>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Sydney & Auckland, 09-15.01.2011

Status
Zamknięty.
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Gilles Simon - Yen-Hsun Lu 1 @ 1,45

Simo po ubiegłotygodniowej wtopie trafia na słabo dysponowanego rywala, którego w swojej karierze do tej pory ogrywał. Jeśli Francuz marzy o zaistnieniu na AO, musi wygrywać z takimi rywalami.
Skąd masz takie informacje, że Lu jest słabo dysponowany? Lu to bardzo niebezpieczny przeciwnik. Jak mu siądzie serwis i zacznie bombardować z końca kortu, to potrafi być bardzo groźny. Słabo dysponowany to jest Simon. Bardzo słaby ubiegły sezon, a końcówka sezon to po prostu kompromitująca. Ten sezon tez zaczął słabiutko, ulegając średniakowi Giraldo. Lu ma większy potencjał od Kolumbijczyka i też jak najbardziej może pokonać słabego Francuza. Także kursy ok. 2.75 to value na Lu.
 
gju 134

gju

Użytkownik
dodatkowo dobijam:
Dolgo - zgadzam się z chłopakami u góry. ✅✅✅
Reynolds - Granollers 2 (2.0) ✅✅✅
bo Reynolds to dla mnie zaledwie solidny challengerowiec, który najczęściej to ma styczność z podobnymi do siebie zawodnikami kursującymi po Stanach lub w pobliżu. a Granollers to chłopak, który robi bardzo duże postępy, m.in też na hardzie, gdzie potrafił w Valencii (bodajże) dojść do finału i narobić sporych niespodzianek. A nie jest to jedyny turniej ATP, na którym Marcel pokazał, że na szybszych nawierzchniach też potrafi zagrać i wyeliminować dużo większe nazwiska od swojego.
Wracjąc do Bobbyego to ostatnio dotarł zaledwie do 2rundy kwalek w Bris przegrywając w dwóch setach z Zoppem. a tutaj dostając się do turnieju głównego potrzebował ograć Crugnole i dobrego znajomego Smyczka co wielkim osiągnięciem nie było.
Monaco - Mannarino 1 (1.35) ⛔
Juan podczas ostatniej jesieni pokazał jaki drzemie w nim potencjał, również na twardych kortach. ograł Querreya, ograł Murraya, dotarł do półfniału masters1000 w Szanghaju. Mannarino też jest niezłym kotem, ale żeby poradzić sobie z Monaco musi liczyć na to, że Juan zgubił wszystko co prezentował w jesień 2010 roku.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Anderson – Hanescu 1 1,54 (3/10)
Anderson to zawodnik z Republiki Południowej Afryki, który głównie trenuje i gra w USA. Jak większość graczy z tamtych rejonów grywa przeważnie na hardzie, ma bardzo dobry serwis, świetny FH i dość przyzwoicie radzi sobie pod siatką. BH to jego słabsze uderzenie, ale widziałem jego ostatni mecz (grał z Roddickiem w półfinale w Brisbane) i miałem wrażenie jakby poprawił ten element gry od zeszłego sezonu.
Po pierwszym tygodniu tenisa w tym sezonie jest on dla mnie głównym kandydatem do bycia „czarnym koniem” tego sezonu. Zagrał on świetny turniej w Brisbane, gdzie pokonał Luczaka (2-0), Lopeza (2-0) i Giraldo (2-1). Poległ z Roddickiem w półfinale, ale po trzy setowym meczu i pozostawił po sobie pozytywne wrażenie.
Victor Hanescu to doświadczony gracz, który preferuje korty ziemne. Zapewne na clayu to on byłby faworytem w tym spotkaniu, jednak na kortach twardych nigdy nie potrafi się odnaleźć. Wątpię, aby nagle zmieniło się to teraz. W ubiegłym tygodniu grał w Doha i przegrał 2-0 w 1 rundzie z Gulbisem.
Podróż, zmiana klimatu i strefy czasowej także wpłyną niekorzystnie na Rumuna, w tej kwestii Anderson także ma dużego plusa, ponieważ grał on w ubiegłym tygodniu w Australii.
Niestety tego spotkania nie będzie można oglądać, ponieważ nie będzie on rozegrany na korcie głównym. Mam nadzieje, że Anderson mnie nie zawiedzie i wygra to spotkanie.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Victor Hanescu v Kevin Anderson 1 @2.70

Trochę się nie zgodzę z typem poprzednika i kompletnie nie rozumiem skąd takie kursy na Victora?! Bo Anderson zagrał w tamtym tygodniu dobry turnieju w Brisbane ? Hanescu w poprzednim tygodniu również zagrał w Doha całkiem niezły mecz, tylko miał pecha trafiając na świetnie dysponowanego Gulbisa. A jak dla mnie Gulbis jest również o klasę lepszy od Andersona, mimo tego mecz w Doha był wyrównany chociaż wynik może na to nie wskazywiać. Gulbis w kolejnych rundach sprawił nawet trochę problemów Nadalowi. Victor do niedawna był przecież 26 rakietą Świata i uważam, że jego miejsce jest jak najbardziej w top30, bo ma on spory potencjał. Mimo swojego wzrostu, bo ma on aż 198cm wzrostu to o dziwo preferuje on nawierzchnię ziemną. Jednak posiada też potężny serwis, który sprawdza się też na kortach twardych. Anderson także jest wysokim graczem posiadającym świetny serwis. Jednak jego gra przypomina takie troche strzelanie trafie albo nie trafie. No i tutaj przydadzą się umiejętności Victora z nawierzchni ceglanej, bo potrafi on dobrze trzymać piłkę w korcie i myślę, że swoją regularnością zniszczy przeciwnika, który będzie popełniał błędy. Hanescu jest również bardziej wszechstronnym tenisistom i ma większą gamę zagrań niż rywał z RPA. Wątpię też aby zawodnikowi udał się drugi taki dobry turniej jak w Brisbane, bo póki co to nie jest on graczem regularnie bijącym tych z top50 lub okolic. Co więcej za parę dni startuje AO i przypuszczam ,iż Anderson po bardzo ciężkim turnieju w Brisbane gdzie poległ dopiero w półfinale i rozegrał dwa trzysetowe pojedynki to będzie on chciał odpocząć i zregenerować siły przed Wielkim Szlemem. Co innego Hanescu, który w Doha odpadł w 1rundzie i nie ma jeszcze takiego ogrania jak Kevin więc będzie tu chciał pograć jak najdłużej. Podumowując typuję zwycięstwo Victora Hanescu.
FT 7:6 6:7 6:4 ✅✅✅

 
K 23

kajzer

Użytkownik
Chris Guccione v Guillermo Garcia-Lopez

Typ:2
Kurs:1.33

Po dłuższej przerwie znowu pełną parą ruszył kolejny sezon tenisowy, dlatego postanowiłem znowu coś podać z tej dyscypliny jak wyjdzie już wkrótce się okaże bo mecz zaczyna się za nie całą godzinę. A w ramach pierwszej rundy turnieju ATP w Sydney na korcie zmierzą się Chris Guccione i Guillermo Garcia-Lopez. Oczywiście jak doskonale widać po kursie zdecydowanym faworytem tego pojedynku będzie Hiszpan Gracia Lopez, który w klasyfikacji ATP plasuję się na dość wysokiej 33 pozycji, natomiast jego rywal zajmuję bardzo dalekie 376 miejsce. Jak widać obydwu graczy w rankingu dzieli prawdziwa przepaść może na korcie nie będzie aż tak dużej różnicy ale z pewnością warunki będzie dyktował Hiszpan, który powinien uporać się ze zdecydowanie słabszym rywalem już w dwóch setach dlatego polecam również handicap ale tu postanowiłem podać nieco bezpieczniej.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Skąd masz takie informacje, że Lu jest słabo dysponowany? Lu to bardzo niebezpieczny przeciwnik. Jak mu siądzie serwis i zacznie bombardować z końca kortu, to potrafi być bardzo groźny. Słabo dysponowany to jest Simon. Bardzo słaby ubiegły sezon, a końcówka sezon to po prostu kompromitująca. Ten sezon tez zaczął słabiutko, ulegając średniakowi Giraldo. Lu ma większy potencjał od Kolumbijczyka i też jak najbardziej może pokonać słabego Francuza. Także kursy ok. 2.75 to value na Lu.
Zdaje sobie sprawę że Lu jest niebezpieczny, ale jego styl gry niesie ze sobą duże ryzyko popełania dużej ilości niewymuszonych błędów. Często wyrzuca piłki, traci głowę. Giraldo moim zdaniem jest od niego jednak lepszym tenisistą, z większym potencjałem. Simona nigdy nie lubiłem, moim zdaniem nigdy nie należało mu się miejsce w top 10, ale jednak ma większe umiejętności od ich obu. Simon akurat ma taki styl gry, że takie szalone strzelby jak Lu po prostu się gubią i wyrzucają piłki po outach. Jeśli tylko pokaże 80% tego co potrafi, Lu sobie z nim nie poradzi. AO się zbliża, więc te 80% powinien z siebie wykrzesać. Oczywiście jak będzie, zobaczymy na korcie.
 
giggsu 3

giggsu

Użytkownik
Gulbis - Andreev 1 @ 1.5
Panowie, co o tym myślicie? Ja myślę, żeby to zagrać grubo. Gulbis chyba powinien sobie łatwo poradzić ze słabym Rosjaninem. Chyba, że macie jakieś info co do tego meczu?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Gulbit E. - Andreev I.
Typ: 1
Kurs: 1,40
Buk: BAH
Stawka: 7/10
Gulbis lepszy co najmniej o klase, wg mnie skończy sezon w granicach top 15 jak nie top 10. Dobrze zaprezentował sie w Doha gdzie odpadł dopiero w 1/4 z Nadalem, widziałem mecz i naprawdę sprawił Hiszpanowi wiele problemów. Rosjanin w dobrym stylu przeszedł tutaj trzy rundy kwali i wczoraj łatwo pokonal Chardego, który jest na poczatku sezonu zupełne bez formy. Igor jest grozny niemal dla każdego grajka w turze potrafi zaskakiwać i grać naprawdę tenis na najwyższym poziomie. No ale musiał by grać na 101% przez cały mecz inaczej nie wygra z Łotyszem.
 
R 1

rooney1

Użytkownik
Gulbit E. - Andreev I.
Typ: 1
Kurs: 1,40
Buk: BAH
Stawka: 7/10

Gulbis lepszy co najmniej o klase, wg mnie skończy sezon w granicach top 15 jak nie top 10. Dobrze zaprezentował sie w Doha gdzie odpadł dopiero w 1/4 z Nadalem, widziałem mecz i naprawdę sprawił Hiszpanowi wiele problemów. Rosjanin w dobrym stylu przeszedł tutaj trzy rundy kwali i wczoraj łatwo pokonal Chardego, który jest na poczatku sezonu zupełne bez formy. Igor jest grozny niemal dla każdego grajka w turze potrafi zaskakiwać i grać naprawdę tenis na najwyższym poziomie. No ale musiał by grać na 101% przez cały mecz inaczej nie wygra z Łotyszem.
tak tez nie do konca bo gulbis talent ma na top 10, ale ma tez glupi leb i nie wiadomo co wymysli. widzialem go tez w doha z nadalem i tam owszem wedlog mnie mogl ten mecz wygrac (oczywiscie tez trzeba wziasc pod uwage to ze nadal gral chory) gdyby wlasnie nie glowa i glupie pomysly ktore do niej przychodzily. chocby w tb bodajze prze stanie 1:1 czy 2:1 dla nadala serwis lotysza i gra skrot podskakujac jak baletnica. igor jesli bedzie w formie moze ze spokojem tutaj lotysza odprawic, serwis na niezlym poziomie, w wymianach tez skuteczny, a im dluzsze beda wymiany to mam wrazenie ze bedzie coraz wieecej rzucania rakieta ze strony gulbisa ktory lubi sie podpalac i atakowac wtedy kiedy nie powinnien, a to moze skutkowac bledami a co za tym idzie wlasnie rzucaniem narzedziem pracy ???? typyu nie neguje bo faworytem lotysz jest choc tez nie wiadomo jak on do tego podchodzi bo niedlugo AO a on na szlemach zawsze na maksa zawodzil a gra przez ten tydzien raczej mu nie pomoze
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Giraldo - Montanes @ 1,72 ✅
Chyba najlepszy typ na dzisiejszą noc. Kolumbijczyk znacznie lepiej prezentuje się na kortach twardych niż Hiszpan, a poza tym dla Montiego będzie to pierwszy mecz w 2011 roku. Giraldo ograł w tym sezonie już Simona, Beckera i Gimeno, powinien poradzić sobie i ze słabiutkim na hardzie Albertem.
Gulbis - Andreev @ 1,4 ✅
Mieszane uczucia co do tego meczu, bo obaj mają swoje humory i zawsze trzeba brać i na to poprawkę. Igor w dobrej formie potrafi ograć każdego, a chyba nie jest z nim źle skoro bez straty seta ograł Berankisa czy Chardy&#39;ego. W tym meczu skłaniałbym się jednak ku Łotyszowi, gdyż czynione przez niego postępy widoczne są gołym okiem a papierów na granie kilku graczy z TOP20 mogłoby mu pozazdrościć.
Del Potro - Mayer @ 2,28 ✅
Juan dopiero ogrywa się po kontuzji i przygotowuje pod kątem AO. Mecz z Lopezem pokazał, że nie gra jeszcze na swoim najwyższym poziomie. Florian od dłuższego czasu niezwykle solidny, z pewnym serwisem wygrywa to co, generalnie mówiąc, powinien wygrać. Ma wszelkie predyspozycje, żeby ograć JMDP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gju 134

gju

Użytkownik
trudno się nie zgodzić z typami Phillipsa i Widza.
od siebie:
Chela (+4.5) - Troicki 1 (1.8)⛔
wasze typy na Stepanka były mniej więcej uzasadnione bo czech wraca do dobrej formy. sęk w tym, że Chela w dobrej formie to zawsze niewygodny rywal dla takich graczy. po wyeliminowaniu czecha, czas na mecz z Troickim. Troicki ma bardzo duże wahania formy, potrafi po bardzo dobrych turniejach rozegrać dramatyczne. Czas AO się zbliża wielkim krokami i nawet jeśli Troicki nie odpuści tego turnieju to trafi na duży opór w spotkaniu z Chelą. widzę szansę na niespodziankę w tym meczu.
Granollers(+3.5) - Kohlschreiber 1 (1.9)✅✅✅
Kohli nie szokuje formą. Stwierdziłbym nawet, że nie jest blisko optymalnej formy. Trafia na Marcela, na temat którego już się rozpisałem u góry. To nie będzie łatwy mecz dla niemca, a osobistym faworytem jest dla mnie hiszpan.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Stepanek musi odpoczac przed AO i jest graczem atakujacym. Chela z takimi grac potrafi. Troicki to odwrotnosc, swietny z tylu, bardzo dobry defensor wiec mecz z Radkiem nie gra tu zadnej roli. Faworytem jest zdecydowanie Serb ale komu sie chce grac na maxa przed taka impreza? Bog jeden wie.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Berdych Tomas - Davydenko Nikolay
AKO. 1.60 ✅


Mecz z pokazowego turnieju w Kooyong. H2H 9:1 na korzyść Davydenki, co pokazuje jak styl Berdycha leży Rosjaninowi. Forma na początku sezonu też zupełnie różna u obu panów. Mimo,że obaj osiągneli niezłe wyniki w poprzednich turniejach, bo Berdych był w półfinale, a Davydenko w finale, to styl w jakim to osiągnęli był całkowicie odmienny. Berdych grał bardzo słabo, popełnia bardzo dużo prostych błędów, nie wyglądał na dobrze przygotowanego do sezonu. Półfinał osiągnął tylko dlatego, że miał słabiutkich rywali, a gdy przyszło zmierzyć się z lepszym Wawrinką, to Czech został zmieciony z kortu. Davydenko świetnie zaprezentował się w Doha. Pokonał takich zawodników jak Nieminen, Karlovic czy Nadal(co prawda chory), i co najważniejsze zrobił to w bardzo dobrym stylu. Agresywna gra z końca kortu, jak za najlepszych lat, piękne winnersy z trudnych pozycji, widać było tą pewność siebie. Jeśli Rosjanin na poważnie podejdzie do tego meczu to powinien zbić Czecha.

Hewitt ✅ z Youzhnym po 1.70 też wygląda kusząco.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Garcia-Lopez G. - Stakhovsky S.
Typ: 1
Kurs: 1,45
Buk: BAH
Stawka: 6/10
Hiszpan wręcz wspaniale czuje sie na hardzie, ma bardzo dobre podanie, chodz w ważnych momentach mu nie pomaga robi wtedy wiele DF. Dobrze rozpoczął sezon w Doga, odpadł dopiero w 1/4 w meczu z Tsongą 7:6,7:6 świetny mecz w jego wykonaniu, udowodnił, iż może rywalizować z najlepszymi jeszcze do wygrywania trochę mu brakuje ale może w tym sezonie pokona kogośz top10. z Ukarińcem na pewno nie pójdzie łatwo, Sergey utalentowany grajek dobre podanie dobrze czuje sie na takich kortach, lecz w starciu z graczamy klasy Hiszpana nie ma za wiele do zaoferowania. Gładko przegrał z Troickim, podobnego scenariusza spodziewam sie w tym spotkaniu.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Mayer - Starace 1 (1.4)✅✅✅
nie lubie na Mayera stawiać bo nikt nie wie co mu strzeli do łba. w tym turnieju jednak już pokazał, że gra ostro i nie odpuszcza. nie widzę powodu aby miał odpuścić spotkanie z Starace, który nie powinien stawić większego oporu niż dwóch wcześniejszych rywali Florka. Starace wygrał dziś z Kubotem w 3 setach i wykorzystał szansę od losu....bo nie oszukujmy się - bez formy Łukasz w 2 rundzie to łut szczęścia. na hardzie w pojedynku niemiecko - włoskim nie powinno być niespodzanki.
Giraldo - Bellucci 1 (2.0)✅✅✅
Podoba mi się Kolumbijczyk w tych pierwszych meczach tego roku. Wygląda na prawdę solidnie, a że od dłuższego czasu z kolei rozczarowuje mnie swoją grą brazylijczyk to gram tak a nie inaczej.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Nalbandian - Isner @ 1,57 ✅
Nie wierzę w serwis Johny&#39;ego w tym przypadku. Nalbandian doskonale returnuje, lubi zagrać przeciwnikowi idealnie pod nogi. O różnicy w różnorodności tenisowych zagrań i poziomie wyszkolenia technicznego nie ma nawet co mówić. Argentyńczyk powinien spokojnie sobie poradzić.
Gulbis - Stachowski @ 1,52 ✅

Znowu stawiam na Ernestsa, który mimo, że w meczu z Andreevem nie wyglądał olśniewająco, zdołał go pokonać. Sergiej to jednak jedna półka niżej, solidny, ale nic poza tym. Łotysz ma większy &quot;arsenał&quot; możliwości i powinien je wykorzystać.
Mayer - Starace @ 1,4 lub 2:0 @ 1,97 ✅ i ✅
Florian zgodnie z oczekiwaniami ograł JMDP, teraz mecz z łatwiejszym rywalem, jakim bez wątpienia jest bardzo nierówny Potito. Włoch ograł Benneteau i Kubota, czyli dwóch tenisowych pussiaczków przez duże P. Niemiec świetnie serwuje i to powinno dać mu zwycięstwo.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Ferrer – Kohlschreiber 1 1,57 (3/10)
Na początku miałem nie stawiać tego spotkania, ale po tym jak kurs zaczął iść w górę to zacząłem się nad tym typem zastanawiać i ostatecznie za niedużą stawkę go zagrać. Nie mam wątpliwości, że Ferrer to lepszy zawodnik. Wczoraj po ciężkim trzysetowym meczu ograł Kamke, może Niemiec to nie jest najtrudniejszy rywal i zacięty mecz daje wiele do myślenia, ale zapewniam, że widziałem obszerną część tego spotkania i obaj rozegrali dobry mecz. Ferrer udowodnił, że potrafi w najważniejszych momentach zagrać to co potrafi najlepiej.
Kohlschreiber miał w tym turnieju ciężej, ponieważ nie miał pierwszej rundy wolnej i musiał zagrać 2 potkania, a jak wiemy wkrótce turniej wielkoszlemowy i zawodnicy dbają o to, aby się nie przemęczać. W dodatku, że Philipp w obu tych meczach musiał grać 3 sety. Rywali nie miał jakiś bardzo wymagających (Berlocq i Granollser-Pujol), obaj potrafią grać nieźle, ale na kortach ziemnych.
W bezpośrednich pojedynkach 5-3 dla Ferrera, wydaje mi się, że dziś kolejny raz wygra Hiszpan.
Mannarino – Almagro 1 2,84 (5/10)
Obu widziałem w tym turnieju. Mannarino miałem okazje zobaczyć w meczu z Monaco, rozegrał wtedy dobry mecz, zaimponowała mi jego skuteczna ofensywna gra. Francuz musiał grać od 1r kwalifikacji, jednak do tej pory radzi sobie wyśmienicie. On zagra w tym spotkaniu za maximum swoich możliwości, nie będzie się oszczędzał, ponieważ wie, że może zrobić tutaj naprawdę rewelacyjny wynik. Nie speszy go nawet to, że wkrótce AO, ponieważ on tam może w 1r trafić na kogoś z czołówki i od razu odpaść.

Almagro oglądałem w poprzedniej rundzie, grał z Hanescu. Obaj grali fatalnie, oglądając to spotkanie aż raziła mnie ich słaba gra. Hiszpan wygrał, ponieważ u Rumuna zawiodła głowa, to co tam się działo to szkoda opisywać.

W tym meczy już Nicolas nie będzie miał łatwo, mądra, ofensywna gra Francuza powinna dać mu zwycięstwo.

Nalbandian – Isner 1 1,52 (5/10)
Tych panów także miałem okazje oglądać w Auckland. Różnica klas między nimi jest duża. Nalbandian to niespełniony talent, któremu w karierze szyki pokrzyżowały liczne kontuzje.
Isnera widziałem dziś w meczu z Haase, jak on ten mecz wygrał to chyba tylko on wie. Grał gorzej od Holendra, ratował go tylko serwis, który w najważniejszych momentach nie zawodził. Młody Haase mimo świetnej gry nie potrafił wygrać.
Nalbandian posiada świetny return i jeżeli Isner zagra tak jak dziś (tylko serwis będzie u niego funkcjonował) to przegra w 2 setach.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Isner-Nalbandian 1 2,4
Moim zdaniem sugerowanie się bardzo słabym dzisiejszym występem amerykanina czy dobrą formą Nalbandiana jest mylące.Nikt nie gra 2 takich słabych spotkań z rzędu.Nie ulega wątpliwości że argentyńczyk jest graczem o klase lepszym ale nie zawsze lepsi wygrywają.Ktoś napisał że Nalbandian dobrze returnuje może i tak ale tak naprawde nic nie zależy od niego.Gdy dorzucimy ogromną ilość niewymuszonych błędów to mecz się wyrównuje.Tutaj myśle że Isner pokaże mimo drewnianej ręki że grać potrafi i ogra Nalbandiana
który żadnej wielkiej formy nie ma.Właśnie
taka schematyczna gra Isnera powinna wystarczyć jestem bardzo spokojny o ten mecz.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Isner-Nalbandian 1 2,4
Moim zdaniem sugerowanie się bardzo słabym dzisiejszym występem amerykanina czy dobrą formą Nalbandiana jest mylące.Nikt nie gra 2 takich słabych spotkań z rzędu.Nie ulega wątpliwości że argentyńczyk jest graczem o klase lepszym ale nie zawsze lepsi wygrywają.Ktoś napisał że Nalbandian dobrze returnuje może i tak ale tak naprawde nic nie zależy od niego.Gdy dorzucimy ogromną ilość niewymuszonych błędów to mecz się wyrównuje.Tutaj myśle że Isner pokaże mimo drewnianej ręki że grać potrafi i ogra Nalbandiana
który żadnej wielkiej formy nie ma.Właśnie
taka schematyczna gra Isnera powinna wystarczyć jestem bardzo spokojny o ten mecz.
Wiadomo, że 2x takich samych spotkań się nie gra, ale jeśli Isner nie jest w formie to raczej z meczu na mecz nie poprawi bardzo gry.
Powodzenia nie będę Ci życzył z wiadomych powodów ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom