>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Rotterdam, Sao Paulo & Memphis, 09-15.02.2015

Status
Zamknięty.
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
ATP Rotterdam - Finał
Berdych - Wawrinka
Wawrinka (-1,5 seta) @ 3,71 ⛔
Pinnacle


W Rotterdamie do finału dojechali Tomek i Staszek. Tomek to solidna firma serwisowa, nałogowy klepacz niżej notowanych, &quot;przełamać i doserwować swoje&quot; to jego domena - o ile sprawdza się to w przypadku slabszych graczy, to na Stasia taka prosta taktyka nie wystarczy. Stasiek to z kolei świetny returner i masakrator ze swoim jednoręcznym bh, ale również i autor serii zepsutych piłek, często oddający punkty przeciwnikom - nawet takim, których teoretycznie powinien zjadać na śniadanie.

Motywacyjnie wygląda to w ten sposób, że stawką tego meczu dla Tomka jest obrona 200 punktów do rankingu za zeszłoroczny triumf (300 już obronił), z kolei Stasiu musi nadrabiać upuszczone punkty z AO (upuścił 1280, 300 już ma za finał, dodatkowymi 200 nie pogardzi).

Klątwą Berdycha jest słaba gra z zawodnikami ze ścisłej czołówki, tutaj w tym roku może pochwalić się jedynie zwycięstwem z Nadalem podczas Australian Open (pokazówek nie biorę pod uwagę), ale umówmy się, że Hiszpan jest w tym sezonie mocno pokiereszowany rekonwalescencją i zwycięstwo nad nim nie powinno dziwić, zwłaszcza na hardzie. Stasiu z kolei jest jak dotąd pogromcą dwóch młodych obiecujących graczy - Raonica w dwóch TB w Rotterdamie i Nishikoriego w 3 setach podczas Australian Open. Nie sposób nie zauważyć upuszczenia jednego seta przez Stasia z Huta Galungiem czy Garcia Lopezem (Hiszpan byle ogórkiem nie jest), ale była to wczesna faza turnieju, gdzie nastawienie jest zupełnie inne.

Dla Berdycha to kolejne spotkanie z graczem ze ścisłej czołówki, on doskonale wie że taktyka przełamanie &amp; serwis nie załatwi sprawy i trzeba będzie się wysilić nieco bardziej, żeby w tym spotkaniu zaistnieć. Ja idę zdecydowanie w stronę Stasia, w tym turnieju Czech ogrywał słabszych od siebie i nie przeszedł jeszcze poważniejszego sprawdzianu, Stasiek co prawda tracił sety we wczesnej fazie turnieju, ale im dalej, tym solidniejszą prezentował grę. Berdych jako kolekcjoner punktów wynikających z błędów przeciwnika w tym spotkaniu będzie musiał przeorientować strategię ich zdobywania, a Stasiu nie jest zwyczajnym &quot;dawcą&quot;, a przynajmniej nie w spotkaniach o taką stawkę jak dziś ????

Reasumując, dziś trochę bardziej ryzykownie, ale nie bez podstaw. Kurs zachęca, a prawdopodobieństwo wygranej nie uzasadnia przejścia wobec tego typu obojętnie.

Wynik: 6-4, 3-6, 4-6 ⛔ Szkoda tego pierwszego seta, ale można już mówić o kompleksie TOP10 u Berdycha. Wszystko jest pięknie tak długo, jak długo siedzi mu pierwszy serwis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
???? ATP Rotterdam
Wawrinka - Berdych
Wawrinka (+1.5 seta) @1.41
4:6 6:3 6:4 ✅
Finał turnieju w Rotterdamie i spotkanie Wawrinki z Berdychem. Przyznam, że zdziwiło mnie nieco kursy wystawione przez bukmacherów. W mojej opinii delikatnym faworytem powinien być tu Szwajcar, jednak być może delikatną przewagą Berdycha jest fakt, iż zwyciężył w tym turnieju przed rokiem. Oglądając poczynania obu zawodników w ich kilku ostatnich meczach dochodzę do wniosku, że pod względem formy jest to mecz 50 na 50. Jeśli jednak popatrzymy na h2h pomiędzy Wawrinką a Berdychem z ostatnich 2 lat to mamy... 5 zwycięstw Szwajcara (w tym dwa razy w hali) i 1 wygrany mecz Czecha, w Davis Cup. Ich ostatnie spotkanie w Mastersach (10.11.2014) to wręcz masakracja Berdycha i wygrana Stanislasa 6:1 6:1. Tomas będzie chciał z pewnością zmazać plamę z tego meczu, jednak biorąc pod uwagę ich bezpośredni bilans spotkań, Czech może się niejednokrotnie tracić pewność siebie w dzisiejszym finale. Moim zdaniem będzie to wyrównane widowisko, ale jeśli miałbym stawiać czysty win 2-0 któregoś z zawodników to byłby to raczej Staszek Wawrinka. Gram asekuracyjnie, ponieważ tego zdarzenia jestem najbardziej pewny.
???? ATP Sao Paulo
Vanni - Cuevas
Cuevas @1.17
4:6 6:3 6:7 ✅
Tutaj moim zdaniem zwycięzca może być tylko jeden. Cuevas to obecnie kilka półek wyżej niż Gimeno-Traver, De Bakker, Lajovic czy Souza, a więc zawodnicy, których w drodze do finału pokonywał Włoch Luca Vanni. Dla Vanniego jest to niesamowity turniej, ponieważ nigdy nie dotarł do finału ATP, a turniej rangi Challenger wygrał zaledwie raz. Cuevas ma już na swoim koncie dwa zwycięstwa w turniejach ATP (oba w 2014 roku) i teraz stoi przed znakomitą szansą dołożenia trzeciego. Pablo pokonując Veselego, Almagro czy Giraldo pokazał, że jest w wysokiej dyspozycji i teraz mając na przeciwko siebie Vanniego nie powinien mieć większych problemów z odniesieniem zwycięstwa. Jest to po prostu zawodnik o kilka klas lepszy.
AKO: 1.66
buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ale mass-pick się zrobił na Wawrinkę, ale ja sam idę za głosem ludu ;).
Berdych T. - Wawrinka S.
Wawrinka S. ::: 2,07 ::: Pinnacle ::: 3/10
Szwajcar wygrał 8 z 9 ostatnich ich pojedynków, jedynie raz w 2013 roku na Czeskiej ziemi z okazji rozgrywek Pucharu Davisa wygrał Berdych, ale jak dobrze wiemy, Tomas lubi grać dla swoich kibiców, od lat Czesi odnoszą tam sukcesy. H2H oficjalnie 5:10, ale Czech wygrywał ze &quot;Staśkiem&quot; dobre kilka lat temu, teraz sytuacja jest zupełnie inna.
Berdych broni tutaj punków z poprzedniego roku gdzie wygrał ten turniej, co by nie mówić o nim to w 2015 roku gra dobrze, choć podczas tego turnieju nie oszukujmy się, ale nie miał żadnego zawodnika będącego w formie oprócz Seppiego który urwał mu set. Monfils nie gra dobrze, a Simon Gilles dostał się tylko do tej części turnieju przez żenującą grę Murraya.
Wawrinka gra jak wino, im dłużej tym lepiej. W pierwszej rundzie delikatne problemy przeciwko gospodarzowi, później zacięta walka ze zwycięzcą turnieju GGL. Następnie Muller w świetnej formie i Raonic. Berdych jest w jego zasięgu, to Szwajcar powinien przynajmniej w mojej opinii być delikatnym faworytem tego meczu.
Wynik: 6:4 3:6 4:6 ✅ @Edit: Cały Berdych, gra dobrze, a kończy jak zwykle.
 
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Wawrinka - Berdych Tie-break w meczu TAK @ 1.61 bet365 ⛔ typowy Berdych ma seta nagle zostaje przełamany i gra padło już do końca, nawet nie było blisko TB...

Jak dla mnie granie na Stasia mija się celem ,nie przytaczajcie H2H bo Berdych w tym roku gra swój najlepszy tenis w każdym meczu. W życiu bym tu nie typował zwycięzcy, są argumenty zarówno za Szwajcarem który z meczu na mecz gra w Rotterdamie coraz lepiej, ale jednak mający czasem przestoje(Muller i Raonic ich nie wykorzystali tak jak powinni) ale też i za Berdych któremu czajnik też potrafi się zagotować ale pokonał wszystkich bez większych problemów jak to ma w zwyczaju(przecież Monfils i Simon to nie są źli przeciwnicy, fakt może i w średniej formie ale on ich zjechał z łatwością przecież). Po prostu kto wygra ten mecz to jest wielka niewiadoma i nie ma sensu jak dla mnie tego robić, kursy są w miarę równe więc tym bardziej. Jedyną ciekawą opcją tutaj wydaje się tie-break w meczu, panowie dobrze serwują, rzadko dają się przełamać, myślę że w pierwszym secie może być TB bo na początku nie będą specjalnie forsowali tempa tylko bardziej skupią się na własnych podaniach, nawierzchnia nie jest aż tak szybka ale oni serwisem spokojnie mogą sobie ustawić wymiany, dodatkowo rzadko dają się przełamać(szczególnie patrząc na 2 ostatnie mecze). Typowanie jakiegoś overa też nie ma sensu bo obaj nie słyną z nadzwyczajnej psychiki np po TB w 1 secie w drugim się zagotuje i może dostać z podwójnym brejkiem, ten TB wydaje sie chyba najrozsądniejszy jak patrzę na tą ofertę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Nishikori-K.Anderson 1 @1.4
Nishikori (-2,5 gemy) @1.66
To jest final i tu sie gra o tytul. Nishikori zmierza po trzecia wygrana w Memphis. Wczoraj jak tak patrze w statystyki to widze, ze Querrey rzucil na Keia wszystko co mial z 27 asami na czele, a i tak gora wyszedl z meczu Japonczyk. Nishikori zawsze powtarzal, ze lubi tu grac i nawet jak turniej zdegradowano do rangi ATP 250 dwa lata wstecz to i tak sie tutaj pojawia. Nishikori narazie za kazdym razem wygrywal w tej edycji w 3 setach, ale dzis w finale nie zdziwilaby mnie wygrana Japonczyka w dwoch. Kevin Anderson jest bardzo dobrym graczem, wczoraj tez gral dobrze i wyciagnla ladnie mecz z Youngiem, pokozujac swoja wyzszosc w 2 i 3 secie ale Nishikori jest jeszcze lepszym, on wie ze jak przychodzi kluczowy moment i wazna pilka to staje na wysokosci zadania i wykorzystuje szanse, wiec nawet taki kurs w kombinacji cos kumuluje.
 
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
Berdych vs Wawrinka
win 2 bet365 kurs 2.0 7/10
win 1:2 bet365 kurs 4.5 2/10
+7j
+7j
------
+14j

Witam wszystkich, dawno mnie tu nie było, mimo że czytam wasze komenty to już dawno nie śledziłem wiekszej ilosci spotkan aby na ich podstawie wnosic cos kreatywnego. Teraz jednak w tym turnieju obejrzałem większość z nich dla obydwu graczy, wobec tego moje drobne przemyślenia. Obydwaj gracze mają bardzo solidny serwis i dzisiaj ich gra opiera się głównie na tym elemencie. Obydwaj również maja lekkie zachwiania koncentracji, jednak gorzej ten aspekt wygląda u berdycha. Gdzie natomiast Wawrinka podchodzi do kazdego pkt z zimna krwia, widac ze wszedl na innym poziom, dla przykladu po pieknym punkcie gdzie wszyscy robia wielkie oczy potrafi zacisnac piesc i obrocic się na piecie jak by chciał powiedziec, poczekajcie zaraz wam pokaze, to nie wszystko. U berdycha tego nie ma, bardziej bawi się to grą, przyjemniej się to ogląda, gdy widać taką radość, ale dzięki temu ma większe moment rozluźnienia. Ogólnie wawrinka na dzisiaj wydaje mi się mocniejszy mentalnie. Pokazał to wczoraj z Raonicem gdzie z 0:40 wyszedł 6 pkt pod rząd, dokładając przy tym serwis, gdzie ręka nie zadrżała, ani przez chwile moment wkurw... , jedynie po zwycieskim gemie zacisnieta piesc i okrzyk. Jest to takie wyrafinowanie w moim mniemaniu jak na styl ferdka. Poza dłuższymi przestojami berdycha, conajmniej 2 krotnie zauwazylem u niego potkniecie sie na korcie, które jest okazem walki ale i słabości, bo po takim incydencie na chwile potrafi stracic koncentracjie, słabiej zaserwowac itp. To moze byc kluczowe. Taki final widziałem już po pierwszych meczach obu panów ale nie myslałem, że tak gładko dojdą do finałów. Bardzo podobał mi się mecz Wawrinki z Galungiem. Zastanawiam sie czy to był jeden taki jego wystep, ale swietnie koles backhandem pracowal, z czasem widac zmeczenie wyszlo, ale 4/5 pilek na backhand, backhand no ładnie to wygladalo. Tutaj przyznam ze stasiu lekko stracił w moich oczach wida ze wymiana 15+, potrafila odbierac mu pomysly i oddawac proste pilki. Ale to było okolo 15 bic, a u berdycha raczej szybko pkt padaja, dlatego i tutaj przewaga na Wawrinke. Statystki opisane wyzej więc nic nie dodam, a opierajac sie na nich widze ze berdych jednego seta moze ugryzc, z reszta wiele wskazuje na to ze to moze byc dosc wyrównany mecz z lekka przewaga wawrinki w moich oczach, dlatego tez jakis over powinien pasc, w dodatku ze w wiekszosci spotkan pomiedzy nimi berdych tego jednego seta ugrywal, na ostatnie 5 raz tylko nie padl.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Berdych - Wawrinka 1 @ 1,87 ⛔

Kurs bliski 1,9 na Czecha wydaje się zadowalający, wczoraj było jeszcze w okolicach 1,7 a to zdecydowanie za nisko. W drodze do finału Berdych miał łatwiejszych rywali, ale pokonywał ich bardzo pewnie, stracił po drodze seta z Seppim, ale on z kolei gra najlepszy tenis od dłuższego czasu. Wawrinka pokonał tutaj również w 3 setach Garcię-Lopeza, który podobnie jak Seppi gra ostatnio bardzo dobrze, Mullera w 2 setach i wczoraj dość szczęśliwie Raonica. Trzeba przyznać, że Kanadyjczyk rozegrał ze Stanem chyba najlepsze spotkanie w tym turnieju, trzymał swoje podanie, kilka razy był bliski przełamania Szwajcara, a drugiego tie breaka przegrał tylko w sobie wiadomy sposób, gdyby nie ten pech to możliwe, że to Raonic grałby dziś w finale. Biorąc pod uwagę pokonanych rywali to Wawrinka wydaje się faworytem, jednak to Berdych jest lepszym specjalistą od gry w hali, a Szwajcar woli chyba odrobinę wolniejsze korty, poza tym bardziej wypoczęty powinien być Czech. Wawrinka rozegrał ostatnie spotkanie wieczorem, a do tego rywale zmuszali Szwajcara do grania na 100% możliwości. H2H jest zdecydowanie na korzyść Wawrinki, jednak bilansem H2H nie wygrywa się meczów. Berdych w tym sezonie jest chyba w swojej życiowej formie, a Stan gra teraz może na 90-95% możliwości, więc dawałbym minimalnie większe szanse na zwycięstwo Czechowi.
Wynik: 6-4 3-6 4-6 No i posypał nam się Berdych w 2 secie, a tak ładnie wystartował...
Gratulacje dla Ludożercy za wiele dobrych typów na Vanniego ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Vanni – Cuevas
Proponowany typ: Vanni +5,5g @ 1,64
Stawka: 3/10
Pinnacle

Finał w Sao Paulo dość nieoczekiwany i o ile jeszcze Cuevasa można by się tam spodziewać, to jego rywala już niekoniecznie. Vanni gra turniej życia, dobrze serwuje Włoch i gra pewnie, więc dziwię się tej linii po takim kursie. Być może oddsmakerzy myślą o zmęczeniu, ale finał jak to finał. Rządzi się własnymi prawa i na niego zawsze są jakieś rezerwy. Cuevas idzie dość pewnie przez ten turniej, miał nieprzyjemnych rywali, a mimo to dobrze sobie radził, ale warto zauważyć, że te momenty dekoncentracji pojawią się u niego i to Vanni może wykorzystać. Pablo nie jest pewny na 6-3, 6-2, więc warto.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Ja pograłem zwycięstwo Tomasa w całym turnieju już wczoraj i dzisiaj nie będę już dokładał w jego stronę. Uważam, że gra tutaj znakomity tenis, dobry przykład wczoraj z Simonem, którego po prostu rozniósł. Prawdą jest, że gdyby Raonic wczoraj potrafił wykorzystać okazje do przełamania czy też na wygranie drugiego seta, Stan mógłby polec. Stawiam na przekór większości, na Berdycha.

Cuevas + Nishikori - Anderson over 20.5 gemów @1.60 Unibet ::: 1j

Cuevas miał znacznie trudniejszych rywali do pokonania niż Vanni. Bardzo wczoraj cieszyłem się z wygranej Włocha nad Souzą. Pokonał nie tylko rywala ale również i publiczność, która była przeciwko niemu i mocno to okazywali. Pablo jest graczem o większych umiejętnościach i jest zdecydowanym faworytem. Vanni i tak zrobił już tutaj wynik ponad stan - nikt nie spodziewał się, że dojdzie do finału, był typowany do odstrzału już w pierwszych rundach a tu sprawił niespodziankę.

Nishikori do tej pory stoczył same trzysetowe boje na tym turnieju. Dzisiaj dostaje chyba najtrudniejszego rywala, Kevina Andersona. W półfinale z Querreyem wygrał po dwóch TB. Sam zaserwował sporo asów, ale nie wystarczyło to na Keia. Kevin zapewne nie będzie gorszy, również zdobędzie dużo punktów serwisem. Kitajec ma spore problemy z wygrywaniem w pierwszym secie, później już gra bardziej na swoim poziomie, ale wciąż nie tak dobrze, jak potrafi. Dzisiaj spodziewam się ponownie długiego pojedynku, bardzo możliwe, że trzysetowego. Widząc jednak tak niską linię, gram ją w dublu z Cuevasem.
 
M 53

magicpl

Użytkownik
Vanni – Cuevas
Proponowany typ: Vanni +5,5g @ 1,64
Stawka: 3/10
Pinnacle

Finał w Sao Paulo dość nieoczekiwany i o ile jeszcze Cuevasa można by się tam spodziewać, to jego rywala już niekoniecznie. Vanni gra turniej życia, dobrze serwuje Włoch i gra pewnie, więc dziwię się tej linii po takim kursie. Być może oddsmakerzy myślą o zmęczeniu, ale finał jak to finał. Rządzi się własnymi prawa i na niego zawsze są jakieś rezerwy. Cuevas idzie dość pewnie przez ten turniej, miał nieprzyjemnych rywali, a mimo to dobrze sobie radził, ale warto zauważyć, że te momenty dekoncentracji pojawią się u niego i to Vanni może wykorzystać. Pablo nie jest pewny na 6-3, 6-2, więc warto.​
Vanni jutro rano ma kolejny mecz w Marsylii.. I to dość ciężki, bo z Bolellim. Myślę, że nie będzie chciał się na maksa zmęczyć, bo i tak startuje z niższej pozycji do tego finału. Finał to już jest dla niego bardzo dużo, a może zdobyć kolejne punkty we Francji. Ale faktycznie, linia +5,5 jest warta zastanowienia.
@edit:
Racja dx2, Vanni zagra najprawdopodbniej w środę.
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Vanni jutro rano ma kolejny mecz w Marsylii.. I to dość ciężki, bo z Bolellim. Myślę, że nie będzie chciał się na maksa zmęczyć, bo i tak startuje z niższej pozycji do tego finału. Finał to już jest dla niego bardzo dużo, a może zdobyć kolejne punkty we Francji. Ale faktycznie, linia +5,5 jest warta zastanowienia.
Nie. Vanni nie ma jutro zadnego meczu. Finalistow turniejow z poprzedniego tygodnia nigdy nie wrzucaja do harmonogramu na pierwszy dzien rogrywek. Ostatnia tak sytaucja zdarzyla sie, jezeli pamiec mnie nie myli, lata temu na Wimbledonie i spotkala Guillermo Corie. Wiecej takich przypadkow nie pamietam. Vanni w Marsylii na kort wyjdzie najwczesniej we wtorek, a sroda tez jest mozliwa, wiec bez głupot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
E 110

ericsson18xp

Użytkownik
Berdych vs Wawrinka typ 2 2.00 BET365 6:4 3:6 4:6✅✅✅

Na początek suche statystyki: 10 z 15 meczy zwycięsko schodził Stanislaw,z kolei forma ranking no i prawdopodobna obrona tytułu dodają Tomasowi minimalny plus,ale na tak zawyżony kurs nie można przejść obojętnie więc można stawiać za małe stawki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
▶ Cabal,Farah - Lorenzi, Schwartzman
Tenis - Sao Paulo ATP clay-deble | 1 | 1.50 | ✅ 6-4, 6-2

Milenium
Podobnie jak przed rokiem, tak i teraz debel z Kolumbii w San Paulo zawitał aż do finału. Ostatnim razem finałowa potyczka zakończyła się niepowodzeniem , dlatego teraz motywacja do zdobycia tytułu będzie podwójna. Cabal/Farah jak zawsze w miejscowych turniejach (czyt: Ameryka Płd) spisują się bez zarzutu, a już szczególnie jeśli grają na clay&#39;u. W poprzednim sezonie na nawierzchni ziemnej na 4 finałowe starcia, 3 razy zdobywali końcowy tytuł (Bucaramanga, Vina del Mar, Rio de Janeiro), a tylko raz schodzili z kortu pokonani (wspomniane San Paulo).
Ich rywale graja wspólnie pierwszy turniej, a debel traktują najczęściej jako dodatek do gry singlowej. Praktyki w grze deblowej im oczywiście nie brakuje, na caly&#39;u grają też najwięcej, lecz umiejętności i wyniki w grze deblowej to nie ten sam poziom co faworyci dzisiejszego finału. Warto wspomnieć, że Lorenzi i Schwartzman już dzień po finale w San Paulo czekają mecze w singlu z Andujarem i Delbonisem w Rio de Janeiro i kolejne zmagania w grze podwójnej, przez co mogą nieco oszczędniej szachować swoimi siłami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Vanni jutro rano ma kolejny mecz w Marsylii.. I to dość ciężki, bo z Bolellim. Myślę, że nie będzie chciał się na maksa zmęczyć, bo i tak startuje z niższej pozycji do tego finału. Finał to już jest dla niego bardzo dużo, a może zdobyć kolejne punkty we Francji. Ale faktycznie, linia +5,5 jest warta zastanowienia.

@edit:
Racja dx2, Vanni zagra najprawdopodbniej w środę.
Poza tym nikt nie będzie finału odpuszczać przez pierwszą rundę, gdzie dla niego to życiowa szansa na wygraną. Finał &gt; I runda ;)
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Luca Vanni - Pablo Cuevas powyżej 22 gemów 2,64 Pinnacle ✅ ✅ ✅ Fantastyczny mecz - dramaturgia do samego końca i naprawdę bardzo wysoki poziom. Włoch może sobie pluć w brodę, że nie skończył tego spotkania przy swoim serwisie, ale raz, że nerwy go poniosły, a dwa, że Cuevas naprawdę świetnie w tym gemie returnował. Później w kluczowych momentach zmęczenie wzięło górę, bo przy najważniejszych piłkach w tie-breaku nogi zaczęły odmawiać posłuszeństwa. Brawa dla Włocha za genialny występ w turnieju w Sao Paulo. Gdzie ten chłop się podziewał wcześniej to ja nie mam pojęcia ???? . Miejmy nadzieję, że nie zginie nam teraz, bo jego tenis (w takim wydaniu) ogląda się z dużą przyjemnością! I gratulacje dla użytkownika Macko18, który wieszczył zwycięstwo Urugwajczyka po kursie 15,00!
No cóż, długo wahałem się czy cokolwiek w tym meczu zagrać i w końcu się zdecydowałem - głównie z sympatii do Włocha. Nie ukrywajmy - bardzo trudno będzie o zwycięstwo, bo Cuevas to ceglany wyjadacz, poza tym wyciąga czasami takie piłki, że można się za głowę złapać. Ale nie jest zawodnikiem bez skazy, wczoraj w starciu z Giraldo miał kilka słabszych gemów serwisowych i gdyby nie gorąca głowa Kolumbijczyka, mogło dojść do 3 seta. Urugwajczyk zaimponował mi wczoraj grą w obronie i kontrami pod końcową linię, czym zmuszał do błędów niecierpliwego Santiago. Gdzie widzę dzisiaj szansę dla Włocha? Po pierwsze oczywiście w jego serwisie - jak będzie funkcjonował tak, jak w poprzednich spotkaniach, to jest duża szansa, że w którymś z setów nie zostanie przełamany, a po drugie w jego urozmaiconym stylu gry - wie kiedy zwolnić, kiedy przyspieszyć, kiedy zagrać skrót - jednym słowem potrafi wybijać z rytmu i zaskakiwać rywali. Wczoraj Kolumbijczyk doznał dość łatwej porażki w starciu z Urugwajczykiem, bo gra mocno przewidywalny tenis - granie mocno forehandem z prawej na lewą i liczenie na końcowe uderzenie. Dzisiaj w grze Włocha może działać element zaskoczenia, bo panowie z wiadomych powodów jeszcze nigdy się ze sobą nie spotkali.
Jestem pewny, że Włocha nie przytłoczy stawka i presja związana z finałem, bo wczoraj wygrał nie tylko z przeciwnikiem, ale i przede wszystkim z publicznością. Mógł zakończyć w dwóch setach, zakończył w trzech i gra dalej. Po cichu mu kibicuję, ale oczywiście o zwycięstwo będzie mega ciężko, bo jakby doszło do 3 seta, to zmęczenie turniejem Włocha i świetne przygotowanie fizyczne Urugwajczyka odegra tu znaczącą rolę. Tak czy siak - jestem pewien, że Pablo będzie musiał się trochę napocić.
Do boju Luca ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kilka słów o Berdychu. To jest fenomen czołówki rankingowej, męski odpowiednik Woźniackiej? Mniejsza oto. Co się u Berdycha zmieniło w tym sezonie po zmianie trenera? Niewiele. Zaprezentował nam w 2015 roku to co zawsze czyli... genialny występ w Doha, w finale wydawać by się mogło, że grał lepiej, ale to Ferrer wygrał w dwóch setach dzięki swojej waleczności. Z Murrayem podczas Australian Open grał pierwsze dwa sety jak równy z równym, później to był mecz do jednej &quot;bramki&quot;, chociaż cały turniej się mówiło jak to Berdych wciąga po kolei swoich przeciwników. W Rotterdamie było identycznie, przychodzi finał, pod koniec drugiego seta &quot;kontuzja mózgu&quot;, strata seta i szybkie dwa przełamania w ostatnim secie. Tyle lat się chłop kręci w okolicach nawet top 5, a nadal jak przychodzi do meczów z czołówką to w 70% lanie.

Luca Vanni - Brawo!
Z ręką na sercu przyznam, że pierwszy raz o nim usłyszałem, a on na dzień dobry gra w finale Sao Paulo.

Nishikori K. - Anderson K.
Nishikori K. ::: 1,45 ::: Pinnacle ::: 3/10
Kei wygrał ten turniej w 2014 i 2013 roku. Gra tutaj na swoim wysokim poziomie i tuż obok ATP 500 w Tokio to właśnie w Memphis upatrzył sobie turniej gdzie ma duże szanse na kolejne końcowe triumfy w ATP. Nikt z zawodników nie jest rozliczany za stracone sety, bo Japończyk tracił w każdym meczu to jednak mecz z Querreyem podsumował, że samym serwisem meczu się nie wygra i najważniejsze są wymiany.
Anderson to taka podobna wersja Sama, też lubi dobrze przyłożyć forehandem czy serwisem, ale co tu ukrywać. Nishikori ma o wiele większy wachlarz umiejętności. Spotkali się już raz w Waszyngtonie 2010 i góra był Kei. Anderson co prawda pokonał Younga, Johnsona, czy Grotha, a wszyscy byli w wysokiej formie, to jednak jak nam dzisiaj mecz Berdycha z Wawrinką pokazał, mentalność zawodnika jest najważniejsza, a tym przynajmniej w mojej opinii Japończyk bije na głowę Andersona który już nie jeden raz pokazał, że potrafi palić się psychicznie w kluczowych momentach meczu.
Wynik: 6:4 6:4 ✅
MATS WILANDER PODCZAS AUSTRALIAN OPEN POWIEDZIAŁ, ŻE WEDŁUG NIEGO TO DJOKOVIC MOŻE W TYM ROKU WYGRAĆ 4 SZLEMY.

Bardzo będzie nam Ciebie brakowało, mamy nadzieję, że wrócisz jak najszybciej do nas!
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Nishikori Kei-Anderson Kevin, 2 handicap +2.5 gemów Bet365 2.10

6:4, 6:4
⛔⛔⛔ Czas na powrót do &quot;swojego&quot; typowania
VS.


Tak na szybko bo nie mam czasu. Czas na finał w Memphis gdzie zmierzy się rozstawiona jedynka oraz dwójka turniejowa. Prawda jest taka iż Japończyk ma wiele szczęścia,że ponownie gra tutaj w finale ponieważ gdyby Querrey był bardziej stanowczy to powinien wygrać z Keiem 2:0. Tak jak pisałem dzień wcześniej, Nishikori nie jest w swojej najlepszej formie lecz czy przysłowie się sprawdzi? &quot;Prawdziwych mistrzów poznaje się po tym jak im nie idzie&quot;....bardzo możliwe lecz niekoniecznie musi tak być. Andersonowi w tym meczu bardzo siedzi serwis, stracił tylko raz podanie, z Johsonem wybronił 3 brak pointy trzema wygrywającymi serwisami no i tylko z Youngiem stracił seta gdzie później jeszcze obronił 4 break pointów. Jeśli Kevin będzie serwował tak jak przez większość tego turnieju to Kei się do niego nie dobierze. Wiadomo, że Nishikori to znacznie lepszy returner niż Groth, Johson czy Young. Zaufam tutaj &quot;uszatkowi&quot; i stawiam,że będzie walka z jego strony,a Japończyk ponownie będzie się męczył.
 
A 49

americano30

Użytkownik
Ludzie opanujcie sie jak mozna oceniac mecz na podstawie statystyk..Nischikori jak na siebie gra tutaj naprawde slabo caly turniej natomiast Anderson jest w kapitalnej dyspozycji i dzis zmiecie z kortu przeciwnika serwis akcje z glebi kortu wszystko dziala jak nalezy dostajecie promocje roku i kurs 3,25 na Andersona a gracie Nisikoriego brak mi slow

Anderson-Nishikori 1@3,25

Rano wstale i sobie zaznacze na zielono typ 100% pewny bez mozliwosci porazki wasz krol wam to mowi w koncu jestem najlepszym typerem na tej planecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom