>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP US Open 25.08-07.09 - analizy

Status
Zamknięty.
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Podsumowując mecz Murray&#39;a któremu dałem 68% szans i zysk 8% Andy wygrał ale uwaga nie zarobiliśmy 58,5% jak na to wskazuje kurs tylko 8% gdyż po wielu takich meczach część będzie wygrana a część przegrana, dlatego trzeba patrzeć dalekosiężnie a nie tylko się podniecać jednym meczem. Oczywiście jeśli sie chce zarobić. ( Co nie jest takie proste ze względu na zaniżane kursy i wysokie marże)

Ps co do uwag zamory i cyta bo uwagi zawsze są cenne:

No oczywiście biorąc pod uwagę 100 zdarzeń może się okazać że błąd statystyczny będzie wynosił nawet 10% dlatego nie można wykluczyć że zamiast 68 będzie tylko 60 meczy wtedy stracimy chociaż grając dalej konsekwentnie błąd się zmniejsza przy 1000 zdarzeń osiąga już tylko 2% a przy 10 000 tylko 0,5%. Można by w przypadku małej ilości zastosować progresję stawki ale tu potrzebowałbym jakiegoś eksperta bo progresja zła i lekkomyslna może się okazac szybką drogą do bankructwa.

Rozpoczynam właśnie prace nad zastosowaniem progresji która zredukuje błąd statystyczny, i która również wykorzysta założenia matematyczne tak aby nie było ryzyka straty kapitału. Kto coś wie na ten temat niech pisze do mnie na prywatne wiadomości.

orb tak dalej dlugo tu nie posiedzisz, wycinam obrazliwe texty ale dlugo tego nie bede robic bezmozgu - r.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Roxi gdzie masz honor
A oto analiza dzisiejszych spotkań:

Federer-Muller 1,07037 - 13,350
Szansa Fedka 94,84% Szansa Mullera 5,16%

Grając na Faworyta po tym kursie jak wyżej możemy zarobić jedynie 1,52% grajac na mullera tracimy az 31,13% taka różnica wynika z wysokiej marży na tym kursie

Djokovic-Roddick 1,758- 2,267

Szansa Djoko: 57,26% Roddick 42,74%
Zyskujemy na Djoko ale tylko 0,67% tracimy na Roddicku 3,11% a więc niewiele
Z graniem na Djoko przy tak małym zysku można się powstrzymać ze względu na to że gra z gospodarzem a jest taka złota zasada że przeciwko gospodarzowi się nie gra.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A ja mam pytanie do tych co siedzą głęboko w tenisie, jak z tą plotką o kontuzji Djokovica? I głosami, że może nie wytrzymać długiego meczu?
Powiedzial po meczu ze jest fizycznie wyczerpany, Safina tak samo mowila i grala normlanie takze o zadnej kontuzji nie ma mowy a ten problem jest w tej chwili jedynym u Nole. Bylo widac duze przestoje w meczu z Robredo. Ogolnie fizycznie Djokovic jest slabszy niz np. Jankovic i watpie aby sie w ciagu 1 dnia umial tak zregenerowac, w tym meczu wychodzi OVER gemowy, Roddick gra swoje na serwisie mozna sie spodziewac 4 setow, tb a moze 5 setow.

41.5 linia za 1.80
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Djokovic zawsze byl znany z tego ze jego najslabsza strona jest przygotowanie fizyczne, a po meczu z Robredo napewno jest wyczerpany i niewiadomo czy uda mu sie zregenerowac sily do pojednyku z Roddickiem, ktory w przeciwienstwie do serba odbyl spacerek w 4 rundzie z niedysponowanym Gonzalezem. Widac bylo w tym meczu ze Roddick nie gra na 100% swoich mozliwosci chociazby po jego serwisach ktore byly dosyc slabe jak na rekordziste swiata w tym elemencie. Zreszta Andy zrezygnowal z IO po to zeby skupic sie na turnieju rozgrywanym w jego ojczyznie i gral w paru turniejach poprzedzajacych US OPEN na tej samej nawierzchni i tym samym kontynecie co napewno pozwolilo mu lepiej zaaklimatyzowac sie do chyba najwazniejszego w roku turnieju dla kazdego amerykanskiego tenisisty. No i na koniec nie zapominajmy o publicznosci, ktora napewno bedzie napedzac Roddicka znanego z lepszej gry gdy czuje wsparcie na trybunach, a wiec 2,36 na Betfair jak najbardziej do przyjecia, ja biore i wam tez polecam ????
 
bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
A oto analiza dzisiejszych spotkań:

Federer-Muller 1,07037 - 13,350
Szansa Fedka 94,84% Szansa Mullera 5,16%

Grając na Faworyta po tym kursie jak wyżej możemy zarobić jedynie 1,52% grajac na mullera tracimy az 31,13% taka różnica wynika z wysokiej marży na tym kursie

Djokovic-Roddick 1,758- 2,267

Szansa Djoko: 57,26% Roddick 42,74%
Zyskujemy na Djoko ale tylko 0,67% tracimy na Roddicku 3,11% a więc niewiele
Z graniem na Djoko przy tak małym zysku można się powstrzymać ze względu na to że gra z gospodarzem a jest taka złota zasada że przeciwko gospodarzowi się nie gra.
Moge zrozumiec że w swojej grze poszukujesz tzw. value bet czyli zawyżonych kursów względem prawdopodobienstwa. Ale podstawą jest prawidłowe oszacowanie szans na zwycięstwo danego zawodnika. Twoje posty okreslajace że Djokovic ma np. dokładnie 57,26% są bezsensowne i idiotyczne. Uwierz mi że żadne programy obliczające prawdopodobieństwo czy strony typu prosoccer lub podobne, nie sa żadną wyrocznią. Ktoś inny może określic ten mecz na typowe po 50% wtedy gra na Roddicka jest dobrym rozwiązaniem. Założ swoj temat, pisz stawki i obliczaj yield, mniej go na poziomie chocby 3% po dłuższym okresie czasu a uwierze że potrafisz tak dokładnie obliczac prawdopodobieństwo. Inaczej twoje posty typu Djokovic ma 57,26% na zwyciestwo nie maja sensu
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Muller G. - Federer R.
Typ: ponizej 34.5 gema
Kurs: 1.64
unibet


Muller jest na ustach wszystkich. Sprawca sensacji, wygral z takimi zawodnikami jak Haas, Almagro oraz Davydenko. Wszytkie te mecze byly zaciete i emocjonujace co wkoncu musi sie odbic na formie fizycznej. Muller zrobil juz wszystko, napewno zostanie zapamietany ale dzis nie widze zadnych szans dla niego w meczu z Federer. Co prawda stac go na ugranie max seta ale to jest raczej maloprawdopodobne. Roger nie mial wymagajacych rywali, pierwsze mecze wygral latwo po 3-0 dopiero w 1/8 problemu sprawil mu Andreev Igor i po zacietym meczu wygral 3-2. Dzis spodziewam sie szybkiego 3-0 dla Rogera. Napewno ma cos do udowodnienia sobie i kibicom a Muller napewo bedzie walczyl do konca, zrobil swoje i moze byc z siebie dumnny. Przewiduja ze Federer bedzie wygrywal sety po 6-4 a nawet i mniej

Roddick Andy - N. Djokovic
Typ: Roddick
Kurs: 2.14
unibet


Ćwierćfinal US Open. Naprzeciw siebie stana Serb Djokovic oraz reprezentant gospodarzy Andy Roddick. Bukmacherzy za faworyta uwazaja Serba ale wedlug mnie to Roddick wyjdzie zwyciesko z tego meczu. Serb w 1/8 meczyl sie strasznie z Robredo, jednak wyszedl z niego zwyciesko. Ten mecz jak sam mowil bardzo go wykonczyl i nasuwa sie pytanie czy zdola zregenerowac sily. Roddick swoje mecze wygrywal bez problemow. Jedynie Gulbis byl w stanie ugrac mu seta. Jezeli dodamy tego fakt ze bedzie mial za soba ogromna ilosc kibicow, jestem przekonany Andy wygra ten mecz bardzo pewnie.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Koncząc temat z Czechmarem, tak, w temacie jest minus, co nie znaczy że jest w rzeczywistości, wszystkich typów nie podałem. Co nie zmienia faktu, że minus tam jest. A za zawodowca się nie uważam, spokojnie, do tego mi daleko. I nie staram się obrazi wszytskich na około, w przeciwnieństwie do Ciebie. Zajmij się swoim tematem lepiej, a nie bałaganisz u nas i u konkurencji;]
Wracając do ANALIZ
Roger Federer - Gilles Muller under 33.5 gema @ 1.85
Grając ten typ ani nie parzyłem na nazwiska ani na zwycięstwa Mullera. Realnie oceniłem mozliwości oby zawodników i tyle. Muller to drewno i nigdy nie zrozumiem jego obecności wcwiercfinale Wielkiego Szlema, nie powinno go tu byc od 3 rund. Dziwi mnie, że zaczął coś przebijac na drugą stronę siatki, juz nawet nie tylko serwis zdobywał dla niego punkty, ale czasem nawet zagrywa jakieś winnersy. Tylko że...szczęście się musi kiedyś skończyc, a życie to nie bajka. Czas, keidy zaskakiwał tu lekceważących go rywali minął. A Fed, główny faworyt do wygranej US, na pewno nie będzie pieścił się z Luksemburczykiem, tylko będzie chciał szybko i bezboleśnie wygrac, nie męcząc się za bardzo. Bo wystarczająco namęczył się w rundzie poprzedniej z Andreevem. Ze Stepankiem, który ma serw o podobnej mocy do Mullera, a jest lepszy technicznie zdecydowanie, stracił Fed o ile pamiętam 10 gemów. Dlatego nie widzę tutaj innej mozliwości niż szybkie 3:0, dodatkowo łatwe. Samym serwem można wygrac, ale na pewno nie z Fedem. Muller do domu.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
co tu się porobiło....... Od siebie dodam, ze czechmar dalbys sobie spokoj z tymi procentami bo to zmuła maksymalna, cały czas to samo, czysta matematyka, a niekażdy matematyke kocha tak jak ty, wiec miej honor, o ktorym tak tu piszesz i odejdz w inne miejsce bo nikomu sie te twoje procenty nie udzielaja...
do rzeczy. roddick wygrywa dzisiejszy mecz z nole, dlaczego?? bo:
- jest to jego ulubiona nawierzchnia
- publiczność jest za nim
- odpuścił olimpiade z myślą o US Open
- ostatnie mecze wskazuja na slabsza forme djokovica (chyba,ze jest bardzo dobrym aktorem.... bo ostatni set z robredo byl jego najlepszym w tamtym meczu...)
- roddick natomiast z rundy na runde nabiera pewności siebie
- no i serwis... dzisiaj roddick nie zastosuje taryfy ulgowej
roddick - djoko 1, 2.15 bwin
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie: Black C./Paes L. - Murray J./Huber L.
Typ: Black C./Paes L.
Kurs: 1.64
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Na dzisiaj oferta uboga więc postanowiłem wybrać spotkanie finałowe mikstów US Open, w którym zmierzą się Black C./Paes L. z Murray J./Huber L. Para Black C./Paes L. gra w tym składzie dopiero pierwszy turniej, a idzie im to znakomicie w dotychczasowych spotkaniach podczas US Open pokonali takie pary jak: Oudin M./ Young D., z którymi uporali się dość łatwo 6:3 6:2, a to z racji gry jaką prezentuje ta para, w drugiej rundzie pokonali Uhlirova V./ Damm M., była to para z wyższej półki obydwoje czyli Uhlirova V./Damm M., są znakomitymi deblistami, Paes L., który występował wtedy po drugiej strony barykady, niegdyś odnosił sukcesy właśnie z Damm M. Kolejną parą jaką odprawili Black C./Paes L., była para rosyjsko - szwedzka Petrova N./Bjorkman J. także nie byle kogo, ponieważ Jonas Bjorkman, uchodzi za dobrego debliste. Murray J./Huber L. rozgrywają jak na razie również bardzo dobry turniej. W drodze do półfinału pokonali parę ukraińsko - brazylijską Bondarenko K./ Sa A., w kolejnej rundzie reprezentantów Czech Vizner P./ Peschke K., w ćwierćfinale po bardzo zaciętym pojedynku zwyciężyli parę nr 2 tego turnieju czyli Srebotnik K./ Zimonjic N., z którymi stoczyli ciężki pojedynek wygrywając dopiero w 3 secie na przewagi 11:9. Mimo, że obydwie pary grają znakomity turniej bardziej skłaniałbym się za Black C./Paes L. i sądzę, że to oni wygrają rozgrywki mikstowe w tegorocznym US Open.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Powiedzial po meczu ze jest fizycznie wyczerpany, Safina tak samo mowila i grala normlanie takze o zadnej kontuzji nie ma mowy a ten problem jest w tej chwili jedynym u Nole. Bylo widac duze przestoje w meczu z Robredo. Ogolnie fizycznie Djokovic jest slabszy niz np. Jankovic i watpie aby sie w ciagu 1 dnia umial tak zregenerowac, w tym meczu wychodzi OVER gemowy, Roddick gra swoje na serwisie mozna sie spodziewac 4 setow, tb a moze 5 setow.
41.5 linia za 1.80
ciekawy jestem Roxanne czy ogladałas mecz z Robredo, skoro twierdzisz że o kontuzji nie ma mowy ...ja widzialem ewidentnie że Joker ma problemy z nogą a dokładnie udem, nie mówiąc już że znowu prawie skręcił kostkę. Przecież w 4 i 5 secie ledwo chodził , a każda troche dłuższa wymiana kosztowała go spora zadyszke ten chłopak ma problemy z oddychaniem przy dużym wysiłku.
Druga sprawa, Panowie.... jeśli chodzi o to że kurs na zawodnika spada to oczywiście dlatego że większość ludzi którzy zawierają zakłady stawia na niego co powoduje że buki muszą balansować kursem do potrzeb rynku i po to żeby mieć kasę po obu stronach;)
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
czechmar hihihi tylko pisze jakieś glupoty a sam nic nienapisze choćby 1 analize żałosne
G. Muller - Federer Roger
Zakłady na sety
1-3 4.00
O to tematy w wielu portalach po meczu Federer -Andreev
&quot;Federer walczył ze sobą&quot;
Szwajcar wymeczył mecz z Andreev&#39;em zwycięstwo 6:7 (5-7), 7:6 (7-5), 6:3, 3:6, 6:3 po trzech i pół godzinach walki. W końcówce w jego grze minimalnie więcej było bowiem magii niż tandety, ale z taką dyspozycją nie ma co liczyć na tytuł. Szwajcar popełnił 60 niewymuszonych błędów! To statystyka niegodna mistrza US Open. Najgorsze jest to, że Federer mimo tak chwiejnej formy nie umie (albo nie chce) przyznać, że dzieje się z nim coś złego. Na konferencji mówił o przeszkadzającym wietrze i świetnej grze Rosjanina. O wszystkim, tylko nie o sobie i swoich problemach.
A na pytania o tak niespodziewanym obrocie sytuacji po wspaniałym meczu we wcześniejszej rundzie odpowiadał
- W zasadzie to nawet cieszę się, że musiałem zagrać tak zacięty mecz. Dobrze mi to zrobi
Moim zdaniem Aż tak źle juz Federer niezagra dla mnie jest dużym faworytem po tym gdy zobaczyłem że z Djokoviciem jest coś nietak można się obawiac najgorszego czyli kontuzji .W meczu z Robredo nabawił się kontuzji i jakimś cudem wymęczył tamten mecz ryzykując niemal kazdą piłke .
Muller gra tenis oparty na serwisie i szybkim kończeniu akcji .Myśle że na seta może to starczyć ale napewno nie na więcej bo niewierze że Federer będzie w kolejnym meczu oddawał za darmo punkty
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
czechmar hihihi tylko pisze jakieś glupoty a sam nic nienapisze choćby 1 analize żałosne
G. Muller - Federer Roger
Zakłady na sety
1-3 4.00
O to tematy w wielu portalach po meczu Federer -Andreev
&quot;Federer walczył ze sobą&quot;
Szwajcar wymeczył mecz z Andreev&#39;em zwycięstwo 6:7 (5-7), 7:6 (7-5), 6:3, 3:6, 6:3 po trzech i pół godzinach walki. W końcówce w jego grze minimalnie więcej było bowiem magii niż tandety, ale z taką dyspozycją nie ma co liczyć na tytuł. Szwajcar popełnił 60 niewymuszonych błędów! To statystyka niegodna mistrza US Open. Najgorsze jest to, że Federer mimo tak chwiejnej formy nie umie (albo nie chce) przyznać, że dzieje się z nim coś złego. Na konferencji mówił o przeszkadzającym wietrze i świetnej grze Rosjanina. O wszystkim, tylko nie o sobie i swoich problemach.
A na pytania o tak niespodziewanym obrocie sytuacji po wspaniałym meczu we wcześniejszej rundzie odpowiadał
- W zasadzie to nawet cieszę się, że musiałem zagrać tak zacięty mecz. Dobrze mi to zrobi
Moim zdaniem Aż tak źle juz Federer niezagra dla mnie jest dużym faworytem po tym gdy zobaczyłem że z Djokoviciem jest coś nietak można się obawiac najgorszego czyli kontuzji .W meczu z Robredo nabawił się kontuzji i jakimś cudem wymęczył tamten mecz ryzykując niemal kazdą piłke .
Muller gra tenis oparty na serwisie i szybkim kończeniu akcji .Myśle że na seta może to starczyć ale napewno nie na więcej bo niewierze że Federer będzie w kolejnym meczu oddawał za darmo punkty
nie rozumiem zupełnie Twojego toku myślenia, oglądałem ten mecz oczywiście i co mogę powiedzieć to to, że Roger miał ciężko ale nie dlatego że grał słabo tylko dlatego że młody Rosjanin gra bardzo dobry tennis, niedługo powinien być jeszcze lepszy. Wczoraj oglądałem wywiad z RF dla telewizji w którym mówił właśnie że Andreev jest bardzo dobrym tennisistą i tak jak Ty wspomniałeś o tym że dawno nie grał już 5 setów( &quot;o ile pamietam grałem chyba tylko 3 takie mecze w tym sezonie&quot;). Uważam, że era dominacji Rogera się po prostu skończyła, wchodzą młodzi utalentowani tennisiści i czołówka się zagęszcza...tu już samo nazwisko Federer nie wygra meczu na luzie, nie będzie już taką maszynką do robienia kasy jak był wcześniej.
Roger gra w dobrym stylu na tym USO, wciąż to jest klasa ale od deklasowania rywali już jest troszke dalej, niż było kiedyś...każda era się kończy
Dobra a tak poza tym to 3:0 lub 3:1 dla Feda dzisiaj:spokodfhgfh:
 
J 0

jamar

Użytkownik
Djoko - Cilic Over 34.5 @1.91 ✅
Djoko - Robredo (+2,5set) @1.91 ✅
Del Potro - Murray @1.6 ✅

04/09/2008 - 20:00
Zdarzenie : Gilles Muller v Roger Federer (u/o 32.5 gema w meczu)
Typ : UNDER 32.5 gema
Kurs : 2.01
Bukmacher : Bwin


Dziś zostaną rozegrane dwa ostatnie mecze cwiercfinalowe singla mezczyzn na US OPEN. W pierwszym z nich na korcie Artura Asha zobaczymy turniejową dwójke Rogera Federera i.. Gillesa Mullera 130 zawodnika rankingu ATP ktory bez watpienia jest rewalacją tego turnieju. Dla Luxemburczyka bedzie to juz 8 mecz na kortach Flashing Meadows poiniewaz z powodu swojego niskiego rankingu musiał przechodzic kwalifikacje. Kilka słow o tym kogo wyeliminował w turnieju głownym. A wiec w pierwszej rundzie mierzył sie z francuzem Recouderciem ktory zagrał dzieki dzikiej karcie (6:4,6:0,4:6,6:4) nastepnie w drugiej i trzeciej rundzie pokonał wyżej rozstawionych Hassa i Almagro dwukrtonie przegrywajac dwa pierwsze sety. W 1/8 z luxemburczykiem nie mogl sobie poradzic takze Davydenko przegrywajac 1-3. Muller na tym turnieju rozegrał juz 275 gemów! Dla porownania Federer jak do tej pory rozegral ich 134. Muller to zawodnik obdarzony bardzo dobrym serwisem ale popełnia tez sporo niewymuszonych błedow. Na pewno kilka razy Roger przelamie jego podanie. Szwacjar poza meczem z Andrejevem nie tracił setów.Pewne zwyciestwa nad Gonzalezem (Maximo), Alvesem i Stepankiem. Wracajac do meczu z rosjaninem Federer nie zagrał najlepiej jednak Andrejev zagrał świetny mecz. Jestem przekonany ,ze z Mullerem bedzie mu znacznie łatwiej. Na pewno dzis skonczy sie przygoda luxemburczyka z US Open 2008 i uwazam tazke ze nie bedzie to zbyt długi mecz. Federer nie powinien miec zadnych problemow w swoich gemach serwisowych i jak juz wspomnialem mysle , ze uda mu sie kilkakrotnie zlamac Mullera. Roger nie straci dzis seta jednak korzystniej obstawic under w gemach po znacznie lepszym kursie a jak pokazal mecz Nadala z Fishem nawet w wypadku 4 setów jest niewielka szansa by trafić typ.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Federer---Djokovic
Typ:1
Kurs:1,65
Buk: Bah
Analiza:
Jutro polfinal ostatniego w tym roku wielkiego szlema czyli us open . Zmierza sie w nim rozstawieni z 2 i 3 czyli Roger Federer i Serb Novak Djokovic . Djokovic wyraznie w tym turnieju narzeka na bol uda oraz kostki oto jego wyniki w tym turnieju :
05/09-08 Ćwierćfinały Djokovic, Novak vs. Roddick, Andy 3:1 62 63 36 76
02/09-08 R16 Djokovic, Novak vs. Robredo, Tommy 3:2 46 62 63 57 63
01/09-08 R32 Djokovic, Novak vs. Cilic, Marin 3:1 67 75 64 76
29/08-08 R64 Djokovic, Novak vs. Kendrick, Robert 3:0 76 64 64
27/08-08 R128 Djokovic, Novak vs. Clement, Arnaud 3:0 63 63 64
Oto wyniki Federera:
04/09-08 Ćwierćfinały Federer, Roger vs. Muller, Gilles 3:0 76 64 76
02/09-08 R16 Federer, Roger vs. Andreev, Igor 3:2 67 76 63 36 63
31/08-08 R32 Federer, Roger vs. Stepanek, Radek 3:0 63 63 62
29/08-08 R64 Federer, Roger vs. Alves, Thiago 3:0 63 75 64
27/08-08 R128 Federer, Roger vs. Gonzalez, Maximo 3:0 63 60 63
Roger wydaje mi sie ze rozkreca sie z meczu na mecz . Natomiast Serb z kazdym meczem slabnie fizycznie , moim zdaniem bedzie to dosc jednostronny mecz ktory wygra Federer.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Federer---Djokovic
Typ:1
Kurs:1,65
Buk: Bah
Analiza:
Jutro polfinal ostatniego w tym roku wielkiego szlema czyli us open . Zmierza sie w nim rozstawieni z 2 i 3 czyli Roger Federer i Serb Novak Djokovic . Djokovic wyraznie w tym turnieju narzeka na bol uda oraz kostki oto jego wyniki w tym turnieju :
05/09-08 Ćwierćfinały Djokovic, Novak vs. Roddick, Andy 3:1 62 63 36 76
02/09-08 R16 Djokovic, Novak vs. Robredo, Tommy 3:2 46 62 63 57 63
01/09-08 R32 Djokovic, Novak vs. Cilic, Marin 3:1 67 75 64 76
29/08-08 R64 Djokovic, Novak vs. Kendrick, Robert 3:0 76 64 64
27/08-08 R128 Djokovic, Novak vs. Clement, Arnaud 3:0 63 63 64
Oto wyniki Federera:
04/09-08 Ćwierćfinały Federer, Roger vs. Muller, Gilles 3:0 76 64 76
02/09-08 R16 Federer, Roger vs. Andreev, Igor 3:2 67 76 63 36 63
31/08-08 R32 Federer, Roger vs. Stepanek, Radek 3:0 63 63 62
29/08-08 R64 Federer, Roger vs. Alves, Thiago 3:0 63 75 64
27/08-08 R128 Federer, Roger vs. Gonzalez, Maximo 3:0 63 60 63
Roger wydaje mi sie ze rozkreca sie z meczu na mecz . Natomiast Serb z kazdym meczem slabnie fizycznie , moim zdaniem bedzie to dosc jednostronny mecz ktory wygra Federer.
szkoda że nic z tej &quot;analizy&quot; nie wynika, zdziwicie się wszyscy którzy obstawiają gładkie zwycięstwo Feda, na mnie dużo lepsze wrażenie zrobił Djoko w tym turnieju. Powiem szczerze, nie dawałem mu szans z Roddickiem ze względu na zabójczy serwis Amerykanina, a co zobaczyłem w tym meczu...Joker returnujący niemal każdą piłkę ilość asów serwisowych tyle co Andy. Federer nie serwuje tak mocno i spodziewam się tu zaciętego meczu z kilkoma breakami z jednej i drugiej strony...
Roger może to wygrać owszem ale dzięki doświadczeniu, to będą przynajmniej 4 sety, każdy może mieć swoje zdanie oczywiście ale myślę że nie doceniacie Novaka tak jak ja wcześniej, pozdro
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
sPowiem szczerze, nie dawałem mu szans z Roddickiem ze względu na zabójczy serwis Amerykanina, a co zobaczyłem w tym meczu...Joker returnujący niemal każdą piłkę ilość asów serwisowych tyle co Andy. Federer nie serwuje tak mocno
Ja bym sie nie zgodzil z tym ze Roddick ma lepszy serwis niz Federer, Moim zdaniem Roger ma najlepszy serwis ze wszystkich graczy. Bo serwis to nie tylko ilosc asów , przyklad? Karlovic , Fish, Roddick , Querrey, Llodra , Gulbis wszyscy ci gracza jesli trafiana 1 serwisem to jakos idzie ,i jesli maja zdobyc pkt to robia to szybko , asem albo podaniem ktory nie wraca na strone rywala. Jesli nie wchodzi ( co jest bardzo prawdopodobne) to zaczynaja sie klopoty. Dlatego Djokovic tak dobrze radzil sobie z Roddickiem, Andy bazowal na serwie, mial malo asów ktore powinny go ratowac kiedy byl w tarapatach. Federer ma taki serwis ktory ustawia wiekszosc wymian, od 1 pilki wiadomo ze wygra Szwajcar. 1 uderzenie konczace po returnie , czasami nawet 2-3 udezenia zanim nastepuje koniec akcji . Federer ma swietny 2 serwis (w przeciwienstwie do Serba), przy 1 podaniu Djokovic nie poodbija za wiele bo jest to serwis z ktorym nie radzi sobie zaden zawodnik. Jest to oczywiscie moje zdanie , ty uwazasz inaczej a jak bedzie to zobaczymy:-D Pozdrawiam
 
J 0

jamar

Użytkownik
06/09/2008 - 17:00
Zdarzenie : Novak Djokovic - Roger Federer
Typ : Roger Federer
Kurs : 1.82
Bukmacher : Unibet



Pierwszy półfinał singla mężczyzn US OPEN 2008. Bez wątpienia jest to najlepiej zapowiadajace sie starcie tego turnieju. Serb Novak Djokovic obecnie trzecia rakieta świata zmierzy sie ze szwajcarem Rogerem Federerem ktory po raz pierwszy od 3 lat rozstawiony jest z numerem drugim. Wiekszosc spodziewa się długiego pojedynku , najlepiej 5-setowego. Ja jednak uwazam , ze na takie rozwiazanie raczej nie ma szans. Novak jak wiadomo czesto ma problemy z utrzymaniem dobrej dyspozycji fizycznej na długich turniejach. Na tegorocznym US Open widać to wyraźnie. Po spotkaniu z chorwatem Cilciem Djokovic mowil, ze jest potwornie zmeczony i wszytsko go boli. Potem nadeszła 5-setówka z Robredo w ktorej miejscami było widać jak serb odczuwa trudy pojedynku z Cilicem. Po zwyciestwie nad hiszpan Novak w wywiadzie powiedzał , że takie mecze go wzmacniają ale jest kompletnie wyczerpany.W ćwiercfinale Djoko zagrał z Roddickiem , ostatnia nadzieją amerykanów w turnieju meskim. Roddick zagrał w tym meczu fatalnie , nie serwował jak Roddick i czesto popelnial niewymuszone bledy. Jednak po dwóch szybko wygranych setach Djokovica złapał powazny kryzys. Gołym okiem było widac ,ze serb poprostu opadł z sił. Amerykanin to wykorzystał i pewnie wygrał trzecią partie. W 4 czesci Djokovic rowniez grał słabo, dał sie przełamac i gdy Roddick miał juz wygrany mecz (bo nie sadze ze gdyby doszło to piątego seta serb miałby jakies szanse) mianowicie 5-3 30:0 i swój serwis przegrał jedną wymiane potem popełnił dwa podwójne błedy i oddał swojego gema serwisowego. Djokovic dwukortnie zdołał wygrac swoje podanie dobrze serwując i w tie breeku okazał sie lepszy. Dziś czeka go niezwykle trudne zadanie jakim bedzie bez watpienia wyeliminowanie Federera ktory jest zmobilizowany by wygrac wreszcie wielkiego szlema. Widać to w kazdym pojedynku. Szwajcar rozegrał tylko jeden ciezki mecz na tym turieju z rosjaninem Andrejevem musiał meczyc sie w 5 setach. Jednak rosjanin był na tym turnieju w znakomitej formie , wykorzystywał swoje dwie najlepsze bronie serwis i forhend i działało to perfekcyjnie. Inne mecze Federer wygrywał w trzech setach. Można mówić , że szwajcar nie gra tak jak wtedy gdy wygrywał wszytstko jednak to bez wątpienia wystarczy na zmeczonego juz turniejem Djokovica. Zdecydowanie jest to typ dnia.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Djokovic - Federer 2.19

Zupełnie sie nie zgadzam z waszymi analizami. Cała masa zdan naciąganych jakby Federer grał z jakimś przecietnym graczem. Już w poprzednio jak pisałam, że nie ma poważnych kontuzji Serb to już kilka osób na siłe musiało skomentować, że jest inaczej i kto miał racje? Kontuzje miał? Było coś widać w spotkaniu z Roddickiem? Drobny urazy to zupełnie co innego a o wyczerpaniu organizmu słyszy się na konferencjach prasowych coraz częsciej jednak gracze potrafią się regenerować. Juz nie chciałam odpowiadać na te zaczepi lecz ewidetnie na siłe było to pisanie bo fakty są inne. Federer rozegrał jeden dobry mecz z Radkiem STepankiem, głownie dlatego, że Czech słabo atakował. Mecz z Mullerem oraz Andreevem to koncert Federera pod tytułem &quot;blędy niewymuszone&quot;. Czy wy nie widzicie jak marna jest jakośc gry Szwajcara? BH funckjonuje raz kiedyś, z FH potrafi wyrzycać calą mase piłek. Tak da się wygrać z Igorem i Gillesem ale z Rafą czy Nole uważam, że nie. Andreev jakby zagrał ciut lepiej wygrałby ten mecz, Djoković wykorzysta więćej błedów Szwajcara. To nie będzie łatwy mecz, ja się spodziewam 5 setów lub 4 i wtedy 3:1 dla Djokovica. On gra tenis dojrzały, każdy element dopracowany i mniej błęów, gra falowo tak jak z Robredo tylko, że Fed nie gra lepiej pod tym względem. Ja rozumiem tą magie jego nazwiska ale Fed skończył się po Wimbledonie, przegrana z Nadalem na trawie oznacza koniec Szwajcara, równiez dlatego, że on udaje, że sie nic nie stałó. Jego wypowiedzi na temat Wimbleodnu oraz spadku w rankingu to jedne z najgłupszych wypowiedzi tego roku w tenisie. Jakby mu kompletnie już nie zalezało. Dla niego to naturalne, ze przegrywa, że spadł i już. Nie ma juz chlop motywacji, Djoković jest w zupełnie innej sytuacji, odwortnej. Tak naprawde oprocz psychiki tym drugim kluczowym elementem jest forma obecna. U Federera jej nie widac, męczarnia z Mullerem oraz Andreevem i stos błędów, w lepszej dyspozycji jest Djokovic. On też miał klopoty więc nie uważam,że w dużo lepszej formie ale jednak róznica jest widoczna. Federer się skonczył, kiedys czasem przegrywal z Hrbatym czy Volandrim, teraz wygrywa z nim Blake, Karlovic, Simon, Stepanek, Fish! Dla mnie takie wyniki go powoli kompromitują i nie dlatego, ze porazki sie przytrafiaja ale dlatego, ze robi w tych meczach po 5 bledów niewymuszonych.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
zgadzam sie z Roxanne- Nole gra lepszy turniej niz Federer, ktorego era bezpowrotnie minela na Wimbledonie w tym roku. ta porazka z Nadalem, czlowiekiem do tej pory kojarzonym glownie z swietna gra na clay&#39;u, byla swego rodzaju upokorzeniem Szwajcara. wcale bym sie nie zdziwil jakby po tym sezonie zakonczyl kariere. pewnie mysli o tym juz od dluzszego czasu i dzisiejszy dzien moze utwierdzic go w przekonaniu ze to bedzie dobra decyzja.

ktos tu napisal ze Djoko ma w pamieci zeszloroczny final i bedzie o nim pamietal podczas meczu. napewno nie bedzie pamietal. przeciez pare miesiecy pozniej zrewanzowal sie w polfinale AU i jesli juz to on ma ta przewage psychiczna. ktos tez napisal ze Federer wygra dzieki doswiadczeniu. samo doswiadczenie nie wystarczy, tym bardziej ze czlowiek ktory ma na koncie 2 finaly wielkiego szlema, w tym 1 wygrany, nowicjuszem nie jest. jedynie boje sie czy Novak wytrzyma fizycznie to spotkanie. ale z drugiej strony juz mial przegrac przez zmeczenie z Robrego, pozniej z Roddickiem a gra nadal. i mam nadzieje ze bedzie gral rozwiez w finale. Roger praktycznie nie moze go niczym zaskoczyc. bardzo wazne bedzie zeby Nole dobrze wszedl w mecz. tak jak w meczu z Roddickiem. jesli to sie uda- wygra ten mecz
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Djokovic - Federer 2.19
Zupełnie sie nie zgadzam z waszymi analizami. Cała masa zdan naciąganych jakby Federer grał z jakimś przecietnym graczem. Już w poprzednio jak pisałam, że nie ma poważnych kontuzji Serb to już kilka osób na siłe musiało skomentować, że jest inaczej i kto miał racje? Kontuzje miał? Było coś widać w spotkaniu z Roddickiem? Drobny urazy to zupełnie co innego a o wyczerpaniu organizmu słyszy się na konferencjach prasowych coraz częsciej jednak gracze potrafią się regenerować. Juz nie chciałam odpowiadać na te zaczepi lecz ewidetnie na siłe było to pisanie bo fakty są inne. Federer rozegrał jeden dobry mecz z Radkiem STepankiem, głownie dlatego, że Czech słabo atakował. Mecz z Mullerem oraz Andreevem to koncert Federera pod tytułem &quot;blędy niewymuszone&quot;. Czy wy nie widzicie jak marna jest jakośc gry Szwajcara? BH funckjonuje raz kiedyś, z FH potrafi wyrzycać calą mase piłek. Tak da się wygrać z Igorem i Gillesem ale z Rafą czy Nole uważam, że nie. Andreev jakby zagrał ciut lepiej wygrałby ten mecz, Djoković wykorzysta więćej błedów Szwajcara. To nie będzie łatwy mecz, ja się spodziewam 5 setów lub 4 i wtedy 3:1 dla Djokovica. On gra tenis dojrzały, każdy element dopracowany i mniej błęów, gra falowo tak jak z Robredo tylko, że Fed nie gra lepiej pod tym względem. Ja rozumiem tą magie jego nazwiska ale Fed skończył się po Wimbledonie, przegrana z Nadalem na trawie oznacza koniec Szwajcara, równiez dlatego, że on udaje, że sie nic nie stałó. Jego wypowiedzi na temat Wimbleodnu oraz spadku w rankingu to jedne z najgłupszych wypowiedzi tego roku w tenisie. Jakby mu kompletnie już nie zalezało. Dla niego to naturalne, ze przegrywa, że spadł i już. Nie ma juz chlop motywacji, Djoković jest w zupełnie innej sytuacji, odwortnej. Tak naprawde oprocz psychiki tym drugim kluczowym elementem jest forma obecna. U Federera jej nie widac, męczarnia z Mullerem oraz Andreevem i stos błędów, w lepszej dyspozycji jest Djokovic. On też miał klopoty więc nie uważam,że w dużo lepszej formie ale jednak róznica jest widoczna. Federer się skonczył, kiedys czasem przegrywal z Hrbatym czy Volandrim, teraz wygrywa z nim Blake, Karlovic, Simon, Stepanek, Fish! Dla mnie takie wyniki go powoli kompromitują i nie dlatego, ze porazki sie przytrafiaja ale dlatego, ze robi w tych meczach po 5 bledów niewymuszonych.
Troche chyba cie ponioslo kiedy pisalas ten tekst. Federer sie skonczyl? Nie bede komentowal dzisiejszego meczu z Djokovicem bo nie o to chodzi aby madrzyc sie po fakcie. Federer mial zly poczatek sezonu spowodowany klopotami ze zdrowiem , nie byl przygotowany do gry na 100%, do tego klopoty zwiazane z brakiem szkoleniowca. Meczarnia z Mullerem? Przeciez Muller rozegral kapitalne spotkanie z doskonalym serwisem i odwazna ofensywna gra, duzo wpadalo w kort dlatego nawiazal walke z Rogerem.Obecna forma? Nie rozsmieszaj mnie, czlowiek ktory ma 21 lat slaniajacy sie po korcie po rozegraniu paru setów to jest gracz w dobrej formie? Gdyby Serb byl takim asem jak go opisujesz to by nie meczyl 5 setów z Robredo ktory nie nalezy obecnie do scislej swiatowej czolowki. Piszesz ze Federer przegrywal z nastepujacymi zawodnikami: Blake, Karlovic, Simon, Stepanek, Fish - Hmm , ok Simon zyciowa forma, Fish najlepszy turniej sezonu, Karlovic - najlepszy turniej w sezonie, Porazki z Blakiem oraz Stepankiem nie licze bo kazdemu sie zdarza przegrac. Czepiasz sie Federera jakby byl nikim bo nie weszlo mu z Andreevem pare BH? kazdy zna specyfike gry Rogera, gdy nie musi nie gra swoich najlepszych zagran i czesto lekkomyslnie walnie w aut. Najbardziej smieszy mnie zdanie ze Federer przegral z Nadalem w finale Wimledonu i sie skonczyl? A kto to jest Nadal? Monfils czy inny Wawrinka z ktorym wstyd przegrac? Nie , Nadal jest to gracz w ktorego grze nastapil taki progres jaki trudno sobie wyobrazic , poprawil atak , gre przy siatce, sytuacyjne odegrania, poczul gre na trawie i gral doskonale. Federer przegral ten mecz po wspanialym widowisku, po swietnym meczu z obu stron, nie przegral tego meczu walac po autach dostajac lanie w 3 setach. Wiec nie pisz bzdur ze Federer sie skonczyl. Ten tekst jest szalenie subiektywny , kierowany chyba twoja niechecia do jednego z najlepszych graczy w historii tenisa(nie powiem ze najlepszy bo nie chce obrazic Samprasa) . A wiec pozdrawiam i na przyszlosc wiecej obiektywnosci prosze:jezora: Pozdrwiam wszystkich
PS 1. Z calym szacunkiem ale nie pozjadalas wszystkich rozumów
PS 2 : Federer ma sie dobrze i idzie po zwyciestwo w US OPEN:jupi:
PS 3 : Zycze kazdemu tenisicie swiata zeby kiedy bedzie skonczony , niech zaliczy 3 finaly Wielkiego szlema i 1 polfinal w sezonie . Federer choc ,,sie skonczyl&#39;&#39; jednak tego dokonal.
POZDRAWIAM:-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom