>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Szanghaj, 09-16.10.2011

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Fognini - Mayer

Pierwszy mecz w nowym turnieju i od razu zacznijmy typować. Dzisiejszy mecz nie budzi kompletnie zastrzeżeń kto jest faworytem. Florian Mayer lubiący raczej tą nawierzchnię bez problemowo powinien sobie poradzić z preferującym mączkę Włochem Fogninim. Kurs nie jest za ciekawy, ale wystarczy dołożyć coś do niego na kupon i będzie wtedy lepiej. Typ pewny w 100%, nie sądzę by były jakieś niespodzianki. Warto też spróbować DW 2:0 dla Niemca, po znacznie lepszym kursie, polecam!

Mayer @ 1,36✅
Mayer 2:0 @ 1,80✅

EDIT: Wszystko zgodnie z planem 2:0 izzi :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Wawrinka - Monaco

Jak dla mnie mecz nieciekawy, ale raczej ze zdecydowanym zwycięstwem Szwajcara. Jest faworytem, na hardzie gra wiele razy lepiej i powinien sobie spokojnie wygrać. Tym razem bez szaleństw, zwykły win.

Wawrinka @ 1,50✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gju 134

gju

Użytkownik
Dodig - Giraldo 2 (1.7)✅✅✅
Bardzo milutki kursik. Dlaczego Santiago? Bo Santiago pokazał się ze znakomitej strony w Tokio. Nawet Rafa musiał się solidnie napocić, żeby pokonać Giraldo. Dodig poza wygraną z Monaco również w stolicy Japonii ostatnio przegrywa wszystko w pierwszych rundach. Jak zaczną wchodzić bomby Kolumbijczyka z końcowej linii to Dodig ma pozamiatane.
Bohli (+3.5) - Robredo 1 (1.9)✅✅✅
No ja się jaram takim kursem. ???? Robredo w poważnym dołku. Bohli na hardzie to zawsze solidny grajek. Jak dla mnie pachnie niespodzianką. Trochę się ubezpieczam. Duża szansa, że to wypali. W kwalkach nieźle to wyglądało.
Gulbis - Nalbandian 2 (1.4)✅✅✅
Nalba wreszcie ma okazje coś więcej pograć i widać, że stopniowo wraca na właściwe miejsce. Z tygodnia na tydzień solidniej to wygląda. Ernest miał tam jakieś przebłyski ale powoli wszystko wraca do normy czyli - kaszana. H2H 1-0 Nalb.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Nalbandian rzeczywiście zagrał w tokyo bardzo solidnie, jednak Gulbis to jedyny zawodnik, którego meczy nigdy nie ruszam. Przed turniejem byłem przekonany, że granie na Giraldo z przeciętnymi graczami top50-60 to bardzo dobry pomysł i nadal to podtrzymuję. Jednak tego meczu nie zagram ponieważ Dodig pokazał w meczu z Nalbandianem, że grać na niemalże topowym poziomie potrafi, co mnie mocno zaskoczyło. Chociaż oczywiście value na Giraldo jest spore, ja bym więcej niż 1,5 nie wystawił.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
W pierwszej rundzie zawodów z cyklu Masters w Szanghaju zmierzy się Ernests Gulbis z Davidem Nalbandianem. David ostatnio spisuje się nieźle, uporał się w Tokio z Rosolem oraz z Dodigiem, przegrywając dopiero z Murrayem. Z koleji Gulbis pomimo swojego dużego talentu oraz wielu atutów ostatnio dość nierówno. W Tokio niestety drabinkę miał bardzo niekorzystną , w pierwszej rundzie wygrał po bardzo obiecującym meczu z Kubotem, później trafił już na Mardy Fisha z którym poległ. Mimo wszystko na twardych kortach grać potrafi co udowodnił chociażby pod koniec lipca wygrywając turniej w Los Angeles a w finale uporał się właśnie z rewelacyjnym wówczas Fishem. Później nienajgorszy występ w Montrealu i
niezbyt udane występy w Cinncinati oraz US Open, gdzie odpadł w 2 rundzie z Mullerem. Ernesta cechuję przedewszystkim równy, silny serwis i dobry forhend. Gra agresywnie, lubi zagrywać dropshoty i slajsy by zmusić rywali do biegania przy siatce i na pewno przeciwko Davidowi będzie to jego główna broń. Pomimo faktu, że Nalbandian zaliczył o wiele lepszy występ w Tokio i ponadto jego rola faworyta w tym spotkaniu według bukmacherów, to wierzę, że Gulbis wyciągnął pewne wnioski i powalczy z Argentyńczykiem a przy dobrych wiatrach ma wielką szansę wygrać, ponieważ w swojej optymalnej formie na pewno lepiej spisuje się na hardzie niż David ,a wiadomo że to turnej rangi Masters i o odpuszczaniu nie ma mowy. Ostatni raz spotkali się w 2008 roku, gdzie Nalbandian wygrał po 3 setowym boju.

Ernests Gulbis @3,11 / Pinnacle ⛔

-----------------------------------------------------------------------

Dimitrov to wielki talent, co udowodnił w ostatnich swoich meczach pewnie wygrywając w Bangkoku z Dodigiem oraz z Włochem Boleli, w kolejnej rundzie stoczył bardzo wyrównany pojedynek z Murrayem,
ale brakło troche szczęscia. Popisywał się dobrym serwisem, dotrzymywał Szkotowi długich, efektownych wymian i co najważniejsze popełniał mało błędów. W Pekinie trafił na bardzo niekorzystną drabinkę, bowiem juz w pierwszym meczu grał z Tsongą. Illhan grywa głównie w turniejach challengerowych, dość dobrze sobie tam radzi, jednak w porównaniu z Dimitrovem trochę odstaje poziomem. Co prawda ładnie przeszedł kwalifikacje pokonując Matosevica oraz Cippole, ale Dimitrov jeśli zagra na takim samym poziomie jak chociażby z Murrayem czy Tsongą to dużych szans Turkowi nie daję.

Grigor Dimitrov @1,53 / Pinnacle ✅

-----------------------------------------------------------------------

Ferrero zaimponował swoją regularną, bardzo ładną grą podczas turnieju w Pekinie. W pierwszym meczu z Belluccim wygrał 2:0, gdzie główną ozdobą i zaletą Hiszpana był pierwszy serwis który trzymał na poziomie 100%. W kolejnym spotkaniu bezproblemowo pokonał swojego rodaka - Granollersa, później przegrał z faworyzowanym wówczas Tsongą. Youzhny wygrał z
zagubionym w swojej formie - Almagro i z Lopezem, barierą okazał się Ljubicic, z którym mógł mecz wygrać, ale popełniał mnóstwo błędów: począwszy od swojego serwisu, niewymuszonych błędach i zagraniach forhendowych. Oboje potrafią grać na hardzie, ale większe szanse daje tutaj Ferrero, który jest bardziej regularny w swojej grze i pewny swoich atutów.

Juan Carlos Ferrero @1,94 / Pinnacle ✅
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Anderson K. - Tomic B 2,50 5/10✅

Ten kurs to chyba jakiś żart(jak poszukacie to znajdziecie spokojnie jeszcze wyższe), ja tu widzę szanse 50 na 50, no z małą przewagą dla Bernarda. Tomic jak wiemy jedna z największych nadziei tenisa, świetny junior od lat wróżono mu świetną karierę. Już myślałem ze z tego aroganckiego i mega pewnego siebie chłopaka nic nie będzie, ale w tym sezonie zmieniłem swoje zdanie. Pokazał w kilku meczach klasę i to w meczach z najlepszymi np Nadalem,Djokovicem... W zeszłym tygodniu przegrał z Fishem po walce, mógł wygrać w dwóch setach ale przegapił swoją szanse i to się zemściło. Teraz masters więc 100% motywacji, Bernard gra dobrze w dużych turniejach, świetni się w nich czuje. Anderson również w tym sezonie zaliczył wyrazni progres wygrał pierwszy turniej(u siebie w RPA). W Chinach również odpadł w 1/4 po walce i świetnym meczu z Cilicem. Reasumując, spotkanie dwóch świetnych zawodników którzy maja najlepszy sezon w karierze, spodziewam sie trzech setów, małej ilości przełamać, pewnie jakiś TB, kto to lepiej wytrzyma i wygra te kilka decydujących punktów to wygra ten mecz, kurs zmusza mnie na zagranie na Tomica, vamos!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Anderson K. - Tomic B 2,50 5/10

Ten kurs to chyba jakiś żart(jak poszukacie to znajdziecie spokojnie jeszcze wyższe), ja tu widzę szanse 50 na 50, no z małą przewagą dla Bernarda. Tomic jak wiemy jedna z największych nadziei tenisa, świetny junior od lat wróżono mu świetną karierę. Już myślałem ze z tego aroganckiego i mega pewnego siebie chłopaka nic nie będzie, ale w tym sezonie zmieniłem swoje zdanie. Pokazał w kilku meczach klasę i to w meczach z najlepszymi np Nadalem,Djokovicem... W zeszłym tygodniu przegrał z Fishem po walce, mógł wygrać w dwóch setach ale przegapił swoją szanse i to się zemściło. Teraz masters więc 100% motywacji, Bernard gra dobrze w dużych turniejach, świetni się w nich czuje. Anderson również w tym sezonie zaliczył wyrazni progres wygrał pierwszy turniej(u siebie w RPA). W Chinach również odpadł w 1/4 po walce i świetnym meczu z Cilicem. Reasumując, spotkanie dwóch świetnych zawodników którzy maja najlepszy sezon w karierze, spodziewam sie trzech setów, małej ilości przełamać, pewnie jakiś TB, kto to lepiej wytrzyma i wygra te kilka decydujących punktów to wygra ten mecz, kurs zmusza mnie na zagranie na Tomica, vamos!
Value w tym typie duże, zważywszy na fakt, że Anderson zaliczył dość średni występ w Pekinie męcząc się m.in z Montanesem, poza tym nabawił się tam jakiegoś urazu, który jutro może mieć duże znaczenie. Powodzenia.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Witam po krótkiej przerwie ;) W Szanghaju ważny turniej, jutro sporo ciekawych spotkań, znalazłem dwa, które według mnie nadają się do gry:
Santiago Giraldo - Ivan Dodig 1 @ 1.74 Pinnacle
Krótko ujmując zmierzą się ze sobą tenisiści, których w rankingu dzieli blisko 20 pozycji. Moim zdaniem nie będzie to miało odzwierciedlenia na korcie. Chorwat ostatnio w bardzo kiepskiej formie, od efektownego zwycięstwa nad Nadalem w Montrealu wygrał jedynie 2 mecze (z Gulbisem i Monaco). To nie świadczy o nim najlepiej, bo minęły już ponad 2 miesiące. Szwankuje regularność, błędów jest cała masa, a to w meczu z takim solidniakiem jak Giraldo nie może przynieść pozytywnego efektu. Dużo spinu, kontrolowana ofensywa, polegająca na spokojnym budowaniu akcji i wykańczaniu jej dopiero po uzyskaniu odpowiedniej przewagi w wymianie to główne atuty młodego Kolumbijczyka. Santi pokazał się ze świetnej strony w Tokio, walczył jak równy z równym z samym Nadalem, trzymał niezły poziom serwisowy. Jeśli utrzyma formę jutro powinien cieszyć się z awansu do R2.

Mikhail Youzhny - Juan Carlos Ferrero 1 @ 1.99 Pinnacle
Obaj wygrali w ubiegłym tygodniu po dwa mecze, trudno stwierdzić kto miał trudniejszych rywali, dlatego skupię się na ich predyspozycjach. Misza od pewnego czasu w dołku, z którego (na co mocno liczę) w końcu musi wyjść. Jutro czeka go ciężki mecz, bo Ferrero to wciąż bardzo uciążliwy, regularny przeciwnik, ale łatwo zaobserwować że z roku na rok coraz bardziej zaczyna brakować mu błysku i finezji. Oczywiście dzięki swojej solidności wciąż jest poza zasięgiem większości tenisistów, nawet na hardzie, ale Rosjanin to dużo wyższa półka niż Bellucci, czy Granollers i ograć go na hard courtcie nie będzie tak łatwo. Stawiam na Rosjanina, bo jestem przekonany o tym, że w grze z głębi kortu będzie miał przewagę, problemy ma na ogół z rywalami o świetnym podaniu, z którymi trudno odrobić wpadkę przy swoim serwisie. Hiszpan niestety do najmocniejszych w tym elemencie już nie należy (mimo świetnych statystyk % w wygranych meczach w poprzednim turnieju).
@@ 3.46 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
✅Raonic1.45-Llodra uff uff...ale plus i kasa!

Francuz ostatnio totalna kicha! Jego zachowanie na korcie to lekkie pajacowanie i totalna olewka. Dla mnie Majkel ma jakies problemy z samym sobą na korcie. Jego gra jest czasami absurdalna...idiotyczne ataki na siatke, wolej rozregulowany, gra z głębi tez jakoś się posypała...nie poznaje francuza od kilku miesięcy...

Raonic to wciąż dla mnie duzy talent i nieoszlifowany diament, robi postępy krok po kroczku, ma kapitalny serwis + wolej, kąsliwe returny , z głebi tez całkiem dobrze wygląda. Jedynym jego duzym mankamentem jest poruszanie się po korcie...ale i to moze poprawi?

Większy potencjał ma dla mnie kanadyjczyk, francuz ostatnio to totalny singlowy piach!

Merengue - gratuluje Agi! Ty miałaś racje, pozdro!;)
---
 
salva 22

salva

Użytkownik
Marsel Ilhan vs Grigor Dimitrov

Ilhan jest zawodnikiem, ktory zajmuje nizsze miejsce w rankingu. Obaj zawodnicy malo w karierze grali na hali. W tym sezonie Ilhan na 4 mecze wszystkie przegral, natomiast Dmitrov 9 wygral, a 5 przegral. W tym sezonie Dmitrov prezentuje lepsza forme niz przeciwnik. Ilhan pokonuje przecietnych zawodnikow, gdy trafi na kogos lepszego przewaznie przegrywa. Natomiast Dmitrov przegral ostatnio swoje 2 mecze, ale byly to porazki z sama elita tenisa meskiego z Tsonga i Murray. I pokazal sie w tych meczach z bardzo dobrej strony. Ma dobry serwis i ciezko go bedzie Ilhanowi przelamac. Bulgar to wielki talent glodny sukcesow. Uwazam ze po dwoch porazkach z zawodnikami z czolowki pokona przecietnego Turka.

Grigor Dimitrov @ 1,50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
panas89 95

panas89

Użytkownik
Spotkanie: Roddick, A - Lu, Y
Typ: 2
Kurs: 3.75
Niezwykle zawyżony kurs na Azjatę Lu, gra on można powiedzieć przy swojej publiczności, mowa tu o kontynencie rozgrywania tego pojedynku, no ale nie to zadecyduje o końcowym zwycięstwie. Dla jednego jak i drugiego korty twarde są ulubionymi nawierzchniami, obydwoje serwują bardzo mocno i ciężko ich przełamać. Lu rozegra swój 3 mecz w Szanghaju ponieważ musiał występować w kwalfikacjach, które przeszedł bez problemu, wygrywając oba pojedynki w dwóch setach. Roddick w poprzednim turnieju w Pekinie przegrał w 2 setach z Andersonem, dawał się przełamać, uważam że Lu może nie oddać żadnego ze swoich gemów serwisowych. Oprócz serwisu posiada pewny forehand. Roddick jak wiemy to już nieco wypalony zawodnik, kończący powoli swoją bogatą karierę, jego forehand nie jest już taki mocny i pewny, backhand w jego wykonaniu można powiedzieć że prawie nie funkcjonuje, często obiega uderzenie stosując forehandu, używa mało groznych slajsów backhandów, po których można łatwo zaatakować, Lu myśle że jest lepszy przy siatce, nie tak dawno rozegrał bardzo dobre spotkanie z Simonem, lecz niestety przegrał po zacietej walce w 3 setach, ale naprawdę grał przyzwoity tenis, kurs 3.75 jest niebywałtym underdogiem w jego stronę, spodziewam sie malutkiej niespodzianki.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Raonic1.45-Llodra

Francuz ostatnio totalna kicha! Jego zachowanie na korcie to lekkie pajacowanie i totalna olewka. Dla mnie Majkel ma jakies problemy z samym sobą na korcie. Jego gra jest czasami absurdalna...idiotyczne ataki na siatke, wolej rozregulowany, gra z głębi tez jakoś się posypała...nie poznaje francuza od kilku miesięcy...

Raonic to wciąż dla mnie duzy talent i nieoszlifowany diament, robi postępy krok po kroczku, ma kapitalny serwis + wolej, kąsliwe returny , z głebi tez całkiem dobrze wygląda. Jedynym jego duzym mankamentem jest poruszanie się po korcie...ale i to moze poprawi?

Większy potencjał ma dla mnie kanadyjczyk, francuz ostatnio to totalny singlowy piach!

Merengue - gratuluje Agi! Ty miałaś racje, pozdro!;)
---

Zgadzam sie Milos to ogromny talent i jeden z moich ulubionych grajków. Gra bardzo agresywnie, świetny serwis, potrafi zaliczać nieziemskie winnery z BH i FH. W tym sezonie zrobił nieziemską karierę już od AO... Jednak pozniej kontuzja wykluczyła go na wiele tygodni i nie pozbierał się jeszcze. Dwa tygodnie temu zagrał pierwszy mecz, w DC i męczył się i wkońcu przegrał z jakimś ogórkiem. W drugim meczu singla już nawet nie zagrał, nie jest w pełnił sił a w jego tenisie to podstawa. Serwis obecnie nie funkcjonuje jak zazwyczaj... Jak dla mnie ten sezon ma już z głowy i nic wielkiego nie pokaże, ale w przyszłym sezonie musi obronić większość punktów z AO. Llodra to Llodra zawsze jest grozny gra z uporem maniaka ten swój s&amp;v jak siedzi mu podanie to będzie na pewno b. grozny. Po takim kursie absolutnie nie plecam granie na Milosa, kurs nie opłacalny. Lecz osobiście będe trzymał kciuki za jego win w tym meczu!
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Witam po krótkiej przerwie ;) W Szanghaju ważny turniej, jutro sporo ciekawych spotkań, znalazłem dwa, które według mnie nadają się do gry:
Santiago Giraldo - Ivan Dodig 1 @ 1.74 Pinnacle
Krótko ujmując zmierzą się ze sobą tenisiści, których w rankingu dzieli blisko 20 pozycji. Moim zdaniem nie będzie to miało odzwierciedlenia na korcie. Chorwat ostatnio w bardzo kiepskiej formie, od efektownego zwycięstwa nad Nadalem w Montrealu wygrał jedynie 2 mecze (z Gulbisem i Monaco). To nie świadczy o nim najlepiej, bo minęły już ponad 2 miesiące. Szwankuje regularność, błędów jest cała masa, a to w meczu z takim solidniakiem jak Giraldo nie może przynieść pozytywnego efektu. Dużo spinu, kontrolowana ofensywa, polegająca na spokojnym budowaniu akcji i wykańczaniu jej dopiero po uzyskaniu odpowiedniej przewagi w wymianie to główne atuty młodego Kolumbijczyka. Santi pokazał się ze świetnej strony w Tokio, walczył jak równy z równym z samym Nadalem, trzymał niezły poziom serwisowy. Jeśli utrzyma formę jutro powinien cieszyć się z awansu do R2.

Mikhail Youzhny - Juan Carlos Ferrero 1 @ 1.99 Pinnacle
Obaj wygrali w ubiegłym tygodniu po dwa mecze, trudno stwierdzić kto miał trudniejszych rywali, dlatego skupię się na ich predyspozycjach. Misza od pewnego czasu w dołku, z którego (na co mocno liczę) w końcu musi wyjść. Jutro czeka go ciężki mecz, bo Ferrero to wciąż bardzo uciążliwy, regularny przeciwnik, ale łatwo zaobserwować że z roku na rok coraz bardziej zaczyna brakować mu błysku i finezji. Oczywiście dzięki swojej solidności wciąż jest poza zasięgiem większości tenisistów, nawet na hardzie, ale Rosjanin to dużo wyższa półka niż Bellucci, czy Granollers i ograć go na hard courtcie nie będzie tak łatwo. Stawiam na Rosjanina, bo jestem przekonany o tym, że w grze z głębi kortu będzie miał przewagę, problemy ma na ogół z rywalami o świetnym podaniu, z którymi trudno odrobić wpadkę przy swoim serwisie. Hiszpan niestety do najmocniejszych w tym elemencie już nie należy (mimo świetnych statystyk % w wygranych meczach w poprzednim turnieju).
@@ 3.46 ;)
Myślę, że jest duża szansa na powodzenie tych typów. Giraldo ostatnio bardzo solidny. Troszkę się zastanawiam jak zagra Youzhny, bo jeżeli nie będzie wariował i nie będzie bezsensownie psuł to o wynik możemy być spokojni :grin:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dolgopolov A. - Kubot L. +1,5 1,60

Kolejny dziwny kurs, tym razem podeprę się handi setowym. Ukrainiec zagrał przedziwne spotkanie w zeszłym tygodniu z Copollą. 16 61 06nie wiem czy widziałem taki wynik w meczu ATP, porażka z Włochem chluby mu nie przynosi a styl... chyba kazdy może sam ocenic, to nie był normalny mecz. Łukasz zagrał trzeci mecz po długiej kontuzji i spisał się naprawdę niezle, przegrał po trzech setach z Gulbisem, naprawdę nie wiele brakowało do sukcesu w tym meczu. Minęło kilka dni Polak ma za sobą kilka meczy w deblu, na pewno czuje się jeszcze pewniej, i z Dolgopolovem zagra kolejne dobre spotkanie. Forma oby na pewno jest pewną niewiadomą, liczę na wyrówne spotkanie, na pewno stać Kubota na wygranie seta!
 
J 13

jrq-

Użytkownik
jak Dolgopolovowi się będzie chciało, to wygra 2-0
a jeśli zaprezentuje wahania formy jak w meczu z Włochem, to szanse są
 
gju 134

gju

Użytkownik
Dodig - Giraldo 2 (1.7)✅✅✅
Bardzo milutki kursik. Dlaczego Santiago? Bo Santiago pokazał się ze znakomitej strony w Tokio. Nawet Rafa musiał się solidnie napocić, żeby pokonać Giraldo. Dodig poza wygraną z Monaco również w stolicy Japonii ostatnio przegrywa wszystko w pierwszych rundach. Jak zaczną wchodzić bomby Kolumbijczyka z końcowej linii to Dodig ma pozamiatane.
Bohli (+3.5) - Robredo 1 (1.9)✅✅✅
No ja się jaram takim kursem. ???? Robredo w poważnym dołku. Bohli na hardzie to zawsze solidny grajek. Jak dla mnie pachnie niespodzianką. Trochę się ubezpieczam. Duża szansa, że to wypali. W kwalkach nieźle to wyglądało.
Gulbis - Nalbandian 2 (1.4)✅✅✅
Nalba wreszcie ma okazje coś więcej pograć i widać, że stopniowo wraca na właściwe miejsce. Z tygodnia na tydzień solidniej to wygląda. Ernest miał tam jakieś przebłyski ale powoli wszystko wraca do normy czyli - kaszana. H2H 1-0 Nalb.
Tipsarevic - Lopez 1 (1.45)⛔⛔
Tipsa lubi co jakiś czas zrobić sobie wpadkę podczas pierwszej rundy i naładować akumulatory. ???? Po wygranym turnieju w Kuala Lumpur, szybko odpadł w Tokyo. Teraz duży turniej, a forma bardzo wysoka w ostatnich tygodniach. Feli nie ma czego szukać w tym meczu jeśli Janko zagra na poziomie z USO czy KL. Dyspozycja Hiszpana w ostatnich tygodniach kiepskawa.
Bellucci - Tursunov 2 (1.9)✅✅✅
na taki bardziej ryzykancki kuponik jak znalazł. Bellucci, jak dla mnie, albo jest w formie albo nie jest. Teraz ewidentnie dołek. Dmitrij lubi pod koniec sezonu zaskoczyć formą i jak dotychczas jest nieźle. Ostatnio przegrana po równym meczu z Giraldo w gazie, wcześniej przegrana w ćwierćfinale z Troickim.
Roddick - Dimitrov 2 (2.8)⛔⛔
Rod dziś szczęśliwie wygrał z Lu. Za przełamanie w ostatnim secie powinien dziękować bogu. Gra Andy&#39;ego przeciętniutka. W pekinie w pierwszej rundzie poleciał z Andersonem. Grigor zaczął łapać formę po nieudanym turnieju z Metz i teraz na prawdę nieźle to wygląda. Rod faworytem, ale w tej formie niespodzianką naprawdę możliwa. W związku z value trzeba brać.
Wawrinka - Young 2 (2.5)⛔⛔ !!!
Dla mnie absolutny hicior jeśli chodzi o szansę i value. Amerykanin jest rewelacją ostatnich miesięcy w ATP. W USO Young pokonał faworyzowanego Wawrinke. Po wielkim szlemie, finał w Bangkoku gdzie uległ dopiero z Murrayem. Wawrinka w tym sezonie mocno pogubiony. Wczoraj ledwo przeszedł Monaco, który przegrywa ostatnio mecz za meczem.
Na pewno Raonić✅✅✅ też jest rozsądnym typem. Zagram też Doga✅✅✅.Uważałbym na Simona, Fisha, nie przesadzał z Almagro.
 
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Jurgen Melzer - Ivan Ljubicić 2 @ 2.0 ⛔⛔⛔

Melzer
kompletnie bez formy. Ostatnie turnieje to porażka w Pekinie z późniejszym triumfatorem Berdychem, co wstydu mu nie przynosi. Jednak tydzień wcześniej porażka z Bagietą w QF Kuala Lumpur, we wcześniejszych rundach zwycięstwa z Rochusem i De Voestem, którzy są - nie oszukujmy się - w najlepszym wypadku trzecim garniturem w tourze.

Ljubicić - półfinał w Pekinie i porażka z Marinem Ciliciem, który o mało co nie wygrał całego turnieju. Po drodze Ljuba rozprawił się z Mikhaiłem Youzhnym, Florianem Mayerem i Teimurazem Gabashvilim.
Wcześniej finał w Metz, gdzie przegrał dopiero w Jo-Wilfriedem Tsongą.

Moim zdaniem, kurs 2.0 to ogromne value, biorąc pod uwagę ostatnie poczynania obywdu zawodników.

Typ:

Ivan Ljubicić @ 2.0 ⛔
Ivan Ljubicić 2:0 @ 3.2 ⛔
????
 
S 10,5K

sheva91

Użytkownik
Jurgen Melzer - Ivan Ljubicić 2 @ 2.0

Melzer
kompletnie bez formy. Ostatnie turnieje to porażka w Pekinie z późniejszym triumfatorem Berdychem, co wstydu mu nie przynosi. Jednak tydzień wcześniej porażka z Bagietą w QF Kuala Lumpur, we wcześniejszych rundach zwycięstwa z Rochusem i De Voestem, którzy są - nie oszukujmy się - w najlepszym wypadku trzecim garniturem w tourze.

Ljubicić - półfinał w Pekinie i porażka z Marinem Ciliciem, który o mało co nie wygrał całego turnieju. Po drodze Ljuba rozprawił się z Mikhaiłem Youzhnym, Florianem Mayerem i Teimurazem Gabashvilim.
Wcześniej finał w Metz, gdzie przegrał dopiero w Jo-Wilfriedem Tsongą.

Moim zdaniem, kurs 2.0 to ogromne value, biorąc pod uwagę ostatnie poczynania obywdu zawodników.

Typ:

Ivan Ljubicić @ 2.0
Ivan Ljubicić 2:0 @ 3.2
Widze ten mecz całkiem inaczej :grin: Melzer to &quot;człowiek-mina&quot; jak wystrzeli to jest groźny dla każdego, mam takie przeczucie, że jutro pokona Ljubicicia. Bilans H2H również bardzo mocno nakreśla sytuację na korzyść Austriaka. Wynosi on 4-0, Jurgen potrafił pokonywac Chorwata w latach jego najlepszej dyspozycji, więc tym bardziej powinien to zrobić jutro. A kurs 1,75 zachęca do stawiania na Mezlera. ✅✅✅ 6/4 6/2
Do tego:
Nalbandian 1,50, który na hardzie powinien spokojnie ograć Mayera. Mecz powinien być świetny do oglądania, obaj są świetnie wyszkoleni technicznie, ale to David wyjdzie z niego zwycięsko. ⛔⛔⛔ 3/6 4/6
No i Cilic 1,11 po takim kursie go wezme do trepla. Ramos nie powinien mu w niczym zagrozić. ⛔⛔⛔ 3/6 4/6
A więc mamy bardzo fajny kuponik o kursie łącznym 2,91 w Betsafe. ???? ⛔⛔⛔
 
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Bilans H2H również bardzo mocno nakreśla sytuację na korzyść Austriaka. Wynosi on 4-0, Jurgen potrafił pokonywac Chorwata w latach jego najlepszej dyspozycji
Zgadzam się, jednak było to parę lat temu, a tak słabego Melzera dawno nie widziałem ????

Do tego:
Nalbandian 1,50, który na hardzie powinien spokojnie ograć Mayera. Mecz powinien być świetny do oglądania, obaj są świetnie wyszkoleni technicznie, ale to David wyjdzie z niego zwycięsko.
No i Cilic 1,11 po takim kursie go wezme do trepla. Ramos nie powinien mu w niczym zagrozić.
Oczywiście w 100% popieram ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom