>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Szanghaj, 06-13.10.2013

Status
Zamknięty.
dx2 257,3K

dx2

Użytkownik
Chciałem tylko dodać, że tak słabego Almagro ja dawno nie widziałem, a on wygrał z Japońcem. W 1 secie w Tokio, nie pamiętam już dokładnie, ale wyszedł z 2 przełamań 4:1.
Absolutnie sie z tym nie zgadzam. Jak zwykle panuje glupie przekonanie, ze jak juz ktos przegrywa 6-7 i jest breaka w plecy to juz gra zle. Almagro zagral bardzo dobry mecz z Nishikorim, poniewaz inaczej nie mialby prawa go wygrac z Japonczykiem. W dwoch pierwszych meczach z Beckerem czy Zeballosem to Almagro we meczach oddal przy swoim podaniu doslownie jakies pojedyncze punkty w calym meczu (W tych meczach to Almagro mial skutecznosc 1-ego serwisu na poziomie okolo 95 procent, a drugiego tez grubo ponad 80 procent). Dodam jeszcze, ze z del Potro, ktory wygral przeciez w Tokio, Almagro przegral ledwo w dwoch tie-breakach i na pewno mogl ten mecz od biedy w dobrym ukladzie nawet tez wygrac. Almagro zlapal duza forme, od dluzszego czasu, wiec absolutnie sie nie zgodze, ze Hiszpan gra slabo, bo ostanie jego mecze w Tokio sa wiecej niz bardzo dobre.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
@dx2
Możesz podać źródło o informacji serwisu skuteczności procentowej 1 i 2 Almagro? Almagro, wiadomo, ma jeden z najlepszych serwisów na świecie i skuteczność jego 1 serwisu zazwyczaj oscyluje około 90%, ale z Japońcem to rzadko kiedy trafiał 1 i nawet jak trafiał to nie miał z nich 90%. Poza tym jakby miał skuteczność 1 serwisu 95% i 80% drugiego serwisu to średnio widzę możliwość rozegrania 3 setów a już z pewnością chyba 5 przełamań. To jakaś totalna bzdura. Nie pisz takich rzeczy jak nie są one sprawdzone.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Chciałem tylko dodać, że tak słabego Almagro ja dawno nie widziałem, a on wygrał z Japońcem. W 1 secie w Tokio, nie pamiętam już dokładnie, ale wyszedł z 2 przełamań 4:1. Japoniec ma genialny bh i to co robi nadgarstkiem przy tym uderzeniu jest niemożliwe. Z drugiej jednak strony jego serwis jest fatalny, nie stanowi żadnego zagrożenia dla przeciwnika. Nie stawiałbym na Dimitrova, bo to jednak, powiedzmy sobie, najmądrzejszy tenisista nie jest, ale Japoniec to jego poziom - ani wyżej, ani niżej.
Jak można mówić, że Almagro zagrał słabo? Dwóch pierwszych tenisistów odesłał w mgnieniu oka przy świetnej skuteczności. Pokonanie Japończyka to też nie jest przypadek i myślę, że na pewno nie można mówić o słabej formie, a tym bardziej słabej grze w Tokio.

Możesz podać źródło o informacji serwisu skuteczności procentowej 1 i 2 Almagro? Almagro, wiadomo, ma jeden z najlepszych serwisów na świecie i skuteczność jego 1 serwisu zazwyczaj oscyluje około 90%, ale z Japońcem to rzadko kiedy trafiał 1 i nawet jak trafiał to nie miał z nich 90%. Poza tym jakby miał skuteczność 1 serwisu 95% i 80% drugiego serwisu to średnio widzę możliwość rozegrania 3 setów a już z pewnością chyba 5 przełamań. To jakaś totalna bzdura. Nie pisz takich rzeczy jak nie są one sprawdzone.
Skuteczność miał 73%, a trafiał 58%, więc nie wiem skąd te statystyki dx2.

@Down
Jak możesz brać pod uwagę gry z Zeballosem i Beckerem? Jak dla mnie to bardzo mały argument, chociaż teraz przeczę praktycznie własnym słowom, bo sam utrzymywałem, że Almagro grał dobrze. Tylko, żeby wnioskować z tych dwóch meczów to trochę przesada, żeby zachwycać się tymi statystykami.
 
dx2 257,3K

dx2

Użytkownik
W dwoch pierwszych meczach z Beckerem czy Zeballosem to Almagro we meczach oddal przy swoim podaniu doslownie jakies pojedyncze punkty w calym meczu (W tych meczach to Almagro mial skutecznosc 1-ego serwisu na poziomie okolo 95 procent, a drugiego tez grubo ponad 80 procent)
I&#39;m sorry, ze sie tak wyraze, czy to juz ze mna cos nie tak czy czytac nie potrafie. Przeciez jest napisane jak byk, ze ta skutecznosc dotyczy dwoch pierwszych meczow Almagro w Tokio z Beckerem (odpowiednio 86 % -1szy serwis, 90 % - 2gi serwis i Zeballosem (odpowiednio 95%-1szy serwis, 75% - 2gi serwis).
Wyszla srednia 1-ego podania ponad 90 % z z dwoch meczow z Beckerem i Zeballosem? Wyszla.
Wyszla srednia 2-ego podania ponad 80 % z dwoch meczow z Beckerem i Zeballosem ? Wyszla.
Gdzie problem?
Wystarczy czytac DOKŁADNIE co jest napisane. Wygrywanie turnieju jest procesem, a nie pojedynczym meczem i wnioskowac mozna z kazdego meczu rozegranego po drodze. Osobno jest o dwoch pierwszych meczach z Beckerem i Zeballosem, osobno o meczu z Nishikorim, osobno o meczu z del Potro. Tyle. Nic wiecej tutaj odkrywczego nie mam do dodania.
Wystarczy czytac DOKŁADNIE co jest napisane. Juz to chyba napisalem raz...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Shanghai
???? Ferrer D. - Rosol L.
Rosol L. ::: 6,62 ::: Pinnacle ::: 1/10
Ewidentnie widać, że Ferrerowi szampan czyt. &quot;sukces&quot; jakim był finał na Rolandzie Garrosie uderzył mu do głowy. Od tego czasu przegrał w pierwszej rundzie na trawie w Hertogenbosch gdzie bronił tytułu. Na Wimbledonie tracił sety w każdym meczu, później znowu porażka w pierwszej rundzie z Bogomolovem na Mastersie w Kanadzie. W Cincinnati pokonał go już w drugim meczu i znowu Tursunov. Na US Open oprócz jednego meczu z młokosem z Australii, tracił sety w pozostałych meczach. &quot;Dziwna&quot; porażka w Kuala Lumpur to już chyba standard. W Pekinie męczarnie z takimi osobistościami jak Pospisil czy Matosevic. Ja rozumiem, że w 2011 roku David Ferrer był tutaj w finale, ale rok później nie wystartował w tym turnieju z powodu kontuzji z Pekinu. Za to warto dodać, że miał udany powrót na korty, bo wygrał Valencię i pierwszy swój Masters w życiu z Janowiczem. Ja na miejscu Ferrera uciekałbym jak najszybciej do Europy i starał się odbudować formę na kończące turnieje gdzie broni sporą ilość punktów.
Lukas Rosol jest z tego znany, że rok temu pokonał Nadala na Wimbledonie. W tym sezonie po 10 porażkach z rzędu Czech chyba odżył, a tutaj pokonał już w pierwszym meczu Francuza Benneteau, co na pewno jest jakimś plusem w zaaklimatyzowaniu na kortach. Warto też zagrać jakiś set/handicap w stronę Rosola.
Wynik: 6:3 6:4 ⛔
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Czym był spowodowany krecz Berdycha w meczu z Nadalem w półfinale turnieju w Beijing ?
Też się zastanawiam a kurs kuszący na niego i to bardzo
Tak, ale wiesz jeśli to coś poważnego to bardziej jestem w strone Lopeza zagrać bo ten turniej mu siedzi i juz raz pokonał tu Berdycha ;)
Teoretycznie uraz pleców. Możliwe, że skreczował, bo wiedział, że nie ma szans z Nadalem i zbierał siły na Szanghaj. Jak jest to chyba tylko Berdych wie.
No nie wiem czy w półfinale by odpuszczał, ale masz rację to tylko on wie. Ja tam pobiorę Lopeza jak kurs trochę wzrośnie ;-)
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Teoretycznie uraz pleców. Możliwe, że skreczował, bo wiedział, że nie ma szans z Nadalem i zbierał siły na Szanghaj. Jak jest to chyba tylko Berdych wie.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Isner John - Berlocq Carlos 2:0 @ 1.80 ⛔ LOL
Peffka ???? Nie ma innej możliwości w tym meczu jak łatwe zwycięstwo Isnera. Tak pisałem o Isnerze tydzień temu:
Jak dla mnie spokojne zwycięstwo Isnera. John powrócił do bardzo dobrej dyspozycji po długim okresie dość przeciętnej gry. Wszystko wygląda tak jak powinno w jego grze. Serwis funkcjonuje, pewny w wymianach, wytrzymałość też dobra. Na ostatnie 5 turniejów jakie rozegrał zaliczył 3 finały z czego 1 wygrał. A nie grał z byle kim, bo pokonał m.in Djokovica, Del Potro, Raonica, Gasqueta i jeszcze kilku dobrych graczy. Gra równo i nie zalicza żadnych głupich wpadek, jedynym rozczarowaniem może być porażka na US Open z Kohlshreiberem, ale Niemiec zagrał znakomite spotkanie a do tego styl gry Niemca nigdy nie leżał Isnerowi. W Chinach powinien podtrzymać swoją dobrą passę, a Bautista nie powinien go zatrzymać, bo mimo tego, że gra całkiem przyzwoicie i potrafi czasem komuś zagrozić, to jest to zawodnik o półkę niżej od Isnera i nie ma po swojej stronie za dużo argumentów, którymi mógłby zaskoczyć Amerykanina.
W Azji może Isner nie gra już tak rewelacyjnie jak w Stanach, ale ciągle trzyma poziom i nie powinien mieć większych problemów z Berlocqiem, który ani nie jest w dobrej formie, ani na hardzie nie gra za dobrze. Panowie spotkali się w tegorocznym Rolland Garros i na clayu na którym Berlocg mógł mieć jakiekolwiek szanse przegrał gładko 3:0. Teraz tym bardziej nie powinien ugrać seta.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Isner John - Berlocq Carlos 2:0 @ 1.80

Peffka ???? Nie ma innej możliwości w tym meczu jak łatwe zwycięstwo Isnera. Tak pisałem o Isnerze tydzień temu:


W Azji może Isner nie gra już tak rewelacyjnie jak w Stanach, ale ciągle trzyma poziom i nie powinien mieć większych problemów z Berlocqiem, który ani nie jest w dobrej formie, ani na hardzie nie gra za dobrze. Panowie spotkali się w tegorocznym Rolland Garros i na clayu na którym Berlocg mógł mieć jakiekolwiek szanse przegrał gładko 3:0. Teraz tym bardziej nie powinien ugrać seta.
No nie wiem, widziałeś z kim Isner gubi sety w tej Azji? Praktycznie z każdym. W poprzedniej rundzie śmiertelnie męczył się z Giraldo. W Pekinie seta urwał mu jakiś Chinol spoza pierwszej setki. Także przestrzegam.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Robredo - Fognini 1 1.73 unibet
Druga runda turnieju ATP Masters w Szanghaju. Hiszpan Tommy Robredo zagra z Włochem Fabio Fogninim. Grali już ze sobą 6-krotnie, w zeszłym tygodniu w Pekinie górą był Fognini ale ogólnie jest 4:2 dla Robredo. Pamiętać jednak trzeba że w Pekinie Włochowi bardzo pasowała nawierzchnia, był nawet o krok od wygranej z Nadalem. Tutaj już nie jest tak dobrze dla niego, w pierwszej rundzie walczył ze swoim rodakiem kwalifikantem Lorenzim i już nie było tak dobrze, był o krok od wyeliminowania, przegrywał 4:6 4:5 i podanie miał rywal, udało mu się wyjść z tych opresji, ale w całym meczu wygrał o 6 piłek mniej, wiele gemów serwisowych było bardzo trudnych, statystyki pierwszego podania bardzo przeciętne, obaj mieli sporo szans na a w Szanghaju pierwsze podanie ma zdecydowanie decydujące znaczenie. Natomiast Robredo pokonał pewnie Montanesa, oczywiście rywal to dla niego żaden ale ważne że pierwsze podanie dobrze funkcjonowało, zaserwował 9 asów i tylko raz rywal miał szansę na przełamanie. Nigdy Fognini nie grał w Szanghaju dobrze, można powiedzieć nawet że nie idzie mu tu, w 2009 roku jeszcze było nieźle, ale ostatnie dwa występy rok i dwa lata temu kompletna porażka, 0:6 2:6 z Mayerem i 2:6 2:6 z Baghdatisem. Robredo zawsze przechodził tu pierwszą rundę, nie grał jakoś rewelacyjnie ale nie odpadał z byle kim. Powinien jutro pokazać swą wyższość nad Fogninim, to nie korty dla niego, nie powinno być takiej sytuacji jak ostatnio, to był wyjątek, akurat w Pekinie grało się Włochowi świetnie na tamtej nawierzchni, tu już widać że bliżej mu do formy sprzed tego turnieju kiedy to przegrywał wszystko i ze wszystkimi w bardzo mizernym stylu.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#128#
Nicolas Almagro 2:0 - Jeremy Chardy ✅
Kurs: 2.00​

Almagro jak na razie w gazie. Przegrana z del Potro jak dla mnie nie jest niczym szczególnym, ale trzeba dodać, że dopiero po dwóch tie-breakach, więc Hiszpan stawił opór. Wcześniej wyeliminował Nishikoriego z turnieju, więc to dobry znak. Chardy pokonał tutaj Tomica, jak dla mnie niespodziewanie tak jak mogliście się przekonać po poprzedniej analizie stawiałem na Australijczyka i dosyć pewnie. Nicolas pokonał Soedę, co trzeba uznać za powinność, a nawet należytość. Typ 2:0 bardzo prawdopodobny, jeżeli skuteczność u Almagro się utrzyma.
Od kilku spotkań gra na wysokim procencie z obu podań, ale warto zaznaczyć, że grywał raczej z średnimi, bądź słabymi graczami, nie licząc dwóch wspomnianych wyżej. Tam spisał się trochę gorzej, ale nadal przyzwoicie. Jeremy również z Tomicem zagrał dobrze, ale piłki z drugiego serwisu to tylko 37%, więc najlepiej to nie wygląda. Serwis na swoim poziomie, więc nic nadzwyczajnego, chociaż niektóre zagrania na pewno zakłuć mogą. Jak dla mnie typ na czysty win jest raczej oczywistością, ale, że kursy są niskie to wolę zaryzykować trochę bardziej.
Dotychczas grali ze sobą trzykrotnie i z wszystkich rywalizacji zwycięsko wyszedł Hiszpan. Spotkania rozgrywane dosyć dawno, bo w 2008 i 2010 roku. Na hardzie zagrali tylko raz i wygrana 2-1 na korzyść Nicolasa, a set stracony po bardzo zaciętym tie-breaku. Styl gry obu może nam przynieść sporo emocji, żaden z nich nie obawia się błędu i gra agresywnie. Co prawda może to także być obraz i gra błędów, ale to się okaże dopiero jutro. Jeżeli Almagro nie straci pewności siebie i tego zapału co pokazał w I rundzie powinien ograć Francuza bez straty partii.

#129#
Vasek Pospisil- Gael Monfils Over 23.5 gema ✅
Kurs: 1.90​

Zaskakujące zwycięstwo Pospisila w I rundzie z Gasquetem. Co mnie jedynie martwi to niski procent pierwszego serwisu, tak poza tym wszystko było tak jak powinno. Wynik na pewno jest dla większości szokiem, po tym jak widzieli zabójczą formę Francuza. Tym razem musiał uznać wyższość młodego talentu z Kanady. Wystarczy opowieści nie o tym co trzeba, czas na właściwą analizę. Monfils, niedoceniany gracz, nękany przez kontuzje, jednak czasami także &quot;cyrkowiec&quot;. Potrafi przegrać wygraną grę i nawet po nim tego nie widać, żeby się mocno przejmował. Czasami nawet widać uśmiech po takim meczu, więc nie wiem do końca jak to odbierać.
Gael po powrocie w tym sezonie, który może uznać za udany dopiero się aklimatyzuje. W poprzednim dużo przerw spowodowanych urazami, a teraz może to przesada ale szuka jeszcze formy. Niegdyś czołówka rankingu, aktualnie 42 tenisista list ATP Tour. Pospisil, zaskakujący turniej w Montrealu, swój &quot;run&quot; rozpoczął od półfinału w Bogocie. Później trochę przygasł, na US Open zawiódł oczekiwania wielu i już w I rundzie przegrał z Dutrą da Silvą. Świetny serwis i mocny forehand, na pewno nie ma się co mierzyć podczas wymian z Francuzem, ale powalczyć może. Jeżeli ma wygrać musi szybko skracać grę, bo złamać defensywę Monfilsa nie jest tak łatwo.
Over jak dla mnie jest tutaj typem bardzo dobrym, chociaż linia zawieszona bardzo wysoko. Zastanawiałem się nawet nad czystym winem w stronę Vaska, jednak w ostatniej chwili się rozmyśliłem. Jego ostatnie występy nie są najlepsze, a wygrana z Richardem to mógł być jednorazowy wyskok. Jest za młody i mało doświadczony, żeby aż tak mu zaufać, chociaż kurs na pewno kusi. Zobaczymy co obaj gracze nam pokażą podczas dzisiejszego spotkania i czy przede wszystkim nie zawiodą moich oczekiwań. Czeka świetne widowisko, które warto obejrzeć (start o 8:30 czasu polskiego).


#130#
Florian Mayer - Benoit Paire ✅
Kurs: 1.90​

Mayer, dawniej solidny gracz ATP Tour, który w tym sezonie chyba trochę się zagubił. Dobry forehand i przyzwoity backhand. Serwisem nie pokazuje może najmocniejszych uderzeń, jednak zawsze jest precyzyjny i sprawia przeciwnikowi problem. Po drugiej stronie siatki dzisiaj spotka się z Paire, który pokonał w I rundzie swojego rodaka, Simona. Spodziewałem się bardziej wyrównanego spotkania, jednak Gilles zawiódł. Świetna skuteczność z pierwszego serwisu u Benoita (przegrał tylko jedną piłkę) oraz bardzo dobry serwis (12 asów). To trochę powstrzymywało mnie na typowanie przeciwko niemu, jednak na dłuższą metę widać, że zdarzają mu się wpadki.
Porażka w I rundzie US Open z Bogomolovem, w Metz odpadł z Beckerem, a 2 tygodnie temu uległ Leonardo Mayerowi w Challengerze. Jak widać, jeden mecz nie może zamazać tych porażek i nie brałbym tego spotkania aż tak bardzo na poważnie. Florian pokonał pewnie Di Wu z Chin, co musiał zrobić. Nie dał żadnych szans na break pointy i to na pewno bardzo cieszy, ale skuteczność z drugiego serwisu mówiąc kolokwialnie &quot;leży&quot;. Zobaczymy, czy podobnie będzie w spotkaniu z Francuzem, ale mam nadzieję, że chociaż trochę poprawi ten element, bo bez tego o wygraną będzie bardzo ciężko. W ostatnich turniejach jak już przegrywał to z renomowanymi graczami, Tsonga, Gasquet czy Murray. Wielkich nazwisk na rozkładzie nie ma, więc także nie można zbyt koloryzować. Pokonywał tych co musiał i nic ponadto.
Teraz zmierzy się z równym sobie przeciwnikiem i zobaczymy czy podoła zadaniu. Rok temu obaj odpadli w II rundach, więc plan minimum mają już za sobą. Teraz walczą o dodatkowe punkty do rankingu, mam nadzieję, że to Mayer wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku i przede wszystkim swoim doświadczeniem wygra z gorącą głową Paire. Początek spotkania o 10:00 czasu polskiego.

Jak dla mnie to co piszesz to kompletne bzdury, skoro piszesz, że jest w słabej formie a wczorajszy mecz (fantastyczny) to był wyjątek. Chyba ważniejsze jest to co prezentuje w tej chwili a nie to z kim i kiedy przegrywał, prawda?
Nigdzie nie napisałem, że zagrał fantastyczne spotkanie ???? Pierwszy serwis to nie wszystko, więc do perfekcji mu trochę brakło. Wygrał to prawda, ale pisać, że był to wspaniały mecz w jego wykonaniu to też przesada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Mayer F. v Paire B. ⛔
2,18 Betfair
Jak dla mnie spore value podają bukmacherzy w nasze ręce. Florian Mayer w Szanghaju, w pierwszej rundzie pokonał Chińczyka Wu, bez problemowo, innego wyniku się nie spodziewano. Po raz kolejny nie zgadzam się z typem GemSetMecz i uważam, że przyjął zły tok rozumowania, pisząc:
To trochę powstrzymywało mnie na typowanie przeciwko niemu, jednak na dłuższą metę widać, że zdarzają mu się wpadki.
Porażka w I rundzie US Open z Bogomolovem, w Metz odpadł z Beckerem, a 2 tygodnie temu uległ Leonardo Mayerowi w Challengerze. Jak widać, jeden mecz nie może zamazać tych porażek i nie brałbym tego spotkania aż tak bardzo na poważnie.
Jak dla mnie to co piszesz to kompletne bzdury, skoro piszesz, że jest w słabej formie a wczorajszy mecz (fantastyczny) to był wyjątek. Chyba ważniejsze jest to co prezentuje w tej chwili a nie to z kim i kiedy przegrywał, prawda?
Benoit wczoraj zagrał fantastyczne spotkanie i tym przede wszystkim się kieruję. Widać u Niego było nadzwyczajny spokój, rzadko spotykany w grze Francuza. Jak zauważył kolega świetnie działał serwis, który dawał bardzo dużo punktów. Florian Mayer w tym sezonie to cień samego siebie, w rankingu coraz bliżej mu do 100 niż 1. Nie te lata. Paire dopiero jest na początku swojej kariery na wysokim poziomie i w tej chwili jest po prostu zawodnikiem lepszym. Ja ten typ opieram głównie na wczorajszym meczu, który był fantastycznie rozegrany przez Paire. Simon był bez szans, Benoit psuł bardzo mało piłek i znakomicie selekcjonował uderzenia.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Od rana myślę o typie przeciwko FerdkowiSrerdkowi. Zagra z Seppim który zagrał dobry mecz przeciwko Hewittowi. Na H2H nie patrze bo dobrze pamiętamy co zrobił Robredo z Federera na tegorocznym US Open. Co myślicie o typie +1,5 seta Seppi? Szanghaj od zawsze mi się kojarzył z takimi sensacjami jak Nadal z Mayerem &#39;11 czy z Melzerem &#39;10.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Niestety nikt nie wie na co stać Feda. Czy po Nowym Jorku potrenował trochę, żeby w tym roku się jeszcze postawić czy raczej standardowo liczy na swój błysk geniuszu.
Ja nawet myślę o puszczeniu na Seppiego, ale chyba jednak odpuszczę - bo to mimo wszystko gra w ciemno.
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Haas - Brands -typ -3,5 gema Haas win, Bwin kurs 1,68 stawka 5/10✅ W miarę lekko i przyjemnie :grin:
Witam ponownie. Dość szybko bo zaraz mecz. Postanawiam zagrać taki typ. Haas druga młodość wiadomo a Brands ostatnimi czasy obniżył loty. Haas broni ćwierćfinału i powinien sobie spokojnie poradzić z rodakiem pokrywając takie handi.
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
F. Mayer - B. Paire over 22.5 @1.72 Bet365 ✅

Na temat tego spotkania sa różne opinie - jedni widzą faworyta w doświadczonym Niemcu, który dwa lata temu potrafił dojść tutaj do 1/4 finału, inni z kolei we Francuzie, który zagrał wczoraj świetnie przeciw rodakowi Simonowi. Ja spodziewam się wyrównanego spotkania, być może 3-setowego...
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Nishikori - Melzer 2 @ 2,8 ⛔
Patrząc na swoją historię to mimo wszystko rzadko gram dogów, a jeśli już to najczęściej robię to na początku i na końcu sezonu. Wszyscy wiemy, że Japończyk który zawsze kojarzył się z solidnością i zawodnikiem, który poniżej pewnego poziomu nie schodzi, delikatnie ostatnio zawodzi. Nie mówię tu o samych wynikach, które przecież nie są takie złe, a raczej o stylu gry, zdarza mu się przechodzenie obok meczów.
Melzer z kolei na koniec roku złapał kawałek formy tuż przed US Open, później delikatna obniżka, a teraz znowu wydaje się zwyżkować. Pokonanie będącego w bardzo dobrej formie Dodiga musi o tym świadczyć.
Tydzień temu grali ze sobą bardzo równy mecz, Nishikoriemu udało się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść na własnych śmieciach. Nie widzę argumentów dlaczego nie spróbować zagrać na Austriaka.
Zagrałem w dublu z Wawrinką @ 2,8 x @ 1,35 ⛔
 
rickross 71

rickross

Użytkownik
ATP 1000 Shanghai . L.Paes/D.Nestor - V.Pospisil/R.Lindstedt 1 1.44 bet.365 ⛔ aj dziadki z parą z łapanki.wstyd 5-7 6-3 11-13
Typuje zwyciestwo dwóch doswiadczonych championow debla,ktorzy w parze ze soba graja od niedawna bo wiadomo,ze etatowym partnerem Paesa jest Stepanek. Paes/Nestor przeszli jak burza przez turniej w Winston-Salem mialem przyjemnosc ogladac mecz finalowy i gra wygladala dobrze . W poprzednim tygodniu szli po zwycieswto w Pekinie jak burza i w meczu z Fogninim/Seppim naprawde to jakis koszmar,kilka pilek meczowych przy swoim serwisie u tak doswiadczonch getelemenow nie wykorzystac tylu szans to niebywala sytucja i przegrali ten mecz. Mysle ze zadziala to mobilizujaca i beda chcieli osiagnac dobry wynik w dobrze platnym i wysoko obsadzonym turnieju w Shangahu na przeciwko siebie beda mieli Roberta Lindstedta z Vaskiem Pospisilem,pierwszy jest doswiadczonym deblista jednak po rozlace z Rumunem Tecau nie moze znalezc dawnej formy a watpie by Pospisil by mu w tym pomogl. Nie maja szans na pojedynki voleyowe,malo ruchliwy Pospisil bedzie slabym punktem tej rywalizacji. Gram to grubo. ⛔
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
K. Nishikori - Tsonga typ +1,5 seta Kei, Pinnacle kurs - 1,588 stawka 5/10⛔ w pierwszym siecie było blisko później bez komentarza
Tym razem typ na jutrzejszy pojedynek. Obu Panów przedstawiać nie trzeba. Ogladałem dużymi urywkami mecze Japończyka i podoba mi się jego gra. Serwis siedzi no to atak i punkt. Myślę, że powalczy z Tsongą. Kursy na win Japończyka 2,5 bardzo ładne ale ja zagram bezpieczną opcję zapewne gdzieś w granicach 1,5 + będzie na ugranie seta, w końcu Tsonga dopiero wraca po kontuzji i nie myślę aby walczył tu na śmierć i życie. Dla ciekawostki choć uważam, że staty nie grają to h2h 3:0 dla Japończyka.
J.M. Del Potro - T. Haas 1 buk Pinnacle kurs 1,61, stawka 3/10 zwrot
Baaardzo mi się podoba kurs na Del Potro. Poczatkowo wystawili 1,4 coś tam ale taki? Hmm biorę bez zastanowienia za niewielką stawkę. Delpo gra fajny tenis po dłuższej przerwie ostatnio wygrał turniej w Tokyo. Tu napewno nie odpuści. Tak jak wcześniej stawiałem na Niemca tak teraz postawię przeciw niemu ????
Powodzenia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom