>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Walencja & Bazylea, 30.10-06.11.2011

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dziś już czas na kwalifikacje do turnieju głównego. Osiem meczy zaplanowane na dziś, które zapowiadają się ciekawie. Na początek dzisiejszego dnia proponuję zagrać Blake @ 1,28. Kurs może nie zbyt ciekawy, ale początek dnia trzeba zaliczyć do udanych. Można też dołączyć do tego typ na Harrisona @ 1,40, który jest murowanym faworytem w pojedynku z Bohlim.
Moje typy:
Blake - Ilhan 1 @ 1,28 | 6/10✅
Harrison - Bohli 1 @ 1,40 | 5/10⛔
Harrison &amp; Blake @ 1,79 | 4/10
⛔
Zobaczymy co wyjdzie z pierwszych typów ????
 
gju 134

gju

Użytkownik
Chela - Andujar 1 (1.5)
Chela wygrał z Andujarem niedawno na clayu, a jeśli wygrał na clayu i lepiej sobie radzi od swojego przeciwnika na nawierzchni twardej to typ jest oczywisty. Chela jest lekceważony, na ogół, na twardszych nawierzchniach. Nie słusznie. Argentyńczyk gra bardzo solidny tenis. Gdyby Haas nie rozegrał nadspodziewanie świetnego meczu to Chela przeszedłby dalej we Wiedniu. Andujar ma fatalne występy na hardzie w tym okresie. Nic nie wygrał. Tak samo jak w tamtym sezonie. W Valencii wygrał jeden mecz z Tursunovem przez krecz, a w kolejnej rundzie rozjechał go Granollers.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Kubot - Bohli 1 @ 1,54✅
Zaryzykuję grę na Polaka, który nie jest w najwyższej formie, ale w końcu musi się przełamać i przypomnieć o sobie. Przeciwnik jest dobry by to zrobić, gospodarz, który wczoraj zrobił niespodziankę wygrywając z Harrisonem w 2 setach. Patrzałem wczoraj na statystyki serwisu Polaka i stoją one na w miarę wysokim poziomie. Jeśli serwis będzie pewny to Łukasz swobodnie wygra. Kurs w miarę przyzwoity do grania jak na kwalifikacje, więc można spróbować.
Ramos-Vinolas - Klizan 1 @ 1,50⛔
Murowanym faworytem tego meczu jest Hiszpan, który jak dla mnie jest o niebo lepszy od Słowaka, który gra bardzo nierówno. Klizan wczoraj musiał się nieco pomęczyć grając 3 sety, a na dodatek 2 TB, więc zmęczenie może się wkraść w późniejszych fazach meczu, natomiast Hiszpan gładkie 2:0 z Gabashvillim. Na dodatek czuje ten typy jako pewne 2:0, więc gramy ????
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Kubot - Bohli 2 2,1 ⛔ Too good this Kubot
Singiel za dużą stawkę. Koniec roku, gospodarze w grze. Każdy, kto na wczorajsze wyniki, zwróci uwagę, że Szwajcarzy grali co chcieli, mimo że w żadnym meczu nie byli faworytami. Bohli ograł łatwo Harrisona, Chiudinelli jeszcze łatwiej Istomina, a nr 335 na świecie Lammer - Tomica.
Polak nie jest w formie. Na pewno będzie chciał wygrać, by udanie zakończyć sezon, aczkolwiek moim zdaniem przegra. Jeśli ktoś mówi, że jego wczorajsze statystyki serwisowe były na wysokim poziomie, to chyba zapomniał, że Kubot gra w ATP, a nie WTA. 8 asów, 6 podwójnych, zaledwie 65 % piłek wygranych po 1.serwisie i co już tradycyjne u Kubota - 0/3 obronionych bp.
Jednym zdaniem - Szwajcar u siebie powinien ograć Kubota.
 
M 0

marjasz

Użytkownik
Chela - Andujar 1 (1.5)
Chela wygrał z Andujarem niedawno na clayu, a jeśli wygrał na clayu i lepiej sobie radzi od swojego przeciwnika na nawierzchni twardej to typ jest oczywisty. .
Chela ostatnio niestety przegrał na clayu z Andujarem ale w H2H prowadzi 3-1 , wszystkie mecze na clayu ...
 
gju 134

gju

Użytkownik
wygrał. ostatnio grali w Bukareszcie, w tym roku.

tak, tak. przegrał. zwracam honor. przy typie obstaje. do wykasowania cała dyskusja.
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Ramos-Vinolas - Klizan 1 @ 1,50
Murowanym faworytem tego meczu jest Hiszpan, który jak dla mnie jest o niebo lepszy od Słowaka, który gra bardzo nierówno. Klizan wczoraj musiał się nieco pomęczyć grając 3 sety, a na dodatek 2 TB, więc zmęczenie może się wkraść w późniejszych fazach meczu, natomiast Hiszpan gładkie 2:0 z Gabashvillim. Na dodatek czuje ten typy jako pewne 2:0, więc gramy ????
Ten mecz to chyba jakaś ustawka. 1 Set dość wyrównany, panowie się dość często łamali. Ostatecznie pierwszą partię wygrywa Klizan. 2 set, pod dyktando Ramos. Dał rywalowi ugrać tylko gema. 3 partia, to poprostu komedia. Łamali się nawzajem jak baby. Ramos prowadzi 4-2, lecz później oddaje rywalowi 4 gemy pod rząd i mecz przegrywa. A najbardziej zaskakujące dla mnie jest procent pierwszego podania Ramosa. W 3 secie wynosił...13% :???: Baby lepiej serwują. W 2 secie Ramos procent pierwszego podania miał na poziomie 91% Więc dziwne, że można tak nagle źle grać. Jeżeli by się okazało, że grał z kontuzją to tylko tak to mogę zrozumieć. W trakcie oglądania 3 partii na livescore, gdy panowie łamali się nawzajem, jak baby musiałem zobaczyć czy na pewno to grają faceci. Wiedziałem w 3 secie przy prowadzeniu Ramosa 4-2, że on tego meczu nie wygra. I to przed własną publicznością...
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Cilic - Raonic 2 1,72 [bet365]

Cilic w ubiegłym tygodniu wygrał swój pierwszy turniej w tym sezonie. Ten wyczyn kosztował go sporo sił. Kalendarz ATP jest napięty, więc Chorwat musi szybko zmienić zimną Rosję na słoneczną Hiszpanie. Zapewne dla jego organizmu nie będzie to przyjemna zmiana. W karierze Cilicia często zdarzało się tak, że po bardzo udanym turnieju przychodził gorszy. W dodatku już w pierwszej rundzie czeka go bardzo niewygodny rywal.
Raonic to zawodnik bardzo ofensywny, posiadający wspaniały serwis. Kanadyjczyk ostatnio powraca do formy, o czym świadczy choćby półfinał w ATP Sztokholm. Turniej w Walencji rozgrywany jest na dość szybkiej nawierzchni (greenset), co zapewne pasuje młodemu Kanadyjczykowi.
 
prof 11,2K

prof

Użytkownik
Nikolay Davydenko - Gilles Simon 1 @ 2.75 Bet365

Tenis bywa czasami taka mala loteryjka i ciezko przewidziec wynik w niektorych meczach. Tak jest wlasnie tym razem ale podjalem sie wytypowania zwyciezcy w tym spotkaniu. Oboje panowie obnizyli ostatnio loty w tym sezonie. Davydenko po kontuzji nie moze sie pozbierac i ciezko bedzie przypuszczac ze kiedykolwiek wroci do formy z sezonow 2008/2009. Rosjanin w niektorych meczach ma tylko przeblyski swietniej gry a tak to jest strasznie nie rowny i na tym etapie jego kariery jest w stanie przegrac z kazdym kto znajduje sie w pierwszej 100 rankingu ATP. Simon dziala mi na nerwy , jego pasywna gra tzn przebijanie do usranej smierci i czekanie bardzo dlugo na dogodna okazje do ataku doprowadza mnie poprostu do szału. Widac ze z wieloma tenisistami z czolowki nie przynosi to ostatnio zamierzonego efektu. Nie jest to ten Simon ktory pokonywal cala elite rankingu ATP w koncowkach sezonu tylko zagubiony Francuz ktory ostatnio meczy sie w wiekszosciach meczu nawet z nizej notowanymi przeciwnikami ( czeste wygrane po 3 setach). Wiecej w tym meczu bedzie zalezec od Davydenki bo Simon pewnie dostosuje sie do jego gry wiec kwestia czy Rosjanin bedzie konczyl wiele pilek czy zostanie wwyautowny przez Simona. Narazie w konfonrtacjach z Francuzem Davydenko sobie nie radzil , w h2h jest 1-5 ale wiekszosc wygranych Simona to jak zwykle zaciete 3 setowki. Nie ukrywam ze jest to duze ryzyko w stawianiu na Denko ale tak jak pisalem on tu bedzie rozdawal karty bo Simon nic innego nie robi tylko czeka az rywal odsloni wszystkie swoje karty co ostatnio sie nie sprawdza. Obydwaj bez formy , ja mam na uwadze swietne finiszy Rosjanina z poprzednich sezonow i polfinal w tym turnieju z 2009r. Kursy powinny byc bardziej z blizone wiec Denko po 2.75 mozna sprobowac . Jesli Rosjanin znajdzie odrobine motywacji aby ten sezon zakonczyc w miare udanie to moze to wygrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Tipsarevic J. (Srb)-Mayer F. (Ger)
typ: 2
kurs: 1.83
Tipsa doznał kontuzji w przegranym finale turnieju w Saint Petersburgu. Nie wiem na ile groźna jest tak kontuzja, jednak ilość meczy jakie rozegrał w ostatnim czasie, spowodowało przemęczenie organizmu. Takie urazy nie wyleczone na pewno dobrze nie wpływają na zawodnika. Jeśli jednak Serb wystąpi w Szwajcarii, na pewno będzie miał ciężko coś ugrać w tym turnieju. Już na początku trafił na groźnego zawodnika. Mayer po udanym początku miesiąca ( wygrał m.in z Nadalem) przystępuje do tego turnieju wypoczęty. Gdyby Tipsa był w pełni zdrowy, na pewno postawił bym na niego. Jednak w tym przypadku uważam, że Mayer ma szansę wygrać ten mecz.
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
w 1 rundzie broniacy tytulu w walencji ferrer zmierzy sie z dasco, kurs 1,4 moze nie zacheca, ale dla mnie to najpewniejszy typ 1 rundy obu turniejow, ferrer w formie, ogladalem go w azji gdzie 2 razy polegl z marejem, ale nie bez walki, z innymi zawodnikami wygrywal, moze nie bez problemu ale naprawde fajnie mu szlo, dasco to pusiak roku jak to niektorzy zaczeli na niego mowic, najlepszy jego mecz ktory ogladalem to byl mecz z jakze slabym wtedy nadalem, a mimo to ze byl lepszy psychika przegrala. Jutro nie daje mu wiekszych szans ze starszym kolega z reprezentacji. Moze nie goraco, ale polecam
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Nikolay Davydenko - Gilles Simon
Dziś kolejne pojedynki pierwszej rundy w Walencji. Pierwszym moim typem z turnieju głównego będzie wygrana Francuza. Simon jest lepszym tenisistą w ostatnich czasach od starego już Davydenki, który już potrafi przegrywać wygrane mecze, tak jak z Darcisem w ubiegłym tygodniu. Rosjanin gra nierówno, potrafi wygrać seta błyskawicznie w dobrym stylu, ale w tym samym meczu może dostać 6-0 popełniając przy tym mnóstwo niewymuszonych błędów. Co do Simona to też rewelacją nie jest. W Petersburgu przegrał od razu w pierwszej rundzie. Obaj grali ze sobą już 6 razy, z czego 5 potyczek wygrał Francuz. Wszystkie spotkania były zacięte, najczęściej 3-setowe, ale mierzyli się także rok temu w Walencji gdzie lepszy był Simon. Kurs nie jest bardzo zadowalający, ale myślę, że warto pograć.

Simon @ 1,49 [Pinnacle]
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mozi 552

mozi

Użytkownik
ATP Valencia Nikolay Davydenko - Gilles Simon 1 @ 2.92 ✅
Widzę, że ludzie bardziej są skłonni stawiać w tym meczu na Francuza, nawet po tak śmiesznym kursie. Panowie spotkali się w tym samym turnieju (w 1/4 finału) rok temu. Wtedy też typowałem zwycięstwo Francuza (pierwsza strona w moim temacie: http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post1929151). Dodaje ten link po to, żeby wam przypomnieć jaka sytuacja była rok temu, a jaka jest dziś. W 2010 roku to Davydenko był po świetnym sezonie, a w końcówce było widać ewidentne zmęczenie, co odbijało się na jego wynikach już kilka tygodni wcześniej. Teraz w podobnej sytuacji jest Simon, który po dobrym sezonie, w jego końcówce złapał zadyszkę. Ostatnio pokonywali go Granollers, Ebden, Mannarino... Czy Davydenko nie jest jeszcze trudniejszym rywalem? Tym bardziej na kortach, które powinny mu odpowiadać, bo Kolia lubi grać w hali, udowadniał to już wiele razy w przeszłości. Rosjanin prze tygodniem zaliczył wpadkę z Darcisem, ale wcześniej grał całkiem solidnie. Turniej jest duży, spora mobilizacja powinna być, stawiam na Nikolay&#39;a, bo wydaje mi się że jest w lepszej formie. Simon popełnia sporo błędów, atuty ofensywne, czy serwis na podobnym poziomie. Uważam, że Davydenko miałby z nim szanse nawet gdyby Francuz był w lepszej dyspozycji, 38 pozycja rankingowa nie odzwierciedla nam w żadnym stopniu poziomu jego umiejętności tenisowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Tipsarevic - Mayer 2 1,85 [Expekt]

Tipsarevic na przeciągu ostatnich 2 tygodni rozegrał 9 spotkań. Wygrał turniej w Moskwie i był finalistą w Saint Petersburgu. Finał przegrał w dużej mierze przez zmęczenie. Po spotkaniu wyraźnie podkreślał, że boli go praktycznie wszystko, szczególnie ucierpiały dolne kończyny, ale to normalne, gdy gra się dużo w hali.
Na swojej stronie internetowej zapowiada, że wybiera się do Szwajcarii na turniej, ale ostateczna decyzję czy zagra podejmie na miejscu.
Moim zdaniem warto zagrać na Mayera, który może ostatnio nie grywał w hali, ale jest w dobrej formie.
Serb nawet jak wyjdzie do pojedynku to będzie w marnej formie fizycznej, możliwe nawet, że skreczuje, więc zalecam grać u bukmachera, gdzie krecz=przegrana.

Gimeno Traver - Fognini 2 1,72 [Bwin] ✅

Obaj specjalistami od gry w hali nie są, ale zdecydowanie bardziej cenię umiejętności Fogniniego. Włoch ma za sobą lepszy sezon od Hiszpana, ostatnio nieźle zaprezentował się w Wiedniu, myślę, że jedynym argumentem Gimeno Travera będzie to, że grają w Hiszpanii, ale to będzie za mało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dla Travera jak i Fogininiego twarde, szybsze nawierzchnie nie należą do ulubionych uwzględniając ich wyniki w tym roku. Patrząc jednak na ostatnią formę obu panów, to Hiszpan plasuje się o wiele lepiej: w 4 ostatnich turniejach challengerowych osiągnął 2 razy półfinał, raz doszedł do finału i raz wygrał cały event, także jest graczem na pewno bardziej regularnym niż Włoch. Poza tym Daniel to gracz własnie z Valencii i w tamtym roku zdołał pokonać tutaj nawet Nicolasa Almagro. Fabio z koleji na poewno jest grajkiem utalentowanym, jednak stawianie na niego na wszystkich nawierzchniach poza Clayem to według mnie ryzyko, poza tym jest bardzo słaby mentalnie, często się poddaje kiedy sprawy nie idą po jego myśli. Pozwolę postawić sobie więc na Hiszpana, który gra praktycznie &quot;u siebie&quot; i na pewno przychylność ze strony kibiców oraz jego ostatnie dobre wyniki będą miały duże znaczenie w tym spotkaniu.

Daniel Gimeno Traver - Fabio Fognini @2,01 / Pinnacle ⛔

-----------------------------------------------------------------------

W pierwszej rundzie szwajcarskiego turnieju zmierzy się Włoch Starace z Federerem. Dla szwajcara będzie to pierwszy mecz po dość długiej przerwie, bowiem po turnieju w US Open zagrał zaledwie dwa mecze i może nie być w pełni dysponowany w otwarciu turnieju. Opieram ten typ uwzględniając głównie dość dobrą postawę Potito w jego ostatnim turnieju, gdzie bez problemu wyeliminował Tursunova, później nasporzył
pracy Tipsarevicowi, z którym wygrał nawet seta. Mecz prawdopodobnie skończy się w dwóch setach, jednak Starace kilka gemów powinien ugrać z Fedexem, a nie sądze by Szwajcar grał na max możliwości i biegał do wszystkich piłek już w pierwszym meczu po tak długiej przerwie. Over 18,5 jak najbardziej do przyjęcia.

Potito Starace - Roger Federer (over 18,5games) @2,08 / Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dla Travera jak i Fogininiego twarde, szybsze nawierzchnie nie należą do ulubionych uwzględniając ich wyniki w tym roku. Patrząc jednak na ostatnią formę obu panów, to Hiszpan plasuje się o wiele lepiej: w 4 ostatnich turniejach challengerowych osiągnął 2 razy półfinał, raz doszedł do finału i raz wygrał cały event, także jest graczem na pewno bardziej regularnym niż Włoch. Poza tym Daniel to gracz własnie z Valencii i w tamtym roku zdołał pokonać tutaj nawet Nicolasa Almagro. Fabio z koleji na poewno jest grajkiem utalentowanym, jednak stawianie na niego na wszystkich nawierzchniach poza Clayem to według mnie ryzyko, poza tym jest bardzo słaby mentalnie, często się poddaje kiedy sprawy nie idą po jego myśli. Pozwolę postawić sobie więc na Hiszpana, który gra praktycznie &quot;u siebie&quot; i na pewno przychylność ze strony kibiców oraz jego ostatnie dobre wyniki będą miały duże znaczenie w tym spotkaniu.

Daniel Gimeno Traver - Fabio Fognini @2,01 / Pinnacle
W 100% podpisuję się pod tą analizą. Daniel to bardzo solidny grajek, woli cegłę, ale tak naprawdę ma spore możliwości także na szybsze korty. Serwis na całkiem solidnym poziomie, a przede wszystkim atakujący forhend. W ogóle Gimeno będąc jeszcze juniorem osiągał świetne wyniki na szybkich kortach, teraz gra głównie na cegle. Mecz przed własną publicznością to zawsze motywuje (wczoraj Andujar ograł tu Chelę). Oglądałem też mecz Fogniniego z Malisse z Wiednia i po wygranym secie przez Włocha poprosił on o pomoc medyczną. Kto wie czy nie ma jakiegoś drobnego urazu? To wszystko skłania mnie ku temu typowi ;)
Daniel Gimeno-Traver - Fabio Fognini 1 @ 2.01 Pinnacle ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom