>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - San Jose, Rotterdam & Costa do Sauipe, 07-13.02.2011

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
SAP Open




ABN AMRO World Tennis Tournament
  • Miejsce: Rotterdam (Holandia)
  • Data: 07.02.2011-13.02.2011
  • Rozmiar drabinki: S-32 D-16
  • Nawierzchnia: indoor hard
  • Pula nagród: €1,150,000
  • Oficjalna strona: http://www.abnamrowtt.nl/


Brasil Open

 
marchi 9

marchi

Użytkownik
Właśnie zauważyłem na stronie turnieju, że z występu w Rotterdamie zrezygnował Novak Djokovic. Czy ktoś może zna powody nagłej absencji ?(Jeszcze dziś rano widniał wśród rozstawionych z numerem1) Zmęczenie czy też jakaś konkretniejsza kontuzja?
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
&quot;Australian Open champion Novak Djokovic officially withdrew his name from the upcoming Rotterdam tennis stop. Djokovic cited a shoulder inury as the reason for his withdrawal.


Tournament director Richard Krajicek said Djokovic called him to say the injury will prevent the Serb from training for a week.
“Novak Djokovic has personally called me to announce that he will be present in Rotterdam,” Kraijcek told the DPA. “He has a very tiring period behind him and now has an injury to his shoulder.
“Due to this injury it is at least one week unable to train, let alone play at top level. He is obviously very disappointed that he cannot play.”
With Djokovic out, Robin Soderling will assume the No. 1 seed. Currently Australian Open finalist Andy Murray is seeded No. 2.&quot;
Tak więc ma problemy z ramieniem po bardzo męczącym dla niego okresie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tursunov - Golubev
Typ: 1
Kurs: 1,61
Buk: Pinncale
Stawka: 3j
Rosjanin po paśmie kontuzji, które spowodowały, iż wypadł z poza pierwszej setki chyba po mału wraca do dawnej dyspozycji. Wygrał challanger w Singapurze, pokonał kilku solidnych grajków, stracił tylko jednego seta. Tutaj przeszedł przez kwale, gdzie pokonał pierw Sijslinga i dzisiaj Niemca- Petzschner, który był rozstawiony z numerem jeden. Teraz czeka go pojedynek w pierwszej rundzie z Golubevem, który ostatni swój pojedynek wygrał z Maliise podczas turnieju w Bazyleii na początku listopada! Od tego czasu passa 7 porażek. Rosjanin jeżeli chce wrócić do podobnego rankingu takie mecze musi wygrywać, jest bardzo doświadczony i wykorzysta słabą formę Kazacha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mozi 552

mozi

Użytkownik
Zaczynamy ciekawy tydzień, w którym przede wszystkim moja uwaga będzie skupiona na dwóch większych eventach w San Jose i Rotterdamie, na razie czas na holenderski turniej:
W hali w Rotterdamie mamy bardzo szybką nawierzchnię typu Greenset, która w uprzywilejowanej sytuacji stawia graczy z dobrymi podaniami, którzy potrafią się zachować przy siatce (Ancic, Llodra, Karlovic tego typu tenisiści osiągali tu w ostatnich latach dobre wyniki). Jutro tylko 5 spotkań z MD:
Tursunov - Golubev 1 @ 1.61 Pinnacle ✅
Obaj panowie mają predyspozycje do gry na tej nawierzchni. Jednak zdecydowanie bardziej cenie umiejętności Tursunova, który ostatni sezon miał raczej z góry stracony (rozpoczął go od French Open) stąd jego pozycja rankingowa (pisze o tym Widzu). Mocny serwis, niezła siatka i forhend to jego główne atuty. Jest ograny z nawierzchnią, w kwalach nie miał łatwych rywali (Sijsling i Petzschner), przed tygodniem wygrany challenger, to raczej nie jest przypadek. Gołubev także pokazywał w zeszłym sezonie, że na szybkich kortach potrafi grać (finał challengera w Heilbornn i finał turnieju ATP w Kuala Lumpur) jednak ten sezon rozpoczął tragicznie. Pięć kolejnych przegranych spotkań z rzędu, w tym z Knittelem, któremu oddał 6 gemów w turnieju który lubi, bo przed rokiem osiągnął tam finał mówi samo za siebie. Przy takiej różnicy w aktualnej dyspozycji i mimo wszystko przy większych umiejętnościach (moim zdaniem) tenisowych, w roli zdecydowanego faworyta stawiam Tursunova.
Cilic - Zverev
Cilić ze Zverevem powinien sobie poradzić, ale Marin to już nie ten sam tenisista co rok temu. Zverev jest zawsze groźny na szybkich kortach, tanio skóry nie sprzeda, w dodatku przeszedł tu kwale. Dlatego przy takim kursie lepiej tego meczu nie ruszać.
Davydenko - Llodra 2 @ 2.45 Bwin ✅
Trudno stwierdzić co jest z formą Kolii. Jedno jest pewne, Llodra uwielbia takie nawierzchnie (w dwóch ostatnich meczach ograł Rosjanina, oba spotkania rozgrywane były na szybkich kortach, pod dachem), a tym bardziej turniej w Rotterdamie, który niegdyś wygrywał. Świetne podanie i jeden z lepszych volleyów w tour. Jeśli Davydenko zagra solidnie, bez błysku to zapewne przegra, a ostatnio Rosjanin gra tylko tak. Stawka jednak bez szarżowania, to w końcu Llodra, trudno znaleźć drugiego tak nieprzewidywalnego tenisistę :razz:
Troicki - Schoorel 2 @ 4.71 Bwin ⛔
Losowanie nie było szczęśliwe dla młodego Holendra. Od razu trafił na solidnego do bólu Troickiego. Czy jest bez szans? Moim zdaniem nie, będą mu pomagały trybuny i świetne podanie. Ten event jest dla niego bardzo ważny, a że pomoc kibiców może przynieść efekt widzieliśmy w tym tygodniu (w RPA wygrał Anderson, w Chorwacji Dodig). Wielkich szans mu nie daje, ale może powalczyć o tie-breaki, może o breaki, na pewno kurs jest przesadzony. Skoro Schoorel potrafił powalczyć w Doha z Federerem, powalczy i z Troickim. Mecz ze Szwajcarem pokazuje, że w wyjątkowych okolicznościach potrafi się sprężyć i pokazać swój najlepszy tenis, a gdzie ma to zrobić jak nie u siebie?
Huta Galung - Melzer
No Bet, bo nie typuje się spotkań pierwszych rund z kursem 1.12. Nie polecam grania tu dużych handicapów, bo nawierzchnia jest szybka i o breaki nie będzie wcale łatwo, nawet najlepszym.
I chyba jeśli chodzi o dzień pierwszy to tyle. Trzy typy, ale przede wszystkim polecam ten na Tursunova, chociaż myślę że każdy ma szanse powodzenia (inaczej bym ich nie podawał :razz ???? . Mam nadzieję na ciekawą dyskusję w tym tygodniu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
typer36 456

typer36

Użytkownik
ja bym się nie zgodził do końca cd Llodry. Oczywiście wymienionych atutów nie neguje jako ogólnie posiadanych, a neguje jako posiadanych obecnie ze względu na formę. Francuz nijak nie trzymał serwisu, dużo DF, słaby pierwszy i drugi jeszcze gorszy. Zwinność też bez szału. Z tego co mówił, też coś z łydkami ma nie tak. Chyba o ścięgnach mówił, ale mówił w swoim języku i zrozumiałem tylko trochę. Rywal z kolei gra owszem bez błysku, frajersko oddaje gemy, ale jak ma swoją chwilę to w kort wchodzą nieziemskie piłki. Na Francuza wystarczy że dobrze w kort trafiać

Początkowo chciałem stawiać na Melzera, ale Galung ma dobry serwis, do TB może dociągnąć, a Melzer TB bardzo nie lubi
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Właśnie o ile do typu na Schoorela jestem przekonany (przy tym kursie) to nad Llodrą cały czas się zastanawiam po tym co widziałem w Melbourne. Jednak weźmy pod uwagę to, że nawierzchnie na których grano w pierwszych tygodniach i ta w Holandii bardzo się różnią, a Francuz w halach jest zupełnie innym graczem. Jego serwis sieje dużo większy popłoch, a rajdy do siatki są nieporównywalnie bardziej skuteczne bo piłeczka odbija się od kortu dużo niżej i daje mniejsze szanse rywalowi na dobiegnięcie do niej. Niemniej jednak myślę, że szanse są mniej więcej równe, dlatego podałem typ na Francuza ;) Zobaczymy czy kursy zmienią się coś rano.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Ferrer D. - Nieminen J. @1.25
Kohlschreiber P. - Lu Y.-H. @1.30
Ferrer świetny występ na AO. Każdy widział, jak dobrze grał i to z najwyższą światową półką. Dość powiedzieć, że właśnie w Australii Hiszpan w 1. rundzie pokonał Jarka 6/4 6/3 1/6 6/2. Wydaję mi się, że David ma motywację. Przy dobrych wiatrach może nabić trochę punktów. Wynik tego meczu wg mnie w 100% będzie zależeć od Ferrera.
Kohli zaliczył przyzwoity występ na AO. 5setówka z rodakiem - Kamke, a potem mecz bez większej historii z Berdychem. Z Czechem zagrał na swoim poziomie. 1. set zaliczył na swoją korzyść, wtedy grał bardzo dobrze, a potem stopniowo robił więcej błędów (jak to on) i Berdych wiedział co z nim zrobić. Lu zaliczył krótką przygodę w AO, odpadł w 1rd z Simonem. W poprzednim tygodniu wybrał się do RPA. Trafił na Raonica. W tym spotkaniu Raonic nie dał większych złudzeń Tajpejczykowi na walkę. Serwis wyglądał bardzo solidnie u Kanadyjczyka, czego o Lu powiedzieć nie można. Yen w 1. secie popełnił bodajże 2dfy przy bp, na pewno takowy był przy sp. Kohli zdecydowanie jest w stanie sobie poradzić z rywalem.
Na dzisiaj najciekwszy jest Tursunov @1.53
Co do Llodry to ja bym chętniej stawiał na Denke, kurs, gdy o tym myślałem wynosił aż 1.66, co dla mnie wydawało się sporą przesadą i b365 szybko wprowadził korektę i już jest 1.5, więc odpuszczam to spotkanie. Denko co zrobił na szlemie powinno pozostać bez komentarza, ale niejeden mówił, że szlemy nie są dla Denki, czy tutaj chce coś zadziałać tego nie wiem, ale tenisowo to on powinien wygrać. Dla mnie NB (przy spadku kursu o 0.16)
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
Jako, że w Rotterdamie mamy bardzo szybką nawierzchnię, co może skutkować wieloma tie-breakami gram:
Troicki v Schoorel over 20,5 w Bet365 2,00 ✅ 6-2,7-6
Melzer - Huta Galung over 20,5 w Bet365 1,83 ⛔ 6-4 6-4
 
jamal_312 13

jamal_312

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP / Rotterdam
Spotkanie: N.Davydenko - M.Llodra
Typ: 2:0 (w setach)
Kurs: 2.20
Bukmacher: expekt
Analiza:
Rozpoczynamy dziś 1 rundę zmagań w Rotterdamie, turnieju rangi ATP. Moją uwagę przykuło spotkanie Rosjanina z Francuzem. Nikolay po dobrym początku sezonu w Doha, gdzie doszedł do finału (porażka z Federerem) dwa razy potrafił rozczarować. Najpierw w Kooyong a następnie w AustralianOpen przegrywając już w pierwszej rundzie z Mayerem. Czas w końcu przełamać te fatalną passę, a turniej w Rotterdamie z dość pokaźną pulą nagród jest ku temu dobrą okazją. Rusek zmierzy się dziś z o rok starszym Michaelem Llodrą, który jak dotąd dobrze sobie radzi. Ostatni jego mecz to porażka z rewelacyjnym na początku sezonu Raonicem 7-6(3), 6:3, 7-6(4), przedtem odniósł 3 zwycięstwa (z Chelą w AO i z Harrisonem i Ljubą w Adelaidzie). Każda seria ma swój koniec, tak więc dziś wszystko jest możliwe a przy dobrym wgraniu się z samego początku Davydenko może pójść za ciosem i wygrać 2:0, stać go na to. Zwłaszcza po ostatnich 2 pojedynkach h2h gdzie odniósł porażki (na hali! a jedna z nich właśnie w Rotterdamie), tak więc ma w czym się rewanżować. Ogólny bilans graczy między sobą to 4:2 dla Nikolaya. Reasumując, czas najwyższy aby Davydenko zaczął grać na swoim poziomie a najlepiej niech zacznie dziś od gładkiego 2:0!
 
F 24

fbv

Użytkownik
Almagro/Chela - Cuevas/Schwank 2 @1,85 Tobet ✅

&#39;&#39;Jedynka&#39;&#39; gra ze sobą pierwszy raz, a biorąc pod uwagę iż para Cuevas/Schwank jest doświadczona i z pewnymi sukcesami to nic tylko grać.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
M. Russell - A. Kuznetsov
Typ: 1
Kurs: 1.51
Buk: Pinncale
Stawka: 7/10

H2H 5:0 dla Russell&#39;a. W tych meczach stracił tylko jednego seta! W zeszłym sezonie oddał Alexowi jedynie 6 gemów. Co prawda Alex ostatnio niezła forma, finał challangera w Honolulu. Russel awansował tam do finału- obaj po dwóch setach przegrali z Harrisonem. No ale ewidetnie Russel jest lepszym zawodnikiem i dobrze gra mu się z Kuznetsov&#39;em....
 
gju 134

gju

Użytkownik
dzisiejszy dzień mocno śmierdzi niespodziankami. ja bym się powstrzymał od grania dzisiaj na jakieś bardziej poważne pieniądze.
tak czy tak gram na:
Cilica✅✅✅ ze Zverevem bo Cilic pomimo średniej formy cały czas gra dobry tenis i wygrywa sporo meczy z niezłymi tenisistami w przeciwieństwie do Miszy, który w tym roku nie wygrał jeszcze seta.
Tursunova✅✅✅ który już od tamtego sezonu pokazuje, że stać go na powrót do gry w tenisa na bardzo wysokim poziomie. a jego rywal zdaje się, że ostro się pogubił na początku 2011 roku bo jeszcze niedawno Golubev fundował niespodzianki na prawo i lewo.
Troickiego✅✅✅ który potrafi odpuścić pierwszy mecz turnieju, ale w sytuacjach gdy miał ostatnimi czasy bardzo napięty terminarz, wygrał jakiś turniej albo jest to turniej mniejszego kalibru. 500tki nie odpuści. a to oznacza, że Schoorel będzie miał duże kłopoty, bo Serb jest tenisistą o umiejętnościach na pierwszą 20tkę ATP na stałe.
Souze✅✅✅ który zmierzy się z młodziutkim rodakiem z 7 albo 8setki...z tego co pamiętam. Souza jest w niezłej formie i będzie mu zależeć, żeby dobrze wypaść na turnieju we własnym kraju...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Navarro - Ghem @ 1.44 8/10

RC w Brazylii i jak pamiętam rok temu trochę nadawała szybki ton wymianom, teraz powinno być podobnie.

Ivan jak narazie na swojej drodze sami Brazylijczycy lecz w jego przypadku tych lepszych miał wcześniej czyli Zampieri czy Daniela Dutre Silve.

Hiszpan nietypowo, lecz ładnie dla oka jest agresorem, jednoręczny bh, często podchodzi do siatki co jest u niego znakiem firmowym ma czucie w ręcę, dobry chip and charge, dużo biega co jest in plus, jedynie dużo gra forhendem pod górę.

Andre jak dla mnie jeden z najbardziej drewnianych graczy którzy kiedyś coś próbowali w tourze bo teraz to czasami gdzieś się pojawi ostatnio nawet grał w Polsce.

słaby serwis, jak i fh który gra pod górę, jednoręczny bh ale ile on robi błędów prostymi zagraniami, przepychaniem piłki przy tak grającym kombinacyjnie Navarro Andre będzie miał ciężki orzech do zgryzienia swoim słabym warsztatem.
 
F 24

fbv

Użytkownik
Romboli - Ramirez-Hidalgo 2 @1,90 Betway ✅

Zapowiada się kolejny prezent o buków. Ramirez może i przegrał pięć ostatnich meczy ale po pierwsze, to jeśli chodzi o clay to przerasta gospodarza a po drugie to po prostu nie ta klasa zawodnika. Począwszy od rankingu(wiem, wiem on nie gra ale mimo wszystko) kończąc na rodzaju turniejów w których oboje grają. Buki zrozumiały błąd i opuszczają kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Davydenko - Llodra 2 @ 2.45 Bwin
Trudno stwierdzić co jest z formą Kolii. Jedno jest pewne, Llodra uwielbia takie nawierzchnie (w dwóch ostatnich meczach ograł Rosjanina, oba spotkania rozgrywane były na szybkich kortach, pod dachem), a tym bardziej turniej w Rotterdamie, który niegdyś wygrywał. Świetne podanie i jeden z lepszych volleyów w tour. Jeśli Davydenko zagra solidnie, bez błysku to zapewne przegra, a ostatnio Rosjanin gra tylko tak. Stawka jednak bez szarżowania, to w końcu Llodra, trudno znaleźć drugiego tak nieprzewidywalnego tenisistę :razz:

;)

Bardzo lapidarna, a zarazem &quot;do bólu&quot; prawdziwa analiza, która się sprawdziła w 100%-ach - można by do tych słów przyłożyć kalke i naniesc na ten mecz ! Mecz oglądałem i tak to wyglądało ! Andre@
 
M 1

maticmg

Użytkownik
witam panowie mam ostatnio dołek i tak się zastanawiam żeby zagrać cos bezpiecznego za jakieś większe pieniądze ale chce się upewnić i proszę o radę jak myślicie Fyrstenberg/ Matkowski vs Eltingh/ Haarhuis czy ten zakład jest &quot;pewniakiem&quot; czy może jest coś o czym nie wiem ;) bo jak wiadomo nie zawsze wszystko jest takie jak sie wydaję a że znawca wielkim tenisa nie jestem
na piłce sie przejechałem w weekend to proszę o radę może macie jakieś typy ;) ciekawe poza tymi wyżej ???? z gory dzięki za opowiedź
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marchi 9

marchi

Użytkownik
@maticmg ..apropos &quot;pewniaków&quot; napiszę Ci, że ja spojrzał bym łasym okiem na mecz Querreya w San Jose (1,33), a także Berdycha i Mayera w Rotterdamie (1,33 i 1,60). Z mojej strony, krótkie analizy tych spotkań dziś pod wieczór lub jutro rano. Obawiam się, że kursy na nie mogą polecieć w dół.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
witam panowie mam ostatnio dołek i tak się zastanawiam żeby zagrać cos bezpiecznego za jakieś większe pieniądze ale chce się upewnić i proszę o radę jak myślicie Fyrstenberg/ Matkowski vs Eltingh/ Haarhuis czy ten zakład jest &quot;pewniakiem&quot; czy może jest coś o czym nie wiem ;) bo jak wiadomo nie zawsze wszystko jest takie jak sie wydaję a że znawca wielkim tenisa nie jestem
na piłce sie przejechałem w weekend to proszę o radę może macie jakieś typy ;) ciekawe poza tymi wyżej ???? z gory dzięki za opowiedź
Para Eltingh/ Haarhuis ma w sumie 86 lat. Wiadomo, że to debel gdzie nie trzeba tak biegać, ale jeśli Polacy nie odprawią Holendrów w dwóch krótkich setach to nie będzie to o naszych najlepiej świadczyło.
Eltingha w ogóle nie kojarzę. Haarhuis natomiast grał ostatnio gdzieś pewnie w latach 2002-2004. Tak to kojarzę, bo siedzę w tym biznesie od wieków, a Haarhuisa już ładnych parę lat nie widziałem.

2:0 dla Polaków po kursie @ 1,4 9/10 ✅

Edit - bezproblemowo. Nie rozumiem idei występu tych dwóch panów w profesjonalnym turnieju po tylu latach. Ale ja w sporcie coraz mniej rozumiem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Andre jak dla mnie jeden z najbardziej drewnianych graczy którzy kiedyś coś próbowali w tourze bo teraz to czasami gdzieś się pojawi ostatnio nawet grał w Polsce.słaby serwis, jak i fh który gra pod górę, jednoręczny bh ale ile on robi błędów prostymi zagraniami, przepychaniem piłki przy tak grającym kombinacyjnie Navarro Andre będzie miał ciężki orzech do zgryzienia swoim słabym warsztatem.
Powiedz mi wreszcie, skąd Ty bierzesz te sensacje o zawodnikach ?;) N-ty raz dodajesz im cechy pod analizę.
Byś nie miał wątpliwości, to wkleję Ci fragment mojej prywatnej korespondencji z kolegą z Brazylii, z którym rozmawiamy sobie o tenisie - jeśli przeglądasz Mensa, to go znasz - Caio_Brasil ???? Tak mi kiedyś ocenił Ghema:
&quot;he has great weapons and also knows how to cover the court. He actually was 180 in the ranking back in 2006 and now he is coming back from injuries. He has the game to be close to the top 100 but he isn&#39;t too stable mentally so I guess he will achieve his best ranking again at most.&quot;

To agresywnie grający Brazylijczyk, więc &quot;słaby serwis i przepychanie&quot; trochę dziwnie w jego kontekście brzmią.
edit by Hell
Tutaj wychodzi to że jednak jeśli Ty kogoś nie widziałeś, to znaczy że on nie istnieje.

edit by włodar
Ja nie mam problemu, bo ja go widziałem, a wkleiłem opinię kogoś, kto go doskonale zna, byś nawet nie polemizował jaki jest jego potencjał. Widzę jednak, że wolisz dalej się ośmieszać.
Pisz, że coś podpowiada Ci instynkt, pisz, że 6 zmysł, tylko nie twórz nowych, wirtualnych zawodników z dziwnymi cechami, bo tego się już nie da czytać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom