>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP Tour - Wiedeń, Sztokholm & Moskwa, 15-21.10.2012

Status
Zamknięty.
B 2K

borek149

Użytkownik
Gilles Muller @1,38 [Pinnek]

Nie wiem co wyprawia na razie Lorenzi, jeszcze na tak szybkiej hali. O ile pokonanie Pospisila nie jest aż tak ważne, to zwycięstwo z Paire robi kosmiczne wrażenie. No nic.
Luksemburczyk wszedł w turniej z grubej rury. Jest wrzucony na dużo większe obroty (Darcis, Melzer trzy sety). Czas aby ktoś w końcu tego ziemniaka pogonił. Hala jak już wspominam co raz jest bardzo szybka, Gilles jest ofensywnym, mocno bijącym graczem. Doświadczenia też nie brak. Ja Włocha, z twardej to znam jako baloniarza. O ile teraz złapał jakąś mini życiówkę na hardzie, to nie powinno to wystarczyć na Mullera.

Jerzy Janowicz @1,85 [Pinnek]

Bellucci skacze z turnieju do turnieju, w Moskwie przeskoczył do 2r. Nie robi na mnie wrażenie pokonanie defensywnego, grającego balony i wieczne slajsy Cipolli. Jerzyk narzuci potężną siłę w wymianach, dołoży serwis. Na pewno będzie skracał wymiany (bo jednak w tym nie ma szans z leworęcznym, umiejącym przejść z defensywy w kort Brazylijczykiem).
Tutaj może pójść dużo ciężej niż z Brylokiem, bo tutaj Polak będzie musiał się wysilić aby nawiązać realne szanse na przełamania. Odczytanie serwisu, przyzwyczajenie się - to trochę potrwa. Po równych kursach jednak wybieram naszego.
W 100% się zgadzam z tymi dwoma typami. O pierwszym nie ma się co rozpisywać, jak wszyscy wiemy Paolo preferuję zupełnie inną nawierzchnie.
Co do Jerzyka to zdecydowanie jest w świetnej formie w Moskwie. Od drugiego seta z Beckerem gra fenomenalnie w swoich gemach serwisowych miażdżąc rywali, od tej pory bodajże tylko 8-9 piłek przegrał przy swoim serwisie. Co jest na prawdę bardzo dobrym wynikiem. Z tego co pamiętam to w pierwszym spotkaniu z Niemcem pierwszy serwis siedział w okolicach 75-80%, a wiadomo co się dzieje jak Jeżykowi wchodzi pierwsze podanie, serwisy w okolicach 240-250 km/h. Przy takiej dyspozycji Polaka Bellucci nie będzie miał zbyt dużo do powiedzenia.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Byłbym ostrożny z graniem na Mullera po tak badziewnym kursie, ostatnio robili go tacy zawodnicy jak Ouanna (x2), wiecznie kontuzjowany Davydenko i Niels Desein (WTF?). Włoch jest co prawda ziemniakiem ale gładkie wygrane z serwisantami Paire i Pospisilem nie mogły wziąć się z niczego. Nie twierdze, że wygra, ale granie po takim kursie w tym meczu podpiąłbym pod - na siłę niż okazja.
Ouanna czy Davydenko na hali to obaj bardzo przyzwoici gracze także żadnej katastrofy bym z tego nie robił. Po za tym to było miesiąc temu, to też niejako się ma do dyspozycji w Wiedniu, równie dobrze mógłbym podać za argument ostatnią porażkę Lorenziego na jego mączce z Victorem Baludą również zupełnie anonimowym tenisistą. Nie neguję Twojej opinii ale według mnie również widzę tutaj łatwe zwycięstwo Gillesa.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Ouanna czy Davydenko na hali to obaj bardzo przyzwoici gracze także żadnej katastrofy bym z tego nie robił. Po za tym to było miesiąc temu, to też niejako się ma do dyspozycji w Wiedniu, równie dobrze mógłbym podać za argument ostatnią porażkę Lorenziego na jego mączce z Victorem Baludą również zupełnie anonimowym tenisistą. Nie neguję Twojej opinii ale według mnie również widzę tutaj łatwe zwycięstwo Gillesa.
Chcialem dokladnie to samo napisac.
Przeciez dla Ounany zywiolem jest hala, a Davydenko to byly nr 4 ATP... chyba nawet byl trzeci przez moment. Nie pamietam

Co to dzisiejszego dnia:
Sprobuje zagrac dzisiaj Stakhovskiego. Wczoraj pokonal faworyzowanego F. Lopeza, czym mnie zaskoczyl.
Tsonga z kolei mial jakies tam problemy z plecami w meczu z Go Soedą, tak naprawde gdyby nie bledy japonczyka drugiego seta powinien przegrac.
Gral ostatnio sporo takze byc moze bedzie chcial sie troszke zregenrowac... Oczywiscie to tylko moje przypuszczenia i faworytem jest francuz. Ja jednak sprobuje. Kurs 5.5.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Data: 19.10.12 (17:45)
Dyscyplina: Tenis, ATP Moskwa
Spotkanie: T. Bellucci - J. Janowicz
Typ: Janowicz AHC -1,5 seta
Kurs: 3,34
Buk: Pinnacle
Spróbujemy takie coś. Nawierzchnia w moskiewskiej hali dość szybka, na pewno preferuje zawodników z dobrym podaniem co widać zarówno na przykładzie Jerzyka jak i m.in takiego Karlovicia. Nie będę się długo rozpisywał bo logika co do tego typu jest prosta. Janowicz świetnie serwuje, jego styl gry jest stworzony do twardych, szybkich kortów, tak na powietrzu jak i w hali. Bellucci to przede wszystkim dobry ziemniak, na hardzie nie jest już taki mocny. Pokonał w poprzedniej rundzie Cipolle czym mnie trochę zaskoczył bo sądziłem, że Włoch nieco wyżej postawi mu poprzeczke a przy odrobinie szczęścia, że nawet awansuje. Stało się inaczej, ale to tym lepiej bo kursy na Janka od wczoraj rosną. Berlocq nie miał w meczu z Polakiem nic do powiedzenia, a to podobnie jak Bellucci również całkiem solidny clayowiec. Myślę, że dziś z Brazylijczykiem Jerzyk znowu narzuci swój agresywny, mocny styl gry i odniesie kolejne przekonywujące zwycięstwo. Co prawda złamać Bellucciego będzie dużo trudniej, ale równie dobrze mecz może się skończyć po dwóch tiebreakach. Sądzę, że Polak da radę.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Byłbym ostrożny z graniem na Mullera po tak badziewnym kursie, ostatnio robili go tacy zawodnicy jak Ouanna (x2), wiecznie kontuzjowany Davydenko i Niels Desein (WTF?). Włoch jest co prawda ziemniakiem ale gładkie wygrane z serwisantami Paire i Pospisilem nie mogły wziąć się z niczego. Nie twierdze, że wygra, ale granie po takim kursie w tym meczu podpiąłbym pod - na siłę niż okazja.
z Mullera żaden defensor, Ouanna ma parcie ofensywne jak nikt ze starego, czy młodego pokolenia Francji.

Davydenko &quot;jak chce&quot; to wiemy wszyscy. Pokonanie Mullera nie stanowi problemu.

Natomiast nie wiem o co biega z tym - &quot;ale gładkie wygrane z serwisantami Paire i Pospisilem&quot; - sugerujesz ze ci dwaj bazują na serwisie? Tylko nie mów mi ze tak, bo stracę wiarę w ludzi.
 
S 20

she11ker

Użytkownik
Tsonga 2-0??
co myślicie?
Raczej odradzam. Sergiy dobrze trzyma serwis, a wczoraj z Lopezem widać było, że jest nieźle dysponowany. Nie liczyłem, że go przejdzie a tu 2:0.
Tsonga w drugim secie ledwo wyciągnął Tie Breaka - przegrywał już 5:2...
Może być czasami 3-setówka, o ile Jo w ogóle przejdzie Stakhovsky&#39;ego.
Ale że tylu ludzi na Janowicza daje to się dziwię. Dla mnie Bellucci pewniak dnia, udało mi się chwycić po 2.0, a już jest 1,72.
Jedyne co może uratować Janowicza to wg mnie to, że Thomaz po kontuzji.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Wszyscy grają na Jurka z prostego powodu, mecz jest na hali, co jest wielkim plusem Jerzego jak i minusem u Tomka. Wiadomo, że ze swoim serwisem Janowicz nie powinien mieć dużych problemów z utrzymywaniem serwisu. A poza tym Bellucci nie lubi grać na szybkich nawierzchniach z szybko serwującymi piłkę przeciwnikami.
A poza tym wielkie brawa dla naszego zawodnika za występ w tym turnieju. Trafił na na prawdę obsadę do pokonania, może nabić bardzo dużo punktów, a z tego co patrzyłem, to do AO 2013 będzie bronił 30 punktów. Jego występ w kończącym sezon Challengerów też jest bardzo możliwy. Więc gratulacje dla JJ za najwyższe z Polaków miejsce w rankingu i tak trzymaj Jurek!
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ivo Karlovic - Thomaz Bellucci over 23,5 @1,85 [Pinnek] ✅
No Chorwata przedstawiać nie trzeba, do tego dokłada jak na niego na dzień dzisiejszy obiecującą dyspozycję (nawet z gry co nieco strzela).
Brazylijczyk natomiast gra równo (no nie ustrzeże się bekhendów z dupy w pół siatki) ale i tak jest spora poprawa. Serwis funkcjonuje poprawnie - świetny wyrzucający przygotował nam na Moskwę Thomaz - Ivo będzie miał nie lada problem z jego returnem.
Chyba jedynym bardzo mocnym aspektem na którym to opieram, jest po prostu bardzo szybka gra Brazylijczyka. On (jak każdy rywal Karlovica) przy swoim podaniu będzie narzucał własny styl gry, a tutaj zawijanie forhendem czy skróty w odpowiednich momentach będą kończącymi zagraniami. Mimo, że wspominane forhendy z pierwszej setki odebrałoby pewnie 90 zawodników bez wysiłku, to tacy zawodnicy jak Jurek a przede wszystkim Chorwat nie mają szans.
Kurs fajny, typ bardzo realny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Del Potro - Muller over 9,5g (1set) @ 1,80 | Bet365

No jak dla mnie w tym meczu to kurs na over 9,5g w pierwszym secie lekko zawyżony, Expekt oferuje tylko 1,65, a tutaj aż 1,80. Faworytem bezwątpienia jest Argentyńczyk, no ale biorąc pod uwagę przede wszystkim serwis Mullera to wcale nie musi być łatwo. Luksemburczyk na hali w Wiedniu pokonał Darcisa i Melzera, dobre dość wyniki. Natomiast JMDP męczył się i był bliski przegranej z Brandsem. Obaj grali ze sobą 3 lata temu na AO, tam Muller urwał seta, jednak to stare dzieje. Podsumywujac jeśli Muller wejdzie dobrze w mecz i serwis będzie siedział to over powinien wejść dośź gładko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Obaj tenisisci w przeciągu dwóch tygodniu spotkają się po raz drugi, a co najlepsze wcześniej w ciągu całej kariery rozegrali ze sobą tylko dwa mecze. Moim zdaniem w tym pojedynku zapowiada się powtórka z rozrywki, tak jak to było w Szanghaju kiedy Berdych po dwóch setach odprawił z kwitkiem francuza. Tsonga by myśleć o sukcecie, będzie musiał rządzić przy swoim serwisie i przedewszystkim ograniczyć ilość błędów, które dziś dosyć często pojawiały się w meczu z Baghdatisem, z resztą podobnie jak przez ostatnie tygodnie. Bagieta dawał rady, zagrał dobry mecz, ciężko walczył o brejkpointy, jednak Tsonga umiejętnie ratował się asami i poza kilkoma efektownymi punktami ze strony Wilfrieda gra z głębi kortu stała na wyrównanym poziomie. Berdych w ostatnich miesiącach jest bardzo regularny, solidnie serwuje , lepiej odczytuje grę przy returnie niż francuz, silniej uderza i przedewszystkim efektywniej zagrywa z backhendu. W hali obaj grać potrafią, ale tak jak wczoraj pisałem że Tsonga w roli faworyta powinien sobie radzić i przechodzić dalej, tak z Tomasem, z którym aktualnie trzeba zagrać na prawdę dokładnie i zastosować jakąś skuteczną broń - będzie o wiele trudniej. Jeśli serwis będzie funkcjonował u Tsongi, to walkę będzie mógł nawiązać, być może po jakiś tiebreakach, w innej roli niestety z Berdychem go nie widzę i śmiało pobieram kurs jaki oferuje mi Pinnacle.

Jo-Wilfried Tsonga - Thomas Berdych @ [1,62] PinnacleSports ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jo-Wilfried Tsonga @2,60 [Pinnek] ⛔ 6/4 4/6 4/6
No i ten kurs mówi wszystko. W końcu mamy aspekt, gdzie wszyscy przewyższają (oczywiście zasłużenie) umiejętności Czecha nad Francuzem. Tsonga w tym turnieju męczy się niemiłosiernie, gdzie Berdych idzie gładziutko. A to co robił, nie - właściwie &quot;co zrobił&quot; z Almagro, który podobno wyszedł powalczyć, jest godne podziwu.
Jednak Jo udowodnił mi nieraz, że umie eliminować swoje błędy. Rzecz jasna mało jest takich przykładów, że w jednym turnieju przegra z tym tyle i tyle, gdzie w następnym równo się odegra. To nie o to chodzi.
Francuz bez trenera gra po swojemu i pamięta z pewnością wszystkie błędy (bo do bólu genialnej gry Tomka to nie było) z Szanghaju. Jest człowiekiem ambitnym i walecznym, nie lubiącym jak ktoś daje mu pstryczek w nos - a Berdych robił go nieraz w trąbę jak dziecko w Chińskiej imprezie.
Może gdyby te kursy były takie jak wtedy, wziąłbym Czecha raz jeszcze. Jednak tutaj jest gigant value.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Seppi Andreas vs. Bellucci Thomaz 1.50✅ tobet

Po takim kurse na pewno zaryzykuje, pewnie gdyby się spotkali w 1r to kurs na Seppiego w granicach 1.35. Jednak Braylijczyk wreszcie wygrał kilka meczy pod rząd i jego notowania wzrosły. Na mnie jego rywale w tym turnieju nie robią wrażenia. Włoch to zupełnie inny poziom i inna styl gry niż Jurek czy Ivo. Seppi ma fantastyczny sezon i na pewno chce to potwierdzić zwyciestwem w turnieju, teraz jest o krok rywal na pewno grozny, jak dla mnie Seppi w tym sezonie jest o klase lepszym zawodnikiem mam nadzieje, ze to dzisiaj potwierdzi.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Belucci - Seppi over 22g @ 1,76 | Pinnacle

Finał w Moskwie zapowiada się nam dość ciekawie, Belucci zmierzy się z Seppim i chociaż to Seppi jest faworytem to nie sądzę, że przyjdzie mu łatwa wygrana. Dotychczas w Moskwie, Włoch nic nadzwyczajnego nie pokazał, pokonał tych co musiał, Ito Sijsling czy Jaziri to zdecydowanie niższe wymagania niż dzisiejszy rywal, który z bardzo dobrej strony pokazał się wygrywając z Karloviciem. Na pewno Brazylijczyk powalczy, kurs dość fajny na overek, a jeśli będą trzymać podania to nawet w 2 setach może wejść. Myślę, że typ warty gry.

EDIT: Mecz się jeszcze nie skończył, ale 6-3,6-7,1-0* - czyli over już siedzi, teraz Seppi po win ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom