>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Sydney & Auckland, 09-14.01.2012

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Rochus choć przegrał już w I rundzie w Chennai z Sugitą to na prawdę nie można mówić, że była to jakaś kompromitująca porażka. Sugita zagrał rewelacyjny turniej jak na jego level. Najpierw uporał się własnie w I rundzie z Belgiem, pokonując później Lu i na końcu zatrzymał się dopiero na Almagro, gdzie zagrał bardzo, bardzo ładne spotkanie mając nawet w zanadrzu kilka meczboli. Ogólnie Olivier to solidny tenisista, w tamtym sezonie zaliczył kilka dobrych eventów i choć wyleciał na inauguracje w I rundzie, to wcale bym go nie przekreślał. Kamke również radzi sobie okey, przeszedł ładnie kwalifikacje pokonując Levine czy Cippole ,jednak na dłuższą mete poziomem odstępuje nieco Belgowi, poza tym nie jest typem gracza któremu można ufać biorąc pod uwagę jego wpadki &quot;mentalne&quot; na korcie. Stawiam na Rochusa po bardzo ładnym kursie, który mnie na prawdę dziwi.

Olivier Rochus - Tobias Kamke @2,93 / Pinnacle ✅ (7-5, 6-4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
bogo skręcił kostkę. Ktoś na twiterze pisał, że ze skręconą kostką i tak porusza się lepiej od sporej ilości zawodników ????
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Kevin Anderson - Adrian Mannarino 2 @ 2.55 Unibet ✅
Jeśli chodzi o pierwsze spotkania to zdecydowanie najbardziej podoba mi się ten typ. Dla Kevina Andersona będzie to pierwsze spotkanie w sezonie. 2011 rok był dla niego najlepszy w karierze, wygrał nawet turniej w Johannesburgu (wtedy też wygrał w 1/2 z Mannarino 6:7 6:0 6:4). Dotarł także do 1/2 w Brisbane w 2011, jednak w międzyczasie odpadał dwukrotnie w 1 rundach - w Melbourne i właśnie w Auckland, kolejno z Kevcicem i Hanescu. Moim zdaniem to świadczy o tym, że te korty (mimo turnieju w Brisbane, bo widać że w poprzednich latach też lepiej spisywał się na innych kortach) nie leżą mu najbardziej. Mannarino przeszedł rok temu kwale w Auckland i dotarł w 1/4 finału, w tym podejrzewam że będzie podobnie a przynajmniej przejdzie 1 rundę. Kwalifikacje jak błyskawica, solidne podanie, bardzo duża regularność, połączona z kontrolowaną agresją powinny dać niezły efekt na tym korcie. Ma też bardzo efektowny forhend i jest dobry technicznie, powinien poradzić sobie z drugim podaniem reprezentanta RPA, wiadomo przecież że po pierwszym i tak wygra prawie na pewno ponad 65-70% piłek, tak jest jednak w każdym jego meczu. Returny to mocna strona Adriana i wierzę że poradzi sobie w tym meczu z podaniem Kevina, bo z głębi kortu na pewno ma duże szanse z wyżej notowanym rywalem. Szanse Francuza oceniam na przynajmniej 50% a bukmacherzy jak widać sugerują coś innego.
Andreas Seppi (-2) - Julien Benneteau 1 @ 1.901 Pinnacle ⛔
Poza tym zdecyduję się na pewno na Seppiego, którego już ktoś tu wcześniej podał. Seppi wyglądał naprawdę dobrze w Doha. Imponował nie tylko serwisem, ale także regularnością z głębi kortu. Co prawda nigdy nie robił wielu UE, ale przed tygodniem był także bardzo skutecznym a grane przez niego piłki naprawdę ustawiały mu grę na korcie (nawet z Federerem). Benneteau woli moim zdaniem znacznie szybszy kort, w sumie to im szybciej tym lepiej, szczególnie w ostatnich latach. Faworyt jest w tym meczu tylko jeden.
Baghdatis @ 1.265
Haase @ 1.518 ⛔
Stepanek @ 1.473 ✅
Kohlschreiber @ 1.238 ✅
@@3.416

W tym wypadku stawiam na faworytów. Wszyscy to raczej doświadczeni tenisiści, którzy powinni awansować do 2 rundy swoich turniejów, tym bardziej zważywszy na ich rywali. Dlatego polecam zagranie ich na jednym kuponie, w Pinnacle może nawet złapać ich na akumulatorze po tak atrakcyjnych kursach.
Wszystkie typy jakie zagram w nocy będziecie mogli znaleźć w tym temacie: http://forum.bukmacherskie.com/f35/tenis-team-picks-atp-wta-nba-70416-2.html#post2629581 Zapraszam, jeśli klikniecie dzięki to postaram się opisywać jeszcze częściej spotkania tenisowe ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 13

jrq-

Użytkownik
Mozi szukasz niespodzianek na siłę wg mnie (mecz Andersona).
Jeśli tylko będzie mu się chciało to zniszczy, zresztą podałeś jeden argument, trochę marny.
edit: jednak miałeś rację, Anderson słabiutko
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Pisałem analizę dwa razy, bo mi się usunęła, drugi raz bardzo szybko, więc może być mało zrozumiała. Nie wiem czy Mannarino wygra, ale moim zdaniem powinien tu być faworytem, lub szanse podzielone przynajmniej po równo. W związku z takim kursem gram. Pierwszy mecz zawsze jest ciężki, a dla Andersona będzie to nie tylko pierwszy mecz w turnieju, ale i w sezonie. Mannarino rozpędzony po kwalifikacjach (to duży atut) i z returnem o którym wspomniałem. Do tego sam bardzo solidnie serwuje, potrafi grać z głębi kortu a ten rodzaj nawierzchni pasuje do jego kontrolowanej agresji wręcz idealnie. Dla mnie to więcej niż jeden argument. Więcej po stronie Andersona widzę tylko w przypadku podania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mozi 552

mozi

Użytkownik
Lleyton Hewitt - Viktor Troicki 1 @ 2.65 Expekt Nie ukrywam, że typ opieram na dwóch czynnikach. Pierwsza sprawa jest taka, że Viktor na pewno stawia sobie jako główny cel Melbourne. Przetarł się już z czołówką w Katarze, zmienił państwo i spróbuje sił w Australii. Teoretycznie jest faworytem spotkania z Lleytonem Hewittem, bo ten nie grał w HC najlepiej. Oglądałem jednak dwa jego spotkania. Z Di Wu grał naprawdę niezły tenis, kulał jedynie bekhend, którym nie potrafił się wstrzelić a próbował to czynić zbyt wiele razy. Poza tym Chińczyk postawił ciężkie warunki, bardzo mocno serwował a w dodatku znakomicie strzelał z końcowej linii, czym zdobył masę punktów. Z Gasquetem natomiast Australijczyk wyglądał podobnie, ale za to Rysiu jest w takiej formie, że mam nadzieję, że ten sezon wreszcie będzie należał do niego (jeszcze się o tym przekonacie w Melbourne). On na pewno będzie zmotywowany w 200%, bo gra u siebie, bo po kontuzji potrzebuje ogrania jeśli chce liczyć na przebrnięcie choćby kilku rund w Australii. Viktora widziałem z Monfilsem i powiem szczerze, że już dawno nie oglądałem takiej nieporadności z jego strony. Serwis na bardzo kiepskim poziomie, z głębi kortu tylko przebijał, nie było kontrolowanej agresji do której przyzwyczaił. Co więcej robił banalne błędy z głębi kortu, nawet jeśli miał piłkę w półkorcie. Nie wiem czy to był pojedynczy słabszy występ, czy oznaka jakiegoś spadku formy w porównaniu z poprzednim sezonem, ale biorąc to pod uwagę jestem skłonny zaryzykować i postawić w tym meczu na były numer jeden na świecie.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Lleyton Hewitt - Viktor Troicki 1 @ 2.65 Expekt Nie ukrywam, że typ opieram na dwóch czynnikach. Pierwsza sprawa jest taka, że Viktor na pewno stawia sobie jako główny cel Melbourne. Przetarł się już z czołówką w Katarze, zmienił państwo i spróbuje sił w Australii. Teoretycznie jest faworytem spotkania z Lleytonem Hewittem, bo ten nie grał w HC najlepiej. Oglądałem jednak dwa jego spotkania. Z Di Wu grał naprawdę niezły tenis, kulał jedynie bekhend, którym nie potrafił się wstrzelić a próbował to czynić zbyt wiele razy. Poza tym Chińczyk postawił ciężkie warunki, bardzo mocno serwował a w dodatku znakomicie strzelał z końcowej linii, czym zdobył masę punktów. Z Gasquetem natomiast Australijczyk wyglądał podobnie, ale za to Rysiu jest w takiej formie, że mam nadzieję, że ten sezon wreszcie będzie należał do niego (jeszcze się o tym przekonacie w Melbourne). On na pewno będzie zmotywowany w 200%, bo gra u siebie, bo po kontuzji potrzebuje ogrania jeśli chce liczyć na przebrnięcie choćby kilku rund w Australii. Viktora widziałem z Monfilsem i powiem szczerze, że już dawno nie oglądałem takiej nieporadności z jego strony. Serwis na bardzo kiepskim poziomie, z głębi kortu tylko przebijał, nie było kontrolowanej agresji do której przyzwyczaił. Co więcej robił banalne błędy z głębi kortu, nawet jeśli miał piłkę w półkorcie. Nie wiem czy to był pojedynczy słabszy występ, czy oznaka jakiegoś spadku formy w porównaniu z poprzednim sezonem, ale biorąc to pod uwagę jestem skłonny zaryzykować i postawić w tym meczu na były numer jeden na świecie.
Już przy doborze bukmachera popełniłeś błąd, expekt traktuje krecz jako porażkę. Hewitt jest bardzo poddatny na kontuzje, dlatego jak już grać na Hewitta to tam, gdzie krecz=zwrot.
Piszesz, że celem Troickiego jest AO, a co celem Hewitta jest Sydney ? Dla obojga celem jest AO, to jest oczywiste, większa ranga turnieju, więcej punktów do rankingu i kasy!
Formę Troickiego opierasz na jednym meczy, jeszcze meczu z Monfilsem...Francuz zagrał świetny turniej, porażka z nim nie przynosi wstydu. Oczywiście nie napisałeś, że Troicki przed porażką z Monfilsem ograł Rosola i Bachingera w dwóch setach.
Moim zdaniem Serb jest za bardzo konsekwentny i solidny, aby polec z Hewittem, który ma już swoje lata i najlepsze momenty kariery za sobą.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Już przy doborze bukmachera popełniłeś błąd, expekt traktuje krecz jako porażkę. Hewitt jest bardzo poddatny na kontuzje, dlatego jak już grać na Hewitta to tam, gdzie krecz=zwrot.

Piszesz, że celem Troickiego jest AO, a co celem Hewitta jest Sydney ? Dla obojga celem jest AO, to jest oczywiste, większa ranga turnieju, więcej punktów do rankingu i kasy!

Formę Troickiego opierasz na jednym meczy, jeszcze meczu z Monfilsem...Francuz zagrał świetny turniej, porażka z nim nie przynosi wstydu. Oczywiście nie napisałeś, że Troicki przed porażką z Monfilsem ograł Rosola i Bachingera w dwóch setach.

Moim zdaniem Serb jest za bardzo konsekwentny i solidny, aby polec z Hewittem, który ma już swoje lata i najlepsze momenty kariery za sobą.
Ocenianie formy Troickiego po trzech meczach tego sezonu to tylko dodatek, wystarczy zobaczyć na jego grę i wyniki z końcówki poprzedniego sezonu i stwierdzić ,że wiele w swojej grze nie zmienił i będę długo twierdził, że jego 21 lokata w rankingu jest bardzo nieadekwatna co do formy i jego ogólnej dyspozycji na korcie.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Tymczasem dziś czeka nas kolejna ciekawa noc do typowania. ????
Benneteau 2.0
Bet dnia! Na hardzie H2H to 3:0 dla Juliana. Julek dziś posłał z torbami Seppiego będącego w naprawdę niezłej formie. Dla Feliciano to będzie pierwszy mecz sezonu i od razu z zawodnikiem, z którym gra mu się nie wygodnie. Kurs miód.
Rochus 2.5
Rochus w dwóch setach uporał się z Kamke, który nie wiadomo dlaczego był w tym meczu tutaj faworyzowany. Teraz czeka go mecz z Belluccim, z którym H2H ma 1:1. Odnoszę wrażenie, że Tomaz cały czas się nie odnalazł do końca. Bardzo słabiutka końcówką sezonu. Teraz zwycięstwo z Machado 6:3 7:6 - również nie zwala z nóg. Nie sugerowałbym się wynikiem Oliviera z Sugitą. W mojej ocenie szanse w tym meczu to pół na pół.
Stepanek 1.55
Stepanek wygrywa wszystko od pewnego momentu kariery z Nieminenem. Stepanek świetnie się czuje na takich nawierzchniach, w takich warunkach. Stepanek wygrał parę dni temu z Jarrkiem w dwóch setach...
Gdyby ten mecz był rozgrywany na hali, na szybkiej nawierzchni to bym się bardziej zastanawiał. Tak to biorę taki kurs z pełnym zadowoleniem.
Mannarino 1.58
Z jednej strony łapie wiatr w żagle Francuz, z drugiej nie przeceniałbym jego możliwości na ten moment. Sprawa wygląda jednak tak, że Mannarino dostanie w kolejnej rundzie GGL&#39;a, a z nim powinien się uporać. Garcia jest w przeciętnej formie. Dziś 3 setówa z Kunitsynem, Mannarino szybko pokonał zdecydowanie znamienitszą postać w ATP - Andersona (6:3 6:3).
Paire 1.7
Dziś wygrana z Ferrero 6:3 6:2. W ostatnich dniach jakby bardziej obliczalny jest Francuz. Równa, wysoka dyspozycja. Co prawda Ferrero grał bez błysku, ale wynik tak czy tak robi wrażenie. Nie należę do osób, które nie doceniają Cheli na hardzie bo to solidny grajek nawet na takiej nawierzchni, ale Paire na ten moment wygląda na tyle mocno, że spokojnie można wierzyć w wygraną w tym wypadku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Potito Starace - Alejandro Falla 2 1,8 (bet365) - 4/10j ✅
Zdecydowanie bardziej cenię umiejętności Kolumbijczyka, dość dobrze wyglądał w meczu z Young&#39;iem. Starace w 1r pokonał Montanesa, ale nie imponuje mi ten wyczyn, ponieważ Hiszpan od jakiegoś czasu jest cieniem samego siebie. Obaj panowie spotkali się w ubiegłym roku na Roland Garros, pewnie wygrał Falla 3-0.
Benoit Paire - Juan Ignacio Chela 1 1,75 (betway) - 4/10j ✅
Paire w Auckland musiał przebijać się przez kwalifikacje, zrobił to bez większych problemów. W 1r gładko odprawił innego weterana tenisa - Ferrero. Chela najlepsze lata swojej kariery ma już za sobą, w dodatku będzie to jego pierwszy mecz w sezonie. Gdyby Francuz nie był taki chimeryczny zagrałbym za większa stawkę.
Guillermo Garcia Lopez - Adrian Mannarino 2 1,57 (sportingbet) - 8/10j ⛔
Mannarino widziałem dziś w meczu z Andersonem, prezentował się bardzo dobrze. Bardzo dobrze serwował, mądrze rozgrywał wymiany i przyzwoicie returnował. Garcia Lopez męczył się w 1r z Kunitsynem, w Doha także niczego wielkiego nie zwojował. Adrian w Auckland czuje się świetnie, w ubiegłym sezonie dotarł do ćwierćfinału, myślę że i tym razem się uda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Stepanek, R - Nieminen, Jarkko 1,55
Krótko, nie ma co kombinować. Radek wygrał z Jarkko ostatnie pięć spotkań, w tym te w zeszłym tygodniu bez straty seta. Czemu miał by teraz przegrać. Widać, że Fin mu leży, Radek nadal trzyma poziom, Fin już powinien pomyśleć o karierze w challangerach...
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Fin już powinien pomyśleć o karierze w challangerach...
Zdanie mocno na wyrost. Jarkko nadal ma wystarczające atuty by walczyć o te ćwierćfinały/półfinały słabiej obsadzonych turniejów ATP. Nie wiem co by miał robić w challengerach.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Każdy ma swoje zdanie. Moje jest takie- nie musisz się z tym zgadzać. Moim zdaniem będzie dostawał w 1r, niech tylko trafia na takich solidnych grajków jak Stepanek.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
W tenisie od własnej opinii ważniejsze są fakty, a one nie mówią, że miejsce Jarkka jest level niżej. Bardziej chodziło Ci o efektowną puentę, ale cóż, pewnie są tacy, u których siłę typu utwierdziła ;)
 
flejm. 0

flejm.

Użytkownik
W tenisie od własnej opinii ważniejsze są fakty, a one nie mówią, że miejsce Jarkka jest level niżej. Bardziej chodziło Ci o efektowną puentę, ale cóż, pewnie są tacy, u których siłę typu utwierdziła ;)
Właśnie, brak obiektywizmu. Poprzedni sezon Jarkko miał dość udany, szczególnie końcówka, pamiętam jego mecze na halach, grał bardzo dobrze i nie wiem po co te dopiski typu: powinien grać w challengerach:zoltakartka:
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Giraldo w poprzednim sezonie zrobił na prawdę spore postępy, co efektem było kilka dobrych występów - w szczególności w końcówce. Jutro jednak podejmię Almagro, który dość szczęsliwie zaczął ten sezon broniąc już w swoim pierwszym spotkaniu kilka matchpointów z rewelacyjnym wówczas Sugitą. Mimo wszytko, nie zagrał tam źle a później również w kolejnym spotkaniu z Raonicem dotrzymywał do końca kroku młodemu Kanadyjczykowi. Nienaganny serwis, ładny 1BH i długie wymiany to wizytówka Nicolasa i choć pochodzi z Hiszpanii, a co za tym idzie - najlepsze wyniki osiąga na clayu, to na hardzie też potrafi grać. Końcówka sezonu zdecydowanie nie należała do niego, jednak uważam ,że powoli będzie kształtował swój warsztat na nowo i licze, że to on będzie rozdawał karty w meczu z Santiago. Stawiam na Hiszpana.

Santiago Giraldo - Nicolas Almagro @2,02 / Pinnacle ✅ (6-4, 6-2)

(btw. zauważyłem, że ludzie nagminnie zaczęli faworyzować Stepanka niedoceniając przy tym Jarka.. a wystarczyło chociażby oglądnąć dzisiejszy mecz Czecha z Maalise. Nie wiem w czym ten zachwyt, a jak dobrze pamiętam - Fin wymiatał pod koniec poprzedniego sezonu grając nawet w finale pewnego eventu, nie mówiąc już ,że urwał w jednym meczu seta Federerowi. Powodzenia)
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Tu się prześcigają niestety w podawaniu jak najwyższych kursów, które rzadko wchodzą.
Jakieś valuebety itd... co z tego, skoro typ jest nietrafiony. Szkoda, że nie ma gdzieś jakiejś ogólnej skuteczności, może niektórym by się zwyczajnie w świecie głupio zrobiło.
Żeby nie było całkowitego offtopu:
Stepanek - Nieminen 1 1.60 EXPEKT
Kurs leci w górę, jednak wątpię, by Radek to przegrał. Przede wszystkim jest na tą chwilę w lepszej dyspozycji. Wczoraj średni mecz z Malissem co prawda, jednak Nieminen prezentuje się jeszcze gorzej. Co ważne, grali ze sobą niedawno i 2-0 wygrał Stepnek, zacięty był głównie pierwszy set, w drugim wyraźnie Fin był gorszy i przegrał do 2. Generalnie 5 ostatnich pojedynków to 5 zwycięstw Czecha? Przypadek? Nie sądzę, Nieminen już lepszy nie będzie, miał udaną końcówkę na hali, jednak teraz wraca widzę do &quot;swojej&quot; gry. Polecam, do dubla można dołożyć coś z NBA i spać spokojnie. (Portland, Lakers, Miami)
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Harrison 2,00 Bwin
Bardzo podoba mi sie na początku tego sezonu Amerykanin, a Kohli wczoraj zagrał bardzo przeciętny mecz z Bohlim, dlatego też gram po dobrym kursie 2,00 na Harrisona.
Almagro 1,87Bwin
Buki w meczu Giraldo - Almagro nie widzą faworyta, ale ja widzę i to dość wyraźnego jakim jest Almagro.
Istomin - Sweeting over 22,5g Bwin
Dwaj przeciętniacy, nie wyróżniający się za bardzo, myślę, że over jest tu bardzo prawdopodobny.
Mannarino 2-0 2,20 Bwin
Mannarino wczoraj zagrał kapitalny mecz z Andersonem, a GGL krótko mówiąc nie zachwyca, wczoraj był o krok od porażki z Kunitsynem w dwóch setach. To co nie udało się wczoraj Rosjaninowi , powinni udac się dziś Francuzowi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom