>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Sydney & Auckland, 09-15.01.2011

Status
Zamknięty.
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Kwalifikacje do Sydney
Marinko Matosevic - Jaroslav Pospisil 1 1,50 (bet 365) ✅ 2:6 6:4 7:5
W kontekście tego meczu mógłbym powtórzyć swój wywód z początku tematu, dotyczący poziomu przygotowań do sezonu Australijczyków i stopnia ich mobilizacji w kontekście Australian Open Series.
Dodam tylko, że Marinko Matosevic to gwiazda grudniowych Australian Open Wild Card Play Off, dzięki którym zapewnił sobie miejsce w MD Australian Open. W turnieju kolejno pokonał Looka, Jonesa aż wreszcie w finale Luczaka po 5 setowym thrillerze (6:1 1:6 6:3 4:6 6:4). Każdy z tych meczów oglądałem i potwierdzam jego solidną formę. Oczywiście nie ma co zestawiać jej z poziomem np. Andy Roddicka, który zdeklasował go w Brisbane, ale na solidnego rzemieślnika Pospisila powinna wystarczyć.

christopher48 // Przeniosłem post włodara do właściwego tematu. W związku z tym wywód, o którym pisze włodar znajduje się w poprzednim temacie (Brisbane, Chennai, Doha).
Dokładniej to tutaj:
http://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-tour-brisbane-chennai-doha-02-01-09-01-2011-a-52111.html#post2023534
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jarkko Nieminen - Frederico Gil 1 @ 1.293 Pinnacle

Jarkko pod koniec zeszłego sezonu znacznie poprawił swój ranking dobrymi występami w hali i widać że trzyma dalej formę. W ubiegłym tygodniu grał w Dausze. Odpadł w drugiej rundzie po meczu z Davydenką (4/6 5/7), ale nie ma się czego wstydzić. Zwycięstwo było w jego zasięgu. Po prostu w kluczowych momentach to Rosjanin był lepszy. Mecz ten był poprzedzony gładkim zwycięstwem nad Przysiężnym (mimo trzysetówki). Na tej samej nawierzchni co w Katarze zagra teraz z Portugalczykiem Gilem, któremu z betonem nie po drodze. Choć przeszedł kwalifikacje (trzy trzysetówki), to rywale których pokonał nie przekonują. Kompromitację w meczu z Berdychem w Chennai (0/6 1/6) można usprawiedliwić pogłoskami o chorobie, ale tak doświadczony tenisista jak Jarkko Nieminen nie pozwoli sobie na porażkę z clay-courterem.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Del Potro J.M. - Lopez F.
Typ: 2 +1,5 seta
Kurs: 1,55
Buk: BAH
Stawka: 4/10
Nie mogłem się oprzeć i muszę zagrać te spotkanie! Chyba wszyscy już wiedzą w jakiej sytuacji jest Del Potro po raz kolejny wraca po kontuzji. W zeszłym sezonie po operacji ręki rozegrał dwa mecze i dwa gładko przegrał ze słabiutkim Rochusem oraz..... Lopezem! Ich spotkanie bez większej walki 3:6,0:6. Teraz jestem pewien, iż J.M jest w lepszej dyspozycji ale mimo to na pewno nie jest w takiej formie jak wok temu o tej porze. Wg. niektórych speców Argentyńczyk już nigdy nie wróci do dawnej gry, ja jestem bardziej optymistycznie do tego nastawiony ale swoje najpierw musi przegrać, zagram bezpieczniej +1,5 seta bo tak na prawdę nie wiadomo czego możemy sie spodziewać po tym spotkaniu...
Nieminen J. - Gil F.
Typ: DW 2:0
Kurs: 1,60
Buk: BAH
Stawka: 4/10
Tutaj krótko, Gil przeszedł tutaj kwale, musiał rozegrać trzy mecze większość z nich cieżkich trzy setowych. Awansował, co było jego celem, ma już prawo czuć trudny turnieju, wiemy w jakich warunkach grają teraz zawodnicy. Hard to nie jego nawierzchnia, przegrał z Berdych, który gra na razie na 70% możliwości ugrał z nim jedynie jednego gema! Tu nie spodziewam sie takiej deklasacji, no ale Fin o klase lepszy w tych warunkach i będzie kontrolował w pełni ten mecz!
__________________
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Giraldo – Gimeno-Traver 1 1,40 (4/10)


Obaj woleliby, aby ten mecz rozgrywany był na nawierzchni ziemnej, ponieważ preferują oni korty ziemne. Więcej jednak na hardzie grywa Santiago Giraldo, Daniel Gimeno-Traver na dobrą sprawę na kortach twardych zaczął grywać w 2010 roku, wcześniej można było go zobaczyć praktycznie tylko na clayu.

Następnym argumentem, który przemawia za Kolumbijczykiem jest to, że w poprzednim tygodniu grał on w turnieju rozgrywanym w Australii i „zapoznał” się już z warunkami panującymi w tym klimacie, ze strefą czasową i miał o wiele krótszą podróż od Hiszpana, który ostatnio grał w Doga, w Katarze.


Lepsza forma na początku sezonu także po stronie Giraldo, który ograł w Brisbane dwóch bardzo dobrych graczy: Simona i Beckera. Szczególnie gładka wygrana z tym pierwszym imponuje. Dla porównania Gimeno-Traver w Doha przegrał w 1 rundzie z przeciętnym Sergeiem Bubką, który jest w rankingu obecnie 321.

Myślę, że to spotkanie długo nie potrwa i jak dobrze pójdzie to wszystko rozegra się w 2 setach na korzyść Giraldo.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
dlaczego moj post zostal usuniety, skoro zwracalem uwage na to ze autor analizy powyzej pisze nieprawde przez co moze wprowadzic kogos w blad ...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Giraldo najlepiej sie czuje na cegle, Ty piszesz ze hard chociaz nie ma to wiele wspolnego z faktami, za minute wejdzie Henryk Salata Lodowa i napisze ze grass, jesli tak ma wygladac ten dzial to ja dziekuje.

Albo pisz wlasna analize albo daj spokoj ze swoimi fantazjami.
 
R 1

rooney1

Użytkownik
mylisz sie i do tego sie upierasz przy swoim zdaniu. giraldo zdecydowanie woli cegle,co nie znaczy ze nie potrafi grac na hardzie. dla mnie giraldo tak jak i jego rywal gimeno travel to podobna polka jesli chodzi o umiejetnosci i preedyspozycje do gry na hardzie wiec dla tego wedlog mnie lepszym wyborem jest zagranie hiszpana ze wzgledu na wyzszy kurs. hiszpan w poprzednied tygodiu pokazal sie z beznadziejnej strony w meczu z bubka wiec licze ze dzis bedzie sie chciaz zrehabilitowac. kurs na kolumbijczyka slaby bo 1,3 jak oferuje unibet jest nieadekwatny do ryzyka.
dla mnie betem nocy jest granie nieminena 2:0 z gilem. tutaj juz chyba nikt nie ma watpliwosci ze gil to klasyczny claycourter. portugalczyk nie ma zadnych atutow w pojedynku z finem. nieminen zagral dobre zawody w doha gdzie odpadl z davidenko ale zdecydowanie po walce, gil natomiast odpadl w indiach z berdychem gsdzie ugral jednego gema. serwisowo zdecydowanie fin, w wymianach ze wzgledu na wieksza sile fizyczna rowniez przewaga po stronie fina. gil jest stosunkowo niski, wybiegany wiec pobiega, poprzebija ale ze wzgledu na szybka nawierzchnie to nie wystarczy
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Lopez Feliciano - Del Potro Juan-Martin
AKO. 1.53 ✅

A ja się skuszę na Del Potro. Przecież to jest zawodnika na top5, albo nawet top3. Wiadomo zeszły sezon kompletnie stracony przez kontuzje. Ale nie trzeba się już tym martwić, wygląda, że już jest wszystko w porządku ze zdrowiem, a więc i forma powinna powrócić. Zacząć martwić będzie się można jeśli i w tym sezonie nie będzie szło, ale myślę, że do tego nie dojdzie i Del Potro pokarze na co go stać. W zeszłym tygodniu Lopez został rozbity przez Andersona, gracza o dużo mniejszym potencjale od Argentyńczyka i jeśli Del Potro zagra dzisiaj w w miarę przyzwoicie to powinien odnieść 1 zwycięstwo w tym roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
mylisz sie i do tego sie upierasz przy swoim zdaniu. giraldo zdecydowanie woli cegle,co nie znaczy ze nie potrafi grac na hardzie. dla mnie giraldo tak jak i jego rywal gimeno travel to podobna polka jesli chodzi o umiejetnosci i preedyspozycje do gry na hardzie wiec dla tego wedlog mnie lepszym wyborem jest zagranie hiszpana ze wzgledu na wyzszy kurs. hiszpan w poprzednied tygodiu pokazal sie z beznadziejnej strony w meczu z bubka wiec licze ze dzis bedzie sie chciaz zrehabilitowac. kurs na kolumbijczyka slaby bo 1,3 jak oferuje unibet jest nieadekwatny do ryzyka.
dla mnie betem nocy jest granie nieminena 2:0 z gilem. tutaj juz chyba nikt nie ma watpliwosci ze gil to klasyczny claycourter. portugalczyk nie ma zadnych atutow w pojedynku z finem. nieminen zagral dobre zawody w doha gdzie odpadl z davidenko ale zdecydowanie po walce, gil natomiast odpadl w indiach z berdychem gsdzie ugral jednego gema. serwisowo zdecydowanie fin, w wymianach ze wzgledu na wieksza sile fizyczna rowniez przewaga po stronie fina. gil jest stosunkowo niski, wybiegany wiec pobiega, poprzebija ale ze wzgledu na szybka nawierzchnie to nie wystarczy
no To albo oficjalna strona ATP jest w bledzie na ktorej jest napisane, ze woli on hard lub Wikipedia, ktora pisze o cegle ???? ja bym jednak obstawial przy faktach przedstawianych na stronie ATP, a co do podobnych predyspozycji obydwu zawodnikow to smiem sadzic ze chyba nigdy ich nie widziales w akcji skoro tak sadzisz, bo wedlug mnie Giraldo ma duzo wieksze predyspozycje do gry na twardych kortach bo ma bardzo mocny serwis i do tego potrafi grac bardzo szybko i plasko rozrzucajac przeciwnika po katach, Gimeno-Traver to takich atutow nie posiada jednak typu nie neguje bo tez uwazam ze Giraldo spokojnie powinien wygra, ogladalem mecz Hiszpana podczas turnieju w Doha i jest kompletnie bez formy ...
 
gju 134

gju

Użytkownik
no cóż, Jarkko krecz, ale i tak bardzo ładna nocka ????
póki co nie ma za dużo meczów w ofercie, ale na pewno warto spróbować:
Clement - Malisse 2 (1.6)
Clement już niczym nie potrafi zaskoczyć. W poprzednim sezonie zarobiłem na jego przegranych sporo szmalu. W 2011 póki co, nic się nie zmieniło i pewnie już u tego wiekowego zawodnika nic się nie zmieni. w Bris przegrał w pierwszej rundzie z Berankisem 3:6 4:6. Malisse już pokazał, że wita nowy rok dobrą formą. Gości na poziomie Clementa zmiótł z kortu w pierwszych 3 rundach w zastraszającym tempie. Nawet podróż z Indii do NZ nie powinna przeszkodzić Panu M w wygraniu z Arno ????

Hanescu - Anderson 2 (1.58)

kolejny fajny kursik. i kolejny raz diametralnie widać kto w jakiej formie i kto z jakimi szansami w tym meczu. Kevin jest w gazie. w Bris ugrał tyle ile ugrać mógł najwięcej i zrobił to w dobrym stylu. Victor nigdy mnie nie przekonywał. Jest bardzo nieregularny i ta nieregularność będzie jego pierwszym gwoździem do trumny w tym meczu. Ciężko znaleźć mi argumenty za Rumunem.
 
mataz 1

mataz

Użytkownik
No jak dla mnie to lepiej nie ryzykować Malisse, gdyż Clement broni w Auckland punktów z finału sprzed roku, a Malisse raczej nie będzie 2-gi tydzień pod rząd przed AO grał na najwyższych obrotach. Po 2 dłuższych meczach z Wawrinką i Tipsą w Chenai myśle, że może ten turniej sobie odpuścić i spokojnie naładować baterie na AO.
Clement - Malisse @ 1 kurs 2.3 - zagrane rano w pinnacle teraz kurs już drastycznie poleciał w dół
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
NAlbandian - Fognini 2-0 1,44 betfair
David poprzedni sezon dochodził do siebie po kontuzji, waleczność pozostała ale czasem czegoś brakowało. W Nowej Zelandii jest jednym z faworytów do zwycięstwa ( tym bardziej że musi zbierać punkty żeby się znaleźć tam gdzie jego miejsce ( dla mnnie ATP 10, no ale póki co ATP 20 ;) ) i powinien w 1 rundzie szybko pokazać kto tu jest genialnym tenisistą.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
W 100 % popieram typ przedmówcy a od siebie dorzucam :

Stepanek-Chela 1 @ 1.35 ⛔

Radek zaprezentował dobrą forme w Brisbane.Bardzo lubi grac w Australii a tutejsze korty bardzo mu odpowiadaja,mysle ze jesli tylko nie odpusci tego meczu a nie widze powodu dla którego miałby to robic to gładko wygra z Argentynczykiem.

De Bakker-Petzschner 2 2.10 ✅

Picasso jak czesto nazywany jest Petzschner przez fanów tenisa,wrócił do gry po kontuzji pod koniec ubiegłego sezonu.Ten sezon zaczal od porażki w 1 rundzie w Brisbane z Lopezem aczkolwiek postawil opór hiszpanowi.Moim zdaniem po kontuzji nie ma już śladu i Niemiec wraca do swojej optymalnej formy co udowodnil dobrym wystepem w deblu z Peyą.Na przeciwko niego staje młody Holender który mi osobiscie swoja gra nie imponuje.Koniec sezonu piekarz miał słabiutki a i poczatek obecnego nie najlepszy.Wiele bedzie zalezalo od serwisu Holendra ale moim zdaniem Petzschner nalezy do jednego z najbardziej utalentowanych returnerów na swiecie i to moze znacznie ulatwic mu zwyciestwo.Po takim kursie warto zaryzykowac.

Dolgopolov-Tomic 1 1.55

Tutaj krótko Tomica czekaja w najbliższym czasie kwalifikacje do AO wiec watpie zeby gral tutaj na maxa,tym bardziej ze Ukrainiec wydaje sie o dwie klasy lepszy od niego stad nie wiem dlaczego taki wysoki kurs.Jak dla mnie pewna 1.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Tutaj krótko Tomica czekaja w najbliższym czasie kwalifikacje do AO wiec watpie zeby gral tutaj na maxa
skoro Tomic dostał się tutaj do turnieju głównego więc jestem przekonany ze organizatorzy AO przyznają mu WC i nie bedzie musial brac udzialu w kwalach ...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Stepanek R. - Chela J.I.
Typ: 1 -3,5
Kurs: 1,75
Buk: BETSAFE
Stawka: 6/10
Tutaj krótko, Stepanek o klase lepszy zwłaszcza w tych warunkach. Czech lubi tutaj grać, Chela uniwersalny grajek ale na pewno najlepiej czuje sie na cegle. Radzio świetny występ w pierwszym tygodniu gdzie przegrał dopiero w półfinale z samym Soderlingiem. Spodziewam się jednostronnego widowiska i dominacji Czecha.
Dolgopolov A. - Tomic B
Typ: 1
Kurs: 1,55
Buk: BAH
Stawka: 6/10
Panowie spotkali się niemal rok temu na turnieju w Brisbane- wygrał oczywiście Ukrainiec 6:4,6:4. Alexander to na pewno jedno z większych objawień zeszłego sezonu, zaliczył kilka wartościowych wyników teraz ma szanse na jeszcze lepsze rezultaty. Niepokorny Tomic był od najmłodszych lat uważany za mega talent na miarę Hewitta, miał ogromne wsparcie ze strony władz Australijskiego tenisa. Otrzymywał dzikie karty do wielu turniejów o czym wielu lepszych zawodników może tylko pomarzyć. No ale Tomic nie wykorzystał tej pomocy nic nie pokazał przegrywał w 1 lub 2 rundzie i władze straciły cierpliwość, niewyparzony język mu w tym bardzo pomógł! Tutaj przeszedł trzy rundy kwali, w decydującej fazie pokonał naszego Łukasza Kubota bardzo łatwo, Polak ugrał jedynie 5 gemów ale podejrzewam, iż już wiedział, iż zagra w turnieju głównym, ponieważ Bagietka ma problemy z ręką. Chciałem tutaj zagrać trochę wyższą stawkę no ale jednak trochę zagram bezpieczniej, no ale liczę mocno na Ukraińca jestem fanem jego talentu.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Olekandr Dolgopolov - Bernard Tomić 1 @ 1,53 ✅
Dolgopolov to tenisista systematycznie robiący postępy. Już 2 lata temu przejawiał symptomy sporego talentu, ale wtedy szwankowała zdecydowanie głowa ( co widziałem choćby podczas challengera w Szczecinie, w spotkaniu z Alberto Martinem ). Ma dość niewygodny serw, taki z krótkiej ręki jak ja to nazywam, odrobinę w stylu Montanesa. Dodatkowo posiada spory repertuar uderzeń, często zmienia tempo, rozrzuca rywala po korcie aby nagle przyśpieszyć fh crossem. Generalnie ogląda się go całkiem przyjemnie. Z resztą osiągane przez niego wyniki zdecydowanie potwierdzają moje słowa o jego sporym talencie i postępach w grze. Bernard Tomić? Raczej rzadko można zobaczyć grę tego chłopaka. Mam w pamięci jego ubiegłoroczny, niezwykle zacięty pojedynek z Marinem Ciliciem w 2 rundzie AO. Mecz zacięty do ostatniej chwili, ale głównie z powodu na prawdę mizernej gry Chorwata i masy UE w jego wykonaniu. Tomić nie ma zbyt trudnego serwu, robi dość dużo niewymuszonych błędów, raczej nie najlepiej radzi sobie w kombinacyjną grą rywala ( co dobitnie pokazuje wynik meczu z Florianem Mayerem sprzed tygodnia, Bernard zupełnie nie radził sobie ze skrótami i zaskakującymi slajsowanymi bh ). Generalnie nie wykorzystuje swojego sporego potencjału, przynajmniej na razie. Nic nie wskazuje na to, aby z lepszym od siebie Dolgopolovem miał dziś w nocy wygrać.

dodatkowo
Gilles Simon - Yen-Hsun Lu 1 @ 1,45 ✅
Simo po ubiegłotygodniowej wtopie trafia na słabo dysponowanego rywala, którego w swojej karierze do tej pory ogrywał. Jeśli Francuz marzy o zaistnieniu na AO, musi wygrywać z takimi rywalami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Hanescu Victor - Anderson Kevin
AKO. 1.55 ⛔


Hanescu to niespełniony gracz. Ma potencjał, ale nie potrafił go wykorzystać. Ma dobra technikę, ale z głową ewidentnie jest coś nie tak i właśnie przez marną psychikę nie potrafił wejść na szczyt. No i zdecydowanie woli korty ziemne. Anderson bardzo udany start w Brisbane, gdzie awansował do półfinału. W Auckland powinien potwierdzić wysoką formę jaką ma na początku sezonu. W zeszłym tygodniu grałem na niego 3 razy i ani razu nie zawiódł, teraz tez nie powinien.

PS mataz jeśli masz coś ciekawego do napisania, to pisz to wtedy kiedy to ma sens, a nie po fakcie!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom