>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - San Jose, Rotterdam & Costa do Sauipe, 07-13.02.2011

Status
Zamknięty.
jamal_312 13

jamal_312

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Tenis / Costa Do Sauipe (Brazylia)
Spotkanie: Ł.Kubot - E.Schwank
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: expekt

Analiza:
Rozpoczynamy dziś pierwszą rundę turnieju w Brazylii. Nasz rodzynek Łukasz Kubot (ATP 103) stanie do boju z reprezentantem Argentyny Eduardo Schwankiem (ATP 111). Nie widzę w tym pojedynku Polaka jako zwycięzcę.. jak dotąd w tym sezonie jedno spotkanie na clayu, przegrane z Fogninim w Santagio (7:6(6), 6:2) a wcześniej błysnął jedynie w 1 rundzie AO wygrywając z Querreyem ale to dawne dzieje z przed prawie miesiąca, do tego na innej nawierzchni. Co PRZEDE WSZYSTKIM skłania mnie do postawienia na Argentyńczka.. otóż bilans spotkań obu Panów na clayu, Polak legitymuje się łącznym bilansem 120-105 natomiast Schwank imponuje: 220:88!! Costa Do Sauipe to klimaty bliższe Eduardowi więc i tu można przyznać mu plusik przy tym meczu, będzie to pierwsze spotkanie pomiędzy nimi i z pewnością zakończy się ono porażką Polaka, a szkoda.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Grałem więcej typów, ale nie zdążyłem z analizami, tak więc krótko o ostatnim dzisiejszym typie ;)
Potito Starace - Pablo Cuevas 1 @ 1.60 ✅
Włoch ten sezon rozpoczął bardzo dobrze, a co istotne rozegrał więcej spotkań na cegle od swojego dzisiejszego rywala. Co prawda wszystkie spotkania w zeszłym tygodniu (4) jednak w zeszłym sezonie pokazał, że gra tydzień po tygodniu mu nie przeszkadza (po ćwierćfinale w Hamburgu, zaliczył finał w Umag, a w kolejnym tygodniu pół finał challengera). To tylko statystyki, ale wiadomo jak groźny jest Włoch na swojej ukochanej cegle. Serwis wciąż kąśliwy, wyrzucający, z różnymi rotacjami, na korcie gra bardzo urozmaicony tenis, potrafi utrzymać mocną wymianę, zagrać kątowo, czy skończyć w odpowiednim momencie. Cechą obu panów jest waleczność, więc mecz może być ciekawym widowiskiem. Pablo Cuevas to tenisista o bardzo dużym potencjale. Posiada bardzo kąśliwe, mocne podanie, a do tego jest bardzo sprawny i potrafi sobie znakomicie przygotować akcję pod atak. Kończy zarówno z forhendu jak i możliwe że nawet lepszego bekhendu. Jednak tak grał kilka, czy kilkanaście miesięcy temu. Zawsze nie do końca satysfakcjonowała mnie jego skuteczność ataków, więc teraz jest pewnie jeszcze gorzej, bo forma jest średnia. Potito w tym roku widziałem i uważam że w tej formie jest zdecydowanym faworytem.
Edit:
Proponuje jeszcze Malisse, który powinien sobie poradzić z drewnianym Raoniciem.
 
F 24

fbv

Użytkownik
Hewitt / Verdasco - Butorac / Rojer 2 @1,75 Betsafe ✅

Kolejny prezencik się zapowiada, pierwotnie to Verdi z kolegą byl faworytami ale ten błąd buki już naprawiają. Pierwsza para będzie grać ze sobą po raz pierwszy. Debliści Butorac/Rojer to dosyć uznana para ze sporymi sukcesami.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Przeglądam już powoli ofertę na jutro, a konkretnie (znów) turniej w Rotterdamie. W środę 7 spotkań, dziś ze zdecydowanych faworytów pożegnaliśmy tylko Davida Ferrera. Co nas czeka jutro?

Florian Mayer - Feliciano Lopez 1 @ 1.57 Bwin
Wszyscy widzą jak świetnie gra w ostatnich tygodniach Florian Mayer, który jest od dłuższego czasu w dobrej dyspozycji. Świetnie operuje forhendem, potrafi pokazać kontrolowaną agresję na korcie, a do tego dodam bardzo precyzyjne podanie. Lopez poza podaniem nie ma wiele, widziałem jego mecz z Dancevicem w RPA i nie wyglądało to dobrze. W takiej formie nie powinien mieć szans z Niemcem, dziwi mnie odrobinę kurs, ale trzeba to wykorzystać, Mayer nie zwykł marnować takich okazji.
Marin Cilic - Jurgen Melzer 2 @ 1.69 Bwin
Melzer uwielbia takie korty, a jego serv &amp; volley sieją tu największy popłoch. Obaj jak burza odprawili leszczów w pierwszej rundzie, ale nie ma co ukrywać to Melzer grał lepiej w ostatnich tygodniach, a nawet miesiącach. Austriak prezentuje wysoką, równą formę i powinien to wykorzystać jutro.
Trudno wytypować cokolwiek w meczu Tsonga - Llodra. Michael znów będzie groźny, ale jego rodak także ma wiele atutów w ofensywie, dlatego ten mecz może się skończyć naprawdę różnie. Juzny, Murray (jego porażki sobie nie wyobrażam, ponad 1.2 nawet można grać) i Simon też pewnie przejdą do następnej rundy, ale nie warto tykać takich kursów. Ostatnim meczem jutro w Rotterdamie będzie spotkanie Troickiego z Nieminenem. Faworyzuje pierwszego, ale skoro Jarkko ograł Ferrera, a wiem że lubi takie korty, lepiej ten mecz odpuścić, tym bardziej że kurs na solidnego Serba to tylko 1.45 (Bwin).
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Edit:

Proponuje jeszcze Malisse, który powinien sobie poradzić z drewnianym Raoniciem.

Szanuje Twoje zdanie, ale z tym &quot;drewnianym&quot; Raonicem przesadziłeś, albo nie do końca przemyslałes to co piszesz. Spójrz na dokonania Kanadyjczyka na Australian Open 2011 !!!, zobacz z kim tam wygrał !!! ( Wygrac z Juznym czy Llodrą - to Ci dopiero &quot;drewniaki&quot;)

Oglądałem cały mecz Raonica z belgiem. Kanadyjczy ma zabójczy serwis, nieżle sobie radzi przy siatce, kapitalnie returnuje, jest opanowany i rozważny. Myśli na korcie i nie psuje banalnych piłek. Jedynym jego mankamentem jest poruszanie się po korcie ( robi długie susy) ale jego warunki somatyczne są tak uwarunkowane że mozna mu to wybaczyć. Konkludując - kawał dobrego tenisisty !


Andre@
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Podpisuje sie zdecydowanie pod postem Andre@. Za napisanie tego zdania &quot;Raonic to drewno jak dla mnie z miejsca nalezy sie zolta kartka&quot;. Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura a co najwazniejsze, ciekawi mnie czy w ogole go ogladales piszac ze to drewniak. I co to w ogole mialo znaczyc? Pisanie czegos takiego w dziale tenisowym to kompletne nieporozumienie i tylko prosze nie wyskakuj mi z postem zaraz &quot;kazdy ma swoje zdanie&quot; bo poprostu wprowadzasz tym swoim dziwnym tokiem rozumowania innych w blad.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Przede wszystkim fajnie, że wreszcie pojawiła się tu ciekawa dyskusja. Napisałem też, że Cilic i Melzer odprawili &quot;leszczów&quot; w pierwszej rundzie (Zverev i Huta Galung), ale wcale nie twierdze że nie potrafią grać w tenisa, tylko na tym poziomie to raczej przeciętni tenisiści. Co do Raonica jest podobnie. Kanadyjczyk owszem jest utalentowanym tenisistą i świetnie rozpoczął sezon, ale to jeszcze nie czas dla niego. Używając słowa drewniany miałem na myśli to, że swoją grę opiera na świetnym podaniu i to prawda, a to że oprócz tego ma świetny zasięg i spore umiejętności przy siatce nie zmienia faktu, że bez podania byłby (przynajmniej teraz, bo kto wie, może za pół roku, rok, czy dwa wyrośnie nam z niego kolejny Cilic, czy Del Potro) raczej bez szans z Malisse. Tylko w tym roku widziałem dwa całe spotkania w wykonaniu Kanadyjczyka (z Jużnym i Lu), oprócz tego wcześniej, choć przy jego 20 latach, z każdym rokiem jego gra zupełnie się zmienia. Nie twierdzę więc, że jest słabym tenisistom, tylko takim który opiera swój styl na podaniu i to wcale nie jest obraźliwe stwierdzenie, bo serwis jak każde inne zagranie jest stałym elementem tej gry. Podziwiam to, że w wieku 20 lat jest w czołowej 100 rankingu i pewnie będzie jeszcze wyżej, ale nie zachwycałbym się jego tenisem już teraz. Piękny wynik w Melbourne, ale przypomnę co zrobił rok wcześniej Kubot, a później nagle zniknął, a Raonic nie ograł w tym roku nikogo znaczącego poza Jużnym (Kubot ograł niegdyś Roddicka gdy ten był w TOP8 rankingu). W tym ma łatwą drainkę i takie są fakty (2R - Blake, ew. 3R - Berankis lub Young).
Cóż chyba wszyscy rozumieją o co chodzi, dzisiaj typowałem zwycięstwo Malisse i poczekamy, a może dojdzie do ciekawego meczu pomiędzy 20 latkami - Berankis - Raonic, ale to będzie możliwe dopiero w ćwierćfinale ;)
 
bojawiemlepiej 1

bojawiemlepiej

Użytkownik
Ahh.....
Wczorajszy dzien zupelnie nalezy do nie udanych , po prostu nic nie siadalo ale chcialbym przykuc uwage do meczy Berdycha z Garcia - Lopezem . Jestem bardzo zaskoczony tym co sie dzialo na korcie , nie rozumiem jak Hiszpan mogl stracic forme w ciagu tygodnia !!! Do tego wszystko w tym dniu przeciwko niemu bylo , tzn. : pilka Berdychowi przechodzila po siatce , jak bym challenge to na jego korzysc , ogolnie kupa ...
//////////////////////////////
Dzisiejszy dzień dobrze się zaczyna , Lacko ograł Querreya ;)
 
M 28

mitch

Użytkownik
Z Raonica na pewno nie wyrośnie ani Cilic ani Delpotro, którzy jednak opierają swoją grę na uderzeniach zza linii końcowej. Raonic biega bardzo dużo do siatki i wątpie, żeby w ogóle zmieniał styl gry. Trenuje pewnie od dziecka w taki sposób...
Nie mówię, że nie będzie dobry tenisistą. Będzie. Ale raczej to będzie ktoś jak przez moment Ancic.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Cilic, M - Melzer, Jurgen
Typ: 1 +1,5
Kurs: 1,55
Buk: Unibet
Stawka: 4/10
Buki trochę przesadziły z kursami na te spotkanie. Nie wiem czemu Melzer jest aż takim faworytem. Cilic zagrał świetne spotkanie ze Zverevem w pierwszej rundzie. Warunki tutaj bardzo mu pomagają, nawierzchnia jest bardzo szybka i jego mocne podanie jest tutaj zabójcze. H2H 4:2 na korzyść Chorwata. Spodziewam się bardzo zaciętego spotkania, zapewne jakiś TB. Opcja +1,5 wydaje się bardzo bezpieczna...
 
midel 189

midel

Użytkownik
Przeglądam już powoli ofertę na jutro, a konkretnie (znów) turniej w Rotterdamie. W środę 7 spotkań, dziś ze zdecydowanych faworytów pożegnaliśmy tylko Davida Ferrera. Co nas czeka jutro?

Florian Mayer - Feliciano Lopez 1 @ 1.57 Bwin
Wszyscy widzą jak świetnie gra w ostatnich tygodniach Florian Mayer, który jest od dłuższego czasu w dobrej dyspozycji. Świetnie operuje forhendem, potrafi pokazać kontrolowaną agresję na korcie, a do tego dodam bardzo precyzyjne podanie. Lopez poza podaniem nie ma wiele, widziałem jego mecz z Dancevicem w RPA i nie wyglądało to dobrze. W takiej formie nie powinien mieć szans z Niemcem, dziwi mnie odrobinę kurs, ale trzeba to wykorzystać, Mayer nie zwykł marnować takich okazji.
Szczególnie genialnie zagrał z Berrerem, po prostu poezja. Jeszcze takiego cieniasa nie widziałem w tym sezonie. Widocznie mam pecha, bo ile razy oglądam Niemca to gra jakby był zawodnikiem z 6. setki rankingu. Widziałem jeszcze jego mecz z Nishikorim i Troickim.
P.S. Raonicia nazywasz drewnem, a zachwycasz się grą takiego cieniasa? Coś jest nie tak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Szczególnie genialnie zagrał z Berrerem, po prostu poezja. Jeszcze takiego cieniasa nie widziałem w tym sezonie. Widocznie mam pecha, bo ile razy oglądam Niemca to gra jakby był zawodnikiem z 6. setki rankingu. Widziałem jeszcze jego mecz z Nishikorim i Troickim.

P.S. Raonicia nazywasz drewnem, a zachwycasz się grą takiego cieniasa? Coś jest nie tak.
Mayer odpuscil mecz koledze poniewaz w tyle mial tamten turniej i musial sie wybrac do Holandii walczyc o obrone punktow -.-
 
F 24

fbv

Użytkownik
Fyrstenberg /Matkowski - Berdych/Kohlschreiber 1 @1,67 Bwin ⛔

Kolejna pomyłka buków jak na moje... Gdyby nie wczorajsza wygrana Berdycha z Koliberem, przeciwko Stakhovsky / Youzhny to kurs by wynosił maks 1,30-1,40. Ta para w kilka razy ze sobą grała, w tym na hali totalna mizeria. W porównaniu z osiągnięciami polskiej pary to kurs musi dziwić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
babe 17

babe

Użytkownik
Mayer jest bardzo chimeryczny. Potrafi zagrać na świetnym poziomie, ale często zdarzają mu się dziwne mecze. Ja nie lubię grać Mayera kiedy jest faworytem, natomiast fajnie się na niego stawia w roli underdoga bo często sprawia niespodzianki.

Dziwi mnie że na turniej do Rotterdamu pofatygował się Andy Murray który po AO zapowiadał przerwę. Może uznał, że skoro inni pauzują to jest szansa coś wygrać.
Uważam jednak, że z Baghdatisem nie będzie łatwo i liczę na niespodziankę.

A. Murray - M. Baghdatis
2 @ 4.360 ✅
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Hewitt / Verdasco - Butorac / Rojer 2 @1,75 Betsafe ✅

Kolejny prezencik się zapowiada, pierwotnie to Verdi z kolegą byl faworytami ale ten błąd buki już naprawiają. Pierwsza para będzie grać ze sobą po raz pierwszy. Debliści Butorac/Rojer to dosyć uznana para ze sporymi sukcesami.

---

Gratuluje wyborów ! Swietne wyczucie i super czytasz niektóre spotkania. Po meczu Raonica zaraz ruszył debelek. Niby super nazwiska Hewitt + Dasco - wybuchowa mieszanka ! Ale nie znami te &quot;numery buki&quot;. Butorac i Rojer to swietna deblowa para. Oglądałem 1 seta i przekonałem się po raz &quot;setny&quot; że debel i singiel w tenisie to dwie inne &quot; dyscypliny&quot;. Butorac i Rojer swietnie skracali pole i zawężali gre tylko i wyłącznie na siatce. Dasco i Lejton daleko od siatki. Buki zazwyczaj stosują taką samą taktykę. Jak grają deble, uznane marki i nazwiska a po drugiej stronie niezły debel to zawyżają kurs na &quot;nazwiska&quot; a lekko obniżają kurs na ich oponentów. Masa ludzi się na to łapie z marnym dla nich skutkiem. Póżniej się dziwią no jak przecież takie nazwiska, tacy zawodnicy i przegrywają? Jak pisałem powyżej-debel to zupełnie inna bajka. Granie na rasowych deblistów tak się kończy ! Gratuluje znajomości tematu. Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Przede wszystkim fajnie, że wreszcie pojawiła się tu ciekawa dyskusja. Napisałem też, że Cilic i Melzer odprawili &quot;leszczów&quot; w pierwszej rundzie (Zverev i Huta Galung), ale wcale nie twierdze że nie potrafią grać w tenisa, tylko na tym poziomie to raczej przeciętni tenisiści. Co do Raonica jest podobnie. Kanadyjczyk owszem jest utalentowanym tenisistą i świetnie rozpoczął sezon, ale to jeszcze nie czas dla niego. Używając słowa drewniany miałem na myśli to, że swoją grę opiera na świetnym podaniu i to prawda, a to że oprócz tego ma świetny zasięg i spore umiejętności przy siatce nie zmienia faktu, że bez podania byłby (przynajmniej teraz, bo kto wie, może za pół roku, rok, czy dwa wyrośnie nam z niego kolejny Cilic, czy Del Potro) raczej bez szans z Malisse. Tylko w tym roku widziałem dwa całe spotkania w wykonaniu Kanadyjczyka (z Jużnym i Lu), oprócz tego wcześniej, choć przy jego 20 latach, z każdym rokiem jego gra zupełnie się zmienia. Nie twierdzę więc, że jest słabym tenisistom, tylko takim który opiera swój styl na podaniu i to wcale nie jest obraźliwe stwierdzenie, bo serwis jak każde inne zagranie jest stałym elementem tej gry. Podziwiam to, że w wieku 20 lat jest w czołowej 100 rankingu i pewnie będzie jeszcze wyżej, ale nie zachwycałbym się jego tenisem już teraz. Piękny wynik w Melbourne, ale przypomnę co zrobił rok wcześniej Kubot, a później nagle zniknął, a Raonic nie ograł w tym roku nikogo znaczącego poza Jużnym (Kubot ograł niegdyś Roddicka gdy ten był w TOP8 rankingu). W tym ma łatwą drainkę i takie są fakty (2R - Blake, ew. 3R - Berankis lub Young).

Cóż chyba wszyscy rozumieją o co chodzi, dzisiaj typowałem zwycięstwo Malisse i poczekamy, a może dojdzie do ciekawego meczu pomiędzy 20 latkami - Berankis - Raonic, ale to będzie możliwe dopiero w ćwierćfinale ;)
Dzięki za merytoryczną odpowiedź. ;) Niech takie argumenty i takie dyskusje nas konsolidują w walce o PLN ! Miłego dnia. Andre@


@ Raonic gra teraz z Blakem, który wraca po ciężkiej kontuzji. Kurs 1.60 na kanadyjczyka ! Młodziak pogoni dziadka. Serwis atomowy, swietne returny, przyzwoita gra z głębi. Ja jednak poczekam na live i zobacze w jakiej dyspozycji jest Amerykanin. Co on teraz prezentuje ? i w jakim jest nastwieniu psychicznym. Wczoraj Malisse po licznych asach i returnach miał dość i gotował się z niemocy. Czy będzie tak z Jamsem, zobaczymy ?


---
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ricardas Berankis - Donald Young
Typ: 1
Kurs: 1,45
Buk: BAH
Stawka: 7/10

Tych dwóch zawodników mogę ocenic, jednym zdaniem. Dwa duże talenty, ale tylko jeden sprawdza sie w rozgrywkach ATP. Young wielka nadzieja Amerykańskiego tenisa, gwiazda rozgrywek juniorów. Otrzymywał wiele dzikich kart, pomoc na każdym kroku ale nie potrafił z tego skorzystać. Boryka sie gdzies w granicach 150 miejsca i nie widzę szans aby to się zmieniło w najbliższym czasie. Berankis również ogromny talent, świetny junior ale i na szczeblu ATP radzi sobie naprawdę dobrze. 3r AO, wczoraj pokonał groznego Beckera bez stary seta. Litwin będzie bezlitosny dla swojego kolegi, jak dla mnie szybkie dwa zero, różnica klasy.
Do tego Raonic 1,50 8/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 8

dyniek89

Użytkownik
Mello- Montanes ✅✅✅
kurs: 2,75
Tobet
3/10

Dlaczego Mello? Wczoraj gładko ograł Giraldo, więc czemu nie miałby tego powtórzyć z Montanesem, który w tym sezonie jak na razie ma dużo gorsze wyniki od Giraldo. Oczywiście mecz meczowi nie równy ale Mello w turniejach w Brazylijskich zawsze jest mocny, rok temu raz tylko odpadł w II rundzie, w pozostałych turniejach w Brazylii nie schodził poniżej półfinału. Ze stawką oczywiście szalał nie będę. Jako ciekawostkę podam, że w 2005r Mello ograł Montanesa właśnie w Costa do Sauipe ???? .
 
M 28

mitch

Użytkownik
Mello- Montanes
kurs: 2,75
Tobet
3/10
Dlaczego Mello? Wczoraj gładko ograł Giraldo, więc czemu nie miałby tego powtórzyć z Montanesem, który w tym sezonie jak na razie ma dużo gorsze wyniki od Giraldo. Oczywiście mecz meczowi nie równy ale Mello w turniejach w Brazylijskich zawsze jest mocny, rok temu raz tylko odpadł w II rundzie, w pozostałych turniejach w Brazylii nie schodził poniżej półfinału. Ze stawką oczywiście szalał nie będę. Jako ciekawostkę podam, że w 2005r Mello ograł Montanesa właśnie w Costa do Sauipe ???? .
Moim zdaniem Albert Montanes wciąż jest faworytem, ale nie aż takiego kalibru, jak pokazują to kursy, dlatego tutaj rzeczywiście można pokusić się o typ.
Z Giraldo był ten problem, że jednak grał w finale w poprzedzającym turnieju. Na pewno był trochę zmęczony.
Mimo wszystko popieram.
 
bojawiemlepiej 1

bojawiemlepiej

Użytkownik
San Jose - USA
Sweeting - Karlovic
Over 24,5 @ 2.00
7/10
Karlovic powracający po kontuzji do tenisa na początku pozostawił dobre wrażenie , lecz tylko na chwilę , w Zagrzebiu zupełnie nic nie pokazał , jedynie serwy mu wychodziły , ale totalnie zero gry . Sweeting gra na poziomie i powinien wygrywać swoje podania . Over jest tu wręcz wskazany a kurs jaki daje 12Bet jest bardzo dobry .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom