>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rotterdam, Sao Paulo & Memphis, 09-15.02.2015

Status
Zamknięty.
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
???? ATP Rotterdam
Wawrinka - Muller
Powyżej 21.5 gemów w meczu @1.54
7:6 6:3 ✅
Nie spodziewam się tu łatwej przeprawy dla Wawrinki. Po pierwsze Muller jest w zbyt dobrej formie, żeby zostać zbitym przez Szwajcara. Po drugie sam Wawrinka nie gra zbyt przekonująco w Rotterdamie, pomijając już fakt, że korty indoor nie należą do jego ulubionych. Zawodnicy ci zmierzyli się ze sobą po raz pierwszy w... Chennai w styczniu tego roku. Górą w tym meczu był Stan, który wygrał 6:2 7:6, ale spotkanie było rozgrywane na korcie otwartym. Chęć rewanżu za ostatni pojedynek, kapitalny serwis i na prawdę dobra forma, o której świadczy choćby pokonanie Dimitrova - to wszystko wskazuje tutaj na zacięty pojedynek ze strony Mullera. Ja gram ten mecz asekuracyjnie i przy wyniku 7:6 (tie break mocno prawdopodobny) 6:3 typ wchodzi.
???? ATP Sao Paulo
Cuevas - Almagro
Cuevas (+ 1.5 seta) @1.49
7:6 3:6 6:2 ✅
Almagro dopiero co wrócił do grania, a buki już uwierzyły w jego cudowną formę. Pokonanie zarówno Roli jak i Robredo nie przyszło Nicalasowi łatwo. Ponadto dla Tommiego był to dopiero drugi mecz w sezonie (Robredo również był kontuzjowany) więc wynik nie jest miarodajny. Dziś Almagro dostaje Cuevasa czyli gościa, z którym przegrał w tym roku w Sydney 7:6 6:4. Spotkanie odbyło się oczywiście na hardzie, a jest to nawierzchnia, na której ogólnie lepiej poczyna sobie Hiszpan. Tutaj w Sao Paulo nie wyobrażam sobie, aby Almagro mógł wygrać ten mecz z czystym kontem. Urugwajczyk nie popuści i seta ugra (minimum).
???? ATP Memphis
Young - Tomic
Young (+ 1.5 seta) @1.60
7:6 4:6 7:5 ✅
Oglądałem trochę Younga w jego dwóch ostatnich pojedynkach i radzi sobie na prawdę świetnie. Tomic będzie zwalniał grę, przeciągał wymiany, ale Young ładnie wywija forehandem i zmusi Australijczyka do biegania. Bernard nie jest mistrzem gry na hali. Nie jest też mistrzem gry poza Australią, choć to się może w każdym momencie zmienić, bo potencjał ma (choć nie wiem czy odpowiedni charakter). Young grający u siebie powinien tu jednak nawiązać równorzędną walkę, jest Amerykanin w dobrej formie i stać go na wyeliminowanie nierównego Tomica. Secik w każdym razie powinien być.
buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Cuevas Pablo-Almagro Nicolas, 2 handicap -1.5 seta, Pinnacle Sports 2.86

7:6, 3:6, 6:2 ⛔⛔⛔

VS.


Wiadomo,że jeden ja i drugi tenisista czuje się najlepiej na tej nawierzchni na jakiej jest rozgrywany turniej czyli mączka. Podłoże moim zdaniem bardzo powolne także jednemu jak i drugiemu jest to na rękę. Almagro wrócił do tenisa po dłuższej przerwie i jak mu idzie w obecnym sezonie? Pomijając turniej pokazowy to: w Sydney przegrał właśnie z Ceuvasem ale ten wynik był do przewidzenia ponieważ to był pierwszy poważny turniej po przerwie Hiszpana i nie wiadomo czego można się do końca spodziewać w jego wykonaniu. Podczas Australian Open odpadł w pierwszej rundzie z Nishiokrim także też nie można wieszać na nim psów. W końcu Nicolas gra na tej nawierzchni na której jest sobą czyli clay. Tutaj w Sao Paulo pokonał bez straty seta Rolę oraz Robredo. Lecz Almagro nie byłby sobą gdyby nie miał problemów nawet z takimi słabymi graczami jak Rola. W pierwszym secie miał 6:5 i serwis lecz skończyło się dla niego szczęśliwie w tie braku,a w drugim secie pod koniec musiał bronić trzech break pointów,a w sumie ich 5. Z Robredo poszło mu znacznie lepiej ponieważ stracił tylko raz serwis lecz musiał bronić piłki setowej.

Jego przeciwnik Pablo, pokonał na farcie Vesleya ponieważ Czech w trzecim secie miał 4:5 i serwis lecz sfrajerował i przegrał mecz 7:5 i kolejno pokonał Baginsa po kreczu. Plusem jest zapewne to,że mógł sobie Urugwajczyk więcej odpoczywać. Jeśli chodzi o umiejętności to Hiszpan ma je zdecydowanie lepsze. Z doświadczeniem jest tak,że Almagro ma go wiele w ATP a Cuevas w challengerach więc wnioski nasuwają się same. Martwią mnie trochę bezpośrednie pojedynki ponieważ w nich prowadzi Pablo 2:0. Urugwajczyk w tym turnieju gra drugi raz ponieważ rok temu zakończył swoją przygodę na pierwszej rundzie,a dla Nicolasa jest to czwarty epizod. W 2012 roku Hiszpanowi udało się wygrać ten turniej,a w 2013 doszedł do ćwierćfinału. Jeśli Almagro nie zacznie odstawiać swoich cyrków czyli nie będzie przegrywał wygranego meczu to może pokonać słabszego od siebie przeciwnika w dwóch setach i tak też stawiam.
 
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
???? Rotterdam

Gilles Simon v Tomas Berdych
Typ: Tomas Berdych ✅
Kurs:1,33
Typ:Tomas Berdych wygra 2-0 ✅
Kurs:1,83
Buk:bet365

Ed: wynik 2-6 ; 1:6 Jedny słowem miazga. ????
Kto by się spodziewał, że Simon ogra Murraya i dotrze do półfinału? Pewnie mało kto, a raczej nikt, bo nic na to nie wskazywało. Zresztą prawda jest taka, że Francuz nie był wirtuozem w tym meczu, ale poprawnie przebijał piłkę na drugą stronę. Serwis też nie był bronią Wynik wziął na siebie Andy, który grał może z 30% (a może nawet nie) tego co grac potrafi. Masa niewymuszonych błędów Murraya i do tego nie najlepszy 1szy serwis pozwolił przeciwnikowi na kilka ładnych punktów z returnu. Dość ciekawy FH Francuza, ale bardzo asekuracyjny. Za bardzo. Gra Simona pozbawiona rażących błędów, ale na Czecha jest zbyt delikatna.
Żeby Andy grał na 80% swoich możliwości i budował punkty standardowo rozrzucając przeciwnika po korcie i świetną grą przy siatce (czego tutaj nie było) zobaczylibyśmy z pewnością inne widowisko... Jeśli Francuz chce walczyć równo z Tomasem musi zagrać na 150% i bardziej ryzykować.
Berdychowi po meczu z Monfilsem nie można w zasadzie nic zarzucić. Bardzo dobry serwis, który przynosi punkty. Świetna gra przy siatce. Bardzo fajnym zagraniem Czecha jest przyśpieszony FH ze zmianą kierunku w ostatnim momencie. Ten manewr przynosi punkty i sprawia wiele kłopotów przeciwnikom. Czech oczywiście miewa przestoje, ale widujemy je rzadziej. Na pewno za cel postawił sobie zwycięstwo w Rotterdamie i zgarnięcie głównej puli punktów, po które idzie pewnym krokiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Włoska MAŁPA czyli Fognini znowu pokazała na co ja stać
5:2 w drugim secie i oddanie 5 gemów z rzędu świadczy o jego podejściu do tenisa ....proste piłki wyrzucone w aut ......Giraldo żadna rewelalcja ..jak MAŁPA pokonała Diego Schwartzmana to nie wiem ............nie ma co trzeba omijac tego frajera szerokim łukiem a pamietam jak toczyl mordercze boje na french open z Gaelem tam przebijał wszystko co można tutaj na sztywnych nogach co 3 piłka w aut ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
rpg 1K

rpg

Użytkownik
&quot;Małpa&quot; zrobił swoje, w pewnym momencie się czajnik zagotował i tyle, Giraldo nawet wtedy zaczął bardziej zachowawczo grać i przerzucał czekając na błędy.
Głupotą było granie na Włocha po tym, co zaprezentował z kominiarzem gdzie wygrał dzięki błędom rywala, a teraz nie ma co wylewać żalów na forum. Fog jest jaki jest nie od dziś
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Luca Vanni - Joao Olavo-Souza 3,14 Pinnacle ✅ ✅ ✅ Brak mi słów na to, co zrobił i jaki hart ducha wykazał dzisiaj Włoch. Sam przeciwko wszystkim, na przekór bandzie chamskiej i szowinistycznej dziczy na trybunach w Sao Paulo (kto oglądał ten mecz od początku do końca - wie o czym piszę). W nagrodę trafia do mojego avatara ????

Co tu dużo pisać - Włoch gra turniej swojego życia, wychodzi mu bardzo dużo, gra urozmaicony tenis, świetnie serwuje, dobrze radzi sobie z presją w kluczowych momentach, jest regularny. Czego chcieć więcej? Trochę to brzmi jak wypowiedź o Novaku Djokovicu albo o Rafie w najlepszej dyspozycji, ale oczywiście trzeba zachować odpowiednie proporcje ???? . Luca Vanni zrobił po prostu na mnie bardzo duże wrażenie i nie waham się pójść kolejny raz w jego stronę, bo swoją grą jak najbardziej na to zasługuje.

Ponownie muszę przyznać, że meczu Souzy w tym turnieju nie widziałem, a jego wyniki naprawdę robią wrażenie, bo pokonał bardziej renomowanych zawodników od Włocha (Carreno-Bustę, Klizana i Mayera, a więc zawodników z TOP 60).
We wczorajszym pojedynku z Argentyńczykiem obronił 8/9 BP i nie zaserwował żadnego asa przy 4 podwójnych błędach, więc te statystyki mogą nieco dziwić, ale wiadomo, że głównym atutem Brazylijczyka jest gra w wymianach i na tym zdobywa lwią część swoich punktów.
Znowu Włoch nie jest faworytem tego spotkania i przystępuje do niego w roli outsidera, ale udowodnił w tym turnieju, że nie pęka i wcale na półfinale nie musi poprzestać. Jeżeli zagra tak jak w spotkaniach z de Bakkerem i Lajovicem - ma moim zdaniem ogromne szanse na finał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Wawrinka-Raonic 1 @1.66

Wawrinka wydaje mi się faworytem meczu. Szwajcar trzyma dobra forme od Australian Open (co w Melbourne jest norma już wręcz) i ta forma jeszcze trzyma. Takie wnioski mam, ze Stanimal pokonal Garcie Lopeza w meczu rewanżowym za AO również, gdzie stoczyli swietny boj. Takich rewanżów się nie odpuszcza w tak krótkim czasie, a gora znowu był Szwajcar to tylko swietnie o nim swiadczy. Wczoraj wygrana nad swietnie serwującym Gillesem Mullerem, a Wawrinka przelamal podanie Mullera dwukrotnie w meczu. Już za daleki etap turniejowy, trzeba grac o koncowa wygrana. Raonic na pewno gra ok, chociaż mam wrazenie ze do tej pory wygral troche z rywalami w Rotterdamie, z którymi wygrac powinien z urzędu, niczego nie ujmując oczywiście rywalom, ale to Stanimal musial się bardziej wykazac moim zdaniem. Obydwaj nie sa kojarzeni ze startami w Rotterdamie i to niejako dla nich &quot;nowość&quot;. Wawrinka jednak jest zdecydowanie bardziej kompletnym tenisista i to wydaje mi się może pomoc, także stawiam ze Wawrinka pojdzie za ciosem i zagra w niedziele w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Tomas Berdych wygra ATP Rotterdam @2.25 Bet365 ::: 1j
Czech gra tutaj znakomicie, oprócz meczu z Seppim resztę wygrał pewnie po 2:0. Spójrzmy na formę jego rywali: Simon niby pokonał Murraya, ale według mnie Andy sam chciał odpaść w ćwierćfinale, gdyż swój cel osiągnął - obronił punkty z zeszłego roku. Tomas powinien go pokonać. Raonic również nie gra zbyt dobrze, traci sety z znacznie słabszymi graczami. A Wawrinka gra jak mu się podoba - raz traci seta z Galungiem, by wczoraj pokonać Mullera w formie 2:0. Jednak widziałem Czecha w akcji i uważam, że jest w stanie wygrać ten turniej.
Simon G. - Berdych T. - 3 gemy 2 @1.70 Marathon ::: 2j✅
Niektórzy po wczorajszym zwycięstwie Simona nad Murrayem zaczęli grać na zwycięstwo Francuza. Ja jednak jestem konsekwentny jeśli chodzi o Tomasa i stawiam na niego. Wyżej już napisałem co trzeba, nie ma co się rozpisywać.
Nishikori K. - Querrey S. over 21 gemów @1.61 Pinnacle ::: 1j✅
Querrey zdobywa sporo punktów serwisem. W poprzednim meczu z Isnerem dwa TB i w obydwóch okazał się lepszy. Kei gra tutaj znacznie poniżej oczekiwań. Tracił sety z Krajickiem i Harrisonem, a później i tak wygrywał niezbyt pewnie. Dzisiaj spodziewam się overka, 21 gemów do pokrycia to nie jest dużo, obaj panowie mogą rozegrać nawet 3 sety i rozegrać dość długi pojedynek.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Berdych - Simon 1 @ 1,41 ✅
Kurs na Berdycha rośnie, ale to dobrze. Może Simon zagrał ostatnio parę dobrych meczów, a wczoraj nawet bardzo dobry, nie byłoby go jednak w półfinale, gdyby Murray zagrał na swoim normalnym poziomie. To Szkot tak naprawdę przegrał to spotkanie, szedł na długie wymiany z Francuzem, grał bardzo pasywnie, a Simon po kilku przebiciach przyspieszał i przeważnie udawało mu się tym zaskoczyć Murraya. Dzisiaj z Berdychem taka taktyka nie przyniesie skutku. Czech jest bardzo dobrze przygotowany do obrony tytułu, gra ofensywnie, dysponuje silnymi uderzeniami, a z tak grającymi zawodnikami Simon ma problemy. W Montpellier w meczu z Janowiczem był całkowicie bezradny wobec mocniejszych zagrań Jerzego, zaszedł tak daleko w Rotterdamie, bo nie zdarzył mu się rywal, który by go przycisnął w ten sposób.
Wynik: 6-2 6-1
Wawrinka - Raonic 1 @ 1,68 ✅
Raonic słabiej gra po Australian Open. Przegrane sety z Kuznetsovem, Stakhovskym, mniej asów serwisowych mu siada, jak się nim trochę porusza to zaczyna popełniać błędy. Wawrinka co prawda też stracił seta z Hutą Galungiem, ale w kolejnych meczach w Rotterdamie zagrał znacznie lepiej, a rywali też miał lepszych niż Kanadyjczyk. Wawrinka dobrze serwuje i wydaje mi się, że w obecnej dyspozycji Raonic nie będzie potrafił przełamać Szwajcara, a ten z kolei pokazał wczoraj, że potrafi grać z serwismenami.
Wynik: 7-6 7-6

Cuevas - Giraldo 1 @ 1,63
✅
W mojej opinii Cuevas jest faworytem do wygrania całego turnieju, a jego kolejny rywal nie jest tak dobry jak chociażby Vesely czy Almagro. Vesely jest w tym roku w bardzo dobrej formie i Cuevasowi z trudem udało się go pokonać. Almagro, którego miał w ćwierćfinale wraca po kontuzji, pierwsze 2 sety zagrał naprawdę bardzo dobrze, przypominał gracza sklasyfikowanego w drugiej dziesiątce ATP, w trzecim coś się zacieło i oddał mecz Cuevasowi praktycznie bez walki. Giraldo miał na swojej drodze znacznie gorszych przeciwników - Coppejans, Berlocq i słabiutki ostatnio pajac Fognini. Panowie grali ze sobą 5 razy, z czego 3 ostatnie mecze wygrał Cuevas, ale ostatni ich mecz miał miejsce w 2011. Urus jest obecnie w bardzo dobrej formie i będzie niespodzianką jeśli nie poradzi sobie z Kolumbijczykiem Giraldo.
Wynik: 6-4 6-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Berdych(-3,5g) - Simon 1 @ 1.8 ✅ Berdycha warto w tym roku grać z takimi pierdołami co tylko przebijają on ich niszczy

Dobra Simon już tutaj zrobił swoje, nawet więcej bo Panicza zjechał o dziwo, ale tym razem dostanie gościa który od początku roku gra bardzo dobrze, nie gra zachowawczo tylko po prostu wali te piłki płasko i mocno. Francuz przebije pare razy i na tym się skończy. Wczoraj też to pisałem że tak będzie w jego meczu z Murrayem ale tutaj dostaje Czecha który mu nie będzie przebijał flaków na pół kortu tylko będzie atakować. Simon ok potrafi sie bronić ale ile on biedny może wytrzymać. Tomcio forma jest, Małpke pojechał na luzie, czego się nie spodziewałem mimo wszystko, miewa przestoje czasem jak z Seppim ale nie róbmy jaj, wygrał rok temu to chce obronić pkty a przeciwnika ma do ogarnięcia w 2 setach typowo.

Raonic - Wawrinka ilość setów w meczu 3 @ 2.3 ⛔ to co zrobił Raonic w tie-breakach to żal
Raonic - Wawrinka over 23.5 gemów w meczu @ 1.8 ✅

Tutaj powinno być wyrównane spotkanie, obaj prezentują dobrą formę od początku sezonu wiadomo Stasio potrafi trafić sety z jakimiś no-namami ale tego nie należy brać pod uwagę bo kiedy przychodzą dalsze etapy turnieju to już prezentuje się bardzo solidnie. Rao też dobry początek sezonu, oczywiście na AO musiał zawalić mecz z Djoko i dostał oklep w trzech setach ale tak to chyba nie miał słabszego meczu. Obaj mają przestoje więc powinno się skończyć w trzech setach a tenisowo poziom jest wyrównany, obaj dobrze serwują więc pewno 1 TB się również doczekamy, ciężko tu wytypować zwycięzce dlatego typuje zacięty mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jrb 21

jrb

Użytkownik

ATP: 19.
Simon G.-Berdych T.14.02.2015 14:00

ATP: 7
SIMON WIN 3.00 PADDY POWER ⛔ 2-6 1-6 cudny mecz Simona
Witam!! w dzisiejszym dniu mamy kilka fajnych półfinałów ja postanowiłem lekko zagrać w strone Francuza, który jak wynika z bezspośrednich pojedynków z Berdychem wygrywał większość reozegranych meczy między nimi .Berdych jest tu faworytem bo jak większość pisze jest w formie. rozegrał bodajże w tym roku 18 meczy i przegrał tylko 2 gra intensywniej niż Simon.Myśle że jakiś słabszy dzień może mu się przydarzyć i moze to być dzisiaj.Simon potrafi nawiązać walke z top 10 i jeśli zagra podobnie jak z MuRRAYEM MA DUŻE SZANSE NA ZWYCIĘSTWO.Mam nadzieje ze zmusi Berdycha do kilku błedów Czech miewa słabsze momenty w grze i Simon powinien dziś to wykorzystać.Kurs bardzo przyzwoity więc Czemu Nie ????
 
M 53

magicpl

Użytkownik
Jak dla mnie &#39;pewniaki&#39; na dzis:

Wawrinka - Raonic 1 @ 1.61 bet365✅
Stan solidniejszy zawodnik. Obaj mieli ciężkich przeciwników w ostatniej rundzie. Wawka wygrał tie-break z zawonikiem lepiej serwującym. h2h 3:0 dla niego. W mojej opinii jednak Raonic miał cieższe przeboje ze Stackhovskym. Z tego względu na pewno nie polecam grać 2:0.

Berdych - Simon 1 @ 1.36 bet365 ✅
Berdych świetna forma od początku sezonu. Wygrana z Monfilsem mówi sama za siebie. Gilles wygrał z Andym jednak po bardzo słabej grze Szkota.

Co myślicie o meczach
Young - Anderson
i deblu Fyrstenberg/Gonzalez - Dodig/Mirnyi ?

Do tego można zagrać jeszcze w stronę Cuevasa✅ i Vanniego✅
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Simon G. - Berdych T.
Simon G. +1,5 seta ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 2/10
Simon G. ::: 3,20 ::: Pinnacle ::: 1/10

Półfinał turnieju więc szykuje się walka na całego. Warto dodać, że Berdych wygrał rok temu ten turniej, ale to nie znaczy wcale, że tak też się stanie i w tym roku. Berdych w tym turnieju miał jedynie małe problemy z Seppim będącym w dobrej formie od początku tego roku.
Simon Gilles po morderczym meczu z Sousą w pierwszej rundzie, w dwóch następnych meczach wciągnął nosem swoich przeciwników. Murray i Chardy nie mieli najmniejszych szans w meczu. Widać, że Francuz gra tutaj o najwyższe podium i wcale nie jest bez szans przynajmniej w mojej opinii.
Co w tym meczu jest najważniejsze? H2H 6:3 na korzyść Gillesa! To tylko świadczy o tym, że Simon potrafi grać z reprezentantem Czech jak mało kto. Ich mecze zawsze były niezwykle zacięte, a tylko w jednym meczu zwycięskim przez Tomasa Berdycha Francuz nie urwał seta - Sydney 2008.
Po takim kursie to aż grzech nie zagrać na Simona Gillesa, 1,30-1,40 na Berdycha przy takich okolicznościach to moim zdaniem samobójstwo typerskie.
Wynik: 2:6 1:6 ⛔ @Edit:
Murray nie miał najmniejszych szans z siatką, którą obijał niemiłosiernie. Starczy, że Berdych będzie przebijał piłkę nad i znajdzie się w finale. Simon nie gra niczego nadzwyczajnego w tym turnieju.
100% RACJI
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Murray i Chardy nie mieli najmniejszych szans w meczu.
Murray nie miał najmniejszych szans z siatką, którą obijał niemiłosiernie. Starczy, że Berdych będzie przebijał piłkę nad i znajdzie się w finale. Simon nie gra niczego nadzwyczajnego w tym turnieju.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Wawrinka Stanislas-Raonic Milos 2, Pinnacle Sports 2.38
7:6, 7:6⛔⛔⛔ Piłka setowa w tie braku drugiego seta, piłka na rakiecie i siatka :] Milos ponownie drewniany przy siatce plus niewykorzystane szanse na przełamania (6 w tym 0:40), jak tutaj się nie wk**ić ????
VS.

Większość typerów w tym meczu widzi zwycięstwo Wawrinki lecz dla mnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Pomijam nawierzchnie typu hard, mączka czy trwa i skupiam się tylko na podłożu halowym. Co na takim podłożu osiągnął Szwajcar w swojej karierze? Dwa razy półfinał Masters Cup ATP, finał Wiednia z 2007 roku no i z tych znaczących rezultatów byłoby na tyle, można na upartego dodać jeszcze kilka ćwierćfinałów oraz półfinałów lecz ja się skupiłem na tych najważniejszych osiągnięciach dlatego dla mnie wyznacznikiem są dwa półfinały w Masters Cup ATP. Jak wygląda Raonic pod tym względem ? Znacznie lepiej! Finał w Paryżu, wygrana w Bangkoku, wygrana w San Jose X3, finał Memphis X2 także jest znacząca różnica. Stan w tym turnieju na pewno gra poniżej swoich umiejętności ponieważ stracił seta Huta-Galungiem który z profesjonalnym tenisem nie ma wiele wspólnego, ponowne kłopoty z Garcia-Lopezem no i z Mullerem po drobnych kłopotach w drugim secie doszedł do półfinału. Aby nie było tak kolorowo, że zachwalam Milosa to on również w tym turnieju grał słabo. Stracił seta z Kuznetsovem, czy Stakhovskim ponieważ z Bolellim wygrał koncertowo. Najbardziej zmartwiło mnie to,że dał się przełamać Ukraińcowi dwa razy w secie lecz później ogarnął się i pokonał przeciwnika. Wiadomo,że jeden jak i drugi tenisista w ostatnich czasach robią ogromne postępy. Pytanie jest takie, kto notuje większy progres? Moim zdaniem Ronic, widać gołym okiem poprawy we wszystkich elementach gry. Z jego strony było to takie BUM!!! Wszedł do najlepszego tenisa z czeluści,a Stan od kilku lat już pokazywał się z lepszej strony. Uważam,że Raonic wygra w tym turnieju ponieważ (tak mi nos podpowiada :]) nadaje się lepiej na te warunki do gry. H2H mnie nie interesuje ponieważ grali w 2012 i 2013 roku oraz rok temu na mączce. W 2013 i 2012 roku Ronic był graczem gorszym o 30% jak nie więcej,a mączka to inna bajka dla Kanadyjczyka niż hala.
 
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
???? ATP Rotterdam
Wawrinka - Raonic
Wawrinka (+1.5 seta) @1.26
7:6 7:6 ✅
Co tu dużo pisać. Wawrinka jest słusznym faworytem tego meczu. Za Szwajcarem przemawia nie tylko bezpośrednie h2h z Raonicem (3:0), ale też wyższa jakość zawodników jakich musiał pokonać w drodze do półfinału turnieju w Rotterdamie. Patrząc na bilans gier na hali obu zawodników to lepiej tu wypada Raonic. Ponadto w pamięci mam też kilka wpadek Stana właśnie na zamkniętych kortach twardych stąd gram dość asekuracyjnie. Gdybym jednak miał obstawiać wygranego to Wawrinka jednak bardziej do mnie przemawia, ponieważ jest tenisistą bardziej uniwersalnym od Milosa. Tak czy siak - seta Szwajcar ugrać powinien &quot;na luzie&quot;.
???? ATP Sao Paulo
Cuevas - Giraldo
Cuevas (+1.5 seta) @1.27
6:4 6:3 ✅
Tutaj po raz kolejny idę w stronę Urugwajczyka. Moim zdaniem zawodnik ten fenomenalnie wygląda na nawierzchni ziemnej i po prostu nie wyobrażam sobie jego gładkiej porażki z kimś takim jak Giraldo, który jest jednak zawodnikiem bardziej uniwersalnym (bo i na hardzie grać potrafi). Pablo w poprzedniej rundzie skutecznie rozprawił się z Almagro, a więc z jednym z głównych faworytów do końcowego triumfu w turnieju. Giraldo pokonał Fogniniego, ale wiadomo jak gra Włoch (z 5:2 Fabio przegrał seta do 5). Pablo Cuavas ma wielką szansę na zwycięstwo w całym turnieju i spodziewam się, że tego dokona. Bilans h2h 3-2 dla Cuevasa, ale ich ostatni mecz odbył się w 2011 roku.
AKO: 1,61
Buk: Pinnacle
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Vanni +3,5 1,79 unibet✅

Wczoraj grałem przeciwko Włochowi, ale po tym co widziałem wczoraj to kupił mnie ???? Zagrał świetny mecz. Zeszły sezon tylko poziom ITF, wygrał kilka turniejów, a tutaj odrazu takie wyniki o dwa poziomy wyzej czyli ATP. Mega progres w jego krze, albo po prostu genialna forma, po której za dwa miesiace nic nie zostanie? Nie wiem, ale teraz Włoch gra bardzo dobrze. Fantastyczny serwis, regularna gra, mało błedów. Naprawdę imponuje....

Souza, mega zaskoczenie, ze zaliczył 1/2 finału. Ale drabinka niezła w meczu z Klizanem juz powinien odapść, ale Klizanowi coś odwaliło w 2 secie i popełniał masę błedów, posypała się zupelne gra a mega zmotywowany Brazylijczyk to po prosty wykorzystał. Wiadomo przebijać potrafi, serwis tez od czasu do czasu pomaga, mecz 50 na 50 wiec gram handi bo z serwisem Włocha to mogą byc tutaj np dwa Tb itp mecz na styku, nawet jak przegra to minimalnie to pewne ???? Ja liczę, że Włoch wygra bo załużył na to w tym tygodniu, ładny dla oka tenis, nie to co Souza. Publika w Brazylii dosyć chamska, każdy punkt czy bład rywala celebruja jak by wygrali MŚ ???? Ale to nie będzie mialo pewnie znaczenia, chodz w meczu z Klizanem publika chyba może dopisać swoje 5 groszy do wygranej....
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
J 1,3K

jasper

Użytkownik
19:00 Dodig/Mirnyi v Fyrstenberg/Gonzalez
Dodig/Mirnyi 1.50 Bet365
DW 2-0 2.30 MarathonBet

Wczoraj Fyrstenberg/Gonzalez męczyli się z niemieckim deblem Becker/Meffert, dwa razy musieli wracać ze straty breaka. W pierwszy m secie przy 4/5* i w drugim z *2/4. Nie za dobrze to o nich świadczy bo Meffert na tym poziomie nic nie znaczy. Dodig/Mirnyi dwa uznane nazwiska w deblu, Dodig przez dłuższy czas trzyma się w czołówce, Białorusin po gorszym zeszłym roku wraca do formy. Para polsko-meksykańska to nowy twór w tourze, zaczęli grać od nowego sezonu po rozstaniu ze swoimi wcześniejszymi partnerami. No i na razie to połączenie się nie sprawdza, wczorajszy mecz był ich pierwszym wygranym spotkaniem w sezonie, co ciekawsze pierwszym wygranym setem w sezonie. Forma, większe umiejętności pary chorwacko-białoruskiej powinny wystarczyć na spokojnie zwycięstwo w dzisiejszym półfinale.

Edit: Oczywiście wczoraj było to drugie zwycięstwo w sezonie ;) Mała pomyłka z Becker/Meffert którzy awansowali bez gry w 1 rundzie :p
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Nishikori Kei-Querrey Sam 2, Pinnacle Sports 3.58

5:7, 7:6, 7:6 ⛔⛔⛔ Ponownie blisko....

VS.


Nie mogę odnaleźć formy typerskiej ponieważ mam tendencję weszło/nie weszło/ weszło/ nie weszło ale pewnie dlatego,że w ostatnim czasie szukam ryzykowniejszych typów, lecz zaryzykuję raz jeszcze. O Samie pisałem niedawno przed meczem z Beckerem:

&quot;Amerykanin sezon 2015 zaczął fatalnie ponieważ na 3 mecze nie wygrał ani jednego. Lecz obronić go można ponieważ przeciwników nie miał byle jakich. W Brisbane odpadł z Tomicem, w Sydney z Chardym i podczas Australian Open z Pospisilem w pięciu setach. Sam, czuje się najlepiej na nawierzchni strice twardej ale pod dachem radzi sobie również nieźle. Tutaj w Memphis będzie występował 9 raz i najlepszym jego osiągnięciem było wygranie tego turnieju w 2010 roku. Ma rozłożonych takich graczy pod dachem jak: Janowicz, Karlovic, Hewwit, Ronic, Djokovic (ale wiadomo,że to był &quot;dziwny mecz&quot;), Anderson, Tsonga, Gulbis, Isner, Roddick także potrafi grać na tak szybkiej nawierzchni. Querrey gra u siebie także wiadomo,że publika jest zawsze drobnym handicapem. Styl Amerykanina bardzo mi się podoba. Jest to typowy Amerykański tenis, użycie wiele siły która demoluje przeciwników. Dodatkowo przy 198 cm wzrostu to wiadomo, że serwis ma konkretny. Podoba mi się również u reprezentanta USA uderzenie kończące. Querrey dysponuje ogromnym przyśpieszeniem z nadgarstka także taka układanka często sprawia,że przeciwnicy odprowadzają tylko wzrokiem piłki.&quot;

Te słowa pisałem podczas meczu z Beckerem który naturalnie wygrał w stosunku 4:6, 6:2, 6:1. Kolejno pokonał Donaldosna 6:4, 6:1 oraz Isnera 7:6, 7:6. Także Querrey odnalazł formę w tym turnieju i kolejny raz udowadnia,że potrafi tutaj grać. Nishikori natomiast stracił seta z kiepskim Harrisonem oraz jeszcze gorszym Krajicekem. Nie będę się rozpisywał tylko zaryzykuję i pójdę w stronę Sama ponieważ jak na razie lepiej się prezentuje. Tym bardziej, że w bezpośrednich pojedynkach prowadzi Sam 2:3. W sumie Japończyk wygrał ten turniej w 2014 oraz 2013 roku ale dawno też nie miał spektakularnej wtopy. Wiadomo,że Kei to znacznie lepszy zawodnik ale uważam,że na hali Querrey może pokonać raz jeszcze Azjatę i tak też stawiam tym bardziej, że Nishikori tutaj zawodzi nieco a reprezentant USA wręcz przeciwnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Berdych - Wawrinka ✅
2 @ 2,10

Bet365
Staś po pierwszej rundzie się rozkręcił im lepszy rywal tym jego gra jest lepsza. Pokonanie Roanica w dwóch setach zrobiło na mnie wrażenie i postanowiłem zaufać mu w finale przeciwko Czechowi. Thomas oczywiście gra dobrze ale kogo on tu w tym turnieju pokonał? Dwóch francuzów wyraźnie bez formy Seppiego i Kamke.. H2H zdecydowanie na korzyść Szwajcara. W ogole kiedy ostatnio Berdych pokonał kogoś ze światowej czołówki tj pierwszej 4 czy 5 ? ????
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom