>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: St. Petersburg, Kolonia, Sardynia - 12.10.2020-18.10.2020

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
kup.jpg
Miejsce: St. Petersburg, Rosja
Data rozgrywania: 12.10.2020-18.10-2020
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: $1,399,370
Oficjalna strona turnieju: https://spbopen.ru/
Lista Startowa: https://spbopen.ru/en/playerlist/
Drabinka: https://spbopen.ru/en/osnovnoj-razryad-2020/
Plan gier: https://spbopen.ru/en/raspisanie-na-12-10/
Zwycięzca singla 2019:
Daniil Medvedev
Zwycięzcy debla 2019: Divij Sharan/Igor Zelenay

kup.jpg
Miejsce: Kolonia, Niemcy
Data rozgrywania: 12.10.2020-18.10-2020
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €325,610
Oficjalna strona turnieju: https://www.bett1hulks.de/
Lista Startowa: https://www.bett1hulks.de/es/v2-de#player
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2019:
Zwycięzcy debla 2019:


kup.jpg

Miejsce: Sardynia, Włochy
Data rozgrywania: 12.10.2020-18.10-2020
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €271,345
Oficjalna strona turnieju:
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2019:
Zwycięzcy debla 2019:


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !



 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
RG Zakończone ale sezon tenisowy pod znakiem covid trwa dalej. Przed nami turniej halowy w Kolonii. Po nieudanym RG pojawi się tam Hubert Hurkacz, jak wiadomo, że nasz zawodnik przegrał w 1 rundzie w Paryżu z Sandgrenem. Myślę że odpoczynek dobrze zrobi Hubertowi, do tego pewnie solidnie przygotuje się do nawierzchni którą lubi. Zresztą tutaj efektywną bronią może być serwis Polaka.

Przeciwnik Marc Polmans, jak dla mnie gracz co najwyżej przeciętny, oczywiście ostatnio sprawił jedną niespodziankę w Paryżu ogrywając młodą strzelbę gospodarzy Humberta. Jedyną przewagą australijskiego gracza może być fakt że zagrał na nawierzchni w Kolonii już 2 spotkania, w kwalifikacjach pokonał weterana Karlovica i przegrał z Otte, także jak sądzę zyskał status lucky losera. Nie sądzę aby Hurkacz miał większe problemy w tym spotkaniu. Do jakiegoś ako można dołożyć choć kurs nie powala.

Hurkacz Polmans

Typ Hurkacz

Kurs 1.35

Bukmacher Forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Według mnie zdecydowanie zawyżone kursy dziś w meczu Steve Johnsona z Filipem Kraijnovicem. Po pierwsze Steve to nie jest byle kto ale obecnie zawodnik notowany na 68 pozycji w rankingu a w 2016 roku był nawet na 21 pozycji. Z tą różnicą że kompletnie nie umie grać na kortach ziemnych, więc pewnie notowany by był wyżej. Co najważniejsze, to Amerykanin który w swojej grze bazuje większości na serwisie, serwuje bardzo mocno a tutaj mamy turniej w Kolonii rozgrywany na hali gdzie serwis to podstawa. Filip Kraijnovic w ostatnim roku się sporo rozwinął i notował naprawdę niezłe rezultaty ale to wciąż tenisista który najlepsze wyniki osiągał na mączce, do tego nie możemy powiedzieć czy jest w formie- na French Open odpadł sensacyjnie w 1 rundzie przegrywając z Milojevicem (a na rywala kurs był nawet pod 10 !). Obaj panowie zagrali miedzy sobą raz, w 2015 również na nawierzchni twardej w hali i wówczas Johnson wygrał bez większych problemów. Dziś też wydaje mi się że mecz jest zdecydowanie bliżej 50/50 w porównaniu do tego co sugerują bukmacherzy a że Kraijnovic jest niestabilny i jego forma jest niewiadomą to widzę nawet w roli faworyta Johnsona.

Steve Johnson @4.75 Etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +134
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
W meczu Hurkacza z Polmansem spodziewam się wygranej Polaka i liczby gemów przekraczającej 21. Australijczyk gra dzięki dzikiej karcie ponieważ po zaciętym pojedynku 66-7, 6-4, 6-4 z Niemcem Otte odpadł w kwalifikacjach. Dzisiaj Otte dość łatwo pokonał swojego rodaka Struffa 6-4, 6-3. Po tych dwóch meczach widać, że Polmans może tanio skóry nie sprzedać. Myślę, że Hurkacz powinien to spotkanie wygrać, lecz może to nie być łatwa przeprawa. Z ciekawostek dodam, że będzie to starcie równolatków obaj zawodnicy to rocznik 1997.

kurs 2.25 fortuna typ: 1/+ (20.5) zabrakło jednego gema

W spotkaniu Wawrinki z Evasnem spodziewam się dużej liczby gemów. Obaj zawodnicy mierzyli się trzykrotnie w każdym meczu zwyciężał Szwajcar dwa spotkania outdorowe na hardzie były dosyć zacięte i obfitujące w dużą ilość gemów. Myślę, że Wawrinka w obecnej formie może się namęczyć w meczu z Brytyjczykiem.

kurs 1.57 fortuna typ: powyżej 21,5 gema
 
Ostatnia edycja:
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Po pierwsze Steve to nie jest byle kto ale obecnie zawodnik notowany na 68 pozycji w rankingu a w 2016 roku był nawet na 21 pozycji. Z tą różnicą że kompletnie nie umie grać na kortach ziemnych, więc pewnie notowany by był wyżej.
Naprawde nic nie mam do tych typow i niech to wchodzi, ale czasami czytajac te analizy to noz sie w kieszeni otwiera. Powaznie pisanie o zawodowym tenisicie, ze nie umie gdzies grac to smieszne. Wy naprawde myslicie, ze w profesjonalnych osrodkach i akademiach nie ma dostepu do roznych kortow? Mozna sie zgodzic ze zawodnik preferuje bardziej jakas nawierzchnie bardziej lub mniej, ale pisanie o zawodowym tenisiscie, grajacym w tenisa od 6-7 roku zycia, ze nie umie gdzies grac to jest abstrakcja. A zeby bylo zabawniej to Johnosn 2 ze swoich 4 tytulow wygral na cegle w Houston. Tak wiem, teraz teksty o tym ze w USA jest inaczej, ze tamto siamto i na koniec najlepiej stwierdzic, ze rywale sie polozyli i wygralo wygralo sie samo. 3 -krotnie 3 runda French Open? Jezeli zawodnik potrafi wygrywac mecze na najwazniejszym turnieju ceglanym na swiecie chyba jest wystraczajacym argumentem. To ze przez ostatni sezon czy dwa te wyniki sa slabe to kwestia zlego przygotowania i tak jest u kazdego zawodnika.
Post automatycznie złączony:

Australijczyk gra dzięki dzikiej karcie ponieważ po zaciętym pojedynku 66-7, 6-4, 6-4 z Niemcem Otte odpadł w kwalifikacjach.
Z calym szacunkiem, ale jezeli dla Ciebie porazka w kwalifikacjach oznacza to, ze zawodnik w turnieju glownym gra z dzika karta to nie wiem czy bardziej strach to czytac czy pisac, wiec lepiej nie dopytuje.

Serio, niech Wam te typy wszystkie wchodza i nikt protestowac nie bedzie (no moze poza jednym uzytkownikiem tutaj, ktoremu satysfakcje sprawiaja jedynie porazki innych niz wygrywanie), ale jak juz cos piszemy to chociaz piszmy z sensem.
 
Ostatnia edycja:
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Naprawde nic nie mam do tych typow i niech to wchodzi, ale czasami czytajac te analizy to noz sie w kieszeni otwiera. Powaznie pisanie o zawodowym tenisicie, ze nie umie gdzies grac to smieszne. Wy naprawde myslicie, ze w profesjonalnych osrodkach i akademiach nie ma dostepu do roznych kortow? Mozna sie zgodzic ze zawodnik preferuje bardziej jakas nawierzchnie bardziej lub mniej, ale pisanie o zawodowym tenisiscie, grajacym w tenisa od 6-7 roku zycia, ze nie umie gdzies grac to jest abstrakcja. A zeby bylo zabawniej to Johnosn 2 ze swoich 4 tytulow wygral na cegle w Houston. Tak wiem, teraz teksty o tym ze w USA jest inaczej, ze tamto siamto i na koniec najlepiej stwierdzic, ze rywale sie polozyli i wygralo wygralo sie samo. 3 -krotnie 3 runda French Open? Jezeli zawodnik potrafi wygrywac mecze na najwazniejszym turnieju ceglanym na swiecie chyba jest wystraczajacym argumentem. To ze przez ostatni sezon czy dwa te wyniki sa slabe to kwestia zlego przygotowania i tak jest u kazdego zawodnika.
Zdradzę Ci pewną tajemnice- jeżeli ktoś przez 15 lat zawodowej kariery ma rekord 43/40 na ziemi a 212/148 na kortach twardych to świadczy o tym że NIE jest tenisistą uniwersalnym ale takim który preferuje konkretną jedną nawierzchnie. Dodam że miesiąc temu z Carbalesem Baeną ugrał we French Open.. 2 gemy. Dlatego moje stwierdzenie, ok było może troche zbyt dobitne bo faktycznie powinienem napisać że nie umie grać na ziemi, bez słowa 'kompletnie' ale chodzi o to że rankingi nie do końca odzwierciedlają rzeczywistą pozycję bo tak naprawde jeśli byśmy zrobili ranking uwzgledniający tylko korty twarde to Johnson by był wyżej a jeżeli na kortach ziemnych to byłby pewnie w granicach 2 setki. Jeszcze raz podkreśle żebyś zrozumiał: on nie gra na kortach ziemnych za często właśnie z tego powodu że nie czuje się tam pewnie. W dodatku przytaczasz turniej z Houston który jest chyba 'najtwardszym' z kortów ziemnych, wystarczy zobaczyć chociażby highlights -dla przykładu z 2018 roku.
Dlatego na przyszłość- jeśli chcesz zabłysnąć to polecałbym jednak jakimiś fajnymi typami.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Czyli, ze jesli zawodnik wygral ponad polowe meczlw na korcie ceglanym tzn. ze nie umie tam kompletnie grac.
A co w zwiazku z tym, ze korty w Houston sa bardziej ubite i twardsze? Czy to zmienia, ze jest to kort ceglany? Nie. Czy to znaczy, ze rywale sie polozyli przed nim na korcie? Wielu graczy nigdy nie pochwali sie zadnym wygranym turniejem rangi World Tour.
Na French Open Johnson ma rekord 7-7, czyli takze wygral tam polowe swoich meczow i nie przez to, ze swiecilo slonce czy wial wiatr. To, ze Ty nie pamietasz dobrych meczow konkretnego gracza na danej nawierzchni nei znaczy, ze nie umie gdzies grac.
Ja nie przecze, ze Johnson preferuje korty twarde, ale wypisywanie o zawodowym tenisiscie, ze nie umiei gdzies grac jest naprawde komiczne.

Filip Krajinovic wiekszosc swojego tenisowego rzemiosla uczyl sie w USA w Miami w Akademii Boletteriego, wiec Twoje twierdzenie tez jest naciagane jedynie na potrzeby analizy.
Tutaj Ci dodam film z bardzo mlodym Krajinovicem trenujacym w Miami.


Akurat typow w tym dziale podalem bardzo duzo, wiec o to sie martiwc chyba nie powinienes. Szanuje Cie za wiedze o sportach walki i nie mam nic przeciwko abys trafil ten typ, ale to nie znaczy, ze nie napisales glupot w tej analizie o ktorej mowa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +96
adik1992 403,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
To ja się zapytam który z Amerykanów ma więcej spotkań na cegle niż na kortach twardych? Oni na tej nawierzchni się wychowują i nie dziwne że gdy niektórzy jadą w marcu czy kwietniu do Ameryki południowej to Amerykanie grają turnieje u siebie na hardzie .To samo jest po Wimbledonie, zamiast się wybierać do Kitzbuchel czy Hamburga na korty ziemne wola pograć w Winston Salem i lepiej przygotować się do US Open. Praktycznie na ziemi grają w turniejach przed RG tj. Rzym, Madryt czy Barcelona.

A co do Krajinovica. Jak można pisać że gość osiąga tylko dobre wyniki na kortach ziemnych jak w 2017 dotarł do finału Masters w Paryżu. W tym roku osiagnal dwa polfinaly w Roterdamie i Montpellier a w 2019 byl w finale w Sztokholmie wiec jakies pojecie o grze w hali ma.
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Czyli, ze jesli zawodnik wygral ponad polowe meczlw na korcie ceglanym tzn. ze nie umie tam kompletnie grac.
A co w zwiazku z tym, ze korty w Houston sa bardziej ubite i twardsze? Czy to zmienia, ze jest to kort ceglany? Nie. Czy to znaczy, ze rywale sie polozyli przed nim na korcie? Wielu graczy nigdy nie pochwali sie zadnym wygranym turniejem rangi World Tour.
Na French Open Johnson ma rekord 7-7, czyli takze wygral tam polowe swoich meczow i nie przez to, ze swiecilo slonce czy wial wiatr. To, ze Ty nie pamietasz dobrych meczow konkretnego gracza na danej nawierzchni nei znaczy, ze nie umie gdzies grac.
Ja nie przecze, ze Johnson preferuje korty twarde, ale wypisywanie o zawodowym tenisiscie, ze nie umiei gdzies grac jest naprawde komiczne.

Filip Krajinovic wiekszosc swojego tenisowego rzemiosla uczyl sie w USA w Miami w Akademii Boletteriego, wiec Twoje twierdzenie tez jest naciagane jedynie na potrzeby analizy.

Akurat typow w tym dziale podalem bardzo duzo, wiec o to sie martiwc chyba nie powinienes. Szanuje Cie za wiedze o sportach walki, ale to nie znaczy, ze nie napisales glupot w tej analizie o ktorej mowa.
Masz racje, słowo 'kompletnie' trochę nadało mocniejszego kontekstu ale wciąz uważam że przez 15 lat granie na kortach ziemnych ledwo raz na jakiś czas pokazuje jasno fakt że nie czuje się tam pewnie. To gdzie się ktoś uczył nie ma większego znaczenia skoro w profesjonalnej karierze jest bardzo mało uniwersalnych zawodników i większość po prostu nastawia się na jedną nawierzchnie- nie bez powodu taki Kraijnovic ma rekord 259/112 na clayu.

To ja się zapytam który z Amerykanów ma więcej spotkań na cegle niż na kortach twardych? Oni na tej nawierzchni się wychowują i nie dziwne że gdy niektórzy jadą w marcu czy kwietniu do Ameryki południowej to Amerykanie grają turnieje u siebie na hardzie .To samo jest po Wimbledonie, zamiast się wybierać do Kitzbuchel czy Hamburga na korty ziemne wola pograć w Winston Salem i lepiej przygotować się do US Open. Praktycznie na ziemi grają w turniejach przed RG tj. Rzym, Madryt czy Barcelona.

A co do Krajinovica. Jak można pisać że gość osiąga tylko dobre wyniki na kortach ziemnych jak w 2017 dotarł do finału Masters w Paryżu. W tym roku osiagnal dwa polfinaly w Roterdamie i Montpellier a w 2019 byl w finale w Sztokholmie wiec jakies pojecie o grze w hali ma.
Nie trzeba daleko szukać. Pierwszy z brzegu- Francesc Tiafoe który własnie wygrał turniej w Parmie- ma lepszy bilans na ziemi niż na kortach twardych. Sebastian Korda ostatnio też świetny występ we French Open. Coraz więcej tenisistów z Ameryki jak np Tennys Sandgren też chętniej grają na kortach ziemnych.

Ja naprawde doceniam merytoryczne argumenty i fakt przyznaje że troche przesadziłem z opinią co do Johnsona i jego gry na ziemi ale odnosze wrażenie że nie wszystko jest czytane ze zrozumieniem. Ja nigdzie nie napisałem że Kraijnović jest cienki na kortach twardych, napisałem że jest niestabilny, jego forma jest niewiadomą i że najlepsze wyniki miał na ziemi. A tutaj widze mecz 50/50 gdzie oczywiście mogę sie pomylić ale bukmacherka polega na szukaniu tzw value- dlatego kończąc dyskusje, uważam że takie faworyzowanie Kraijnovica byłoby prawidłowe ale gdyby mecz był na kortach ziemnych.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Ja nigdzie nie napisałem że Kraijnović jest cienki na kortach twardych, napisałem że jest niestabilny, jego forma jest niewiadomą i że najlepsze wyniki miał na ziemi.
W ogole sie z tym nie zgadzam i mysle, ze bez problemu wybronilbym swoja teze nie tylko faktem, ze Serb uczyl sie rzemiosla tenisowego w Miami, ale wynikami w szlemach i turniejach ATP 1000 zwlaszcza w Indian Wells, Miami czy Paryzu, ale nie chce mi sie tego ciagnac. Tak czy owak, powodzenia z typem - szczerze, a nie ironicznie.
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
W ogole sie z tym nie zgadzam i mysle, ze bez problemu wybronilbym swoja teze nie tylko faktem, ze Serb uczyl sie rzemiosla tenisowego w Miami, ale wynikami w szlemach i turniejach ATP 1000 zwlaszcza w Indian Wells, Miami czy Paryzu, ale nie chce mi sie tego ciagnac. Tak czy owak, powodzenia z typem - szczerze, a nie ironicznie.
Ale ja nie mówie że masz się ze mną zgadzać ale sugerujesz mi że pisze głupoty a sam nie zachowujesz żadnej logiki w wypowiedzi. Zgadza się że Kraijnovic uczył się w Miami, ale dla Europejczyków to norma, wielu wyjeżdża do koledżów ale potem grają w większości na kortach ziemnych- nie bez powodu.
Podam Ci statystykę, Filip Kraijnovic 25 razy wystąpił w finałach Challengerów/ITF- 12 turniejów wygrał, 13 przegrał. Ledwo 3 z tych finałów były na kortach twardych, zgadza sie że miał też finały na twardych kortach w mocno obsadzonych turniejach ale docelowo to jednak 'ziemniak'.
Typ pewnie nie wejdzie bo z tego co widzę Kraijnovic prezentuje się przyzwoicie ale tak czy siak dyskusję kończę powyższą statystyką.
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Casper Ruud to zawodnik z bardzo dużym potencjałem, potrafi toczyć wyrównane pojedynki z najlepszymi zawodnikami w ATP Tour. Widać że na mączce także radzi sobie nieźle po tegorocznym US Open zagrał 3 turnieje na tej nawierzchni. Przegrał z Rublevem który wygrał Hamburg, z Djokovicem który wygrał Rzym i w RG z Thiemem Teraz Casper bierze udział w turnieju ATP Sardynia. Przeglądając listę startową Ruud wydaje się być mocnym faworytem do zwycięstwa w całym turnieju. Rozstawiony z nr 3 Zawodnicy którzy mogą w tym sukcesie przeszkodzić to na pewno Fabio Fognini Dusan Lajovic a także jak dla mnie dzika karta Checchinato. Jednak wszyscy wymienieni są spokojnie w zasięgu Ruuda. Oczywiście nigdy nie wiadomo kto ma jaką motywacje, jak zaadoptuje się do warunków turniejowych, ale kurs 4 .00 na wygraną Caspera Ruuda wygląda nieźle Próbuje lekko przed pierwszym meczem Norwega a potem zobaczymy jak się sprawa rozwinie.

Typ Casper Ruud Wygra ATP Sardynia

Kurs 4.00

Bukmacher Forbet

To się chłop popisał 1 runda 3 gemy i odjazd :mad::mad::mad: dobrze że grałem drobno
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ogólnie niezły typ po niezłym kursie ALE wg mnie zalezy od tego czy Fognini będzie chciał tu grać czy tez nie,bo jeśli tak to ma dość łatwa drogę do finału.Ruud ma swojej połówce m.i.n Lajovica czy tez Mussetiego,który może namieszać.Po takim kursie chyba sam spróbuje choć niepowiem,ze chyba bardziej kusi Lajovic po 9.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
W meczu Simona z Fucsovicsem i Verdasco z Murray-em liczę na to, że linie powyżej 20,5 gema w meczach zostaną przekroczone. Faworytami tych starć są Węgier i Brytyjczyk jednak uważam, że zarówno Francuz jak i Hiszpan mogą postawić spory opór swoim przeciwnikom. W turniejach w hali na powierzchni twardej Simon ma całkiem dobry bilans 204-ry wygrane do 116-tu przegranych i właśnie w takich warunkach spisuje się najlepiej. Wiadomo, że, teraz Fucsovics jest na linii wznoszącej w przeciwieństwie do swojego rywala jednak liczę na doświadczenie francuskiego zawodnika i wyrównane starcie. Będzie to pierwszy mecz obu rywali. Z kolei w drugiej parze gracze znają się jak "łyse konie". Stoczyli ze sobą 17-ście meczów i sześć z nich była rozgrywana na hardzie w hali, w czterech z nich linia 20,5 gema została przekroczona.

kurs 1.56 fortuna typ: + (20.5)
kurs 1.57 fortuna typ: + (20.5)
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Dzisiaj spotkanie Verdasco Murray wyglądało ja jakiś mecz turnieju pokazowego czy sparing ludzi już ładnych pare lat poza gra.Hiszpan wygrał bo popełnił nieco mniej błędów niż Szkot,obaj słabi kondycyjnie,serwis nie funkcjonował jak trzeba,strasznie ciężko się to oglądało.Mozliwe ze to przez specyfikę hali ale słabe spotkanie w wykonaniu obu panów.Zverev z Verdasco powinien gładko i szybko się uporać w następnej rundzie.9
 
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Sankt Petersburg - ATP
Godzina: 13:30
Spotkanie: Norrie Cameron - Kecmanovic Miomir
Typ: Liczba gemów Więcej niż 22.5
Kurs: 1,86
Bukmacher: fortuna
Analiza:

W 1/16-tej turnieju rozgrywanego w Sankt Petersburgu zmierzą się ze sobą 75-ta rakieta rankingu ATP 25-letni Cameron Norrie z 41-wszym zawodnikiem, 21-letnim Miomirem Kecmanovicem. Będzie to pierwszy mecz obu zawodników. Większe doświadczenie na kortach twardych w hali ma Brytyjczyk jego bilans to 30 wygranych do 24 porażek. Serb stoczył 23 pojedynki w których 13-ście razy schodził z kortu jako zwycięzca. Norrie w pierwszej rundzie sprawił niespodziankę i ograł w trzech setach (6-4, 4-6, 6-3) Taylora Fritza. Kecmanovic natomiast w dwóch setach (6-3, 7-67) pokonał Mikhaila Kukushkina. Faworytem bukmacherów jest Serb, osobiście uważam, że kursy powinny być bardziej wyrównane. Spodziewam się tutaj zaciętego meczu z dużą ilością gemów.

W pierwszym meczu w Kolonii zmierzą się reprezentant gospodarzy Oscar Otte z Radu Albotem. Obaj w pierwszej rundzie wyeliminowali faworytów, Niemiec swojego rodaka Struffa a Mołdawianin Francuza Herberta. Grali ze sobą raz na ziemi w Bundeslidze, gdzie łatwo wygrał Albot. Dzisiaj spodziewam się bardziej zaciętego pojedynku w którym liczba gemów powinna przekroczyć 20,5.

kurs 1.49 fortuna typ: + (20.5)

W ostatnim meczu dnia w Kolonii zagrają ze sobą Lloyd Harris ze Stevem Johnsonem. Obaj także byli sprawcami niespodzianek. Amerykanin sprawił większą ogrywając Krajinovica a Afrykanin Edmunda. Rozegrali ze sobą jedno spotkanie na clay-u w Lyonie górą był Johnson (6-2, 7-62). Swój typ postanowiłem skierować w stronę tie-break-a. Harris ma dobre warunki na utrzymywanie swojego podania a Amerykanie słyną z dobrego serwisu, w ich meczach często jesteśmy świadkami tie-breaków.

kurs 1.80 fortuna typ: tie-break w spotkaniu: tak
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Nie wiem czy któryś z Polskich bukmacherów ma w ofercie ale na dziś wieczór polecam iść w stronę podwójnych błędów Donskoya w meczu z Wawrinką. Stan w pierwszym meczu może nie zachwycał, pokonał w 3 setach Daniela Evansa ale aż 4 razy stracił swój serwis- zanotował 7 asów i żadnego podwójnego błędu. Rosjanin Donskoy wygrał natomiast ze swoim rodakiem Gerasimovem (który na kortach w hali jest bardzo mocny), tracąc serwis dwa razy i notując 3 podwójne błędy i 2 asy. Tutaj zakładam że będzie musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności bo oczywiście w tym meczu faworytem nie jest, co oznacza że będzie ryzykował mocniej na serwisie- zwłaszcza że Stan to przecież zawodnik ze świetnym returnem. Dodam statystyki podwójnych błędów z ostatnich 5ciu meczów (bez podziału na rodzaj kortów):
Wawrinka - 0,2,1,1,0
Donskoy- 3,2,5,7,6

Podwójne błędy- Donskoy (handicap -1.5) @2,00 1xbet

Na podobnej zasadzie gram over podwójnych błędów w meczu Harris- Johnson. Nie ma tutaj filozofii- gra obydwu polega na bardzo mocnym serwisie. Harris w ostatnim meczu z Edmundem zrobił 8 asów i 4 podwójne błędy- tam Harris serwował 87 razy- Johnson w meczu z Kraijnovicem serwował 104 razy i zrobił z tego 4 podwójne błędy. Tutaj bukmacherzy zakładają wyrównany mecz o czym świadcza kursy 1.65- 2.20 i próg gemów 22.5. Wydaje mi się że linia jest za niska

Harris- Johnsson, Podwójne błędy over 4.5 @1.72 1xbet
 
Ostatnia edycja:
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Ivashka-Shapovalov (-3,5 gema) 2 @1.65
under 20,5 gemow @2.30


Co do meczow debiutujacych w kalendarzu turniejow w Kolonii i Sardynii poki co spasuje, sypie tam niespodziankami i moze przy tych decydujacych meczach cos sie postawie, ale Sankt Petersburg dzwiniety zostal z turneiju ATP250 na ATP500 i pula pieniezna na poziomie 1,5 mln dolarow jest juz zachecajaca dla zawodnikow.
Co do propozycji powyzej to szukalbym tutaj dwoch argumentow. Rodzice Shapovalova sa Rosjaninami, ktorzy wyemigrowali do Kanady, wlaczajac w to jeszcze po drodze Izrael, gdzie urodzil sie Shapovalov, ale Shapovalov umie poslugiwac sie rosyjskim wiec na pewno moze liczyc na sympatie jakejs czesci tam kibicow.
Ja jednak sadze, ze Shapovalov moze tu odegrac kluczowa role w tym turnieju ze wzgledu na postac swojego trenera Mikhaila Youzhny'ego.

Dla Youzhny'ego Sankt Petersburg byl zawsze priorytetowym turniejem i gdy konczyl swoja kariere w 2018 roku to Youznhy wlasnie tutaj gral swoj pozegnalny turniej z benefisem, dlatego wydaje mi sie, ze tym razem jego podopieczny tez bedzie sie starac.
Dzis Shapovalov bez wiekszych problemow pokonal Troickiego. Mialem nawet taka mysl by postawic w tym meczu under gemowy i bym sie nie zawiodl, ale chcialem zerknac na dyspozycje Shapovalova w meczu otwarcia i wszystko by sie zgadzalo co do powzyszej hipotezy.

Shapovalov wczoraj trenowal razem z Medvedevem, wiec on faktycznie planuje tu raczej zabawic. Z calym szacunkiem dla rywala, ale Shapovalov grajacy z zaangazowaniem powinien go ograc, a wydaje mi sie ze taki handicap moze byc wystarczajacy do pokrycia typu.
Sprobuje tez jeden typ z dosc niska suma gemow w meczu ponizej 20,5.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +146
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Oglądam już 3 dzień turniej w Petersburgu i wypada zgodzić się z dx2 - Shapovalov prezentuje się tutaj doskonale, oczywiście dotychczasowi przeciwnicy to nie byli jacyś topowi gracze, ale Kanadyjczyk nie dawał im nawet pomyśleć o możliwości nawiązania choćby wyrównanej walki. Świetny serwis i poruszanie się, widać zresztą dużą motywację i satysfakcje z gry. Przeciwnik ze znanym nazwiskiem ale jak wiadomo papier nie gra. Wawrinka w tym turnieju jak do tej pory prezentuje się co najwyżej przeciętne, uciekł z pod topora ze Evansem (obronił 3 meczowe przy swoim serwisie z Evansem strata seta z Donoskoyem) Oczywiście trzeba brać pod uwagę że Szwajcar w Petersburgu osiągał świetne wyniki ale patrząc na teraźniejszą formę faworytem wydaje się być Szapo. Szczerze mówiąc spodziewałem się kursu w granicach 1.6-1.65 ale okolice 1,5 także można brać i dołożyć do jakiegoś dubla.

Wawrinka Szapovalov

Typ Szapovalov

Kurs. 1.48

Bukmacher Forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom