>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Szanghaj - 09.10-16.10.2016

Status
Zamknięty.
M 0

manczurov

Użytkownik
Czy ktoś ogląda mecz Kyrgios - Zverev ? Ja zacząłem pare minut temu i Kyrgios wygląda jakby grał z kontuzją albo jakby był na treningu i mu sie nie chciało...czy ktoś wie czy wcześniej złapał kontuzję czy coś tego typu ? 6 gem oddany przy serwisie za free, jeżeli to nie kontuzja to straszny z niego pajac i w jakiej by nie był formie to chyba nie warto grać na gościa który tak podchodzi do spotkań
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Wałek poszedł przy 1:3 i bp w 1 secie zaserwował 40-60km/h nie mam pojęcia serwis z góry taki jak się podaje piłkę po wygraniu swojego podania i natychmiast poszedł na ławkę dostał za to ostrzeżenie że nie gra profesjonalnie i nawet jak grał z kontuzją to i tak to wyglądało na wałek zagrałem na Zvereva jak zobaczyłem co się dzieje kibice też mu zarzucali że sprzedał przed ostatnim gemem wdał się w dyskusje z kibicem który powiedział tak się robi pieniądze :razz:
 
hiszpan1986 11

hiszpan1986

Użytkownik
Kyrgios przegrał swoje pierwsze podanie, nie trafil kilka piłek i jak ma w swoim zwyczaju strzelił focha. Zaczął grać żałośnie, poźniej przyszła kolej aby kłócić się z sędzią, później z publicznością, zaczął lekceważyć Zvereva i oddawał za darmo punkty. Pokazał to co w meczu z Andersonem w Chinach. Ogólnie dno i wodorosty????
 
sowicjusz 68

sowicjusz

Użytkownik
Czy ktoś ogląda mecz Kyrgios - Zverev ? Ja zacząłem pare minut temu i Kyrgios wygląda jakby grał z kontuzją albo jakby był na treningu i mu sie nie chciało...czy ktoś wie czy wcześniej złapał kontuzję czy coś tego typu ? 6 gem oddany przy serwisie za free, jeżeli to nie kontuzja to straszny z niego pajac i w jakiej by nie był formie to chyba nie warto grać na gościa który tak podchodzi do spotkań
Dramat co on wyprawiał. Zverev ma Adv a ten przy swoim podaniu serwuje jak kobieta w zagrożonej ciąży.
Ma to w dupie, a później bd się tłumaczył kontuzją ( samopoczuciem ).
Coś się niedobrego dzieje w ATP ostatnio.
Monfils zachowywał sie jak pajac grając z Dioko, Raonic lekceważy przeciwników, dzisiaj Kyrgios.
Najbardziej jednak frystrujące jest to wśród młodych zawodników.
Sodówka uderza do głowy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Berdych, Kyrgios, Dimitrov, Nadal, cały Szanghaj.
???? Johnson S. - Murray A.
Powyżej 20 gemów ::: 2,02 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 0:2 z lat 2015-2016, grali już ze sobą w tym roku na IO w Rio i padły wtedy 3 sety. Murray to świeżo upieczony zwycięzca z Pekinu, więc może być teraz trochę mniej zmobilizowany, bo wiadomo - sukces, fanfary, owacje itd. Grali ze sobą rok temu dokładnie na tym turnieju w 2 rundzie, padł wynik 6:2 6:4 więc teraz liczę na mały rewanż ze strony Amerykanina. Serwis posiada, rok temu wygrał pod koniec sezonu turniej w Wiedniu więc powinien szykować formę na kolejny tydzień. Do tego Steve jak ostatnio nawet przegrywał to walczył jednak w swoich meczach i pokrywał tą linię spokojnie. Na to samo liczę i tym razem.
Wynik: 3:6 2:6
 
Tenis by Dawid 931,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
N. Djokovic – V. Pospisil
1. Pospisil +6,5 gema @1,5 (unibet) ✅

Spotkanie lidera rankingu oraz zawodnika drugiej setki, lecz myślę, że nie będzie aż tak czuć przepaści rankingowej, bo Vasek to zawodnik już ograny w ATP Tour, lecz nękają go urazy i dlatego miewa braki w przygotowaniu fizycznym. Zawodnicy z topu często pierwsze mecze mają słabsze albo po prostu świetnie szachują siłami w turniejach i nie grają na 100% i to może być znów taki mecz. Fognini przegrał różnicą sześciu gemów z Nole w poprzedniej rundzie, lecz mógł spokojnie ugrać więcej, ale końcówkę całkowicie oddał (w jego stylu). Vasek w porównaniu do Włocha jest spokojniejszych zawodnikiem, który potrafi znakomicie serwować i tym powinien się bronić. Jeśli Kanadyjczyk jest w dobrej dyspozycji to oprócz serwisu, biega często skutecznie do siatki, a przy takich warunkach fizycznych ma to sens. Mam nadzieję tylko, że będzie dobrze serwował. Na pewno powodem do optymizmu jest wczorajszy mecz Pospisila z Dimitrovem, którego ograł w dwóch setach, a Bułgar ostatnio był w dobrej dyspozycji (finał w Pekinie). Djoko ponadto podkreśla w wywiadach, że mentalnie jest trochę wyczerpany i brakuje mu motywacji.

M. Raonic – J. Sock
2. Sock +3,5 gema @1,62 (unibet) ✅

Spotkanie dwóch armat i dlatego przełamań powinno być bardzo mało i stąd też ten handicap. Kursy trochę zawyżone wg mnie na Jacka. Sock bardzo lubi grać w Szanghaju, co tylko potwierdził wczorajszy mecz, gdzie ograł Lopeza, który uwielbia ten turniej i prawie zawsze dochodził tutaj wysoko. Mimo, że mecz trwał 3 sety, uważam, że Sock wygrał dość pewnie i dał się tylko przełamać w drugim secie przy pierwszej okazji i niestety dla niego była to piłka setowa. Raonic niestety nie przekonuje mnie. Po nieudanym US Open, zagrał dość słabo w Petersburgu, gdzie dał sobie wyrwać wygraną z Youzhnym. Później zagrał w Pekinie dobry turniej, lecz ostatni mecz oddał walkowerem (w sumie nie wiem dlaczego, może uraz). Tutaj ograł pewnie Lorenziego. Na niekorzyść na pewno trzeba uznać bilans bezpośredni, bo 8/9 meczów wygrał Raonic, a tylko pierwsze ich spotkanie wygrał Sock. Na duży plus na pewno jest to, że we wszystkich meczach do dwóch wygranych setów Sock pokrył ten handicap (częste TB), a było tych meczów aż 7. Powodzenia!

Typy bez analizy:
Granollers win @1,66 ⛔
Tsonga win @1,83 ✅
Pouille +5,5 gema @1,78 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Ja pójdę podobną drogą jak Shakal, mam jedynie nadzieję, że z lepszym skutkiem :razz:
8:30 Raonic - Sock
powyżej 22.5 gema w meczu @1.76 Pinnacle ✅
Zbytnio nie ma co się rozpisywać na temat tego typu, bo w sumie jest prosty jak budowa cepa.
Panowie na hardzie grali ze sobą siedmiokrotnie w przeciągu ostatnich 3 lat i taka linia została pokryta w każdym ze spotkań. Czterokrotnie natomiast padała 3 setówka (over 29.5g na Unibecie za @3.20? brakło jednego gema. Gdyby Sock troszke wcześniej wyszedł na kort niż dopiero w drugim secie, to na luzaku by weszło).
Wiadomo, Raonic serwisman, także prawdopodobieństwo tiebreaka spore.
Sock ostatnio wyniki przyzwoite, szczególnie wrażenie robi odprawienie Cilicia 3-0 podczas US Open.
Typ oczywiście bardziej oparty na statystyce, jednak w moim odczuciu jest bardzo prawdopodobny.
Moim zdaniem podobny przebieg powinny mieć spotkania Monfilsa z Goffinem ✅ (zapowiada się mega spotkanie) i Troickiego z Bautistą ⛔ (jeśli Troicki opanuje euforie związaną z pokonaniem Nadala ???? ).
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Milos Raonic - Jack Sock Typ: Sock @ 3.32 Pinnacle ✅
H2h 8:1 na korzyść Raonica, ale wiele z tych spotkań było bardzo zaciętych. Dość powiedzieć, że na hardzie cztery z siedmiu meczy kończyły się na pełnym dystansie. Ostatnio Kanadyjczyk miał problemy ze zdrowiem i wcześnie odpadł w St. Petersburgu. W Pekinie Milos był już w półfinale, ale nie podjął rękawicy w starciu z Djokovicem, zaś wygrane z Mayerem, czy Jazirim jakiejś wielkiej formy nie potwierdzają. Niewykluczone, że Raonic może być teraz po dużych jednostkach treningowych, mających go przygotować do finałów w Londynie przez co może brakować mu świeżości. Jego dzisiejszy rywal to prawie jego bliźniacza kopia. Sock również dysponuje bardzo dobry serwisem, aczkolwiek śmiem twierdzić, że lepiej porusza się po korcie od Kanadyjczyka i na pewno nie ustępuje mu wachlarzem uderzeń. Wielce jest prawdopodobne, że będzie to zacięte spotkanie i możemy zobaczyć nawet kilka tiebreaków. Wówczas o zwycięstwie będą decydować pojedyncze piłki, a te w związku z brakiem rytmu meczowego Milos wcale nie musi wygrywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
Tenis by Dawid 931,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
R. Bautista – J. Tsonga
1. Tsonga win @1,63 (unibet) ⛔

Oglądam od czasu do czasu mecze Bautisty i zauważyłem, że ostatnio nie jest w najlepszej dyspozycji. Jest to jeden z nielicznych zawodników z TOP 15, który gra tak dużo turniejów, co odbija się później na jego świeżości na korcie i jakości gry. Chłopak za młodego grał w piłkę, więc siłę do biegania ma, ale jego uderzenia wg mnie nie są zadowalające. Mało uderzeń kończących, bardziej gra na wyczekanie (częsta gra w pół kortu), oparta głównie na solidnej defensywie. Z takim rywalem jak Tsonga będzie ciężko o wygraną. Francuz przyjechał do Szanghaju wypoczęty po US Open, gdzie zaszedł do IV rundy (krecz z Djoko). Dla Hiszpana jest to już trzeci turniej pod rząd. Ostatnio przerwał nawet niechlubną statystykę 10 meczów ze stratą co najmniej seta (co najważniejsze nie były to mecze ze ścisłym topem). Tsonga ostatnie dwa bezpośrednie mecze z Roberto przegrał, więc na pewno będzie zmotywowany, aby tę statystykę poprawić. H2H póki co na remis, 2:2. Oba mecze, które przegrał Tsonga były co prawda w tym roku, lecz na jego początku, gdzie Bautista był w bardzo dobrej formie i w rankingu ATP Race Tour był w czubie. Dla mnie faworytem jest tutaj Francuz. Powodzenia.

M. Zverev – N. Djokovic
2. M. Zverev +6,5 gema @1,77 (unibet) ✅

Trochę niespodziewanie starszy z braci Zverev doszedł dalej w Szanghaju, lecz miał łatwiejszą drabinkę. Najpierw mecz mu oddał Kyrgios, a dzisiaj ograł Granollersa po dość dobrym meczu (brat przegrał z Tsongą). Jak już pisałem w poprzedniej analizie meczu Djokovicia, ten przeżywa mentalnie gorszy czas (możliwe, że fizycznie też nie jest przygotowany na 100%). Póki co mecze wygrywa, ale nie miażdży rywali jak to miał kiedyś w zwyczaju (najpierw dość wyrównany, oprócz końcówki mecz z Fogninim, a później 8 straconych gemów z Pospisilem, który także nie jest w najwyższej formie). Zverev potrafi bardzo dobrze serwować i tym powinien się bronić w tym pojedynku (także dobra gra przy siatce, co pokazał w dwóch ostatnich spotkaniach – widać, że leży mu ten turniej). Wg mnie ten handicap jest jak najbardziej do gry i trzeba wykorzystać wysokie linie wystawiane na przeciwników lidera rankingu.

Bez analizy:
Simon win @1,72 (bet365) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Bautista A. -Tsonga 2 @1.6
Dobre i bardzo zaciete mecze grali w przeszlosci Hiszpan z Francuzem. Co wiecej, ostatnie dwa mecze wygral Bautista i Tsonga na pewno bedzie chciec wygrac tym razem. Tsonga wrocil po troche dluzeszj przerwie i wydaje sie byc to powrot z przytupem. Nie jest to wybitny seozn Tsongi. Dlaczego? Od 2011 roku Tsonga wygrywal co najmniej 2 turnieje w sezonie. W tym nie wygral ani jednego. Tslnga to zawodnik, ktorego wlasciwie mozna sie bylo spodziewac w World Tour Finals, a w tym roku jest to juz bardzo watpliwe. Szlemy przecietne w wykonaniu Francuza, dwie 4 rundy i dwa cwiercfinaly i chyba tylko Wimbleodn, gdzie mogl myslec nawet w 5-setowym meczu z pozniejszym tiumfatorem. Murrayem o wygranej moze zaliczyc do udanych. Po prostu licze na bardzo dobra koncowke seoznu w wykonaniu Francuza. Z tych bardzo prestizowych turniejow zostal przeciez w kalendarzu juz tylko Sznaghaj i Paryz i to w relatywnie krotkim odstepie czasowym. Tsonga w koncu to zawodnik ktory wygrywal turnieje Masters Series i ubiegloroczny finalista z Szanghaju, wiec mozliwosci ma jednak wieksze niz Bautista, ktorego oczywiscie tez bardzo cenie.Moze w dobrej formie to Tsonga bedzie tym zawodnikiem, ktory sprobuje chcoiaz nacisnac troche Djokovica. Poza tym mysle, ze jak Tsonga wyszedl z drabinki w ktorej byl Cilic i mlodszy z braci Zverev to tylko dobrze wrozy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
M 0

magos

Użytkownik
To co się dzieje w Chinach to jakaś paranoja, tu żadne rankingi ani forma nie odzwierciedla tego co się dzieje na kortach. ATP już się chyba zepsuło na amen
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
To co się dzieje w Chinach to jakaś paranoja, tu żadne rankingi ani forma nie odzwierciedla tego co się dzieje na kortach. ATP już się chyba zepsuło na amen
A uważasz tak, bo? Jak dla mnie normalka, koniec sezonu, Ci teoretycznie lepsi nie muszą grać na tysiąc procent, bo nie ma takiej potrzeby, skolei Ci slabsi grają na maksa, bo to łatwe pkt do rankingu. Poza tym nie raz pisałem, że Tsonga to pajac i gra jakoś tak bez jaj i polotu...
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Poza tym nie raz pisałem, że Tsonga to pajac i gra jakoś tak bez jaj i polotu...
Wczoraj Tsonga wygrał tylko i wyłącznie dlatego, że młody Zverev w końcówce kompletnie się rozsypał i dał się 2 razy przełamać, jeszcze na koniec miał już 40-0 i przy serwisie Francuza i tego nie wykorzystał. Jak widać wielu przeceniło Tsongę i nie doceniło Bautisty, który niby gra słabo, a jakoś wygrywa.
 
sowicjusz 68

sowicjusz

Użytkownik
Wczoraj Tsonga wygrał tylko i wyłącznie dlatego, że młody Zverev w końcówce kompletnie się rozsypał i dał się 2 razy przełamać, jeszcze na koniec miał już 40-0 i przy serwisie Francuza i tego nie wykorzystał. Jak widać wielu przeceniło Tsongę i nie doceniło Bautisty, który niby gra słabo, a jakoś wygrywa.
Tak jak kolega pisze, Tsonga nie olsniewa, a młody Zverev jest jeszcze na etapie nieradzenia sobie z presją w najważniejszych momentach. Pojawia się psychiczny balast, który odbiera mu pewność w grze.
 
milanista_12 54

milanista_12

Użytkownik
Oglądałem wczoraj Goffina w meczu z Monfisem i zrobił na mnie spore wrażenie regularnością i siłą uderzeń. Nie zdeprymowała go nawet kapitalna jak zazwyczaj defensywa Francuza. Ograł już w tym turnieju 2 zawodników z absolutnego topu, dlatego sądze że nawet jeśli nie wygra dziś z Paniczem to te wyniki i aktualna dyspozycja pomogą mu dzisiaj w pokryciu dosyć wysokiego moim zdaniem handi.
Próbuję Goffin +5.5 1.8 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Mecz za 15 minut więc analiza nie będzie rozbudowana:

Gilles Simon 1,75 Betsson ✅
W moim odczuciu wynik może być tylko jeden, każdy kto trochę interesuje się tenisem pamięta występy Gillu w Shanghaiu, Simon to mistrz defensywy, istne perpetum mobile zawodnik ściana, konstruktor punktów, Sock dla mnie to wood player czyli zawodnik drewno jak prawie wszyscy Amerykanie, oczywiście jest to tylko moja subiektywna ocena, Sock bazuje na serwisie i jak najszybszym kończeniu akcji, jeśli ten go opuści w wymianach Simon będzie dominował i zmuszał go do błędów, biorąc pod uwagę że jest to Shanghai to nic tylko trzeba tu grać na Francuza, pokonał dwoch zawodników bardzo dobrze grających zza końcowej linii, Simon to top5 returnerów i powinien returnować serwisy Skarpety, stawiam na Francuza i myślę że mnie nie zawiedzie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Murray w takim gazie ostatnio, że nie zdziwię się jak wygra cały Szanghaj.
???? Sock J. - Simon G.
Simon G. ::: 1,82 ::: 1/3 Pinek ✅
H2H 1:1 z 2015 roku, mecz może być zacięty, ale liczę na Simona który w ostatnich tygodniach zaczął w końcu coś grać. Wbrew pozorom to Francuz ma lepszy bilans na hardzie w tym roku niż rok temu. Do tego oddał tutaj tylko 3 gemy Carreno Buście który sensacyjnie w 2016 roku wygrał turniej w Winston-Salem. Już o pokonaniu Wawrinki 2:0 6:4 6:4 nie wspomnę. W celu przypomnienia w 2014 roku Simon Gilles zagrał tutaj w finale, gdzie przegrał z Federerem po 2 rozgrywkach tie-breakowych.
Sock na pewno ma atut mocnego serwisu, bronił meczowych z Milosem Raonicem który pod koniec sezonu mocno przygasł w porównaniu z 1 częścią sezonu. Mieszane uczucia mam zawsze do &quot;skarpety&quot;, bo niby zwycięzca Wimbledonu w deblu, ale w singlu to nie oszukujmy się. Taki Amerykański Kohlschreiber który kręci się w okolicach 20 rankingowej od kilku ładnych sezonów. Nie jest to peffka, ale Simon wydaje mi się słusznym faworytem meczu.
Wynik: 6:4 4:6 (5)6:7
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Djokovic - Bautista +4.5 gema 2.00
Jutrzejszy pierwszy półfinał powinien być bardzo zacięty. W azjatyckiej części sezonu Bautista- Agut spisuje się niespodziewanie solidnie. Nie jest to zawodnik starający się grać efektownie, ale dzięki swojemu doświadczeniu często wychodzi zwycięsko. Co tu dużo mówić o problemach Novaka każdy wie, nie jest to ten sam zawodnik co jeszcze pół roku temu. Jeśli Pospisil czy Zverev pokrywali takie handi to dlaczego nie ma tego zrobić Agut? Według mnie jest o wiele lepszym i stabilniejszym zawodnikiem od wymienionej reszty. Biorę taki kurs z pocałowaniem ręki ????
Przypominam o bukmacherze./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Djokovic powyzej 1,5 double faults @1.56 marathonbet✅✅✅ dopiero po 16 gemach

Za chwile mecz.Djokovic ewidentnie jest w dolku,nie widac u niego tego blysku,agresji i tej kociej zwinnosci.Dotychczas popelnil 10 podwojnych bledow,0,4,6 ewidentnie cos jest na rzeczy,nie zaleczona kontuzja,brak radosci z gry a moze wszystko naraz,bo az tyle bledow mu sie raczej nie zdarzalo.Dzis moze byc dlugie spotkanie a wiec szansa na powodzenie mojego typu wzrasta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom