>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07.2018

Status
Zamknięty.
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
Macie tu ogolnie jakiś faworytów w przedziale kursowym 1,4 w góre bo nie licze tych do 1,15 ???? ? Milmann, Kukushin, de Minaur - ktos jeszcze?
 
B 93

blazarekqvc

Użytkownik
1# Moje typy na pierwsza runde:
Bukmacher: Fortuna

Coric B.
- Medvedev D.:bomb:
Kurs: 1.32 ⛔
Borna zdecydowanie w formie co pokazał wygrywając turniej Gerrego Webera u naszych zachodnich sąsiadów. Pokonał Federera, który pomimo wieku na trawie nadal nie ma za wielu godnych rywali.
Tsitsipas S. - Barrere G.????
Kurs:1.26 ✅
Młody grek pomimo że grał w kratke w turniejach poprzedzających Wimbledon wg mnie pokazał się z dobrej strony na trawie myślę że w pierwszej rundzie sobie poradzi.
Kchachanov K. - Ferrer D.
Kurs: 1.23 ✅
Ferrer to już tylko nazwisko. Nie jego nawierzchnia jak I już nie jego poziom gry. Wygrana Kchachanova to formalność wg mnie.
Fabbiano T. - Bhambri Y.????
Kurs:1.59 ✅
Wg z tej pary lepszy okaże ten pierwszy zawodnik chociaż mecz niekoniecznie zakończy się w 3 setach.
Łączny kurs: 3.25
Pozdrawiam
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Lajovic +8,5 g @ 1,7 Fortunna⛔
Granie przeciwko tytanom to zawsze lekkie ryzyko ale to jest na prawdę spory handicap. Warto dodać, że Ferdek ani w tegorocznym AO ani rok temu na Wimbledonie oraz AO, które wygrywał nie pokonał żadnego rywala więcej niż ośmioma właśnie gemami a rywale często bywali słabsi. Rok temu również miał Lajovicia i skończyło się -6 gemami i tajem w pierwszym secie a przecież Ferdek jest kolejny rok starszy a i Lajovic miał za sobą udana kampanię na cegle. Ma on nieźle umiejętności serwisowe, potrafi grać volleya i dokładając minimalistyczne granie Rogera wychodzi mi, ze Dusan nie da się złomotac ponad ośmioma gemami. Roger często jak wygrywa losowanie to lubi oddać rywalowi serwis gdy się dobrze czuje a Lajovic sam jeśli je wygra to na pewno wybierze serwis a to ważne w tym aspekcie żeby przynajmniej pierwszego seta nie przegrać więcej jak dwoma gemami.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Coric(-1,5) - Medvedev @1.55 ⛔ Ehh
Gość w świetnej formie nie będę więcej pisał już na górze mnie wyręczyli bardzo wątpie aby stracił 2 sety
Cilić - Nishioka 3:0 @1.36 ✅
Marin z wielkimi szansami na wygranie całego turnieju, super dyspozycja nie będzie raczej chciał przedłużać gry i tracić sił.
Karlović - Youzhny over 3,5 @1.44 ✅
Typowe 50/50 opierające się na serwisie nie zdziwię się jeśli to spotkanie zakończy się nawet po 5 setach
DPLM - Gojowczyk 3:0 @1.92 ✅
Tutaj trochę odważniej Juan jest chyba moim ulubionym tenisistą jest mega utalentowany jeśli wszystko sprawnie pójdzie to powinniśmy zobaczyć tylko 3 sety w tym spotkaniu na korzyść argentyńczyka, świetny serwis świetny forhand świetna gra.
M.Zverev - Herbert @1.51 ⛔
Zwycięzca Eastbourn co do formy nikt raczej nie ma zastrzeżeń nie dał szans rywalom ma czas na odpoczynek w pierwszej rundzie powinien sobie poradzić
Sabalenka - Buzarnescu @1.84 ⛔
Aryna weszła na dobre tory, świetny turniej w Wielkiej Brytanii szkoda, że nie wykorzystywała w finale swoich okazji ale myślę, że tutaj powinna sobie poradzić w aktualnej formie ciężko będzie jej zagrozić.
Bez rozpisywania się warto pomyśleć nad
Goffin - Ebden @2.71 ✅
Pouille - Kudla @ 2.2 ⛔
Murray - Paire @2.79 ZWROT
Kursy z Fortuny.
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Lorenzi vs. Djere - 1 @1.7 fortuna ✅
Laslo oczywiście w lepszej dyspozycji ale... spójrzmy na fakty. Niemyslacy Serb chyba nie wie, że pokonując Lorenziego zgarnia ponad 60 tysięcy funtów, ale wolał tracić czas i grać całego Challengera w Mediolanie za smieszne pieniądze, którego co trzeba mu oddać wygrał przed chwilą. Turniej ten był na mące, co jest zdecydowanie ulubiona nawierzchnia Djerego, a na trawie... No cóż, rozegrał jeden mecz przez cała karierę i przegrał go. Do Londynu dotrze dziś w nocy bądź jutro rano, a mecz ma rozpisany na godzine 16. A gdzie mowa o jakimkolwiek pełnym treningu na grassie? To się nie może udać. Lorenzi o wiele większe doświadczenie na tej nawierzchni, rok temu przeszedł pierwszą rundę Wimbledonu. Laszlo przyjeżdża raczej po wpisowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matib3k 0

matib3k

Użytkownik
Cecchinatio vs De Minaur (1) kurs 2.5+, fortuna ⛔
Włoch w formie i ma wielkie szansę na wygraną tego meczu a Australijczyk mało meczy rozegranych na trawie w ostatnim czasie, grał on na slabełuszy powiem tak w porównaniu do 3 meczy Włocha na trudnych rywali Kurs warty uwagi Dam na ten 200zl
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Panowie wiecie jak szybkie sa w tym roku korty czy ta szybkosc jest zawsze taka sama?Drugie pytanie na ilu kortach mamy system sprawdzania sladu ???? ? Bede wdzieczny za te odpowiedzi ????
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Cecchinatio vs De Minaur (1) kurs 2.5+
Włoch w formie i ma wielkie szansę na wygraną tego meczu a Australijczyk mało meczy rozegranych na trawie w ostatnim czasie, grał on na slabełuszy powiem tak w porównaniu do 3 meczy Włocha na trudnych rywali Kurs warty uwagi Dam na ten 200zl [/ De Minaur 11-2 na trawie a Cecchinatio 2-1 w tym roku,a ogólnie bilans wynosi na trawie De Minaur 19-7 a Włoch 2-2 więc nie pisz tutaj głupot i nie myl pojęć!!!!!
Macie tu ogolnie jakiś faworytów w przedziale kursowym 1,4 w góre bo nie licze tych do 1,15 ???? ? Milmann, Kukushin, de Minaur - ktos jeszcze?
Milmana to bym uważał
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Cecchinatio vs De Minaur (1) kurs 2.5+
Włoch w formie i ma wielkie szansę na wygraną tego meczu a Australijczyk mało meczy rozegranych na trawie w ostatnim czasie, grał on na slabełuszy powiem tak w porównaniu do 3 meczy Włocha na trudnych rywali Kurs warty uwagi Dam na ten 200zl
Po co wypisywac glupoty? De Minaur gra z dzika karta. Wimbldeon ma taka tradycje, ze 3 dzikie karty otrzymuja zwyciezcy challengerow na kortach trawiastych w Surbiton, Nottingham i Ilkey, dlatego z dzikim kartami oprocz brytyjskich zawodnikow wystepuja m.in. De Minaur i Stakhovsky.
De Minaur w Surbitonie byl w finale challengera, a w Nottingham wygral wiec spisuje sie znakomicie. Dodatkowo trenerem De Minaura jest Lleyton Hewitt, ktory Wimbledon wygrywal, wiec z pewnosci i De Minaur bedzie w przyszlosci z duzym prawdopodobienstwem bedzie swietnym graczem na kortach Wimbledonu.
Jestem wrecz przekonany, ze De Minaur wyjdzie mega zmobilizowany chocby z tego powodu, liczyc raczej powiniens na fakt, ze Australijczyk jest mlodym graczem i jednak szlem to wielka presja.
Bukmacher nie jest glupi i wie jakie kursy na wystawic. Zycze powodzenia, ale nie wolno zaklamywac rzeczywistosci i trzeba zachowywac obiektywizm.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Po co wypisywac glupoty? De Minaur gra z dzika karta. Wimbldeon ma taka tradycje, ze 3 dzikie karty otrzymuja zwyciezcy challengerow na kortach trawiastych w Surbiton, Nottingham i Ilkey, dlatego z dzikim kartami oprocz brytyjskich zawodnikow wystepuja m.in. De Minaur i Stakhovsky.
De Minaur w Surbitonie byl w finale challengera, a w Nottingham wygral wiec spisuje sie znakomicie. Dodatkowo trenerem De Minaura jest Lleyton Hewitt, ktory Wimbledon wygrywal, wiec z pewnosci i De Minaur bedzie w przyszlosci z duzym prawdopodobienstwem bedzie swietnym graczem na kortach Wimbledonu.
Jestem wrecz przekonany, ze De Minaur wyjdzie mega zmobilizowany chocby z tego powodu, liczyc raczej powiniens na fakt, ze Australijczyk jest mlodym graczem i jednak szlem to wielka presja.
Bukmacher nie jest glupi i wie jakie kursy na wystawic. Zycze powodzenia, ale nie wolno zaklamywac rzeczywistosci i trzeba zachowywac obiektywizm.
zgadza się bo De Minaur w tym roku 11-2 na trawie a Włoch 2-1!!!
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Panowie wiecie jak szybkie sa w tym roku korty czy ta szybkosc jest zawsze taka sama?
Moge się mylić ale jak korty trawiaste moga zmienić swoją szybkość, na Wimbledonie korty są cały rok, nie są to korty specjalnie wykładane jak np. w Stuttgarcie gdzie podłoże jest inne. Korty twarde czy ziemne mogą miec różne szybkości nawierzchni. Tam trawa rośnie cały rok więc szybkość powinna byc taka sama. Chyba że się myle to niech mnie ktoś poprawi.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Korty trawiaste. Tutaj nie ma co się rozwodzić. Jeśli na Wimbledonie jest ta sama wysokość co od kilkudziesięciu lat to szybkość będzie taka sama jak np. Rok temu. I na ostatnim turnieju należy się wzorować. Trawa nawet najgorszej jakości i powycierana nadal będzie szybsza nawierzchnia od ziemi czy hard.
Każdy gość który ma regularny pierwszy Serwis i gra płasko będzie jak zawsze na Wimbledonie groźny. Dlatego np.rok temu groźny był Querrey Cilic Raonic itd.
A dlaczego wspomniałem o regularnym PIERWSZYM? Bo jak kogoś na trawie zawodzi serwis jedynka to drugi serwis jest z wiadomych powodów wolniejszy i łatwiejszy do szybkiej kontry odbierajacego np.pod nogi. I taka piłka na trawie jest mega ciężka do odebrania.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Lorenzi vs. Djere - 1 @1.57 1xbet
Laslo oczywiście w lepszej dyspozycji ale... spójrzmy na fakty. Niemyslacy Serb chyba nie wie, że pokonując Lorenziego zgarnia ponad 60 tysięcy funtów, ale wolał tracić czas i grać całego Challengera w Mediolanie za smieszne pieniądze, którego co trzeba mu oddać wygrał przed chwilą. Turniej ten był na mące, co jest zdecydowanie ulubiona nawierzchnia Djerego, a na trawie... No cóż, rozegrał jeden mecz przez cała karierę i przegrał go. Do Londynu dotrze dziś w nocy bądź jutro rano, a mecz ma rozpisany na godzine 16. A gdzie mowa o jakimkolwiek pełnym treningu na grassie? To się nie może udać. Lorenzi o wiele większe doświadczenie na tej nawierzchni, rok temu przeszedł pierwszą rundę Wimbledonu. Laszlo przyjeżdża raczej po wpisowe.
Skoro Serbowi zależało by dojść do finału w Mediolanie to według mnie doskonale sobie zdaje sprawę z tego, że z Lorenzim nie ma szans. Jeden mecz na grassie w całej karierze mówi wszystko, Lorenzi niby bez wyników na trawie ale jednak trochę meczów rozegrał i jakieś doświadczenie na tej nawierzchni ma. Serb jutro ugra maksymalnie seta.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Pytanie z innej beczki. Czy ktos sie orientuje ile bedzie mnie kosztowac obejrzenie Wimbledonu na platformie Ipla ? Szukałem sam ale tam pisze : Dzien I - 10zl , Dzien II - 10zl itd ... niby za kazdy dzien mam im placic dyszke ? Bo troche tego nie rozumiem, dlatego , ze pisze tez iz pakiet jest wazny 30 dni .. wiec wkoncu o co w tym chodzi ? :p
Całego Wimbledonu nie obejrzysz w Polsce, w sensie nie możesz wybierać jaki mecz chcesz oglądać.
Na Ipli obejrzysz jedynie mecze jakie Polsat będzie pokazywał na Polsat Sport, Polsat Sport extra i Polsat Sport news.
Do tego nie musisz kupować codziennie, tylko musisz wykupić na 30 dni pakiet SPORT i tam będziesz miał dostępne te wymienione wyżej programy. To kosztuje na miesiąc bodajże 20-30 zł. ????
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Pytanie z innej beczki. Czy ktos sie orientuje ile bedzie mnie kosztowac obejrzenie Wimbledonu na platformie Ipla ? Szukałem sam ale tam pisze : Dzien I - 10zl , Dzien II - 10zl itd ... niby za kazdy dzien mam im placic dyszke ? Bo troche tego nie rozumiem, dlatego , ze pisze tez iz pakiet jest wazny 30 dni .. wiec wkoncu o co w tym chodzi ? :p
Lepiej jest chyba wykupić https://www.deltamediaplayer.com/pl/ na miesiąc, na dwóch urządzeniach możesz oglądać, a jak ci się znudzi to włączysz sobie HBO lub C+ ???? . Kiedyś był darmowy, jak testowali, teraz trza wykupić.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Lepiej jest chyba wykupić https://www.deltamediaplayer.com/pl/ na miesiąc, na dwóch urządzeniach możesz oglądać, a jak ci się znudzi to włączysz sobie HBO lub C+ ???? . Kiedyś był darmowy, jak testowali, teraz trza wykupić.
Najlepiej to jest nic nie wykupywac, bo za darmo masz w necie transmisje bodajze z wszystkich kortow od tamtego roku.
Moge się mylić ale jak korty trawiaste moga zmienić swoją szybkość, na Wimbledonie korty są cały rok, nie są to korty specjalnie wykładane jak np. w Stuttgarcie gdzie podłoże jest inne. Korty twarde czy ziemne mogą miec różne szybkości nawierzchni. Tam trawa rośnie cały rok więc szybkość powinna byc taka sama. Chyba że się myle to niech mnie ktoś poprawi.
Trawa sie nie zmienia.
Zmieniaja sie pilki.
Ciezsze pilki gra wolniejsza, lzejsze szybsza.
Wiecej wlosa wolniejsza, mniej szybsza.
Ot, tyle.
 
matib3k 0

matib3k

Użytkownik
Zastanawia mnie Ebden z Goffinem Obstawiam za 200zl Ebdena z kursem 2,7 ✅ Goffin grał 1 gierczke od 2 lat na trawie i przegrał na nie mocnego rywala nawet mocno wiadomo nie była to walka o mistrzostwo
Ale Ebden według mnie ma szansę wygrać z Goffinem który niby jest nocny na każdej nawierzchni
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nie mam ostatnio weny do pisania analiz to będzie krótko.
Karlovic - jużny tb w 1 secie @1,91⛔⛔⛔ ehh Ivo
Spotkanie dwóch weteranów tenisowych którym jest już zdecydowanie bliżej do zakończenia kariery niż od jej rozpoczęcia. Ivo wiadomo potężny serwis. Rosjanin na trawie potrafi grać dlatego liczę że nie zdoła przełamać Chorwata przynajmniej w 1 secie. Obaj mają świadomość że jedno przełamanie może dac wygrana w partii. Nie spodziewam się dużej ilości wymian a raczej akcji kończonych przy siatce. Kurs zachęca do zabgrania.
Cilic u18,5@1,8✅✅✅
Tu stawiam na zdecydowaną wygrana Cilica. Gra na trawie to jego żywioł. Niski Japończyk samym bieganiem nie nadrobi braków na tej nawierzchni i liczę na szybką wygrana finalisty sprzed roku.
Kursy lvbet.
Po więcej propozycji zapraszam do mojego tematu.
Trawa sie nie zmienia.
Zmieniaja sie pilki.
Ciezsze pilki gra wolniejsza, lzejsze szybsza.
Wiecej wlosa wolniejsza, mniej szybsza.
Ot, tyle.
Tak tylko pytanie bylo o sama nawierzchnie. Jak Wiadomo na Wimbledonie cenia tradycje i niechetnie cos zmieniaja. Co do pilek to nie spotkalem sie z niczym na temat zmiany w tym roku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom