>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour Rzym, 08-15.05.2011

Status
Zamknięty.
D 8

dyniek89

Użytkownik
Osobiście jestem zszokowany tym co sie dzieje w deblach. Pamiętam rok temu potrafiłem zarabiać na deblach, w tym roku same straty, szokujące wyniki. Chociażby dzisiejsze: odpadli Bryan/Bryan, Llodra/Zimonjic, Kubot/Marach, Lindstedt/Tecau, Dulko/Pennetta. Wczoraj np Mirnyi/Nestor.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Jestem tego samego zdania. Meskei deble to zawsze była &quot;twarda&quot; waluta ! Dzisiaj wszyscy się zmówili i zagrali ponizej swoich normalnych wyników. Niestety już nie ma faworytów i pewniaków. To już odeszło do lamusa lata temu !
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
taa, teraz w deblach wystarczy dwóch serwismenów i jakoś się przebijają w super TB (patrz Isner&amp;Querrey, Roddick&amp;Fish) zwłaszcza porażka Bryanów i Llodra/Zimonjic mnie dzisiaj totalnie rozwaliły. no c&#39;mon panowie.
jutro Djoko zje Murraya, za to bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek Nadala z Rysiem. Osobiście kibicuję i temu i temu bardzo mocno i wręcz uwielbiam bekhendy Rysia. W tym meczu zapewne zagram jakiś over gemowy bo jeżeli będzie Ryś utrzymywał serwis na takim poziomie jak z Rogerem to może być jakiś TB, z kolei Nadal także formą nie błyszczy (pokonał pewnie Cilica, ale to drewno) także 3 sety możliwe.
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Powiem tyle. Kubot urwał Novakovi 3 gemy!! Soderling też ugrał tylko 3 gemy! Po niemrawym początku Djoko się rozkręcił. A w drugim secie zmiażdżył Soderlinga 6-0. Ponadto w 3 ostatnich gemach Robin nie zdobył ani jednego punktu!!!!! Rozwodziliście się nad tym, że Novak w końcu musi przegrać. Ale to nie człowiek, to maszyna do wygrywania. Na niego w obecnej dyspozycji nie ma mocnych, nikt mu nie zagrozi i według mnie Nadal w aktualnej dyspozycji do pięt nie dosięga Novakovi. Dla mnie numer 1 to zdecydowanie Novak Djokovic. I uważam, że jak tak będzie grał, to on wygra wszystko co w tym roku do wygrania (rzecz jasna chodzi o wielki szlem) bo te mniejsze turnieje Novak będzie odpuszczał). Jak tak będzie grał, Djoko wygra wszystkie turnieje w których wystartuje. To moje zdanie, jak ktoś się z tym nie zgadza, ma do tego prawo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
john90 115

john90

Użytkownik
No Panowie nie chce nic mówić ale ponownie doszukiwaliście się wielkiej sensacji i znowu wasze typy przeciwko Novakowi zawiodły. Mój typ w pełni pokryty na Djoko ???? . Nie spodziewałem się, aż tak dużego zwycięstwa. Stwierdzam jednak, że w 1 secie bardzo dobrze radził sobie Soda i praktycznie zawsze przy podaniu Djoko był blisko przełamania. Potem się chyba załamał i nie wiem czy nie pojawiła się jakaś mała kontuzja. Jednak mój typ pokryty dzisiaj w pełni i na Nadala i na Djokovica ???? . Bardzo udane dni na buku ????
Jutro kolejne moje typy ???? Jednak zawsze wzbraniam się przed stawianiem w półfinałach i finałach bo za dużo pojawia się niespodzianek, ale zobaczymy jutro.
2 wielkie ++ dzisiaj z mojej strony za typy tak jak i wczoraj ????
Miłego wieczoru Panowie.
Pozdrawiam John
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arty 8

arty

Użytkownik
Na Novaka nie ma mocnych. Najprawdopodobniej w finale spotka sie Novak z Nadalem co będzie bardzo ciekawe. Czyżby teraz skończyła sie świetna passa Djokovica? Mam nadzieje ze nie :p
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Rafael Nadal - Richard Gasquet
Typ: zwycięstwo w pierwszym secie - Gasquet
Kurs: 6
Dosyć ciekawy bet. Nadal to Nadal... niby nie do zatrzymania, ale zdarzają mu się gorsze chwile. Djoko go pokonał na ziemi, a o mały włos w pierwszej rundzie by to zrobił Lorenzi. Wystarczy o Rafie, każdy go zna. Gasquet to rewelacyjny tenisista jednak wyjątkowo słaby &#39;kondycyjnie&#39;, niespełniony (4 runda wielkiego szlema to najdalej gdzie dotarł, na taki talent bardzo blisko). Zagrał genialny mecz z Federerem, a dzisiaj ograł Berdycha. Dwa dłuuugie boje. Doskonałym przykładem osoby Richarda jest jego mecz z Murrayem podczas RG 2010. Wygrywał tam 2-0 w setach grając po prostu doskonały tenis, można się było łapać za głowę wielokrotnie, a potem nagle ciach, walka ze sobą, bóle, przestał biegać i ostatecznie przegrał. Jest cholernie zmęczony, możliwe, że bardziej odczuwa ostatnie 2 mecze niż Nadal kilka finałów pod rząd, taki on jest, dlatego jeżeli coś ugra w tym meczu to raczej pierwszy set, bo im dalej w las, tym szanse Rafaela zdecydowanie rosną. 2-1 dla Francuza to najmniej możliwy wynik w tym meczu, tego jestem pewien.
W SportingBet jest ciekawy zakład - Nadal przegra pierwszego seta, ale wygra mecz - kurs 8,50
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Osobiście jestem zszokowany tym co sie dzieje w deblach. Pamiętam rok temu potrafiłem zarabiać na deblach, w tym roku same straty, szokujące wyniki. Chociażby dzisiejsze: odpadli Bryan/Bryan, Llodra/Zimonjic, Kubot/Marach, Lindstedt/Tecau, Dulko/Pennetta. Wczoraj np Mirnyi/Nestor.
Jakby wszyscy najlepsi tenisiści świata grali regularnie w debla, to by te najlepsze pary deblowe nie miały czego szukać, może z kilkoma wyjątkami: Bryany, Nestor, Zimonjic, Mirnyi, Bhupathi, Paes - oni by sobie jakoś poradzili, ale reszta tego towarzystwa wzajemnej adoracji by miała bardzo ciężko. FRYTEK to by na pewno nie było w czołowej dyszce rankingu deblowego. Większość deblistów to takie KALEKI TENISOWE, którzy są słabymi singlistami i próbują swoich sił w grze podwójnej, gdzie jest się dużo łatwiej przebić. Gdyby Fryta z Matką nie grali debla, a tylko singla, to by się pewnie dzisiaj szlajali po jakichś czelach albo futuresach, a takiego Nadala czy Federera to by widzieli trzy razy w życiu (i jeszcze ze dwa razy na fotografii), a tak to Polacy grają w tych samych turniejach co ci najwięksi singliści i są obecni w tym wielkim świecie tenisowym. Dla mnie jednak debliści to tacy tenisiści drugiej kategorii. Mówię wyłącznie o mężczyznach, bo u kobiet to jest jakaś rozpierdziucha totalna. Tam to jest dużo mniej zawodowych debli, a niekiedy jest tak, że dwie solidne singlistki się skrzykną i NI Z GRUCHY NI Z PIETRUCHY wygrają sobie turniej wielkoszlemowy, jak np. King i Szwedowa - ich wygrane w GS-ach to wstyd dla środowiska deblowego. O siostrach Williams nie będę wspominał, bo połowa ZAWODOWYCH deblistek srała jak się dowiedziały, że mają grać przeciwko siostrom w grze podwójnej.
E: Może trochę przesadziłem z tymi King i Szwedową, bo King jest solidną deblistką, ale Jarka to już raczej taka przeciętna reprezentanka gry podwójnej. Chodziło mi bardziej o to, że one razem chyba nie grały za długo i praktycznie od razu udało się wygrać dwa tytuły wielkoszlemowe.
 
prodds 128

prodds

Użytkownik
Andy Murray - Novak Djokovic @ 1.18
Djoko jest w tej chwili najlepszy i to według mnie nie podlega dyskusji, od chwili kiedy jego dietetyk odkrył że Serb jest uczulony na gluten i wyeleminował ten składnik z jego diety to Joker stał się niepokonany.
Nie potrafię sobie wyobrazić, że Nole dopuści do tego aby zaprzepaścić szansę wpisania się do księgi rekorów najdłuższej serii zwycięstw która aktualnie należy do Federera. Murray co prawda ma wystarczający talent do tego żeby dokonywać wielkich rzeczy ale ma dziwną mentalność. Andy jest trochę na fali wznoszącej ale myśle, że nawet w swojej najwyższej dyspozycji nie byłby w stanie na tą chwile pokonać Novaka, który będzie chciał dzisiaj zmieżdzyć Muppeta i jeszcze bardziej zbliżyć się do 1 miejsca ATP.
PS. Nie mogę się doczekać aż zobaczę twarz mamusi Judy kiedy jej muppet dostanie lanie .
 
G 0

gangster

Użytkownik
Andy Murray - Novak Djokovic Liczba Gemów poniżej 20.5 kurs 1.70

Witam.

Co myślicie o zagraniu takie singla za dośc dużo gotówke? Moim zdaniem Djokovic jest zdecydowanym faworytem i wątpie żeby przegrał tu kilka Gemów. Andy ostatnio pokazuje sie z bardzo dobrej strony ale jeszcze do Djokovica dużo mu brakuje.

Czekam na waszą opinie.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Warto zauważyć, jak słabo wyglądał Murray w meczu z Mayerem przy swoim serwisie. Znowu Nole niszczył Sodę przy jego serwisie, a jak wiemy serwis Sody jest sporym atutem. Myślę, że Andy będzie miał ogromne problemy z wygrywaniem własnego podania, co się skończy setami do 1-3 max ;)

down. jak zwykle analiza pod typ, a nie typ wynikający z analizy...
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Andy Murray - Novak Djokovic
Typ: 1
Kurs: 6,04
Andy Murray - Novak Djokovic
Typ: 1 (+1,5 seta)
Kurs: 2,6
Nie można lekceważyć Szkota. Na pewno to on chciałby być tym, który powstrzyma Djokovica przed wszelkimi rekordami ilości wygranych pod rząd. Andy w Monte-Carlo był w półfinale, przegrał z Nadalem, ale urwał seta mistrzowi. W Madrycie przegrał z późniejszym półfinalistą, Belluccim, z którym potem Djoko także miał problemy (przegrany pierwszy set, przełamanie na początku drugiego, mogła być sensacja). Wczoraj Murray stracił seta z Mayerem, być może wypadek przy pracy, ale dwa następne wygrał po 6-1. O Djokovicu nic nie trzeba mówić. Pierwszy set w meczu z Soderlingiem pokazał, ze już nie jest w szczytowej dyspozycji, robił trochę głupich błędów, gubił się, przy stanie bodajże 3-3 Szwed miał break pointy, ale je zmarnował, dał się złamać, przegrał seta i w drugim już się totalnie posypał. Djoker wcale nie grał nic nadzwyczajnego. Oczywiście, nie neguję, że Novak jest zdecydowanym faworytem, ale oboje preferują dość podobny styl gry, więc liczę na zacięte spotkanie. Worth a shot.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Polowanie na sensacje trwa w najlepsze. Kiedyś Djoker wreszcie przegra i ktoś sobie postawi 10 zielonych plusów przy wielkim kursie. A to że wcześniej w temacie było 250 minusów przy typach związanych z domniemanymi porażkami Serba odejdzie w niepamięć.
Jestem pewien, że gdyby Djoker grał w Nicei w pierwszej rundzie z Martinem Klizanem lub Tatsumą Ito to zobaczyłbym tu niejeden wpis
&quot;Djokovic - Ito 2 @ 18,00&quot;
------------------------------------------------------------------
Dziś nie widzę niespodzianek w Rzymie. Można by się jedynie pokusić o zwycięstwo włoskich przekręciarzy Bolelliego/Fogniniego z amerykańskimi drwalami za @ 2,25.
Ale już Fish/Roddick powinnie wygrać za @ 1,4.
Single nie do ruszenia. Żałosne kursy na faworytów, ale ciężko mi sobie wyobrazić sens grania na Gasqueta czy Murraya.
Pozdrawiam.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Quisnery - Bolelli/Fognini +1.5s @ 1.65 5/10

Wczoraj deklasacja Lindstedta i Tecau dzisiaj myślę że para ogólnie słabsza, lecz mająca dobre dni. Tutaj komentarz pomeczowy Robert Lindstedta.

Robert Lindstedt explains after his loss that Bolelli outplayed him/them like no one before has. He suggests that Bolelli&#39;s head must be his problem because he should easily be ranked in the top 20 at least.
Najlepsza puenta do tego co pokazuje SuperBol od dłuższego czasu czyli nędzne wyniki w singlu, a dobre w deblu. To już półfinał Mastersa w Rzymie i mecz został przesunięty na kort centralny chyba po wczorajszym przyjściu wielu, wielu tych Włoskich krzykaczy którzy strasznie mobilizują, dopingują swoich to może być kolejna sprawa doping dla Włochów.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Rafael Nadal - Richard Gasquet o18.5 @1.75 ✅ 7/5 6/1 ????
Dokładnie miesiąc temu w MC było 6/2 6/4 dla Rafy, ale wtedy Gasquet nie był psychicznie mocniejszy o pokonanie Federera. Sądzę, że w 1. secie Ryszard będzie grał z Hiszpanem jak równy z równym. Mentalnie jest najgroźniejszym rywalem Nadala w całym turnieju. W dodatku umiejętnościami, jak i formą bije Cilica i Lopeza o głowę, mam nadzieję, że w pierwszym secie utrzyma 5 podań, co załatwi sprawę pokrycia overu.
Andy Murray - Novak Djokovic -4.5 @1.65 ⛔ :O
Co tu dużo gadać. Na czysty win Djoka ledwie 1.15... Murraya nie trawie. Nole na mączce nie pokrył takiego handi jedynie z Nadalem i Ferrerem... Nie ma porównania tych graczy do umiejętności Murraya na clayu. Do tego Djoko niszczy Wawrinke i Soderlinga (o Kubocie nawet nie wspominając... oddał Polakowi ledwie 3 gemy... ;o) Wydaję mi się, że ten kurs to bet dnia z tenisa.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Fish M./Roddick A. - Berlocq C./Nieminen J. 1 1.46
W turnieju deblowym rozgrywanego na mączce w Rzymie turnieju Masters do półfinału dostały się niespodziewanie cztery nierozstawione pary. W pierwszym półfinale około godziny 17 na kort wyjdą Amerykanie Mardy Fish i Andy Roddick oraz Argentyńczyk Carlos Berlocq i Fin Jarkko Nieminen. Żaden z nich debla nie traktuje priorytetowo jest to tylko dodatek do singla, Fish jest 66, Roddick 515, wynika to z tego że praktycznie debla nie grają ,ale gdy już się za niego biorą potrafią osiągnąć niezłe rezultaty, potrafili choćby wygrać razem Indian Wells dwa lata temu, a Mardy, który chciał w debla pobawić się bardziej dwa lata temu był już nawet czternastym deblistą świata, po kilku niezłych występach w parze z Markiem Knowlsem. Berlocq jest 67 i praktycznie w każdym turnieju zwłaszcza na mączce łączy grę w singlu z deblem, ale wyniki osiąga przeciętne, Nieminen jest 112 i podobnie jak Amerykanie rzadko gra debla, w tym roku do tego turnieju miał bilans 1-4. W Rzymie zwłaszcza imponują Fish z Roddickiem, którzy mieli bardzo trudną drogę do półfinału, pokonali najpierw Czeski debel Berdych/Dlouhy, następnie rozstawionych z nr 8 parę Moodie/Norman i wreszcie w półfinale rozstawionych z jedynką braci Bryanów. Berlocq z Nieminenem nie mieli w ogóle występować w tym turnieju ale jako że kilka par się wycofało znalazło się miejsce, stworzyli duet, pokonali Hiszpanów GGL i Montanesa oraz Llodrę i Zimonjica, myślałem że już wczoraj odpadną, ale jednak na mączce Lodra nie ma zbyt wielu atutów... Dla mnie zdecydowanymi faworytami są Amerykanie, jeśli pierwsze podanie będzie funkcjonować na takim poziomie jak w poprzednich meczach powinni awansować do finału.
co do Włochów... kurs 2.75 bardzo zachęcający, ale o tym meczu później ????
 
john90 115

john90

Użytkownik
Ja dzisiaj passuje z obstawianiem ???? W półfinałach i finałach za dużo czasem jest niespodzianek. Nadal w 1 secie 7-5 i na początku II seta przełamanie. Jeżeli jeszcze raz przełamie to pokryję typ, nad którym się zastanawiałem czyli -5.5 gema. Jednak na tym etapie było to moim zdaniem zbyt duże ryzyko. Na Expekcie jest typ Djokovic -5. Moim zdaniem duże ryzyko, mimo że moim zdaniem bezkonkurencyjnie wygra Serb. Widziałem jednak, że inne buki proponują linię gemową -4.5 a wtedy jest do duża okazja bo wynik 6-4; 6-3 powinien wejść ????
Ja jednak po błędach z przeszłości nie polecam grania na tym etapie co nie zmienia faktu, że Djokovic wygra dzisiaj i myślę, że 5 gemów różnicy będzie w tym spotkaniu ????
Pozdrawiam John
Mój typ dla odważnych
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Wiele się tu naczytałem o tym jak to świetnie spisuje się Murray na cegle, o zmęczeniu materiału w przypadku Djoka etc. Prawda jest taka, że Nole gra swój sezon życia i nie doszukiwałbym się tu żadnej niespodzianki. Andy na mączce gra nierówno. Wczoraj mecz z Mayerem, którego kompletnie nie rozumiem. W pierwszym secie nie wyglądało to tak jakby Szkot odpuścił po drugim brake&#39;u, walczył, ale nie mógł nic zrobić z rozpędzonym Mayerem. Potem Niemiec gdzieś się pogubił - tu przyznam, Murray miał w tym swój udział bo grał nadzwyczaj dobrze jak na siebie i clay, jednak to Mayer oddał mu dwa kolejne sety. Z Malisse było to samo, łatwo oddany drugi set i nerwowo w decydującym trzecim. To że ograł Starace nie jest czymś co mogło by dawać szanse na urwanie choćby seta w meczu z Serbem. W M-C ugrał co prawda seta z Nadalem, ale Hiszpan jest ewidentnie daleko od swojej najlepszej formy na Clayu. Natomiast Djoko na fali, w Rzymie radzi sobie wyśmienicie, łatwe dwie rundy, wczoraj zniszczył Sode, który był tu nawet przez niektórych typowany :grin: Reasumując nie widzę szans dla Andy&#39;ego, który jak to się mówi przed takim meczem - zrobił w tym turnieju swoje, doszedł do Novaka i tu jego gra się kończy.

Djoko 2-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom