>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: St. Petersburg, Kolonia, Sardynia - 12.10.2020-18.10.2020

Status
Zamknięty.
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Wczoraj niestety Stan Wawrinka zawiódł, zanotował aż 2 podwójne błędy ale przeglądając ofertę natknąłem się na inny ciekawy zakład gdzie wydaje mi się mamy spore value bo szczerze mówiac spodziewałem się coś w stylu handicapu -3.5 dla Bublika, w liczbie podwójnych błędów. Ale po kolei- Milosa Raonica nie trzeba szczególnie przedstawiać, od dłuższego czasu puka do czołówek w rankingach ale wciąż wydaje się że nie do końca wykorzystał swój potencjał a ma już 30 lat. Niemniej jednak jeżeli jest w formie, to szczególnie na takich kortach, na twardej nawierzchni w hali (wygrywał tutaj turniej w 2015 roku) może pokonać każdego. A wydaje się że jest naprawde solidnie dysponowany- bazując na liczbach z meczu pierwszej rundy gdzie rywal nie był wprawdzie szczególnie wymagający:
- 1 serwis trafiony 72% / wygrane pkt po 1 serwisie: 78% / wygrane po 2 serwisie: 74%, 21 asów, 0 podwójnych błędów- nie stracił własnego podania.
Przechodząc do Bublika- kazach wciaż młody bo 23 lata, kawał chłopa bo aż 198 cm wzrostu więc oczywiście jego gra bazuje na bardzo mocnym serwisie ale tutaj na kortach w St. Petersburgu ani razu nie przeszedł 1 rundy. Ogólnie rzecz biorać notowany w rankingach w okolicy 50 miejsca i nie wydaje mi się żeby miał potencjał na szczególnie wyższe. Bublik w 1 rundzie nie zachwycił, męczył się z przeciętnym Mackenzie McDonaldem, wygrywając ostatecznie w 3 setach (a co ciekawe w ogólnej liczbie punktów zdobył jeden mniej od rywala, w statystykach wyglądało to tak:
- 1 serwis trafiony 62% / wygrane pkt po 1 serwisie: 84% / wygrane po 2 serwisie: 42%, 25 asów, 6 podwójnych błędów- stracił własny serwis 2 razy.
Szczególnie istotne w tej statystyce jest to że jeśli nie trafia 1 serwisem to w drugim ma już problem- 42% wygranych to nie jest jakaś imponująca liczba. Oczywiście Milosowi zdarzają się mecze gdzie też robił sporą ilość podwójnych błędów ale wydaje mi się że jest tutaj zdecydowanie lepiej dysponowany, nie bez powodu jest faworytem a Bublik będzie jeszcze bardziej ryzykował na serwisie i koniec końców tak jak pisałem na początku- moim zdaniem Bublik zrobi tutaj o co najmniej 4 podwójne błędy więcej. Ledwo 2:1 w błędach, zaskakująco mało ale ważne że do przodu (y)

Bublik - Raonic , Podwójne błędy 1 (handicap -0.5) @1,83 1xbet
Ledwo 2:1 w błędach, zaskakująco mało ale ważne że do przodu (y)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Kolonia - ATP
Godzina: 18:50
Spotkanie: Gilles Simon - Roberto Bautista-Agut
Typ: Liczba gemów Więcej niż 21.5
Kurs: 1,85
Bukmacher: forbet
Analiza:

W ostatnim meczu dzisiejszego dnia w 1/16-tej w turnieju rozgrywanym w Kolonii staną naprzeciwko siebie 36-letni Gilles Simon i cztery lata młodszy Roberto Bautista-Agut. Francuz jest 57-my w rankingu ATP i do turnieju musiał przystąpić od pierwszej rundy w której sprawił niespodziankę i bardzo łatwo ograł Węgra Fucsovicsa (6-0, 6-3). Dzięki 13-stemu miejscu w rankingu dla Hiszpana będzie to pierwszy mecz na tym turnieju. Tenisistom tym przyjdzie się mierzyć po raz siódmy. Bilans dotychczas rozegranych meczów jest bardzo korzystny dla Simona. Wygrał on pięciokrotnie na kortach rozgrywanych na twardej nawierzchni i raz przegrał na mączce. W pierwszych dwóch meczach rozgrywanych pomiędzy tymi zawodnikami padało 18-ście i 16-ście gemów w kolejnych czterech 22-a, 26-ść(krecz Hiszpana), 28-em i 22-a gemy. Uważam, że tendencja z czterech ostatnich meczów zostanie podtrzymana i będzie to spotkanie w której linia 21,5-a gema zostanie przekroczona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +111
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Widzę ciekawą wartość w meczu Camerona Norrie z Andrejem Rublevowem. Kurs na zwycięstwo Brytyjczyka jest jak dla mnie mocno przeszacowany. Rublov gra ostatnio bardzo dużo w końcu może nie wytrzymać fizycznie. Już mecz z Francuzem Ugo Humbertem pokazał, że jest do ugryzienia. Dochodzi do tego słaba psychika Rosjanina, który jak wiemy potrafi się zagotować jeśli mecz nie idzie po jego myśli. Norrie wydaje się być jego przeciwieństwem jeśli chodzi o psychikę wydaje się opanowany nawet jeśli mu nie idzie. Do tego dochodzi fakt, że lubi występować z pozycji underdoga. Wydaje mi się że jak nie mecz to przynajmniej set jest w jego zasięgu.

kurs 6.60 Typ: Cameron Norrie ognisty bawół jednak pozamiatał:)
kurs 2.80. fortuna Typ: 1.zawodnik wygra przynajmniej jeden set: Tak
 
Ostatnia edycja:
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Chaczanow K. -- Raonic M. 2 @ 1,57 Fortuna
U wszystkich kursy poleciały mocna w dół, ale Fortuna mocno trzyma się na trawersie.
Wczoraj widziałem mecz Kanadyjczyka z Kazachem i zastanawiałem sie czemu taki wysoki kurs na Milosa, wiedziałem że Milo bez formy ale w tym meczu rozwiał moje wątpliwości. Chociaż Bublik nic nie pokazał i to może być zmyła bo naprawdę słabo zagrał, ale z drugiej strony każdy gra jak my przeciwnik pozwoli myślę że ten nie wysoki kursik można podłączyć jak ja do paru zdarzeń zagrać - Sukcesów

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEwMjkwMTg2ODAwMDo60tsU4dSa0e074dc=&kind=M
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Milos Raonic gra w Sankt Petersburgu imponująco. Jestem pod wrażeniem bombardowania jakie proponuje swoim przeciwnikom. Widać że gra na pełnym luzie. Z poziomem jaki prezentuje może śmiało myśleć o zwycięstwie w Rosji. Najpierw jednak stanie na jego drodze Borna Coric. Widziałem mecz Chorwata z Opelką i zgadzam się że wygrał on dosyć pewnie, ale Amerykanin bardzo mu w tym pomógł, w pewnym momencie podstawowa broń jaką dysponuje odmówiła posłuszeństwa. Oczywiście mowa o serwisie. Gdy tylko pierwszy przestał wchodzić Coric z dziecinną łatwością wygrywał wymiany.

Raonic dysponuje zdecydowanie większym repertuarem niż Opelka do tego widać, że jest w przysłowiowym gazie. Kurs co prawda nie powala ale wydaje się być adekwatny do tego jacy przeciwnicy spotkają się na korcie, i dobrze odzwierciedla aktualną formę obu graczy.
Do jakiegoś dubla lub tripla jak znalazł :p

Raonic Coric

Typ Raonic

Kurs 1.36

Bukmacher Forbet
 
Ostatnia edycja:
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Cecchinato - Djere (włoski ogier nie podołał...)
kurs: 1.55
fortuna


Włoch gra finał u siebie. Jest zawodnikiem lepszym jak chodzi o umiejętności. Jeśli tylko nie zawiedzie go strona mentalna to powinien bez problemów wygrać tytuł. Djere ma dobry turniej jednak w mojej opinii nie ma tego czegoś co pozwala odróżnić tenisistę rzemiechę, od dobrego zawodnika. h2h 2-0 dla Włocha, oba mecze straight sets.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom