>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

ATP Tour - US Open (26.08.2024 - 08.09.2024)

Tenis by Dawid 1,2M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Machac vs. Draper
Spotkanie o ćwierćfinał US Open i przed turniejem raczej kto by typował taką parę z tej sekcji drabinki. Oczywiście wiadomo było, że obaj mają spory potencjał, szczególnie Brytyjczyk, ale też obaj grają mocno w kratkę. Potrafią nawiązać walkę ze ścisłą czołówką, szczególnie Jack, który jest materiałem na zawodnika kompletnego, ale na szlemach zazwyczaj zawodził, głównie pod względem fizycznym. Teraz póki co wygrywa bardzo pewnie, więc nie ma mowy o zmęczeniu, tym bardziej, że korty są stosunkowo szybkie i nie kosztowały go sporo sił. Jednak wiecznie wygrywać do zera nie będzie i myślę, że to odpowiedni moment na przełamanie, tym bardziej, że Machac gra znów swój najlepszy tenis. Nie jest to zawodnik, który wyróżniałby w którymś elemencie gry, ale potrafi wszystko robić na wysokim poziomie. Ostatni mecz jednak nie miał większej historii, bo Goffin zagrał poniżej oczekiwań i praktycznie sam się wypunktował, a w pierwszych dwóch rundach to rywale mieli problemy zdrowotne, z naciskiem na Kordę, który narzekał na łokieć. Dlatego IV runda dla Machaca trochę traci na wartości, bo drabinka mu sprzyjała i to, że Jack jest faworytem bukmacherów nie powinno dziwić. Na pewno będzie dla Tomasa wiele większym wyzwaniem niż poprzednicy, ale czy wygra 3-0? Myślę, że jest tu potencjał na dłuższe granie. Warto zauważyć, że obaj nie stracili w tym turnieju jeszcze seta, więc moment wydaje się idealny, ale już takowe momenty w tym turnieju były i kończyło się bardzo różnie.

👉 powyżej 3,5 setów @1,55 (betclic) ❌

Typ bez analizy:
👉 Medvedev przełamie w każdym secie @1,72 (betclic) ✅

Powyższy typ znajdziesz w zakładce Tenis by Dawid 🇵🇱 TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Machac Draper
Powyżej 10.5 podwójnych błędów @1.75 superbet krotki meczyk, ale 13 podwójnych zrobili panowie :)

Ja również pod lupę biorę spotkanie Drapera z Machacem. O ile Draper coś prezentował przed US Open to Machac kompletnie nic a idzie tutaj jak burza. Również uważam jak przedmówcy, że to spotkanie z gatunków conajmniej 4 setów. Dlatego w tym spotkaniu Idę w podwójne błędy serwisowe obu graczy, gdyż w krótkich 3 setowych spotkaniach obaj kręcą się wokół liczby 5 na mecz. Dlatego uważam, że dzisiaj przy dłuższym spotkaniu (na to liczę) ujrzymy przynajmniej te 11 podwójnych błędów. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2127
no PRO8L3M 37,2K

no PRO8L3M

Użytkownik
Nuno Borges - Danił Miedwiediew, Borges powyżej 2,5 przełamań rywala @ 2,25 STS

Wydaje mi się, że będziemy mieli tutaj do czynienia z szarpanym meczem. Borges jest walczak i potrafi wykorzystywać słabości rywala. Mam wrażenie, że Miedwiediew nie jest w optymalnej formie. Nie wyszły mu Igrzyska, rozbiegówka przed samym US Open też nie najlepsza. Spotkali się dwukrotnie w tym roku. W Australian Open wygrał Rosjanin gdzie miał 2:0 5:2 w 3 secie , uleciała koncentracja i panowie musieli rozegrać czwartego seta. Myślę, że ta Australia jest niezłym punktem odniesienia. Borges odrobił przełamanie w 2 secie zaraz po stracie swojego, w 3 secie wyszedł z 2:5 co jest godne podziwu. W tym meczu Miedwiediew przełamany był czterokrotnie. Miedwiediev doszedł w Australii do finału przegrywając w nim z Sinnerem więc możemy zakładać , że miało to miejsce przy dobrej dyspozycji, formie. Grali także w Halle. Zwycięstwo 2:0 Medvedeva, Dwa wyrównane sety, Medvedev przełamany raz.
Borges w US Open miał dotychczas dobrą drabinkę. Męczył się z Mensikiem, przegrywał 1:2 w setach , w tie-breaku 4 seta 3:6 i wyciągnął mecz. Ten gość naprawdę umie w powroty. Medvedev 2 razy przełamany przez Lajovicia, 4 razy przez Marozsana przy 3 setowym pojedynku, 3 razy przez Cobolliego także przy 3 setach. Myślę, że Borges może napsuć krwi Rosjaninowi. Nie ma nic do stracenia. Ta linia jest do zrobienia w 3 setach chociaż nie wykluczyłbym więcej. To samo sugerują linie u bukmacherów.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 501,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Fritz - Zverev typ Zverev kurs 1.66 Fortuna

Publiczność tutaj będzie pewnie za Fritzem, ale patrząc na obu tenisistów to według mnie faworytem jest Niemiec. Pierwszy mecz Aleksander wygrał z Martererem, gdzie stracił co prawda seta, ale dopiero po tie-breaku, wszystkie sety jak wygrywał to bardzo gładko. Następnej rundzie trafił na Mullera, którego pewnie pokonał w trzech setach. W 1/16 poprzeczka poszła lekko w górę i zmierzył się z Etcheverrym, gdzie mecz potoczył się podobnie jak z Martererem. W ostatnim meczu pokonał Nakashime, gdzie po pierwszym przegranym secie wygrał następne (6:1,6:2,6:2) jak widać lekki pogrom. Zverev jak mówił wiele razy uwielbia wyzwania i dla niego strata seta o niczym aż tak nie świadczy, znakomicie potrafi się odbudować i wyciągać spotkania. Jeśli chodzi o Amerykanina w pierwszej rundzie pokonał preferujacego nawierzchnie ziemna Ugo Carabelliego. Sporym zaskoczeniem na pewno było zwycięstwo w trzech setach z solidnym tenisista jakim jest Berrettini. Pewne zwycięstwo w trzech setach w kolejnej rundzie z Comesana, który także preferuje inne nawierzchnie niż twarda. Poważniejszy sprawdzian przyszedł dopiero ostatnio z Ruudem, gdzie wygrał w czterech setach z Norwegiem. Fritz jak i Zverev dobrze weszli w tegoroczny turniej Wielkoszlemowy. Ostatnio Fritz na serwisie miał znakomity dzień z właśnie Ruudem, gdzie ustrzelił aż 24 asy, ale popełnił 7 podwójnych błędów serwisowych. W poprzednich spotkaniach już w tym elemencie tak dobrze u Fritza to nie wygladalo chodź procent na serwisie utrzymuje na wysokim poziomie. Zasięgnąłem jeszcze spotkania Fritza przed US Open, gdzie grał mocno w kratkę porażka z Korda w Montrealu oraz w Cincinatti z Nakashima, gdzie Zverev nie tak dawno bo na US Open pewnie wygrał z również Amerykaninem. Fritz w Miami przegrał z Seyboth Wild, który preferuje głównie nawierzchnie ziemne więc spora sensacja. Zverev jak już przegrywa na nawierzchni twardej to naprawdę z czołówka światowego tenisa. Oczywiście Fritz się do niej zalicza, ale myślę, że w tym meczu Zverev jest w minimalnej lepszej dyspozycji. Zverev ma coś więcej niż tylko serwis, zdecydowanie lepiej wyróżnia się w grze m.in na returnie. Zverev doszedł na nawierzchni twardej na Australia Open do półfinału, gdzie przegrał z Medwiediewem dopiero po pięciosetowce. Fritz, Paul oraz Tiafoe ciągle że sobą konkurują jeśli chodzi o ranking najlepszego amerykańskiego tenistę. Tiafoe nadal gra w US Open chodź czeka go ciężkie zadanie bo przyjdzie mu się zmierzyć z Dimitrowem, który jest w bardzo dobrej formie. Zverev to tenisista bardziej wszechstronny i także funkcjonuje bardzo dobrze na serwisie i jak już wspomniałem na returnie. Według mnie zdecydowanie większe doświadczenie w tych kluczowych meczach na Wielkiszlemach niz Fritz. Idę na jutro w stronę Zvereva bo dość dobrym kursie. Pozdrawiam.
 
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
Jack Draper-Tomas Machac : Czas spotkania - powyżej 180.5 minut 1,85 Betfan

Tak na szybko ,Obaj bez straty seta idą jak burza myślę ze tutaj zobaczymy troszkę walki i te 4 sety to minimum- ja lekko w stronę Czecha który chyba gra życiówkę tutaj plus ma chyba 3-0 w bezpośrednich spotkaniach. Kursy bardzo fajne bo mozna lapac ponad 3,00 na Machacia - tak jak chłopaki wyżej napisali a chyba troszkę więcej pojęcia maja sil nie powinno nikomu zabraknąć o presji chyba także nie powinno byc mowy taka para gdzie nikt tego sie nie spodziewał obaj dobrze serwują.
 
Ostatnia edycja:
versa 459,1K

versa

Typer
Sinner - Paul
Więcej asów - Sinner
Fortuna @1.53
Typ raczej z kategorii pewniaczków, Sinner lubi ładować mocno z serwisu i często skutecznie, natomiast Paul nie jest z tych najlepiej odbierających jak i również tych, którzy tę asy serwisowe biją w pokaźnych ilościach.Wystarczy spojrzeć na ostatnie mecze obu zawodników...
Paul : 5, 5, 5, 1, 9, 4, 5, 8, 5, 8.
Sinner : 9, 5, 10, 9, 10, 12, 13, 11, 3, 15.
Podsumowanie powyższej statystyki: Paul w ostatnich 10 meczach na nawierzchni twardej ani razu nie nabił co najmniej 10 asów serwisowych, natomiast Sinner w 10 meczach tą linie osiągnął aż sześciokrotnie.
Kolejnym aspektem wartym uwagi jest fakt, że w tych dziesięciu ostatnich rozegranych meczach Sinner aż 8krotnie był lepszy od swoich rywali, Paul pod tym względem też nie wygląda źle, aczkolwiek nie mierzył się on z tak dobrymi zawodnikami jak Włoch, poza paroma wyjątkami.
Sinner nie dość, że jest dobry na serwisie to jeszcze genialnie porusza się na nogach walcząc o każdą piłkę, uważam, że typ na spokojnie powinien wjechać na zielono.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2288
R 1M

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP US Open
Godzina: 19:45
Spotkanie: Granollers,Zeballos - Purcell,Thompson
Typ: Granollers,Zeballos
Kurs: 1,45
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ćwierćfinałowy pojedynek rozstawionej z jedynką doświadczonej pary Marcell Granollers i Horacio Zeballos z turniejową siódemką australijczykami Max Purcell i Jordan Thompson. W drodze do czwartej rundy Granollers, Zeballos wygrywali wszystkie pojedynki bez straty seta natomiast Purcell, Thompson trzy rundy grali z parą Mies, Smith. Granollers, Zeballos w sierpniu wygrali turniej na nawierzchni twardej w Montrealu pokonując kilka par ze światowej czołówki. Purcell, Thompson po zaciętej walce przegrali tegoroczny finał Wimbledonu a na nawierzchni twardej wygrali w lutym turniej w Dallas. Myślę, że faworyci nie zawiodą chociaż pojedynek nie będzie tak łatwy jak sugerują to kursy.
 
Tenis by Dawid 1,2M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dimitrov vs. Tiafoe
Wchodzimy w taką fazę turnieju, że już praktycznie wszyscy grają fantastyczny tenis i przewidzenie tego, który awansuje jest zadaniem trudnym lub bardzo trudnym. We wtorek mamy do czynienia z bardzo bliskimi meczami na papierze. Jednak jakbym miał wybrać zawodnika do którego bliżej mi w tym zestawieniu to byłby Dimitrov, który niedawno wrócił po kontuzji odniesionej na Wimbledonie, ale póki co wygląda znakomicie. Oczywiście z Rublevem mógł przegrać mecz, gdyby nie kryzys na serwisie Rosjanina w drugiej partii, ale nie można mu odbierać jakości gry, która jest bardzo wysoka. Popełnia mało błędów na bekhendzie, który często bywał kopalnią punktów dla rywali i korzysta ze swojego wieloletniego doświadczenia, grając mądry, kombinacyjny tenis, a przy tym bardzo solidnie serwując. Rublev miał z jego podaniem bardzo duży problem, a Tiafoe to zawodnik, który także nigdy nie słynął z tego elementu gry, lecz tutaj go wyraźnie poprawił. Zaimponowała mi jego gra z Sheltonem jak i Popyrinem, lecz w mojej opinii Dimitrov będzie jeszcze wyżej założoną poprzeczką i zwyczajnie jego tenis na dziś stawiam wyżej. Dużym atutem Francesa będzie niewątpliwie publika, która go będzie nakręcać, a bardzo lubi tutaj grać. Do tego ma ogromny potencjał ofensywny i jeśli wejdzie w odpowiedni rytm to ciężko będzie go przełamać, bo po serwisie zazwyczaj szuka punktu kończącego akcje i to się udawało w poprzednich meczach, które nie były łatwe i nie był w nich oczywistym faworytem. Myślę, że ten mecz ma także potencjał, by wyjść poza trzy sety, ale jeśli któryś miałby ten mecz wygrać do zera to nieco bliżej mi do Bułgara. Oczywiście może wyjść zawsze jakaś sytuacja losowa jak uraz czy choroba na co nie mamy wpływu i ta predykcja nie będzie miała sensu, ale po tym co widziałem na korcie to możemy spodziewać się dobrego, ofensywnego meczu z niewielką liczbą przełamań, bo obaj są ofensywnie usposobieni, który fajnie jakby wyszedł poza trzy sety.

👉 powyżej 3,5 setów @1,46 ✅ lub Dimitrov wygra @1,56 (betclic) 🔄 ZWROT

Z kolei Damian w swojej zapowiedzi na tenisbydawid.pl wskazuje na nieco odmienny typ ✅.

Kilka opcji w zakładce Tenis by Dawid 🇵🇱 TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +473
dx2 250,4K

dx2

Użytkownik
Fritz-A.Zverev 2 @1.59

Zverev dobrze wyglada, prawdopodobne, ze celuje w final. Przed US Open mowil, ze pokazujac swoj najlepszy tenis, bedzie w stanie powalczyc o tytul i to nie wydaj sie byc puste slowa. Wiadomo ze raz byl blisko wygrania US Open, grajac final, ktory przegral z Thiemem, ale ta decydujaca partie mogl wygrac zarowno on jak i Austriak wtedy. W teorii wydaje sie najmocniejszy w tej dolnej czesci drabinki i na Sinnera czy Medvedeva moze trafic dopiero w finale. Forma ostatnio dopisuje, podanie jest, na moj gust ma wieksze szanse niz reprezentant gospodarzy. Niemiec bardziej uniwersalny, wiec i przy dlugim meczu tez wydaje mi sie faworytem. Ogolnie gdy Fritzowi odcina serwis, gdy mecz idzie w dystans to z reguly nie wyglada to najlepiej, a wydaje mi sie ze Zverev tam robi swoje i liczy, ze obecna dyspozycja wystarczy na duzo wiecej.
 
Ostatnia edycja:
versa 459,1K

versa

Typer
Draper - De Minaur
De Minaur wygra mecz lub będzie prowadził różnicą dwóch setów
Fortuna @1.77
W ćwierćfinale turnieju spotkają się ze sobą; 22 letni reprezentant Wielkiej Brytanii Jack Draper oraz 25 letni De Minaur - reprezentujący Australię.
Draper do tego etapu dotarł bez żadnych problemów pokonując do zera kolejno Zhanga, Acoste, Van de Zandschulpa oraz Machaca, czyli rywali niezbyt topowych w grze na nawierzchni twardej, natomiast De Minaur w tym samym czasie pokonywał Girona, Virtanena, Evansa czy rodaka Thompsona, a więc z wyjątkiem Virtanena dużo bardziej jakościowych przeciwników, z każdym z nich tracił po jednym secie w meczu.
Panowie dotychczas spotkali się trzykrotnie i wszystkie trzy mecze zwycięsko wychodził właśnie australijczyk, lecz w każdym z tych meczy również tracił seta.
Warto wspomnieć również, że De Minaur w tym sezonie spędził więcej czasu na twardej, powinien być bardziej rozegrany od swojego przeciwnika, na dodatek Minaur wydaje się być w bardzo dobrej formie.
Reasumując, nie zawaham się dodać ten typ do jakiegoś dubelka. Według bukmachera jak i według mnie faworytem tego spotkania jest De Minaur, powinien to wygrać.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Fritz - Zverev serwujący przegra gem do zera NIE @1,60
1xbet


Obaj Panowie dobrze serwują. Fritz do tej pory trzy razy tracił tylko podanie w czterech meczach. Ani raz do zera. Zverev 7 razy przełamywany. Też ani raz nie było to "na sucho". Mecz o półfinał WS. A po odpadnięciu Djokovica i Alcaraza otwiera się szansa dla kogoś z czwórki Zverev, Fritz, Dimitrov czy Tiafoe na zagranie w finale. Każde pojedyncze przełamanie może mieć duży wpływ na wygranie seta. Dlatego sądzę, że obaj będą pilnować za wszelka cenę gemów serwisowych.

za drobne:
dwa asy pod rząd NIE @5,3
Dwa przełamania z rzędu NIE @1,96

Tiafoe - Dimitrov serwujący przegra gem do zera NIE @2,1 do momentu krecza wchodził typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1492
hazardzista93 353

hazardzista93

Użytkownik
Panowie mam pytanie, w meczu Dimiego z Tiafoe miałem obstawione powyżej 3,5 seta. Dima skreczował w 4 secie przy 4:1 i rozliczone mam po 1.0. Zakład byl na fortunie, pewnie i tak nic nie wskóram ale tak z ciekawości pytam czy ktoś miał taką sytuację i czy rozliczyli to poprawnie zgodnie z regulaminem?
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Panowie mam pytanie, w meczu Dimiego z Tiafoe miałem obstawione powyżej 3,5 seta. Dima skreczował w 4 secie przy 4:1 i rozliczone mam po 1.0. Zakład byl na fortunie, pewnie i tak nic nie wskóram ale tak z ciekawości pytam czy ktoś miał taką sytuację i czy rozliczyli to poprawnie zgodnie z regulaminem?
Żeby był o3,5 seta zaliczony muszą być rozegrane pełne 4 set. Niestety tutaj krecz przed końcem 4 seta i rozliczone poprawnie.
 
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Panowie mam pytanie, w meczu Dimiego z Tiafoe miałem obstawione powyżej 3,5 seta. Dima skreczował w 4 secie przy 4:1 i rozliczone mam po 1.0. Zakład byl na fortunie, pewnie i tak nic nie wskóram ale tak z ciekawości pytam czy ktoś miał taką sytuację i czy rozliczyli to poprawnie zgodnie z regulaminem?
Zmień bukmachera na moich kuponach w betfair i livescorebet ta pozycja jest zielona chwilę po stanie po 1 w setach i tak być powinno
 
paga 48,3K

paga

Użytkownik
To jest piekło. Każdy sobie rozlicza jak chce, wiadomo według swoich przeredagowanych przez rzesze prawników regulaminów. Nie dość, że te gwiazdy z paletkami grają jak grają, to jeszcze u jednego buka jest wporzo, w drugim pocałuj nas gdzieś.
Ten, który wziął kasę za tą śmieszną ustawę, mam nadzieję, że skończy tam gdzie jego miejsce, lub już skończył.
 
hazardzista93 353

hazardzista93

Użytkownik
No niby brzmi poprawnie powyżej 3,5 seta to jednak 4 sety... Przykro mi tylko że u innych bukmacherów rozliczyli na plus bo to był ostatni mecz i ucięło mi przez to 7 tysięcy z wygranej, pozostał hazardowy niedosyt 😅 czyli jednak trzeba zmienić buka na sts albo innego buka gdzie jest dostępny zakład "obaj gracze wygrają przynajmniej jednego seta", widziałem kiedyś na którymś taką opcję ale nie pamiętam który to był, kojarzy ktoś?
 
P 8,4K

PitaRajt66

Użytkownik
Żeby był o3,5 seta zaliczony muszą być rozegrane pełne 4 set. Niestety tutaj krecz przed końcem 4 seta i rozliczone poprawnie.
No nie do końca bo STS i betclic rozliczyło mi to na plus 🤝
Post automatycznie złączony:

No niby brzmi poprawnie powyżej 3,5 seta to jednak 4 sety... Przykro mi tylko że u innych bukmacherów rozliczyli na plus bo to był ostatni mecz i ucięło mi przez to 7 tysięcy z wygranej, pozostał hazardowy niedosyt 😅 czyli jednak trzeba zmienić buka na sts albo innego buka gdzie jest dostępny zakład "obaj gracze wygrają przynajmniej jednego seta", widziałem kiedyś na którymś taką opcję ale nie pamiętam który to był, kojarzy ktoś?
Na pewno na betclic jest taka opcja że obaj wygrają przynajmniej jednego seta, grałem to parę dni temu
 
Otrzymane punkty reputacji: +301
Tenis by Dawid 1,2M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Draper vs. De Minaur
Mecz o półfinał, który zapowiada się bardzo ciekawie, co zresztą już widać po kursach. Te spadają na korzyść Drapera, ale jeszcze minimalnym faworytem jest De Minaur. Niewątpliwie Brytyjczyk rozgrywa życiowy turniej, jeśli chodzi o występy wielkoszlemowe i do tej pory nie stracił nawet seta. Jednak tutaj od razu trzeba dodać, że nie miał zbyt trudnych rywali i w każdym przypadku był faworytem. Na start ograł teoretycznie najgroźniejszego Zhanga, lecz ten się skompromitował i w końcówce kreczował. Następnie pokonał słabego na szybkich kortach i powracającego po kontuzji Diaza Acostę, a w III rundzie van de Zandschulpa, któremu powinien być bardzo wdzięczny za wyeliminowanie Alcaraza. Holender w swoim stylu nie dojechał na spotkanie i chyba wystarczył mu życiowy triumf nad Hiszpanem. W IV rundzie nadspodziewanie łatwo ograł Machaca, który jest graczem cały czas nierównym i bez jednego dużego atutu, o czym często wspominał i właśnie tego zabrakło. Był zwyczajnie nijaki, a Jack pokazał swój najlepszy tenis i podobnie jak w poprzednich meczach, wręcz go ośmieszył. Podsumowując, rywali miał dość średnich, ale zrobił to czego nigdy nie robił czyli szybko i bezboleśnie ich wypunktował, ale teraz zadanie będzie wiele trudniejsze, bo De Minaur jest niewygodny i co ważne niespecjalnie mu leży, gdyż w trzech próbach jeszcze go nigdy nie ograł. Jednak czy należy się go bać? I tak, i nie, bo Australijczyk potrafi przebijać piłkę w nieskończoność i beton to jego królestwo, lecz nie ma instynktu kilera i na większość jego piłek można odpowiedzieć, lecz trzeba mieć kondycję i zwyczajnie być na czas. To zazwyczaj było problemem Brytyjczyka, który nigdy specjalnie nie miał zdrowia i sił do rywalizacji w maratonach, a tu takowego nie można wykluczyć. Dlatego kluczowy wydaje się set otwarcia, bo im dalej w mecz, to jego szanse powinny spadać. Nieprzypadkowo Jack w każdym meczu z Alexem urywał seta, ale ostatecznie meczów nie wygrywał, bo brakowało tego jednego kroku oraz sił czyli tej przysłowiowej kropki nad "i". Teraz ma znakomitą szansę na rewanż, choć formuła best of 5 raczej nie jest jego sprzymierzeńcem. Co jednak najważniejsze to po drodze nie stracił prawie w ogóle sił, a formą sportową jak najbardziej się broni, bo póki co gra efektywnie i efektownie. Szuka winnerów, kątów, ma też instynkt kilera i nie przedłuża wymian, a na De Minaura właśnie takiej gry potrzeba. Australijczyk sam niedawno wrócił po kontuzji i jego dyspozycja przed turniejem była dużą niewiadomą. Na Wimbledonie pamiętamy jak doznał kontuzji biodra i zaliczył dłuższą przerwę, a nawet teraz o tym wspomina, bo nie czuje się gotowy na 100%. Podczas US Open męczył się z rywalami gorszymi od Drapera, a mianowicie Gironem, Evansem czy Thompsonem, choć wszyscy trzej pokazali dobry tenis i na pewno nie można im niczego odbierać, a docenić należy Australijczyka, który mimo absencji przeszedł ze stratą co najwyżej seta. Jak dla mnie sprawa zwycięstwa jest tutaj otwarta, o ile zagrają na takim poziomie jak w poprzednich rundach, a tego nie możemy być pewni. Draper wcale nie musi grać na tak wysokim poziomie, a De Minaur może się rozkręcać, bo czas raczej działa na jego korzyść, bo łapie coraz większe ogranie i rytm. Będę mocno zawiedziony jak Australijczyk wygra ten mecz bez straty seta.

👉 powyżej 3,5 setów @1,5 (superbet) ❌ lub Draper +1,5 seta (ha) @1,53 (betclic) ✅

Dodatkowo na tenisbydawid.pl typ z analizą od Damiana oraz typ dnia ✅.

Kilka opcji w zakładce Tenis by Dawid 🇵🇱 TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
Cabron 73,1K

Cabron

Użytkownik
Lata mijają, a Dimitrov mnie grzeje od zawsze tak samo. Miałem pograny win Tiafoe, to gość kreczuje dwa gemy przed końcem meczu, bo jak zwykle musi pokazać, że on przegrał przez "KONTUZJĘ" ile razy już typ to zrobił w całej karierze, to nawet nie chce mi się liczyć. Zazwyczaj jest to tak, że on jest w stanie dograć mecz do końca, ale jak widzi, że nie odrobi to sobie kreczuje 🙃


Dzisiaj myślę, że o ile Sinner słusznie jest faworytem całego turnieju, bo w formie jest świetnej, to jednak Med najlepiej czuje się na tych kortach i ogrywał tu już Nole w finale, czy Alcaraza rok temu w półfinale.
Szykuje się bardzo wyrównane spotkanie i nie wykluczam "niespodzianki"
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom