>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - S-Hertogenbosch, Stuttgart - 6.06-12.06.2016

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jutro same petardy, Muller, Stepanek H2H 7:1 itd.
Mahut N. - Tomic B.
Mahut N. ::: 1,99 ::: 2/3 Pinek ✅

H2H 1:1 z lat 2011-2016. To pierwsze zwycięstwo Mahuta nie powinno dziwić z przed 5 lat, bo wtedy Tomic miał około 18-19 lat, za to zwycięstwo Australijczyka z tego roku podczas turnieju w Brisbane również nie, bo jak to w zwyczaju ma Bernard on co roku na Australijskich kortach gra świetnie i odnosi tam bardzo dobre wyniki.
Obaj dość dobrze grają na trawie, ale jest to turniej w &#39;s-Hertogenbosch który Mahut już dwa razy wygrał i pokonał tutaj nie raz kogoś znacznie lepszego niż Tomic. Wawrinka nie dał rady Mahutowi czy Goffin, ogólnie tak jak już Wam wcześniej pisałem. Mahut tutaj wspina się na wyżyny swoich umiejętności i naprawdę ma wielkie szanse na zwycięstwo w tym meczu. Może i stracił set z Mathieu, tylko z nim wcześniej 3 razy przegrał, więc w końcu przełamał zła serię. Ja bym tutaj wystawił kursy 1,75-2,10 na korzyść Francuza.

Wynik: (5)6:7 6:4 6:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Muller 2.1 Bet365 ✅✅
Ferrer jest miękki jak czekolada na słońcu, w kluczowych momentach popuścił w zbroje. Bez jego pomocy nie wiem czy pisałbym teraz kolorem zielonym.


Również polecam grać jutro na Mullera. Ferrer w tym sezonie to dno, o ile na RG jeszcze tam przejechał kilku zawodników na swojej koronnej nawierzchni tak jutro w starciu z typowym, że tak powiem grassowcem nie widze dla niego szans. Jeżeli Dudi Sela dawał rade go łamać i sprawić jakiekolwiek problemy to co zrobi zawodnik który będzie orał serwisem i konczacymi strzałami?
Wiadomo na trawie Hiszpan będzie pozbawiony swojego głownego atutu czyli biegania i wygrywania po szalenczych wymianach punktów. Serwis też dość chwiejny więc jak Ferrer da się połamać raz czy dwa to strate tą ciężko będzie odrobić.
Kursy też szaleńczo poleciały w dół z 2.50 do 2.10 czyli widać co się dzieje
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Stuttgart
Godzina: 17:30
Spotkanie: Juan Martin Del Potro - Gilles Simon
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Kolejny raz uderzam w Del Potro ^_^
Jeśli Federer sobie nie odpuści tego turnieju, to wydaje mi się, że może dojść do ciekawego finału Federer - Del Potro.
Póki co jednak Del Potro musi sobie poradzić z Simonem.
Czy ma szansę? A i owszem!

H2H 4:3 na korzyść Argentyńczyka. 3 z 4 zwycięstw odniósł na trawie. Dwie pierwsze rundy wygrał dość gładko po 2:0, nie pozwalając przeciwnikom dojść nawet do break pointa. Spotkań nie oglądałem bo pracowałem, ale ze skrótów i statystyk można wysunąć wniosek, że wraca on do formy i w przyszłym roku jeśli zdrowie pozwoli, będzie się liczył w Tourze.
Ale do meczu...
Gilles w tym sezonie nie zachwyca. Najdalej dochodził do ćwierćfinałów, czyli etapu, na którym właśnie jesteśmy. Po za Ciliciem nie ma na rozkładzie żadnego klasowego tenisisty. W tamtym sezonie na trawie 2 ćwierćfinały i półfinał w Queen&#39;s, więc to chyba jest szczyt jego możliwości i pewnego etapu on już nie przeskoczy. W poprzedniej rundzie zmierzył się ze Struffem, którego nijak można nazwać &quot;tenisistą od trawy&quot;. Struff na trawie przez całą karierę ma statystyki 6/13, a i tak potrafił ugrać seta z Simonem. To tylko dobitnie pokazuje w jak słabej formie jest Francuz.
Del Potro opisywałem już w poprzednich postach. Jeśli dodać jego atuty, przynajmniej to, że jest klasę lepszy od Simona i brak formy Francuza, można spokojnie inwestować swoje oszczędności na Argentyńczyka. Dla odważnych polecam dokładny wynik 2:0 po kursie 2.00.

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych ;)

✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
galica13 522

galica13

Użytkownik
Jeśli Federer sobie nie odpuści tego turnieju, to wydaje mi się, że może dojść do ciekawego finału Federer - Del Potro.
No nie powiedziałbym, że taki finał zależy tylko od tego czy Król Roger sobie nie odpuści. Bo nawet jeśli sobie nie odpuści to w półfinale dostanie jednego z najlepszych na świecie zawodników, obecną 7, która pokonała go parę tygodni temu 2:0, mianowicie Dominica.
Nawet, gdy go pokona to wtedy przychodzi kolej na dolną część drabinki i Del Potro. Musiałby on pokonać Simona(którego moim zdaniem pokona bez wielkich problemów), a potem Kohlschreibera. Z kolei z Niemcem przegrał całkiem niedawno i moim zdaniem tym razem też miałby Argentyńczyk meeega ciężko.
Mi to obojętne, bo tak czy siak w finale będzie mój ulubieniec Roger/Dominic ????
 
E 0

emu93

Użytkownik
No nie powiedziałbym, że taki finał zależy tylko od tego czy Król Roger sobie nie odpuści. Bo nawet jeśli sobie nie odpuści to w półfinale dostanie jednego z najlepszych na świecie zawodników, obecną 7, która pokonała go parę tygodni temu 2:0, mianowicie Dominica.
Nawet, gdy go pokona to wtedy przychodzi kolej na dolną część drabinki i Del Potro. Musiałby on pokonać Simona(którego moim zdaniem pokona bez wielkich problemów), a potem Kohlschreibera. Z kolei z Niemcem przegrał całkiem niedawno i moim zdaniem tym razem też miałby Argentyńczyk meeega ciężko.
Mi to obojętne, bo tak czy siak w finale będzie mój ulubieniec Roger/Dominic ????
Thiem, który nie umie grać na trawie miałby zagrozić Rogerowi? Odradzam grać na na Austriaka na tej nawierzchni.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Thiem, który nie umie grać na trawie miałby zagrozić Rogerowi? Odradzam grać na na Austriaka na tej nawierzchni
pewnie, że może mu zagrozić i a fakt, że dany tenisista mało grana danej nawierzchni nie znaczy, że nie potrafi na niej grać.

Bo nawet jeśli sobie nie odpuści to w półfinale dostanie jednego z najlepszych na świecie zawodników, obecną 7, która pokonała go parę tygodni temu 2:0, mianowicie Dominica.
możliwa jest oczywiście przegrana Rogera, ale zdecydowanie grał wtedy Roger na pół gwizdka
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Mannarino - Karlovic
Mannarino @ 2,63 Pinnacle ⛔ dziecinada

Idealny meczyk. O Chorwacie pisalismy juz podczas RG. Najlepszy , najbardziej efektywny serwis w Tourze i .....i tu kazdy sobie dopisuje co uwaza. Bedzie Ivo ryzykowal drugim , to jego gra , pare razy sprobuje przeskoczyc na fh przy returnie. Bedzie biegal do siatki. Jednak dzisiaj na przeciwko niemu swietny gracz. Mannarino uwielbie takie tik taki. W tamtym roku spotkali sie dwukrotnie , zima w Stanach lepszy byl Ivo , jednak latem na najszybszych kortach betonowych w Bogocie juz Adrian. Francuz ma dobra reke , gra podobnie dokladnie jak Tomic , tylko bardziej kolana zgina. Bedzie mieszal serwisem , potrafi zagrac slajsem , minac , zagrac pod nogi. Jest lepszym graczem i jutro to udowodni. Cierpliwosc , cierpliwosc i dokladnosc + chlodna glowa. To da Francuzowi zwyciestwo. Moga byc 2 tb , oby wygane na zmiane , jednak jestem pewiem , ze Adrian w tym trzecim secie Chorwata przelamie. Win Mannarino. Kursik piekny. Dziekuje.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Mannarino +1,5 gema 1,80 STS ???? niezła komedia, dfy, wystawki na środek kortu, śmiech na sali
Podpisuję się obiema rękami pod powyższym postem, Karlovic może dzisiaj nie mieć dnia na serwisie a wtedy może seta przegrać, wszystko zależy od niego bo Francuza nie przełamie ten drewniak, przy wygranym secie i przy założeniu że będą tie breaki typ może okazać się trafny, Mannarino dobrze mija, bardzo cierpliwy gracz, potrafi zagrać wszystko, 2bh grany kątowo to chyba jego najlepsze zagranie, wszystko będzie zależało przy tym typie od serwowania Karlovica, Ameryki tutaj nie odkryłem

Ferrer 1,70 STS ???????????????????????? Przypadkowe returny w tie breaku, zwykły fart i tylko serwisem się ratował cały mecz Muller, w wymianach żałosny, Hiszpan słabo na returnie w 3 secie, przespany jeden gem w drugim secie po którym Muller zdobywa przełamanie ???? Ferrer nie powinien tego przegrać ????
Koniec z ATP na jakiś czas, póki co typuje tylko challengery

Taki kurs na Mullera może okazać się niezłą pułapką, widziałem jak grał z Haase i gdyby ten mlon miał więcej oleju w głowie to by wygrał, Muller w wymianach żałosny, serwis tylko go ratuje i wypady do sieci, koordynacja ruchowa praktycznie nie istnieje, Ferrer może pomęczył się z Selą którego uważam za specjalistę od gry na trawie mecz cechował się jak na trawiaste korty nawet długimi wymianami z których Hiszpan wyszedł zwycięsko, Ferrer w tym sezonie nie jest w najlepszej formie ale nie oszukujmy się Muller to padaka prawie na każdej nawierzchni i Ferrer powinien to wykorzystać i powinien rozbijać słabego w defensywie i ogólnie Luksemburczyka jak będzie chciał, Sela potrafi grać w wymianach na każdej nawierzchni więc mecz wyglądał jak wyglądał, radzę się nie sugerować point by point na livesports.pl, ja stawiam zdecydowanie na Hiszpana i nie dam się oszukać spadającymi kursami na takiego asa jakim jest Muller haha
 
midq 677

midq

Użytkownik
pewnie, że może mu zagrozić i a fakt, że dany tenisista mało grana danej nawierzchni nie znaczy, że nie potrafi na niej grać.
możliwa jest oczywiście przegrana Rogera, ale zdecydowanie grał wtedy Roger na pół gwizdka
thiem uczy sie dopiero grac na trawie, przed tym sezonem mial bilans 2/8, cudów nie ma ale wydaje mi sie ze w tym turnieju w ewentualnym meczu z rogerem moze wygrac. roger juz z fritzem gral na pol gwizdka, widac bylo ze nie chce sie specjalnie przemeczac. skoro fritz mu narobil problemow to tym bardziej moglby thiem

zeby nie bylo offtopu, dzisiaj gram na Del Potro@1,47 pinnacle. Ogladalem zarowno jego jak i Simona i prezentuje sie o wiele lepiej w tym turnieju. Po kontuzji juz ani śladu, serwis siedzi pieknie, forehandem zamiata a Simon jak wiadomo serwisu mocnego nie ma, DelPo bedzie wygrywal swoje gemy tutaj bez problemu a Simona pewnie połamie kilka razy.
 
H 6

holmes

Użytkownik
Stepanek wygrał z Ciliciem ale zawsze miał z nim problemy, poza tym Chorwat formą w tym sezonie nie grzeszy. Niemiecki mercedes, niemiecki turniej, niemiecki Kohlschreiber.
Jak dla mnie to te argumenty są cienkie jak nić pająka, i niepotrzebnie mogą nakręcać na taki typ z tego powodu. Patrząc na staty choćby pomiędzy obydwoma Panami rzuca się od razu w oczy kto komu nie leży. Miejscem też nie ma co się sugerować jakoś specjalnie, bo gra na korcie w rodzimym kraju nie daje żadnego hp jak np. w Koszykówce czy w P. nożnej. Stepanek wygrał z Kolbą np. w Monachium gładko 2:0. Zdecydują skillsy, Stepanek jak narazie gra b. dobrze, jego psycha jest w hossie,a gra w sztosie, staty są za nim z ostatnich kilku lat. Dla mnie to no-bet, ew. do gry po obserwacjach live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Roger vs Mayer
Mayer +4.5 v|1,90| bet365 ✅

Ja dziś bez chwili zastanowienia uderzam w stronę Niemca. Nie jestem pewien czy Roger by tutaj grał gdyby nie został zaproszony. Wiadomo, jego cel to Wimbledon bo to ostatnia szansa w karierze aby wygrać szlema i nie ma co się oszukiwać bo taka jest prawa. Szwajcar dopiero powoli wchodzi do gry na trawie i tutaj gra tak bardziej za poznawczo. Na pewno nie daję z siebie sto procent i nie lata do każdej piłki. Jak wiadomo wczoraj sporych problemów narobił mu młodzieniaszek Fritz a dziś na jego drodze staję doświadczony reprezentant gospodarzy, którego priorytetem jest ten turniej i nawet wygranie go, bo on sam dobrze wie że na Wimbledonie nie będzie się liczył a tutaj dodatkowo gra przed własną publicznością. Niemiec tutaj w Stutgarcie zagrał cztery dobre spotkania i dziś na pewno nie dostanie ostro od Szwajcara. POLECAM!
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Roger Federer - Florian Mayer
2 handicap +1.5 seta, Pinnacle Sports 2.74

7:6, 7:6
Szanca była teoretycznie w pierwszym taju jak i drugim bo udało się do nich dojść lecz w drugim został Niemiec zgnojony 7:1, nie wykorzystał przewagi przełamania 2:0 i przewaga w drugiem secie oraz 3 setowych w tym dwóch po 2 serwisach :/

Turniej w Stuttgarcie jest rozgrywany już na trawie, a nie na mączce więc Federer od razu się pojawił. Szwajcar w tym roku się oszczędza i dodatkowo miał kontuzję, bo nie zagrał podczas French Open. Roger w tym roku 12 meczów wygrał i 4 przegrał. Zaliczył finał Brisbane, ćwierćfinał AO i później już gorzej, bo odpadł w ćwierćfinale Monte Carlo i II rundzie w Rzymie. No ale Fedex młody nie jest i ziemia dla niego nigdy najlepsza nie byla. Zaczyna się sezon grania na trawie więc arcymistrz tenisa zaciera ręce. W tym turnieju pokonał młodego Fritza ale w trzech setach. Więc teoretycznie z Mayerem może stracić seta.

Jego rywalem będzie Niemiec z 226 miejsca ATP a najwyższej był na 18 miejscu. Niemiec od kilku sezonów boryka się z kontuzjami. W tym roku zaczął grać dopiero od kwietnia ale widać progres w jego grze. Tutaj musiał się przedzierać przez dwie rundy kwalifikacji gdzie przeszedł je bez straty seta a pokonał tam Brandsa i Bachibgera. Później w dobrym stylu pokonał Troickiego 6:4,7:6 gdzie była to jakaś tam sensacja. No i w drugiej rundzie pokonał dziadka, grubasa Berrera w trzech setach. Florian ma 191 cm wzrostu, jest wysokim graczem dzięki czemu przez serwis zdobywa wiele łatwych punktów. Jest to tenisista bardzo uniwersalny potrafiący grać na wszystkich nawierzchniach. W wymianach odstaje od Federera, ale wiadomo iż na trawie priorytetem jest trzymanie własnego serwisu. W bezpośrednich pojedynkach jest 6:0 dla Federera ale Szwajcar w ostatnim czasie nie prezentuje się wybornie. Moim zdaniem Niemiec tutaj może urwać seta, bo ma ogranie turniejowe a o zmęczeniu dużym nie ma mowy. Ferdziu ostatnio nie jest sobą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Hertogenbosch
Godzina: 16:30
Spotkanie: Sam Querrey - Nicolas Mahut
Typ: Liczba setów: 3 sety
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dwóch zawodników o podobnych umiejętnościach, którzy potrafią grać na trawie. Zanosi się na wyrównany pojedynek. W tym spotkaniu nie ma wyraźnego faworyta, choć jeśli miałbym wybierać kto przejdzie dalej, to postawiłbym na Mahuta, ponieważ wywarł na mnie większe wrażenie. W drodze do półfinału pokonał lepszych przeciwników. Ciężko napisać analizę pod tym, kiedy ma się &quot;tylko&quot; przeczucie, że taki właśnie może wejść. Chciałem zagrać over gemowy, ale &quot;mój&quot; buk nie wystawił takiej oferty.
Dwa ostatnie spotkania Mahuta kończyły się trzema setami. Będzie on bardziej zmęczony od swojego przeciwnika, który dosyć gładko pokonywał kolejne rundy. Ich jedyny pojedynek, który odbył się w zeszłym roku na US Open wygrał Mahut 3:0 (7:5, 7:6, 7:5). Jak widać, sety bardzo wyrównane. Jutro również spodziewam się zaciętego pojedynku.

Można delikatnie zagrać jutro na Del Potro po kursie 1.92/2.00 z Kohlschreiberem.
W tym roku już się raz spotkali i wygrał Niemiec, ale było to na mączce. Na Trawie Del Potro jest 2 razy lepszym zawodnikiem.

Powodzenia ????

✅
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Querrey vs Mahut
Querrey |2,20| bet365

Idę dziś w stronę Amerykanina bo widzę value na niego. Kursy powinny być w miarę równie a buki sobie troszkę poszalały. Francuz mnie kompletnie nie przekonuje. Wiadomo broni tutaj tytułu i gra na 100% ale Amerykanin również daję z siebie wszystko bo gdzie jak nie tutaj? Sam dobrze wie, że na Wimbledonie większych szans nie ma. Nie ma co się oszukiwać i trzeba przyznać, że oboje żadnych wygórowanych przeciwników nie mieli do tej pory. Francuz najpierw pokonał 2:0 Lacko co żadnym wyczyn nie jest bo jest to zawodnik z dolnej półki. Następnie Mathieu, który urwał mu seta, ale później Francuz się ogarnął. Wczoraj z mecz żałosnym Tomicem, który ostatnimi czasy zapomniał jak się gra w tenisa. Ostatecznie wygrany 2:1. Amerykanin również za przeciwników miał rywali z dolnej półki bo tylko do tej grupy można zaliczyć Beckera, Ito i Kozlova, których ograł bez straty seta. Querrey niczym zbytnio nie odstaję od Francuza i jak dla mnie jest to typowe 50/50 a że kurs zdecydowanie większy na Amerykanina to idę w jego stronę.
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Federer - Thiem
Thiem +3,5 gema @1,9 marathon
Federer podchodzi na wieeelkim luzie do tego turnieju. 3 sety z Fritzem, dwa tie-breaki z Mayerem (a mogło się skończyć trzema setami), generalnie nie przemęcza się za bardzo. Powiem więcej - widząc jego grę, stawiałbym na Thiema, ale:
- Federer gdy trzeba przyspiesza i z rywala nie ma co zbierać (vide drugi tb z Mayerem),
- Thiem wyrzuca ogrom piłek i robi mnóstwo błędów.
Szczytem był gem oddany Youznhemu - dwa dfy, zepsuty bardzo łatwy smecz i kolejny df. Do tego trzeba dodać, że Austriak dopiero zapoznaje się z tą nawierzchnią i na pewno na ten moment Fedex zjada go doświadczeniem na trawce, co pewnie wykorzysta. Dlatego też nie decyduję się na stawianie czystego zwycięstwa, ale widząc luzackie podejście Szwajcara wydaje mi się, że nie będzie tu chciał pogromu za wszelką cenę. Spodziewam się nawet ugranego seta przez Dominica, co dam nam +5,5/+6,5 na dwa kolejne sety, co powinno spokojnie zostać pokryte.

✅✅✅ Oglądałem do 5-5 w drugim secie. Masakra, po pierwszym secie byłem pewny, że będzie wtopa, przy 5-0 byłem pewien, że siedzi... Mega nieregularny Thiem na tej trawce.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Analiza pisana po 1 secie Ferdka :p, Wam też tak &quot;szybko&quot; chodzi forum?
???? Del Potro J. - Kohlschreiber P.
Kohlschreiber P. ::: 2,04 ::: 1/3 Pinek ✅
H2H 6:1 z lat 2007-2016. Niezwykle ciekawi mnie ten typ, bo wczoraj grałem na Stepanka z powodu bardzo korzystnego H2H, jednak wynik meczu jest chyba wszystkim znany. Dzisiaj jest identyczna sytuacja i gram teraz wbrew temu co wczoraj. Czy okaże się to słuszne?
JMDP powoli wraca do wielkiej formy, ale jak na razie moim zdaniem nie miał jeszcze solidnego przeciwnika na swojej drodze. Kompletnie bez formy Dimitrov, przeciętny Millman i bez serwisu Simon Gilles który również notuje słaby sezon. Oczywiście Argentyńczyk może bronić się zawsze w tym spotkaniu swoim mocnym serwisem, ale po drugiej stronie stanie wszechstronny &quot;Kolba&quot; z niebanalną techniką i sprytem w grze.
Niemiec naprawdę niekiedy potrafi zagrać piekielnie dobry mecz, a tym bardziej na turniejach przed własną publicznością. Tak też było na turnieju w Monachium który wygrał pokonując w finale młodego Austriaka Thiema po morderczym 3-setowym meczu z dwoma rozgrywkami tie-break.
Trzeba przyznać, że &quot;Filip&quot; również nie miał tutaj solidnych przeciwników, ale to zwycięstwo nad Stepankiem niezwykle cenię i to może świadczyć jedynie o świetnym przygotowaniu Niemca do tego turnieju. Zapewne organizatorzy jak i niemieccy kibice z chęcią by zobaczyli spotkanie Federer vs. ich rodak. Choć spotkania Federera z kimkolwiek zawsze budzą wielkie emocje, a tym bardziej w finale, Szwajcar jest lubiany na całym świecie.
Wynik: 3:6 4:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Muller G. Vs Mahut N.
Mahut 1.74 Marathonbet ✅✅

Jest to finał turnieju w Holandii. Moim zdecydowanym faworytem jest tutaj Nicolas, ktory gra starym systemem serwis-volley troszke podobnie jak jego rywal. Obaj dysponuja dobrym serwisem jednak co warto podkreslic Muller jest troszke drewniany w wymianach przez to Mahut powinien miec nad nim spora przewage. Wygral on ten turniej 2 razy w 2013 i 2015 roku co pokazuje ze czuje sie swietnie tutaj, jego rywal zanotowal tutaj polfinal w tamtym roku. Stawiam na tenisiste zdecydowanie bardziej doswiadczonego i moim zdaniem lepszego technicznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A wiec na jutro:
Coco vs mladenovic Coco 1.6
Mahut vs Muller Mahut 1.7
I Thiem pokona Kolbe w finale.. Nie ma kursu jeszcze..

Coco pewnie wyglada w tym turnieju, jest strasznie rowna.. Mladenovic dzis pokonala Bencic ale na mega farcie.. slabo z Bh i gdyby nie ratowal ja serwis i FH poleciala by szybko..
Mahut rowniez swietnie wyglada.. Gilles wyrzucil Karlo, ale Ivo slabo psychicznie rozegral tie breaki.. i mahut bedzie na pewno lepiej gral na returnie..
No a Domino, imponuje mi ten chlopak, straszny pracuś.. Jak juz doszedl Domino do finalu to powinien go wygrac.. Kolba dzis ogral Delpo, ale nie oszukujmy sie Thiem jest o wiele klas lepszy od Delpo i Kolba juz nie te latka.. H2H 2:1 Kolba, lecz Domino zwlaszcza na returnie potrafi kropnac ..
W dziale ATP podajemy tylko typy z analizami dotyczące męskich rozgrywek./Macko18
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom