>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: French Open 2019 - turniej główny - 26.05.2019-09.06.2019

Status
Zamknięty.
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Chardy/Martin @1,65 1xbet  
Finał jutro. Para francuska zdecydowanie najlepiej wygląda na tym turnieju. Wczoraj odprawili Cabala z Farahem i nie dając im większych szans a to kolumbijczycy byli typowani do wygrania szlema. Niemcy też grają turniej życia jednak według mojej oceny nie są tak pewni. Zdarzają się im błędy w komunikacji co w deblu jest bardzo ważne a i umiejętności poszczególnych graczy większe u pary francuskiej. Do tego publika która we Francji to jak dodatkowy zawodnik . Drabinke bardziej sprzyjająca mieli Niemcy a i tak się męczyli m.in z tipsarevicem i lajovicem. Spodziewam się spadków.

Dodig/Chan @1,74 1xbet   

Powtórka finału sprzed roku gdzie góra byli Dodig z Chan wygrywając po STB. Dziś taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy. Obie pary grały najlepiej i finał zasłużony. Idę w parę chorwacko-chinska gdyż na tej nawierzchni daje im większe szanse. Dodatkowo na przestrzeni całego turnieju wyglądają lepiej. Odprawienie takich par jak Cabal/Spears,  Farah/Gronefeld czy Melichar/Soares bez większych kłopotów pokazuje że są dobrze przygotowani. Dąbrowski z Pavicem trochę się męczyli a wczorajszy mecz wygrali 10:8 W STB. Panowie na równym poziomie. Mimo wieku Dodig trzyma wysoki poziom. I o losach decyduje postawa kobiet. A tu poza serwisem wyżej cenie Chan. Która na cegle dla mnie jest lepsza deblistka od kanadyjski. Spotkanie powinno być wyrównane ale liczę że zakończy się szczęśliwie dla mnie. 
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam, do Pana Patyk1987 - ja o tym wszystkim wiem i pewnie większość użytkowników, wiem ze najgorsze co moze być to odgrywanie z bekhendu takich wysokich kreconych pilek ogladalem ich większosc meczy, wtedy sa one latwiejsze bo w pewien sposób sieswybrania dlatego dziwie się ze nie broni sie slajsem zeby potem w odpowiedniej chwili załadować (bo przy odebraniu na końcową linie mialby czas sie konkretnie ustawic bo w normalnym wypadku traci duzo sil na przechodzeniu i wtedy też mniej perfekcyjne uderzenia sa- wiem że dla wizualnosci tenisa to gorsze ale to jest dobry sposob dziwie się ale krol gra też zeby to mialo wygląd a nie jak jakiś autobus w drużynach pilkarskich, mimo wszystko jak juz ktos napisal znalazl pewien sposob a przynajmniej polepszył spotkania-5ostatnich wygranych,ta linia na over 32 jest grubo przesadzona dlatego polecam :

Over 32,5 gema w meczu,kurs 1.75
Pierwszy set Roger 3.30(spadls z 3.50)od wczoraj
Roger bedzie wypoczęty i stac go na pierwszego kurs mega ciekawy na potrojenie kasy,polecam.
 
soczy 606

soczy

Użytkownik
cytat z dnia 7 czerwca 2019 09:36 przez ar0nekNa dzis perełka ode mnie
Djoko-thiem
Suma asow : under 13.5 @1.83 forbet

Obaj panowie z asami nie szaleja. Świetnie returnuja. Djoko wczoraj 1as, Thiem 3asy. 2lata temu na RG zaserwowali Łącznie 4asy. Dzis przelotne opady wiec moze być mokro. Dodatkowo wiatr ok 30km/h. Wedlug mnie tej lini nie przekroczą nawet w 5setach

​​​​​​
Nie mam opcji sumy asów ale pograłbym  Djokovic N. asy under 6,5 @1,8
Zastanawiam się jeszcze nad Nadal R  asy over 4,5 @1,8

Co myślicie?

 
 
 
 
 
patyk1987 0

patyk1987

Użytkownik
cytat z dnia 7 czerwca 2019 10:35 przez gracz83Witam, do Pana Patyk1987 - ja o tym wszystkim wiem i pewnie większość użytkowników, wiem ze najgorsze co moze być to odgrywanie z bekhendu takich wysokich kreconych pilek ogladalem ich większosc meczy, wtedy sa one latwiejsze bo w pewien sposób sieswybrania dlatego dziwie się ze nie broni sie slajsem zeby potem w odpowiedniej chwili załadować (bo przy odebraniu na końcową linie mialby czas sie konkretnie ustawic bo w normalnym wypadku traci duzo sil na przechodzeniu i wtedy też mniej perfekcyjne uderzenia sa- wiem że dla wizualnosci tenisa to gorsze ale to jest dobry sposob dziwie się ale krol gra też zeby to mialo wygląd a nie jak jakiś autobus w drużynach pilkarskich, mimo wszystko jak juz ktos napisal znalazl pewien sposob a przynajmniej polepszył spotkania-5ostatnich wygranych,ta linia na over 32 jest grubo przesadzona dlatego polecam :

Over 32,5 gema w meczu,kurs 1.75
Pierwszy set Roger 3.30(spadls z 3.50)od wczoraj
Roger bedzie wypoczęty i stac go na pierwszego kurs mega ciekawy na potrojenie kasy,polecam.
Slajs jest zagraniem skutecznym na trawie, na mączce nie ma prawa bytu z tego względu, że na ziemii tarcie jest potężne i slajsy zamiast odbijać sie nisko to odbijają sie wysoko i dają rywalowi okazje do zaatakowania. a Nadal takich okazji marnował nie będzie :D
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 7 czerwca 2019 10:59 przez soczy

Nie mam opcji sumy asów ale pograłbym  Djokovic N. asy under 6,5 @1,8
Zastanawiam się jeszcze nad Nadal R  asy over 4,5 @1,8

Co myślicie?
 
 
 
 
Ja pogralem under 4.5 asa nadala 1.80   i wedlug mnie pewniejszy typ niż over 4.5. Jesli chcesz grac over to w 1xbet masz over 3.5 i to po kursie lepszym bo 2.10
 
dudolkusz 91

dudolkusz

Użytkownik
Djokovic thiem -1,5 seta Djok 1.9 sts

Djokovic dla mnie bierze ten mecz i calego rolanda , sam mam go pogranego z cwiercwinalow na zwyciezce , jeszcze bylo 3.5 . Djok wypoczety z szansa na 4 szlemy gdzie w pozostalych 2 powinno byc latwiej , thiem w gazie ale nie przekonuje mnie jego backhand przez ktory zdarza mu sie duzo niewymuszonych bledow . Mysle ze ten wiatr tez na + dla djoka . 
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
cytat z dnia 7 czerwca 2019 15:38 przez dudolkuszDjokovic thiem -1,5 seta Djok 1.9 sts

Djokovic dla mnie bierze ten mecz i calego rolanda , sam mam go pogranego z cwiercwinalow na zwyciezce , jeszcze bylo 3.5 . Djok wypoczety z szansa na 4 szlemy gdzie w pozostalych 2 powinno byc latwiej , thiem w gazie ale nie przekonuje mnie jego backhand przez ktory zdarza mu sie duzo niewymuszonych bledow . Mysle ze ten wiatr tez na + dla djoka . 
Obecnie na to zdarzenie np w pzbuk masz 5,45, ale szanse znikome. Warto chyba pograc czysty win Djoko, ale na live po gemie serwisowym Thiema. Jak go wygra to kursy pewnie na 2,5 podskoczą +-.
 
P 184

proosty

Użytkownik
czy jest gdzieś możliwośc postawienia na Thiema, że wygra w tym roku? chodzi mi o to, żeby załapac na mecz z Nadalem kurs jeszcze na win z Djoko ?
Prosze o nie usuwanie do czasu odpowiedzi 
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja uważam, że pomimo znakomitej formy Thiema, to jednak warto grać Djokovica. Mamy nowy dzień, praktycznie spotkanie rozpoczyna się na nowo, bo remis setach, a przewaga tylko jednego przełamania na korzyść Auatriaka. Kurs ponad 2 na Djoko po prostu trzeba grać, bo każdy wie na co stać Serba, no i jeśli ktoś miałby podjąć walkę w finale z Rafa, to jest to właśnie Nole. Jeszcze za czasów kiedy Federer grał na swoim najwyższym poziomie, to układało się tak Nadal &gt; Federer &gt; Djokovic &gt; Nadal. Rafa największe problemy miał zawsze z Nole, Djoko z Rogerem, a Roger z Nadalem. Na cegle Djoko zawsze podejmowal rękawice rzucona przez Rafe. Nie ma co iść tu w zwycięstwo Thiema, bo póki co kursy na Nole zawyzone patrząc adekwatnie do sytuacji w jakiej będą zaczynać. Dzisiaj Thiem już może mieć gorszy dzień, a Djoko jest świetnym motywatorem i myślę, że wyszarpie to Zwycięstwo. Djokovic win 
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
cytat z dnia 8 czerwca 2019 03:22 przez proostyczy jest gdzieś możliwośc postawienia na Thiema, że wygra w tym roku? chodzi mi o to, żeby załapac na mecz z Nadalem kurs jeszcze na win z Djoko ?
Prosze o nie usuwanie do czasu odpowiedzi 
1xbet 5.95
ale moim zdaniem nie ma podjazdu nikt pod Rafe.
dzisiaj jak nie będzie wiało tak mocno to Djoko może faktycznie to wziąść.
Ale 2.18 gdzie tak naprawdę mamy 1-2 juz dla Thiema to trochę ryzykowne dosc
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
To nie lepiej zagrać na 3-2 jesli tak wierzycie w Djoka ? Kurs 2.95.

Ewentualnie zakład kontrujący 2.95 i 1.7 na zwycięstwo Thiema w proporcjach 40 do 60 bo jakoś nie wierze że w 3 secie Novak przełamie 2 razy Thiema. Chyba że raz i w tie-breaku.
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
cytat z dnia 8 czerwca 2019 09:31 przez kriksusTo nie lepiej zagrać na 3-2 jesli tak wierzycie w Djoka ? Kurs 2.95.

Ewentualnie zakład kontrujący 2.95 i 1.7 na zwycięstwo Thiema w proporcjach 40 do 60 bo jakoś nie wierze że w 3 secie Novak przełamie 2 razy Thiema. Chyba że raz i w tie-breaku.
w pzbuk nawet 3.05
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
cytat z dnia 8 czerwca 2019 08:05 przez zimny94

1xbet 5.95
ale moim zdaniem nie ma podjazdu nikt pod Rafe.
dzisiaj jak nie będzie wiało tak mocno to Djoko może faktycznie to wziąść.
Ale 2.18 gdzie tak naprawdę mamy 1-2 juz dla Thiema to trochę ryzykowne dosc
Jak można napisać, że mamy 1-2 dla Thiema, kiedy to jest tylko różnica jednego przełamania. Tymbardziej, że gra z Djokovicem,.
 
marcinek0103 0

marcinek0103

Użytkownik
Thiem - Nadal
Typ: 0-3
Kurs: 2,25 
Sts

A, więc finał tutaj idę zdecydowanie w stronę Rafy, który wiadomo czego dokonywał w Paryżu. Myślę, że jutro Rafa sięgnie po kolejny triumf i to w 3 setach. Po pierwsze Thiem będzie zmęczony po ciężkim dwudniowym pojedynku trwającym ponad 4h z z Djoko. Nadal więcej czasu na odpoczynek miał, a wiadomo jak on tutaj zmotywowany jest, będzie zasuwał do każdej piłki. W końcu czuje tutaj się jak w domu. Myślę, że ten finał będzie miał podobny przebieg do ubiegłorocznego finału a więc 3-0 dla Rafy. Hiszpan w turnieju stracił tylko 1 seta z Goffin i tak pozostanie. 
 
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nadal - Thiem brak tb w meczu @1,86   1xbet
Bardzo chciałbym aby thiem wygrał mecz i tytuł jednak nie daje mu większych szans na dystansie bo5. Nadal idzie jak terminator. Roger zagrał naprawdę bardzo dobrze a i tak był bez szans. Thiem pokonywal już Nadala Ale nie na szlemie. A to są zupełnie inne mecze. Wczoraj w decydujących momentach też proste błędy że stresu. Miał szczęście że Novak słabo grał i pomagał. Czuje powtórkę z zeszłego roku i pewna wygrana Rafy. Thiem jeżeli będzie w optymalnej formie to do połowy seta może się będzie trzymał. Jednak wątpię aby w którymś z setów dobił do tb dlatego taki typ. 
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Thiem-Nadal (-1,5 seta) 2 

Powtorka finalu sprzed roku. Wtedy Nadal byl bezdyskusyjnie lepszy. Tym razem pewnie Thiem zagra lepiej, bo jednak nabral juz oglady, zaliczyl final szlema, a w marcu wygral swoj pierwszy w karierze tytul ATP Masters Series w Indian Wells. Faworyt moze byc tylko jeden.
Bilans bezposrednich pojedynkow 8-4 na korzysc Nadala. Thiem pokonal Nadala w swojej karierze m.in. w Madrycie czy Rzymie, czy chociazby w tym sezonie w Barcelonie, ale na French Open spotkali sie w sumie trzykrotnie i 3 razy bezapelacynie wygrywal gladko Nadal w 3 setach. Szlem to jednak zupelnie inna gra, by zapisac sie na stale w analach histrorii. Thiem bedzie miec prawdopodobnie duze sznase wygrac French Open w przyszlosci, bo jednak w 2017 byl polfinalista i przgerla z Rafa. Rok temu byl w finale i tez przegral z Rafa. Austriak sie uczy, nabiera oglady, ale to jeszcze nie ten czas.
To troszke tak jak pojedynki Federera z Nadalem na trzech kolejnych Wimbledonach w latach 2006-2008. Na poczatku wygral gladko Federer, seozn pozniejj wygral Federer 3-2, a za trzecim podejsciem udalo sie juz Nadalowi wygrac. Austriak jest jednak duzo mlodszy niz Nadal, takze mozna smialo zaryzykowac teze, ze predzej czy pozniej French Open wygra.
Ciezko ugryzc ten mecz, bo jednak maly kurs na Nadala, takze sprobuje zawyzyc handicapem setowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
soczy 606

soczy

Użytkownik
Przeglądałem ostatnie statystyki i asy Nadala, Thiem. Wydaje mi się że Thiem poniżej 4,5 @ 2.02 powinno wejść.  
 
P 184

proosty

Użytkownik
Theim - Nadal (+2,5) THIEM 1,62 fortuna
 (+1,5) THIEM 2,91 fortuna

DOMINIC THIEM 4,65 fortuna


ANI JEDNEGO TYPU W STRONĘ THIEMA :O 
 a ten chłopak naprawdę jest kozakiem na ziemi.. 2 lata temu wpier... od Nadala, rok temu również, myślę, że w tym roku nie będzie 3:0, wczoraj pisałem o tym, że Thiem wygra FO. ale jednak ta 5setówka mi trochę podcięła skrzydła(jendak dalej wierzę i życze mu tego).. Myślę, że ta sportowa złość Thiema, po tych przegranych 2 lata z rzędu, pozwoli mu na wygranie seta. Wiadomo NADAL terminator nie ma co pisać, ale ja bym nie skreślał Thiema, według mnie po ERZE NADALA w FO jak Thiem sie ogarnie z psychą bo czasami jeszcze siada to on pare razy wygra FO zresztą już, żeby nie Nadal może by wygrał. Analiza pisana na szybko, pewnie szału nie robi, ale mówię nie skreślajcie Thiema. Wiadomo każdy ma swoje zdanie ale bardziej niż 3:0 Nadala wolę zagrać seta dla Thiema. Dodam jeszcze, ze nich mecze w BO2 wyglądały tak, że albo Nadla nie miał nic do powiedzenia albo Thiem . Mam nadzieje, że w BO3 chociaż tym razem Thiem powalczy bo umie wygrywać z Nadalem, wiadomo szlem co innego ale mimo wszystko...
Pozdrawiam i oby był zaje*** mecz !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom