>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Sydney & Auckland, 09-14.01.2012

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tursunov, D - Baghdatis, M 1,30

Kurs nie zachwyca, ale dla mnie to naprawdę pewny bet. Cypryjczyk zawsze dobrze czuł się na początku sezonu, klimat Australii dobrze na niego działa. Było to widać w zeszłym tygodniu gdzie pokonał dwie młode nadzieje tenisa- Harrisona oraz Nishikoriego. Pozniej porażka z Murray&#39;em. Dobrze dysponowany jest Marcos i w takiej dyspozycji nie może mieć większych problemów z Rosjaninem, który w Doha nie powalczył z Ramosem. Mocne podanie i siła fizyczna to zdecydowanie za mało, jak dla mnie powinien On zacząc grać w challangerach w turze ATP nie widzę dla niego miejsca...

Do dubla dokładam Kohlschreibera, który bardzo dobrze wyglądał w Doha, grał jak równy z równym z Nadalem, któremu urwał seta. Nie może mieć problemów ze słabym Szwajcarem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
typertenis 20

typertenis

Użytkownik
Dziś w Auckland sporo meczy, ale też sporo zawodników dopiero rozpoczyna sezon, więc ciężko będzie trafić. Osobiście preferuję odczekać pierwszą rundę z takimi przypadkami. Co do innych spotkań z tego turnieju to znalazłem całkiem fajną propozycję. Rochus - Kamke. Dla obojga player&#39;ów jest to drugi turniej w tym sezonie. Jak wypadli w pierwszych? Już piszę. Olivier Rochus szybko odpadł w turnieju w Doha, dostał gładkie 2:0 od Sugity. Po statystykach widzę, że serwis niezbyt dobry. Tomias Kamke zaczynał od Q - odpadł w III rundzie z Levin&#39;em, trochę pechowo, bo walczył, miał dużo bp, ale nie wykorzystywał. W tym turnieju także ruszał od kwalifikacji. Przeszedł je bardzo szybko nie oddając nawet seta. Na pewno może do zawdzięczać swojemu serwisowi, który ma całkiem przyzwoity. Jutro o 03:00 (PL) dowiemy się czy jest to dobry bet. Rochus nie zagrał nic ciekawego w pierwszym turnieju, nie wydaje mi się, że może polepszyć swoją grę, a dodatkowo trafił na mocniejszego rywala niż Sugita. Dla mnie 69% na wejście typu ;) Dodatkowo warto zagrać na 2:0, liczę, że utrzyma tą passę z Q i pojedzie Belga raz dwa. Polecam!

Kamke 1.50
Kamke 2:0 2.27


Pomogłem? Kliknij dzięki!
 
typertenis 20

typertenis

Użytkownik
Mógłbym się spodziewać wszystkiego, ale nie tego co zrobiły buki. To istny prezent - ~1.70 na Seppiego w meczu z Benneteau?! Tego po prostu nie można odpuścić, to trzeba zagrać i to grubo. Ten kto przynajmniej trochę się zna na tenisie wie na co stać w tym sezonie Włocha. Julien Benneteau - ten sezon nie rozpoczął zbyt optymistycznie. Wybrał się do Brisbane, ale po co? Żeby dostać w pierwszej rundzie od Tomicia? Chyba tak. Większość osób kojarzy Francuzika z dobrego serwisu i solidnej grze przy siatce. Jest już chyba na to za stary, bo styl w jakim przegrał z Australijczykiem pozostawia wiele do życzenia, a statystyki są bardzo wymowne. Aż 21 Break Pointów dla Tomicia, z czego tylko 5 wykorzystanych - mógł się Bernard postarać i złamać więcej razy. Wracając do serwisu Julien&#39;a - 12 DF i niecale 40% skuteczności 2nd serw - miernizna. Pierwszy poniżej 70% - niby nie najgorzej, ale Seppi to nie Tomic i ogarnie go jeszcze bardziej. Seppi w pierwszym turnieju zagrał w Doha. Gdyby na drodze nie stanął Federer mogło by być na prawdę dobrze. Pierwsze dwie rundy bezproblemowo ograł Kubota i Garcię bez straty seta. Z RF walczył do końca. 3-setowy pojedynek, dużo złamań i solidny serwis Adreas&#39;a. Po takim meczu może wygrać niemal z każdym. Benk&#39;a łyknie aż miło, dlatego polecam zagrać również z HC lub 2:0

Seppi 1.70
Seppi 2:0 2.60
Seppi -2.5 gema 1.90
⛔

Szok. Nie widziałem meczu, ale statystyki serwisu odwrotny do tych, których się spodziewałem...

Pomogłem? Kliknij dzięki!
 
C 0

cinekjo112

Użytkownik
Nie zgadzam się z Tobą Typertenis. Zobacz że Jak Ci zawodnicy grali ze sobą to w obu pojedynkach Bennateau zdobywał 1 seta wiec 2-0 odpada.
Druga rzecz Bennateau odpadł z Tomiciem ale on zagrał nie przeciętny turniej przegrał w półfinale z Murrayem.
 
typertenis 20

typertenis

Użytkownik
Nie zgadzam się z Tobą Typertenis. Zobacz że Jak Ci zawodnicy grali ze sobą to w obu pojedynkach Bennateau zdobywał 1 seta wiec 2-0 odpada.
Druga rzecz Bennateau odpadł z Tomiciem ale on zagrał nie przeciętny turniej przegrał w półfinale z Murrayem.
Myślisz, że to przeoczyłem? 2:0 odpada? Benek urywał seta dość dawno, a rok temu owszem, ale wszystkie te mecze były rozgrywane w hali - tam gdzie Francuz czuje się najlepiej... A poza tym co grał kiedyś Seppi a co gra dziś, dwa różne światy. Przez pryzmat historii nie stawiam - wiem, że to nie daje zysków.

Odpadł z dobrym Tomiciem, ok - ale nigdy nie miał tak słabego serwisu, nawet jak grał z lepszym od siebie, dla mnie izzi 2:0 ????
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Mógłbym się spodziewać wszystkiego, ale nie tego co zrobiły buki. To istny prezent - ~1.70 na Seppiego w meczu z Benneteau?! Tego po prostu nie można odpuścić, to trzeba zagrać i to grubo. Ten kto przynajmniej trochę się zna na tenisie wie na co stać w tym sezonie Włocha. Julien Benneteau - ten sezon nie rozpoczął zbyt optymistycznie. Wybrał się do Brisbane, ale po co? Żeby dostać w pierwszej rundzie od Tomicia? Chyba tak. Większość osób kojarzy Francuzika z dobrego serwisu i solidnej grze przy siatce. Jest już chyba na to za stary, bo styl w jakim przegrał z Australijczykiem pozostawia wiele do życzenia, a statystyki są bardzo wymowne. Aż 21 Break Pointów dla Tomicia, z czego tylko 5 wykorzystanych - mógł się Bernard postarać i złamać więcej razy. Wracając do serwisu Julien&#39;a - 12 DF i niecale 40% skuteczności 2nd serw - miernizna. Pierwszy poniżej 70% - niby nie najgorzej, ale Seppi to nie Tomic i ogarnie go jeszcze bardziej. Seppi w pierwszym turnieju zagrał w Doha. Gdyby na drodze nie stanął Federer mogło by być na prawdę dobrze. Pierwsze dwie rundy bezproblemowo ograł Kubota i Garcię bez straty seta. Z RF walczył do końca. 3-setowy pojedynek, dużo złamań i solidny serwis Adreas&#39;a. Po takim meczu może wygrać niemal z każdym. Benk&#39;a łyknie aż miło, dlatego polecam zagrać również z HC lub 2:0

Seppi
Seppi 2:0 2.60
Seppi -2.5 gema 1.90

Pomogłem? Kliknij dzięki!
Przesadziłeś troszeczkę z tym grubym graniem na Seppiego. Fakt faktem.. może Benny nie rozegrał najpiękniejszego meczu tydzień temu z Tomiciem, jednak Bernie wcale nie był taki rewelacyjny a Francuz po złym początku meczu, znacznie lepiej wypadł w drugim secie i do połowy trzeciego kontrolując przebieg spotkania. Jeden mecz o niczym tutaj nie świadczy, a nie wiem czy oglądałeś końcówkę poprzedniego sezonu w wykonaniu Benneteau, a jeśli tak to powinieneś wiedzieć ,że jeśli ma swój dzień to gracz pokroju Seppiego ogromnym zagrożeniem dla niego nie jest. Ja bym do końca Juliena jeszcze nie przekreślał, ale to tylko moje zdanie.
 
typertenis 20

typertenis

Użytkownik
Kolejny mecz z Sydney. Tym razem Michael Russell kontra Fabio Fognini. Amerykanin Russell zaczął sezon praktycznie w 2 turnieju - od kwalifikacji. Przeszedł wszystkie 3 rundy, nie obyło się bez straty seta, ale ważne, że wyszedł zwycięsko. Co się rzuca w oczy? To, że utrzymuje równy i mocny serwis - w każdym meczu, dlatego też warto było stawiać na niego w Q - osobiście go grałem i jak widać, opłacało się. W tym meczu ważny będzie początek, Russell musi zacząć od dobrego serwisu i przynajmniej jednego breaka. Fani tenisa powinnie wiedzieć, że Fognini ma baaaaardzoooo słabą głowę, grzeje się po każdym przegranym gemie, psycha wysiada i odwala totalnie, nie raz już się tak na nim przejechałem. Na potwierdzenie turniej w Doha - w pierwszj rundzie spotkał się z Dudi&#39;m Selą, wynim spotkania 2:0 (6:0, 6:1). Istny pogrom. Dostał z miejsca break i odwalał cały mecz. 19% skuteczności drugiego serwisu, no proszę was, 4 DF i ok. 50% skuteczności pierwszego - fatalnie. Ok, Russell jest faworytem, bukmacherzy wystawili kursy około 1.60, ale teraz to można spotkać jedynie 1.45 i niższe... Widocznie nie tylko ja przewiduję zwycięstwo Amerykanina. Tak więc jeśli dla kogoś kurs jest zbyt niski polecam grać HC czy też DW.

Russell 1.45
Russell 2:0 2.13
Russell -3.5 gema 1.77


Pomogłem? Kliknij dzięki!
 
typertenis 20

typertenis

Użytkownik
Przesadziłeś troszeczkę z tym grubym graniem na Seppiego. Fakt faktem.. może Benny nie rozegrał najpiękniejszego meczu tydzień temu z Tomiciem, jednak Bernie wcale nie był taki rewelacyjny a Francuz po złym początku meczu, znacznie lepiej wypadł w drugim secie i do połowy trzeciego kontrolując przebieg spotkania. Jeden mecz o niczym tutaj nie świadczy, a nie wiem czy oglądałeś końcówkę poprzedniego sezonu w wykonaniu Benneteau, a jeśli tak to powinieneś wiedzieć ,że jeśli ma swój dzień to gracz pokroju Seppiego ogromnym zagrożeniem dla niego nie jest. Ja bym do końca Juliena jeszcze nie przekreślał, ale to tylko moje zdanie.
Może nie przekonała mnie aż tak słaba postawa Benka co to, że Seppi w tym roku będzie bardzo oporowym player&#39;em, a o to czy wygra jestem jakoś pewny, choć i to jest zgubne, także czekajmy ????
 
F 67

figo88

Użytkownik
Fani tenisa powinnie wiedzieć, że Fognini ma baaaaardzoooo słabą głowę, grzeje się po każdym przegranym gemie, psycha wysiada i odwala totalnie, nie raz już się tak na nim przejechałem. Na potwierdzenie turniej w Doha - w pierwszj rundzie spotkał się z Dudi&#39;m Selą, wynim spotkania 2:0 (6:0, 6:1). Istny pogrom. Dostał z miejsca break i odwalał cały mecz. 19% skuteczności drugiego serwisu, no proszę was, 4 DF i ok. 50% skuteczności pierwszego - fatalnie.
Nie chcę się czepiać ale czy chodzi o tego zawodnika, który w 1/8 finału French Open ograł 3:2 11-9 w ost. secie Montanesa mimo wyraźnej kontuzji w końcówce przez którą nie mógł biegać ?
Wszystko zależy od podejścia Fogniniego do tego meczu, z Russellem grał 2 krotnie podczas szlemów na szybkich nawierzchniach i dwukrotnie 5 setówki, więc nie jest to taki pewniak. Jak wyjdzie odpowiednio nastawiony na ten mecz to powinien go i nawet wygrać, bo Russell powoli zmierza ku końcowi kariery. Fognini potrafił powalczyć na twardej z Ciliciem i Tsonga rok temu i ograć Troickiego podczas atp1000. Ponad to nawierzchnia w Sydney raczej wolniejsza jak szybsza, więc kolejny plus na korzyść dla Włocha.
Typu nie neguję, ale ...
Osobiście złapałem Fogniniego +4,5 gema za 1.7 w efortunie. ✅✅
 
typertenis 20

typertenis

Użytkownik
Nie chcę się czepiać ale czy chodzi o tego zawodnika, który w 1/8 finału French Open ograł 3:2 11-9 w ost. secie Montanesa mimo wyraźnej kontuzji w końcówce przez którą nie mógł biegać ?
Wszystko zależy od podejścia Fogniniego do tego meczu, z Russellem grał 2 krotnie podczas szlemów na szybkich nawierzchniach i dwukrotnie 5 setówki, więc nie jest to taki pewniak. Jak wyjdzie odpowiednio nastawiony na ten mecz to powinien go i nawet wygrać, bo Russell powoli zmierza ku końcowi kariery. Fognini potrafił powalczyć na twardej z Ciliciem i Tsonga rok temu i ograć Troickiego podczas atp1000. Ponad to nawierzchnia w Sydney raczej wolniejsza jak szybsza, więc kolejny plus na korzyść dla Włocha.

Typu nie neguję, ale ...

Osobiście złapałem Fogniniego +4,5 gema za 1.7 w efortunie.
Takie urywki to wiesz co możesz... Musi być jakiś progres. A co ma do tego French Open? Kiedy to było? Dawno. Jaka nawierzchnia? Clay. Kogo pokonał? Montanesa? No proszę Cię, w tym momencie Montanes nie ugrałby 6 gemów z Seppim.

Dalej... Rok temu powalczył z Ciliciem i Tsongą, a co mnie obchodzi co było rok temu? Pewnie jakiś przypadek na dodatek ???? Jest szybsza niż wolniejsza? Tym lepiej, gdzie się wychował Russell? Na Clay&#39;u? Yyy na mega szybkich Amerykańskich. ???? Nie neguję, ale... gram Russell&#39;a ;)
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Tym lepiej, gdzie się wychował Russell? Na Clay&#39;u? Yyy na mega szybkich Amerykańskich. ???? Nie neguję, ale... gram Russell&#39;a :wink:
Co masz na myśli? trawę w Newport?;)
Ten wg. Ciebie mocny serwis Russela to akurat jeden z najsłabszych elementów jego arsenału (średnia pierwszego około 175/180 km/h, a najmocniejsze w okolicach 200 km/h - w kontekście uwypuklenie tego elementu brzmią dość zabawnie).
Gdy dorzucę wczorajsze dziwne gloryfikowanie returnu Almagro, to zaczynam mieć wrażenie, że bardzo ponosi Cie fantazja.
 
typertenis 20

typertenis

Użytkownik
Trawę w Newport? Nie. Hard&#39;y w Ameryce. Ale dobra, wy wiecie swoje, ja swoje, zobaczymy po meczu ???? Dzięki za komentarze.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Stepanek - Malisse
Typ 1 kurs 1.52 BlueSQ
10/10


Polecam. Malisse ma ostatnio taką tendencję, że w turniejach przed AO nie radzi sobie zbyt dobrze. Na 3 ostatnie takie próby raz jedynie przeszedł do drugiej rundy. Jasne, w 2007 osiągnął finał, ale był wówczas młodszy, mógł sobie pozwolić. Teraz już tak raczej nie ryzykuje, przewiduje szybkie zwycięstwo Stepanka. No i poza tym Stiepa radzi sobie całkiem nieźle, widać, że jest w miarę przygotowany do sezonu.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
I one są mega szybkie? Nie, nie są. Wiarygodnie by zabrzmiało: są szybsze, niż australijskie. Starasz się, próbujesz posługiwać się szczegółową wiedzą, ale masz z nią problemy i po serii Twoich postów dostrzegam objawy grafomaństwa i straszne bicie piany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Hewitt choć nie zasłynął podczas Hopman Cup, gdzie kulał znacznie jego poziom serwisowy, popełniał sporo niewymuszonych błędów w spotkaniu z Verdasco czy z Gasquetem to widziałem w jego najważniejszych punktach zawziętość oraz ducha walki, tak więc zamierzam dać mu w tym spotkaniu szansę. Troicki to gracz nieprzewidywalny, często irytujący i nieraz udowodnił ,że ma wyraźne problemy z głową na korcie w kluczowych momentach grając pod presją, ale mimo wszystko ma przebłyski i potrafi zagrać solidny mecz. Co do Hewitta, to na pewno przemawia za nim doświadczenie i przedewszystkim teren, co zdecydowanie jest wielkim plusem dla tego gracza, a pamiętam chociażby jego zażarty, widowiskowy i trzymający w napięciu do samego końca pojedynek z Nalbandianem podczas AO zeszłego roku. Moim zdaniem ma spore szanse i wiem, że tanio skóry nie sprzeda ponieważ to pierwsza runda i będzie chciał jak najlepiej wyjść przed własną publicznością, a jeśli tylko poprawi nieco serwis to mecz z Troickim stoi przed nim otworem. Dla zabezpieczenia można również pograć HC +3,5 po dość ładnie wyglądającym kursie. C&#39;mon Hewitt.

Lleyton Hewitt - Victor Troicki @2,72 / Pinnacle ⛔
Lleyton Hewitt +3,5 - Victor Troicki @1,85 / Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Stepanek 2-0 @1,91 Bwin ⛔ 6/7(4) 6/4 6/4 Radek dobrze czuję się w Australii i nie powinien mieć problemów z &quot;bardzo brzydko starzejącym się&quot; tenisowo X-Manem. Odnoszę wrażenie, że Belg zatracił gdzieś motywację do gry. Oprócz tego Kohlschreiber - Bohli under 20,5g 2,00 Bwin ⛔ 6/4 4/6 6/4. Kohli bardzo lubi takie małe eventy jak ten w Auckland, gdzie praktycznie nie ma presji. Bohli ledwo co przeszedł kwale, jego serwis jest łatwy do przełamania i spodziewałem się łatwej przeprawy dla Niemca. I na koniec Baghdatis - Tursunov over 21,5g 1,85 Bwin. ✅ 6/4 6/4 Dima kompletnie zagubiony, fatalna końcówka ubiegłego sezonu, początek tego równie fatalny. Skoro taki Ramos przełamał go 4 razy to Baghdatis też powinien to uczynić. Miałem grać Baghdatis win 2-0, ale kurs 1,65 jest dla mnie za mały.
 
P 160

peter42

Użytkownik
Fleming/Hutchins-M.Granollers/Kubot 2-0
Typ 1 kurs 1,85
Tobet start 03.00


Para angielska to nadzieja gospodarzy Igrzysk na medal,debel stworzony z myślą o tej imprezie. Razem wygrali dotychczas tylko 1 turniej , w Sankt Petersburgu pod koniec roku 2011. Ten rok rozpoczeli pechowo od minimalnej porażki z niemcami kas/kohlschreiber, wiec czas na pierwsza wygraną w 2012. Ich rywale to typowa sklejka turniejowa Granollers w singlu już odpadł z przecietnym Ebdenem, a Kubot jak sam mowi w tym roku debel traktuje jako dodatek. Mam nadzieję że Angole sie przyloża i oprawią rywali z kwitkiem.Polecam bo kurs oki.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Harrison
W nowym sezonie Querrey wystartował bardzo słabo. Szans nie dał mu Hanescu w szybkich dwóch setach. Sam grał kiepsko, nawet serwis go nie ratował. Harrison również odpadł w pierwszej rundzie, ale pozostawił po sobie zgoła odmienne wrażenie. Okazał się wymagającym rywalem dla Baghdatisa. Wiemy, że Ryan ma bardzo duży potencjał. Querrey w takiej formie to kąsek, który nie powinien utknąć 19latkowi w gardle.
+Bagieta +Kohli
 
A 0

alienv

Użytkownik
Marach/Peya - Ferrer/Montanes @ 1.90 Bet365
Licze w tym spotkaniu na hiszpanska pare ktora rzadko gra w deblu ale jak juz gra to sa grozni i mimo iz kiedys przegrali sporo spotkan to wiekszosc minimalnie na styku. Marach/Peya stworzyli pare aby dobrze przygotowac sie i zgrac do Igrzysk Olimpijskich ale narazie srednio to wyglada. 2 turnieje , cwiercfinal i R16 to nie sa najlepsze wyniki i pech chcial ze na start graja z groznym hiszpnaskim deblem. Mysle ze warto sprobowac Hiszpanow po takim kursie. Ferrer wrocil do debla pewnie z tego samego powodu - Igrzyska Olimpijskie , niby jest to singlista ale przy siatce potrafi grac.
czy ja dobrze widze na tą parę są kursy 10.0 w Bwin ?????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom