviciovi nic nie wychodziło lub rywal grał kapitalnie i nagle, gdy już było prawie po meczu Nole potrafił wygrać kilka piłek w genialnym stylu i przejść do kolejnej rundy. Owszem - jego kondycja pozostawia wiele do życzenia, ale waleczności nie można mu odmówić.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Hass może i nie zachwyca ale nie mozna mu odmówić dobrej gry. Męczarnie z Peyą ? Alexander grał w kwalifikacjach gdzie zmiótł każdego z 3 zawodników. Bardzo dobrze wczuł się w trawę. Jak dla mnie to nie były meczarnie tylko solidny przeciwnik dla Niemca. Drugi pojedynek z Francuzem za wiele nam o grze Tommyego nie powie bo nawet nie dograli seta.

Dziś Nimiec zagra z Ciliciem. W moim odczuciu drewniany chłopiec nie prezentje się dobrze w tym turnieju. Serwis + miotanie się po korcie bez składu i ładu jakoś mnie do niego nie przekonuje. Widzaiłęm w prawdzie tylko 3 gemy w wykonaniu Chorwata z Querrym gdzie niemiłosiernie meczył się w 5 setach. Zobaczymy jak to będzie stawiam na Tommyego po kursie 1,6 w bahu.
 
K 6

koziuch

Użytkownik
Ja również oglądałem Cilica w meczu z Querreyem i powiem szczerze ze Cilic nie zasluzyl na wygraną. Drewnianym chłopcem to jest Querrey ale w tym meczu gonil Chorwata po korcie i to dosc konkretnie, a Cilic?- Tylko serwis, zero wymiany i wygranych pilek z glebi kortu. Stawiam na Haasa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom