>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Valencia, Basel 20.10-26.10.2014

Status
Zamknięty.
C 3

ciasteczko

Użytkownik
Witam
Uważam że granie w kierunku Bolelliego to liczenie na cud. Pewnie że Rafa nie jest w pełni sił ale przecież gdyby faktycznie nie mógł to by nie grał. Porównywanie Bolelliego do Lopeza jest śmieszne to zawodnicy na zupełnie innym poziomie. Uważam że Rafa zakończy mecz szybko 2:0 i nie ma tu za bardzo szukać czegoś innego.
Bolelli ma już za sobą dwa wygrane mecze w kwalifikacjach i to mu musi wystarczyć na więcej go nie stać
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Bolelli Simone-Nadal Rafael 1 handicap +3.5 gemów, Pinnacle Sports 2.10

2:6, 2:6 ⛔⛔⛔ Włoch zrobił bardzo dużo niewymuszonych błędów,a Nadal zagrał poprawnie i to starczyło ????

VS.


Dzisiaj ruszą WTA finały i od razu proponuję 90% typerom aby sobie odpuścili stawianie tej imprezy dla waszego dobra :]. Ale ja się skupiam na kolejnej masówce w dniu dzisiejszym czyli 2:0 na Nadala ???? .

Długo się zastanawiałem co zagrać, lecz po dłuższym namyśle zdecydowałem,że handicap gemowy okaże się lepszym od setowego. W ostatnim czasie typuje kolejny raz przeciwko Hiszpanowi, poprzednim razem było to jak grał z Lopezem i opłaciło się, mam nadzieję iż tym razem również tak będzie. Wiadomo każdy ma swoje zdanie na temat stanu zdrowia króla mączki i ja również mam swoje które Wam przedstawię. Moim zdaniem Rafael faktycznie ma problemy ze zdrowiem ponieważ nie robiłby całej tej &quot;szopki&quot; od tak ponieważ mu się nudzi czy też aby skupić uwagę mediów na siebie ponieważ jedno jak i drugie tutaj nie pasuje. Od tego turnieju zależy czy obecna 3 rakieta świata weźmie udział w ATP World Tours Finals.

Można wyczytać w internecie,że Hiszpan w ostatnim czasie poświęca więcej czasu na przyjmowanie antybiotyków niż na treningi. Taki ktoś jak on może sobie pozwolić na zmniejszenie intensywności ponieważ umiejętności ma kolosalne, problemy zdrowotne swoją drogą. Kolejną ważną informację jaką możemy wyczytać to,że przez prawie 2 tygodni Nadal był na szprycowany tymi antybiotykami tak jak Ruski wódką po weselu. Sam podkreśla, że to będzie najtrudniejsza pierwsza runda ATP World Tour 500 którą grał od dawna. Powiada też,że nie jest w stu procentach pewny co się wydarzy w tym meczu, jak zareaguje jego organizm, że jego organizm jest o wiele bardziej zmęczony niż gra (może tutaj akurat przesadził). Ile w tym wszystkim jest prawdy? Każdy to sobie rozumie na swój sposób, jak dla mnie Nadal ma problemy zdrowotne z wyrostkiem robaczkowym i pokazał to w meczu z Lopezem (chociaż Lopez zagrał dobry mecz swoją drogą,ale gra się tak jak przeciwnik pozwala,a Rafa naturalnie na to pozwalał).

Na tej nawierzchni moim zdaniem Bolelli ma największe szanse aby ugrać coś z Nadalem, mimo,że jego najlepszą nawierzchnią jest mączka to tam zapewne Nadal w takim stanie jakim i jest teraz nie dałby mu wiele do powiedziana. Na ziemnej nawierzchni grali raz i górą był oczywiście lepszy z nich 6:2, 6:2, 6:1 pojedynek z 2012 roku. W 2010 roku grali na twardej i również triumf podopiecznego Toniego 6:3, 6:3 i wynik który interesuje mnie najbardziej z roku 2009 wygrana Nadala 4:6, 6:2, 7:5 czyli ze startą seta. Można długo spekulować nad tym jaka nawierzchnia jest dla arcymistrza najgorsza trawa czy hale? Jak dla mnie właśnie gra pod dachem sprawia mu najwięcej problemów. Jego bilans na halach wynosi 44/28,a w tym roku nie zagrał żadnego meczu.

To,że nie zagrał żadnego meczu według mnie również daje mu jakiś tam minus. Oczywiście trenował i sparował z odpowiednimi tenisistami,ale zawsze to nie jest to samo co typowy mecz ATP. Nadal w chwili obecnej ma serię dwóch porażek z rzędu, nie bez przyczyny napisałem serię ponieważ ostatni raz Hiszpan przegrał dwa razy z rzędu w turniejach ATP (nie wliczam turniejów pokazowych, Davis Cupów, Masters ATP i &quot;innych&quot; skupiłem się na typowych turniejach) w 2005 roku, jeśli się pomyliłem to przepraszam ponieważ jest sporo tego przewijania. W każdym bądź razie Hiszpan ma zniżkę formy.

Jego przeciwnikiem będzie Włoch, który w chwili obecnej jest na 75 miejscu ATP i kursy bukmacherzy nam wystawili na niego zaledwie mniej więcej 3.50,a na przeciwnika 1.30.....&lt;myśli&gt;...? To również daje do myślenia, że jednak może być coś na rzeczy. Simone, tak jak wspomniałem czuje się najlepiej na clayu lecz pod dachem również sobie radzi nieźle jak na swój poziom. Kiedyś był on 36 rakietą świata. W tym roku ma bilans 46/14,a na halach 9/2 i jak człowiek spojrzy na te statystyki to wyglądają bardzo dobrze. Lecz patrząc pod kątem Nadala to są TYLKO w większości challengery. Wygrał w lutym bieżącego roku taki właśnie challenger także w dzisiejszym meczu na pewno nie podda się bez walki.

Ogólnie bardzo podoba mi się tenis Włocha, jest bardzo poukładanym tenisistą. Może nie jest kolosem na serwisie ponieważ ma 182 cm wzrostu ale potrafi przyłożyć w punkt. Jego bekhend przypomina mi trochę,a nawet trochę bardzo zagranie Wawrinki, przy serwisie jak Dimitrov,a forhend Murraya lecz oczywiście wszystko w bardziej ubogiej wersji. Dla Bolelliego będzie to trzeci mecz ponieważ musiał się przedzierać przez kwalifikacje. Minusem jest to, że tracił sety z Poullie oraz Haider Maureram,a plusem,że ma ogranie w tym turnieju i wie jak piłka &quot;skacze&quot;. Czy typ wejdzie będzie w dużej mierze zależało od tego jak Nadala zdrówko i czy Włoch wykorzysta nieogarniętność przeciwnika oraz czy się nie przestraszy. Mam nadzieję,że to będzie dobry mecz w wykonaniu doga i utrze chociaż trochę nosa wielkiemu mistrzowi.

&quot;Typy dnia&quot; Tie Breaka, październik 2014 :
1. McGee James-Smyczek Tim 0:2, Bet365 1.90. Wynik? 4:6, 4:6 ✅
2. Cilic Marin-Sousa Joao 2:0, Pinnacle Sports 1.45. Wynik? 6:3, 6:3 ✅
3. Brown Dustin-Hanescu Victor 1, Bet365 1.53. Wynik? 6:4, 2:6, 6:4 ✅
4. Mayer Leonardo-Wu Di 2 handicap +4.5 gemów, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:4, 6:1 ⛔
5. Lopez Feliciano-Nadal Rafael 1, Pinnacle Sports 3.39. Wynik? 6:3, 7:6 ✅
6. Berdych Tomas-Karlovic Ivo 2 handicap +3.0 gemów, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:3, 6:4⛔
7. Donaldson Jared-Smyczek Tim 1, Bet365 3.50. Wynik? 6:2, 6:7, 7:5 ⛔
8. Groth Samuel-Rublev Andrey 2:0, Pinnacle Sports 1.90. Wynik? 7:6, 7:5 ✅
9. Dodig Ivan-Seppi Andreas 2, Pinnacle Sports 1.94. Wynik? 5:7, 6:7 ✅
10. Gimeno-Traver Daniel-Gulbis Ernests 0:2, Unibet 1.77. Wynik? 6:3, 7:6 ✅
11. Saville Luke-O&#39;Connell Christopher 2:0, Bet365 1.80. Wynik? 3:6, 6:1, 6:2⛔
12. Berankis Ricardas-Gimeno-Traver Daniel 1, Pinnacle Sports 1.84. Wynik? 6:3, 3:6, 6:3✅
13. Bolelli Simone-Nadal Rafael 1 handicap +3.5 gemów, Pinnacle Sports 2.10 .Wynik? 2:6, 2:6 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
A po drugie Bolleli to nie frajer, ze Nadal go ogra grajac na 20% tym bardziej hala tu ciezko zdominowac rywala i to sprawa oczywista, wiec radze ograniczy wpisy tutaj ludzi ktorzy nie maja za duzego pojecia i wprowadzaja innych w blad?
Nikogo nie wprowadzam w błąd, nikogo nie zmuszam żeby to grał, to jest tylko moja propozycja, chyba Nadal jest tak doświadczonym graczem że gdyby nie był zdrowy i kontuzja mu mocno dokuczała i dalsze starty stanowiły jakieś ryzyko odnośnie pogorszenia stanu zdrowia to by po prostu tutaj nie grał ? Skąd możesz wiedzieć na jakich obrotach on trenuje, jeździsz razem z jego sztabem szkoleniowym ? W wywiadach to on sobie może mówić co chce i nie zdziwie się jak jest to zasłona dymna taka jak u Nishikoriego przed US Open, gdzie niby prawie wcale nie trenował, nie był gotowy, a jechał pięciosetówki na takiej intensywności że to się w głowie nie mieści, a Nadal na złość wam znawcy zagra w Londynie i może nawet wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wprowadzasz blad piszac, ze myslisz ze Nadal jest zdolny gry w pelni przygotowany do turnieju itp a to bzdura, kłamstwo. Jaka przerwe ma Nadal od tenisa? i jak mowi ze nie jest przygotowany bierze leki to tak jest a nie tworzy otoczke itp to topowy gracz swiata i jak mowi ze sam nie wie jak to bedzie wygladalo to tak jest, jak chcecie sie bawic w typowanie takiego meczu to spoko. Ja ten mecz bd ogladal i nawet nie mysle zeby cos pograc i wam radze to samo.
 
dx2 257,3K

dx2

Użytkownik
Herbert-Roger V. @1.7
Herbert zdecydowanie ma forme i na pewno wiecej argumentow natury silowej, ale czy to wystarczy. Uwazam, ze gora jednak Roger Vasselin i im dluzej bedzie trwac to spotkanie tym bardzie jdo glosu bedzie dochodzic starszy Francuza. Roger Vasselin ostatnio nie blyszczal, ale czuej ze bedzie zwarty i gotow. W ubieglym seoznei zagral tutaj swietnie Roger V., licze ze podtrzyma dobre wrazenie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Goffin - Thiem over 22,5g @ 2,00
Bet365


Ciekawy mecz nam się szykuje w pierwszej rundzie. Goffin, który po Wimbledonie gra wyśmienicie na każdej nawierzchni, 6 wygranych Challengerów robi wrażenie zagra przeciwko młodemu Dominicowi Thiemowi, który jest obecnie w dołku.

Thiem tak jak wspomniałem jest w słabszej dyspozycji, choć jak patrzę na wyniki to tak różnie to można odebrać. Po UsO i tam 4 rundzie przegrał z Andersonem i Djokovicem, w Wiedniu z Haase, lecz żaden z tych meczów nie był olany i przegrany jakoś specjalnie gładko przez Austriaka.

Rozumiem, że Belg w mega formie, ale bez przesady, 1,36 na jego zwycięstwo to zdecydowanie za mało. W ostatnim czasie z lepszych tenisistów, grających regularnie na dobrym poziomie w ATP pokonał tylko Tsongę, który jest też poniżej swojej granicy.

Serwis Thiema rozegra tutaj sporą rolę, nie mówię, że Dominic się podniesie i wygra ten mecz, ale sądzę, że powalczy i warto wejść w over, bo 3 sety bardzo możliwe jak dla mnie. Kurs dobry.
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Simone Bolelli vs Rafael Nadal - 2

Jestem na forum nowy. Chciałem się przywitać. Interesuję się tenisem i jestem pod sporym wrażeniem fachowości i wiedzy wielu z Was. Bardzo przyjemne miejsce w sieci. Swoją drogą, kiedy macie czas pisać te wszystkie analizy, w oparciu o statystyki, źródła itd. Szacun!

Co do dzisiejszego meczu Nadala. Opinie jak widzę są różne, ciśnienie rośnie, ale skończy się pewnie jak zawsze...

Bolelliego lekceważyć nie można, jak poczuje swoją szansę, może być groźny. Statystyki w hali ma zaskakująco dobre. Trzeba jednak pamiętać o dumie Nadala. Nadal, gdyby nie czuł, że wychodzi po wygraną, to do Szwajcarii by zwyczajnie nie przyleciał.

Z Lopezem mógł przegrać, rodak, kumpel itd, ale przegrywając z Bolellim Nadal zacząłby rozmieniać swój wizerunek do drobne. Jest tenisową marką i jak zacznie przegrywać z boleliopodobnymi, to przestaną się go bać, a to równia pochyła.

Moim zdaniem, po bólach (wyrostka robaczkowego też), ale 2:0 dla Nadala. Co będzie dalej, zobaczymy, ale dzisiaj na sensację bym nie liczył, bo Ivanovic też miała postraszyć Serenę. Spanikowała i skończyło się jak prawie zawsze.

Życzę dobrych typów!:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Goffin D.(-3 games) - Thiem D. 1 @1.72 Pinnacle✅
Powiedzmy sobie szczerze, Goffin na hali prezentuje się o wiele lepiej od Thiema. Wygrał challenger w Mons i turniej w Metz, pokonał m.in. Tsongę, Struffa czy Sousę a także wielu innych solidnych graczy. Thiem na hali grać zbytnio nie lubi, nigdy nie osiągał tu zbyt dobrych rezultatów. Ostatni mecz z Haase przegrał, w tym roku na hardzie bilans 3/3. Nie spodziewam się tu innego wyniku niż pewna wygrana Goffina.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Isner John-Robredo Tommy 1, Pinnacle Sports 1.83

6:7, 3:6 ⛔⛔⛔

VS.


W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Amerykanin 3:1 i o dziwo Hiszpan wygrał z nim na hali czyli tam gdzie teoretycznie nie powinno się to zdarzyć. Panowie grali w tym roku ze sobą dwa razy, najpierw na French Open oraz ostatnio w Pekinie, wyniki kolejno to 7:6, 7:6, 6:7, 7:5 oraz 3:6, 7:6, 7:6. Dwa razy stawiałem na Isnera w tym roku przeciwko Robredo i postawię trzeci raz. Tommy grał tutaj trzy razy i najlepszym osiągnięciem było dotarcie do półfinału w 2008 roku, John również grał trzy razy i najlepszym wynikiem było dotarcie do drugiej rundy turnieju. Jeden jak i drugi powinni być wypoczęci ponieważ Isner swój ostatni mecz rozegrał 9 października, a Robredo 17 października. Tommy gra u siebie także bukmacherzy podwyższyli z tej okazji kursy na reprezentanta USA. Hiszpan w tym roku rozegrał 3 mecze pod dachem z czego dwa wygrał i miało to miejsce kilka dni temu w Moskwie,a Amerykanin grał ostatnio w takim krajobrazie na początek roku podczas Hopman Cupu. Ci panowie już dawno nie osiągnęli czegoś więcej na halach także może czas najwyższy. U Isnera liczę kolejny raz na to,że się nie zatnie i będzie bombardował przeciwnika serwisem aż miło i jeśli będzie jakaś okazja to wykorzysta ją. Lecz jeśli nie będzie szans na przełamanie to zobaczymy tie breaka, a wiadomo,że w większości John tam niszczy rywali. Wiadomo,że Tommy prezentuje zupełnie inny rodzaj tenisa niż jego najbliższy przeciwnik. Tylko jeśli sprawdzi się to,że Isner się nie zatnie to Hiszpan na returnie czy w wymianach przy jego serwisie nic nie zdziała. Maszynka do serwowania potrafiła wygrać w tym roku z Robredo na clayu czy też na hardzie także uważam,że może wygrać na takiej szybkiej nawierzchni.

&quot;Typy dnia&quot; Tie Breaka, październik 2014 :
1. McGee James-Smyczek Tim 0:2, Bet365 1.90. Wynik? 4:6, 4:6 ✅
2. Cilic Marin-Sousa Joao 2:0, Pinnacle Sports 1.45. Wynik? 6:3, 6:3 ✅
3. Brown Dustin-Hanescu Victor 1, Bet365 1.53. Wynik? 6:4, 2:6, 6:4 ✅
4. Mayer Leonardo-Wu Di 2 handicap +4.5 gemów, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:4, 6:1 ⛔
5. Lopez Feliciano-Nadal Rafael 1, Pinnacle Sports 3.39. Wynik? 6:3, 7:6 ✅
6. Berdych Tomas-Karlovic Ivo 2 handicap +3.0 gemów, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:3, 6:4⛔
7. Donaldson Jared-Smyczek Tim 1, Bet365 3.50. Wynik? 6:2, 6:7, 7:5 ⛔
8. Groth Samuel-Rublev Andrey 2:0, Pinnacle Sports 1.90. Wynik? 7:6, 7:5 ✅
9. Dodig Ivan-Seppi Andreas 2, Pinnacle Sports 1.94. Wynik? 5:7, 6:7 ✅
10. Gimeno-Traver Daniel-Gulbis Ernests 0:2, Unibet 1.77. Wynik? 6:3, 7:6 ✅
11. Saville Luke-O&#39;Connell Christopher 2:0, Bet365 1.80. Wynik? 3:6, 6:1, 6:2⛔
12. Berankis Ricardas-Gimeno-Traver Daniel 1, Pinnacle Sports 1.84. Wynik? 6:3, 3:6, 6:3✅
13. Bolelli Simone-Nadal Rafael 1 handicap +3.5 gemów, Pinnacle Sports 2.10 .Wynik? 2:6, 2:6 ⛔
14. Isner John-Robredo Tommy 1, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:7, 3:6 ⛔
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Goffin vs Thiem Typ: Thiem @3,00 bet365 ⛔ 7:6, 6,3... Goffin przez całe spotkanie jeden poziom. U Thiema były momenty przestoju.
Spotkanie się rozpoczęło. Ja osobiście wchodzę w Thiema. Oglądałem jego spotkanie z Djoko i moim zdaniem grał kapitalnie pomimo przegranej. Goffin to nie robocop, wkońcu przegrać musi a Thiem gra bardzo dobrze pomimo przegranych spotkań. Każde z nich mega zacięte. Serwis ewidentnie po stronie Thiema. Wymiany w mojej ocienie na podobnym poziomie. Jak narazie wynik 1:1. Obojętnie kto wygra myślę że to będzie bardzo zacięte spotkanie;-)) Zobaczymy jak się skończy
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Siema ????
BET365 wystawił bardzo ciekawe i według mnie pewne propozycje, mianowicie:
Murray wygra kwartę @1.44
Federer wygra kwartę @1.53
Murray walczy o final 8 u siebie w Londynie, punkty potrzebne mu są jak powietrze do życia a wszystko co ugra ma na plus. O Rogerze wszystko zostało już napisane na forum. Osiąga tutaj finał od wielu lat, ponadto forma wyśmienita i sądzę że Nadal mu nie zagrozi,
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Witam!

Łapię lokaty!

Johnson - Raonic @1.25 ✅ 0-2
Gombos - Lopez @1.20 ✅ 0-2

Milos ma 25 punktów straty do Ferrera (9. miejsce), 135 punktów do Murraya (8. miejsce). W puli zostało 1500 punktów do rozdania. Już sam nie wiem co Nadal ma w swojej głowie... raz mówi w wywiadzie że zdrowie ważniejsze od grania, a wczoraj widzieliśmy go na korcie. On chyba sam nie wie czy zagra w Londynie... Trochę to ważne, w związku z pozycją w rankingu premiowany do udziału w turnieju w Londynie.

Milos zaliczył ostatnio finał w Japonii, przegrał z Kei&#39;em. Steve ostatnio pod formą. Raonic ma duże lepsze umiejętności od Amerykanina. Dodatkową motywacją może być stosunkowo łatwa drabinka do finału, w jego połówce tylko nie w pełni sprawny Nadal może mu poważnie zagrozić. Punkty potrzebne dlatego gram na niego.

Lopez gra u siebie, ostatnio wysoka forma - przegrana z Simonem w półfinale turnieju w Shanghaiu. Gra u siebie, rywal bez żadnych wyników ostatnimi czasy, 136 w rankingu (Lopez 15. miejsce)

AKO 1.50 ✅


Ja dorzucę sobie do AKO Kvitovą (@1.95) albo Chelsea (@1.75), albo oba na raz (@2.27) ;)
Kvitova ostatnio bardzo wysoka forma, H2H zdecydowanie na korzyść Czeszki. Chelsea jest chyba obecnie najrówniej grającym zespołem, forma wysoka, rywal powiedzmy szczerze, nie ma czego szukać na tym poziomie... ;)

*Kursy z bet365, bo akurat w tym momencie z niego korzystam ;)


Pozdrawiam &amp; GL!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 2,1K

micoi

Użytkownik
Milos zaliczył ostatnio finał w Japonii, przegrał z Kei&#39;em. Steve ostatnio pod formą. Raonic ma duże lepsze umiejętności od Amerykanina. Dodatkową motywacją może być stosunkowo łatwa drabinka do finału, w jego połówce tylko nie w pełni sprawny Nadal może mu poważnie zagrozić. Punkty potrzebne dlatego gram na niego.
Typu nie neguje aczkolwiek Milos finał z Nishikorim rozegrał 3 tygodnie temu, po tym spotkaniu zdarzył się krecz w meczu z Monaco i ostatnia wpadka w Moskwie właśnie na hali z Berankisiem, oglądałem ten mecz fragmentami, regularność serwisu i długość piłki nie ta sama do której nas przyzwyczaił ostatnimi czasy. Życzę powodzenia.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Wciąż uważam, że Bolelli mógł powalczyć w tym meczu. Nadal zagrał solidnie ale w sporym stopniu dlatego, że Włoch grał źle. Widziałem jego lepsze mecze (chociażby z kwali), popełniał sporo błędów i jestem pewien, że ten mecz miałby więcej niż 18 gemów gdyby nie te głupie piłki, które regularni trafiały w siatkę lub niepotrzebnie ryzykowne uderzenia kończące za linią. Nie mówię, że by wygrał, mówię, że było by lepiej ;). Ale cóż, wciąż będę polował na porażkę Nadal-a ;).
Raonic vs Johnson - DW 2:0 @ 1.87
Over 21,5 @ 1.82
Lopez vs Gombos - DW 2:0 @ 1.76
EASY ????

Raonic to światowa 9 i gra z 41. W sumie nie tak dawno rozegrali panowie dwa mecze, oba wygrał Kanadyjczyk tracąc seta. W obu meczach były też TB. Przyznam, że ostatnia porażka 1:2 trochę mnie zdziwiła, ale nie zamierzam z typu zrezygnować. Raonic będzie bardzo trudny do przełamania a ponadto na pewno bardzo zależy mu na punktach. Zwycięstwa jestem pewien, 2:0 trochę (trochę!) mniej ale uważam, że kurs bardzo ciekawy i wart ryzyka. Over gemowy też bardzo dobry typ, na 5 rozegranych setów 3 to były TB. Powinno wejść.
Gombos po dobrym turnieju w Szanghaju, gdzie pokonał Nadala, Isnera i Youzhnego przegrał z Simone, a następnie z Bellucci. Miał przebłysk i się skończył. Lopez gra wciąż solidnie chociaż zaskakująco przegrał kilka z ostatnich meczy. Nie zamierzam się tym jednak zniechęcić i uważam, że Hiszapan poradzi sobie na własnym terenie z numerem 136.
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Wawrinka (-3,5) - Kukushkin @ 1,81 Pinnacle Sports ⛔
Kolejny typek z gatunku szybkich łatwych i przyjemnych, przynajmniej w teorii. Meczu z Ito nie biorę pod uwagę, traktuję to jako wypadek przy pracy, zlekceważenie rywala na mało prestiżowym turnieju, zwał jak zwał. Tydzień później Wawrinka pokazał już swoją wysoką dyzpozycję, przegrał owszem, ale nie z jakimś ogórkiem tylko z Simonem z późniejszym finalistą, który spisywał się tam rewelacyjnie i z którym nigdy nie grało mu się łatwo, a mecz mógł skończyć się 2:0 dla Stana przy odrobinie szczęścia. Kukushkin zagrał mecz życia z Djokovicem, a i tak przegrał, formę utrzymał tylko na dwa następne spotkania, ale czy była to rzeczywiście dobra dyzpozycja Kukushkina, czy to Khachanov i Fognini byli tak słabi ? Moim zdaniem to drugie, bo Kazach powinien wylecieć już w meczu z Youzhnym, ale Rosjanin zrobił to co zwykle, czyli przestał w pewnym momencie grać i przegrał jak amator. Na Cilica szczęścia już nie wystarczyło, widać było że Kukushkin gra coraz słabiej, przestał mu siedzieć serwis, na pierwszego seta jeszcze wystarczyło jakimś cudem, ale potem zdecydowanie lepszy Chorwat. Jeśli Kukushkinowi nie siedzi pierwszy serwis, to wygląda on słabiutko, Wawrinka to zdecydowanie wyższa kultura tenisa, jest lepszy w każdym elemencie rzemiosła i przed własną publicznością nie powininen odstawiać żadnych cyrków, pewnie bardzo mu zależy żeby tutaj wygrać i pokazać rodakom że Australian Open to nie był jednorazowy wyskok i potrafi zachować powtarzalność i dorównać do Rogera Federera. Będzie pełna hala, przedostatni mecz dnia, Wawrinka w centrum uwagi, czyli coś co ten zawodnik lubi.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Bezstronny jaką wysoką dyspozycje pokazał Stasio w następnym turnieju? przegrał po raz kolejny w 1 rundzie i to wygrany mecz przy meczowej nie podjął nawet walki tylko wywalił piłkę podczas wymiany w trybuny....
twoim zdaniem Kukła zagrał tylko dwa dobre mecze po meczu z Djokiem, a mecz z Youzhnym to nie było tak,że Misza przestał grać , chyba nie oglądałeś tego meczu bo on nawet w 3 secie przy 0-5 obronił 4 meczowe i walczył do końca, tam była walka w tym meczu o każdy punkt w każdym secie , długie wymiany zarówno w 1 secie gdzie Youzhny wygrał 6-1 jak i w 3 secie , gdzie Kukła wygrał 6-0
co do meczu z Cilicem to nie oglądałem , ale Kukła nie przestał grać w drugim secie bo złamał na 1-0 i później miał,aż 6 bp z tego co widziałem na livscorze na , aby złamać na 3-2 i 4-3, nie dał rady być może serw tego dnia siedział Chorwatowi, a w 3 secie pewnie Kukła opadł już sił ostatnio sporo grał i miał parę ciężkich meczy, stąd nie siedział mu serwis tak jak napisałeś
o ile się nie mylę rok temu Stasio w tym turnieju u siebie przegrał z jakimś underdogiem ostrym, a no i ostatnio odpadł 2 razy w 1 rundach to naprawdę chłop ma formę, do tego jak mu nie będzie szło to nie widzę Stasia , aby walczył do ostatniej piłki
jak dla mnie to jest mecz 50% na 50% a kurs na Kukłe jest 3,5
EDIT sprawdziłem i jednak się nie pomyliłem rok temu w tym turnieju Stasio przegrał w 1 rundzie z Rogerem-Vasselin 4-6 3-6
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
A w moim odczuciu Kukushkin może pyknąć Wawrinkę i chętniej tu zagram 3,75 na niego niż jakiś anormalny kurs na Szwajcara, a co dopiero odległy handicap. Kazach w życiowej dyspozycji. Fakt, że ostatnio gorszej z meczu na mecz, ale miewa błyski gry fenomenalnej. Za to Stan nie wiadomo co pokaże, jednak ostatnio nie prezentował nic ciekawego. Mogą zdecydować niuanse, końcówki setów, chwilowo gorsza głowa. Pod presją na pewno nie powinien być Mikhail, bo nie gra u siebie i nie ma wiele do stracenia.
e: to była odpowiedź na analizę bezstronnego
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Elias G. - Becker B.(-3 games) 2 @1.74 Unibet✅
Wynik: 3:6, 2:6

Benek mierzy się z malo znanym Eliasem. Ostatnio gra całkiem był w połfinale w Tokio gdzie urwał seta Keiowi. Nie powinien miec zadnych problemow z pokonaniem Eliasa.
Nieminen J. - Pospisil V. 2 @1.68 Pinnacle✅
Jarko po dobrym turnieju w Kuala Lumpur, gdzie doszedł do półfinału obniżył loty i zaczął przegrywać. O Vasku też nie można powiedzieć zbyt wiele dobrego w ostatnim czasie. Prawdą jest jednak to, że w Beijing, Szanghaju i Wiedniu odpadał z niezłymi rywalami - kolejno z Djokoviciem, Bautistą Agutem oraz Murrayem. Mimo przeciętnej formy uważam, że powinien sobie poradzić z kimś takim jak Fin.
 
K 5

kamikadze1994

Użytkownik
Wawrinka może jest bez formy, ale u siebie z pewnością nie da plamy z Kukushkinem. Jakoś tego po prostu nie widzę. Gdzie się odbić, jak nie przed swoją publicznością? 1.28 na Wawrinkę (bet365) w sam raz do dubla, bo 2-0 bym już nie ryzykował.
EDIT: Co tam się stało, awaria oświetlenia?
 
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
On już dawał takie plamy u siebie.
2013 I runda Basel.
Roger Vasselin - Wawrinka 2:0 (6:4, 6:3) 6.47-1.16
2012 I runda Basel.
Davydenko - Wawrinka 2:0 (7:6, 7:6) 3.47-1.30
Do tego on ma juz zapewniony awans do Londynu, z glowa niby lepiej, ale i tak czasami fatalnie, wiec granie na niego nie jest dobrym pomyslem. A juz w ogole granie na niego, jak Kukushkin ma ostatnio naprawde bardzo dobry okres w karierze, jest nonsensem. W hali on w tym sezonie zadnego meczu nie rozegral, w ogole hale to w ostatnich latach traktuje z lekkim przymruzeniem oka. U siebie na stronie dawalem typ + 1.5 seta na Kukuszke. Nie raz byl poruszany temat kursu 1.30. Jak taki kurs widzicie&#39; nie grajcie na ten kurs, bo w wielu przypadkch traci on sety, a nawet przegrywa mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom