>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Szanghaj, 10-17.10.2010

Status
Zamknięty.
K 76

krajos

Użytkownik
Nie mam czasu na opisywanie meczy, więc to krótko:
  • Soderling -Ferrer typ: Ferrer kurs: 1,99 - ostatnio w Pekinie gładkie 2-6, 3-6

  • Monaco - Zverev typ: Zverev kurs: 1,80 - Monaco uciekł spod &quot;noża&quot; de Bakkerowi

  • Nadal - Melzer typ: -20,5 gema kurs: 1,80


  • Federer - Seppi typ: -19,5 gema kurs: 1,80 - zarówno w meczu Nadala i Federera powinno być po 2-0 (innych opcji nie widzę), oby nie doszło tylko do jakiegoś tie-breaka
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Soderling - Federer under 22 @ 2.02 ✅ 1/6 1/6
Generalnie nie daję w tym meczu wielkich szans Szwedowi, który dzisiaj co prawda wygrał z Davidem Ferrerem, ale nie grał tak dobrze, aby zagrozić choć trochę Federerowi. Robin sporo psuł, dawał szanse na przełamanie, a Szwajcar na pewno nie będzie tego marnował.
Melzer - Monaco @ 3.99 ✅ 7/6 5/7 2/6
Jak zobaczyłem ten kurs to się mocno postukałem w głowę. Bukmacherzy sprytnie wystawili tak niski kurs, bo wiedzą co robi magia nazwiska NADAL. Wiedzą również, że Melzer jest tenisistą bardzo nierównym, mającym trochę nie po kolei w głowie. Monaco rozjechał dzisiaj kontuzjowanego Zvereva, ma zatem więcej sił i &quot;spokojniejszy sen&quot; niż Austriak.
Bhupathi/Mirnyi - Kubot/Marach @ 1,6 ⛔ 4/6 6/3 6/10
Czysto statystyczny typ, grali ze sobą raz w tym roku w Cincinnati, gładko wygrała para indyjsko-białoruska. &quot;Nasi&quot; w średniej formie, więc uważam, że odpadną.
Melzer/Paes - Bopanna/Qureshi @ 2,04 !!! ⛔ 6/7 7/6 10/4
Kurs z innej galaktyki zupełnie. Indo-Pak gra świetnie, a Melzer/Paes zagrają ze sobą po raz drugi. Na Belucciego i Tipsę ich doświadczenie z gry z innymi partnerami wystarczyło, ale tu już ten numer nie przejdzie.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Spotkanie: Melzer vs Monaco (zwycięzca 1. seta)
Typ: Monaco
Kurs: 3,10
Buk: Betsafe
Analiza: Ćwierćfinałowe spotkanie turnieju ATP Masters rozgrywanego w Szanghaju. Na przeciwko siebie staną 12. w rankingu ATP Juergen Melzer i 41. Juan Monaco. Na pewno wszyscy są zszokowani wczorajszą świetną postawą w meczu i wyeliminowaniem Nadala przez Melzera. Ja jednak mecz ten oglądałem i muszę powiedzieć, że to nie był ten Nadal, do którego przywyknęliśmy. Popełniał dużo niewymuszonych błędów, grał czasami zbytnio zachowawczo. Tak naprawdę Melzer poza Nadalem nikogo wielkiego tutaj nie ograł. Zawodnicy tacy jak Gimeno-Traver czy Yang nie robią szału. Juergen Melzer to zawodnik o wielkim potencjale lecz grający nierówno. Potrafi zagrać wielki mecz, a zaraz potem odpaść po słabym pojedynku. Ostatnio odpadał z turniejów po meczach z takimi zawodnikami jak Troicki czy Nieminen. Ponadto może być zmęczony 3-setówką z Nadalem, bo trochę się podczas tego meczu jednak nabiegał. Monaco zaś widać, że powoli wraca do formy. W tym turnieju ograł już kilka znanych nazwisk (Zverev, De Bakker, Serra). Po wczorajszym meczu ze Zverevem (6-0, 6-2) jest na pewno wypoczęty i ma więcej sił niż Melzer. Ostatni mecz między tymi panami został rozegrany kilka dni temu i wtedy górą był Melzer (2-1). Teraz czas na rewanż, tym bardziej, że pozostałe 4 spotkania tych panów wygrywał Monaco, więc w H2H jest 4-1 dla Juana. Stąd taki mój typ, po bardzo fajnym kursie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Melzer/Paes - Bopanna/Qureshi 0:2 (3,20 Tobet)
Kursy lecą już w dół. Nie wiem czemu bukmacherzy nie doceniają tak tych dwóch gości. Doszli do finału w US Open w tym roku spisują się celująco. Melzer Paes, grają ze sobą dopiero drugi raz, przeciwnicy parę ładnych lat. Taki kurs to tylko prezent od buka.
2:1 ⛔
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie:melzer-monaco
typ: 2-0 monaco
kurs 5,50
sportingbet
analiza:
przed nami spotkanie 4 rundy turnieju masters mezczyzn. naprzeciwko siebie stana- zajmujacy aktualnie 12 lokate w swiatowym rankingu austriak jurgen melzer oraz okupujacy 41 pozycje argentynczyk juan monaco. melzer wczoraj byl sprawca nie lada sensacji pokonujac nie byle kogo bo samego rafe nadala w 3 setach. w poprzednich rundach ogral mniej znanych gimeno travera oraz yunga. juan z kolei na placu boju pozostawil kolejno- serre , de bakkera oraz mische zvereva..dzis faworytem spotkania austriak ja jednak faworyzuje monaco a sklania mnie do tego bilans ich bezposrednich spotkan, ktory przemawia zdecydowanie na korzysc argentynczyka. mysle ze pokonanie nadala to dla jurgena wszystko co osiagnal w tym turnieju. 2-0 monaco
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
spotkanie:melzer-monaco
typ: 2-0 monaco
kurs 5,50
sportingbet
analiza:
przed nami spotkanie 4 rundy turnieju masters mezczyzn. naprzeciwko siebie stana- zajmujacy aktualnie 12 lokate w swiatowym rankingu austriak jurgen melzer oraz okupujacy 41 pozycje argentynczyk juan monaco. melzer wczoraj byl sprawca nie lada sensacji pokonujac nie byle kogo bo samego rafe nadala w 3 setach. w poprzednich rundach ogral mniej znanych gimeno travera oraz yunga. juan z kolei na placu boju pozostawil kolejno- serre , de bakkera oraz mische zvereva..dzis faworytem spotkania austriak ja jednak faworyzuje monaco a sklania mnie do tego bilans ich bezposrednich spotkan, ktory przemawia zdecydowanie na korzysc argentynczyka. mysle ze pokonanie nadala to dla jurgena wszystko co osiagnal w tym turnieju. 2-0 monaco
ta bilans spoko gdyby nie to ze wszystkie zwyciestwa byly na clayu...
 
bojawiemlepiej 1

bojawiemlepiej

Użytkownik
Roger Federer - Novak Djokovic
co myslicie o tym typie ? Dla mnie ciekawy bo zobaczylem ze Djokovic &quot;leci na urlop&quot; a Federer ma za 2 dni turniej w Sztokolmie , tak wiec mozna sie zastanawiac kto &quot;odpusci&quot;
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Roger Federer - Novak Djokovic

co myslicie o tym typie ? Dla mnie ciekawy bo zobaczylem ze Djokovic &quot;leci na urlop&quot; a Federer ma za 2 dni turniej w Sztokolmie , tak wiec mozna sie zastanawiac kto &quot;odpusci&quot;
źle kombinujesz, nikt nie tankuje w Mastersie po to żeby być świeżym na 250-ke
 
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
Ciezko wskazac ???? Federerowi w tym turnieju dosyc idzie a Djokovic rowniez ciagle w dobrej formie...sklanialbym sie do overka bardziej
 
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
Kazdy ma ochote, na pewno Fed bedzie chcial troche sie zrewanzowac za US Open, ale te mecze zawsze sa ciezkie do wytypowania. Fed dzisiaj Sode ladnie pojechal...Djoko to wieksza klasa. Jest ciekawszy mecz w deblu Nestor/Zimonjic z Frytkami ????
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Roger Federer - Novak Djokovic
Typ: Novak Djokovic
Kurs: 2,02
Buk: Tobet
Analiza: Serb to dla mnie w tym momencie (jesień 2010) najlepiej grający tenisista na świecie. Wygrał turniej w Pekinie, tutaj w Szanghaju trzy luzacko wygrane mecze. Federer też gra tutaj bardzo dobrze. H2H ma Serb ze Szwajcarem całkiem niezłe w tym sensie, że większość tenisistów ma z Fedem H2H takie, że lepiej nie mówić. Ich ostatni mecz to słynny nowojorski półfinał wygrany przez Nole. Myślę, że Djokovic tutaj też będzie górą. Stawiam na Serba.
 
luki86 3

luki86

Użytkownik
No ale na logike wez , jutro polfinal w niedziele final , a droga do Szwecji z Chin daleka ... a ATP w Stokcholmie zaczyna sie 18 ...
Federer pierwszy mecz na pewno nie rozegra 18-ego, tylko we wtorek lub środę. No i gdyby myślał tym sposobem co Ty, to dawno by go już w tym turnieju nie było...
 
P 13

pipel

Użytkownik
Takie spekulacje że ktoś odpuści na najlepszym turnieju z serii 1000 to z całym szacunkiem zachowaj dla siebie bo to się w głowie nie mieści. Ciężko wytypować zwycięzcę każdy ma swoje argumenty za i przeciw. Ja przepadam bardziej za Fedem więc skłaniał bym się ku jego wygranej ale to raczej no bet. Over gemowy? Niby pewny ale zazwyczaj te pewne overy kończyły się underami. Myślę że w tym meczu będzie 2:0 tylko dla kogo?
Mój typ to:
Roger Federer - Novak Djokovic under 22,5 2,00 ✅
Bet365
Jeszcze live poszło na 2:0 za 1,80✅
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Jak można wogóle myśleć , że ktoś z czołówki ATP a tym bardziej Federer odpuści turniej 1000 dla turnieju w Stokholmie ... Tym bardziej, że jako rozstawiony i w razie czego finalista tutaj , będzie grał dopiero wtorek a może nawet środa.
Oczywiście nie twierdzę iż Ferdek to wygra, ale taki argument wogóle nie wchodzi w rachubę .
Jutro dosyć dwa ciekawe mecze, gdzie może się wydawać coś oczywistego , a tak naprawdę chyba żaden wynik nie będzie wielkim zaskoczeniem.
Ferdek - Djoko
Starcie można powiedzieć prawie klasyk ATP. Na tym turnieju napewno lepiej prezentuje się Djokovic. Ferdek dla porówniania , wygrywa swoje pojedynki dosyć pewnie , a jak ktoś patrzy tylko na livescore to wręcz bardzo pewnie, ale nie widać w jego grze tego czegoś. Z Seppim wcale nie miał łatwo , wiele gemów przesypiał. Dzisiaj dużo pomógł mu Soda bo zdecydowanie przegrał ten mecz już w szatni.
Gorzej mam z oceną gry Djoka , ponieważ nie widziałem żadnego całego spotkania na tym turnieju a jedynie większe lub mniejsze fragmenty. Mogę stwierdzić, że Djoko utrzymał formę z US a dodatkowo mimo iż przegrany finał , to dodał mu pewności siebie. Wydaje mi się, że Djokovic jest teraz w takim czasie swojej kariery, że nie pęka w szatni przed takimi spotkaniami.
Co do typu, myślę nad over 9,5 gema w 1 secie lub +3,5 gema na Djoka.
Co do drugiego meczu, to rodzi się jedno pytanie. Czy Monaco dalej będzie walczył, czy jego szczęśliwa podróż jutro spokojnie dobiegnie końca. Linia gemowa jest dosyć niska - 19,5 gema. Wydaje się iż można grać over , ale jest pytanie - czy Monaco jutro nie wyjdzie trochę z głową w chmurach i z myślami o tych wygranych które już za nim. Trzeba również zaznaczyć, że serwis Monaco nie jest potęgą i dobrze returnujący Murray może to dobrze wykorzystywać.
Więc tutaj pytanie, czy grać over 19,5 gema czy może zaryzykować under ?
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Chyba Murray 2-0, under gemowy, bo ten serwis Monaco to raczej wprowadzenie pilki do gry. A Andy ma tutaj duza przewage, lepiej sie porusza po korcie, no i troszke malo czasu na odpoczynek. Andy od 9 naszego czasu [15 czasu tamtejszego] lezal i odpoczywal, a Monaco kolo 15 naszego czasu [21 tam] konczyl ciezki, trzysetowy boj. Murray nie da mu jutro rozwinac skrzydel, ale ja tam rudemu nie wierze. Co rude to falszywe ;)
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Przecież drabinka singlowa w Sztokholmie jest rozpisana na 28 nazwisk, czyli Federer ma pierwszą rundę wolną. Zatem zacznie grać w środę albo nawet w czwartek.
A tak w ogóle, to o zgrozo, jak można podejrzewać Federera o odpuszczanie. No po prostu śmiech na sali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom