>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

ATP - Wimbledon 22.06.- 5.07.

Status
Zamknięty.
jkula 2

jkula

Użytkownik
&quot;Drewniany chłopiec&quot; to o kim ? Jak o Ciliciu to gratuluję wiedzy tenisowej ...
Moja wiedeza jakaś zastraszająca to nie jest ale ciągle się ucze. Widziałem 1 turniej na cegle w wykonaniu Chorwata ( który zreszta wygrał - nie pamiętam który chyba Vina del Mar czy jakos tak ale nie pamiętam niestety dokładnie) gdzie grał naprawdę ładnie z pomysłem i jak na kogoś z takim wzrostem poruszał się bardzo dynamicznie. Kolejne coraz bardziej mnie rozczarowywały. Chorwat coraz słabiej ruszał się po korcie a coraz bardziej polegał na serwisie. Stad wynika moja opinia, bo kazdy ma swoją na temat każdego zawodnika..on jak dla mnie jest poprostu slaby technicznie...byćmoże ten pojedynek zmienij moja opinie na jego temat..pozdrawiam
 
F 0

filweb

Forum VIP
David Ferrer - Radek Stepanek 2 @2,16 5/10

Nie rozumiem, dlaczego Hiszpan jest w tym spotkaniu faworytem bukmachera. Niby Radek męczył się ze Starace w ostatniej rundzie, Ferrer łatwo wygrał z innym Włochem - Fogninim. Jednak to Potito jest dla mnie dużo bardziej wymagającym przeciwnikiem.

David Ferrer jeszcze rok temu był 4 zawodnikiem rankingu ATP, dziś jest poza 20-ką i gra bardzo słaby sezon. Widziałem go wielokrotnie, na każdej nawierzchni i tak jak na clayu prezentował się jeszcze w miarę przyzwoicie, tak na szybszej trawie przegrywał z Ivanem Navarro, w całym turnieju w Hertogenbosch był bardzo nieprzekonujący.

Czech podczas Challengera w Prostojev nabawił się kontuzji, matchstat podaje &quot;unknown&quot;, pewnie dlatego, że dziś nie można w żaden sposób zidentyfikować tego urazu, gdyż nie ma po nim śladu. Radek na trawie to dla mnie zawodnik klasę lepszy od Ferrera, nie jest może w życiowej formie, ale jego obecna dyspozycja jest znacznie bardziej zachęcająca niż ta, którą prezentuje Hiszpan.

Daję zdecydowanie grubo ponad 50% szans na ostateczny win Stepanka, myślę, że Davida stać maksymalnie na 2 sety.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Jak dla mnie Novak Djokovic powinien wygrać z Fishem, ale z pewnością nie będzie to dla niego mecz na &quot;1,20&quot; tylko bardziej &quot;1,60&quot;. Kursy na Novaka dość solidnie rosną, Fish potrafi grać na trawie, co udowodnił w meczu z Tipsą, natomiast Novak dalej czeka aż jego najlepsza dyspozycja powróci. Za co tego zawodnika bardzo lubię to sposób, w jaki zachowuje się w słabszych momentach. Zamiast miotania rakietą - ironiczny uśmiech.

Co do Szweda to jest on dla mnie najbardziej przereklamowanym zawodnkiem ATP od dłuższego czasu. Zagrał jeden dobry turniej, wygrał z Nadalem będących w takiej dyspozycji, że ogólnie szacunek za samo wyjście na kort i wcześniej wygranie 3 spotkań. Soderling w meczu z Mullerem nie był już taki genialny, do momentu, kiedy Luxemburczyk serwował i grał przyzwoicie to właśnie on był lepszym zawodnikiem na korcie. Hiszpan Almagro to jeden z moich ulubieńców. Dość powiedzieć, że jest jednym z najlepiej wyszkolonych technicznie graczy w ATP, nie można zapomnieć również o jego serwisie, który także zaliczyłbym do czołowej 10 wśród panów. W tym spotkaniu dwójka ma znacznie większe szanse na końcowy tryumf, jeśli Almagro przypomni sobie swoje najlepsze momenty, to może bez problemu odprawić Szweda. Trawa to może nie jest nawierzchnia Hiszpana, ale pamiętajmy, że jego gra może być bardzo uniwersalna, ponieważ Nicolas w każdym aspekcie gry przewyższa Szweda, może poza returnem. Ważny jest także fakt, że Soderling powoli zaczyna czuć się jak gwiazda i może to go bardzo szybko zgubić.

KOLEGA, KTÓREMU ODPOWIADAM - ODPISAŁEM NA TWOJE PYTANIE, ALE NASTĘPNYM RAZEM JUŻ TEGO NIE ZROBIĘ, CHYBA, ŻE ZAMIEŚCISZ SWOJE PYTANIE W ODPOWIEDNIM DZIALE ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Robredo - Sela
(4/10)
Robredo @ 1.70
Dzisiaj chimerycznie przeciwko wielu ludziom którzy stawiają na Izraelczyka. Robredo tak już ma że się męczy, męczy i wygrywa z zawodnikami trochę niżej od siebie, tak było właśnie @ Wimby z Gregorciem 7/6 6/4 5/7 7/6 jak i z Koubkiem 3/6 4/6 6/4 7/6 6/1 gdzie widzimy nie jednemu psycha by już siadła, ponieważ Hiszpan jedną noga był poza Wimbledonem lecz jednak zmobilizował się, odrobił stratę jak i zwyciężył z Austriakiem. Dudi w I. r. pokonał Maximo G. 6/4 4/6 7/6 6/3 gdzie następnie pokonał Schuettiego 7/6 6/3 6/2 ale dla mnie to nie taki wyczyn, Niemiec ma swoje lata i wahania formy są u niego na porządku dnia. Lifetimy na Wimbledonie u obu Panów nie są znakomite lecz Robredo tak samo jak np. Haas jest o krok od poprawienia swojego rekordu ponieważ nie zaszedł nigdy dalej niż III. r., a na kolejna taką dobrą szansę może trochę poczekać, u Dudiego lifetime pobity z I. r na III. więc progres jak i sukces na pewno już jest. H2H 2-0 dla Dudiego nie grali nigdy ze sobą na mączce jak i na trawce. H2H mnie aż tak jakoś nie starszy warunki fizyczne lepsze ma Tommy lecz i wtedy miał ale jednak myślę że chłopak nie odpuści szansy na pobicie swojego rekordu na kortach Wimbledonu w spotkaniu z Selą gdzie na pewno będzie walka jak zawsze w spotkaniach Robredo i sądzę że i tym razem wyjdzie z tego obronną ręką.
 
pezio 29,9K

pezio

Użytkownik
Co za idiotyzm przekladac ostatniego seta na nastepny dzien..
A jak mają grać - z latarkami? :-|

Ferrer D. - Stepanek R. 2 @2,00

Kursy pomyłka. Stepan tu pojedzie. Nie ma co się sugerować 5-setówką ze Starace, bo Włoch momentami gra naprawdę dobrze, tak jak powalczył z Murray&#39;em na RG. Ferrer jest słaby na trawie, no może nie słaby , ale na pewno traci dużo na wartości. Średni serwis, nie ma jakiegoś mocnego punktu, który mógłby go ratować w trudnych momentach. W formie zbytnio nie jest, stracony set z Kimem, z Fogninim niby 3-0 ale miewał przestoje(a Fabio zagrał kaszankę). Radek świetny volley, serwis. Co prawda, troszkę za dużo błędów własnych z Potito ale liczę, że jutro spokojnie wypunktuje Hiszpana. Jak dla mnie faworytem tutaj jest Czech i warto postawić po takim kursie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Stepanek czesto gra 5 setowki w Szlemach, taki juz jest, Ferrer wygral w karierze turniej na trawie wiec umie na tej naiwerzchni grac. To zupelnie inny styl gry niz Robredo. Mocniejszy i lepszy bh i duzo mocniejszy fh. To samo Simon, niby cienki a walnal 22 asy potem 14 a jego rywal hanescu chyba 12 w morderczej 5 setowce, nie ma sie co sugerowac tak narodowoscia czy wzrostem. Hiszpan jest faworytem w meczu z Czechem, ja tego nie obstawiam ale nie rozumiem tego pedu aby grac Radka.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Nikolay Davydenko (RUS) - Tomas Berdych (CZE) (ile setów ?)
Typ: 3 sety
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś do analizy wybrałem pojedynek z Wimbledonu...Davydenko obecnie 11 miejsce w rankingu ATP, jego dzisiejszy rywal Berdych zajmuje miejsce 21...Spotkanie bardzo ciekawe...bukmacherzy nie wskazują faworyta i kursy sa bardzo wyrównane...jednak moim zdaniem dziś Rosjanin wygra to spotkanie...pierwsze co rzuca się w oczy to historia meczy obu panów:

30/10/2008 Paris, France R16 Europe Carpet indoor Davydenko, Nikolay 2:0 6:1 6:1
13/04/2008 Single Matches Davydenko, Nikolay : 6:3 2:6 6:7 6:3 1:2
16/08/2007 W S Financial Group Masters, Cincinnati, USA R16 America Hardcourt outdoor Davydenko, Nikolay 2:0 6:3 6:2
22/01/2007 Australian Open, Melbourne, Australia R16 Australia Hard Davydenko, Nikolay 3:1 5:7 6:4 6:1 7:6
10/01/2006 Medibank Int. Sydney, Australia R32 Australia Hard Davydenko, Nikolay 2:0 7:6 6:3
10/08/2005 Rogers Cup, Montreal R32 America Hard Davydenko, Nikolay 2:1 5:7 6:1 6:3
22/07/2005 Mercedes Cup, Stuttgart Quarterfinals Europe Clay Davydenko, Nikolay 2:0 6:4 6:2
16/02/2005 ABN AMRO World Tennis Tournament, Rotterdam R16 Europe Hard Davydenko, Nikolay 2:0 7:6 6:0

8 pojedynków i 8 wygranych Rosjanina !! Moim zdaniem ma on po prostu patent na granie z Czechem...wyniki naprawdę dobre i świadczą o większych umiejętnościach Davydenki...Nikolay ten sezon ma tani nieco przygaszony...co prawda od maja ma dość napięty terminarz:

* półfinał w Estoril - porażka 1:2 z Blake
* ćwierćfinał R.Garrosa - porażka 0:3 z Soderlingiem

Tak więc widzimy, że jednak czegoś Rosjaninowi brakuje w tym sezonie...moim zdaniem w Wimbledonie osiągnie wynik bardzo dobry (minimum półfinał)...Berdych to solidny zawodnik ale jednak z lepszymi rywalami ma problemy...dodatkowo podczas turnieju w Madrycie kontuzja która potem odbiła się na grze na kortach Garrosa (porażka z Bolellim w 1 rundzie) nastepnie był półfinał w turnieju w czeskim Prostejovie i porażka w 2 rundzie w turnieju w Halle...jak widzimy lepiej wygląda Davydenko dlatego moim zdaniem jest on dzisiaj na dobrej drodze do awansu...mnie osobiście przekonała jednak historia pojedynków tych panów...8:0 jest to wynik niesamowity...sądzę iż Davydenko dzisiaj pokona Berdycha w 3 setach dlatego typuję na niego ;)

Edit/
2:6,3:6,2:6 - 3 sety były ale jednak Berdych mocny jest :p mimo to typ wchodzi jak masło ;) iii$$$$iiii &lt;brawo&gt;
 
diego71 0

diego71

Użytkownik

L. Hewitt-P. Petzschner
Typ:L. Hewitt -7
Kurs:1,91
Bukmacher:

Start: 17:30

W trzeciej rundzie Wimbledonu dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy Leytonem Hewitem, który wygrywał tu już w 2002 roku pokonując w finale Davida Nalbandiania a niespełnioną nadzieję niemieckiego tenisa Philippa Petzschnera.

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Australijczyk, który w drugiej rundzie napotkał na swojej drodze bardzo trudną przeszkodą jakim był Del Potro. Leyton jednak znakomicie poradził sobie z Argentyńczykiem pokonując go w trzech setach. Hewit przez całe spotkanie grał niemal koncertowo, znakomicie funkcjonał serwis skuteczność pierwszego podania na poziomie 83%, czternaście asów serwisowych przy dziesięciu Argentyńczyka. Mała liczba niewymuszonych błędów bo, zaledwie czternaście, do tego niezła liczba kończących piłek. Leyton znakomicie radził sobie również pod siatką, w najważniejszych momentach potrafił zachować sporo zimnej krwi, szczególnie przy bp Potro który, miał osiem okazji na przełamanie a wykorzystał tylko jedną w końcówce trzeciego seta. Hewit to gracz którego nie można lubić, zawsze walczy do upadłego, posiada mocna psychikę, rzadko kiedy się załamuje nawet w meczu z Potro kiedy prowadził już 5-4 miał serwis ale dał się przełamać, natychmiast w następnym gemie przełamał serwis Argentyńczyka. Wyniki Leytona w tym roku średniawe półfinał turnieju w Memphis, jednak po zwycięstwie w Houston można zauważyć wyraźną zwyżkę formy. Ćwierćfinał w Monachium po trzysetowym pojedynku z Berdychem,we French Open wpadł na Nadala z którym poległ w trzech setach jednak powrót do ukochanego Quens Clubu pokazał że, Leyton będzie się liczył w Wimbledonie, owszem przegrał po dwóch Tb z Roddickiem jednak zaprezentował całkiem niezły tenis, podobnie zresztą jak w ostatnim pojedynku z Potro.&quot;Kangur&quot; ma bardzo szeroki wachlarz uderzeń dysponuje znakomitym BH, równie dobrym FH, znakomity serwis no i oczywiście niezawodny lob, którym nie raz odbierał ochotę do gry rywalom.


Philipp Petzschner to jedna z zagadek niemieckiego tenisa, chłopak który ma ogromny talent nie potrafi go odpowiednio spożytkować. Jego największym sukcesem w karierze było wygranie turnieju w Wiedniu gdzie po drodze pokonał takich graczy jak chociażby Lopez, Moya, Wawrinka czy w finale Monfisa. Niemiec bardzo dobrze czuje się na kortach trawiastych, znakomicie serwuje i dobrze gra pod siatką, Philip jest niezłym deblista w parze z Peya mają na koncie już parę sukcesów. Nazwany przez kolegów &quot;Picasso&quot; wyniki w obecnym sezonie ma bardzo słabe jedyny większy sukces to półfinał challengeru w Teneryfie. Jak wspomniałem na trawie grać potrafi przed rokiem doszedł do drugiej rundy Wimbledonu w której odpadł z Ciliciem ale dopiero po pięciosetowym pojedynku. Przed Wimbledonem Petzchner rozegrał dwa turnieje w Halle druga runda i dość niepodziewana przegrana z Rochusem, później gra w Hertogenbosh, której na dobra sprawę nie było bo Niemiec przegrał szybko w dwóch setach z Chardym. Na Wimbledonie jak narazie radzi sobie bardzo dobrze w pierwszej rundzie w czterech setach odprawił Rajeva, w drugiej rundzie już znacznie trudniejsza przeprawa jakim był jego rodak Mischa Zverev. Bardzo długie spotkanie zakończone dopiero po pięciu setach, Philip jak zwykle znakomicie serwował 19 asów na mecz, ogromna liczba kończących piłek w całym spotkaniu aż 79 przy zaledwie 42 Zvereva. Jednak Petzchner popełniało sporą liczbę niewymuszonych błędów ale w grze Niemca takie liczby są porostu wliczone. Warte odnotowania jest również liczba wykorzystanych BP na sześć szans Niemiec wykorzystał wszystkie!
Panowie grali ze sobą już w tym roku dokładniej na kortach ziemnych w Monachium. Spotkanie wygrał Leyton ale dopiero po trzysetowym pojedynku. Dziś spodziewam się sporej liczby asów, sporych wypadów pod siatkę co zwiastuje nam znakomite widowiska. Wygrać pewnie wygra Leyton, który tym samym powtórzy zeszłoroczny wynik z Wimbledonu, jednak znając Hewitta jego ambitność i waleczność zrobi wszytko by powtórzyć sukces z 2002 roku.


Zobaczymy czy takiej determinacji wystarczy by powtórzyć sukces z 2002 roku ;)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Pierwsza myśl najlepsza dlatego dzisiaj przede wszystkim dwa typy które od razu przyszły mi do głowy. Mianowicie zwycięstwa Stepanka i Berdycha. Radka widziałem w meczu z Potito i jak już ktoś wcześniej wspomniał, to Potito zawiesił w tym meczu o dziwo wysoko poprzeczkę i stąd ta pięciosetówka. Radek gra bardzo urozmaicony tenis, taki który cieszy oko i wzbudza często spontaniczny aplauz i zachwyt widowni. Gra często tak jak właśnie na trawie grano kiedyś i grać się powinno czyli serv&amp;voley i gra pod siatką. Gdy w meczu z Potito, Radek zapędzał się do siatki było to efektowne i efektywne zarazem. Ferrer stworzony na clay. Tutaj może dlatego jest już tak daleko bo biega głównie za końcową linią gdzie trawy jest już mało a ziemia jak wiadomo mączkę trochę przypomina. Stąd biega mu sie po niej dobrze i często to przebijanie z głębi kortu wychodzi mu dobrze, jak każdemu typowemu clayowcowi. Ze Stepankiem nie będzie już tak łatwo. Radek będzie moim zdaniem często podchodził do siatki i wtedy ratunkiem dla Davida bedzie lob. A jak wiadomo źle wykonany lob kończy się atomowym smeczem. Teraz Berdych. Czas aby pokonal Denkę. Bilans z nim ma niekorzystny co może odstraszać wielu jednek nie ma co się tym sugerować. Widziałem trochę Berdycha w meczu z Mathieu i deklasował rywala nie tylko serwem ale całą grą. Biegał, raz do przodu, raz za końcową linią. Widać, że podoba mu się tutaj i czuje te korty, a porażka ze Zverevem w Halle to tylko wypadek przy pracy. Odpoczął tydzień, wyciągnął wnioski, potrenował i gra dużo dużo lepiej. Myślę, ze to jest ten czas aby pokonać Davydenkę,
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
A-Rod - Melzer 7/6 7/6 4/6 6/3
(4/10)
O33.5g @ 1.65
Jak narazie to straciłem nosa co do tenisa przy Wimbledonie, ale dzisiaj to już naprawdę trzeba nadrobić, miałem grać Radka i Kolyę lecz jednak dzisiaj typ totalnie z innej beczki. A-Rod jak narazie na tym turnieju solidnie, lecz sprawiedliwie rozdaje każdemu po jednym secie, to Chardemu w I. czy Kunitsynowi w II. Dzisiaj podejmuję człowieka który stosuję przeważnie s&amp;v i gra lewą ręką która może tutaj przysporzyć problemów Amerykaninowi, Melzer jest dla mnie takim Austriackim Davydenką i nie chodzi tutaj o te najgorsze cechy lecz jednak o to że w turniejach ATP za bardzo Melzer się nie pokazuję lecz na Szlemach gra na największych obrotach tak jest i tutaj to właśnie pokazuję w I r. pokonany Odesnik w meczu bez historii w II. r przez wielu skreślany na pożarcie nie oddał nawet seta Beckerowi, chłopak stworzony jak dla mnie na grass/hc,a A-Rod bardzo solidny zawodnik lecz do czasu ile to razy szedł przez turnieje jak burza, a nagle coś nie pasowało, nagle zaczął serwisować w siatkę, return jakoś nie siadałosobiście A-Rod nie pasuję mi na Wimbledon, lecz najbardziej na USO i możliwie na AO chociaż jedne z największych triumfów świętował właśnie na Wimby oprócz USO bo był w finale tego turnieju już dwa razy. Złotym środkiem w tym spotkaniu będzie ugranie przez Jurgena 14. gemów, lub urwanie seta Amerykaninowi, gdzie myślę że Austriak jest w stanie nawiązać dzisiaj rywalizację z Roddickiem.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Juan Carlos Ferrero - Gilles Simon 2 @2,25 5/10

Wielu z Was pewnie zdziwi ten typ. Ja widziałem dziś spotkania obu zawodników i oczywiście, jestem pod wrażeniem gry Hiszpana, który stoczył fantastyczny bój z Gonzalezem, ale dużo bardziej podobała mi się dyspozycja Simona. Francuz zmiótł Rumuna Hanescu z kortu. Może miał trochę mniej wymagającego przeciwnika, ale wszystkie elementy jego gry - serwis, return, BH i FH działały dziś perfekcyjnie, fantastyczne zagrania Gillesa wprawiły w zachwyt komentatorów, jeden z jego defensywnych shotów został bezapelacyjnie nazwany &quot; shot of the championship&quot;.
Ferrero również zaprezentował się bardzo przyzwoicie, ale po takim kursie warto zdecydowanie zagrać na Francuza, mamy typowy mecz 50/50, dwóch zawodników z ogormnym potencjałem i w dobrej dyspozycji.
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Spotkanie: Juan Carlos Ferrero - Gilles Simon
Typ: Gilles Simon
Kurs 2.15
Buk: Expekt
Już jutro dojdzie do pojedynku dwóch bardzo dobrych zawodników, Gilles&#39;a Simona z Juanem Carlosem Ferrero. Nie będę ukrywał że Simon to jeden z moich ulubionych graczy. Obydwaj nie odnosili spektakularnych sukcesów na trawie. Ferrero odpowiada najbardziej gra na hardzie - 3 tytuły, clayu gdzie zdobył aż 9 tytułów. Francuz również odnosił sukcesy na tych nawierzchniach zdobywając łącznie 5 tytułów. Myślę, że będzie to bardzo wyrównany mecz, ale jednak młodość i moim zdaniem kunszt (czasami nawet geniusz) Simona pozwoli wygrać z byłą jedynką światowego rankingu (2003 rok). Simon jako junior został zainspirowany przez Michaela Changa, który udowodnił, że nie trzeba być &quot;Karlovicem&quot; (być bardzo wysokim ???? ) aby odnosić sukcesy w tenisie. Teraz młody Francuz udowadnia to. Ciągle się rozwija i myślę, że będzie jeszcze dużo lepszy. Jak dla mnie kurs zachęcający. Do boju Simon!

Do tego kupon z Fortuny. Potem dopisze krótkie analizy do typów na tym kuponie. Pozdrawiam.
 
F 0

filweb

Forum VIP
No i drugi typ, jaki warto jutro zagrać, to :
Andy Roddick - Tomas Berdych 2 @2,62 5/10
Czech świetna forma, poprzednie 3 spotkania jak burza, przeciwnicy też nie tacy, jak w przypadku np. Roddicka, bo mimo tego, że Davydenko najmniej ze wszystkich nawierzchni lubi trawę, to ja jednak wolałbym zestaw : Chardy, Kunitsyn, Melzer, niż : Bogdanovic, PHM, Davydenko. Nawet, jeśli ktoś się ze mną nie zgodzi, to warto zaznaczyć, że Tomas żadnemu ze swoich rywali nie oddał seta, zaś Jankes z każdym tracił jedną małą partię, w tym z Melzerem, z którym miał życiowy rekord 18-2 w setach,a te 2 sety Austriak ugrał na clayu.
Roddick nie gra wcale źle, oczywiście fantastycznie serwuje, ale nie jest takim faworytem meczu z Berdychem jak wskazują buki. H2H panowie mają 2-2 i warto zagrać na wygraną Czecha i dla odważniejszych polecam 3-1 dla Berdycha.
Czech gra bardzo pewnie, natomiast Roddick zdecydowanie poniżej oczekiwań. Znowu ubiega się o tytuł &quot; króla TB&quot; i chyba nic więcej. Szkoda, bo na początku tego roku grał dużo ciekawej niż zawsze i częściej walczył o break pointy.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Ivo Karlovic(CRO)-Fernando Verdasco(ESP) 1 1.65

Grzechem byłoby nie skorzystac z takiego value na Chorwata.Trawa od zawsze jest ulubioną nawierzchnią chorwata,wiadomo ze lezy mu glownie dlatego ze dysponuje on fenomenalnym podaniem.No 102 asy serwisowe w 3 meczach swiadcza same o sobie,zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji asów a i przy okazji w klasyfikacji najsilniejszego serwisu.Niektórzy pisali tutaj przed Wimbledonem ze drewno,ze max 3 runda,niektórzy nawet doszukiwali sie jego porazki juz w pierwszej rundzie z Lacko czy tez pozniej z Darcisem co było moim zdaniem smieszne.Chorwat gra bardzo dobrze na tym turnieju,nie daje rywalom sie zbytnio rozkrecic,widziałem czesc jego meczu z Tsonga i prawda jest taka ze kontrolował gre,o ile sie nie myle to nie pozwolił sie ani razu przełamac ! Co do Hiszpana to jest on w bardzo słabej formie,az nie moge uwierzyc ze jest to ten sam zawodnik ktory czarował tak pieknymi zagraniami na AO a teraz gra zwykla miernote,tenis siłowy.Juz przed Wimbledonem dostał baty dwa razy od Niemców na trawie najpierw w Halle z Petzschnerem a pozniej z Beckerem w Hertogenbosch.Owi niemcy to zawodnicy bardzo lubiacy grac na trawie takim tez zawodnikiem jest Karlovic.Niektorzy tutaj pisali ze Verdasco jest wiec stworzony do gry na trawie.Moim zdaniem jest odwrotnie a takie opinie wyglaszane sa raczej duza sympatia dla Hiszpana ktora zyskał po pamietnym AO.Słaba dyspozycja na trawie,plus bardzo słaba forma,nie widze praktycznie zadnych argumentow po stronie Fernando.W tym turnieju przeciwnikow mial slabych a i tak pozwolil sobie na strate seta z Montanesem i Vliegenem a przy wiekszej konsekwencji juz oni mogli go spokojnie puknac.Verdasco przypomina mi Tsonge ktory tez teraz jest zupelnie bez formy stawia tylko na ten swoj serwis i gra bardzo siłowo.Dlatego mysle ze ten mecz bedzie miał podobny przebieg jak do tego z Francuzem czyli duzo tie breaków.Ale uwazam ze Karlovic straci maks jednego seta.Jest po prostu w lepszej formie i osiagnie swoj najwiekszy sukces w Wimbledonie dochodzac do Ćwiercfinału.Polecam granie na Chorwata !
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
W sobotę gdy wybrałem moim zdaniem po dwa najpewniejsze mecze z ATP i WTA to się udało. Podobnie zrobię z poniedziałkiem. Właściwie o dwóch typach które wybrałem już napisaliście. Berdych i Karlovic grają tutaj turniej życia. Karlovic, co już zostało napisane, swoim serwisem wybija rywalom z głowy break pointy a co dopiero same przełamanie. To na pewno jest deprymujące. Czasem też potrafi dobrze zagrać pod siatka dzięki czemu potrafi tez złamać serwis rywala. Nie szanowałem tego gracza jakiś czas temu, pisałem, że drewno itd. Nie doceniłem go i teraz zwracam honor temu dobremu tenisiście. Nie przepadam za nim nadal ale doceniam jego grę i wydaje mi się, że w tej formie zmiecie z kortu Verdasco. Berdych gra turniej marzenie. Jak już wspomniałem porażka w Halle ze Zverevem to jedynie wypadek przy pracy. Na Wimbledonie gra już znacznie lepiej, zachwyca swoją urozmaiconą grą. Dobry serwis, zwinność, mocny return. W każdym swoim meczu przejmuje inicjatywę i gra ofensywny tenis. Roddick, jak już ktoś wspomniał męczy, nie potrafi złamać serwisu rywala i mimo, że znakomicie serwuje także czasem może lżej zaserwować i wtedy Berdych bez problemu będzie mógł go złamać.
 
E 0

east-side

Użytkownik
Karlovic - Verdasco 1
Zgadzam się całkowicie z gunslingerem. Wyraźnym faworytem będzie w tym meczu Ivo. Warto nadmienić,że jeszcze NIKT!!! nie przełamał serwisu Chorwata w tym sezonie na trawie. Karlovic wygrał 105/105 własnych gemów serwisowych(49 w Queens Clubie plus 56 w Wimbledonie). Za to Chorwat zaliczył już 11 przełamań w identycznej statystyce,co jak na niego jest dość obfitą porcją. Jego forma serwisowa i gra przy siatce jest dopracowana do jeszcze większego kunsztu niż np sezon ,dwa sezony temu. Potrafi utrzymywać stałą formę serwisową nawet w meczach wielkoszlemowych granych do 3 zwycięskich setów. Wcześniej normą było,że serwis go w pewnym momencie opuści na tak długim dystansie.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Nie mam zbytnio czasy na rozpisywanie sie dlatego po krotce o kazdym z typow ;)
Na poczatek Simon(2,15), Francuz znakomicie sobie radzil w pojedynku z Hanescu zagral koncertwowo, znakomity serwis dobry FH i BH, agresywna gra to powino wystarczec na doswiadczonego Ferrero ktory, awansowal dopiero po pieciosetowce z Gonzalesem.Hiszpan niezle serwuje, aczkolwiek nie ma tak konczacego uderzenia jak Simon dlatego mysle ze skonczy sie w trzech lub czterech setach. Kolejny typ na Berdycha(2,5), Tomek w pojedynku z Denko obnazyl wszystkie bledy rosjania, Czech znakomicie serwuje co wazne ma bardzo urozmaicony serwis, znakomicie gra FH, konczy wiekszosc pilek niezle returnuje.Roddick serwis jak najbardziej ale mysle ze jego przygoda dobiegnie konca, H2H 2-2 na trawie jeszcze nie grali, w lepszej formie Berdych dlatego po takim kursie biore.Do podbicia Hewit(1,3) zwyciezca z 2002 roku powinien szybko uporac sie ze Stepankiem, ktory juz tak zaszedl bardzo daleko, Radek znakomity serwis+gra przy siatce, konczace uderzenie posiada tyle ze Leyton na trawie grac potrafi i juz nie z takimi jak Stepnaek dawal sobie rade.Do tego Haas(1,36), mial juz Cilica na widelcu ale pokpil sprawe jednak w dokonczonym na nastepny dzien pojedynku dal rade, Haas musi z glowa biegac do siatki bo jego skutecznosc imponowac nie moze ale na Igora wystarczy, Rosjanin dotychczas ogrywal tylko tenisowych ogorkow.
U pan Oudin(3,82) grzechem byloby nie zagrac takiego kursu, Aga sie meczy ostatni pojedynek z Na Li Chinka sama przegrala popelniajac cala mase bledow, drugi serwis Agi fatalny w porownaniu z meczem Peng jest poprawa ale na sensacycja pogromczynie Jankovic to nie wystarczy, po takim kursie trzeba grac.
 
arti1700 0

arti1700

Użytkownik
Karlovic I. - Verdasco F. kurs: 1.60 ✅
W tym meczu stawiam zdecydowanie na Karlovicia. Verdasco gra wyraźnie poniżej swojego optymalnego poziomu natomiast Ivo jest na fali. Znakomity serwis plus dobra gra przy siatce myśle że zaprocentuje wygraną w tym meczu.
Murray A. - Wawrinka S. kurs: 4.80 ✅
Tutaj postawiłbym bym na zwycięzce pierwszego seta. Moim zdaniem Murray czym dłużej przebywa na korcie tym lepiej gra. Wawrinka jest solidnym graczem i ugra w tym meczu przynajmniej jednego seta i bedzie to ten pierwszy a końcowy wynik wyniesie 3:1 dla Andego.
Hewitt L. - Stepanek R. kurs: 1.30 ✅
Tutaj widze pewne zwycięstwo Leytona. Nawierzchnia mu pasuje, bardzo szybki i waleczny gracz z dobrym volleyem którym mijał bez problemu Karlovicia na Roland Garos. Zawodnicy grali ze sobą na twardej nawierzchni i Australijczyk wygrał z Czechem bez najmniejszego problemu dwa razy. Jak dla mnie to przygoda Stepanka na Wimbledonie jutro sie skończy.
Jak nóż w masło ???? a Masowy typ na Gilesa nie wszedł
 
midel 189

midel

Użytkownik
Typ na Ivo Karlovicia (którego przyznam się nieskromnie broniłem przed turniejem :p ) wydaje mi się bardzo dobrą inwestycją. Gra chyba turniej życia - ogromna koncentracja przy swoich podaniach, które jak wiemy ma kapitalne, do tego bardzo dobra gra przy serwisie rywali. Podobnie uważam, że Hewitt nie powinien mieć problemów z Czechem. Fantastyczny mecz przeciwko Juanowi Martinowi Del Potro, potem pewne zwycięstwo z Niemcem, widać, że jest w wysokiej formie. Dodatkowo Czech zmaga się z kontuzją kolana - w pierwszym secie meczu z Ferrerem poprosił o przerwę medyczną i grał z opatrunkiem na kolanie do końca. Sądzę, że również kursy na Simonka są nieproporcjonalne do jego umiejętności i formy. Widziałem jego mecz z Jużnym (bodaj Queen&#39;s Club). Tam zmagał się z kontuzją, a mimo to drugiego seta zagrał genialnie, koncertowo. Tutaj prezentuje równą, wysoką formę, oby kolano nie przypomniało o sobie, a będzie dobrze ???? Mecz Roddicka omijam z daleka. Jest to jeden z graczy, których najmniej lubię, ale gra w tym roku na trawie w mojej opinii bardzo dobrze. Pokonał chociażby Lleytona. Sety stracone na Wimbledonie to raczej wypadki przy pracy i rozluźnienie jeśli chodzi o pierwsze dwa mecze, natomiast w trzecim trafił na rywala, który był w znakomitej formie. Z Melzerem miał problemy, ale serwis w tb go uratował. Z drugiej strony świetnie (przynajmniej takie sprawia wrażenie) dysponowany Czech. Ale czy zwycięstwo z Dawidienką na trawie to jakiś ogromny sukces? Ciężko powiedzieć. Tak czy inaczej tego meczu nie typuję.
Jeśli chodzi o turniej kobiet, a szczególnie o mecz Radwańskiej. Jest powszechnie krytykowana za swoją grę, natomaist Amerykanka strasznie chwalona. Janković na konferencji przyznała, że miała problemy zdrowotne w tym meczu, a w trzecim secie miała ochotę zejść z kortu i od razu pojechać do szpitala. Gratuluję Amerykance awansu do IV rundy i pokonania zawodniczki z top 10, ale może się już pakować, bo Radwańska &quot;wymęczy&quot; kolejną rundę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom