>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wimbledon (03.07.2023 - 16.07.2023)

Status
Zamknięty.
Pablito91 550,3K

Pablito91

Użytkownik
Sinner vs Halys ov 24.5 asa. @1.85 forbet

Spotkanie o III rundę wielkiego szlema na trawie i idę tutaj w pewny bet a więc asy w w/w spotkaniu. Uważam, że ta linia powinna być wyższa. Ale skoro buki tak dają to czemu nie. W Betclicu jest linia o 1 as wyższa. Obaj panowie lądują asy az miło. Obu panów serwis to bardzo mocna bron. Szczególnie Halysa, bo jednak Jannik to bardziej wszechstronny zawodnik. Sinner w ostatnim meczu ze Schwartzmanem w krótkim meczu walnął 15 asów. Halys jeszcze lepiej bo z Evansem 23 a z Vukicem 14. Uważam, że nawet w 3 setowym spotkaniu ta linia powinna być na spokojnie pokryta. A może też i Halys wyserwuje sobie conajmniej seta co bardzo sprzyja przy pokryciu linii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +413
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
No czekamy na Tsitsipasa i liczymy, że odrobi staty i wyciągnie na to 3:2, chociaż może być ciężko, ale warto wierzyć :)
a na dziś:
Hurkacz - Musetti @ Hurkacz (1.63) fortuna

Dla mnie perła. Musetti to nie zawodnik na trawe, nie czuje się tutaj dobrze, fatalnie returnuje i w zasadzie bez szans nawet wczoraj oglądałem dwa pierwsze sety z Munarem, to bez szans długimi fragmentami na odbieranie serwisów Munara, więc jaka jest szansa na odebranie serwisu Hurkacza? moim zdaniem żadna, rzecz jasna coś tam odbierze, ale chodzi o sam brejk, którego moim zdaniem nie ma większych szans zrobić przez cały mecz z kapitalnym serwisem Hurkiego, który jest co by nie mówić jeden z najlepszych w tourze.Hurkacz w dwóch pierwszych meczach bardzo dobrze radził sobie na returnie więc i Musettiego złapie kilka razy myślę. Taki kurs to gruba przesada, gramy na trawie nie na ziemii, coś się komuś pomyliło :LOL: moim zdaniem promo a jak będzie to się przekonamy

do tego ako Sinnner(1.14)+ Zverev (1.13)+ Alcaraz 3:0 (1.30) + Wawrinka +11.5 (1.05) + Świątek -5.5 (1.26) + Sabalenka -3.5 (1.20) = 2.66 ehhh no szkoda tej sabalenki ale trudno nikt 100% nie ma skuteczności :rolleyes:

Wczoraj ako weszło ładnie więc dziś myślę, że będzie podobnie po łebkach tylko zaznacze, ze Sinner i Zverev mają zawodników których stać na maksymalnie urwanie jednego seta i absolutnie nie wierze w nic więcej, Alcaraz 1.30? dla mnie świetny kurs, pokazał w pierwszym meczu że na trawie też jest kotem i będzie łoił swoich rywali jak chciał, Wawrinka myślę że taki pojedynek po latach nie wierze absolutnie żeby Djokovic z samego szacunku do Szwajcara rozgromił go w takim styli, a poza tym Wawrinka gra na trawie zaskakująco dobrze więc samymi umiejętnościami też powinien ugrać te pare gemów bo dużo do +11.5 nie trzeba, nie oszukujmy się :D Co do Świątek, to kobiety więc -5.5 to nic wielkiego, w dwóch pierwszych meczach pozamiatała swoje rywalki na handicapy dużo wyższe niż -5.5 teraz też nie gra z nikim groźnym więc spokojnie pęknie takie handi, tak samo będzie u Sabalenki, która zamiata serwisem niczym mężczyzna i ma kapitalny forehend, znakomicie czuje się na trawie to chyba jej ulubiona przeciwniczka więc nie wierze żeby jej rywalka była wstanie pokryć tak malutkie jak na kobiety handi +3.5.
/Przepraszam że dwa ostatnie typy z WTA ale kleiłem z AKO więc nie miałem tego jak przenieść do działu WTA 🤔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +409
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Lorenzo Musetti - Hubert Hurkacz
Poniżej/powyżej 3.5 setów
Powyżej 3.5
1.55 BETFAN

A ja myślę, że Musetti przynajmniej raz przełamie Hurkacza i to wystarczy do wygrania seta. Kursy wystawione prawidłowo, faworytem Hurkacz, ale jak to on lubi sam wpędzić się w kłopoty (mecz z Fokiną), przy czym nie wygrywa setów spektakularną różnicą, zazwyczaj jest to Tie albo 6-4. Dla odważniejszych Hurkacz wygra i over 3,5 seta @2,2
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Jeszcze jeden typ, zapomniałem dopisać:
Rublev - Goffin @ Rublev -1.5 seta (1.71) fortuna

Jak dla mnie to jest promocja i naprawdę warto to grać. Goffin to jest naprawdę przeciętny żeby nie mówić słaby zawodnik, który kiedyś grał nawet z Federerem jak równy z równym na Mastersie kończacym sezon...ale niestety było to z 10 lat temu i Goffin po kontuzji której nabawił się chwila po tym, nie wrócił już nigdy do formy. Obecnie jest takim klepaczem, że tak to nazwe nie jest wstanie zaatakować mozno piłki z końca kortu a gra tak lekko, że Rublev pozamiata go swoim hardcorowo dobrym forehendem z którego słynie. Goffin oczywiście ma bardzo słaby serwis klase gorszy od Rubleva i będzie mu to Rusek brał w zęby. Nie widze tutaj większych szans nawet na seta dla Belga a co dopiero na 2. Także polecam bo kurs jest mega
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1409
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dimitrov 1,95
Baby Federer wygrał z Tiafoe 2 razy, przegrał raz. To było ladnych parę lat temu, więc tego nie biorę za bardzo pod uwagę. Jeśli ktoś nie zauważył, to Dimitrov od French Open, czy nawet trochę wcześniej złapał taki wiatr w żagle, że to żal go nie grać. Taka rekomendacja ode mnie hehe. Tiafoe też już od jakiegoś czasu bez względu na rodzaj nawierzchni gra hmm bardzo skutecznie. Ale nie do końca. Ma przestoje i często nie wygrywa ostro tylko w stylu Hurkacza na zapałkę. Tzn. setowo wszystko się zgadza, ale brakuje mi uderzeń młotem o ziemię. Dima tym razem nie wydima. Mam taką nadzieję. Musiałem osłabić zakończenie tą nadzieją, by nie zapeszyć. No to powodzenia wszystkim, kurs będzie spadać, warto pozbierać co się da i na ile się zdąży. Tylko błagam, bez masówek. Masówki to zło.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +739
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Wimbledon
Godzina: 13:30
Spotkanie: Musetti - Hurkacz
Typ: powyżej 3.5 seta
Kurs: 1.53
Bukmacher: Etoto
Analiza: Nie do końca wiem dlaczego Hurkacz jest zdecydowanym faworytem patrząc na jego ostatnie zawirowania w poszukiwaniu formy. Zdecydowałem jednak że nie będę grał przeciwko niemu tylko poszukam overa w tym spotkaniu. Włoch jest w formie i potrafił ogrywać zawodników nawet wyżej notowanych niż dzisiejszy rywal. Obaj panowie pierwsze dwa mecze wygrali 3:0 i coś mi się wydaje że dziś to będzie inny mecz, bardziej wyrownany z minimum 4 setami. Obaj zawodnicy potrafią trzymać serwis i dziś będzie to bardzo ważne w perspektywie awansu do kolejnej rundy. Reasumując nie widzę tu kandydata do zwycięstwa bez straty seta, kurs nie najwyższy ale mocno prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +301
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Kubler (+1,5 seta)-Jarry 1 @1.75

Zagralem symblocznie, wiec nie namaiwam gleboko. Nie ogladalem meczow ani jednego ani drugiego, nie mam wizualizacji ich poczynan, wiec tu od razu jest duzo spekulacji, ale jak tak patrze ze te kursy co raz bardziej faworyzuja Jarry'ego to nie wiem. Chilijczyk do tej pory na WImbeldonie jakos wybitnie nie zaistnial. W pamieci natomiast mam znakomity ubiegloroczny wystep Kublera zakonczony 4 runda, wiec probuje tak symbolicznie z przeczucia.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Djokovic - Wawrinka
Djokovic 3:1 w setach kurs 4,75
williamhill
Tenisowe el clasico albo stary odgrzewany kotlet .Hm na sałatce ten kotlet i zupełnie nowa odsłona el clasico bo pierwszy raz grają na trawie.Dla mnie hicior .Każdy inny wynik niż 3:0 dla Novaka będzie niespodzianką .Ja lubię niespodzianki .
w h2h 20:6 dla Novka a te 6 zwycięstw Wawrinki ciekawe 4 wygrane na szlemach w tym 2 finały Garros i US open do tego 2 z tych zwycięztw to krecze Novaka .Ciekawa sprawa w tych 27-miu meczach sporo tajbreków ale Stan wygrał tylko jednego , dosyć dawno bo na Australian Open 2013 w przegranym meczu 3:2 , 10 lat temu.
Novak ma długą serię 10 wygranych tajbreków z rzędu , ostatni przegrał w kwietniu z Lajovicem w Banialuce.
Może dzisiaj jeden set dla Stana po tajbreku?Bałkany i Szwajcaria dzisiaj przed ekranami i i nie tylko.
Novak 36 lat i mówił że 35 to nove 25 , Stan 38 lat i to już na pewno nie nowe 28.Ostatni raz grali w Rzymie rok temu Stan był świerzo po powrocie i ugrał 4 gemy 6:2 , 6:2 ale 2 popszednie mecze były na US open 2019 i 2016 i oba wygrał.Hm dawno!!!
Dla lepszego oglądania , kurs niczego .Przy czym z grubszym graniem wstrzymał bym się na livie
Dodatkowo obaj powyżej 10 asów kurs 5.50 williamhill tu juz za drobne.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Djokovic - Warwinka (Handicap gemowy +8.5 Warwinka) kurs 1.73 Betfan

Warwinka na trawie w tym sezonie wystąpił dwukrotnie I dwa mecze wygrane. Wygrana z Etcheverry oraz Ruusuvori, gdzie Warwinka naprawdę zagrał bardzo dobry tenis. Tiafoe zdołał wygrać seta z Djokovicem , więc myślę, że spokojnie Warwinka jest w stanie powalczyć w tym spotkaniu. Warwinka bardzo dobrze wygląda na serwisie oraz jeśli chodzi o return także do powalczenia z Novakiem. Djokovic chodz jest aktualnie drugi w rankingu to Warwinka patrząc na dyspozycję z ostatnich meczów to wgląda naprawdę obiecująco. Ciężko będzie myśleć o wygraniu tego spotkania chodz jak wiadomo to jest sport i wszystko może zdarzyć. Warwinka wyglada na tej nawierzchni naprawdę bardzo obiecująco. Szwajcar na tej nawierzchni w tym roku występuje powyżej oczekiwań i nawet z Novakiem może powalczyc o przynajmniej dla nas o w miarę dobry handicap gemowy ,który dzisiaj w tym meczu właśnie wypatruje. Pozdrawiam.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Bublik 2,10
Szykuje się powtórka z Halle. Chyba że Bublik odda Rublevowi za tamten mecz jak było grane pod kolesiostwo. Ale wierzymy dalej, że sport jest czysty i nie chcemy nikogo tutaj obrażać, więc sportowo lepszy Bublik. No niestety. Rublev to hard głównie. Bublik ma z goła niezłą okazję przejść kolejną rundę. Nie bez przeszkód, ale z takim impetem powinien i ten mecz po prostu wziąć. Świetne czucie kortu z pewnością mu w tym pomoże. Tak. Chłopak ma talent. Obaj mają, ale Bublik jest w gazie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
N 16,7K

norbertb

Użytkownik
Tiafoe - Dimitrov 1 1.85
A ja formalnie rzecz biorąc w tym meczu widzę zwycięstwo Tiafoe. Nie widzę aby Dimitrov wygrał z kimś niespodziewanie. Jedynie niedawno z Taylorem Fritz (co jest wyczynem, bo na tego to Tiafoe patentu nie ma) oraz ostatnio rok temu z Rublevem, ale ten to ma talent do przegrywania wygranych meczy.

Baby Federer wygrał z Tiafoe 2 razy, przegrał raz.
Ku gwoli ścisłości - kiedy Tiafoe przegrywał z Dimą, zbierał wtedy pierwsze szlify. Wcześniej rozgrywał turnieje Challenger w USA gdzie regularnie je wygrywał i był w granicach 100 miejsca. Był wtedy bardzo młody, pamiętam go jak wtedy grał i czułem, że będzie kimś. I jest - 10 miejsce w rankingu ATP to jest coś.
Natomiast gdy wygrał - mniej więcej w tym okresie zaczęła się jego "profesjonalna" kariera w ATP gdzie zaczął siać postrach.

To było ladnych parę lat temu, więc tego nie biorę za bardzo pod uwagę.
A to chyba, że tak. Zwracam honor.

Jeśli ktoś nie zauważył, to Dimitrov od French Open, czy nawet trochę wcześniej złapał taki wiatr w żagle, że to żal go nie grać. Taka rekomendacja ode mnie hehe.
Szanujmy się... z Iwaszką oraz Nambuczkino coś tam którzy pojechali na wycieczkę?

Tiafoe też już od jakiegoś czasu bez względu na rodzaj nawierzchni gra hmm bardzo skutecznie. Ale nie do końca. Ma przestoje i często nie wygrywa ostro tylko w stylu Hurkacza na zapałkę.
Z tym się zgodzę. Ale nie w przypadku wielkich szlemów.

Też życzę powodzenia co do Dimy, lecz ja tu jednak widzę Francesa Tiafoe.
 
Tenis by Dawid 913,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
08.07. (sobota) 🎾

👉 Tiafoe +1,5 seta (ha) @1,44 lub powyżej 3,5 setów @1,48 ❌ forBET. Obaj zawodnicy mogą się bardzo podobać w tym turnieju i wygrywają swoje mecze pewnie, bo 3-0, choć Tiafoe powinien stracić seta ze Strickerem, lecz wyszedł z opresji. W I rundzie ogrywał Wu, z którym miał także problemy, lecz trzeba mu oddać, że miał wiele cięższych rywali niż choćby Dimitrov, który ograł Shimabukuro oraz będącego w średniej formie Ivashkę. Teraz poprzeczka powędruje wiele wyżej i liczę, że amerykański luz będzie tutaj odgrywał ważną rolę. Mental nie jest najlepszą stronę Bułgara od wielu lat, choć ostatnio nie miał większych kryzysów. Tutaj jednak może to być ważne, ponieważ mecz prawdopodobnie będzie ciasny i być może zdecydują pojedyncze piłki. Co ciekawe Dimitrov rozgrywa wszystkie mecze na najkrótszym dystansie, a mianowicie jak wygrywa to do zera i jak przegrywa to tak samo. Ostatnie 12 spotkań właśnie tak wyglądało i myślę, że warto poszukać przełamania tej serii w postaci bardziej wyrównanego meczu i stąd mój kierunek na over setów. Jeśli w tym meczu tak nie będzie to spróbuję w kolejnej rundzie.

👉 Eubanks vs. O’Connell powyżej 35,5 gemów @1,4 ✅ fortuna. Pierwsza moja myśl to zagranie zwycięstwa Amerykanina, ale jak nieco dłużej zacząłem myśleć to stwierdziłem, że Australijczyk ma jakieś szanse. Nieprzypadkowo ograł rewelacyjnego w kwalifikacjach Medjedovicia oraz Veselego, który był znakomity w I rundzie, choć oczywiście są też małe „ale”. Serb miał problemy z plecami, a Czech jest bardzo nierówny, co widać po jego wynikach w ostatnich latach oraz rankingu. Eubanks to ostatnio synonim solidności na trawie, co potwierdził triumfem na Majorce. Deszcz nad Anglią na pewno był dla niego na rękę, bo mógł wypocząć i się zregenerować. Dziś zaryzykuję kierunek gemowy, zamiast setowy, zostawiając sobie furtkę, gdyby mecz nie miał przełamać, a tie-breaki wygrywał jeden zawodnik. Nie jest to łatwy mecz do typowania, bo im dłużej się analizuje tym ciężej.

Analiza od Damiana na mecz Medvedev vs. Fucsovics TUTAJ ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +469
R 618,7K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: tenis- Wimbledon- ATP
Godzina: 12:00
Spotkanie: Lehecka - Paul
Typ: Paul
Kurs: 1,87
Bukmacher: fortuna
Trzecia runda Wimbledonu dla obydwu zawodników a szczególnie dla Czecha jest już jakimś osiągnięciem a że obaj aktualnie prezentują podobny poziom, to kursy bukmacherów na wygraną są również bardzo zbliżone. Jiri Lehecka do tej pory bez straty seta wygrywał z F. Cerundolo i Ofnerem natomiast Tommy Paul pokonał Mochizuki i Raonica. Przed rokiem Amerykanin dotarł aż do czwartej rundy, gdzie przegrał z Brytyjczykiem Norrie i z pewnością przynajmniej ten etap będzie chciał powtórzyć. Myślę, że w tym pojedynku zadecyduje lepszy serwis Paula oraz jego nieco większe doświadczenie i ogranie na trawie. Mecz szykuje się zatem bardzo zacięty ale może zakończyć się trzysetówką, stąd też kuszące kursy na liczbę gemów powyżej 40 mogą być wpadką i dlatego taki typ.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Tiafoe-Dimitrov 1 @1.88 <wynikowo to najgorszy typ w tm sezonie, ale to co gra Dimitrov to po prostu wow>

Malo czasu dzis, duzo obowiazkow, ale ten mecz wieczorem sobie zobacze. Stawiam na Tiafoe po ciekawym meczu. Analiza zdawkowa, co prawda, ale bedzie fajen widowisko, a daje troche wieksze sznase Amerykaninowi na ten moment i tyle.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +279
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
  • Najlepsze analizy lipca 2023 (3. miejsce)
  • #75
Djokovic - Hurkacz (Handicap gemowy +3.5 Hurkacz) kurs 5.10 Betfan

Typ mocno ryzykowny, ale liczę w tym meczu na utrzymaniu serwisu przez naszego zawodnika w głównej mierze. Wielu ekspertów mówiło i pytała nawet samego Huberta od praktycznie pierwszej rundy czy myśli już o meczu z Novakiem, a jak to Hubi mówił skupią się na każdej rundzie bo jak wiemy tocjest sport, ale dzięki świetnej formie na trawie Huberta jutro prawdopodobnie rozegra spokanie z graczem, którym na tej nawierzchni czuje się jak ryba w wodzie. Hubert na trzy spotkania, które rozegrał na Wimbledonie w tym sezonie wygrał wszystkie trzy beż straty seta oraz nie został w żadnym z tych meczów przełamany przez swoich rywali. Hubert świetnie serwuje dobrze returnuje, czuje, ze jest wstanie nawiązać walkę z Serbem i powalczyć o coś więcej niż tylko handicap gemowy. Kurs bardzo wysoki, ale typ może zostać trafiony jeśli Hubert doprowadzi w każdym secie minimum do tie-breaka chodz oczekiwania my kibice mamy o wiele wieksze względem Wrocławianina i życzę mu jutro z całego serducha nawiązanie walki i pokuszenie się chodzby o zwyciestwo z Mistrzem tej nawierzchni bo tak trzeba Novaka przedstawiać. Novak przegrał na tej nawierzchni w 2019 r. z Denisem Shapovalovem, gdzie byla to ogromna niespodzianka i to w dwoch setach, ale dla mniej znaczącym dla Novaka turnieju tak mi się przynajmniej wydaje. Będzie to ogromne trudne spotkanie, ale pamiętam mecz na tej nawierzchni w 2019 r. gdzie Hubert zdołał ugrac seta i myślę, że aktualnie jest bardziej doświadczonym zawodnikiem i pokusi się jutro o coś więcej. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2213
Tenis by Dawid 913,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Djokovic vs. Hurkacz
Spotkanie o ćwierćfinał Wimbledonu, który elektryzuje polskich kibiców, ponieważ Hubert zagra z faworytem turnieju, a do tej pory obaj grali wręcz bezbłędnie. Novak od początku turnieju gra wyśmienicie i będę zdziwiony jak tego turnieju nie wygra. Szczerze wątpię, by Hubert go zatrzymał, a kursy wystawione przez bukmacherów mówią o tym dobitnie. Jednak Polak ma pewne argumenty, który mogą utrzymać go w grze, a w zasadzie jeden podstawowy czyli serwis. Wrocławianin przez trzy rundy nie stracił ani razu serwisu, lecz pokonywał rywali, z którymi wypadało to zrobić. Bez cienia wątpliwości okazał się lepszy od Ramosa, Choinskiego i Musettiego, więc można rzec, że drabinka wręcz wymarzona, bo trafiał na zawodników niezwiązanych z trawą lub po prostu zwyczajnie gorszych czysto tenisowo. Teraz niestety przeskok będzie nieziemski, ponieważ nie dostaje nieco lepszego rywala, a najlepszego z możliwych. Djokovic po triumfie na Roland Garros ewidentnie chce śrubować wynik w szlemach i wygrać każdy z turniejów wielkoszlemowych w 2023 roku. Serb imponuje w każdym elemencie, nawet w tych, które do tej pory nie były jego atutami czyli serwis, wolej oraz smecz. Warto podkreślić także, iż Nole miał wiele cięższych rywali od Huberta, ponieważ po Cachinie, któremu dał pograć swoją drogą, pokonywał grającego znakomity i życiowy tenis Thompsona oraz dobrze dysponowanego Wawrinkę. Co ciekawe tylko z Argentyńczykiem stracił serwis i musiał bronić bp, a ze znacznie lepszymi jak Australijczyk i Szwajcar nie musiał nic, nie będąc przez chwile zagrożonym, choć musiał rozgrywać tb i być skoncentrowanym do samego końca. Był blisko straty seta zarówno z Thompsonem jak i Wawrinką, lecz wyszedł w znakomitym stylu z każdej opresji. Serb z Polakiem spotkał się już na Wimbledonie i to na tym samym korcie w 2019 roku, stwarzając znakomite show i nie ukrywam, że dziś też na to liczę. Wtedy mieliśmy cztery sety i teraz w ciemno biorę taki rezultat. Łącznie grali ze sobą pięciokrotnie i każdy mecz padł łupem faworyta. Hurkacz swój plan optimum lub może nawet maksimum zrealizował czyli pokonał rywali, których wypadało i teraz tylko może, a nic nie musi, a w takiej roli tenisiści zazwyczaj czują się najlepiej, gdy nikt na nich nie liczy i presja jest minimalna. Polak ma ogromny atut w postaci podania, który bezwzględnie musi wykorzystać, a jeśli marzy o pokonaniu Serba to musi dołożyć coś jeszcze "ekstra" i tutaj też rola trenera Boytona, który ma ogromne doświadczenie i powinien pomóc swojemu zawodnikowi. Oczywiście ciężko znaleźć sposób na takiego mistrza i zwyczajnie trzeba zagrać swój najlepszy tenis i wznieść się na wyżyny. Nawet rozgrywając najlepszy mecz w sezonie może okazać się nie wystarczający, by ten mecz wygrać. Wimbledon to królestwo Djokovicia i raczej tak zostanie co najmniej do wtorku. Myślę, że zatrzymać go może tutaj jedynie Alcaraz, choć też śmiem w to wątpić, z racji jeszcze niskiego doświadczenia Hiszpana na tych kortach. Na koniec wspomnę tylko o asach, ponieważ obaj zawodnicy są znakomicie dysponowani, jeśli chodzi o serwis i jeśli powtórzą jakość z ostatnich spotkań, a mecz nie będzie zbyt krótki na korzyść Serba to zobaczymy sporo asów serwisowych. Hubert w krótkich meczach potrafił inkasować ich pod 20, a Novak dwa razy przekraczał granicę 10 asów. Jeśli utrzymają swoją średnią to over gwarantowany, a pamiętajmy, że grali mecze na dystansie trzech setów. W przypadku nieco dłuższego meczu szanse wyraźnie urosną.

👉 Hurkacz powyżej 0,5 przełamania @1,65 (betfan) ✅
👉 Liczba asów w meczu 25+ @1,5 (betfan) ✅

Zapowiedź Damiana na mecz Djokovic vs. Hurkacz TUTAJ ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2175
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Alcaraz -2,5 gema 1,65
Chyba wszyscy czekamy na finał Alcaraz - Djokovic, więc nie może w nim zabraknąć Alcaraza. A więc Berrettini musi polec. Włoch złapał formę i goli wszystkich do zera. No, trzeba na niego uważać. Ale na pewno Hiszpan znajdzie na niego sposób. W żadnym wypadku żadnych handicapów ujemnych setowych. Co innego gemowe. Mogą być tie-breaki, tam duże szanse ma Beret. Przypuszczam, że jeden set będzie popisowym u Alcaraza, taki na udowodnienie, kto tu rządzi. Dlatego -2,5 gema może się przyjąć dość lekko. Bezpieczniej oczywiście samą 1 po 1,40.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1197
R 618,7K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: tenis- Wimbledon- ATP
Godzina: 14:30
Spotkanie: Rublov - Bublik
Typ: liczba gemów- powyżej 39,5
Kurs: 1,69
Bukmacher: fortuna
Dzisiejszy mecz czwartej rundy zapowiada się na bardzo wyrównany i podobnie wyrównały się notowania bukmacherów- wprawdzie nieco niższe kursy są "z urzędu" na wyżej notowanego Rublova ale większość stawia na znakomicie czującego trawę Bublika. Kazach w finale na trawie w Halle pokonał właśnie Rublova i z pewnością będzie to dodatkowy atut, że "można" dokonać tego i w turnieju wimbledońskim. W drodze do czwartej rundy Bublik przegrał w tym turnieju jedynie pierwszego seta z McDonaldem a następne już tylko wygrywał, eliminując jeszcze Wolfa i Marterera. Andriej Rublov pokonał w poprzednich rundach Purcella, Karacewa i Goffina. Typ na wygraną Bublika jest już zajęty zatem licząc na długi i zacięty 4-5 setowy pojedynek stawiam typ na liczbę gemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1445
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Dimitrov-Rune 1 @1.75

Tutaj moim zdaniem nie ma sie nad czym zastanawiac i brac kurs. Dimitrov niesamowity tenis, gdybym to wiedzial ze on zlapal taka forme. Mysle, ze to moze byc dyspozycja porownywalna do tej gdy gral w polfinale Wimbledonu juz szmat czasu. Serwis jest trudny do ruszenia, return jest. Musze tak zagrac po tym co pokazal w meczu z Tiafoe. Tiafoe to jzu tylko rozkladal rece po dwoch setach. Rune mial wczoraj sporo szczescia z Davidovichem. Troche szkoda mi Hiszpana, bo rok temu trz przegral suer-tiebraka w meczu z Veselym, ale pomysl Hsizpana przy tie-breaku przy stanie 8-8 w deciderze to bylo nieporozumienie. Stawiam na Dimitrova.
 
Otrzymane punkty reputacji: +668
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hurkacz - Djokovic

Hurkacz powyżej 13.5 gema kurs 1.85 Betfair
Hurkacz handicap +1.5 seta kurs 4.9 forbet
nie lubię słowa pewniak bo pewniaków nie ma ale wydaje mi się że ugranie 14 grmów przez Hurkacza to prawdopodobna obcja nwet przy wyniku 3:0 dla Djokovica ale nie jestem przekonany czt Hurkacza nie stać na ugranie choćby jednego seta a może czegoś więcej??
W h2h 5:0 i jeden mecz na Wimbledonie 2019 wynik 3:1 .Hurkacz chyba ciągle powoli bo powoli ale robi postępy.
Dzisiaj prawdziwe wyzwanie , może nawet najważniejszy mecz w karierz??? może i tak gdyby go wygrał;-)
Na French Open było blisko tego spotkania , i nie do końca jestem przekonany czt Hurkacz go chciał:)
Serb ostatnio był blisko stracenia seta z Wawrinką ale Stachu połamał się sam w tajbreku trzeciego seta tuż przed piłką setową:)
Novak dawno nie stracił seta a jeszcze dłużej nie przegrał tajbreka bo ostatni tajbrek przegrał z Lajovicem w kwietniu w Banialuce.
Niby każda seria się kiedyś kończy , czy już dzisiaj??? nie wiem , łatwo nie będzie ale na trwie szanse Hurkacza lekko rosną ,
 
Otrzymane punkty reputacji: +249
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom