>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Valencia, Basel 20.10-26.10.2014

Status
Zamknięty.
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
David Goffin - Milos Raonic @ 1.76 ⛔⛔⛔ 6:7 6:3 6:4 frajersko odpuszczane własne podania Raonicia ...
Rówieśnicy zmierzą się ze sobą po raz drugi, 3 lata temu po kreczu Belga zwyciężył Raonic.
O Goffinie (ATP 28) można pisać w samych superlatywach. Ciągnie serię 14 zwycięskich meczów. To już nie pierwsza taka seria w tym roku , wcześniej zanotował aż 25 zwycięstw pod rząd przegrywają dopiero z Janowiczem w Winstom-Salem. W Mons i Metz pokonał kilku ciekawych grajków , pokonał nawet Tsongę , ale nie przywiązywałbym do tego większej wagi bo już wtedy Francuz nie grał najlepiej a potem przegrał z Przysiężnym .
Muszę przyznać że w Mons , u siebie grał naprawdę nieźle. Ale w Bazylei sprawa wygląda już inaczej. Wygrał co prawda 2:0 z Thiemem i Dodigiem ale nie grał na swoim najwyższym poziomie , dawał się przełamać , co jeśli zdarzy mu się z Raoniciem może być mu ciężko odrobić stratę podania.
Raonic (ATP 9) ostatnio nie zachwyca. 3 porażki z rzędu, z Nishikorim , z Monaco skreczował przy 5:2 , a w Moskwie przegrał z Berankisem co zawodnikowi tej klasy poprostu nie może się przydarzyć.
W Bazylei poradził sobie już z Johnsonem 2:0 i z Youngiem 2:1 , ale Amerykanin zagrał naprawdę fajne spotkanie. Mam nadzieję że Kanadyjczyk wraca na dobre tory , a jeśli to zrobi to powinien wygrać z Goffinem.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
David Goffin - Milos Raonic @ 1.76

Rówieśnicy zmierzą się ze sobą po raz drugi, 3 lata temu po kreczu Belga zwyciężył Raonic.
O Goffinie (ATP 28) można pisać w samych superlatywach. Ciągnie serię 14 zwycięskich meczów. To już nie pierwsza taka seria w tym roku , wcześniej zanotował aż 25 zwycięstw pod rząd przegrywają dopiero z Janowiczem w Winstom-Salem. W Mons i Metz pokonał kilku ciekawych grajków , pokonał nawet Tsongę , ale nie przywiązywałbym do tego większej wagi bo już wtedy Francuz nie grał najlepiej a potem przegrał z Przysiężnym .
Muszę przyznać że w Mons , u siebie grał naprawdę nieźle. Ale w Bazylei sprawa wygląda już inaczej. Wygrał co prawda 2:0 z Thiemem i Dodigiem ale nie grał na swoim najwyższym poziomie , dawał się przełamać , co jeśli zdarzy mu się z Raoniciem może być mu ciężko odrobić stratę podania.
Raonic (ATP 9) ostatnio nie zachwyca. 3 porażki z rzędu, z Nishikorim , z Monaco skreczował przy 5:2 , a w Moskwie przegrał z Berankisem co zawodnikowi tej klasy poprostu nie może się przydarzyć.
W Bazylei poradził sobie już z Johnsonem 2:0 i z Youngiem 2:1 , ale Amerykanin zagrał naprawdę fajne spotkanie. Mam nadzieję że Kanadyjczyk wraca na dobre tory , a jeśli to zrobi to powinien wygrać z Goffinem.
Ogólnie to oparłeś swoją analizę o przeczucie. Bo to co napisałeś przemawia za Goffinem, a stawiasz na Raonica. Tak trochę bezsensu stawiać taką analizę. Nie odbierz tego źle, ale cała analiza wskazuje na to, że to Belg powinien wygrać.
 
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
tikanes , chciałem przedstawić Goffina jako faworyta i pokazać ze wszystko po jego stronie . Trzeba trafić w jego słabszy mecz , kto by powiedział że po serii 25 wygranych przegra akurat z Jerzym ?
Ale dzięki za uwagę ! ????
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Chardy - Carreno Busta @ Busta 2.37 Bet365
Mimo , że nie jest to ulubiona nawierzchnia Hiszpana to prezentuje się na własnej ziemi całkiem pozytywnie , ograł tu już groszka i Lopeza . Francuz pokonał w Valencii Jaziriego i Dologpolova .. teraz trafia na mocnego rywala , zawodnika gospodarzy.
Mimo że kurs poleciał warto jeszcze pograć na Hiszpana.
powodzenia
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
hmmm... a Andujar to nie gra u siebie? :]
mało tego, na trybunach siedzi cała rodzina i przyjaciele, więc
jemu też nie będzie obco...
Może źle to ująłem, chodziło bardziej o to, że u siebie nie będzie chciał zawieść oczekiwań rodaków i nie będzie mowy o odpuszczaniu :]
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Robredo - Andujar(+4,5g) 2 @ 1,57
Pinnacle


Pojedynek dwóch Hiszpanów zapowiada nam się niezwykle zacięcie. Obaj raczej w formie i mimo, że Robredo jest wyraźnym faworytem na papierze, to zapewne ten mecz łatwy dla niego będzie, a co więcej, sądzę, że Pablo może się pokusić o niespodziankę.

Podstawy do tego są, gładka wygrana z Berdychem, potem łatwy win z Lajoviciem i widać, że gra mu się tu nieźle w tym sezonie. Gra naprawdę solidnie, bez głupich błędów i nie karmi swoich rywali punktami.

Tommy pokonał Insera i Lu, choć nie było w tych meczach takiego błysku jak u Andujara. Grał pewnie, ale nie był to taki tenis, z którym Pablo by sobie nie poradził. Jak dla mnie przyjemna linia po niezłym kursie.

Federer - Dimitrov(+4,5) 2 @ 1,55
Pinnacle


Jak dla mnie bardzo dobry bet, Dimitrov nieźle się spisuje i naprawdę jest w formie. Do tego walczy jeszcze o Londyn i na pewno to spora motywacja. Serwis na wysokim poziomie, wczoraj rozniósł groźnego Pospisila w dobrym stylu i Federer ma się czego obawiać.

Szwajcar przed własną publicznością będzie chciał zostać w turnieju jak najdłużej, ale ten wczorajszy mecz z Istominem dał do zrozumienia, że Roger jest tutaj do ruszenia. Gra trochę jakby był rozkojarzony, popełniał proste błędy.

Jak dla mnie handi idealnym wyborem, na pewno zobaczymy kilka bajecznych zagrań z obu stron. Dla odważniejszych zwycięstwo Bułgara też można zagrać, kursy wysoki, a bet prawdopodobny.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Federer R. - Dimitrov G.(+4 games) 2 @1.75 Pinnacle⛔
Grigor w meczu z Zverevem mnie nie zachwycił, stracił seta z tym zawodnikiem. Dzisiaj zmierzy się z Rogerem Federerem. Szwajcar zaczął znakomicie, ale w ostatnim meczu miał sporo problemów z Istominem. Bułgar za to pokonał Vaska Pospisila oddając zaledwie 4 gemy. Dzisiejsze handi w jego stronę jest jak najbardziej do pokrycia, ale nie zagram tego zbyt mocno.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Federer vs Dimitrov - DW 2:1 @ 4
Cztery piłki setowe dla Dimitrova to za mało ewidentnie. Szkoda

Ot taki meczyk. Przyznam, że jest to trochę typ na wyczucie ale wydaje mi się on także dość logiczny. Federer pokazał z Istominem, że można, Dimitrov natomiast pokazał w poprzednich meczach że potrafi. Wszyscy wiemy jakie przestoje miewa Bułgar. Wydaje mi się, że ta słabość spowoduje jego porażkę ale śmiało stać go na wygranie jednego seta. Federer natomiast jest u siebie, wczorajszy mecz pewnie odrobinę zaniepokoił jego fanów ale ostatecznie Szwajcar wygrał. I tutaj także widzę podobny scenariusz. Pierwszy set może być wyrównany i skończy się zwycięstwem w secie Dimitrova, jednakże reszta meczu wpadnie w ręce Rogera. Co ciekawe wydaje mi się, że jeżeli Federer wygra pierwszego seta to wygra całość 2-0. Zobaczymy ;)
 
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
ATP Basel
David Goffin - Borna Coric +1,5 sets @2,07 Pinnacle
6-4 3-6 6-3✅ a gadania tyle jakby mial urwac seta Djokovicowi...

Goffin to jedna z rewelacji tego sezonu, kilka wygranych turniejów, duży awans w rankingu, znakomite serie wygranych spotkań. Bilans &quot;pod dachem&quot; również rewelacyjny 16-1. Z Raoniciem przede wszystkim bardzo dobrze serwował, 91% z pierwszego serwisu, moim zdaniem w półfinale tego nie powtórzy, a szansa, że przedłuży swoją zwycięzką passę jest mniejsza niż sugerują to kursy. Borna Coric, przyznam że przed sezonem nie wiedziałem kto to jest, pytałem z kim przegrał Janowicz? a dziś ten siedemnastolatek pokonuje samego Rafaela Nadala. Można mówić że Nadal bez formy, że to że tamto, ale na mnie ta wygrana robi wrażenie i tyle. Coric teraz będzie jeszcze pewniejszy siebie, znów będzie biegał do każdej piłki, będzie na maksa zmotywowany i w półfinale wyjdzie po wygraną. Kursy są przesadzone, ja pobieram handi na Corica po bardzo dobrym kursie.
 
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
ATP Basel
David Goffin - Borna Coric +1,5 sets @2,07 Pinnacle
Goffin to jedna z rewelacji tego sezonu, kilka wygranych turniejów, duży awans w rankingu, znakomite serie wygranych spotkań. Bilans &quot;pod dachem&quot; również rewelacyjny 16-1. Z Raoniciem przede wszystkim bardzo dobrze serwował, 91% z pierwszego serwisu, moim zdaniem w półfinale tego nie powtórzy, a szansa, że przedłuży swoją zwycięzką passę jest mniejsza niż sugerują to kursy. Borna Coric, przyznam że przed sezonem nie wiedziałem kto to jest, pytałem z kim przegrał Janowicz? a dziś ten siedemnastolatek pokonuje samego Rafaela Nadala. Można mówić że Nadal bez formy, że to że tamto, ale na mnie ta wygrana robi wrażenie i tyle. Coric teraz będzie jeszcze pewniejszy siebie, znów będzie biegał do każdej piłki, będzie na maksa zmotywowany i w półfinale wyjdzie po wygraną. Kursy są przesadzone, ja pobieram handi na Corica po bardzo dobrym kursie.
To nie powinno robić to zwycięstwo na Tobie wrażenia, chociaż pewnie nawet nie widziałeś tego meczu? Gdybyś widział mecz, to zauważyłbyś, że Nadal poza 3-4 zrywami, i pokazaniem popisowych akcji grał tak prosto, żeby Coric nie miał najmniejszych problemów z przebiciem piłki na drugą stronę. Po drugiej stronie kortu było tylko wielkie nazwisko, które nie miało nic wspólnego tak naprawde z Nadalem. Rafael nie walczył, tak jak to ma w zwyczaju, grał bardzo prosto. Cały czas środek kortu, środek kortu, środek kortu, a po prostu młody z tego skorzystał, więc napalanie się na Bornę nie jest wskazane, co nie znaczy, że typ nie wejdzie.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Ferrer D. - Murray A. 2 @1.71 Pinnacle✅
Wynik: 4:6, 5:7

Jak dla mnie to należy łapać to póki kursy są tak wysokie. Kwestią czasu jest, jak spadną do niskiego poziomu. Ferrer na nawierzchniach typu hard lub na hali wygrywał tylko 2 razy. W Szanghaju to była chyba jednak lekka &quot;odpustka&quot; ze strony Andy&#39;ego. Na hali czuje się o wiele lepiej niż David, zaledwie kilka dni wcześniej pokonał go w Wiedniu w trzech setach. David póki co bez straty seta, Murray dzisiaj stracił jednego z Andersonem. To był moim zdaniem jednak wypadek przy pracy, jak w przypadku Federera z Istominem czy Dimitrova z Zverevem. Kursy na Hiszpana takie duże chyba tylko z tego względu, że gra u siebie. Naprawdę warto spróbować.
Federer R. - Karlovic I. over 22.5 games @1.66 Pinnacle✅
Wynik: 7:6. 3:6, 6:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 257,3K

dx2

Użytkownik
Goffin-Coric 1 1.3
Wczoraj wyzsze kursy na Goffina monza bylo lapac. Belg w znakomitej formie, technika na najwyzzym poziomie. Coric po wielkim zwyciestwie, ile procnt Nadala bylo w meczu trudno powiedziec, ale stawiam na Belga.
Robredo-Chardy 1 @1.6
Tommy od US Open Series w bardz wysokiej formie. Chardy odpalil troche niespodziewanie, ale na tym etapie gramy na maksa o wygrana, wiec stawiam na Tommy&#39;ego.
Ferrer-A.Murray 1 @2.3
Ferru w swoim rodzinnym miescie. Hiszpan wygrywal tu kiedy jeszcze grano ten turniej na cegle, na hali. Ostatnio dwa bardzo wyrownane mecze pomiedzy ta dwojka w Szanghaju i Wiedniu. Tym razem w Walencji jednak szukalbym wygranej Davida, a walka o miejsce w WTC wciaz trwa.
Struff-Young 2 @2.2
Kwlaifikacje do Paryza i ogromnie mnie zaksoczyl ten kurs. Young zagra, w Bazylei byl blisko pokonanai Raonica. Juz tu Young pokazal sie dorbze w niezlej strony i to w moim odczuciu on ma wieksze szanse.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Panowie co do meczu Corica to nie umniejszał bym jego wygranej nad Nadalem i nie zgodzę się z tym, że Nadal w tym meczu nic nie grał bo o ile w 1 secie Nadal był bez radny i masa błędów to w drugim secie widać było , że Nadal cisnął Młodego i dawał z siebie 150% w moim odczuciu jak oglądałem ten mecz. Ten Coric będzie wielką gwiazdą oglądałem jego 3 ostatnie mecze ma dobry serwis , dobre wymiany (obrona, atak), mało błędów robi, dobre returny, dobrze biega, dobra psychika, potrafi się zmotywować w ważnych momentach wczoraj setową obronił asem i to Nadal pękł dopiero w tb przy 4-4 w drugim secie, a co do Goffina gość gra nieźle , ale bez błysku jak dla mnie czegoś mu brakuje , aby być wybitnym, oglądałem wczoraj jego mecz z Raonicem to przegrał wygranego seta, po czym Ronic oddał mu mecz można powiedzieć potrafił robić po 2 df pod rząd z resztą Goffin też. Dzisiejszy mecz Corica to dla mnie mecz 50 % na 50% a kurs jest 4 , a nawet faworytem w moim odczuciu jest Coric.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Federer Roger-Karlovic Ivo I set over 10.5 gemów, Bet365 1.80

7:6, 13 gemów ✅✅✅

VS.


Kiedy zobaczyłem kursy wystawione przez tego bukmachera od razu zdecydowałem się na over 10.5 gemów w I secie,a nie over 12.5 ponieważ różnica między tymi dwoma typami wynosi 0.2, także typ nie ucierpi zbytnio na kursie,a jest mniejsze ryzyko. Wczoraj oglądałem mecz jednego jak i drugiego tenisisty. Federer w pięknym meczu pokonał swoją gorszą wersję Dimitorva 7:6, 6:2,a Karlovic uporał się z Beckerem 6:4, 6:4. Roger ma kolejną wspaniałą serię w swojej karierze, ponieważ niedawno wygrał w Szanghaju,a teraz jest już w półfinale tego turnieju, a wliczając do tego dwa pojedynki Davis Cup to ma serię 10 wygranych pod rząd. W tym turnieju pokonał Mullera, Istomina czy wspomnianego przed chwilą Dimitrova i to właśnie Bułgar miał sprawić najwięcej kłopotów Federerowi lecz tylko z Istoiminem stracił seta. Karlovic natomiast pokonał Rosola, de Scheppera gdzie stracił seta oraz Beckera. Oglądając wczorajszy mecz Chorwata byłem pod wrażeniem,że przełamał przecwnika aż 3 razy i w meczu nie było żadnego tie breaka. Także będzie miał więcej sił w pojedynku z wielkim mistrzem. Minusem oczywiście było to,że raz stracił serwis,bo jak przełamie go Szwajcar to na 99% już mu tego nie odda. Panowie za sobą grali aż 12 razy, z czego 11 razy wygrywał wyżej notowany zawodnik. Pierwszy ich pojedynek miał miejsce 10 lat temu czyli kupa czasu minęła, a ostatni raz grali w tym roku gdzie Federer wygrał 6:4, 7:6 na kortach twardych. W 2007 roku również grali w Bazylei gdzie Roger wygrał 7:6, 7:6 i nie obraziłbym się jakby w dzisiejszym widowisku padł podobni wynik tylko,że w drugą stronę co jest mało prawdopodobne. Zaryzykuje stwierdzeniem....jak Ivo przełamie Federera w dzisiejszym meczu to mogę dać sobie palca obciąć. Wszystko jest możliwe ponieważ to jest sport, ale nie ma się czarować ponieważ Ivo na returnie praktycznie nie istnieje z takimi zawodnikami,a co dopiero z kimś takim jak Federer i do dodatkowo na szybkiej nawierzchni. Szwajcar potrafi wszystko, jest kompletnym zawodnikiem i jeśli Karlovic będzie ślamazarny przy siatce dzisiaj oraz serwis nie będzie mu siedział to szybko pożegna się z turniejem. Jedyne nadzieje dla Chorwata to właśnie tie breaki w których jedna piłka często decyduje o wszystkim. Jedna piłka to może być podwójny błąd serwisowy Karlovica albo rama Federera. Zdecydowałem się na taki typ ponieważ jest on względnie bezpieczny,a przy sytuacji 6:5 i serwis mogą wkraść się większe nerwy także gram over 10.5 gemów w meczu.

&quot;Typy dnia&quot; Tie Breaka, październik 2014 :
1. McGee James-Smyczek Tim 0:2, Bet365 1.90. Wynik? 4:6, 4:6 ✅
2. Cilic Marin-Sousa Joao 2:0, Pinnacle Sports 1.45. Wynik? 6:3, 6:3 ✅
3. Brown Dustin-Hanescu Victor 1, Bet365 1.53. Wynik? 6:4, 2:6, 6:4 ✅
4. Mayer Leonardo-Wu Di 2 handicap +4.5 gemów, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:4, 6:1 ⛔
5. Lopez Feliciano-Nadal Rafael 1, Pinnacle Sports 3.39. Wynik? 6:3, 7:6 ✅
6. Berdych Tomas-Karlovic Ivo 2 handicap +3.0 gemów, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:3, 6:4⛔
7. Donaldson Jared-Smyczek Tim 1, Bet365 3.50. Wynik? 6:2, 6:7, 7:5 ⛔
8. Groth Samuel-Rublev Andrey 2:0, Pinnacle Sports 1.90. Wynik? 7:6, 7:5 ✅
9. Dodig Ivan-Seppi Andreas 2, Pinnacle Sports 1.94. Wynik? 5:7, 6:7 ✅
10. Gimeno-Traver Daniel-Gulbis Ernests 0:2, Unibet 1.77. Wynik? 6:3, 7:6 ✅
11. Saville Luke-O&#39;Connell Christopher 2:0, Bet365 1.80. Wynik? 3:6, 6:1, 6:2⛔
12. Berankis Ricardas-Gimeno-Traver Daniel 1, Pinnacle Sports 1.84. Wynik? 6:3, 3:6, 6:3✅
13. Bolelli Simone-Nadal Rafael 1 handicap +3.5 gemów, Pinnacle Sports 2.10 .Wynik? 2:6, 2:6 ⛔
14. Isner John-Robredo Tommy 1, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:7, 3:6 ⛔
15. Pospisil Vasek-Dimitrov Grigor 0:2, Bet365 2.50. Wynik? 2:6, 2:6 ✅
16. Becker Benjamin-Karlovic Ivo 2, Pinnacle Sports 1.64. Wynik? 4:6, 4:6 ✅
17. Federer Roger-Karlovic Ivo I set over 10.5 gemów, Bet365 1.80. Wynik? 7:6, 13 gemów ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
nie wiem to inny mecz chyba oglądaliście Panowie bo w drugim secie nie grał mu na rakietę tylko biegał Nadal jak dzik i walił po liniach i po narożnikach Młody aż jęczał i wygrywał z tych trudnych wymian 70%, komentatorka na polsat sport po jednej z wymian powiedziała, że to wymiana tego turnieju, a wygrał ją Coric, a ona się zna na tenisie. Nadal grał o niebo lepiej niż w przegranym meczu z Lopezem.Nawet wujek Toni bił brawo Młodemu.
wiadomo, że to zawodnik challenderowy, a dlaczego? bo ma 17 lat Nadal , Djoko , Ferdek też kiedyś grali w chendzerach , teraz odpalił młody z formą i myślę, że będzie piął się w rankingach , a póki ładnie płacą trzeba brać , ma talent chłopak i psychike, a i dobrą fizjonomie ma, wygrał us open juniorów
jak dla mnie to mecz 50% na 50% będzie walka i czuję, że pierwszy pęknie Goffin chociaż wiadomo różnie może być, grać Goffina za 1,25 czy 1,3 w tym meczu to trzeba być szalonym
w ogóle to w meczu Coric - Nadal spodziewałem się , że buki wystawią kurs maks 4 na Corica i jak zobaczyłem kurs 6,5 na bet to od razu łyknąłem bo myślałem, że będzie spadać , a tu rano patrze 8 ...... to samo w tym meczu myślałem, że maks 2,5 będzie przeciwko Goffinowi i łyknąłem za 3,4 bo myślałem, że lecieć będzie, a teraz płacą 4 to szok, a np z Gulbisem płacili 2,75 czyli mało to jakieś nie logiczne kursy.........
przecież przy takim kursie na Goffina jak jest teraz czyli 1,25 to, żeby to było profitowe to Goffin musiał by wygrać 5 takich meczy z rzędu przy aktualnej formie obu to nie ma szans nawet
 
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
nie wiem to inny mecz chyba oglądaliście Panowie bo w drugim secie nie grał mu na rakietę tylko biegał Nadal jak dzik i walił po liniach i po narożnikach Młody aż jęczał i wygrywał z tych trudnych wymian 70%, komentatorka na polsat sport po jednej z wymian powiedziała, że to wymiana tego turnieju, a wygrał ją Coric, a ona się zna na tenisie. Nadal grał o niebo lepiej niż w przegranym meczu z Lopezem.

wiadomo, że to zawodnik challenderowy, a dlaczego? bo ma 17 lat Nadal , Djoko , Ferdek też kiedyś grali w chendzerach , teraz odpalił młody z formą i myślę, że będzie piął się w rankingach , a póki ładnie płacą trzeba brać , ma talent chłopak i psychike, a i dobrą fizjonomie ma, wygrał us open juniorów
https://www.youtube.com/watch?v=7PAkswwStOg

Masz najważniejsze momenty z tego meczu. Poza paroma zrywami Nadala, które dały mu łącznie może 2-3 gemy, grał tak jak w tej &quot;akcji turnieju&quot; przez środek kortu,
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Ferrer-A.Murray 1 @2.3
Wczoraj pojawiła się wiadomość, że po wycofaniu się Nadala z Mastersa, w jego miejsce wskakuje Murray. Moim zdaniem może ta okoliczność odbić się na koncentracji i motywacji Szkota.
Ferrer broni punktów, przed rokiem był tu w finale, zna każdy centymetr kortu, publiczność go uwielbia. Nie odpuści na sto procent, będzie gryzł kort, a Murray jak to Murray. Ostatnio gra ostro, szuka punktów, a po niedzieli... znowu jest poniedziałek i turniej rangi 1000 w Paryżu, gdzie jest o co grać.
O stronie sportowej nie pisze, bo każdy wie, że graja bardzo wyrównany tenis.
Stawiam na Ferrera w dwóch setach. Wygrana Murraya będzie dla mnie niespodzianką.
 
betking1x2 6

betking1x2

Użytkownik
Chardy-Robredo
Typ:1
Kurs:2,65
bet365
20:00
Dziś o 20.00 naszego czasy rozpocznie się drugi półfinał w bajecznie pięknej hali w Valencii, stawiamy tutaj na Chardego bardzo dobry serwis i mocny forhend będzię tutaj kluczową rolą w tym meczy i wg nas wygra Chardy, Bredo wczoraj się męczył i wymęczył ale trzeba przyznać Andujar jak na siebie w Hali grał rewelacyjnie. Gramy na Chardego. Trzymać kciuki
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Mayer L./Sousa J. - Rojer J./Tecau H.

Rojer/Tecau 1.45 betsafe
✅ ✅ ✅
Spotkanie zlepieńca singlowego z &quot;zawodowymi&quot; deblistami. Już od dłuższego czasu Rumun z Holendrem prezentują wielką formę. Załapali się już do Londynu, ale myślę, że na tym nie poprzestaną. W finale czeka już para Chardy/Anderson i z nimi też doświadczona para powinna sobie poradzić. 500 punktów za ten turniej utwierdziłoby ich w ósemce do Londynu. Co do liczby wspólnie rozegranych spotkań w tym sezonie nie ma nawet, co robić porównań. Rojery mają na koncie 64 wspólne mecze, zaś ich przeciwnicy jedyne 5 meczów. W kwestii samej techniki Mayer z Sousą są typowymi ziemniakami i najlepiej czują się na wolnych nawierzchniach. Myślę, że więcej pisać nie trzeba, bo do takiego kursu wielkich analiz nie trzeba. Moim zdaniem mamy tutaj 1.45, tylko dlatego, że jest to półfinał. Gdyby to była jedna z pierwszych rund, buki zaproponowałyby coś koło 1.3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Murray A.(-1.5 sets) - Robredo T. 1 @1.70 Pinnacle⛔
Tommy gra u siebie i pokazał co potrafi - doszedł do finału, gdzie zmierzy się a Andym Murrayem. Szkot ostatnio w niezłej formie, wygrał turniej w Wiedniu, zaś tutaj pewnie zmierza po kolejny triumf. W półfinale pokonał Davida Ferrera 2:0. Stracił co prawda seta z Andersonem, co mogło być w pewnej mierze spowodowane zmęczeniem czy chwilą dekoncentracji, bo Andy gra ostatnio naprawdę bardzo dużo. W finale nie powinno mu jej zabraknąć, moim zdaniem da radę wygrać. Lubię Robredo, ale nie jest to na tyle dobry zawodnik, by pokonać Murraya.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom