>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Umag (Chorwacja) Clay

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Volandri F. - Gicquel M. 1.55 2.20
Vanek J. - Ventura S. 1.50 2.35
Hernych J. - Cipolla F. 1.55 2.20
Korolev E. - Cilic M. 1.55 2.20
Buk: Bet-at-home
To były moje wczorajsze typy. Z tego kuponu tylko Korolev przegrał. Ale po zaciętym meczu. Tak jak przypuszczałem reszta wygrała gładko 2:0.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Guzman J.P. v Garcia-Lopez G. 2.60 1.44

Ramirez Hidalgo R. v Vicente F. 1.33 3.10

Vik R. v Coria G. 3.60 1.25

Bu: Gamebookers
Co tu będe dużo pisał moim zdaniem są to pewniacy, dlatego warto na nic postawić.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Vik R. v Coria G. 3.60 1.25
Ronnie chyba nie pamiętasz że Coria w poprzednim turnieju miał tyle farta że szok, krecz rywali albo cudem wygrywał. Teraz zobacz sobie co to argentyńskie dziecko szczęścia robi...przegrało 1 seta a zaraz się dowiemy czy mecz...
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ronnie chyba nie pamiętasz że Coria w poprzednim turnieju miał tyle farta że szok, krecz rywali albo cudem wygrywał. Teraz zobacz sobie co to argentyńskie dziecko szczęścia robi...przegrało 1 seta a zaraz się dowiemy czy mecz...
Jednak, przegrał mówi się trudno. Zawiodłem się na nim, bo wogóle nie nawiązał walki. A jeżeli chodzi o Corie w ostatnim turnieju, to sie nie zgodze z toba, moim zdaniem nie miał aż takiego szczęścia jak ty to mówisz.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Hernych J. v Portas A. 1.80 1.90
Ciekawy, wyrównany mecz. Jednak myśle że zwycięstą tego meczu będzie Hernych, ponieważ w tym sezonie spisuje się całkiem dobrze, a jego przeciwnik nie jest osobą światowej klasy.
Wawrinka S. v Cilic M. 1.50 2.35
to nie jest najlepszy sezon Wawrinki. turniejach ATP oraz w wielkich szlemach nie grał rewelacyjne. Jednak w pierwszej rundzie pokonał Martina w dwóch setach. A Cilic się męczył Korolevem aż w trzech setach. Moim zdaniem faworytem jest Wawrinka i stawiam na niego.
Del Potro J.-M. v Vik R. 1.62 2.10
Vik zaskoczył mnie w pierwszej rundzie pokonując bez problemu Corie. Ten sezon jest udany dla Vika. Dobrze sie prezentuje w turniejach, stara sie pozostawić dobre wrażenie.Nigdy nie odaje meczu bez walki. Del Porto jak widze jest faworytem buków Czy słusznie?? Moim zdaniem nie, chociaż Del Porto nie jest sałbym zawodnikiem. Ale ja bym jednak stawiał na Vika.
Buk: Gamebookers

Zobaczymy co z tych typów wyjdzie. :wink:
 
drago 108

drago

Użytkownik
Ja mam 3 typki z tego toura

Dlouhy vs. Vanek... myslę że tutaj padnie 1. i chyba tak bedzie ;)

Volandri vs. Ramirez Hidalgo... Volandri musi to wygrac ładny kurs 1.75 ????

Djokovic vs. Iaani... heh 1.05 na Djokovica ???? starczy mecz PKO ????

Pzdr.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Volandri vs. Ramirez Hidalgo... Volandri musi to wygrac ładny kurs 1.75
W tym meczu będzie zacięta walka i bym nie stawiał Volandriego w roli faworyta, ponieważ Ramirez w ostani czsu prezentuje sie znakomicie.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Berlocq C. - Guzman J.P. 1.75 1.85 ⛔ stake 6/10 jeden wielki niefart, w 1 secie demolka Guzmana, potem Berlocq zasnął i wogóle nie myślał jak grać i efekt Berlocq przegrał


przeczucie ??
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Jednak, przegrał mówi się trudno. Zawiodłem się na nim, bo wogóle nie nawiązał walki. A jeżeli chodzi o Corie w ostatnim turnieju, to sie nie zgodze z toba, moim zdaniem nie miał aż takiego szczęścia jak ty to mówisz.
Nie wiem jak Ty Ronnie ale ja tam wiem jedno, Coria to dziecko szczęścia, w poprzednim turnieju fartownie doszedł do finału, łatwym boju z Callierim, kreczu kogoś tam i wreszcie w LA Grande Finale porażka z Djokoviciem, tutaj nareszcie jego fart się skończył ;)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
UMAG-Choracja

16:00 Wawrinka S. - Del Potro J.P. 1.60 2.00 typ: Del Potro J.P. stake 6/10 ⛔ ⛔ ????

Wawrinka podobno podczas tego turnieju robi głupie błędy, wszak nie jest to wielki tenisista (sparing partner Rogera Federera) ale w turniejach mniej znaczących z zawodnikami sporo mniejszego kalibru powalczy. Mnie zadziwia Del Potro, zrobił w niedługim odstępie czasu spory postęp, niedawno mogliśmy oglądać go w chalengerze Porsche Open w Pozanniu, potem na jednym z turniejów nieźle namieszał. Del Potro mnie przekonał dobrą grą, i chyba to wystarczy żeby Stanislasa odprawić z turnieju.
Wielu go niedoceniało i nadal niedocenia a ten młody argentyńczyk zrobił gigantyczne postępy, skoro w Porsche open przegrywa w 1 lub 2 rundzie a potem dochodzi do półfinału sporego turnieju ( dokładnie w 7 dni po Porsche Open) to dla mnie to jest gigantyczna explozja talentu, sami zobaczcie ilu ludzi się przejechało stawiając przeciwko niemu :roll:



Bardzo dziki i dziwny mecz popatrzcie sobie na wyniki
6-1 2-6 6-4 dla mnie osobiście nasuwa się jeden wątek-nie gram już więcej słabiaków z rank poniżej 100, straszna jajca odchodzą... ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
Wielu go niedoceniało i nadal niedocenia a ten młody argentyńczyk zrobił gigantyczne postępy, skoro w Porsche open przegrywa w 1 lub 2 rundzie a potem dochodzi do półfinału sporego turnieju ( dokładnie w 7 dni po Porsche Open) to dla mnie to jest gigantyczna explozja talentu, sami zobaczcie ilu ludzi się przejechało stawiając przeciwko niemu :roll:
Niezgadzam się z twoim stwierdzeniem... może i tak doszedł, ale czy to jest jak to nazwałeś expozja talentu? Hmmm, a może raczej głupi traf udaje mu się gra dobrze wygrywa... czy on tak umiał tylko teraz chce wygrać ten tur ( nie wierze co ja pisze ) i zarobić u buka spora kasiore? Hmmm ja nie wiem nie oglądam meczy tenisa lecz obserwuje na L!VE jak się układa gem set i cąły mecz nie mam jakiegos talentu patrząc na tablice wyników i oglądać mecz. Ja stawiam na Wawrinke, bo moim zdaniem del Porto nie da rady ograć dobrego zawodnika z szwajcarii (dlatego jest jak to napisałeś partnerem do sparingów Federera) i właśnie to + dla Wawrniki szkoli się pod okiem Federera może dostaje po dupie jak dziecko, bo Federer a Wawrinka to odstep galaktyki tenisa. Ale widzi jak on zagrywa i może obi to samo... oczywiscie rzadziej mu to wychodzi niż Federerowi, bo musi jeszcze duzo pracy włożyć żeby zajść trochszkę podobnie jak Federer i wygrywając challangery i takie turniejki gdzie pierwsza rakieta nie gra. Jakby był mecz Federer vs. Wawrinka jeżeli to prawda że Wawrinka gra z nim często w sparingach to kto wie czy Federer nie straciłby seta a może i meczu ? Ja nie wiem, ale częste granie ze sobą to - dla lepszego + dla gorszego i gorszy gra coraz coraz lepiej. Typ Wawrinka WIN. (taka duża analiza do jednego spotkania... ćwierćfinałowego... co bedzie w finale... kurcze wole nie myslec ;) )

Volandri vs. Portas. Stawiam na włocha. Portas to sradniak straszny fart że wygrał z Ferrero i z Hernychem ale cóż ważne, że gra w tym turnieju dalej... hiszpan powinien rzegrać, a zawodnik z Italii wygrać. Jak będzie zobaczymy po meczu ????

Guzman vs. Moya. Guzman ograł Berloq&#39;ego w 1/8, a Carlos Greula i Novaka. Ciekawy pojedynek się szykuje stawiałbym na tym razem hiszpana, a argeńtyńczyk niech obejrzy finał z trybun lub w TV bo sam w nim nie zagra... ale czy zagra w półfinale? raczej nie. Stawiam na Carlosa Moye.

Djokovic vs. Vanek. Jiri Vanek stanie przed bardzo trudnym zadaniem pokonać serba, który na nazwisko ma Djokovic i to jest tenisista. Moim zdaniem Novak wygra ten mecz 2:0 jak to robił w poprzednich spotkaniach. Czy mam racje na pewno powyżej 80% hazardzistów, którzy maja dojście do tenisa zagraliby serba... czy ja jestem wyjątkiem? Nie. Gram na Djokovica, bo to on wygra ten turniej... przynajmniej tak się zanosi ????


Pzdr. myslę że moje typki powchodzą ;) jeszcze raz Pzdr.!
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ale nasz kolega Drago daje typy szok:
Moya kurs 1,1
Djoković 1,15
nic tylko poszaleć i zagrać to za full kasy
A potem sie chłopak wymądrza że dobrze typuje

Drago niedługo poproszę Cię o robienie statsów twoich typów.
Ilość, trafność, średni kurs

We will see who is better 8) 8)
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ale nasz kolega Drago daje typy szok:
Moya kurs 1,1
Djoković 1,15
nic tylko poszaleć i zagrać to za full kasy
A potem sie chłopak wymądrza że dobrze typuje

Drago niedługo poproszę Cię o robienie statsów twoich typów.
Ilość, trafność, średni kurs

We will see who is better
Popieram. Albo grasz zdarzenia z niskimi kursami, albo po skończeniu jakiegoś meczu mówiłeś że go grałeś. Jak dla mnie to trochę śmieszne. 8)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom