>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wiedeń , Petersburg (25.10.2021 - 31.10.2021)

Status
Zamknięty.
F 498

Forza_Juve

Użytkownik
Dzisiaj gram na ETOTO: Van De Zandschulp vs Cilić 1 @1,90

Botic wygrał wczoraj z Rubliowem. Jest to stara dobra, męska, mięsna szkoła holenderskiego tenisa. Dobry serwis, płaski forhend bez rotacji. To lubię. Przy tym technicznie także nie jest szczególnie surowy. Jest nieobliczalny, ale tego seta z Medem, to on pobrał w QF na USO zasłużenie. Wydaje się więc, że jest w formie, Marin jakieś tam postępy robi, ale od Karacjewa w Moskwie dostał lanie, wczoraj z Bautistą też miał zawiechy, jak to on. Dla niego walka o finał to teraz duża stawka, a nigdy Chorwat nie słynął z dobrej psychiki. Mecz z Federerem na Wimblu 2016, Djoko na Wimblu 2014 i wiele, wiele innych. Tak więc liczę, że w razie "W" Chorwat zacznie odwalać w kluczowych momentach, nawet jeśli dziś będzie miał dobry dzień.

Sinner vs Tiafoe @1,75, Sinner wygra w 2 setach.

Tiafoe to utalentowany gość, wreszcie pokazuje się od dobrej strony i ta współpraca z Ferreirą mu służy, ale no Jannik zdrowo łupie. Moim zdaniem Amerykanin będzie miał problem z ogarnięciem tempa wymian, w sensie siłowo to może jeszcze tak bardzo Włochowi by nawet nie ustępował, ale chodzi o regularność. Trudno mu będzie przy tak dobrze dysponowanym Sinnerze, gdzieś po drodze się nie wyłożyć. Frances bywa nieokrzesany, czego przykład mieliśmy wczoraj.

Alcaraz vs Zverev over 19,5 gema @1,53

Typ mało sexi, ale trudno. Na podbicie ako. Można grać wyżej z tymi gemami, Sasza nie jest opoką w tym turnieju, ma momenty słabości, Alcaraz gra dobrze, powinien się postawić, choć może być zmęczony. Zobaczymy, czym to zaowocuje.

E: No co Wom powim, żywot typera, niełatwym żywotem jest. Botic coś był nie w sosie dziś, a Cilić zagrał naprawdę dobry mecz. Alcaraz lekko się przypalił, zaś Sasza rozegrał najlepsze spotkanie w turnieju. Może chociaż Juve raczy tym razem się nie wydurnić. :)
 
Ostatnia edycja:
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Dobre Dobre, tak płacze, bo dla mnie to parodia
Sinner prowadzi 1-0 w secie, Jest w 2 secia dla niego 5-2 i nagle mecz przegrywa????
A co do kursu 120 na live był na Tiafoe a na sinnera 1.01
Post automatycznie złączony:

Dobre Dobre, tak płacze, bo dla mnie to parodia
Sinner prowadzi 1-0 w secie, Jest w 2 secia dla niego 5-2 i nagle mecz przegrywa????
A co do kursu 120 na live był na Tiafoe a na sinnera 1.01
Ten turniej chyba jest ustawiony, żeby Tiafoe go wygrał
 
F 498

Forza_Juve

Użytkownik
Kto tam wie..Ja na tym kuponie miałem jeszcze np. City, więc mi to ryba, ale sorry jak ktoś naciął. Taki biznes. :p No cóż, jutro planuję dezynfekcję wewnętrzną, więc może przed Paryżem i LM coś mi się w głowie rozjaśni. :)

wojan81 napisał:
Piękne typy, można powiedzieć "the best of forum bukmacherskie
Raz na wozie, raz podwoziem. Z góry gratuluję lepszych. No i lepiej przegrać raz 0-3 niż 3 razy 0-1.
 
Ostatnia edycja:
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Kto tam wie..Ja na tym kuponie miałem jeszcze np. City, więc mi to ryba, ale sorry jak ktoś naciął. Taki biznes. :p No cóż, jutro planuję dezynfekcję wewnętrzną, więc może przed Paryżem i LM coś mi się w głowie rozjaśni. :)



Raz na wozie, raz podwoziem. Z góry gratuluję lepszych. No i lepiej przegrać raz 0-3 niż 3 razy 0-1.
Pisałem już wcześniej o skuteczności typów z tej nitki. Zero złośliwości z mojej strony. Po prostu mam głupawkę z tego, jak kilku facetów może cały czas dawać nietrafione typy. Z matematycznego punktu widzenia to jest tak samo trudne jak poprawne typowanie xD
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Typy wydawały się przemyślane. Sam sądziłem że Sinner może stracić seta, ale nie mecz. Zverev po drodze gubił sety i nagle wygrał wysoko. Akurat dzisiaj. A Zandschulp szedł na doga turniejowego. Mogło wejść. Finałów się nie stawia, więc już kończę. Jeszcze dodam tylko że ciekawie się zapowiada finał kobiet w Rumunii.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Tiafoe - Zverev 1 @ 5 betfan ⛔ za dużo krwi nie napsuł Niemcowi
Konsekwentnie przeciwko Zverevovi. Big Foe zasłużył na finał. Z Grekiem przegrał pierwszego seta i wygrał, z Sinnerem pierwszego seta przegrał i z jednym przełamaniem gonił z 2/5 w drugim. Z Habsburgiem z Agrentyny prowadził 5/1 serwując na mecz zrobiło się 5/6, ale się ogarnął po obniżeniu lotów. Dziś przyszywany Niemiec chyba chciał udowodnić Ferrero jakim potrafi być pracusiem i się spiął. Jutro może i wygra, ale ja stawiam na człowieka z USA. Polecam z dziś 7 gem 3 seta i zagranie Tiafoe
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Tiafoe - A.Zverev 2 1.22
A.Zverev 2:0 @1.71


Jakos nie wierze, ze Niemiec ie wezmie tej "500". Gra znakomity sezon i bedzie sie liczyc na ATP Finals prawdopodobnie. W polfinale z Alcarazem to nie byl przez caly mecz zagrozony na swoim podaniu i wszystko wyrgywal bardzo pewnie. Dopiero w ostatnim swoim gemie, gdy zamykal mecz to Zverev zaczal od 0-30, ale i tak wyciagnal tego gema bronia c tam break-pointa. Reszta meczu to nie bylo czego zbierac, a Alcaraz zagral bardzo dobyr turniej przeciez. Zawsze to "500" do zapisania w swoim CV i pokaz sily przed Turynem, wiec uwazam, ze wygra faworyt. Mysle, ze do kombinacji nawet ten niewielki kurs jest dobry, a dodatkowo sprobuje jeszcze wygranej Zvereva w dwoch setach.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom