>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Sydney, Auckland 12.01-17.01.2015

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Miejsce: Sydney, Australia
Data rozgrywania: 12.01.2015-17.01.2015
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $ 494,310
Oficjalna strona turnieju: http://www.apiainternational.com.au/
Drabinka: http://www.apiainternational.com.au/draws
Plan gier: http://www.apiainternational.com.au/schedules/order-of-play
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-sydney/

Miejsce: Auckland, New Zealand
Data rozgrywania: 12.01.2015-17.01.2015
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $ 519,395
Oficjalna strona turnieju: http://www.festivaloftennis.co.nz/heinekenopen/
Drabinka: http://www.festivaloftennis.co.nz/heinekenopen/draws
Plan gier: http://www.festivaloftennis.co.nz/heinekenopen/schedule
Zestawienie kursów:

Zapraszam wszystkich do dyskusji i pisania analiz​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jozzy22 561,4K

jozzy22

Użytkownik
I runda kwalifikacji Sydney
Sugita Y. - Mott B.
Typ: 1 Kurs: 1.80
Przeglądając oferte wzrok mój przykuł ten oto mecz.
Sugita - 131 miejsce w rankingu ATP.Znany w szerokim świecie Japończyk grający może nie na poziomie Keia ale solidny zawodnik trzymający swój poziom.
Naprzeciw niemu kompletnie nieznany zawodnik z Australii:
Mott B. - 580 miejsce w rankingu i kariera o wiele mniej imponująca niż rywala
Skąd tak wyrównane typy nie wiem ale żal nie skorzystać z

Wynik: 3:6 6:2 6:2 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Reid-Nieminen 2 @1.22
Jeszcze poczekam chwile jak to ugryza inne buki (jedni robia wzrosty kursow, inni spadki), ale jak ktos nie gardzi malym kursem do kombinacji to w mojej opinii jak znalazl. Turniej dla Fina absolutnie wyjatkowy, zawsze Jarkko gra na maxa, jak juz przegrywa to naprawde z zawodnikami, ktorzy odgrywaja czolowa role. Do dzis pamietam wspanialy mecz Nieminema w finale z Nalbandianem kilka ladnych lat temu, a w koncu sam Nieminem triumfowal tutaj w koncu w 2012 roku, klilka ladnych lat pozniej po tamtym finale. Nie liczac wpadki w ostatnim sezonie z Kavcicem, chociaz nie wiem czy mozna to nazwac wpadka patrzac jak dobrze Kavcic zagral, to Fin pokazuje tu zawsze spora czesc mozliwosci. Zgodze sie, ze Jarkko nie jest najmlodszym tenisista, ale przeciez on cale zycie na korcie opiera na bieganiu. Fin mial bardzo slaby ostatni sezon i musi zaczynac od eliminacji, ale zaryzyykuje w ciemno ze on te eliminacje przejdzie. Matt Reid to jest przyzwoity zawdnik challangerowy, Australijczyk, ale jak tu nie postwic na Nieminena. Szczerze nawet to ta porazka w Brisbane z Duckworthem nawet mniej dziwi skoro Fin musi zaczynac turniej w Sydney od kwalifikacji. Jak to mowie, zawsze trzeba sprawdzac swoj tok rozumowania, stad taki typ do kombinacji.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Gabashvili - Podlipnik-Castillo over 17,5g @ 1,66✅
Bet365

Jak dla mnie linia przesadzona, Gabashvili owszem, rozegrał dobry mecz w Doha z Verdasco i był bliski zwycięstwa, lecz taka szybka zmiana klimatu może się okazać niekorzystna. Do tego nie jest też powiedziane, że Rosjanin znajduje się w tak wysokiej formie czy po prostu miał dzień konia i wchodziło wszystko. Wiele do wyjaśnienia, zbyt wiele na taki kurs, a Chilijczyk, mimo iż nie gra na clayu to potrafi serwować dość dobrze, by te 6 gemów ugrać. 10-1 stosunek asów do DF z Brisbane w meczu z Reidem, do tego 72% wygranych po 1-szym serwisie naprawdę mogą tu pozwolić na ugranie kilku gemów. Zaatakować też potrafi, więc moim zdaniem naprawdę przesada. Kursy optymalny i gramy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
Lucas Pouille - Maximo Gonzalez
Pouille @1.83 ✅✅
Kursy już pospadały, ale moim zdaniem nadal warte gry.
Pouille wczoraj wygrał z Soaresem, który już kilka dobrych lat praktycznie nie istnieje w singlu. Wygrał 2:0 chociaż zdarzało mu się tracić niejednokrotnie własne podanie. Nie wiem w jakiej formie jest Francuz, bo nie było jak obejrzeć tego meczu, ale sądze że ten wynik niekoniecznie oddaje jego dyspozycje i mam nadzieję że te tracone gemy były skutkiem jakiegoś rozluźnienia. Nie miał wymagającego rywala więc mógł sobie na to pozwolić.
No ale nic - Lucas tamten sezon zakończył na hardzie z bilansem 7/6. Dosyć przeciętny wynik, ale pod koniec sezonu, w Paryżu pokazał na co go stać przegrywając dopiero z Federerem. Jego bilans w karierze na hardzie to 37/19.
Czas przejść do Gonzaleza, bo to właśnie w jego słabości a nie w mocy Pouille upatruje szansę na powodzenie typu. Argentyńczyk ma już 31 lat i jest typowym ziemniakiem. Odnosi tam nawet całkiem fajne rezultaty i jest dosyć uznanym zawodnikiem. Ale spójrzmy na szybsze nawierzchnie. 2014 rok zakończył z bilansem 1/4 na hardzie. W całej karierze na tej samej nawierzchni ma słabiutki bilans 14/19. Nie chcę nawet wspominać o jeszcze szybszym hardzie halowym i trawie, bo na tych nawierzchniach łącznie, od początku swojej kariery zagrał tylko siedem meczy - wszystkie przegrał.
Widać że kompletnie sobie nie radzi na czymś innym niż ziemia i Pouille, choć nie jest jakimś nadzwyczajnym tenisistą poprostu musi sobie poradzić z Argentyńczykiem. Ja wchodzę grubo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Kwalifikacje Auckland
10.01 22:00
Lukas Lacko - Stephane Robert
typ: 2-0
2,10
Bet365
Analiza
Dziś kolejna runda kwalifikacji w Auckland, naprzeciw siebie stana Lukas Lacko i Stephane Robert. W moim odczuciu zdecydowanym faworytem pojedynku wydaje sie byc Slowak. Lacko byl juz duzo wyzej w rankingu, spadl z powodu nekajacych go kontuzji oraz slabszej dyspozycji w ubieglym sezonie, teraz musi walczyc w kwalifikacjach. Wydaje sie ze jest w calkiem niezlej dyspozycji, powalczyl z Bedene który jest w finale turnieju w Chennai. Wydawalo sie ze to niespodzianka, jednak Sloweniec spisuje sie swietnie. Robert wraca na turnieje ATP po dlugiej przerwie. Francuz to zawodnik ktorego stac na powrot do pierwszej setki rankingu, jednakze duzo mniej regularny od Lacko i o mniejszych umiejetnosciach. Robert nie pokazal sie zbyt dobrze w challengerze w ubieglym tygodniu, przegral juz w II rundzie z rodakiem, Guezem. Sadze, ze jego dyspozycja nie wystarczy na Slowaka.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Z.Zhang-Nieminen 2 @1.33
Gramy jeszcze raz w kombinacji na Fina. Powody takie jak przy poprzednim wpisie. Nieminenowi ten turniej po prostu lezy, a ze Fin mial slaby ubiegly sezon i musi zaczynac od kwalifikacji. No coz, tym bardziej licze ze mu sie uda. Przypomne tylko, ze Nieminen to miedzy innymi triumfator i finalista z Sydney z poprzednich edycji. Wczoraj Jarkko bardzo meczyl mecz z gospodarzem Reidem, ale takie mecze czasem pomagaja, chociaz patrzac w statystyke meczowa to widac, ze Fin byl lepszym zawodnikiem. Ze Zhang to rywal ogolnie, ktory nie zapisal sie jakos znaczaco w glownym cyklu jak dotad, chociaz trzeba mu oddac ze Chinczyk wygral sobie &quot;dzika karte&quot; do Australian Open z azjatyckich eliminacji. Niemniej jednak w Sydney przeciwko Nieminenowi sie nie stawia, takze licze ze Fin dzis, a wlasciwie juz jutro jezeli mowimy o CET, bedzie tez gora.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Rola - Falla 1 @ 1,40⛔ parodia...
Expekt

Typ jak lokata można powiedzieć, choć staram się omijać to słowo szerokim łukiem. Jednak trudno to zrobić w tym przypadku, kiedy gra taki zawodnik jak Falla, który lata dobrej gry ma za sobą i one nie powrócą już nigdy i idealnym potwierdzeniem moich słów był jego wczorajszy mecz z anonimowym zawodnikiem z 1596. miejsca w rankingu...Stracił przy tym seta, co było mega blamażem i z takim dość solidnym jakim jest Rola nie powinien mieć żadnych szans. Nie jest to jego ulubiona nawierzchnia, ale dla Allejandro również. Idealny typ do dubla lub mocniejszego singla. Słoweniec lepszy w każdym względzie od Kolumbijczyka, więc śmiało!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Lucas Pouille - Maximo Gonzalez
Pouille @1.83
Kursy już pospadały, ale moim zdaniem nadal warte gry.
Pouille wczoraj wygrał z Soaresem, który już kilka dobrych lat praktycznie nie istnieje w singlu. Wygrał 2:0 chociaż zdarzało mu się tracić niejednokrotnie własne podanie. Nie wiem w jakiej formie jest Francuz, bo nie było jak obejrzeć tego meczu, ale sądze że ten wynik niekoniecznie oddaje jego dyspozycje i mam nadzieję że te tracone gemy były skutkiem jakiegoś rozluźnienia. Nie miał wymagającego rywala więc mógł sobie na to pozwolić.
No ale nic - Lucas tamten sezon zakończył na hardzie z bilansem 7/6. Dosyć przeciętny wynik, ale pod koniec sezonu, w Paryżu pokazał na co go stać przegrywając dopiero z Federerem. Jego bilans w karierze na hardzie to 37/19.
Czas przejść do Gonzaleza, bo to właśnie w jego słabości a nie w mocy Pouille upatruje szansę na powodzenie typu. Argentyńczyk ma już 31 lat i jest typowym ziemniakiem. Odnosi tam nawet całkiem fajne rezultaty i jest dosyć uznanym zawodnikiem. Ale spójrzmy na szybsze nawierzchnie. 2014 rok zakończył z bilansem 1/4 na hardzie. W całej karierze na tej samej nawierzchni ma słabiutki bilans 14/19. Nie chcę nawet wspominać o jeszcze szybszym hardzie halowym i trawie, bo na tych nawierzchniach łącznie, od początku swojej kariery zagrał tylko siedem meczy - wszystkie przegrał.
Widać że kompletnie sobie nie radzi na czymś innym niż ziemia i Pouille, choć nie jest jakimś nadzwyczajnym tenisistą poprostu musi sobie poradzić z Argentyńczykiem. Ja wchodzę grubo.
Trzeba jednak spojrzeć też na to, z kim grał Gonzalez. Z reguły grał na US Open, a tam 2 sety z Querreyem, pokonanie Violi, Reida, Weintrauba, Janowicza, czy walka z Sockiem, urwany set Wawrince, zwycięstwo z Beckiem. To są zawodnicy, z którymi przegrać nie powstydziłby się nawet Pouille. W Brisbane nie byłsnął Francuz, a zeszły sezon na twardej słabiutki. Będzie walka, Argentyńczyk doświadczony i wie co robić z takimi młokosami.
@ 2,4 na Gonzaleza wygląda spoko. // ⛔ niestety, ale była walka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
D 706

don1

Użytkownik
Na Veselego piękny kurs 1,53,lecz jest rozstawiony z jedynką w kwalach i nie wiadomo czy zagra na 100% czy już ma zapewniione miejsce w drabince głównej. Jakby ktoś miał info, że ktoś się wycofał z turnieju proszę o info. ????
 
gooster 343

gooster

Użytkownik
Janowicz Vs Kyrgios 1 @ 2.25 Bet365 ✅ O matko ten Pan mnie kosztuje dużo nerwów, ale liczy się końcowe zwycięstwo. Brawo Jurek!! 6:1 6:7 7:6

Janowicz podbudowany po zwycięstwie w pucharze Hopmana na pewno będzie chciał się dobrze zaprezentować w Sydney. Widać zmiany w grze Jerzyka jeszcze brakuje czasem chłodnej głowy zdarzają się głupie pomysły dropshotów, ale i tak jest znaczna poprawa. Przedewszystkim przestał zgrywać pajaca na korcie. Oglądałem wszystkie jego mecze jak na razie i myślę, że jest w stanie odprawić Kyrgiosa. Dla Kyrgiosa to będzie pierwszy mecz w tym sezonie więc jego forma jest wielką niewiadomą. Na pewno utalentowany zawodnik, ale moim zdaniem umiejętności Jerzyka są większe jak na razie.
 
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
Alejandro Falla - Kenny de Schepper
Falla @2.25


W moim odczuciu kursy w tym meczu powinny być wystawione po równo lub nawet w kierunku starszego Kolumbijczyka:


  • Falla lepiej niż jego przeciwnik radzi sobie na nawierzchni twardej. W swojej karierze na hardzie pokonał już wiele uznanych nazwisk, czego nie można powiedzieć o zawodniku z Francji.


  • Przejrzałem jak na przestrzeni lat obaj panowie rozpoczynali sezon w tej części świata i muszę przyznać, że Falla nie schodził poniżej pewnego poziomu, przegrywając tylko z graczami lepszymi niż jego najbliższy przeciwnik.


  • Kolejnym aspektem przemawiającym za Alejandro jest fakt, że to już 3 start w Auckland dla tego tenisisty (2012 - 1/8, 2013 - 1/4), natomiast de Schepper tutaj debiutuje.


  • Ktoś może powiedzieć, że forma Falli to jeden wielki znak zapytania, jednak de Schepper również nie należy do zawodników, których dyspozycję można by uznać za stabilną. Ponadto Alejandro w swoim ostatnim meczu zagrał na nosie wielu znawcom, odprawiając z kwitkiem w dwóch setach Blaza Rolę.


Dwóch leworęcznych tenisistów, jednak wszystko tutaj zależy od Kolumbijczyka, którego stać na kończące zagrania i rozprowadzanie przeciwnika po korcie. De Schepper to właściwie tylko serwis i tyle jeśli chodzi o jego szanse w tym meczu. Value po stronie Falli.

Wynik: (3)6:7 (5)6:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Falla-De Schepper 1 @2.2
Bardzo spodobalo mi sie to co napisal kolega powyzej w analizie i o Kolumbijczyku. Mam podobne przemyslenia. Przede wszystkim jezeli czlowiek mysli Auckland to mysli glownie Ferrer i Kohlschreiber. Absolutnie dwie czolowe postacie tego turnieju ostatnich sezonow, oczywiscie tez triumfatorzy. Kohlschreiber po raz pierwszy od bardzo dawno pojechal zagrac dopiero w Sydney w tym roku. Falla w tym okresie roku gra z reguly bardzo dobrze od trzech sezonow. Auckland mu pasuje, gral tutaj swietne 3-setowe mecze z wyzej wspomnianymi zawodnikami. W ubieglym seoznie ranking Falli zagrac tu nie pozwolil, ale tydzien wczesniej w tym okresie wygral challangera w Noumei, a pozniej zagral swietny 4-setowy mecz na Auustralian Open z Wawrinka. Ten wynik Falli z Chenai, gdzie ugral jednego gema w meczu z Gojowczykiem nie ma zadnego znaczenia moim zdaniem. Jeszcze byl dziwny meczy tu po drodze z malo znanym zawodnikiem, ale zastanawiam sie czy to nie bylo troche treningowo. Wczorajsza wygrana nad Blazem Rola to juz jest cos, a to zawodnik o bardzo dobrym podaniu i o wiekszych umiejetnosciach gry z glebi kortu niz De Schepper. Falla szanse na zostanie lucky loserem ma relatywnie dosc male, wiec jezeli faktycznie gra tak jak przez ostatnie 3 sezony w tym okresie to zwyciestwo na tle debiutujacego w Auckland De Scheppera jest jak najbardziej realne, poniewaz Antypody to nie europejska hala. Bedzie co najmniej 5 miejsc w turnieju glownym po wycofaniu sie Davida Ferrera, czyli minimum jeden lucky loser, tylko jezeli Falla bylby pewny udzialu w turnieju glownym, to tym bardziej bedzie De Schepper. Przy tym meczu wszystko dla De Scheppera moze byc juz jasne, bo ten mecz kwalifikacyjny jest grany na samym koncu, dla Falli niekoniecznie. Na pewno kurs zacheca tak czy owak.

Robert-A.Gonzalez 1 @1.57
Francuz byl sensacja Australian Open w ubieglym sezonie. Bardzo regularnie grajacy Robert byl tam w 4 rundzie i gral z Murrayem. Ostatnio dluga kontuzja, bedzie uzywac chronionego rankingu. Mysle, ze Robert mysli o dobrym wyniku juz teraz, bo szlem to trudne wyzwanie. Alejandro sie ostatnio zagubil, duzo porazek ogolnie i tych symptomow do poprawy na razie chyab nie ma, a tez chyba woli ta cegle Kolumbijczyk.
Vesely-Pouille
W tym meczu absolutnie odradzam stawianie na Czecha, on juz na 100 % zagra w turnieju glownym, niezaleznie od rozstrzygniecia.
Don1
Poniewaz kwalifikantow jest teoretycznie czterech, a po wycofaniu sie Ferrera jest juz co najmniej 5 wolnych miejsc w drabince. Pierwszenstwo ma najwyzej rozstawiony zawodnik w ostatniej rundzie eliminacji, ktory przegra mecz. Najwyzej rozstawiony jest Vesely(nr 1) jak widac, wiec nawet przegrwyajac Czech ma juz takie miejsce.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Peers J./Murray J. - Paes L./Klaasen R.
Peers z Murrayem w cuglach wygrali turniej w Brisbane. W pierwszej rundzie turnieju w Auckland zmierzą się z finalistami zakończonej dzisiaj 250 w indyjskim Chennai. Paes i Klaasen zagrali dziwny turniej i można stwierdzić, iż nie są w optymalnej formie. Ich porażka w finale nie była ani przez moment zagrożona po pierwszej stracie serwisu. Rywale (Lu/Marray) pewnie wygrywali punkty przy swoim serwisie i na returnie straszyli rywali kontrolując przebieg meczu. Peers z Murrayem wydają się duetem o większej sile rażenia i będą siać jeszcze większe spustoszenie u swoich przeciwników. Duet Paes/Klaasen przed sezonem wydawał się być tym, który będzie dobrze returnował i rządził na siatce. Wszystko jednak idzie do przodu, tenis jest coraz szybszy, mocniejszy i właśnie tej mocy może brakować temu duetowi. Peers z Murrayem po zwycięstwie w Brisbane według mnie są na dobrej drodze, aby udanie rozpocząć kolejny tydzień. Uważam, że są w dużo lepszej formie, niż ich rywale i muszą to wykorzystać. Dobre nazwiska na rozkładzie na pewno się przydadzą tym młodym zawodnikom.
Peers/Murray @ 2,0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Sydney:
Almagro N. - Cuevas P.
Almagro N. ::: 1,86 ::: Pinnacle ::: 3/10

Szkoda, że w pierwszym meczu Almagro nie zagra z Juanem Martinem Del Potro. Obaj wracają do ATP po dość długiej przerwie, ale Hiszpana już widziałem podczas pokazówki w Abu Dhabi. Co prawda przegrał swój pierwszy meczy, ale Wawrinka to jednak zawodnik o klasę lepszy.
Cuevas gra jednoręcznym backhandem, zawodnik który w poprzednim sezonie zadziwił wszystkich i wygrał turniej w Umag. Co tu dużo mówić? Miał swoje 5 minut, później coś tam pograł, ale co by nie mówić. Facet większość życia spędził na podwórku challenger. Z hardami ma tyle wspólnego co Almagro ze szlemami. Moim zdaniem jeżeli Hiszpan zagra swój tenis jaki prezentował kiedyś, to powinien wygrać ten mecz. Na pewno solidnie przepracował okres przygotowawczy. Kurs dość dobry.
Wynik: (5)6:7 4:6 ⛔

Matosevic M. - Bolelli S.
Matosevic M. ::: 1,62 ::: Pinnacle ::: 3/10
Matosevic to Australijczyk więc gra na własnej ziemi. W Brisbane gdzie bronił trochę punktów mu nie poszło bo trafił na solidnego Steva Johnsona. W Sydney również broni pewnej ilości punktów i tutaj liczę już na to, że w końcu pokaże to co prezentował w poprzednim sezonie.
Dla mnie zawodnik typu Bolelli to jest tenisowy przeciętniak, a na hardzie to już w ogóle nigdy bym na niego nie postawił jakichkolwiek pieniędzy. Włoch w Doha pokonał co prawda Beckera, ale ten mierzy bodajże z 170 cm, a później z Gasquetem dostał sromotne lanie. Może i Marinko nie ma silnej psychiki, to jednak jest to walczak. Taki Ferrer z opaską na głowie o 2-3 poziomy słabszy.
Wynik: 3:6 2:6 ⛔
Becker B. - Mayer L.
Becker B. ::: 2,22 ::: Pinnacle ::: 1/10

Stawka najniższych lotów dlatego zwróćcie też na to uwagę. Nie jest to jakaś perła dnia, ale mam pewne przeczucia odnośnie tego meczu, do tego dochodzą pewne okoliczności. Mayer powalczył w Doha z Seppim, ale nie oszukujmy się Argentyńczyk na nawierzchni typu hard to nigdy nie był jakiś mocarz. Becker dość niski zawodnik, skupia się przede wszystkim na wymianach, może i poległ ostatnio z Bolellim to jednak po takim kursie widzę w nim małe value. Są pewne mecze gdzie trudno napisać analizę pod mecz.
Wynik: (3)6:7 2:6 ⛔
ATP Auckland:
Johnson S. - Sousa J.
Johnson S. -1,5 seta ::: 2,10 ::: Pinnacle ::: 2/10
Sousa chyba nie lubi Australii, bo rok temu wyniki z początku sezonu miał beznadziejne. Ogólnie to jest taki gracz który opadli na 2-3 turnieje w ciągu sezonu, a w pozostałych gra tak jak gra czyli słabo. Steve Johnson pokazał się już z dobrej strony podczas turnieju w Brisbane. Pokonał on tam gospodarza Matosevica i zagrał całkiem niezły mecz z Kei Nishikorim. Rok temu w Auckland doszedł do ćwierćfinału, więc dla niego to taki turniej w kalendarzu jak dla Bedene Chennai.
Wynik: 7:5 6:4 ✅
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Teymuraz Gabashvili v Jarkko Nieminen dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2.00
Bet365

Dla mnie na ten moment Gaba jest po prostu w lepszej formie niż Jarkko. Kto oglądał mecz z Doha pomiędzy Gabashvilim a Verdasco ten nie powinien mieć wątpliwości. Owszem tamto spotkanie Teymuraz przegrał (mając w trzecim secie match point popełniając banalny błąd przy siatce), ale ogólnie mecz stał na bardzo dobrym poziomie i o końcowym wyniku decydowały pojedyncze piłki. Nie mniej jednak na pewno występ Gaby na pewno IN PLUS.
Jarkko w tym sezonie jeszcze nie widziałem, ale analizując &quot;na sucho&quot; wyniki można wywnioskować, że cudownie nie jest... W Brisbane porażka z niżej notowanym Duckworthem, tutaj w Sydney w pierwszych dwóch rundach kwali ogromne męczarnie i wygrane z leszczykami (Zhang, Reid) dopiero po trzysetowych bataliach. Dobrze to na pewno Nieminenowi nie wróży w starciu z będącym w dobrej dyspozycji Teymurazem.
Wg mnie kurs na WIN Ruska zawyżony, więc jak zwykle postaram się to wykorzystać ????
Pozdro
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Vesely - Pouille 2 @ 1,90
Unibet

Spadki już są, ale no trudno się dziwić. Po wycofaniu z turnieju Davida Ferrera, pewne miejsce w turnieju głównym ma już Czech, więc na słońcu nie będzie musiał się spinać, a mecz musi rozegrać. Pouille tutaj źle nie gra, wygrana z Soaresem i z Maximo Gonzalezem, nie można powiedzieć, że były to pewne zwycięstwa, ale jednak. Francuz ma przestoje, ale w takiej sytuacji grzech nie zagrać po takim kursie.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Travaglia +5,5 vs Troicki 1 @1,62 betcity 2/10 ✅
Viktor w tym roku wyraźnie męczy się w kwalach- najpierw ze słabiutkim Banesem, później średnim Mecirem, by następnie odpaść w 3. rundzie kwalifikacji z Kudlą... Tutaj w Sydney wygrał 2 rundy, ale nie jakoś wyraźnie, z Lopezem-Perezem i Jarrym. Z tym drugim zaczął nawet od przegranego seta, więc to jest pewien wyznacznik jego formy. W żadnym z tych spotkań nie pokrył linii -5,5 więc czemu miałby ją pokryć z Włochem? Ten może nie jest świetnym zawodnikiem na hardzie, ale wobec powyższych problemów Viktora z takimi, a nie innymi zawodnikami, to nie widzę tutaj gładkiej porażki Włocha. Serwować potrafi, zresztą on ogólnie nie jest takim typowym memłaczem, będzie potrafił zmusić Viktora do defensywy.
Nieminen vs Gabashvili over 21,5 @1,67 betcity 1/10 ✅
Jarkko do tej pory radzi sobie w każdym pojedynku z Gabą, ma na niego patent, potrafi zachować równą grę podczas zwiększenia obrotów, kiedy to do tej pory Gaba się często gotował i wyrzucał kolejne piłki. Teraz jednak, jak zauważył qubali, rosyjski Tyrion dobrze pokazał się z Verdasco, zasygnalizował formę i z pewnością powalczy tu o wejście do turnieju. Szczególnie, że Nieminen odpadł ostatnio z Duckworthem (ponoć grał przeciętnie), więc tym bardziej jest w zasięgu Gaby. Szanse się mocno wyrównały i nie widzę tu nic innego jak over. Panowie serwować potrafią na prawdę dobrze, nawierzchnia jest szybka, co dodatkowo sprzyja temu, żeby trzymali swoje podania jak najdłużej. Według mnie całkiem możliwy TB, a nawet jeśli nie, to i tak są spokojnie w stanie pokryć tę linię.
Groth vs Muller 1 @2,08 Uni.bet 2/10 ⛔
e: dziwne, ale dosłownie w moment ten kurs spadł i to o ile... po wstawieniu analizy jeszcze sprawdziłem i w planowanym zakładzie dalej miałem @2,08-&gt; tu historia kursów w takim razie obecnie najwyższy kurs to @1,75 w bwinie/Interwetten

Sam wyeliminował w Brisbane Hewitta, czym mnie osobiście mocno zdziwił. Zastanawiałem się, jak ten bot serwisowy mogł tyle razy połamać starszego kolegę. W meczu z Raonicem zobaczyłem- oprócz piekielnego serwisu (który wygląda tu na tej nawierzchni na prawdę świetnie), w polu prezentował się jak nie on. Jak wiadomo, Rao się mocno rozwinął, w wymianach podejmuje walkę z absolutnym TOPem na świecie, ale tutaj nie do końca mu to wychodziło. Po części dlatego, że grając z Samem ciężko o złapanie regularności, bo serwisy są niszczące, a uderzenia z pola są często zero-jedynkowe- albo wejdzie i punkt, albo strata. O dziwo tutaj Groth potrafił grać też dłuższe akcje, dobrze bronił slajsem i o dziwo nieźle grał z kontry. Zresztą bez tego nie miałby szans połamać Hewitta w taki sposób, w jaki to robił. Z Raonicem przegrał w 3 setach, chociaż przez pewien okres meczu wydawało się, że to on jest bliższy zwycięstwa. Turniej w Sydney grają na tej samej nawierzchni, czyli to czucie powinno u niego pozostać.
Jak wyglądał Muller w ostatnim swoim spotkaniu w Chennai z Wawrinką? Bardzo słabo. Nawet tym serwisem specjalnie nie niszczył, w polu oczywiście będzie miał przewagę nad Grothem, ale po tym co ostatnio widzieliśmy, to raczej nie na tyle dużą, żeby bardzo pewnie trzymać swoje podanie. Być może właśnie zdarzą się jakieś okazje do przełamania, a wtedy liczę na ten błysk Sama z ostatnich spotkań, który się przeniesie z na nowe korty. Groth gra u siebie, więc liczę, że dzięki kibicom kolejny raz pokaże 100% swoich możliwości, a wtedy nie bardzo widzę Mullera w tym meczu.
 
R 0

radian

Użytkownik
Falla - De Schepper 2.10 5/10 Pinn
Widzę, że już kilka osób wypatrzyłon ten typ, zostały podane w miarę konkretne argumenty, wobec tego nie będę ich powielał. Falla, to typ zawodnika, który opiera swój tenis na solidności. Potrafi on utrzymywać piłkę w korcie, wobec tego zawodnicy typu De Schepper&#39;a są dla niego stworzeni. Kolumbijczyk już niejednokrotnie odprawił w swojej karierze serwismana, a zawodnicy biegający do siatki, to dla niego wodna na młyn. Niemniej jednak rozrzucanie po korcie słabo poruszającego się rywala do tego bardzo kąśliwe leworęczne rotacje, powinny zrobić &quot;robotę&quot;. Ciężko na starcie sezonu powiedzieć coś więcej o zawodnikach. Pokonanie Blaza Roli, może jedynie świadczyć o solidnym przygotowaniu do sezonu Kolumbijczyka. Wobec tego po takim kursie na pewno warto spróbować pograć coś w jego stronę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom