>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Szanghaj, 07-14.10.2012

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dolgopolov - Simon

Na poranek proponuje bardzo ciekawie zapowiadajacy sie pojedynek.
Ostanio Panowie mierzyli sie ze soba w styczniu, na turnieju poprzedzajacym Australian Open.
Wtedy gora byl Dolgopolov, a stytuacja w kurasach wygladala praktyczne identycznie.
Wedlug mnie tak spore faworyzowanie Simona w tym meczu nie jest do konca uzasadnione. Wedlug mnie tenisisci o bardzo zblizonym poziomie i oczekuje wyrownanego i zacietego spotkania z naciskiem na Dolgopolova.

TYP : zwyciestwo Dolgopolov handi + 2 gemy
kurs : 1,90
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nole 6,1K

nole

Forum VIP
R.Gasquet - R. Stepanek
Typ : 3 sety
kurs : 2.65
Bet365
Druga moja propozycja na dzisiaj to typ na pojedenek 3-setowy pomiedzy Francuzem, a Czechem.
Panowie ze soba grali ostatnio na twardej nawierzchni w 2009 roku w Brisbane w Australii.
Wygrał wtedy R.Stepanek.
W ostanich 7 latach mierzyli się ze soba tylko 3 razy. Raz maczka, raz trawa, raz twarde korty. Kazdy z tych meczy obfitowal w 3 setowe pojedynki.
Wydaje mi sie, ze dzisiaj rowniez zobaczymy ciekawy mecz i duzo walki na korcie, a zwyciezce poznamy dopiero w 3 secie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Tipsarević(-1,5s) - Troicki 1 @ 1,75 | Pinnacle

Mecz dosłownie za chwileczkę więc na szybko napiszę, że gram na Tipsę w dwóch setach, gdyż nie ma co porównywać w wypadku umiejętności obu tenisistów, znacznie przeważa Janko. Forma nie za dobra obu graczy, ale Troicki to już lekka przesada. Kurs 1.75 biorę z pocałowaniem ręki, według mnie powinno wejść dość łatwo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
harvey 967

harvey

Użytkownik
???? Stepanek R.(+1.5 seta) - Isner J. # 1.54 Pinnacle ✅ 1 set 6:4
W trzeciej rundzie Mastersa w Szanghaju Stepanek postara się zrobić kolejną niespodziankę i wygrać tym razem z Isnerem.
Radek jak to Radek, raz gra świetnie i potrafi z każdym coś pokazać albo przegrywa jak leci z byle kim. Tutaj w Szanghaju mamy to pierwsze wcielenie Czecha. Już w pierwszej rundzie przeciwko Hewittowi były wątpliwości co do faworyzowania Radka, jednak pewnie wygrał. W drugiej rundzie był przez wielu spisywany na straty w rywalizacji z Gasquetem, jednak i tym razem bez większych problemów Stepanek uporał się z Francuzem. Osobiście widziałem tylko niewielki fragment jego gry z Rysiem. Jednak to co widziałem napawa mnie optymizmem w meczu przeciwko Isnerowi. Serwis pewny, odrzucał rywala od siatki, jak już biegł do akcji s&amp;v to kończył.
John, nie ma już szans na grę w Londynie, bo musiałby wyprzedzić Tsongę, a to już jest praktycznie niemożliwe. Jak narazaie tutaj jeden mecz i aż trzy TieBreaki. W rywalizacji z Kevinem Andersonem potrzebował, aż trzech takich dogrywek by go wyeliminować. W sumie z grą Isnera to nie jest nic dziwnego, że aż tyle gemów ugrali w tym meczu. W spotkaniu ze Stepnakiem sądzę, że będzie miał o wiele trudniej. Czech pokazał, że return ma naprawdę niezły. Więc jak już odbierze Radek jakiś serwis Johna to Amerykanin powinien mieć problemy w wymianach. Z Andersonem było walenie jak z armaty w polu serwisowym i czekanie do TB, tutaj będzie z pewnością więcej gry oraz wymian i liczę, że to właśnie w wymianach Czech będzie lepszy.
H2H 2:1 na korzyść Stepanka, więc potrafi grać z tym bombardierem. Liczę, że Czech wygra to spotkanie. Jednak ja zagram na to, że wygra przynajmniej jednego seta. Boję się trochę, że trzeci mecz w kolejnym trzecim dniu, z rzędu dla Radka może to być duże obciążenie fizyczne. Z kolei wiadomo, że mecze z Johnem zazwyczaj trochę trwają, więc taka asekuracja. Mam nadzieję jednak, że to właśnie Radek wygra ten mecz i to on zagra w następnej rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja bym jednak wolał końcowe zwycięstwo Jasia. W następnej rundzie pewnie Murray, więc nie trzeba mówić kto by miał większe szanse.
A tak to pewnie Berdych znowu poskłada Querreya. W tym roku to już Amerykanin może się nabawić kompleksu. @1,29 ✅ w William pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Jo-Wilfried Tsonga - Marcos Baghdatis @ 3.30
Kto układał te kursy, ja się pytam? Skoro bagieta potrafi wygrać z Rao, a Rao był bardzo bliski pokonania Tsongi to rzecz biorąc Bagieta też powinien być blisko jego pokonania, a nawet wygrać ten mecz... Można to porównać do zerowej zasady termodynamiki :cool: o Cypryjczyku kolega Harvey się już wcześniej wypowiedział, stronę wcześniej. Tsonga ostatnio dobry finisz w Beiiing, polegał dopiero z Djoko w finale.. h2h na korzyśc tsongi 2-0, ale to trzech razy sztuka - jak to mówią ! Niby tysiaczek do zdobycia, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że pokona jeszcze trudniejszych przeciwników. Value jest, można a nawet trzeba spróbować...

Janko Tipsarevic - Tommy Haas @ 2.75
Klasyk, mecz będzie stać na najwyższym poziomie - tak można to ująć. Przeżywający drugą młodość, Tommy podejmie 9 w rankingu ATP Janka. Niemiec w pięknym stylu zaliczył &#39;come back&#39; w meczu z Almagro, wygrał TB w drugim secie, trzeci to już był formalnością. Janko gładko oprawił swojego rodaka, Troickiego i zaczął wypoczywać. Obaj wypoczęci, na pewno zmotywowani, każdy z osobna by wygrać.. Kto wygra? Stawiam na Haasa, kurs jest zadowalający by go zagrać, spróbować trzeba..
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Shanghai (Chiny), twarda
Spotkanie: Stepanek R. (Cze) 2-1 Isner J. (Usa)
Typ: over 2.5 seta ✅✅✅
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Niezwykle ciekawy pojedynek między tymi tenisistami.Kursy spadają na Stepanka ale jak to bywa w tenisie tu wszystko może się zdarzyć.Oba gracze już grali miedzy sobą na twardej nawierzchni i w każdym z tych meczy ktoś zawsze urwał seta drugiemu.Mają na koncie po jednej wygranej między sobą.Jak będzie dziś rano?Nie stawiam kto wygra ale sety gdyż oboje są w dobrej dyspozycji i między nimi jest zawsze walka o zwycięstwo.Czech miał teraz w Chinach dwa pojedynki i oba wygrał bez straty seta.Zawodnik Stanów Zjednoczonych grał tylko raz ale i tak przegrał jednego seta.Może dlatego że bardzo często gra tak że w meczu ma dużo wyników siedem do sześciu w gemach.Na over gemów też są bardzo ciekawe kursy ja jednak myślę że warto zagrać over w setach gdyż nie będę już musiał liczyć gemów.Myślę ze to ich trzecie spotkanie i tak samo jak dwa poprzednie każdy z nich ugra po secie a kto wygra to przekonamy się po południu gdy spotkanie już sie zakończy po ciężkim boju obu zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Shanghai (Chiny), twarda
Spotkanie: Cilic - Verdasco
Typ: over 22,5 gema
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Witam
Na szybko bo spotkanie za kilka minut.
Wedlug mnie typ dosc pewny z uwagi na ostatnie mecze tych Panow na twardej nawierzchni. To zawsze wyrownane, czesto trzysetowe pojedynki.
Mysle, ze typ powienien wejsc dosc gladko.
Dla statystyk :
w ostatnich trzech latach grali ze soba 3 razy na twardej i za kazdym razem bylo over 22,5 gema.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Shanghai (Chiny), twarda
Spotkanie: Tipsarevic - Haas
Typ: tie-break w meczu TAK
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Dorzucam jeszcze typ na ostatni pojedynek Panow dzisiaj w Szanghaju.
Wczorajszy mecz Tipsy z Troickim pokazal, ze malo brakowalo, a mielibysmy 3 seta. Janko gral w drugim secie w sposob rozkojarzony i zdziwiony bylem, ze musial bronic pilki setowe. Nie przekonuje mnie jego gra, a dodatkowo sadze ze Niemiec sprawi mu dzis wieksze klopoty niz wczoraj jego rodak.
T.Haas pokonal w ostatnim meczu T.Robredo 6:3 6:3 i wygladal w tym meczu dosc pewnie. Ponadto nalezy wspomniec, ze Haas wyeliminowal Almagro, z ktorym gral bardzo dlugi i wyrownany pojedynek.
Jesli chodzi o starcia bezposrednie to w ostatnich 7 latach zagrali ze soba 10 setow, w ktorych padl tylko jeden tie break.
Wedlug mnie dzis to zostanie przelamane i w meczu zobaczymy tie-breaka.
Typ ciekawy, bo obaj Tipsa zagral jeden mecz w Szanghaju, w ktorym mial breka, a Haas dwa mecze, w ktorych rowniez mial breaka.
Kurs rowniez wedlug mnie zacheca.
Alez Tipsa dostal lomot od Haasa ????
Jestem mocno zaskoczony obrotem sprawy.
 
H 32

hardrigar

Użytkownik
Czy ktoś mógłby w skrócie napisać, kto o co konkretnie w tym turnieju jeszcze walczy. Nie jestem na bieżąco jeśli idzie o ranking, i liczbę punktów do zdobycia za poszczególne miejsca. Z tego co mi wiadomo, to Tsonga i Berdych po odpadnięciu Isnera zagrają już na 100% w turnieju masters, a Fedex i tak zachowa swoją rankingową &#39;1&#39;. Dobrze mówię? Po prostu głośno myślę i zastanawiam się, czy nie będzie tutaj jakiegoś odpuszczania. Kursy na zwycięstwo 2-0 zarówno Szwajcara z Chorwatem jak i Szkota z Czechem wyglądają bardzo zachęcająco. Można z tego zrobić ~1,85 i zarobić trochę pieniędzy w bezpieczny sposób - oczywiście o ile nie będzie podkładania. Z całym szacunkiem dla Stepanka i Cillic&#39;a, ten pierwszy już wystarczająco w tym turnieju udowodnił, lata płyną a po drugiej stronie stanie młoda, świeża krew, nakręcona zwycięstwem na US Open i zniesmaczona trochę ostatnią porażką w Tokio, natomiast Chorwat miał dotychczas dosyć łatwe zadanie a mimo wszystko jego zwycięstwa nie imponują. Roger nie ma zwyczaju dwa razy pod rząd tracić seta, na nieszczęście Cillic&#39;a &#39;norme&#39; wykorzystał dzisiaj Wawrinka. Co sądzicie, jak wyglądają te punkty, kto kogo jeszcze może przeskoczyć i o co powalczyć. W kontekście tego co napisałem, przede wszystkim interesują mnie te właśnie informacje.
edt. W dodatku warto zwrócić uwagę na to, że zarówno Czech jak i Chorwat grają debla - i o ile ten drugi nie traktuje sprawy priorytetowo, to Stepanek z Paesem zapewne myślą co najmniej o finale.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
???? Butorac E./Petzschner P. - Cilic M./Melo M.

Mecz co prawda dopiero około 15.00, ale wydaje się być ciekawą lokatą. Mianowicie mam na myśli mecz ćwierćfinałowy w turnieju deblowym pomiędzy parą Butorac/Petzschner, a Cilic/Melo. Dla obu par będzie to pierwsze spotkanie pomiędzy nimi.

Wpierw para składająca się z Amerykanina oraz zawodnika z Niemiec. Butorac, który może do ścisłej czołówki deblistów nie należy, od jakiegoś czasu prezentuje całkiem niezłą formę. Nie całe dwa tygodnie temu razem z Hanleyem, dobrze zaprezentowali się w Bangkoku , gdzie zagrali w finale. Petzschner to w mojej opinii o wiele lepszy deblista, niż singlista. W deblu jego dobry serwis spełnia swoje zadanie. Wcześniej mogliśmy go często widzieć w parze z Melzerem, z którym w tym sezonie grali między innymi w półfinale Wimbledonu czy też na początku sezonu w finale w Brisbane. Zarówno jeden jak i drugi w tej parze, mierzą ponad 185 cm. Posiadają bardzo dobry serwis, którym zdobywają masę punktów, jak nie asem, to return przeciwnika jest na tyle słaby, że kolega pod siatką potrafi skończyć szybko akcję smeczem. W tym turnieju grają bardzo dobrze, mają na swoim koncie dwie wygrane. W pierwszej rundzie pokonali w imponującym stylu parę Bellucci/Tomic 6:1 6:0. Drugie spotkanie turniejowe było już trudniejszą rywalizacją, jednak pokonali nie byle kogo, bo numer jeden na świecie braci Bryanów, 6:4 6:3 10:6. Na korcie dużo czasu nie spędzili, a wczorajszy dzień mieli wolny, więc z pewnością są wypoczęci i gotowi na kolejne spotkanie.

Po drugiej stronie siatki zobaczymy parę, którą stanowią Brazylijczyk Marcelo Melo oraz Chorwat Marin Cilic. Zawodnik z Ameryki Południowej to bardzo solidny deblista, który odnajduje się w grze podwójnej z każdym partnerem, a najlepsze wynik w tym sezonie osiągał z innym Chorwackim zawodnikiem Ivanem Dodigiem. Właśnie z nim zagrał między innymi w finale w Memphis, czy też razem zaliczyli ćwierćfinały w Roland Garros oraz Wimbledonie. Partnerem Melo jest Cilic, który raczej jest znany ze swojej gry pojedynczej, niż podwójnej, czasem jednak próbuje swoich sił w takich turniejach. W tym roku jednak nic w deblu nie zwojował. Ja jednak wolę się skupić na tym turnieju w wykonaniu Chorwata. Ma on już za sobą podczas tego tygodnia pięć spotkań (dwa deblowe i trzy pojedyncze). Na korcie w sumie spędził już, 482 minuty czyli dokładnie 8 godzin. Co jest z pewnością bardzo męczące. Do tego wszystkiego jutrzejszy mecz deblowy będzie rozgrywany tuż po spotkaniu singlowym, w którym Cilic zagra z Federem. Z pewnością będzie zmęczony, a sumując wszystko razem powinno się odbić na jego dyspozycji oraz formie w meczu deblowym. Bo z pewnością więcej sił zostawi on na korcie podczas meczu z Rogerem i nie będzie się tam oszczędzał.

W mojej ocenie para Butorac i Petzschner ogólnie są faworytami tego spotkania. Jeżeli spojrzeć na wysiłek jaki musiał poświęcić w tym turnieju Cilic nie zostawia mi wątpliwość, że jutro powinien odpaść zarówno z gry singlowej, ale z pewnością z debla. Jak dla mnie jest to bardzo dobry typ i gram go bardzo grubo, bo co jak co, ale Melo nie jest jakimś wybitnym deblistą, a Cilic jakimś niesamowitym zawodnikiem z super kondycją. Liczę, że Butorac i Petzschner wykorzystają nadarzającą się okazję i wygrają ten mecz, co pozwoli im zagrać w półfinale Mastersa w Szanghaju.


Butorac E./Petzschner P. - Cilic M./Melo M. # 1.72 Bwin
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tomas Berdych @1,73 [William] ✅✅ 6/3 7/6
Francuz ma spory problem z zawodnikami, z którymi bije się o miano tego &#39;tuż za czwórką&#39;. Bo z mistrzowską czwórką idzie mu w miarę. Z Potro ma 2:5 w meczach bezpośrednich. Natomiast, tu (w meczu z Tomkiem) H2H może ciut obalać moje stwierdzenie, lecz wystarczy spojrzeć kiedy z nim Tsonga wygrywał. Gdy był po prostu w gazie z meczu na mecz. Poza tym to jego best sezon był.
Jo może wygrać z każdym tylko wtedy, gdy jest on fire i to mocno (albo kosmicznie odpali w trakcie meczu, lub motywacja jest tak ogromna, że większej być nie może).
Tutaj natomiast szykuje się normalny, kolejny mecz z kolei. Czech jest lepszy praktycznie we wszystkim, dużo lepszy return, o bekhendzie to nie ma co rozmawiać.
Dla Francuza rywale z topu grają masowo na bekhend (często jak Rafie). Tylko Hiszpanowi chcą wyłączyć z gry leworęczny forhend, a Jo zmuszać do błędów - które popełnia niesamowicie.
Przewaga tutaj Tsongi jest wyraźna w jednym aspekcie. Zrobi się nagle on fire, wrzuci 6 bieg, odpali jak armata... co kto woli. Berdych gra swoje cały czas, nieustannie. To co gra, styka na Francuza. Tylko, jeśli nadzieje się właśnie na odpalenie w trakcie meczu, półfinalisty ubiegłorocznego Wimbledonu - to wątpię aby było co zbierać.
Na tą chwilę po prostu liczę, że tego nie będzie - bo nic tego nie zapowiada.
Warto nadmienić, że Tsonga był łamany w Szanghaju już 7 razy w 4 setach. A rywale wcale od tych, których miał Czech nie znowu lepsi (jedynie lekka przewaga Bagiety nad Querrey&#39;em).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Shanghai (Chiny), twarda
Spotkanie: Murray - Stepenek
Typ: under 19,5 gema
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza :
Typ opieram na statystykach i przeczuciu, ze Stepanek dzis trafi na sciane. Gral w tym turnieju swietnie, wrecz imponujaco pokoujac Isnera, czy Gasquetsa.
Dzis jednak staje naprzeciw w moim subiektywnym odczuciu najlepszego tenisisty Swiata na dzien dzisiejszy.
Murray gladko w pierwszym meczu poradzil sobie z Dolgopolovem, ktory rowniez w tym turnieju gral dobry tenis.
Patrzac na statystyki obu panow na hardzie to wyglada to nastepujaco.
Dwa razy dla Andy&#39;ego po 6:1 6:4.
Byl tez mecz w Paryzu na twardych kortach 1:6 6:3 6:4 dla Stepanka, ale Murray mial wtedy po ierwszym secie problemy ze zdrowiem.
Wedlug mnie dzisiaj nie bedzie stac Stepanka na &quot; wyrwanie Murray&#39; owi 4 gemow w kazdym secie.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Czech jest lepszy praktycznie we wszystkim, dużo lepszy return, o bekhendzie to nie ma co rozmawiać.
Zapominasz chyba o najwazniejszym aspekcie tenisa czyli serwisie.
Tsonga ma jeden z mocniejszych i najlepszych serwisow. Berdych w tym aspekcie wyraznie odstaje.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tsonga ma jeden z mocniejszych i najlepszych serwisow. Berdych w tym aspekcie wyraznie odstaje.
Zawsze mi się wydawało, że Tsonga więcej potrafi grać na korcie, a serwis ma taki ooo, dobry ale nie najlepszy. A Berdycha uważałem za takiego którego zawsze ciężko jest przełamać, choć jego gra w korcie pozostawia wiele do życzenia + gorąca głowa.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Zawsze mi się wydawało, że Tsonga więcej potrafi grać na korcie, a serwis ma taki ooo, dobry ale nie najlepszy. A Berdycha uważałem za takiego którego zawsze ciężko jest przełamać, choć jego gra w korcie pozostawia wiele do życzenia + gorąca głowa.
Berdych mnie dzisiaj zadziwił, bardzo mało błędów własnych, serwis przeciętny. Tsonga miał problemy już w I secie, ale mniej więcej &quot;poradził&quot; sobie (powinien przegrać wyżej). Drugi to dobry początek, później już sobie tak dobrze nie radził.
PS
Stepanek zadziwia mnie w Chinach :O
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Czy ktoś mógłby w skrócie napisać, kto o co konkretnie w tym turnieju jeszcze walczy. Nie jestem na bieżąco jeśli idzie o ranking, i liczbę punktów do zdobycia za poszczególne miejsca. Z tego co mi wiadomo, to Tsonga i Berdych po odpadnięciu Isnera zagrają już na 100% w turnieju masters, a Fedex i tak zachowa swoją rankingową &#39;1&#39;.
Nie wiem czy to Ci coś pomoże, ale tutaj jest dosyć szczegółowo rozpisany ranking uwzględniający tylko tegoroczne wyniki:

http://en.wikipedia.org/wiki/2012_ATP_World_Tour_Finals#Contenders
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Zapominasz chyba o najwazniejszym aspekcie tenisa czyli serwisie.
Tsonga ma jeden z mocniejszych i najlepszych serwisow. Berdych w tym aspekcie wyraznie odstaje.
&quot;siłą&quot; od Francuza to odstaje wielu, bardzo wielu... Lecz Berdych ma zdecydowanie efektywniejsze i urozmaicone podanie. Jeśli u Tsongi nie siedzi 1st serw, to jest bieda.
gorąca głowa.
nie dużą, ale ma &quot;przewagę&quot; w tym aspekcie Jo.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Panowie Murray jaki dzisiaj był ********* na korcie. ************ rakietę, rzucił ją o kort i wziął nową. Zobaczcie jaki nerwus, a grał z takim Stepankiem który grał o tak ooo.
Federer jutro wygra z Andym bo jest o wiele bardziej konsekwentny w swojej grze. Andy sobie nie poradzi. W Tokio się męczył z takim Wawrinką i przegrał jeszcze z Raoniciem. A tu znowu dzisiaj się męczył z takim Stepankiem.

Dla mnie Federer 10/10 daje, obojętny jaki kurs będzie to i tak go gram.
1.90 bet365 *
(pewnie spadnie do 1,40)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Tomas Berdych +5.5 gema @ 1,50 Pinnacle ✅

Bardzo ciekawy typ. Niestandardowa linia handicapu, ale moim zdaniem wyjątkowo korzystna. Buki dają, aż 1.50 na to, że Berdych nie zostanie rozniesiony niczym średniak z drugiej-trzeciej dziesiątki, który w meczu z Novakiem nie wie co się dzieje. Rozniesiony ponieważ nawet przy bardzo zdecydowanym zwycięstwie Djoka 6:3 6:4 typ wchodzi. Tomas to jeden z najlepszych tenisistów świata, do tego jego serwis potrafi zrobić krzywdę każdemu rywalowi. Wielokrotnie pokonywał Federera, z Djokovicem nie ma korzystnego bilansu, ale też w historii ich pojedynków było mnóstwo równych spotkań i bardzo prawdopodobne, że takie obejrzymy również jutro. Nie kwestionuje zwycięstwa Djokovica, ale to jest linia ustawiona na średniaka, a nie na Berdycha. Warto również wspomnieć, że Czech jest w znakomitej formie. Świetnie zaprezentował się na USO, tutaj ma już za sobą pewne zwycięstwo z Tsongą. Na ostatnie 15 pojedynków przegrał jedynie 3, z czego jedno na USO z Murrayem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom