>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Umag (Chorwacja) Clay

Status
Zamknięty.
drago 108

drago

Użytkownik
Kurcze Typuje mecze dla WAS nie dla siebie bo to co ja gram to was może nei interesować. Jeżeli coś typuje to gdzieś gram w konkursie albo u bukmachera. Ale jak dam Typ i z analizy wychodzi że to ejst pewniak to grajcie. Jeśli nei chcecie trudno.

A ty Krzysztof mnie nie denerwuj. Zobaczyłeś 2 typy po takich kursach zobacz na inne:

1.53, 1.30, 1.23, 1.19, 1.36, 1.60. Czy naparde ? Łączny kurs 6.33? To zagraj za wszystko i masz 6 razy tyle. PRZECZYTAJ WSZYSTKIE MOJE posty i WSZYSTKIE MOJE TYPY wtedy możesz mówić co ja gram. Jak ja typowałem typki na dzisiaj nei patrzyłem na kursy tylko patrzyłem na drabinke z ulotki profa. A pozatym ja mam satysfakcje że ludzie piszą do mnei bo chcą moje typki i im podam co stawiam mocno i w co wierze na 100%. Tutaj tez często pisze gdzie mozna postawić więcej. Jeżeli czyta się 2 posty i patrzy sie na 2 typy i po takich kursach to moja ocena będzie taka że lece po kursach. Szczerze? Mam gdzieś kursu jeżeli buk da ci na paewniaka 3.5 i go nie będziesz grał bo kurs za duzy? Z własnego doświadczenia wiem że jechanie i patrzenie na kursy nic nam nei da i nawet zabierze bo najczeście wywalamy się po kursach 1.10-40 i wtedy jesteśmy szczęsliwi że gramy kurs 1.2 bo tak buk daje a nie swoich graczy po kursie 3. Zastanówcie się co mówicie i czytajcie wszystkie posty i wyedy mówcie co gram i jak gram czy kursy 1.20 czy wybuchy np. Vera wierze w nią w100% takiej formy długo nei miała i chyba już nie będzie miała więc chce wygrać to co moze i ogra Clijsters. A do ciebie Krzysztof już się nie odzywam i ty się nie odzywaj do mnie ok? Ja nieskomentuje twojego typu już nigdy. Bo wole się posłuchać własnych mysli niż jakiegoś krzysztofa.

Pzdr.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Forma formą, ale od następnego turnieju robimy statsy



Dobra rada dla Drago: bierzesz teraz kursy które trafiłeś, a zobacz sobie te które nie trafiłeś.... zrób statsy i pogadamy, a od next turniej pod każdym typem umieszczamy statsy, i na bieżąco je uaktualniamy.
WIN
LOSE


Średni trafiony kurs


UNIT +/-
Mała rada, unity zlicza się w następujący sposób jak trafisz kurs 1,5 to dodajesz sobie 5 unitów a nie 1,5 żeby nie było.
Trzeba zaprowadzić tutaj porządek raz na zawsze w tym dziale. ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
Nie mów mi co mam robić ok? Ja typuje jak chce i kiedy chce. Ty możesz se robić statsy. Jak ktos przegląda temat to widzi kto najlpeiej typuje albo komu dobrze idzie więc gra sobie typy takie jakie chce ja nikomu nie mówie że to masz zagrać. Ja pisze, że jeśli chcesz to graj i dodam czasem, że ja też to stawiam. A pozatym na next turze mnie nie będzie bo wyjeżdzam na wakacje nie znam dokladnej daty, ale jak wyjade będe miał info w podpisie.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Marcin, opier**** kolegę DRAGO, żeby wklejał sobie emo świadczące o trafności wyniku, albo pisał wynik i najlepiej kolorkiem bo wtedy to rzuca sie w oczy i widać kto i jak typuje, a nie nabijał sobie w hu**** postów pisząc typ i kurs, potem wynik i komentarz po meczu, =3 posty, a można w 1 ???? ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
Finał

Novak Djokovic vs. Stanislas Wawrinka

Kursy:

Djokovic-Wawrinka 1.37 2.65 : Profesjonał


Potweirdzam typ bukmacherów Novak zwycięży dwa razy w turnieju w którym zagrał. Stawiam na Novaka i to ejst pewniak dnia.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Zgadzam sie z tobą, Djokovic to pewniak. To będzie jego drugi wygrany turniej z rzędu. Jak dla mnie to odkrycie sezonu. Zwycięstwo w tym turnieju jest przesądzone, Wawrinka nie ma zbytnio szans. Mecz powinien się rozstrzygnąć w dwóch setach.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Wiecie co się stało z Djokovicem?? Odniósł on kontuzje?/ Szkoda mi tego zawodnika. Jest on dobryn tenisista i bardzo mu życzyłem zwycięstwa w tym turnieju. Ale chłopak miał pecha. Napewno gdyby nie kontuzją wygrał by to :cry:
 
drago 108

drago

Użytkownik
6:6 i krecz! Jak wszedłem na Scorestand i zobaczymeł na grubu Wawrinke to gęda spadła do ziemi! Mecz był zaciety, i byłby tie-break, a co byłoby w 2 nie wiem:/ Może ktoś wie co się stało Djokovic&#39;owi ????
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
No już można było zaobserwować że coś źle z Djokoviciem jak Wawrinka go przełamał :| ... mam nadzieje że dadzą mi zwrot, lub zmienia po kursie 1.0, bo 2 Euro to drogą nie chodzi :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom