>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Walencja & Bazylea, 21-27.10.2013

Status
Zamknięty.
dx2 257,3K

dx2

Użytkownik
Kolega jak zawsze gra przeciw moim typom, co napisał u siebie w analizie i tyle. Jak chce, niech gra, mnie to mało obchodzi. Jak widać wychodzi na tym trochę gorzej.
Przepraszam, ale tego nie zauwazylem. Nie widze bym gdziekoliwiek podal typ na Lopeza, ale spoko. Wezmy 20 ostanich typow, 50 ostatnich typow, 100 ostatnich typow. Ile CI pasuje, byle byl jakis fragment przekrojowo. Mozemy policzyc kto jak na tym wyszedl. Nie mam zadnego problemu. Tutaj tez przemowia statystyki, a nie puste argumenty. Liczymy ? Daj znac na PW, bo to juz sie robi smieszne z TWojej strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Basel
Widzę zgrzyty tu na forum ???? ale wróćmy do tego co nas interesuje czyli do podawania typów. Z góry dziękuje za typy na Petrovą ;) a ja serwuję:
Dimitrov - Stepanek typ 1 kurs 1,83 buk Pinnacle stawka 5/10✅ iziii
Mam nadzieję, że w końcu młody Bułgar się przebudził. Może późno ale lepiej późno niż później ???? Wygrał turniej przez niektórych nazywany w rodzinnej Szwecji. I super bo teraz kolej na Szwajcarię broni tutaj ćwierćfinału. Jeśli podejdzie poważnie do turnieju to wiekowego Stepanka powinien ograć. No właśnie Radek ostatnio szaleje... no ale szaleje w turniejach niższej rangi i trochę za dużo tych meczy jak na niego. Oglądałem jego mecz z Lacko. Hmm serwis i czy coś jeszcze? Nie wydaję mi się. Kurs jak dla mnie piękny. Pograłbym grubo ale małe cuda się już dzieją dnia dzisiejszego także przezornym trzeba być ????
Powodzenia ????
 
wielkiluz 3

wielkiluz

Użytkownik
Grigor Dmitrov - Radek Stepanek ✅
typ 1 kurs 1,72
bet365
W 100% zgadzam się z przedmówcą. Co prawda, nie jestem zwolennikiem stawiania na tak nie obliczalnych tenisitów jak Dmitrov, ale to co gra teraz Stepanek woła o pomstę. Jest on tylko cieniem tego zawodnika nawet chociażby z przed roku. Mam wrażenie jakby po prostu nie chciało mu się grać, albo grał za karę co pokazał w meczu z Haasem we Wiedniu, oczy bolały od tego co wyprawiał zarówno on jak i Haas na korcie, kto widział ten wie o czym mówię. Idę w ten typ grubo i krzyczę EASY MONEY!!!
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
David Ferrer - Gael Monfils
Typ 1
Kurs 1.60
Pinnacle

Niewielu jest ludzi, którzy są w stanie pokonać Ferrera w Valencii. Trzy ostatnie lata to wygrana turnieju, półfinał, wygrana turnieju. David czuje się tutaj niesamowicie. W Sztokholmie może jakoś fenomenalnie nie grał, ale prezentował stabilny poziom, jak zwykle świetną kondycję i dużą wolę walki - ostatecznie dotarł do finału. Monfils ostatnio w hali nie szokuje, przerane m.in z Pospisilem, Patrikiem... nie świadczy to o jego niesamowitej formie, zdecydowanie nie.
Hiszpan gra u siebie, publiczność po jego stronie, motywacja 100%, umiejętności jednak wyższe od Gaela...powinien to wygrać.
Ernests Gulbis - John Isner
Typ 1
Kurs 1.71
Sportbet

Dwaj gracze o świetnym serwisie, trudni do przełamania. Mimo to z ich dwóch pojedynków zawsze zwycięsko wychodził Łotysz. Osobiście oceniam to tak, że odkładając na bok serwis, to właśnie on ma więcej do zaoferowania podczas gry. Gulbis jest przecież jednym z bardziej utalentowanych zawodników w tourze. W dobry dzień w dobrej formnie jest w stanie wygrać dosłownie z każdym. Isner jak to każdy Amerykanin, traci trochę siły swojego przekonywania poza Stanami Zjednoczonymi. Widzę tutaj Gulbisa jako zwycięzcę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szelech 120

szelech

Użytkownik
Paire B.-Nieminen J. ?
Panowie, prosze o utwierdzenie, badz zniechecenie.
Paire ze Sztokhomu byl moim dodatkiem do tasiemcow futbolowych, bowiem z tenisem roznie bywa, ale on mi sie tam podobal. Obstawilem nawet jako underdoga z Raonicem (ze wygra seta, bo generalnie to tchorz jestem w tenisie) i nie zalowalem. Nie obejrzalem meczu z Dimitrovem, ale wynik znam.
Swojego czasu dalo sie tez zarobic na Nieminenie, ale nie widzialem jak gra od dawna. Wyniki za to tez znam i w tej dziedzinie nie zrobil nic imponujacego w paru ostatnich turniejach, no chyba ze przegral z kims w ladnym i obiecujacym powrot formy stylu, to powiedcie, zawsze warte uwagi.
Paire mial taki sobie sierpien i wrzesien, w tym miesiacu tylko Sztokholm i uwazam ze spoko. Popelnial bledy na korcie, ale zdolal uwalic Dimitrovowi seta w polfinale, uwazam ze nienajgorzej. Giraldo, Carreno- Busta (chlopak sie stara), Raonic -&gt; kazdego w dwoch setach, chociaz zwykle do 4 gemow, wiec tez nie miazdzy przeciwnikow.

Nieminen albo przegrywa, albo meczy sie i to jako faworyzowany przez bukow (chociaz mial czasem przeciwnikow nienajgorszych, wiadomo- Monaco, Przysiezny, Lopez. Nigdy nie wiesz.) Ja nie wiem. Wy wiecie?
Paire -1,5 gema (1,75) Fortuna ⛔
1 set over 9,5 gemow (1,55) ⛔ ????
albo
ilosc gemow ov 23,5 (1,91) ⛔
Ten post to prosba o pomoc, nie pokaz znawstwa. Prosba wazna do godz ok13 ????
PS. Jarko startuje pierwszy raz w turnieju, Paire po raz trzeci, ostatnie 2 bez osiagniec.
Panowie spotkali sie rok temu w Belgradzie i bylo 2-1 dla Fina, pierwszy set 0:6 dla Nieminena. Clay (ktory wg ilosci rozgrywanych meczow co rok jest raczej domena Francuza)
Wypada mi podziekowac, ze sie nie odezwaliscie, bo nie gralem jednak.
 
M 56

medjyk

Użytkownik
David Ferrer - Gael Monfils
Typ 1
Kurs 1.60
Pinnacle

Niewielu jest ludzi, którzy są w stanie pokonać Ferrera w Valencii. Trzy ostatnie lata to wygrana turnieju, półfinał, wygrana turnieju. David czuje się tutaj niesamowicie. W Sztokholmie może jakoś fenomenalnie nie grał, ale prezentował stabilny poziom, jak zwykle świetną kondycję i dużą wolę walki - ostatecznie dotarł do finału. Monfils ostatnio w hali nie szokuje, przerane m.in z Pospisilem, Patrikiem... nie świadczy to o jego niesamowitej formie, zdecydowanie nie.
Hiszpan gra u siebie, publiczność po jego stronie, motywacja 100%, umiejętności jednak wyższe od Gaela...powinien to wygrać.
Ernests Gulbis - John Isner
Typ 1
Kurs 1.71
Sportbet

Dwaj gracze o świetnym serwisie, trudni do przełamania. Mimo to z ich dwóch pojedynków zawsze zwycięsko wychodził Łotysz. Osobiście oceniam to tak, że odkładając na bok serwis, to właśnie on ma więcej do zaoferowania podczas gry. Gulbis jest przecież jednym z bardziej utalentowanych zawodników w tourze. W dobry dzień w dobrej formnie jest w stanie wygrać dosłownie z każdym. Isner jak to każdy Amerykanin, traci trochę siły swojego przekonywania poza Stanami Zjednoczonymi. Widzę tutaj Gulbisa jako zwycięzcę.
Dawno nie pisałem w tym dziale i w tym przypadku mogę tylko poprzeć. Ferrer mimo, że przegrał w finale z Dimitrovem to pokazał, że na te ostatnie turnieje forma powoli wraca i tutaj w Valencii, gdzie broni tytułu powinien z Monfilsem wygrać. Monfils gra w kratkę, pokazał się z dobrej strony w Szanghaju, a potem w 1R odpadł z Pospisilem, brakuje mu regularności, popełnia czasem proste błędy i to regularnością Ferrer powinien tutaj wygrać. W drugim meczu dla mnie Gulbis zdecydowanym faworytem, miewa przestoje w grze i głupie błędy i pewnie dlatego przegrał z Ferrerem (meczu nie widziałem), ale to utalentowany zawodnik, który umiejętnościami na pewno przewyższa Isnera. Widziałem mecz Gulbisa z JJ i muszę przyznać, że poziom na prawdę fajny i zasłużona wygrana dla Łotysza. Isner po znowu nie najlepszym US Open bez szału, w Pekinie pokonał kogo miał pokonać i przegrał z Berdychem, w Szanghaju z kolei już porażka w 2R z Berlocqiem. Serwis już tak mu nie siedzi, gra się nie klei, już przyszło zmęczenie sezonem zresztą podobnie jak w zeszłym roku.
Od siebie dodam spotkanie w Bazylei:
Llodra - Gasquet 2 @ 1,25 bah ⛔
Tutaj wiadomo kto jest faworytem i kto powinien wygrać. Llodra ostatnio same challengery i to bez ciekawych wyników. Gasquet ostatnio oprócz wpadki w Szanghaju same dobre wyniki, w tym wygrana w niedzielę w Moskwie. Warto dodać, że Rysiek osiągał w tym turnieju w ostatnich latach 2 razy QF i w zeszłym roku SF.
edit: no niestety - teoria jedno, a praktyka swoje. Gulbis taki nerwowy jakby go z imprezy wyrwali. Ryśka już nawet nie oglądałem, ale podobno oddał mecz bez walki. Jeszcze Ferrer został, ale dzisiaj taki dzień w tenisie, że nie wygląda to za dobrze. Dobrze chociaż, że pograłem te typy jako tripla za drobne, a nie single za więcej.
edit2: Ferrer jedyny porządny ogarnął.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Valencia
???? Ferrer D. - Monfils G.
Monfils G. +1,5 seta ::: 1,64 ::: Pinnacle ::: 3/10
Uważam, że w tym meczu bardziej warto grać w stronę Monfilsa niż Ferrera. Nie do końca jestem przekonany w jego powrót do formy patrząc tylko przez pryzmat dojścia do finału. Warto dodać, że jeden mecz Verdasco oddał mu walkowerem, pokonanie w 3 setach Gulbisa który ewidentnie nie prezentuje tego co na początku sezonu to żaden wielki wynik. Również strata seta z dość młodym Jackiem Sockiem (1992 r.) chluby Ferrerowi nie przynosi. Niby teraz David gra u siebie na swoim jednym z ulubionych turniejów, tylko różnica teraz jest taka w porównaniu z poprzednimi latami, że Hiszpan po French Open gra na pół swoich możliwości. Warto dodać, że Monfils pokonał już 3 razy Ferrera w meczach do 3 wygranych setów. Gael ostatnio świetnie zaprezentował się w Szanghaju urywając set zwycięzcy turnieju Djokovicowi, a o pokonaniu podstarzałego Federera już nie wspomnę.
Wynik: 6:3 6:2 ⛔
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Bopanna R./Roger-Vasselin E. - Kubot L./Seppi A. @1,56 betgun ✅
Huey T./Inglot D. - Qureshi A./Rojer J. @2,15 betgun ✅
Marrero S. D./Verdasco F. - Anderson K./Erlich J. @1,47 betgun ✅
A ja idę w te trzy mecze i nawet zastanawiam się, czy by ich nie zagrać w jednym ako. Panowie Rohan Bopanna i Edouard Roger-Vasselin to duet grający ze sobą już od dłuższego czasu i jest to pewna uznana marka. Ostatnio bardzo dobre wyniki, wygrana pięćsetka w Tokio, a sam Francuz ostatnimi czasy jest w niezłej dyspozycji. Naprzeciw para Kubot/Seppi, która nie dość, że razem często nie gra, to jeszcze ich poziom mnie nie przekonuje. Kubota to wszyscy znają, co on potrafi zmalować i jak niestabilny jest od strony mentalnej, zaś Seppi to taki typowy średniak, choć w debla grać potrafi. To właśnie Włoch powinien tu być słabym ogniwem, które trzeba będzie wykorzystać, bo Kubot deblistą jest niezłym z racji filozofii, jaką sobie wpoił już dawno, dawno temu.
Qureshii i Rojer zaś to dla mnie przedziwna para. Na hardzie to oni mnie swoją grą nigdy nie przekonają, na dodatek czasem potrafią odwalić takie numery, że głowa mała. Niby ostatnio zgarnęli tytuł w Szwecji, ale dajcie spokój, co tam była za obsada, na dodatek półfinał dostali w prezencie od Hiszpanów Marrero/Verdasco walkowerem. Filipińczyk zaś z Anglikiem po Szanghaju zrobili sobie małą przerwę od tenisa, wcześniej zaś osiągali niezłe wyniki i wyraźnie im pasuje im hard. Na moje oko lepiej oni trzymają swoje podanie i to może być klucz do zwycięstwa w tym meczu, bo para Qureshii/Rojer z DFów to słynie.
O trzecim meczu krótko - kto oglądał mecz Andersona z Bautistą-Agutem, ten wie, jaki paralityk jest z Andersona pod siatką. ???? Hiszpanie tu ewidentnie muszą grać na niego, bo olbrzym koordynacji to prawie nie ma, a niczym więcej jak serwisem to on nie dysponuje. Martwić może jedynie tylko forma Verdasco ostatnimi czasy, bo w singlu odprawił go nasz Michał Przysiężny, a w Sztokholmie oddał mecz walkowerem zarówno w singlu jak i deblu, a informacji o jakimś urazie się nie doszukałem. Może więc szykował się na turniej u siebie, kto go tam wie. Niemniej jednak sądzę, że sama osoba Andersona po drugiej stronie to dobry powód, żeby coś zagrać w stronę Hiszpanów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Fyrstenberg/Matkowski - Dlouhy/Hanley 2 2.55 2/10

To co nasi graja w ostatnim czasie to jest jakas kpina. Stasiony Matkowski ledwie biega po korcie, przy drugim podaniu pelne zagubienie. W Wiedniu komrpomitacja z Levinskim, fatalna gra. W Basel pierwsza runda z Lammerem i Chiudim(!!!) zdaje sie 17-15 w 3 secie. No to smiech na sali. Fyrstenberg stara sie to jakos sklejic ale on sam nie jest w stanie nic zdzialac, tym bardziej, ze tez w wybitnej formie nie jest. Matkowski powinien z dyche zrzucic i wziac sie za solidne bieganie. Od US Open czesto nasi gowno graja, dopiero jak szla walka o mastersa to nagle sie starali. W obecnej formie to mysle, ze jakbym ja zagrala z drugim modem to mielibysmy szanse ograc tych leszczy.
 
A 0

akito508

Użytkownik
Boże co dzisiaj zrobił Ryszard G. to ja nawet nie wiem.Rzadko gram na mecze 1 rund w turniejach poniżej ATP 1000,ale tym razem się skusiłem bo wiedziałem ze Gasquet cały czas walczy o wejście do czołowej 8 na koniec sezony i byłem pewien ze meczu z Lodziarą nie odpuści.Tymczasem on totalnie przeszedł koło meczu, nie zagrał moim zdaniem nawet na 40% swoich możliwości i cały czas czy to zepsuł /przegrał punkt to latał po korcie z uśmieszkiem pod nosem.Jednym słowem Żenada ludzie.
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Grigor Dimitrov - Radek Stepanek✅✅
Typ 1
Kurs 1.98
Pinnacle

Gram na Dimitrova tutaj. Pokazał fajny tenis w Sztokholmie no i to wielka bułgarska nadzieja o niesamowitych umiejętnościach. Ten sezon miał już całkiem całkiem, na kilku turniejach pokazał, że każdy powinien się z nim liczyć. Skoro jest w formie, to kuję żelazo póki gorące. Stepanek wrócił w tym roku, całkiem fajnie mu idzie, no ale jednak on nie młodnieje. 34 lata, jestem daleki od niedoceniania go i w wielu przypadkach dzisiaj grałbym pewnie właśnie na Niego, ale wierzę w Dimitrova, widziałem go wiele razy w akcji i jeśli utrzyma swój poziom to przejdzie spokojnie dalej.
Robert Bautista Agut - Dmitry Tursunov✅✅
Typ 2
Kurs 1.81
Pinnacle

Tutaj stawiam na Rosjanina. Bautista jest świetnym graczem ale jednak w hali dużo bardziej ufam Tursunovowi, który bardzo gładką wygraną z Montanesem pokazał, że zależy mu na tym turnieju. Tursunov w tym sezonie jak dla mnie forma powyżej oczekiwań, nie spodziewałem się, że jeszcze kiedyś będzie grał tak jak w tym roku, a jednak. Fajna forma, dobry serwis, zajadłość i walka do końca. Na cegle nie odważyłbym się postawić tego meczu, w hali gram na Tursunova
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#147#
Paul-Henri Mathieu - Michael Llodra ⛔
Kurs: 1.53​

Spotkanie dwóch Francuzów, którzy grają na podobnym poziomie. Llodra na pewno jest w hali pewniejszym graczem, lubi skracać grę i zaraz po serwisie biec do siatki. Taki styl bardzo pomaga i preferuje graczy na tej nawierzchni. Jest także minus serve &amp; volley, jeżeli rywal potrafi mijać jest to kompletnie bezużyteczne. Za swoich najlepszych lat Mathieu pewnie by był faworytem, ale od kilku miesięcy gra słabo. Michael również nie pokazuje najlepszego swojego tenisa, ale poziom utrzymuje. Ostatnie tygodnie to gra praktycznie na samej hali u obu graczy, lepiej na tym wyszedł Paul-Henri, chociaż tytułu nigdzie nie zdobył.
Mecz powinien zakończyć się w dwóch setach szczególnie zaważając na to, że Mathieu swoim serwisem nie błyszczy. W meczu z Kudlą zaledwie 48% pierwszego podania, więc to mówi samo za siebie w jakiej aktualnie dyspozycji znajduje się Francuz. Llodra pod tym aspektem na pewno wypada o wiele lepiej, mimo, że w trakcie meczu z Gasquetem niczym szczególnym się nie wyróżnił. Nawierzchnia tak jak wcześniej wspomniałem preferuje Michaela, ale czy to będzie aż tak znaczące? Forma graczy na podobnym poziomie, umiejętności także. Co więc zadecyduje o zwycięstwie?
Serve &amp; volley powinno zapewnić zwycięstwo starszemu Francuzowi. H2H jest remisowe, a mecze były tak dawno rozgrywane, że nie warto nawet o nich wspominać. Zobaczymy co zaprezentują obaj tenisiści, ale tak jak mówię powinno się skończyć w dwóch setach i przy dużym procencie pierwszego podania u Llodry. Jedyne co mnie martwi, a jest ważnym aspektem to obrona punktów Mathieu. Rok temu dotarł tutaj aż do półfinału, więc na pewno będzie mu zależeć na jak najmniejszej stracie, tym bardziej, że jest już poza TOP100. Dla ścisłości drugi z Francuzów odpadł sezon temu w kwalifikacjach tego turnieju. Jak będzie? Przekonamy się dopiero po rozpoczęciu meczu (16:00 czasu polskiego).

#148#
Vasek Pospisil - Ivo Karlovic ⛔
Kurs: 1.83​

Mecz dwóch różnych pokoleń, chociaż styl gry aż tak bardzo nie odbiega. Zarówno Karlovic jak i Pospisil grają tenis zależny od serwisu. Może nie jest to aż tak widoczne u Vaska, ale na pewno pierwsze podania dodaje mu pewności podczas wymian. Ivo to weteran kortów, który już powoli będzie dążył ku końcowi kariery. Tutaj właśnie go widzę w roli faworyta. Jego podanie od kilku meczów jest na bardzo wysokim poziomie i choćby fakt wygranej z Berdychem powinien już dać dużo do myślenia. Kanadyjczyk w I rundzie wyeliminował Haase, więc też nie byle kogo. Zobaczymy jakie to będzie miało przełożenie na jutrzejszy mecz.
Styl gry &quot;Dr Ivo&quot; to przede wszystkim serve &amp; volley. Jeżeli nie &quot;siedzi&quot; pierwszy serwis to ma problemy z łatwym zdobywaniem punktów. Ostatnio z dobrej strony pokazał się w Moskwie, gdzie dotarł do półfinału, więc dyspozycja jest na pewno lepsza niż u Pospisila. Gra u niego wygląda dosyć podobnie, chociaż nie tak często biega do siatki jak robi to Chorwat. Potrafi grać podczas wymian i zdaje mi się, że to odkrycie tego sezonu. Po turnieju w Montrealu zaczął grać naprawdę dobrze, chociaż zdarzają mu się wpadki. Ostatnie tygodnie na pewno nie będzie mógł zaliczyć do udanych: w Wiedniu zaledwie II runda, w Szanghaju podobnie, Pekin to szybkie pożegnanie po meczu z Ferrerem w I fazie.
Obym się nie mylił i nie za bardzo zaufał Karlovicowi, który wspaniale ostatnio serwuje i praktycznie tym załatwia sobie kilka darmowych gemów w meczu. Mam nadzieję, że również jutro pokaże swoje umiejętności przy własnym podaniu i spokojnie wygra z jeszcze mało doświadczonym Kanadyjczykiem. W ubiegłym roku Pospisil odpadł w kwalifikacjach do turnieju w Valencii, natomiast Chorwat w ogóle nie startował. Jutrzejszy mecz zaczyna się o 14:00 czasu polskiego.

Edit: Bardzo dobry mecz Vaska. Szkoda, że akurat trafił mu się taki dzień. Serwis Karlovica był w miarę dobry, ale przy drugim podaniu było strasznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
David Ferrer - Julien Benneteau @3,69⛔⛔ Pinnacle Ferrer wrócił.
Kurs mam nadzieję jeszcze wzrośnie ;) David jak wszyscy wiedzią obniżył loty pod koniec tegorocznego sezonu i w finałach ATP w Londynie będzie taką Errani, waleczny ale aby wygrać chociaż jeden mecz w gr. będzie ciężko. Ale obecnie jesteśmy w Valencji i tylko ten aspekt przemawia za Ferrerem (gra u siebie). Wyniki jak na 3 rakietę świata bardzo mizerne. Francuz obecnie szczególnie w hali prezentuje się okazale (jedynie trochę mnie zdziwiła porażka z Sousą w finale KL). Najlepsze wyniki osiąga właśnie a tej nawierzchni. Oba ich spotkania na ihardzie wygrał gładko Julien, szczególnie zeszłoroczne spotkanie w Kuala Lumpur gdzie Hiszpan był w o wiele lepszej formie niż obecnie. GL! ;)
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Kubot Lukasz - Brands Daniel @ 1.55 ✅
Chardy Jeremy - Isner John @ 1.45 ⛔
Teoretycznie nie ma tutaj innej opcji niż 2 pewne zwycięstwa faworytów. Isner bardzo dobra dyspozycja serwisowa, we wczorajszym meczu z Gulbisem prawie wszystkie BP obronione asami. Bardzo pewna gra Amerykanina, kończył co miał kończyć. Gra swój skuteczny tenis, pokonał całkiem nieźle grającego Gulbisa i nie powinien mieć żadnych problemów z Chardym, który jest dużo słabszym graczem, a do tego rozgrywa bardzo słaby sezon.
Brands a Kubot to też jest spora różnica. Niemiec złapał dobrą formę w ostatnich meczach. Dobry mecz i minimalna porażka z Tsonga, z Haasem też powalczył. Pewnie pokonał Haider-Maurera i Falle serwując bardzo dobrze. Serwis u Brandsa ostatnio w bardzo dobrej formie i ciężko go połamać. I tutaj dla Kubota bardzo ciężkie zadanie. Przy serwisie Niemca nie będzie miał pewnie żadnych szans, a sam nie jest w zbyt dobrej formie, łamie się często, jak Niemiec huknie returnem to nie będzie czego zbierać. Także Brands ma wszystkie kraty w ręku. Lepszy serwis, lepszy return, większa moc uderzeń, lepsza forma. Dubelek wygląda rewelacyjnie, oby tylko nic nam tenisiści nie odwalili na koniec sezonu.
Pospisil Vasek - Karlovic Ivo @ 1.89 ⛔
Karlovic w mistrzowskiej formie serwisowej i to odegra tu kluczową rolę. W poprzedniej rundzie pewnie w tiebreakch pokonał Berdycha i teraz też sobie poradzi. Posipisl tez dysponuje dobry serwisem, ale nie ma takiego doświadczenia, nie ma takiego ogrania i też nie ma takiej stabilności. Karlovic w tiebreakach serwuje jak automat, a Pospisil co chwilę ma jakieś momenty słabości i niepewności w swojej grze. Także dla mnie pewnie Ivo 2:0.
 
wielkiluz 3

wielkiluz

Użytkownik
Juan Martin Del Potro - Marcos Baghdatis
typ Juan Martin Del Potro -3,5 gema kurs 1,72
bet365
Niecały miesiąc temu spotkanie obu panów zakończyło się wynikiem 2:1 dla Del Potro, to że Marcos urwał seta jest dla mnie dużym zaskoczeniem, ponieważ forma obu Panów znacznie się od siebie różni. Baghdatis jest pod formą co pokazał w poprzedniej rundzie pokonując co prawda słabego grającego w tym meczu Benjamina Beckera. Dużo błędów Niemca spowodowało, że w meczu z Del Potro widzimy właśnie Cypryjczyka. Natomiast Del Potro po dobrym turnieju w Szanghaju przyjechał do Szwajcarii, aby odprawić z kwitkiem mało znanego Laaksonena, a teraz Bagiete, który ani formą serwisową czy też wymianą z głebi kortu, nie mówiąc o grze przy siatce nie dorównuje w tej chwili Martinowi.
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
Michael Llodra vs P-H Mathieu @1,50 Bet365
Dawno tu nic nie pisalem, nie bede przywolywal statystyk bo one nie graja, zawsze dobierajac typy skupiam sie na turnieju ktory obecnie sie rozgrywa, choc nie zawsze sie to pokrywa. Lecz co do turniejow, co raz mniej widac Mathieu w turniejach ATP a co raz wiecej w challengerach, przynajmniej takie mam odczucie. P-H ma swoje lata, z tego co wiem chorą żone ( tu sie moge mylic, ale watpie ) no i oczywiscie wspanialy wczorajszy mecz Llodry S&amp;V, co w hali robi robote ????
Karlovic vs Pospisil @1,90 Bet365
Wiekszosc z kolegow kieruje sie tym, ze Karlovic dobrze bedzie serwowal, byc moze, nie watpie, ale co jezeli serwis przestanie siedziec. Dalej mowiac o doswiadczeniu mozna mowic o swiezosci nowego tenisa, i nie zapominajmy o nawierzchni na ktorej Pospisil osiaga najlepsze wyniki.
 
dx2 257,3K

dx2

Użytkownik
Ferrer-Benneteau 1 @1.33
David Ferrer - czlowiek z Walencji. Ferrer wygral 2 ostatnie edycje tutejszego turnieju. Oczywisice nie bedzi wygrywac wiecznie, ale w 1 rundzie zasadniczo latwo rozprawil sie z Gaelem Monfilsem. Ogolnie martwic moze tylko jeden czynnik. Ferrer zagralw Sztokholmie w finale, za tydzien gramy w Paryzu, czyli miejscu gdzie Ferrer wygral rok temu swoj jedyny turniej ATP 1000, wiec tam grac bedzie na pewno. A w koncu w dalszej perspektywie sa jeszcze ATP World our Finals. Grania na koniec roku zostalo wiec bardzo duzo. I teraz nie wiem czy Ferrer pisze sie na 3 tygondie grania przed finalami. Byc moze ta &quot;oszczednosc&quot; Ferrera ostatnimi tygodniami zwiazana jest bezposrednio z bardzo napietym kalendarzem na koniec roku. W kazdym razie, uwazam ze Ferrer w swoim miescie nie popusci, chociaz w przyszlym tygodniu ma wazniejszy turniej od strony punktowo-finansowej. Do kombinacji mysle mozna typ podlaczyc.
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
1. Marcel Granollers ( 1.72 ) zwrot
2. Gulbis ( 1.71 ) ⛔
3. David Ferrer ( 1.60 ) ✅
4. Grigor Dimitrov ( 1.98 ) ✅
5. Dmitry Tursunov ( 1.81 ) ✅

David Ferrer - Julien Bennetau
Typ 1
Kurs 1.38
Betrally

O Ferrerze już pisałem. Może słąbo grać cały rok, ale w tym turnieju zawsze się zmobilizuje. Julien może nigdy nie był dla Niego super wygodnym przeciwnikiem, ale tutaj w Valencii nie sądzę, żeby miał jakiekolwiek szanse. Ferrer wczoraj niemalże zdominował Monfilsa - szybko i skutecznie, więc to tylko potwierdza jego siłę na tym turnieju,
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Sousa J. - Janowicz J. 2-6 5-7 ⛔
+1,5 seta 1 1,72 Unibet

Nie lubię takiego stylu jak prezentuje Janowicz, Isner, Berdych. Tak samo nie lubię grać na takie &#39;&#39;drewna&#39;&#39;. Jurek wrócił po kontuzji i jeszcze nie pokazuje swojej optymalnej formy. Oglądałem go z Carreno-Bustą i miał ciężką przeprawe. Sporo niewymuszonych błędów, ponad 14 asów i 4 DF. Był blisko straty seta, a Hiszpan gra dopiero swój pierwszy poważny sezon i na twardej nawierzchni nie jest jakimś orłem. Jeśli chodzi o Potrugalczyka to jest ewidentnie w gazie. Wygrany turniej w Kuala Lumpur, potem standardowo po finale 1 runda w Moskwie i out. Teraz wychodzi na to, że będzie chciał dojść jak najdalej. Myślę, że seta powinien urwać Janowiczowi w obecnej formie, a kursy są całkiem niezłe.
 
mikex 36

mikex

Użytkownik
Zgadzam się z typami powyżej. Uważam, że David będzie chciał zagrać u siebie jak najlepiej, pomimo zbliżających się finałów. Warto również popatrzyć na H2H, które wskazuje remis 4:4 w spotkaniach. W tym roku obaj jeszcze nie grali ze sobą, w 2012 grali dwa razy na Hardzie, gdzie również mamy remis 1:1 w H2H. Mimo wszystko liczę na zwycięstwo Ferrera, który wg. mnie jest w dużo lepszej formie.
David Ferrer - Julien Bennetau | 1 | @1.38 | Pinnacle✅✅✅
można się jeszcze pokusić o 2:0 dla Ferrera po fajnym kursie:
David Ferrer - Julien Bennetau | 2:0 | @1.98 | Pinnacle✅✅✅
edit:
pewne zwycięstwo ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom