>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Stuttgart, Newport, Bastad & Umag, 09-15.07.2012

Status
Zamknięty.
marko87 214

marko87

Użytkownik
Nishikori K. / Soeda G. - Ball C. / Shamasdin A. ⛔
19:00 Newport Doubles Men
Typ 2
Kurs 1,85
Pewność 7/10
Pierwsza runda turnieju deblistów w Newport, gdzie mamy tylko trzynaście ekip. Przede wszystkim typ skierowany na to, że para kanadyjsko-australijska gra tutaj tylko i wyłącznie deble. Na pewno nie chcą oni polec już pierwszej rundzie. Nishikori jest jeszcze jako takim deblistą i może coś tutaj zaprezentować . Soeda jedna już raczej nic nie pokarze ponieważ dla niego debel jest czymś zupełnie obcym. Z pewnosćią szanse Japończyków byłyby większe, gdyby przed tym spotkaniem Nishikori nie grał spotkania drugiej rundy z Rochusem, który tutaj w tamtym sezonie przegrał dopiero w finale. Jak więc widać jest sporo punktów do obronienia i na pewno będzie to ciężkie dla Japończyka spotkanie. Zawodnicy po drugiej stronie siatkji najlepiej czują się właśnie na tej nawierzchni. Potwierdzeniem tego jest to, że w ubiegłym roku właśnie w Newport Shamasdin w parze z Brunstromem ulegli dopiero w finale. Dla mnie wsystko wskazuje tutaj na potencjalnych deblistów i nie wydaje mi się ,aby zmęczony Nishikori i słaby deblista Soeda powalczyli z tym duetem.
 
F 67

figo88

Użytkownik
Na jutro z rana polecam Volandriego, który dzisiaj w świetnym stylu pokonał Ryderstedta. Grał dzisiaj bardzo solidnie, bardzo dobrze funkcjonował u niego backhand i popełniał na prawdę mało niewymuszonych błędów. Przeciwnikiem będzie Zopp, Estończyk który w pierwszej rundzie pokonał grającego zwykle w futuresach Lindella. Nie sądzę by Jurgen czymś zaskoczył tak grającego Volandriego, który powinien kontrolować wymiany, a co za tym idzie mecz i odprawić Zoppa w 2 setach. Poza tym za Filippo przemawia doświadczenie na tej nawierzchni, do tego Zopp mimo dobrego bilansu na mączce zdecydowanie lepiej czuje się na szybszych nawierzchniach.
Filippo Volandri - Jurgen Zopp --&gt; Volandri @ 1.65 / bwin
Volandri 2:0 --&gt; 2.60 / bwin
Ed:
Z Gstaad na jutro jeszcze wpadł mi w oko debel Lindstedt/Tecau, którzy zmierzą się z fińską parą Heliovaara/Nieminen. O ile Nieminen jest dobrym deblistą to jednak Heliovaara jest słabym zawodnikiem, który gra normalnie na poziomie futuresów i challengerów. Lindstedt/Tecau zaś nie trzeba przedstawiać, tegoroczni finaliści Wimbledonu wygrywają ten turniej od 2 lat i zapewne będą chcieli ponownie wygrać w rodzimym kraju Lindstedta.
Lindstedt/Tecau - Heliovaara/Nieminen --&gt; Lindstedt/Tecau @ 1.35 / BAH

Do tego polecam:
Rosola z Phau za 1.53 na bet365
Klizana z Bachingerem za 1.40 na bwin
Kavcicia z Odesnikiem za 1.53 na bet365
Dodig/Pavic z Beck/Bednarek za 1.83 na WH
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
timao 178

timao

Użytkownik
???? L. Rosol - B. Phau 1 @1.588 5/10 Pinnacle
Nie lubię już pisać analiz (za stary jestem), więc krótko.
Phau na ziemi jest taki sobie, pokonał Fishera, ale to nic wielkiego, nie pamiętam kiedy zagrał już solidne spotkanie na mączce. Rosol go jutro wyniszczy serwisem, głowa mocna dzisiaj 4 bp obronie przeciwko Hasse. Na prawdę nie widzę argumentów za gospodarzem.
Wiem, że krótko, nudnawo, ale typ dobry ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
typpero 71

typpero

Użytkownik
Panowie, wie ktoś może czemu wczoraj Petzschner nie zagrał z Paire&#39;m?

Coś mu dolega?

Dzisiaj gra w deblu z Kohlmannem, chciałbym na nich postawić, ale nie wiem czy to dobry pomysł.
 
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Panowie, wie ktoś może czemu wczoraj Petzschner nie zagrał z Paire&#39;m?

Coś mu dolega?

Dzisiaj gra w deblu z Kohlmannem, chciałbym na nich postawić, ale nie wiem czy to dobry pomysł.
Kolego jak z singla się wycofał to i z debla zrezygnuje będziesz miał zwrot.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Oglądał ktoś wczoraj Isnera ? Dzisiaj gra z Mahutem i bet365.com wystawił kurs 1.44. Bilans spotkań 3:1, a na grassie 2:1 dla Isnera. Isner w 2011 roku wygrał Newport, więc chyba dobrze mu się tam gra. W tym roku nie zachwyca, odpadł z Fallą w Wimbledonie. Mecze między tymi dwoma Panami zawsze były zacięte ( pamiętny mecz w 2010 w Wimbledonie gdzie w 5 secie padł wynik 70:68 ) ale serwis Big Johna powinien robić swoje.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
13-00, 11.07.2012 ATP Bastad
Jan Hajek - Jaarko Nieminen
typ: 2-0
4,35
Unibet
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju na kortach ziemnych w Szwedzkim, Bastad, Fin Jaarko Nieminen spotka sie z reprezentantem Czech, Janem Hajkiem. Nieznacznym faworytem bukmacherow wydaje sie byc bardziej doswiadczony reprezentant Finlandii, kursy na niego sa jednak coraz wyzsze. Fin zdecydowanie swoje najlepsze lata ma juz dawno za soba. W turniejach nie wygrywa wiecej niz po jednym spotkaniu. Podczas ostatnich siedmiu turniejow odniosl tylko trzy zwyciestwa i az czterokrotnie odpadal juz w pierwszych, swoich spotkaniach. Na clayu odpadal juz w I rundzie w Barcelonie i Rzymie. Fin wraca z Wimbledonu i kolejna zmiana nawierzchni moze stanowic dla niego pewien problem w przystosowaniu sie. Fin jest juz wiekowy, z kondycja rowniez nie jest najlepiej, w dzisiejszym spotkaniu przemawia za nim jedynie ogranie i doswiadczenie, a to uwazam, ze moze byc za malo. Czech jest w bardzo dobrej dyspozycji, wygral challengera w Marburgu, byl w cwiercfinale w Brunszwiku(gdzie przegral po zacietej walce z pozniejszym zwyciezca, Belluccim), byl w finale w Koszycach, wszystko to poziom challengerowy, jednak Czech nie mial innych turnieji gdzie mogl rywalizowac na swojej ulubionej nawierzchni, czyli clayu. Czech w pierwszej rundzie ogral w dwoch setach groznego Argentynczyka, DelBonisa. Fin z racji rozstawienia pierwsza runda mial wolna, nie zdazyl sie wiec przyzwyczaic do kortow ziemnych na nowo. Hajek swietnie czuje sie na maczce, jest w bardzo dobrej dyspozycji i mysle, ze to on dzis zamelduje sie w kolejnej rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Oglądał ktoś wczoraj Isnera ? Dzisiaj gra z Mahutem i bet365.com wystawił kurs 1.44. Bilans spotkań 3:1, a na grassie 2:1 dla Isnera. Isner w 2011 roku wygrał Newport, więc chyba dobrze mu się tam gra. W tym roku nie zachwyca, odpadł z Fallą w Wimbledonie. Mecze między tymi dwoma Panami zawsze były zacięte ( pamiętny mecz w 2010 w Wimbledonie gdzie w 5 secie padł wynik 70:68 ) ale serwis Big Johna powinien robić swoje.
hmm, niby wygrał,ale cos forma kulawa,co nie znaczy ze nie obroni turnieju, wczoraj z Bubka mial spore problemy,ukrainiec wygrywal ok 80% swoich podan, John bronil w 3 secie kilka BP, ale jeden gem przeciwnika mu sie ulozyl zagral agresywniej ,przełamal i to mu dało zwyciestwo. Ale moze to pierwszy mecz taki nijaki, dla mnie NO BET.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Brown-Paire 1 3,3 bet365
Pojedynek reprezentanta gospodarzy z bardzo obiecujacym i błyskotliwym zawodnikiem z francji, bilans H@H na korzyść Browna, ale jak wiemy na to nie do konca warto plookać. Francuz to zawodnik ktory przebija sie do czołowki od ponad roku, udało mu sie bo ma ku temu możliwości, Dobry serwis,drop shooty,bogaty arsenal techniczny ale... zbyt nonszalancki.Jak flustracja go dopadnie po wariackich akcjach Browna to niczego dobrego nie wrozy dla niego i ja na to licze. Jamajczyk z niemieckim paszportem to bardzo charyzmatyczny zawodnik, ale z bardzo dobrym serwisem,czesto gra pod siatka,tez bardzo ryzykownie, dlugich wymian na pewno nie bedzie w tym meczu. Wydaje mi sie ze sciany pomoga dzisiaj pilki beda siadały Niemcowi ,a prz takim kursie mozna to zagrać.
Rosol-Phau 1,44 bet 365
Kolega @Timao napisał krotko i na temat i sie pod tym podpisuje.
Cilic-Brands
2-0 1,36 bet365
Za chorwatem przemawiają: własna publika, dobre rezultat w 2011(finał) ,ranking, o wiele wieksze umiejetności i dobra dyspozycja w ostatnich tygodniach. Za niemcem przemawia tylko moja sympatia ktora gdzies umyka bo spodziewałem sie po tym zawodniku wiecej , po dobrym sezonie bodajze 2010. przegrywa w turniejach nizszej rangi z kelnerami. Ugra 8 gemow to bedzie sukces.
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
13-00, 11.07.2012 ATP Bastad
Jan Hajek - Jaarko Nieminen
typ: 2-0
4,35
Unibet
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju na kortach ziemnych w Szwedzkim, Bastad, Fin Jaarko Nieminen spotka sie z reprezentantem Czech, Janem Hajkiem. Nieznacznym faworytem bukmacherow wydaje sie byc bardziej doswiadczony reprezentant Finlandii, kursy na niego sa jednak coraz wyzsze. Fin zdecydowanie swoje najlepsze lata ma juz dawno za soba. W turniejach nie wygrywa wiecej niz po jednym spotkaniu. Podczas ostatnich siedmiu turniejow odniosl tylko trzy zwyciestwa i az czterokrotnie odpadal juz w pierwszych, swoich spotkaniach. Na clayu odpadal juz w I rundzie w Barcelonie i Rzymie. Fin wraca z Wimbledonu i kolejna zmiana nawierzchni moze stanowic dla niego pewien problem w przystosowaniu sie. Fin jest juz wiekowy, z kondycja rowniez nie jest najlepiej, w dzisiejszym spotkaniu przemawia za nim jedynie ogranie i doswiadczenie, a to uwazam, ze moze byc za malo. Czech jest w bardzo dobrej dyspozycji, wygral challengera w Marburgu, byl w cwiercfinale w Brunszwiku(gdzie przegral po zacietej walce z pozniejszym zwyciezca, Belluccim), byl w finale w Koszycach, wszystko to poziom challengerowy, jednak Czech nie mial innych turnieji gdzie mogl rywalizowac na swojej ulubionej nawierzchni, czyli clayu. Czech w pierwszej rundzie ogral w dwoch setach groznego Argentynczyka, DelBonisa. Fin z racji rozstawienia pierwsza runda mial wolna, nie zdazyl sie wiec przyzwyczaic do kortow ziemnych na nowo. Hajek swietnie czuje sie na maczce, jest w bardzo dobrej dyspozycji i mysle, ze to on dzis zamelduje sie w kolejnej rundzie.
Oglądałem mecz Belluciego z Hajkiem, mecz zacięty był przez pierwsze 3 gemy z resztą wynik 6:3, 6:0 mówi sam za siebie. Myślę, że trochę podkoloryzowałeś analizę pod swój typ. Trochę więcej obiektywności. Pozdro
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
11.07.2012 11:00 Atp Bastad
Volandri F. (Ita) - Zopp J. (Est)
Typ: Jurgen Zopp wygra 2-0
Kurs 3.20
Bukmacher: Bwin
Dziś ponownie stawiam przeciwko Włochowi i mam nadzieję ,że tym razem się powiedzie. Volandri nie zachwyca , z ostatnich 10 meczy wygrał zaledwie 4 . Tutaj w Bastad w pierwszej rundzie ograł zawodnika gospodarzy Ryderstedta , który mu się nie sprzeciwił 6-4,6-2 . Zaś Jurgen Zopp z ostatnich 10ciu meczy wygrał 7 , w pierwszej rundzie także ograł zawodnika gospodarzy Lindella łatwiutko 6-2,6-2 . Dziś będzie miał trudniejsze zadanie z Volandrim ,ale uważam ,że dyspozycja Estończyka jest znacznie lepsza. Zopp w wimbledonie dotarł do 4tej rundy , Volandri zaś odpadł już w pierwszej . Teraz jednak zmiana nawierzchni na clay , który bardziej odpowiada Włochowi , jednak z formą jest kiepsko , kondycja też nie taka jaka powinna być , przegrywa z tenisistami niżej notowanymi w Monzie odpadł w trzeciej rundzie z Maximo Gonzalezem 6-4,6-2. Wcześniej w Prostejovie odpadł już w pierwszej rundzie z Capkovicem i też była to nie mała niespodzianka. Estończyk zaś wygrywa to co ma wygrywać. Odpadł wprawdzie w Brunszwiku w drugiej rundzie z Bollelim ,ale nie był typowany w tym meczu do zwycięstwa. Dziś nie ma wyraźnego faworyta w tym meczu , a ja typuję na gładką przeprawę Zoppa 2-0 , uważam ,że takim rezultatem zakończy się to spotkanie i nie będzie miał kłopotów Estończyk z pokonaniem Włocha. Kursy od wczoraj już znacznie spadły ,ale mimo to warto grać na 2-0 po takim okazyjnym kursie.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: L. Hewitt - T. Smyczek
Typ: 2
Kurs: 2,76
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie II rundy turnieju ATP na trawiastych kortach w Newport. Naprzeciw siebie staną Australijczyk Lleyton Hewitt oraz reprezentant gospodarzy, Amerykanin Tim Smyczek. Faworytem bukmacherów jest oczywiście o wiele bardziej utytułowany i doświadczony zarazem Hewitt, jednak osobiście nie przekreślałbym szans młodego Amerykanina na sprawienie tutaj małej niespodzianki. Smyczek w ostatnim czasie prezentuje się naprawdę solidnie, 7 zwycięstw w 10 rozegranych spotkaniach to bardzo dobry wynik - z czego 8 występów zanotował na trawie czyli nawierzchni na której gramy również w Newport. Tim do głównej drabinki zawodów musiał się przebijać przez kwalifikacje, które przebrnął bez większych kłopotów. Prawdziwym testem jego umiejętność był mecz w I rundzie gdzie po drugiej stronie siatki stanął solidny Denis Istomin. Ku uciesze miejscowych spotkanie zakończyło się łatwym zwycięstwem Smyczka 6:3 6:3, który może okazać czarnym koniem turnieju. W tym roku zanotował 9 występów na trawie z czego wygrał aż 7 spotkań. Większość w challengerach czy kwalifikacjach, ale jednak statystyka ta budzi uznanie. Rywal w dzisiejszym spotkaniu jest bardzo wymagający jednak gołym okiem widać, iż Hewitt ma już najlepsze lata chyba za sobą. Co prawda Lleyton na trawie zawsze był groźny jednak wieku się nie oszuka a i forma już nie ta co kiedyś. Trzy ostatnie turnieje Australijczyk kończył na pierwszych rundach, tutaj w Newport już zanotował progres eliminując w I rundzie Vaska Pospisila 6:1 6:1. Niby lekko łatwo i przyjemnie, jednak Smyczek powinien utytułowanemu rywalowi postawić poprzeczkę o wiele wyżej. Jak dla mnie szanse obu tenisistów są prawie, że równe, z lekkim wskazaniem na Hewitta w stosunku 55-45% i to tylko ze względu na doświadczenie. Inne atuty zdają się być po stronie Amerykanina. Jest w dobrej formie, lubi i umie grać na trawie, jest młodszy co wiąże się z lepszym przygotowaniem kondycyjnym. Kursy powyzej 2,50 na tego zawodnika to moim zdaniem nieporozumienie, dlatego warto spróbować ten fakt wykorzystać.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Pospisil V / Querrey S - Fleming C / Hutchins R [email protected] bet365
Wczoraj widziałem Pospisila w meczu z Hewittem. Zagrał fatalnie. Serwis mu nie siedział jak powinien, próbowałem dochodzić do siatki, jednak Leyton spokojnie go mijał. Querrey większą wagę będzie przywiązywał do gry pojedynczej, tam gra z Dudim Selą i powinien spokojnie wygrać, także na debla nie będzie się spinał w 100%.
Ich rywalami jest para, która na trawie czuje sie bardzo dobrze. Co prawda na Wimbledonie dali ciała, jednak dzisiaj wydaję mi się, że będa chcieli pokazać, że był to tylko przypadek i spokojnie ograja parę, ktora będzie pierwszy raz ze soba grała w karierze i nie powinna im wiekszych problemow zrobić.
A kurs ładny, jak na takie &quot;ryzyko&quot;.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP, Bastad
Spotkanie: Joao Souza - T.Robredo
Typ: 1
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj w szwedzkim Bastad kolejny dzień zmagań w turnieju panów. Ciekawy pojedynek Brazylijczyka Joao Souzy z Hiszpanem Robredo. Faworytem bukmacherów jak i większości typujących jest Hiszpan co dla mnie jest nieco zaskakujące.
Brazylijczyk od czerwca zagrał w dwóch turniejach;
* w czeskim Prostejovie odpadł w 1 rundzie z J.Mertlem po 3-setowym boju (4/6, 7/5, 4/6)
W lipcu pojawił się w Niemczech na kortach w Brunszwiku gdzie po pokonaniu Gruzina Gabashvilego 6/4, 6/3 zakończył rywalizację na 2 rundzie przegrywając z J.Struffem (7/5, 6/7, 0/6).
Kolejnym przystankiem jest właśnie turniej w Bastad. I tutaj już Joao zrobił niespodziankę na starcie pokonując faworyzowanego H.Zeballosa 6/4, 6/2. Jak dla mnie to jest prognostyk na dobrą grę w dzisiejszym meczu z doświadczonym Hiszpanem.
Robredo co prawda w czerwcy wygrał 2 turnieje na kortach we Włoszech jednak kontuzja stopy w spotkaniu z Del Bonisem na kortach w Brunszwiku może jeszcze dać się we znaki.
Rankingowo i w bezpośrednim meczu lepiej wypada Brazylijczyk. Obaj panowie zagrali ze sobą w tamtym roku w Bukareszcie gdzie górą był Souza wygrywając pewnie 6/4, 7/6.
Wydaje mi się, że dzisiaj może być podobnie. Kurs na Joao Souzę zdecydowanie do grania bo Robredo jak dla mnie takim zdecydowanym faworytem tego meczu nie jest.
Edit//
3/6, 1/6
no niestety Robredo jednak rozjechał Joao Souzę ????
 
speedfan1987 23

speedfan1987

Użytkownik
Oglądał ktoś wczoraj Isnera ? Dzisiaj gra z Mahutem i bet365.com wystawił kurs 1.44. Bilans spotkań 3:1, a na grassie 2:1 dla Isnera. Isner w 2011 roku wygrał Newport, więc chyba dobrze mu się tam gra. W tym roku nie zachwyca, odpadł z Fallą w Wimbledonie. Mecze między tymi dwoma Panami zawsze były zacięte ( pamiętny mecz w 2010 w Wimbledonie gdzie w 5 secie padł wynik 70:68 ) ale serwis Big Johna powinien robić swoje.
Po wczorajszym obejrzanym meczu Ilsnera z Bubką nie byłbym taki pewien czy brać Ilsnera po takim kursie. Momentami psuł kuriozalne piłki i gdyby Bubka dopadł go w Iszym secie w TB to Ilsnera nie byłoby w turnieju.Gołym okiem widać że nie ma formy a sam serwis jest na 4-. W moim odczuciu Mahut to troszeczkę lepszy zawodnik od Bubki i dlatego dziś jest to dla mnie no bet a na pewno nie biorę Ilsnera po 1.5
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Pospisil/Querrey-Fleming/Hutchins 2 1,57 Bet365
Turniej na trawie,więc jeśli serwis będzie siedział Pospisilowi oraz Querreyowi może być ciężko ale Fleming z Hutchinsem to lepsza para deblistwó niż Czech z Amerykaninem.Pospisila uważam za słąbego deblistę,Querrey już dużo lepszy niż Czech ale na doświadczonych Flemingów to nie wystarczy.Kurs niezły.
Russell-Ram 2 1,8 Bet365
Ram lubi szybsze nawierzchnie,Russell ostatnio wykręcał niezłe wyniki ale ta trzy-setówka ze słabym Youngiem mnie nie przekonuje.Ram pewnie pokanał Zemlję i według mnie jest na trawie zawodnikiem po prostu lepszym.Kurs dodatkowo zachęca by na niego zagrać.
Odesnik-Kavcic 2 1,53 Bet365
Odesnik jest słabszym zawodnikiem na clayu według mnie niż Kavcic.Słoweniec dodatkowo gładko poradził sobie z Veicem więc forma jest,Odesnik pokazał się z niezłej strony ogrywając Rogera-Vasselina ale według mnie dzisiaj zwycięsko wyjdzie z tego pojedynku Słoweniec,który na mączce sobie radzi lepiej niż Wayne.
Brown(+4,5g)-Paire 1 1,42 Pinnacle
Brown jest w stanie nawet wygrać z Francuzem,nieźle zagrał z Denko i linia hc spokojnie do pokrycia,zwłaszcza przy dobym serwisie &quot;Niemca&quot; a kurs całkiem,całkiem uważam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP, Bastad
Spotkanie: Joao Souza - T.Robredo
Typ: 1
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj w szwedzkim Bastad kolejny dzień zmagań w turnieju panów. Ciekawy pojedynek Brazylijczyka Joao Souzy z Hiszpanem Robredo. Faworytem bukmacherów jak i większości typujących jest Hiszpan co dla mnie jest nieco zaskakujące.
Brazylijczyk od czerwca zagrał w dwóch turniejach;
* w czeskim Prostejovie odpadł w 1 rundzie z J.Mertlem po 3-setowym boju (4/6, 7/5, 4/6)
W lipcu pojawił się w Niemczech na kortach w Brunszwiku gdzie po pokonaniu Gruzina Gabashvilego 6/4, 6/3 zakończył rywalizację na 2 rundzie przegrywając z J.Struffem (7/5, 6/7, 0/6).
Kolejnym przystankiem jest właśnie turniej w Bastad. I tutaj już Joao zrobił niespodziankę na starcie pokonując faworyzowanego H.Zeballosa 6/4, 6/2. Jak dla mnie to jest prognostyk na dobrą grę w dzisiejszym meczu z doświadczonym Hiszpanem.
Robredo co prawda w czerwcy wygrał 2 turnieje na kortach we Włoszech jednak kontuzja stopy w spotkaniu z Del Bonisem na kortach w Brunszwiku może jeszcze dać się we znaki.
Rankingowo i w bezpośrednim meczu lepiej wypada Brazylijczyk. Obaj panowie zagrali ze sobą w tamtym roku w Bukareszcie gdzie górą był Souza wygrywając pewnie 6/4, 7/6.
Wydaje mi się, że dzisiaj może być podobnie. Kurs na Joao Souzę zdecydowanie do grania bo Robredo jak dla mnie takim zdecydowanym faworytem tego meczu nie jest.
Jak dla mnie to jest &quot;peffka&quot; dnia ! Nie widzę argumentów by Robredo dzisiejszy pojedynek przegrał. Zeszłoroczne wyczyny obu panów nijako się mają to obecnej sytuacji Hiszpan wraca na korty po dłuższej przerwie i w 12 spotkaniach poległ tylko raz i to ze względu na kontuzje.
Joao Souza to już nie ten sam tenisista co prezentował w poprzednim roku, w obecnym leją go wszyscy, ogromnym zaskoczeniem było dla mnie pokonanie Zeballosa, nie oglądałem spotkania i sam jestem ciekaw w jakich okolicznościach pokonał Argentyńczyka. Fakt była to bardzo duża niespodzianka ale nie wyobrażam sobie aby mógł dziś powtórzyć swój wczorajszy wyczyn, tym bardziej, że Hiszpan wraca małymi kroczkami do swojej wielkiej dyspozycji jaką prezentował 3-4 lata temu, gdzie takich przeciwników jak jegi dzisiejszy brał na śniadanie. Stawiam na pewne zwycięstwo Hiszpana.

Joao Souza - Tommy Robredo 2 @ 1.25 3:6,1:6

Kolejnymi wartymi spotkaniami według mnie są następujące spotkania tak na sucho bez analizy bo czasu brak ;)

Janko Tipsarevic - Steve Darcis 1 @ 1.25
Wayne Odesnik - Blaz Kavcic 2 @ 1.55
Matthias Bachinger - Martin Klizan 2 @ 1.35
Bjorn Phau - Lukas Rosol 2 @ 1.45

Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom