>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

ATP Tour - Wiedeń , Petersburg (25.10.2021 - 31.10.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
vienna_tournlogo_2019.png


Miejsce: Wiedeń, Austria
Data rozgrywania: 25.10.2021 - 31.10.2021
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €1,974,510
Oficjalna strona turnieju: https://www.erstebank-open.com/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23677-atp-entry-list-25-31-ottobre-2021.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/vienna/337/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/vienna/337/daily-schedule
Zwycięzca singla 2020:
A. Rublev
Zwycięzcy debla 2020: Ł. Kubot / M. Melo



stpetersburg_tournlogo.png


Miejsce: Petersburg, Rosja
Data rozgrywania: 25.10.2021 - 31.10.2021
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $932,370
Oficjalna strona turnieju: https://spbopen.ru/en/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23677-atp-entry-list-25-31-ottobre-2021.html
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2020:
A. Rublev
Zwycięzcy debla 2020: J. Melzer / E. Roger-Vasselin



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Norrie-Fucsovics 1 @1.52

Norrie po wygraniu Indian Wells wlaczyl sie do walki o turniej ATP Finals, chociaz bedzie to trudne bez glebokiego runu w Paryzu, a tutaj tez musialby praktycznie mocno zapunktowac. Wiedenska hala jest w maire szybka co zmaganiach na Indian Wells raczej nie bedzie pomagac. Z drugiej strony Norrie jest w tak swietnej dyspozycji, ze moze walczyc, odpoczynek po wygranej na kalifornijskiej pustynii zaliczyl, wiec jesli przestawi sie dobrze na zmagania wewnatrz hali to moze i podtrzymac te swoje nadzieje w wyscigu o finaly.
Fucsovics ostatnio w slabszej dyspozycji, nie dysponuje az tak silnym podaniem, wiec mysle ze jezeli Norrie nie straci na motywacji po tak duzym sukcesie jaki odniosl w USA wyjdzie z tego meczu zwyciesko w tym swoim fantastycznym sezonie.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Jestem tego samego zdania co dx2 i rowniez pogralem Norriego, mysle, ze jesli nie bedzie mial jakichs wiekszych problemow z aklimatyzacja i pozostanie w nim wola walki z Indian, to powinien dzisiaj ograc Węgra.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Krajinovic-Zverev

Zverev sezon rewelacja, az jestem zdziwiony, ze po problemach z serwisem Niemiec zaczal grac na naprawde wysokim poziomie.Serb sezon z kolei slabiutki ale z tymi lepszy I potrafi sie zmotywowac I zagrac dobre spotkanie.Wg mnie Sasza zbyt dlugo nie odwalil czegos w poczatkowych rundach a, ze Krajinovic potencjal ma to mozna sprobowac cos w jego strone.

Krajinovic 1 set 4,5
Krajinovic mecz 5,5
Krajinovic+4,5 1,83
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Fognini - Szwartzman 2 1,36
Co gra Fognini a co gra Szwartzman? Różnica jest kolosalna. Włoch to bardzo utalentowany grajek, który swoją chimerycznością przegrywa częściej niż powinien. A Szwartzman to mały wyrobnik, który nie uznaje błędów. Jak sobie łatwo prześledzić na soccerstand forma jest, więc oczekujemy od pana z Argentyny kolejnej wygranej. Kurs taki sobie, ale do dubla czy trebla w sam raz. A może singiel za większą sumę?
 
Ostatnia edycja:
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Cilic-Khachanov 2 @1.65

Cilic juz notuje regres swojej karierze. Moze jeszcze beda turnieje kiedy pokaze sie z lepszej strony bylego zwyciezcy USO czy turnieju Maasters 1000 w Cincinnati, ale ten rok jednak nie napawa juz optymizmem jesli chodzi o Chorwata. Ogolnie to mamy dwa rosyjskie turniej pod rzad niby obydwa 250, ale jednak ten turnie jw Snakt Petersburgu ma prawie dwukrotnie wieksza pule, wiec moblizacja bedzie wieksza u Rosjan. Khachanov bedzie teraz w okresie swojego prime'u i mysle, ze wygra ten mecz i bedzie sie starac o jak najlepszy wynik tutaj. Khachanov do tej pory nie odnosil w tym petersburskim turnieju wiekszych sukcesow jak dotad, ale on moze to zrobic. Cilic z kolei z reguly znakomicie radzil sobie w Moskwie (i znowu to potwierdzil biezaca edycja), a u w Petersburgu tez bez wiekszych sukcesow w swojej karierze.

Mam wrazenie, ze Khachanov zagra jeszcze lepiej niz w ubieglym tygodniu w Moskwie, a Cilic w tym sezonie nie jest gotowy na takie granie jak kiedys, wiec typuje na Khachanova.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Bautista-Mcdonald 2 2,25

Hiszpan slaby sezon, tylko 28/23 I mnie nie przekonuje w ogole.McDonald mlody, zdolny, szybko.Widzialem go z Gierasimovem I jak ograniczy bledy to bedzie dobrze.Panowie grali ze soba 3 lata temu I Hiszpan wygral po 3 setach ale Mcdonald wtedy dopiero wchodzil do Wielkiego tenisa.Dzis czas na rewanz
 
A 332,3K

adams235

Znawca - Żużel
Moze mi ktos wytlumaczyc co odwalil Khaczanow?bo to sie w glowie nie miesci...w 3 secie 4:1 i 30:15 prowadzi przy serwisie Cilica....i wynik 4:6😁😁😁
 
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Struff-Shapovalov 2 @1.49

Sadze, ze Shapovalov moze chciec walczyc o wygrana w calym turnieju za sprawa swojego trenera Mikhaila Youzhnego, dla ktorego Saknt Petersburg byl najbardziej lubiannym turniejem i gdzie konczyl swoja kariere wraz z ceremonia pozegnania.
Juz rok temu Shapovalov byl blisko, ale pamietam ze przegral wtedy w 3 setach bodajze polfinal z Rublevem, ktory pozniej zgarnal tytul.

Wynik pierwszego meczu Shapovalova z Andujarem (2-6 6-3 6-0) troche mylac, bo Shapovalov po przegranym pierwszym secie to nie zostawil Hiszpanowi zludzen na pierszym podaniu oddajac tylko punktow (ledwie po dwa odpowiednio w 2 i 3 secie), a decidera zagral na bardzo wyskokiej czestotliwosci trafiania 1-szym podaniem. Ogolnie przypomina to rok ubiegly, gdzie wygladalo to podobnie.

Shapovalov praktycznie jest Rosjaninem, a maja w boksie Youzhny'ego to wiadomo kogo beda tu wspierac, a sam Shapovalov powinien grac jak najlepiej ze wzgledu na osobe wspomnianego trenera.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Struff-Shapovalov 2 @1.49

Sadze, ze Shapovalov moze chciec walczyc o wygrana w calym turnieju za sprawa swojego trenera Mikhaila Youzhnego, dla ktorego Saknt Petersburg byl najbardziej lubiannym turniejem i gdzie konczyl swoja kariere wraz z ceremonia pozegnania.
Juz rok temu Shapovalov byl blisko, ale pamietam ze przegral wtedy w 3 setach bodajze polfinal z Rublevem, ktory pozniej zgarnal tytul.

Wynik pierwszego meczu Shapovalova z Andujarem (2-6 6-3 6-0) troche mylac, bo Shapovalov po przegranym pierwszym secie to nie zostawil Hiszpanowi zludzen na pierszym podaniu oddajac tylko punktow (ledwie po dwa odpowiednio w 2 i 3 secie), a decidera zagral na bardzo wyskokiej czestotliwosci trafiania 1-szym podaniem. Ogolnie przypomina to rok ubiegly, gdzie wygladalo to podobnie.

Shapovalov praktycznie jest Rosjaninem, a maja w boksie Youzhny'ego to wiadomo kogo beda tu wspierac, a sam Shapovalov powinien grac jak najlepiej ze wzgledu na osobe wspomnianego trenera.
Wg mnie on jest bez formy, kurs slaby go gry, nie wart ryzyka.Zapomniales dodac piszac podobienstwa do trenera, ze glowe rowniez ma podobna I moze byc roznie.Duze ryzyko wg mnie stawiajac na Kanadyjczyka, ktory slabo gra ostatnio
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Felix wczoraj pięknie wyciągnął . Set w plecy, w drugim 1/5 w tie-breaku i 3/6, a skończyło się 8/6:)
 
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Prawie wszystkie ostatnie typy w tym wątku można było grać na odwrót z pięknym profitem, ale dziś jestem w konsternacji, bo eksperci są podzieleni w sprawie meczu Struff - Shapovalov i chyba dlatego odpuszczę sobie ten mecz 😂

To tyle z żartów, ale żeby nie było znowu marudzenia, że jestem kleszczem krytykującym typy innych, to daję też coś od siebie.

Bautista - Cilic 2 @2,0 efortuna

Marin pokazał wczoraj, że tanio skóry nie sprzeda. Nawet przegrywając z Rosjaninem na jego terenie 3 gemami w 3. secie. Bautista nie gra wybitnie ostatnimi czasy. Na Mcdonalda to wystarczyło, ale cały czas mam w głowie, w jaki sposób oddał mecz z Fucsovicem w Antwerpii walcząc w pierwszym secie i wygrywając tb, a potem łamiąc się jak zapałka co gem. Na niekorzyść typu działa to, że Chorwat ma w nogach 3-setówkę, a Hiszpan nie. Ale sądzę, że mentalnie i sportowo i tak lepszy będzie dziś Cilic i to on sięgnie po zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu, a może nawet po coś więcej w tym turnieju. Oczywiście mój typ również polecam grać na odwrót 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Petersburg
Godzina: 12:00
Spotkanie: Fritz - Millman
Typ: Millman wygra 2:1
Kurs: 6.75
Bukmacher: STS
Uwazam że bukmacherzy delikatnie przesacowali kursy, mocno faworyzując Fritza, który radzi sobie ostatnio bardzo dobrze ale i Millman zaczął łapać formę i z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. W Indian Wells Amerykanin dotarł do półfinału gdzie odpadł z Bazilaszwilim. Millman po dość długim zastoju i słabej dyspozycji, zaczął grać coraz lepiej, zdeklasował Karacjewa który był faworytem a ugral zaledwie 5 gemow grając u siebie. Patrząc na H2h 2 razy panowie spotkali się na korcie i 2 razy wygrał Fritz. Czas na zwyciestwo Australijczyka, ja stawiam że stanie się to ze stratą jednego seta.
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś normalny co Tiafoe zrobił w tym momencie????
5-1 ?????????? i właśnie i WTF jak on wygrał z Grekiem to ja nie wiem
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Alcaraz - Zverev 1 @ 3,85 betfan ⛔ nie tym razem

Myślę, że dziś to warte zagrania. Młokos pokonał już w Wiedniu triumfatora Wielkiego Szlema i do tego wczoraj finalistę. Murraya to zamęczył fizycznie. Liczę ze Zverev może się zagotuje i Hiszpan wygra ten mecz. Typ niby ryzykowny, ale większe ryzyko to stawiać 1,26 na Zvereva;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom