>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Sydney, Auckland 12.01-17.01.2015

Status
Zamknięty.
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Benneteau - Mayer
over 22,5 @1,83

Unibet
Mayer zagrał bardzo dobre spotkanie z Janowiczem, nie oglądałem całego meczu ale to co widziałem pokazuje mi że jest w dobrej formie. Francuz pokonał faworyzowanego Kanadyjczyka Pospiliego, spotkania nie ogladałem ale po przebiegu widze że nie dał Vaskowi ani jednej szansy na przełamanie. Spodziewam się tu zaciętego pojedynku, może nawet trzech setów ????
Powodzenia

Troicki - Boleli ✅
1 @1,80

Unibet
Ide tu w stronę Viktora który bardzo dobrze się prezentuje, odbudowy wuje swój ranking. Boleli wygrał łatwo z Goffinem a wcześniej z Matoseviciem który słabo wszedł w sezon. Dla mnie faworytem jest Serb i gram w jego strone.
Powodzenia.
 
D 706

don1

Użytkownik
Pouille L.-Ramos A.

Panowie,trzeba łapać piękne kursiki na Hiszpana. Który tuzem na hardzie nie jest. Ale to co zobaczyłem w finałowym meczu Pouille z &quot;Wesołym&quot; to była jakaś kpina. Forma całkowicie Lucasowi uleciała z końcówki roku ubiegłego w hali. Miał problemy z utrzymanie w dłuższych wymianach piłki w korcie. Ogólnie bardzo słabo zagrał. Tutaj jest tylko i wyłącznie dzięki Robredo,który się wycofał z turnieju. Ramos cudów grać nigdy nie będzie,ale jestem dziwnie spokojny,że te jego przebijactwo w tym meczu zaoowocuje dojściem do 1/2 co dla niego będzie olbrzymim sukcesem.

Ramos A. @1,73 Unibet
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Tenis- ATP Sydney
Del Potro - Kukushkin
Typ: 2 ✅ [0:2]
Kurs: 3,0
Stawka: 2/10j
Bet365
Podaje już teraz bo kursy zaczynają szybko spadać w dół. Del Potro swoje w Sydney już zrobił, zagrał dwa mecze oba zwyciężając. Najpierw w 1 rundzie tak jak typowałem ograł Stakhovsky&#39;ego 2:0 a dzisiejszej nocy wygrał po trudnym meczu z Fogninim 2:1. Forma sprawdzona, kontuzja nie odnowiona więc nie sądzę aby Argentyńczyk tuż przed startem Australian Open po tak ciężkiej kontuzji jeszcze dłużej chciał walczyć w Sydney. Kukushkin sezon zaczął bardzo dobrze. Do tego turnieju przebijał się przez kwalifikacje i wygrał już w sumie 5 spotkań nie tracąc ani jednego seta. Trzeba grać puki kurs jeszcze jest bardzo dobry.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
el-bet 109

el-bet

Użytkownik
Julien Benneteau v Leonardo Mayer Typ1 @1.8 (Sky Bet)⛔⛔⛔

Julien jest po prostu lepszym graczem na hardzie. Naprawdę dobry 2014 rok na tej nawierzchni i bardzo dobry mecz Vaskiem w poprzedniej rundzie. A co do Mayera to wszyscy wiem ze jego ulubiona nawierzchnia to clay i to tam osiąga najlepsze rezultaty. Bardzo dobry kurs na będącego w znakomitej formie Francuza.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dzisiaj było czerwono, to jutro musi być zielono ???? .

ATP Sydney:

Benneteau J. - Mayer L.
Mayer L. ::: 2,11 ::: Pinnacle ::: 3/10
Na przekór większości! Francuz ma już swoje lata, pokonał co prawda Vaska Pospisila, ale parę ładnych lat temu grali ze sobą kilka razy. H2H 1:3 na korzyść Mayera, spotkali się nawet w Sydney gdzie po 3 setach wygrał Julian. Ich mecze były często zacięte. Leonardo pokonał dzisiaj Janowicza, ogólnie dobrze on serwuje i czyta grę, zresztą rok temu zaskoczył w Hamburgu gdzie zagrał piekielnie genialny tenis. Czy powtórzy ten sukces? Ma na to na pewno spore szanse. Moim zdaniem jest to mecz 50% na 50% szans i z tego powodu też typuję na Argentyńczyka.
Wynik: 3:6 (4)6:7 ✅
Del Potro J. - Kukushkin M.
Kukushkin M. ::: 2,62 ::: Pinnacle ::: 2/10
Kukushkin M. +1,5 seta ::: 1,64 ::: Pinnacle ::: 2/20
Pewnie kibice w Australii chcieliby w finale rewanżu Tomica za rok 2014 gdzie wygrał Juan Martin Del Potro. Teraz wrócił po kontuzji i ogólnie niezły cyrk stał się z tym tenisistą. Niby go coś boli, a tu zaliczył dwa zwycięstwa, ale niestety... Fognini po wygraniu 1 seta w dwóch spasował i zaczął psuć na potęgę, dwa sety przegrał do 2 gemów. W trzecim secie skuteczność 1 podania miał na poziomie 30%.
Kazacha spisywałem tutaj na straty, a on grając od kwalifikacji wygrał tutaj już 5 meczów. Mocno serwuje, ma na pewno o wiele lepsze podanie niż Włoch Fabio. Dla niego takie szanse na półfinał turnieju ATP są niezwykle rzadko, dlatego też nie dziwię się, że większość typerów upatruje się dzisiejszej nocy jego triumfu nad JMDP. Są ku temu solidne podstawy!
Wynik: (5)6:7 (3)6:7 ✅
Troicki V. - Bolelli S.
Bolelli S. ::: 2,00 ::: Pinnacle ::: 4/10
Kursy mniej więcej wynoszą 50% na 50% szans. Troicki wraca powoli do ATP, musi zbudować swój ranking i złapać trochę punktów. Wygrał tutaj już 5 meczów łącznie z kwalifikacjami, ale przeciwników nie miał najwyższych lotów. Klizan ewidentnie myślami o Australian Open, a 3 setowe męczarnie z Andujarem to nie jest nadzwyczajny wynik. Włoch za to świetnie rozprawił się z gospodarzem Matosevicem i Goffinem. H2H 1:3 z bardzo odległych lat, dla Bolelliego to ostatni gwizdek w karierze by dojść gdzieś dalej podczas turnieju.
Wynik: 6:3 3:6 7:5 ⛔ @Edit: Z 3:5 w 3 secie! Zabrakło szczęścia w tym przypadku!
Muller G. - Tomic B.
Tomic B. -2 gemy ::: 1,54 ::: Pinnacle ::: 4/10
Tomic miażdży swoich rywali, zresztą napiszę to jeszcze raz. Wygrał już raz ten turniej, a raz był w finale, dokładnie to rok temu. Dla niego ten turniej priorytet w sezonie. H2H 3:0 na korzyść Mullera, ale z dość odległych lat gdzie Tomic był jeszcze młodszy niż dzisiaj. W Sydney Bernard gra o 2 poziom wyżej.
Gilles Muller co prawda też ostatnio jest w świetnej formie, ale ma pewne niedociągnięcia w swojej grze. Stoczył tutaj 2 razy po 3 sety, a mecz z Jeremym Chardym hmm... Francuz okropnie spuchł pod koniec 2 seta i ostatecznie przegrał mecz. Wydaje mi się, że Tomic rozstrzygnie ten mecz pewnie na swoją korzyść.
Wynik: 7:6(3) 7:6(11) ⛔ @Edit: Świetny mecz!
ATP Auckland:
Johnson S. - Anderson K.
Anderson K. ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 3/10
Podobno nic dwa razy się nie zdarza. Dokładnie rok temu spotkali się podczas tego turnieju gdzie w dwóch setach wygrał Johnson. H2H 1:1, Anderson to zawodnik który jak odpali to jest naprawdę groźny. Steve jak na razie pokonał samych ogórków z którymi miał nie lada problem. Mecz może być zacięty, liczę na zwycięstwo w trzech setach Andersona. Ostatnio trochę przeceniłem możliwości Amerykanina, dziś w nocy nastąpi weryfikacja jego umiejętności.
Wynik: 4:6 (8)6:7 ✅
Mannarino A. - Falla A.
Falla A. ::: 3,73 ::: Pinnacle ::: 1/10
Falla A. +1,5 seta ::: 2,00 ::: Pinnacle ::: 2/10
Upatruję się tutaj niespodzianki w tym meczu. H2H 0:1 z 2011 roku gdzie w Delray Beach wygrał bardzo gładko Kolumbijczyk. Zresztą jego tutaj już nie powinno być podczas tego turnieju gdzie przegrał kwalifikacje z De Schepperem, ale trafił do turnieju jako Lucky Loser i wygrał dwa mecze. Dwa pewne zwycięstwa i jedno to właśnie ponownie z De Schepperem. Zresztą przypomnijcie sobie kto zagrał w finale Halle z Rogerem Federerem. To był właśnie Falla na którego nikt nie liczył. Tutaj może być podobnie, bo Mannarino pokonał beznadziejnego na hardzie Delbonisa, a w drugim meczu skreczował Hiszpan Bautista. Kursy mocno przesadzone!
Wynik: 6:3 6:1 ⛔
Pouille L. - Ramos A.
Ramos A. ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 4/10
Ten turniej w Auckland to w ogóle niezwykły cyrk. Nie mam pojęcia jak wczoraj mógł odpaść z turnieju Lu który bronił tutaj finału i to do tego z takim graczem jak Ramos. Skoro Hiszpan już zaliczył dwa udane zwycięstwa to myślę, że i zaliczy trzecie awansując do półfinału.
Francuza tak na dobrą sprawę nie powinno już tutaj być. Przegrał w kwalifikacjach z Vesleyem, ale po wycofaniu się z Robredo wskoczył na jego miejsce gdzie musiał pokonać kolejnego ogórka o którym nie mam pojęcia - Michael Venus. Pouille to rocznik 1994 jakby ktoś nie wiedział.
Wynik: 6:3 6:2 ⛔ @Edit: HAHAHA !!!
Young D. - Vesely J.
Vesely J. ::: 1,73 ::: Pinnacle ::: 3/10
Według pewnego schematu powinien wygrać tutaj Donald Young, ale pomimo to gram na reprezentanta Czech który w Auckland złapał chyba życiową formę. Zaliczył 4 pewne zwycięstwa tracąc set tylko z Gulbisem.
Amerykanin już parę razy na początku sezonu osiągał dobre wyniki, ale bardziej go pamiętam z żenującej serii bodajże 13 meczów przegranych pod rząd. W Nowej Zelandii jak na razie dwa razy stracił set z zawodnikami z poziomu challenger. Vesely jest tutaj słusznym faworytem.
Wynik: 2:6 3:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Mannarino -4 vs Falla 1 @1,92 Pinnacle ✅ (6:3 6:1)
Falla od dłuższego czasu bez formy, poprzedni sezon pokazał, że Kolumbijczyk albo się mocno zestarzał, albo ma jakieś inne problemy. Jego forehand już nie jest taki skuteczny jak jeszcze niedawno, sporo marnego bezsensownego przebijania. Tutaj udało mu się przebrnąć przez kwale, mimo przegranej z Schepperem w ostatniej rundzie- wszedł jako LL.
Trafił na Stathama i wyglądał na prawdę słabo. Tamten karzełek paroma średnio-mocnymi uderzeniami obnażył braki Falli w defensywę, prawie zupełny brak kontry i zrobiło się 3:1 dla niego. Później bez udziału przeciwnika zaczął wyrzucać piłki, na prawdę spore prezenty tam szły dla Kolumbijczyka. Mimo obniżenia poziomu gry Stathama, który z głębi kortu grał słabo, piłka w żenujący sposób często zawadzała o pole karowe, to Falla nic nie mógł zrobić, bo po prostu brak u niego było dobrej ofensywy. Przebijali tak sobie czasem bez końca. Zresztą na przestrzeni całego meczu można było zauważyć, że nawet jak już Alejandro zdobędzie przewagę w akcji i ma przed sobą tylko uderzenie kończące, to gra wtedy bardzo słabo, niepewnie, dając wielokrotnie przeciwnikowi okazję do obrony lub nawet skutecznej kontry. Co prawda pod koniec seta Falla zaczął grać nieco lepiej, ale w 2. secie wróciło wszystko do normy. Tamten ciągle grał króciutkie piłki (nawet ta rotacja tam niewiele pomagała, zawodnik dobrze czujący się na korcie atakowałby to aż miło), sporo wyrzucał. Tak na prawdę Statham zagrał dobrze jak zwykle techniką slajsową + ... serwisem. A przynajmniej dobrze na tyle, że Falla często wywalał jak głupi returny lub po prostu tym returnem wystawiał piłki w żenujący sposób. A trzeba przyznać, że serwis może i dobry jak na Stathama, może i przyzwoity na Fallę, ale dziś w nocy Kolumbijczyk będzie miał do czynienia z podaniem zdecydowanie lepszym- Mannarino to już jest półka wyżej.
Francuza nie ma za bardzo co oceniać na podstawie wygranej w 1. spotkaniu, bo tam Delbonis zagrał po prostu koszmarnie, ale sama gra wyglądała bardzo regularnie, widać czuje te korty i jego uderzenia wyglądają pewnie. Potwierdził to z Bautistą, który w 1. secie grał całkiem normalnie, starał się rozrzucać przeciwnika, złapać na błędach...(w drugim secie do stanu 1:2* grał dalej, ale po połamaniu się po prostu się obraził i podziękował za grę, odmawiając nawet pomocy lekarskiej). Tyle że tutaj bez dobrego ofensywnego uderzenia ciężko jest wygrać z Adrianem, gość serwisy średnio-mocne bądź nawet mocne returnuje bardzo dobrze, w polu jest jak ściana, ciężko go złamać. Może nie jest to wybitnie efektowny zawodnik, ale efektywnością potrafi zabić przeciwnika. Mało błędów, zwykle zachowawcze, ale jednak zdecydowanie kierowane uderzenia (po prostu z większym marginesem błędu). Jego nadgarstek od zawsze wygląda nieco sztywno, ale to są trochę pozory- oczywiście nie odkręci piłek tak jak Nadal, ale w defensywie i graniu jak &quot;ściana&quot; przeciwko takim graczom jak DelBonis, Bautista czy właśnie według mnie Falla, jest w sam raz. Przede wszystkim widzę tu dużo szans na brejki dla Adriana, a przynajmniej jeśli Alejandro nie zacznie serwować (a już dawno nie widziałem go porządnie podającego). W akcjach dłużej z pewnością powinien się utrzymywać Francuz, dodatkowo, żeby nie było, on przecież też potrafi błysnąć jakimś mocnym uderzeniem po linii wykorzystując element zaskoczenia- tutaj wychodziło mu to na pewno lepiej niż jego dzisiejszemu przeciwnikowi. W dodatku Mannarino to nie jest zawodnik, który szybko traci koncentrację czy się gubi, fakt dzieje się to czasem, ale jednak Falla to zawodnik, któremu zdarza się to zbyt często. M. in. mecz ze słabym Stathamem to pokazał, po wymęczonym przełamaniu popełnia szybkie 4 błędy przy swoim podaniu i karzeł wraca do gry...
Podsumowując, biorąc pod uwagę poprzedni rok Falli, jego ogromne problemy z regularnością i głównym uderzeniem z arsenału tenisowego, nie widzę jego wielkich szans z taką ścianą jaką jest Adrian. (nie zmieni nawet tego wygrana Falli z Schepperem, której nie dało się niestety oglądać- ten zawodnik ma takie mecze, że jak nie wchodzi to pozamiatane). Dodatkowe atuty Francuza opisane wyżej skłaniają mnie do myśli, że powinien chociaż raz w każdym secie przełamać Kolumbijczyka, a jeśli obydwaj zagrają tak jak w poprzednich spotkaniach, to powinno się to zdarzyć może nawet więcej razy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
Bernard Tomic vs Gilles Muller
Typ: Tomic (-3.5) @2

Kolejny przeciwnik na drodze Kangura do finału, bo spodziewam się, że tak będzie, przy tej dyspozycji jaką Bernard prezentuje co roku w Sydney. Tomic idzie jak burza, gra bardzo dobrze i to jest &quot;jego&quot; turniej. Kurs na jego zwycięstwo w całym turnieju to 3.50 i na to także polecam zagrać i to wcale nie za małą stawkę. H2H 3:0 dla Mullera, jedno zwycięstwo Luksemburczyka nawet w Australii, ale Tomic miał wtedy 16 lat... Spodziewam się srogiego rewanżu za te porażki i końca turnieju dla Gillesa po dwóch setach. Muller o dziwo dostarcza swoim rywalom stosunkowo dużo BP, Tomic w takim gazie i z tak żywiołową publicznością za plecami powinien to skrzętnie wykorzystać.

Juan Martin Del Potro vs Mikhail Kukushkin
Typ: Powyżej 22.5 gemów w meczu @1.90

Mecz zagadkowy i raczej nie podejmowałbym się tutaj stawiania zwycięzcy. Del Potro po kontuzji wygrał już swoje dwa pierwsze mecze i teoretycznie ma już jakieś przetarcie przed AO. Nie sądzę, żeby jednak całkiem odpuścił, więc myślę, że zobaczymy trochę walki na korcie. Kukushkin będzie biegał do ostatniej piłki, on nie ma nic do stracenia bo otwiera się przed nim szansa na ciekawy wynik w turnieju ATP, co raczej nie często mu się zdarza. Którykolwiek z zawodników przegrywając pierwszego seta raczej nie będzie już myślami w szatni. Del Potro nie odpuści (zwycięzca turnieju z przed roku), Kazach powalczy i jest w dobrej formie. Stawiamy over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Strasznie dziwią mnie kursy wystawione na mecz Falla - Mannarino. Ja rozumiem, że Francuz jest faworytem, ale że aż takim? Coś mi tu śmierdzi. Normalnie grałbym +1,5 seta na Kolumbijczyka, bo okazja wydaje się przednia, ale obawiam się, że tak rozłożone proporcje są czymś spowodowane. Może Falla ma jakąś kontuzję? Tak czy siak, nie ruszam tego meczu, bo pachnie mi tu wałkiem w jedną lub drugą stronę ;)
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Julien Benneteau v Leonardo Mayer (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK 36 67 ⛔ :;/: na styku
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 2.20
Stawka: 150 | Do wygrania: 180 PLN
Bet365

Zgadzam się z opinią Shakala i wg mnie też jest to mecz z gatunku fifty/fifty. Stąd też i moja propozycja, która godzi zarówno sympatyków Juliena jak i Leonardo a po całkiem atrakcyjnym kursie (większym niż WIN w jedną bądź drugą stronę). Owszem Mayer potrafi mieć przebłyski na nawierzchni HARD (o czym już pisano) to jednak na &quot;mączce&quot; gra najwięcej i tę nawierzchnię preferuje &quot;considers clay as favourite surface and forehand as strength&quot; (źródło: http://www.atpworldtour.com/). Tutaj stawka już mała nie jest, bo grają o SF 250, więc jest się o co bić przy okazji pozostając w rytmie przed AO. Na pewno Mayer tutaj powalczy i tanio meczu nie odda.
Julien natomiast poza CLAY&#39;em lubi też grać na nawierzchniach twardych, zwłaszcza w warunkach halowych. Pokazuje to tylko jakim uniwersalnym graczem jest Benneteau i jak groźnym na różnych nawierzchniach. Kolejnym argumentem Francuza jest dobra gra przy siatce, co z kolei wyniósł z gry deblowej, w której jest przecież w czołówce światowej. Lubię oglądać Francuza kiedy jest w dobrej formie, w której to potrafi się &quot;postawić&quot; najlepszym w tourze. Żeby daleko nie sięgać pamięcią to wystarczy sobie przypomnieć Mastersy z końcówki zeszłego roku, gdzie to Julien w Shanghai osiągnął QF ulegając wielkiemu Rogerowi (szacun za &quot;tysiączkę&quot; mu się należy) a jeszcze wcześniej w Cincinnati przegrał dopiero w SF z &quot;fighterem&quot; Ferrerem.
Są argumenty za jednym i drugim, dlatego wg mnie to będzie bardzo zacięte spotkanie i raczej nie powinno się skończyć tylko w jedną stronę... Dodatkowo jak się popatrzy na ich H2H gdzie na cztery rozegrane spotkania aż w trzech mieliśmy sporo walki i żaden z graczy nie wygrał do zera. Bilans na pewno lepszy dla Mayera jednak ten jeden mecz który przegrał z Francuzem był właśnie na nawierzchni HARD. Mam mieszane uczucia i w zasadzie lepszym typem może się okazać postawić na WALKĘ w tym meczu niż strzelanie w jedną lub w drugą stronę, które wg mnie jest zdecydowanie trudniejsze do zdecydowania.
=================================================================
???? Steve Johnson v Kevin Anderson (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK 46 67 ⛔ :;/: to samo
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 2.20
Stawka: 112 | Do wygrania: 140 PLN
Bet365

Dorzucam &quot;na sucho&quot; typ na trzy sety w meczu Johnsona z Anderson. Rok temu również się spotkali w tym turnieju i górą był Amerykanin, co było na pewno niespodzianką w tamtym meczu. Myślę, że Kevin będzie starał się zrewanżować za tamtą porażkę, ale łatwego zadania nie będzie miał nie będzie, gdyż Steve jest w całkiem niezłej dyspozycji. Anderson z jednej strony potrafi zagrać fatalnego seta, aby w drugim pokazać swoje umiejętności. Wg mnie nie skończy się w tym meczu gładko w jedną bądź drugą stronę i zobaczymy trzy sety.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Johnson vs Anderson 1, 2.4 @5Dimes
Johson +2.5g = 1.847 @5Dimes

A ja tutaj zaufam jednemu z moich ulubionych. Bukmacherzy nie tylko przeceniaja mozliwosci Andersona ale i nie wierza w Johnsona. Amerykanin juz nie raz pokazal ze jest w stanie walczyc jak rowny z rownym z TOP 10-20, i smieszne kursy na przeciwnikow Johnsona typu 1.3-1.5 ( czyli w granicach 2.5, 3.5 handi) nie wchodzi. Dzieje sie to za sprawa serwisu Johnsona ktory nie jest latwo przelamac i zwyczajnie sety koncza sie tie-breakami. Anderson, stary wyga w porownaniu z Johnsonem, i widac ze forma powoli zaczyna spadac i mozna to bylo zauwazyc w koncowce poprzedniego sezonu. Zbytek formy mozna usprawiedliwic klopotami rodzinnymi, ale pytanie czy sie przygotowal do sezonu. W mojej opini nie, bo wygrana z Struffem chluby nie przynosi i jesli forma ma przyjsc to najwyzej na AO. Johnson w ogolnie lepszej dyspozycji i napewno bedzie zalezalo na wygranie tego pojedynku bo polfinal zapowiada sie dosc lagodny jesli przejdzie Andersona. Czego sie tylko obawiam to czestego podkrecania pilek przez Johnsona, bo po kazdym jego uderzeniu mam obawe czy pilka przejdzie na drugi koniec kortu.... Poprostu mecze z jego udzialem to dla osob z mocnymi nerwami.
Przewidywany wynik: 6:4,7:6 ( wnioskuje ze bedzie 2:0 jesli Johnson to wygra)
PS. Wrzucilem staty Johnsona do excela, i 52 meczy na 135 (38%) bylo wiecej niz 24+ gemy w meczu nie zaleznie czy wygral czy przegral. Powyzszy wynik, 6:4, 7:6, bylby na styk czyli 23gemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W ogóle kto gra w tych półfinałach ATP Auckland i Sydney ???? . Kukushkin 66 (Q), Mayer 28, Muller 45, Troicki 92 (Q); Anderon 16, Veseley 63 (Q), Pouille 136 (LL), Mannarino 44.

ATP Sydney:

Muller G. - Troicki V.
Muller G. ::: 1,97 ::: Pinnacle ::: 7/10
Wygra turniej Muller G. ::: 3,75 ::: Bet365 ::: 1/10
To jest moja perła dnia na jutro. Szczerze to jestem zaskoczony kursami, bo dla mnie wyraźnym faworytem meczu jest tutaj Gilles Muller. Z meczu na mecz jego forma po prostu rośnie! Pisałem już o nim podczas turnieju w Chennai gdzie zagrał naprawdę nieźle, ale uległ Wawrince który po raz drugi wygrał turniej w Indiach.
Reprezentant Luksemburga w Sydney pokonał będącego w świetnej formie Australijczyka Samuela Grotha ze świetnym serwisem, kata Łukasza Kubota w Brisbane. Muller wygrał również z Jeremym Chardym który potrafi grać w tenisa, nie raz bywając niezwykle groźny. Ostatnie jego zwycięstwo to te dzisiejsze nad gospodarzem Bernardem Tomicem. Kapitalny mecz, genialny! Dyspozycja serwisowa Mullera na niesamowitym poziomie, 80% trafionego 1 serwisu, 82% wygrane piłki po pierwszym serwsie, 25 asów przy 0 podwójnych błędach (Janowicz może mu co najwyżej ręcznik podawać). W skrócie - wyglądał świetnie.
Co można napisać o Troickim? Wraca powoli do ATP i buduje swój ranking. W Sydney gra od kwalifikacji i wygrał tutaj już 6 meczów, ale nie miał aż tak silnych przeciwników, a przede wszystkim dobrze serwujących jak Muller. Klizan po dobrym występie w Birsbane w Sydney ewidentnie odpuścił, Hiszpan Pablo Andujar pokonał podstarzałego Nieminena, ale urwał też set Troickiemu który nie ma stabilnej psychiki co pokazał dobitnie dzisiaj w meczu z Simonem Bollelim. Równie dobrze Włoch mógł przegrać ten mecz w dwóch setach i go wygrać w 3, ale zabrakło... dobrego podania!
Co by nie mówić, ale Muller robi na korcie o wiele lepsze wrażenie, wytrzymuje długie wymiany, ma lepsze podanie, jest to dla mnie kandydat do końcowego zwycięstwa w turnieju.
Wynik: 2:6 4:6 ⛔
Kukushkin M. - Mayer L.
Powyżej 21 gemów ::: 1,52 ::: Pinnacle ::: 4/10
Nie mam zielonego pojęcia kto w tym meczu może wygrać. To jest przykład rasowego, 100% meczu 50% na 50% szans. Naprawdę trudno mi tu wskazać faworyta. Z jednej strony Kukushkin który gra od kwalifikacji, wygrał już 6 meczów, a z drugiej strony Mayer Leonardo który też dobrze serwuje, pokonał Janowicza czy Benneteau. Rzut monetą, walka o finał turnieju ATP. Myślę, że mecz będzie niezwykle zacięty i żaden z nich nie odpuści, 3 sety wcale nie są wykluczone, ale gram po najniższej linii oporu.
Wynik: 6:4 6:4 ⛔
ATP Auckland:
Pouille L. - Mannarino A.
Mannarino A. -1,5 seta ::: 1,99 ::: Pinnacle ::: 3/10
Mannarino A. -2,5 gema ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 3/10
Dziwny przebieg awansu miał ten Pouille z poza setki rankingowej z rocznika 1994. Trafił do turnieju fartem jako Lucky Loser, później miał do pokonania kompletnego ogórka Venusa. W następnej rundzie szok! Ramos który pokonuje Lu w gładkich dwóch setach, przegrywa z Lucasem. Tak oto grafia do finału gdzie zagra z Mannarino.
Dwóch Francuzów na korcie, ale nie liczę tutaj na jakieś ustawki czy cokolwiek. Adrian zniszczył tutaj swoich przeciwników, najpierw Delbonisowi oddał 2 gemy, później 1 set wygrał z Bautistą-Agutem do 2 gemów, a z Fallą oddał 4 gemy. Jest forma to i są wyniki. Myślę, że pokaże to w półfinale turnieju i awansuje do ścisłego finału, dla takich zawodników zdarza się to niezwykle rzadko. Mannarino jest moim zdaniem o klasę bądź nawet dwie lepszy.
Wynik: 4:6 6:3 5:7 ⛔
Anderson K. - Vesely J.
Anderson K. ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 4/10
Spotkali się rok temu podczas Australian Open. Mecz był 5 setowy i niezwykle zacięty, oczywiście na korzyść Andersona, dlatego jutro możemy spodziewać się podobnej walki na korcie. Większe szanse daje Kevinowi z powodu doświadczenia i lepszego serwisu. Vesely w życiowej formie podczas tego turnieju, ale wszystko kiedyś się kiedyś kończy. Jego przeciwnicy poza Gulbisem który ma gorącą głowę, nie byli po prostu najwyższych lotów. W nocy będzie go czekał naprawdę solidny sprawdzian przeciwko bombardierowi.
Wynik: 4:6 (4)6:7 ⛔
Dziś komplet 0/4 !!! ????
https://www.youtube.com/watch?v=GKhh_doiEyQ
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Muller vs Troicki @2,00 Unibet Typ: Troicki ✅ 2:6, 4:6
Edit: Szkoda że wszystko nie zagłałem przeciwko AKA_SHAKALOWI;) (żarcik). A swoją drogą dzień konia dla Mullera się skończył. Stosunek asów 13:9 dla Troickiego. Czekamy na Pliskovą teraz...
Skąd taki tyP/ Bo AHA_SHAKAL gra na Mullera;-)) A tak na poważnie to uważam, że kursy wystawione w miarę prawidłowo z lekkim wskazaniem na Troickiego. Najpierw odniosę się do tego co napisał AKA_Shakal wyżej. Oglądałem dzisiaj obydwa spotkania. Spotkanie Mullera i Tomica kapitalne - szczególnie tie-break drugiego seta (jak ktoś znajdzie powtórkę polecam obejrzeć bo działo się tam). Muller serwował dzisiaj jak zaczarowany, rzeczowyście 0 DF, jednak nie znaczy że tak będzie i jutro. Tomic w kluczowym momentach psuł set-pointy a wynikało to jeszcze moim zdaniem ze zbyt małego doświadczenia i być może nerwowości spowodowanej początkiem sezonu. Troicki z kolei był już prawie poza burtą, dużo nerwowości w jego grze jednak umiejętności w porównaniu do Mullera bezapelacyjnie po jego stronie.
Podsumowując: Spotkanie zapowiada się bardzo wyrównanie, dlaczego zatem Troicki?? Moim zdaniem jego gra jest dużo bardziej agresywna niż tenis Tomica to będzie kluczem do zwycięstwa z Mullerem. Jest szybszy w dobiegach do piłki a serwisem tylko nieznacznie ustępuje Mullerowi (dzisiaj także zaserwował 16 asów, Muller 25). Uważam, że Mullerowi drugi taki dzień serwisowy się nie powtórzy. Mam także nadzieje, że Troicki poprawi skuteczność % jeżeli chodzi o zdobyte przełamania bo dzisiaj na 14 szans wykorzystał jedynie 3 co jest moim zdaniem tragedią. Nie zmienia to jednak faktu że szanse na przełamania musiały zostać wypracowane z gry więc ta ilość też ma znaczenie. W moim odczuciu kursy powinny być 1,80-2,00 w stronę Troickiego. Od 7:00 oglądamy zatem. Zapowiada się arcy ciekawe spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
K 49

kamilekw2

Użytkownik
Mannarino vs Vesely BET365 Typ: Mannarino 2,37
Dzisiaj w nocy czeka nas pojedynek dwóch zawodników, którzy jeszcze nie zdobyli tytuły ATP, więc mobilizacja będzie 100%, poza serwisem, który też nie jest jakąs wybitną bronią Czecha, Mannarino przeważa w każdym elemencie gry. Pamiętam jego mecz z tamtego sezonu z Tomasem Berychem, gdzie do stanu 1:1 w setach walczyl, jak równy z równym. Przytaczam ten mecz, ponieważ Francuz potrafi rozrzucac rywali po korcie, a gdy ma dzień, na kortach twardych potrafi powalczyc nawet ze scislą czołówką. Gdyby to byla inna nawierzchnia, na pewno zastanowiłbym się nad typem, a tak uważam go za opłacalny (60-40%- moim zdaniem). Znaczną przewagą po stronie starszego zawodnika jest tez doswiadczenie i ogranie na kortach twardych, francuz zwyczajnie nie lubi innych nawierzchni. Jaki bedzie wynik dowiemy się dzisiaj w nocy o 2.30 polskiego czasu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dziś trochę przeczesałem internet i eureka! Znalazłem genialną receptę (pewien system bukmacherski) na typy które nie wchodzą. Wielu typerów pewnie jeszcze o nim nie wiedziało, ale z racji, że mam dobre serce to chciałem się nim z Wami podzielić ;). Tutaj macie wszystko wyjaśnione jak zarabiać na zakładach bukmacherskich i trafić do działu VIP, później już tylko czekają wakacje na Malcie!

ATP Sydney:

Kukushkin M. - Troicki V.
Kukushkin M. ::: 2,41 ::: Pinnacle ::: 2/10
Kukushkin M. +1,5 seta ::: 1,52 ::: Pinnacle ::: 2/10
Kukushkin M. +3 gemy ::: 1,72 ::: Pinnacle ::: 2/10
Powyżej 22 gemy ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 2/10
Wielki finał, prawdopodobnie mało kto spodziewał się takiej pary w finale. Moim zdaniem jest to mecz 50% na 50% szans, a powiem nawet więcej i nie boję się zaryzykować tego stwierdzenia. Reprezentant Kazachstanu jest tutaj małym faworytem meczu! To jest jego turniej, gra od kwalifikacji, życiowa forma, w półfinale rozniósł Leonarda Mayera. Pokonał Juana Martina Del Potro. Dla niego finał ATP nie zdarza się dość często i dlatego liczę z jego strony na 200% zaaganżowania.
Muller mnie dzisiaj zawiódł po całości i nie tylko mnie, bo na pewnych portalach 90% typowało jego zwycięstwo, więc nie jestem sam, ale to żadne pocieszenie po porażce. Nie miał dzisiaj tak dobrej dyspozycji serwisowej, a Troicki zagrał jeden z lepszych meczów. O czym się przekonaliśmy to po dobrym meczu przychodzi ten gorszy. Nadal jestem zdania, że Troicki jeszcze na swój triumf w ATP musi poczekać. Osiągnął tutaj dużo, ale Kukushkin od pierwszego meczu na turnieju gra na genialnym poziomie. Mecz prawdopodobnie będzie zacięty i nikt nie odpuści dlatego stąd takie typy na styku. Większe szanse daje po prostu Kazachowi.
H2H 1:3, ale Troicki wygrywał ponad 5 lat temu, a Kukushkin już go raz odprawił w Australii podczas Australian Open w 2012 roku.
Wynik: 2:6 3:6 ⛔ @Edit: Ehh... kontuzja...
ATP Auckland:
Mannarino A. - Vesely J.
Vesely J. ::: 1,64 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Powyżej 21 gemów ::: 1,59 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔
Walka będzie na całego, ale fakty są takie:
Jakich przeciwników miał Francuz? Beznadziejny Delbonis na hardzie, Hiszpan Bautista-Agut skreczował w drugim secie po przegranym secie 6:2, później Falla który również nie był ostatnio w wybornej formie, no i w półfinale... Rocznik 1994 z poza setki rankingowej.
Reprezentant Czech pokonał tutaj samych klasowych przeciwników jak Anderson, Donald Young który od paru sezonów gra w Auckland dość dobrze (przynajmniej się stara o dobry wynik), Gulbis itd.
Młody nieokrzesany, niezwykle ambitny! Należy mu się ten tytuł jak psu buda za to co zrobił w Nowej Zelandii. Liczę na to, że nikt nie odpuści bo obaj dobrze serwują, dlatego wszystko może rozstrzygnąć się w tie-brekach.
Wynik: 3:6 2:6 ✅
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Tenis- ATP Sydney
Kukushkin - Troicki
Typ: 1 ⛔ [0:2]
Kurs: 2,41
Stawka: 2/10j
Pinnacle
Zgadzam się z kolegą AKA SHAKAL co do typu na Kazacha. Praktycznie wszyscy już zaczynają żyć pierwszym w tym sezonie Wielkim Szlemem ale na przykład dla finalistów w Sydney jest to w tej chwili sprawa drugiego planu. Dla nich najważniejszy jest w tym momencie jutrzejszy finał. Myślałem, że kurs na Kukushkina będzie niższy ale jest wysoki co cieszy. Rzadko zdarza się ay obaj zawodnicy do finału dotarli aż z kwalifikacji, zarówno Troicki jak Kukushkin wygrali w Sydney już 7 spotkań a mimo to do tytułu jeszcze o jedną wygraną za mało. Kukushkin nie stracił jeszcze seta podczas całego turnieju, Troicki przegrał trzy. Mikhail ma chłodniejszą głowę i może mu to jutro pomóc bo temperament Serba bywa czasem jego wrogiem. Wracając do Australian Open to Kukushkin miał więcej szczęscia w losowaniu. W I rundzie zagra z Tunezyjczykiem Jaziri natomiast Victor Troicki wydaje się, że będzie musiał trochę bardziej się pomęczyć bowiem zmierzy się z Jiri Veselym.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
type-man 458

type-man

Użytkownik
Mariannin vs Vesely BET365 Typ: Mannarino 2,37
Dzisiaj w nocy czeka nas pojedynek dwóch zawodników, którzy jeszcze nie zdobyli tytuły ATP, więc mobilizacja będzie 100%, poza serwisem, który też nie jest jakąs wybitną bronią Czecha, Mannarino przeważa w każdym elemencie gry. Pamiętam jego mecz z tamtego sezonu z Tomasem Berychem, gdzie do stanu 1:1 w setach walczyl, jak równy z równym. Przytaczam ten mecz, ponieważ Francuz potrafi rozrzucac rywali po korcie, a gdy ma dzień, na kortach twardych potrafi powalczyc nawet ze scislą czołówką. Gdyby to byla inna nawierzchnia, na pewno zastanowiłbym się nad typem, a tak uważam go za opłacalny (60-40%- moim zdaniem). Znaczną przewagą po stronie starszego zawodnika jest tez doswiadczenie i ogranie na kortach twardych, francuz zwyczajnie nie lubi innych nawierzchni. Jaki bedzie wynik dowiemy się dzisiaj w nocy o 2.30 polskiego czasu.
Manarinno vs Vesely Typ: Vesely @1,60 Unibet

Tak z ciekawości zapytam, oglądałeś ostatnio spotkania tych zawodników? Jeśli tak, to chyba zauważyłeś, że ich poziom jest bardzo zbliżony i ze stwierzeniem, że Mannarino jest lepszy w każdym elemencie gry jest według mnie mocno niezasadne. Vesely złapał bardzo dobrą formę i według mnie wygra to spotkanie. Serwis na pewno po stronie Czecha a w kluczowych momentach jest on bardzo ważny...
Osobiście przed spotkaniem tego nie gram bo kurs jest zwyczajnie według mnie zbyt niski. 1,75 to minimum przy którym odważyłbym się w to wejść gdyż tak jak napisałem wyżej ich poziom jest bardzo zbliżony. Jednak podsumowując moim zdaniem to Czech wyjdzie zwycięzko z tego pojedynku...
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
ATP Auckland, 02:30
Mannarino - Vesely 2 @ 1,57✅
Bet365

Vesely stoi przed szansą pierwszego triumfu w turnieju 250. Młody Czech jest w formie, pokonanie Gulbisa czy Andersona wymaga umiejętności i dobrej dyspozycji. W finale czeka nieco mniej wymagający rywal, stąd sądzę, że sobie poradzi. Adrian Mannarino tak naprawdę drogę miał bardzo łatwą, nie pokonał nikogo znacznego, a Jiri naprawdę ma argumenty. Dobry serwis, pewność w wymianach. Na korzyść Francuza jednak doświadczenie, ale po takim kursie próbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
1 409

153040

Użytkownik
Kukushkin - Troicki 2 @ 1.96
+ over 22.5
AKA SHAKAL:
&quot;Reprezentant Kazachstanu jest tutaj małym faworytem meczu! To jest jego turniej, gra od kwalifikacji, życiowa forma, w półfinale rozniósł Leonarda Mayera. Pokonał Juana Martina Del Potro. Dla niego finał ATP nie zdarza się dość często i dlatego liczę z jego strony na 200% zaaganżowania. &quot;
- Troicki również gra od kwalifikacji ?
- z tą formą to dzisiaj będzie miał raczej ciężko bo w ostatnim meczu dało się zauważyć jego błędy
- rozniósł Mayera ? - ok niech będzie
- Del Potro ? - Potro był tylko poćwiczyć po przerwie
- skoro finał ATP nie zdaża się dla Kazacha zbyt często to raczej będzie nerwowy niż opanowany
JA tutaj widze Troickiego i/lub over
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom