>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Australian Open 2020 - turniej główny - 20.01.2020-03.02.2020

Status
Zamknięty.
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
@szeffb zostal zbanowany takze Panowie nie musicie dalej ciagnac napinki bo ona nie ma sensu. Merytoryczna dyskusja mile widziana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
cytat z dnia 30 stycznia 2020 12:44 przez mm25

Wg mnie Zverev jutro bierze tak samo Djoko może ogarnąć, Zverev w formie jutro pewna wygrana wg mnie, a Sledze AO
Bez przesady z ta pewna wygrana. To dalej jest Zverev ktory moze zagrac beznadziejny mecz a jak wiadomo jeszcze takiego nie zagral w tym turnieju a ciezko nie miec 1 zlego meczu w tak dlugim turnieju. Thiem jest wedlug mnie lepszy i wygra 3:1.
 
M 220

mm25

Użytkownik
cytat z dnia 30 stycznia 2020 14:01 przez robertooo123

Bez przesady z ta pewna wygrana. To dalej jest Zverev ktory moze zagrac beznadziejny mecz a jak wiadomo jeszcze takiego nie zagral w tym turnieju a ciezko nie miec 1 zlego meczu w tak dlugim turnieju. Thiem jest wedlug mnie lepszy i wygra 3:1.
Zverev 1 serwis srednio okolo 75% mało błędów, jak pokazali w polfinałach babki faworytki, nawet jesli Thiem wygra to trudno, ale gram na Zvereva , Djokovic czuje ze nie wygra finału.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja uważam, że to będzie wyrównany pojedynek i jeśli Sashka nie peknie to może być pięć setów. Ogólnie to bet na under 77% pierwszego serwisu Zvereva na Fortunie @1,50  to idealny kurs do dubelka. To jest półfinał i ręka na pewno już nie będzie taka pewna, a im dłuższy to będzie mecz tym słabszy będzie serwis. 
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
Przejrzałem właśnie zakłady na finał AO mężczyzn na etoto i bardzo dobrym typem wydaje się być over 3,5 seta 1,71. Thiem na pewno nie wygra 3-0, a minimum 1 set powinien wygrać, co myślicie ?
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Tenis
Godzina: 09:30
Spotkanie: Thiem - Djokovic
Typ: over 3.5 setów
Kurs: 1.80
  
Bukmacher: Bet365
Analiza:Z Federerem sie nie udalo chociaz tak naprawde to Szwajcar powinien wygrac 1 seta. Okazji bylo sporo i przy stanie 4:1 i serwisie Djokovica mial 3 break pointy prowadzac 40:0 i majac na wyciagniecie reki stan 5:1 i swoj serwis na seta. Tak sie jednak nie stalo. Pozniej mogl to skonczyc przy swoim serwisie 5:3 na seta ale wtedy Serb go polamal i dalej juz Federer sie skonczyl i gladko przegral 3:0. Thiem powinien byc zdecydowanie trudniejszym przeciwnikiem dla Djokovica. Przede wszystkim zdecydowanie lepiej biega po korcie co w przypadku Federera na tym turnieju wygladalo fatalnie. Mecz bedzie dlugi i nie sadze zeby skonczylo sie bezproblemowa 3 setowka dla kogokolwiek. Oczywiscie bukmacherzy bardzo faworyzuja tutaj Serba ale sadze, ze Dominic sporo moze napsuc krwi Novakowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 27,9K

harlon

Użytkownik
cytat z dnia 31 stycznia 2020 17:11 przez ranczo0123

Dyscyplina: Tenis
Godzina: 09:30
Spotkanie: Thiem - Djokovic
Typ: over 3.5 setów
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Bet365
Analiza:Z Federerem sie nie udalo chociaz tak naprawde to Szwajcar powinien wygrac 1 seta. Okazji bylo sporo i przy stanie 4:1 i serwisie Djokovica mial 3 break pointy prowadzac 40:0 i majac na wyciagniecie reki stan 5:1 i swoj serwis na seta. Tak sie jednak nie stalo. Pozniej mogl to skonczyc przy swoim serwisie 5:3 na seta ale wtedy Serb go polamal i dalej juz Federer sie skonczyl i gladko przegral 3:0. Thiem powinien byc zdecydowanie trudniejszym przeciwnikiem dla Djokovica. Przede wszystkim zdecydowanie lepiej biega po korcie co w przypadku Federera na tym turnieju wygladalo fatalnie. Mecz bedzie dlugi i nie sadze zeby skonczylo sie bezproblemowa 3 setowka dla kogokolwiek. Oczywiscie bukmacherzy bardzo faworyzuja tutaj Serba ale sadze, ze Dominic sporo moze napsuc krwi Novakowi.
Dobrze po 2 minutach mieć poparcie dla swojego typu ;-).
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
K 22

kildan

Użytkownik
cytat z dnia 31 stycznia 2020 17:11 przez ranczo0123

Dyscyplina: Tenis
Godzina: 09:30
Spotkanie: Thiem - Djokovic
Typ: over 3.5 setów
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Bet365
Analiza:Z Federerem sie nie udalo chociaz tak naprawde to Szwajcar powinien wygrac 1 seta. Okazji bylo sporo i przy stanie 4:1 i serwisie Djokovica mial 3 break pointy prowadzac 40:0 i majac na wyciagniecie reki stan 5:1 i swoj serwis na seta. Tak sie jednak nie stalo. Pozniej mogl to skonczyc przy swoim serwisie 5:3 na seta ale wtedy Serb go polamal i dalej juz Federer sie skonczyl i gladko przegral 3:0. Thiem powinien byc zdecydowanie trudniejszym przeciwnikiem dla Djokovica. Przede wszystkim zdecydowanie lepiej biega po korcie co w przypadku Federera na tym turnieju wygladalo fatalnie. Mecz bedzie dlugi i nie sadze zeby skonczylo sie bezproblemowa 3 setowka dla kogokolwiek. Oczywiscie bukmacherzy bardzo faworyzuja tutaj Serba ale sadze, ze Dominic sporo moze napsuc krwi Novakowi.
Ciezko cos powiedziec o tym meczu, ale ze wszystkich mozliwych typow na ten final mezczyzn tegorocznego AO ten jest najbezpieczniejszy do zagrania. Faworytem bukmacherow jest wiadomo nie kto inny tylko Novak Djokovic, tym bardziej ze po drodze "wykruszyli" sie inni faworyci z tzw. Wielkiej Trojki czyli Nadal i Federer. Presja jest na Djokoviciu, natomiast ciagle glodny sukcesow i mlodszy Dominic Thiem nic nie musi. To idealne rozwiazanie dla niego bo nie ma presji tak wielkiej. Moim zdaniem rowniez wskazanie pojedynku jest na najlepszego obecnie w defensywie Novaka Djokovicia ktory bezproblemowo "lamal" przeciwnikow w drodze do tego finalu przygotowaniem fizycznym i regularnoscia w wymianach z glebi kortu, ale Thiem po pokonaniu Nadala rowniez zlapal przyslowiowy "wiatr w zagle" i nie musi sie juz nikogo obawiac. Mysle ze na pewno "urwie" przeciwnikowi co najmniej jednego seta a kurs 1.80 nawet zacny do kuponu :) Polecam !
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Totolotek. Obstaw finał Australian Open i zgarnij bonus 15 PLN 1 - 2 lutego 2020.​
Odbierz swój bonus to proste: 

Zarejestruje się
Załóż konto gracza w kilku prostych krokach lub zaloguj sie na swoje konto

Postaw zakład
W dniach 1-2 .02.2020 postaw min. 30PLN na finał mężczyzn Australian Open

Odbierz bonus
Po rozliczeniu kuponu automatycznie otrzymasz bonus w wysokości 15PLN

(Przyznany bonus należy obrócić 1 raz po kursie minimum 2)

Więcej informacji na stronie totolotka
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 31 stycznia 2020 18:33 przez kildan

Mysle ze na pewno "urwie" przeciwnikowi co najmniej jednego seta a kurs 1.80 nawet zacny do kuponu :) Polecam !
@kildan a gdzie Ty znalazłeś taki kurs? Bo sprawdzam teraz ofertę i widzę 1,45-1,48 na seta Austriaka. Tak poleciały kursy przez te kilka godzin? 
Ja się zastanawiam czy nie zagrać w ogóle na zwycięstwo Thiema. Kurs ok. 3,7 a przecież Austriak nie jest pozbawiony szans. Wiadomo, Djoko faworyt i byłaby to mega niespodzianka ale po takim kursie chyba warto zaryzykować?
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Djokovic Thiem 
Faworyt jest jeden. Djoko. Wg buko i większość kibiców. Ale czy aż taki jak pokazują kursy. Uwazm że Thiem może to ugrać a że ugra dwa sety to jestem prawie że pewien. W Finalsach polecial z Djokiem pierwszy raz na hardzie dzięki czemu Djoko odpadł Thiem awansował dalej az do finału z tsitsi. Tutaj znowu Austriak pokazuje świetny tenis. Super backhand, dobry serwis. 
Djoko miał tu tracić sety a nawet mecz z drewnianym nadal Rao czy kulawym Fedexem Królem Fedexem. Było po 3-0. Thiem mial odpasc z Fritzem czy Monfem. A już napewno z Nadałem. Zverev to g mnie był najłatwiejszy i najpewniejszy bet. 
Na finał gram +1,5  na Thiema i uważam że to wejdzie szybciej niż Djoko ugra dwa sety a wszytsko rozegra się w piątym. Może znowu supertie jak na Wimbledonje Fedem? 
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
cytat z dnia 2 lutego 2020 00:24 przez wawoDjokovic Thiem 
Faworyt jest jeden. Djoko. Wg buko i większość kibiców. Ale czy aż taki jak pokazują kursy. Uwazm że Thiem może to ugrać a że ugra dwa sety to jestem prawie że pewien. W Finalsach polecial z Djokiem pierwszy raz na hardzie dzięki czemu Djoko odpadł Thiem awansował dalej az do finału z tsitsi. Tutaj znowu Austriak pokazuje świetny tenis. Super backhand, dobry serwis. 
Djoko miał tu tracić sety a nawet mecz z drewnianym nadal Rao czy kulawym Fedexem Królem Fedexem. Było po 3-0. Thiem mial odpasc z Fritzem czy Monfem. A już napewno z Nadałem. Zverev to g mnie był najłatwiejszy i najpewniejszy bet. 
Na finał gram +1,5  na Thiema i uważam że to wejdzie szybciej niż Djoko ugra dwa sety a wszytsko rozegra się w piątym. Może znowu supertie jak na Wimbledonje Fedem? 

Co ty za bzdury piszesz jak Thiem mial odpasc z Fritzem a tym bardziej z tym fatalnym Monfilsem?
pisanie o ostatnim zwyciestwie w finals nie ma senau bo sam Djoko mowil ze dla niego licza sie tylko szlemy zreszta widac to po meczu z Federerem w finalsach gdzie niezalezalo mu wogole. 
Tutaj wygrywal 7 razy juz rok temu tez nadal mial mu zagrozic a zostal eozbity i z Thiemem moze byc podobnie. 
Typuje 3:1 dla Novaka.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Djokovic - Thiem powyżej 5,5 przełamania 1,80   po niecałych dwóch setach zakład rozstrzygnięty

Forbet wstawił na to zdarzenie kurs 1,80 przyznam szczerze mocno mnie to zdziwiło bo historia spotkań pokazuje, iż stracone gemy serwisowe zdarzają się im często. Do tego dochodzi dobra forma obu, co nie wskazuje na szybkie trzy sety i wiadomo nerwy bo to finał AO. Djoko ma słabe początki a Dominik po przełamaniu często się rozluźnia i potrafi zaraz dostać rebreaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Tenis ATP    
Godzina: 09:30
Spotkanie: Thiem - Djokovic
Typ: N. Djokovic wygra 3-1 lub 3-2
Kurs: 2,20
Bukmacher: betclic
Analiza: Spotkanie finałowe. Biorąc pod uwagę cały turniej - para jak najbardziej zasłużona. Thiem najtrudniejszy mecz miał z Nadalem, gdzie tak naprawdę musiał walczyć o każdy set w tiebreaku, natomiast Djoković stracił zaledwie 1 seta - w pierwszej rundzie, natomiast najtrudniejszy set rozgrywał z Federerem (pierwszy), gdzie swoją drogą był bliski straty seta i wyniku 3-1. Faworytem w tym meczu jest Djoković i trudno się temu dziwić, podchodzi do tego meczu z dużo większym pokładem sił i jest bardzo dobrze dysponowany na tym turnieju. Thiem na pewno się nie podda, ale myślę że maks, który jest w stanie tutaj wycisnąć to set, czego był bliski Federer. Jeśli obaj zagrają na swoim optymalnym poziomie, to Thiem i tak wypada tutaj gorzej, no ale można zakładać, że Novak będzie mieć swój słabszy moment/momenty, które mam nadzieje wykorzysta Thiem i ugra przynajmniej 1 seta. Kursy na Thiema w tym spotkaniu spadają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
cytat z dnia 2 lutego 2020 00:18 przez kamilcia21

@kildan a gdzie Ty znalazłeś taki kurs? Bo sprawdzam teraz ofertę i widzę 1,45-1,48 na seta Austriaka. Tak poleciały kursy przez te kilka godzin? 
Ja się zastanawiam czy nie zagrać w ogóle na zwycięstwo Thiema. Kurs ok. 3,7 a przecież Austriak nie jest pozbawiony szans. Wiadomo, Djoko faworyt i byłaby to mega niespodzianka ale po takim kursie chyba warto zaryzykować?
Kolega pisze o kursie na over 3.5 seta, a nie na wygraną seta przez Thiema.

Dla mnie żaden wynik w tym meczu nie będzie zaskakujący oprócz 3:0 dla Thiema, które wydaje mi się nierealne.
Djoko to jest jednak cyborg, i jeśli Thiem ma go pokonać to wg mnie tylko 3:2 w setach co też pograłem w ETOTO, po kursie 9.50.
Jakoś nie widzę, żeby Nole ugrał tylko jednego seta a żeby tak się stało, Thiem musiałby wejść na poziom, na którym go nie widzę w tym momencie, po tym jak oglądałem mecz ze Zverevem.
Bet bardziej dla lepszego oglądania meczu, i na przekór trendowi, aczkolwiek to dalej jedna z możliwych opcji, wg mnie bardziej warta zagrania za mniejszą kasę, niż czysta wygrana Thiema.
Chciałem pograć over 4.5 seta, ale nie wystawili na to kursów w ETOTO.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
lucaxx95

nie lepiej takie coś

Djoko i over 39,5 gema w meczu @2.65 Totalbet

tutaj nie będzie odpuszczania żadnego gema w każdym secie ja spodziewam się przynajmniej 2 długich setów a to wystarczy jeżeli Thiem ugra chociaż seta na pokrycie overka ostatecznie Nole to skała i powinien wygrać
 
H 26

harrows

Użytkownik
Co sądzicie na zakład powyżej 173,5 minuty czas trwania meczu po kursie 1,90
Wydaje mi się bardzo fajna opcja przy założeniu minimum 4 setów niemal pewne a w ekstremalnych warunkach nawet 3 sety mogłyby starczyć 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
cytat z dnia 2 lutego 2020 07:57 przez harrowsCo sądzicie na zakład powyżej 173,5 minuty czas trwania meczu po kursie 1,90
Wydaje mi się bardzo fajna opcja przy założeniu minimum 4 setów niemal pewne a w ekstremalnych warunkach nawet 3 sety mogłyby starczyć 
Szczerze przy przelamaniach na 6-3 wydaje mi się że lepiej wybrać handicap w stronę Thiema lub obaj gracze wygrają set + wygra Djokovic . To prawie 3h gry.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 2 lutego 2020 06:33 przez krisoff007

Kolega pisze o kursie na over 3.5 seta, a nie na wygraną seta przez Thiema.
No tak ale przecież to jedno i to samo. Aby zagrali over 3,5 to Thiem musi wygrać seta. A chodzi o kurs na wygranie przynajmniej jednego seta, a nie na "dokładnie jednego" ☺
Nie ważne. Zagrałam jeszcze wczoraj na pięć setów w meczu po @3,85 ale czy to się uda to spory znak zapytania. Pierwszy set zacięty ale Thiem jakiś taki....? Może się rozgrzeje.
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
cytat z dnia 2 lutego 2020 10:59 przez kamilcia21

No tak ale przecież to jedno i to samo. Aby zagrali over 3,5 to Thiem musi wygrać seta. A chodzi o kurs na wygranie przynajmniej jednego seta, a nie na "dokładnie jednego" ☺
Nie ważne. Zagrałam jeszcze wczoraj na pięć setów w meczu po @3,85 ale czy to się uda to spory znak zapytania. Pierwszy set zacięty ale Thiem jakiś taki....? Może się rozgrzeje.
I tu się mylisz :)
Jest jeden wynik a mianowicie 3-0 dla Thiema, gdzie zakład na wygranego przez niego seta wchodzi a na over 3.5 seta nie ;)
Ja wiem, że szanse na to stoją pod dużym znakiem zapytania, dlatego pisałem, że ten zakład pod lepsze oglądanie meczu, bo żaden wynik nie będzie dla mnie zaskoczeniem oprócz tego z pierwszej linijki tego posta, którego już nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom