>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Santiago, Johannesburg & Zagreb 1.02-7.02.

Status
Zamknięty.
J 0

johanes

Użytkownik
Myślę, że wszyscy dzisiaj zgrzeszyliśmy pychą przy Ferrerze robiąc z niego nie wiadomo kogo :wink: Zagrał dzisiaj tak katastrofalnie, że nie wiadomo było czy śmiać się czy płakać. Ja na szczęście się wyratowałem bo szybko po porażce Ferrera postawiłem za wyższą stawkę 2 zdarzenia z Bundesligi, które jak się okazało siadły, a miałem je wcześniej z Ferrerem na kuponie.

Teraz natomiast korci mnie ten Petzschner po kursie 2.20, który w 2 poprzednich rundach zrobił psikus wcale nie najgorzej grającym Beckerowi i Lacko.

Byli to jednak rywale mniej wymagający, Berrer gra równo co pokazał i w dzisiejszym pojedynku, tak jak myślałem po walce lecz wygrał 2-0. Pozdrawiam
 
H 0

heenry

Użytkownik
Spotkanie: Gonzalez - Bellucci
Typ: DW 2:0
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: W półfinałowym meczu turnieju ATP w stolicy Chile Santiago stawiam na Chilijczyka, jedynego faworyta tego turnieju. Stawiam, że wygra on 2:0. Mój typ ma duże szanse na powodzenie, ponieważ Fernando Gonzalez do tej pory w tym turnieju wygrywał wszystkie mecze po 2:0.
Santiago, Chile, Ameryka
06/02-10 Ćwierćfinały Gonzalez, Fernando vs. Granollers, Marcel 2:0 76 76
04/02-10 R16 Gonzalez, Fernando vs. Ramirez Hidalgo, Ruben 2:0 64 63
03/02-10 R32 Gonzalez, Fernando vs. Hernandez, Oscar 2:0 62 61
Chilijczyk zajmuję teraz 11 pozycję, i problemów z odniesieniem zwycięstwa 2:0 nie powinien mieć z niżej notowanym Thomazem Belluccim. Zawodnicy dotychczas spotkali się tylko raz. Było to w Szanghaju w 2007 roku na kortach twardych. Wówczas Fernando Gonzalez wygrał 2:0 (6-3, 6-4). Myślę, że i tym razem padnie taki wynik, tymbardziej, że jest to już walka o finał a wiemy że Chilijczyk od lat jest zwycięzcą tego turnieju. :winner: Mój typ to 2:0
Nie ryzykowałbym takiego typu ;]
Myślę, że aż tak szybko i gładko gonzo nie będzie miał, wczoraj widać , że się trochę męczyl dwa TB 7:6 7:6, bellucci myślę, że powalczy, chodź statystyki nie grają i rok 2007 byl dawno nie twierdze, ze gonzo przegra, ale czy 2:0 ciężko moim zdaniem.
Ja upatruję tutaj over 20,5 g. widać było że dzisiaj wszystkie mecze PF były zacięte i overowe, liczę na to , że te spotkanie też takie będzie ;]
 
feever 5

feever

Użytkownik
Bellucci vs Monaco typ 1 kurs 2,25 buk: bet365 ✅✅✅✅✅
Oglądałem wczoraj Bellucciego w pojedynku z Gonzalezem i byłem pozytywnie zaskoczony grą Thomaza, mało tego nie mogłem uwierzyć, że Gonzalez gra daje sobą tak manipulować, co prawda wygrał pierwszego seta, póżniej w drugim Bellucci pokazał klasę i przełamał serwis rywala.. A w trzecim secie to już było dopełnienie formalności. Teraz wróćmy do Monaco, widziałem jego grę z Luczakiem (poprawka - chodziło mi o Juana Ignacio Chela;p) i smiać mi się chciało jak popełnial notorycznie proste błędy typu trafienie w siatkę lub wybijanie piłek na out.. Co prawda buki bardziej faworyzują Monaco, ale ja niestety nie zgadzam się z nimi i stawiam na młodego będącego w gazie Bellucciego ????
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dziwne żebyś mógł widzieć mecz z Luczakiem skoro był rozgrywany na korcie bocznym, a kamery są tylko na centralnym, wiem bo sporo czasu tego spotkania jak i innych spoza centralnego szukałem i dzięki temu się tego dowiedziałem. Tylko po co ludziom taki kit wciskać?

Swoją drogą uważam że Bellucci powinien wygrać. Monaco kompletnie bez formy serwisowo, popełnia głupie błędy dlatego warto grać dziś na talent z Brazylii ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom