>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Szanghaj, 06-13.10.2013

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Shanghai
???? Mayer F. - Tsonga J-W.
Mayer F. +4 gemy ::: 1,87 ::: Pinnacle ::: 3/10
Mayer dwa lata temu w 2011 roku pokonał tutaj Rafaela Nadala. Ten wynik budzi podziw, choć uważam, że w Szanghaju czy na Mastersie w Paryżu takie pseudo sensacje to nic nadzwyczajnego. Już na US Open Niemiec zrobił na mnie dobre wrażenie w meczu przeciwko Murrayowi. Każdy z nas dobrze wie, że top 4 w tenisie męskim (Nadal, Djokovic, Murray, Federer) to inny poziom więc porażka Niemca nie dziwi. Od tego czasu Florian zrobił dobre wyniki i przegrał między innymi z Tsongą we Francji w Metz po 3 setach. Ale warto dodać do tego wyniku, że hala i własna publiczność to żywioł Francuza. W Chinach tak nie będzie, Mayer to nie Japończyk by drugi set oddać do zera. Doceniam klasę Tsongi, ale nie mam jeszcze do niego przekonania po tym powrocie z kontuzji, a taki handicap jaki oferuje mi Pinnacle jest całkiem do zaakceptowania i gram to.
Wynik: 2:6 3:6 ⛔
 
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Pewnie niektórzy się zdziwią takim typem, ale dla mnie jest to wielce prawdopodobne.
No ja jestem wstrząśnięty, nie zmieszany ???? Gael normalnie serwujący (bez kontuzji) jest- jak sam na pewno dobrze wiesz - tak nieprzewidywalnym zawodnikiem, że żaden wynik mnie nie zdziwi. Może Monfis wyjedzie na rowerze, a może Djoko wyjdzie z kortu ze spuszczoną głową + wszystko pomiędzy.
Dla mnie jest to &quot;książkowy&quot; no-bet
Poza tym wyraźnie widać, że taka masówka &quot;leci&quot; na Novaka, że jeśli miałbym dotykać ten mecz, to wybrałbym opcje proponowane przez Mad3Rs:http://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-tour-szanghaj-06-13-10-2013-a-97456-4.html#post3935602
Stawiam tylko, że na pewno będzie ciekawie i żałuję, że nie obejrzę live -work :/
Pozdrawiam
 
rickross 71

rickross

Użytkownik
1/2 Atp 1000 Shanhgai, J.Murray/J.Peers-F.Verdasco/D.Marrero - 1 1.90 bet 365 . ⛔ 6-7 6-7 na styku.
Duzo punktow do zgarniecia i kasy a to na pewno obu parom do wyscigu do turnieju Top 8 w Londynie potrzebne takze mega mobilizacja . Typowana przeze mnie para to objawienie sezonu deblowego w tym roku,Wygrane turnieje w Houston(w finale łykneli Bryanow),Gstaad,Bangkok. Przed tygodniem final w Tokyo takze forma wysoka. Na przeciw siebie beda mieli tez wymagajaca hiszpanska pare Verdasco/Marrero,ktorzy wygrali 2 tyg temu tutniej w Petersburgu lecz musze powiedziec ze ogladalem w ostatnim czasie kilka meczow tej pary i zawsze był 3 set czyli nie wygladalo to przekonowujaco.Dodam,ze para Murray/Peers wygrala z Hiszpanami na tegorocznym Us Open czyli bardzo niedawno i na podobnej nawierzchni. Wiecej argumentow przemawia za mloda para wilkow,ktorzy swietnie trzymaja serwis.Maja szanse na awans do finału pierwszego Mastersa w karierze,głod sukcesu jest ogromny na pewno wiekszy niz u pary doswiadczonych hiszpanow,ktorzy pomimo nienajgorszych wynikow ostatnio nie przekonuja mnie mnie do siebie. ⛔
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
kwalifikacje do Sztokholmu✅

Dennis Bloemke v Patrik Rosenholm 2 1.72 bet365 4-6 2-6

Wysoki kurs wystawiony na Szweda.

Niemiec 24 lata gra prawie wyłącznie na ziemi na hali w karierze rozegrał 12 meczów 6 wygrał. W sumie 4 wygrana pochodzą z jednego turnieju gdzie pokonał m.in., Tomas Mustera w 2011r. a w 3 setach (44 lata) o dziwo oglądałem ten mecz i gram Niemca była katastrofalna. Aktualnie 878 rakieta świata. Ranking co prawda zaniżony bo gra naprawdę mało gra od 2 lat.

Szwed dużo gra na hali. W tym roku 10 zw. 5 porażek. W karierze 43 mecze. Jest ponad 300 miejsc wyżej w rankingu niż Niemiec. Gra u siebie. Trudno uwierzyć aby Szwed pokonał Niemca który w ogóle nie gra na hali ani nawet na nawierzchni twardej
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Murray J./Peers J. - Marrero S. D./Verdasco F. @1,86 pinnacle ⛔ panowie chyba nie lubią zmian stron w tie-breaku. ????
Konsekwentnie na Murraya i Peersa, dopóki mi się to będzie opłacać. Anglika i Australijczyka już kilkukrotnie opisywałem, więc kilka słów o Hiszpanach.
Jest to typowy duet, który się wzajemnie uzupełnia. Verdasco ma tutaj mocny serwis i zabezpiecza wymiany z linii końcowej, a kiedy dochodzi do wymian pod siatką, pałeczkę przejmuje Marrero. Ostatnimi czasy są w dobrej formie, wygrali turniej w Sankt Petersburgu, w Pekinie potknięcie na Nestorze i Paesu, ale to w sumie żaden wstyd, tutaj zaś, w Szanghaju, zacięty pojedynek z Włoskimi singlistami Fognini/Seppi oraz dość łatwe zwycięstwo z inną Hiszpańską parą Grannolers/Lopez, którzy jednak ostatnimi czasy cieniują. Ja jednak nie stawiam na Hiszpanów, gdyż ich przeciwnicy grają tak konsekwentnie, że to naprawdę się mi w głowie nie mieści. Mecz na pewno będzie zacięty, bo w finale nie czekają bracia ze Stanów, lecz duet Dodig/Melo, który zasłużenie wygrał pierwszy z półfinałów.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
R.Nadal vs J.Del Potro / Match Result - Nadal, Rafael To Win @ 1.363 Marathon ⛔ Niestety nie moglem ogladac, wiec nie komentue ;)
Zadza rewanzu Rafy za ostatni final z Djoko mysle ze jest bardzo duza, zostala ostatnia prosta na ktorej stanal DelPotro. Osobiscie uwazam, ze Argentynczyk nie ma za duzo argumentow przeciwko Rafie i skonczy sie raczej lekko 2:0. Rafa jest w wybornej formie, idzie jak burza. Wczoraj w drugim secie mozna powiedziec, ze wybil Wawrince tenis z glowy, DelPo dla mnie obnizyl loty i czegos mu ciagle brakuje by wejsc na swoj najwyzszy poziom. Jak dla mnie to jeszcze nie to, co gral swego czasu. Patrzac na ten pojedynek to dla mnie wciaz dwa inne swiaty.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Nadal - Del Potro
Tie break w meczu : TAK
1.83
bet365
Dziwne, ze dzisiaj za nami juz jeden polfinal w Szanghaju,a tutaj brak jakiegokolwiek typu ???? Jestem zdania, ze dzisiaj bardzo ciekawy mecz przed Nami Nadala z Argentynczykiem. Patrzac na caloksztal turnieju jestem przekonany, ze Del Potro bedzie dzis walczyl z calych sil o awans do finalu, a to pewnie przyniesi TB . W ostatnich dwoch meczach Rafa gral TB. Rafa niby w zyciowej formie, ale z Wawrinka w pierwszym secie gral leb w leb i tylko szczescie mu pomoglo wygrac tego seta. Drugi wiadomo, Szwajcar totalnie spalony psychicznie. Dzis moim zdaniem czeka Nas wyrownany mecz.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
J.M. Del Potro v R. Nadal - 2 @ 1,29 (sportingbet) ⛔ Jestem negatywnie zaskoczony, ale szacun dla Potro
Jestem zaskoczony, ze nikt nie dal tego typu. Tzw. peffka. Nadal gra jak maszyna, poza wpadka z Djoko oraz na Wimbledonie nie pozostawia nikomu zludzen, kto jest najlepszy. Jedyna osoba, ktora go moze ograc w tym momencie to Djokovic, nikt inny. Del Potro to bardzo dobry zawodnik, ale set to jest max co tu moze ugrac. Spodziewam sie 2:0 dla Rafy.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Nadal gra jak maszyna, poza wpadka z Djoko oraz na Wimbledonie nie pozostawia nikomu zludzen, kto jest najlepszy.
Proszę Cię, oglądnij sobie Indian Wells 2013 kto nie pozostawiał złudzeń do połowy spotkania del Potro - Nadal, tak, był nim Argentyńczyk, który to prowadził już z przełamaniem w 2gim secie. Rafa według mnie był wtedy w znacznie lepszej formie niż obecnie w Chinach. Martin jest podrażniony po szybkim odpadnięciu z USO, i musi nadrabiać punkkty w takim turnieju jak ten, więc za chwilę będzie walczył na 100% o zwycięstwo. Ich pojedynki zawsze były zacięte, szczególnie na hardzie. Ja z przyjemnością pobieram Argentyńczyka ;)

Martin Del Potro
@3,95✅✅ Marathon Świetny mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dx2 257,3K

dx2

Użytkownik
Djokovic-del Potro 1 @1.4
Obejrzalem dzis polfinaly, bo w koncu przyszla sobota i wychodzi mi wygrana Djokovica.
Djokovic trzyma rowny poziom, ma duza szanse na wygranie dubletu Pekin-Szanghaj jak w ubieglym roku. Tydzien temu Serb pokonal w finale w Pekinie zasluzenie Nadala. Nadal nie gra juz tak dobrze jak na Flushing Meadows podczas US Open, ale tak naprawde to najwiekszym problemem Nadala jest na tych azjatyckich kortach jego backhand i potwierdzil to mecz z del Potro. Tydzien temu w Pekinie Djokovic gral po prostu silniej od Nadala, wykorzystujac jego mniej silowy backhand i go rozgonil. Oczywiscie od strony technicznej backhandowi Nadala zarzucic nic nie mozna, ale ten jego backhandowy slice jest po prostu zbyt defensywny i nie dziala tak jak powinien, juz nie wspominam ze nieraz laduje zbyt krotko i dzis del Potro obnazyl to do bolu, podobnie jak Djokovic tydzien temu. Serb gra calkiem inaczej, przede wszystkim return Serba nie wraca tak wysoka parabola jak Nadala, i to powinno mu duzo dac w starciu z delPo. Zreszta ja sie sam zastanawiam, czy Nadal tak do konca chcial sie spotkac po raz drugi z Djokovicem w ciagu dwoch tygodni po tym jak wygladal ich ostatni mecz. Oczywiscie pociski del Potro z forehandu sa ogromnie grozne i pierwszy set byl znakomity w wykonaniu Argentynczyka dzis, ale nie da sie tez ukryc, ze w drugim secie Nadal mial niejedna szanse, a nie potrafil ich wykorzystac. Mowiac krotko, JMDP z Nadalem zastosowal podobna taktyke do tej, ktorej uzyl Djokovic w Pekinie, tylko dodal do tego duuuuzo wiecej powera, a glebia pilek uderzanych przez del Potro tez byla dzis zabojcza. Mysle, ze mecz bedzie &quot;competitive&quot; jakby to okreslic, ciekawy, a del Potro bedzie chciec wystartowac bardzo ostro tak jak dzis z Nadalem. Niemniej jednak Djokovic mial dzis super przetarcie z Tsonga przed takim meczem jak jutrzejszy final z del Potro. Poza tym, jezeli ten mecz pojdzie w dystans i beda trzy sety to szanse Djokovica na wygrana znacznie sie wzrosna. Juz pomijam fakt o 750 tysiecy dolarow dla niedzielnego zwyciezcy. Z duzym szacunkiem dla del Potro i pamietajac o ich starciu z tegorocznego Wimbledonu to zwyciezce widze jednak w postaci Serba.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Popieram typ na djokovica
nadal dzis zagral &#39;gorszy&#39; mecz a porto zagral na 100% swoich umiejetnosci + taktycznie bardzo dobrze. djoko w obecnej dyspozycji + ranga turnieju + jego &#39;obycie&#39; z takimi turniejami pokazuje, ze powinien to wygrac. kurs 1,4 jest niski, ale z drugiej strony potro to nie nadal ani murray. ktos tu juz cos kiedys pisal o wielkiej czworce (teraz to bardziej 3) a taki kurs na serba jest mimo wszystko grywalny. GL
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Popieram typ na djokovica
nadal dzis zagral &#39;gorszy&#39; mecz a porto zagral na 100% swoich umiejetnosci + taktycznie bardzo dobrze.
Jakimś znawca tenisa to ja nie jestem ale to zdanie to można do śmietnika wyrzucić.Del Potro to nie jest jakiś tam grajek któremu sie udało tylko naprawde solidny zawodnik mimo wszystko szedlbym w stronę Dokovicia tyle ze w tym kursie 3.00 jest value bo Del Potro lubi robić takie niespodzianki. Myśle jednak ze Djok da z siebie tutaj 100% i wygra po tych niepowodzeniach w sezonie.Licze ze ktoś ogarniety tenisem podpowie lepiej;)
Proszę usunąć 2 posty wyżej pisałem z telefonu i mi dublowało
 
D 2

dziedziczens

Użytkownik
N. Djokovic - J.M. Del Potro +3,5 2 @1.79 Pinnacle ✅ ✅ choć pierwszy set zapowiadał katastrofę
Po obejrzeniu dzisiejszych połfinałów i przeglądnięciu oferty Pinnka zdecydowałem się na ten typ. W spotkaniu Nadala z Argentyńczykiem serwis tego drugiego funkcjonował wręcz doskonale. Liczba 5 asów nie oszałamia, ale pozostałe statystyki dotyczące podania są imponujące. JMP w dzisiejszym meczu pokazał rewelacyjną ofensywę. Co prawda jutro będzie musiał dać z siebie jeszcze więcej, bo wiemy jak w obronie gra Nole, ale wierzę, że Martin zdoła wznieść się na wyżyny swoich umiejętności.
W spotkaniu Novaka z Francuzem fajerwerków było mniej. Na długo zapamiętam jednak spięcie Djoka z sędzią, jakie miało miejsce przy BP dla Jo. Pomijając to, kto miał w tym rację, nie pamiętam kiedy widziałem Serba do tego stopnia wytrąconego z równowagi. Czy świadczy to o nerwowości, frustracji, presji jakie odczuwa, czy sile jego determinacji? Trudno powiedzieć, i z jednego wybuchu złości nie wyciągałbym zbyt daleko idących wniosków - ale na pewno będę o tym długo pamiętał.
Kurs na JMP rośnie, i ten trend moim zdaniem utrzyma się do rana. Typ +3,5 wydaje mi się bezpieczniejszy niż +1,5 seta, który jest wyższy o...0.01. Jeśli czysta 2 wzrośnie do fajnego poziomu, to pewnie za drobne też to pogram, bo już teraz przy @3.45 widzę w tym value.
 
1 409

153040

Użytkownik
N. Djokovic @ 1.390 Pinnacle
Typ z pełnym przekonaniem, Joker wypchnie Delpo za kort będzie bił na końcową linię konsekwentnie i dokładnie. Czego nie potrafił zrobić Nadal który nie popisał się dyspozycją dnia. Myślę że Nole ma 80% szans.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Świetny mecz, tenis na najwyższym możliwym poziomie, aż się momentami ręce same składały do braw, a uśmiech na ustach był wymuszony naturalnym odruchem. Po trzecim secie można stwierdzić, że jeden break point zadecydował o zwycięstwie. Brawo Djokovic, brawo Del Potro.
Serb zawsze gwarantuje emocje na najwyższym poziomie, chyba jeden z meczów sezonu i prawdopodobnie na koniec roku będzie w top 10 na ATP World Tour.
*Ciekawe czy Djokovic dostanie jakąś karę za kopnięcie w Rolexa ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom