>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rotterdam, Sao Paulo & Memphis, 09-15.02.2015

Status
Zamknięty.
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Benneteau @2,00 bet365 ZWROT
Piękny kurs zaproponowali nam oddsmakerzy na starszego z Francuzów w tym bratobojczym pojedynku. Dla mnie to właśnie Julien jest tu faworytem. Znakomicie czuje się na hali, gdzie często osiąga świetne wyniki. Rok w rok dochodzi do finału halowego turnieju w Kuala Lumpur, a 2 lata temu był też tu w finale, gdzie przegrał wprawdzie z Del Potro, ale prezentował naprawdę fantastyczny tenis. Rok temu odpadł w 1r z naszym Jerzykiem w 3 setach , ale trzeba przyznać że wtedy Janowicz miał dobra formę w hali.
W tym roku na pewno Benek liczy na dobry występ znowu, bo przygotowywał się do Rotterdamu od AO. Na początku sezonu forma przeciętna, ale też przegrywał raczej z zawodnikami w dobrej dyspozycji i przez ta przerwę jego forma powinna znacznie wzrosnąć.
Chardy to gracz, który czasem osiągnie jakiś lepszy wynik na hardzie czy w hali, ale jednak nie ma w tym reguły. Raczej nawierzchnia nie będzie mu tak sprzyjać jak Benneteau, który świetnie się na niej czuje. Forma podobnie jak u Juliena nie specjalna była i wątpię, żeby teraz bardzo wzrosła, bo Jeremy raczej nie nastawia się nigdy na ta część sezonu. Turniej w Rotterdamie ma znacznie większe znaczenie dla Benka. Dla mnie jest tu faworytem i jeżeli zagra to co potrafi na hali to zakończy ten mecz względnie szybko.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Goffin D. - Muller G.(+2 games AH) 2 @2.04 Marathon✅

Kto wygra? Bardziej z tej dwójki cenię Goffina, nie można jednak lekceważyć tego, czego dokonał Muller - odprawił na AO Bautistę Aguta i Johna Isnera, a w Sydney dotarł do półfinału. Goffin umiejętności ma, w przeszłości kilka razy na niego stawiałem. W Chennai osiągnął półfinał, w AO odpadł niestety szybko. Co ważne - Belg popełnia zdecydowanie więcej niewymuszonych błędów od rywala. Według mnie to może nawet przechylić szalę zwycięstwa na stronę Mullera. Formą zdecydowanie góruje Luksemburczyk(tak to się mówi?). Idę w jego stronę z delikatnym handi.

Dimitrov G. - Mathieu P.(+5 games AH) 2 @1.63 Marathon✅

Francuz kwalifikacje przebrnął bez problemu, nie tracąc seta. Teraz czeka go prawdziwy sprawdzian - starcie z Dimitrovem. Bułgar według mnie jednak potrafi grać lepiej niż do tej pory. Mathieu zaś notuje zwyżkę formy od Australian Open. Tam przegrał z Kohlschreiberem już w 1 rundzie wygrywając zaledwie 5 gemów. Nieco ponad 2 tygodnie później stoczył zaciętą walkę z tym samym zawodnikiem w Monthpellier - pierwszy set wygrał pewnie, drugi przegrał dopiero po TB. Miał aż 13 okazji do przełamań, wykorzystał niestety jedynie 2. Grigor jeszcze niedawno męczył się z Baghtadisem w 5 setach w Australii. Dzisiaj nie mówię że wygra Francuz, ale jest w stanie pokryć wystawiony wysoki handicap po dużym kursie.

Cuevas P. - Vesely J. 1 @1.64 Pinnacle✅

Cuevas to jest typowy gracz na cegłę. Największe sukcesy odnosi właśnie na tej nawierzchni. W zeszłym roku wygrał na niej dwa turnieje - w Umag i Bastad. Vesely jedyne co osiągał na cegle to finały challangerów, bez większych sukcesów w głównych turniejach ATP. Nie ma co kombinować, stawiam na Cuevasa.

Ramos A. - Clezar G. 1 @1.30 Marathon✅
Dodig I. - Gabashvili T. @1.44 Marathon✅
@1.87 Marathon
✅

Stawiam na zdecydowanych faworytów. Mam nadzieję, że mnie nie zawiodą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Cuevas - Vesely(+4g) 2 @ 1,66✅
Pinnacle


Wiadomo, że na mączce Cuevas jest faworytem i kursy mnie nie dziwią, lecz to nie oznacza, że młody Czech, który jest w formie nie powalczy. Serwis ma niezły, który nawet na tej nawierzchni mu pomoże, poruszać też się umie na korcie i zaatakować też potrafi. Cuevas na pewno przeważa doświadczeniem i sprytną grą, która na tej nawierzchni bardzo się przydaje, ale mimo wszystko nie ma takiej przewagi, by znieść z kortu Veselego. Gram dość bezpieczną linię, a kurs i tak dość fajny, sądzę, że warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Matkowski/Lindstedt-Rojer/Tecau
Rojer/Tecau 1.65 MarathonBet
✅✅✅✅✅
Podoba mi się ten kurs, więc już dzisiaj gram go na wtorek. Rojery to absolutna czołówka debla i nie zmienia tego AO, bo jak można było się przekonać pierwszy Wielki Szlem w kwestii gry podwójnej zawsze pokazuje jakieś niespodzianki. Dlatego też półfinał w Australii traktuję jako bardzo dobry prognostyk, bo tylko oni z Dodigami zaliczą AO jako dobry turniej, licząc czołówkę rankingu. Forma jest, więc Holender z Rumunem powinni tutaj powalczyć o obronę finału sprzed roku i co wiąże się z tym zachowanie punktów za tamto osiągnięcie. Nie są bez szans, a powiedziałbym nawet, że mogą powalczyć o poprawienie tego wyniku. W pierwszej rundzie otrzymują parę polsko-szwedzką. Przed sezonem wydawało mi się, że może to być kapitalne zestawienie. Coś na miarę pary Roberta z Klapkiem, ale już teraz wiem, że tak nie będzie. Matka w przerwie między sezonami &quot;zapuścił się&quot;. Wiadomo, że w deblu występują często starsi panowie, że nie potrzebują takich warunków, jakich wymaga singiel, ale bez przesady. Z nadwagą ciężko jest poruszać się po korcie, serwis też jest utrudniony. Dopóki Matka nie weźmie się za to, to ta para wiele nie osiągnie. Dlatego też myślę, że faworyci w tym meczu poradzą sobie, a kurs na poziomie 1.65 uważam za atrakcyjny.
Benneteau/Roger-Vasselin-Mahut/Pospisil
Over 21 1.93 MarathonBet
⛔ Szkoda Mahutów.
Podobny mecz miał miejsce na AO. Drobną różnicę robi &quot;wymiana&quot; Herberta na Pospisila, jednak nie uważam by obniżało to poziom pary, w której występuje Mahut, a wręcz go podnosi. Także zapowiada się wyrównany mecz. Para kanadyjsko-francuska będzie mocno bazowała na serwisie, Berety za to oprócz serwisu dokładają grę w wymianach, jednak nie wykluczam, że obie pary będą utrzymywały skutecznie swój serwis. Dodatkowo nie wykluczam tutaj trzech setów, co dodatkowo może mieć wpływ na mój over.
Kudla-Ginepri
Over 22 1.96 MarathonBet
⛔ Frajerstwo Robbyego nie zna granic.
Dalej buki nie doceniają Robbyego. Wczoraj w drugim secie zgwałcił faworyzowanego Russela, jednak pierwszy set był bardzo wyrównany i zakończył się w tb. Dzisiaj przewiduję podobny scenariusz, jednak bez takich rozstrzygnięć w drugiej partii, co powinno pozytywnie wpłynąć na overa. Dodatkowo mamy tutaj lepszą linię, niż u innych buków i do tego z wyższym kursem. Przykładowo inne buki dają linię 22.5 z kursem około 1.90.
Benneteau-Chardy
Over 22.5 1.95 Pinnacle
ZWROT :/
Nie widzę tutaj wyraźnego faworyta i zdecydowane zwycięstwo jednego z Trikolores mocno mnie zdziwi. Obaj panowie potrafią pograć serwisem, jak i ogólnie w ofensywie. Można się tutaj imo spodziewać jakiegoś tb, tak samo, jak 3 setów. Dlatego też stawiam na over przy takiej linii przy bardzo wygodnym kursie.
Fognini/Almagro-Knowle/Melo
Knowle/Melo 1.67 WH
Pograne w bahu po 1.72
✅✅✅✅✅
Julian/Marcelo+mączka+250-tka to idealne połączenie. To są właśnie warunki dla tej pary, co pokazywali na clayu w tamtym sezonie. Fabio wprawdzie triumfował w AO, jednak w zupełnie innych warunkach i z zupełnie innym partnerem. Niko wraca dopiero do tenisa, powinien się dalej skupiać na singlu, bo to wychodzi mu najlepiej, gdy tylko jest w swojej najwyższej formie. Osobiście czekam na kursy u innych buków, a nuż uda się złapać coś powyżej 1.7.
Querrey/Johnson-Sitak/Young
Sitak/Young 3.90 MarathonBet
✅✅✅✅✅
Jasne jest, że para Jankesów to faworyci, ale nie ma mowy o graniu na nich po jakimś marnym 1.3-1.4. Dlatego też uważam, ze bardziej zasadne jest próbowanie pójścia w stronę ich rywali, bo kurs do tego zachęca. Można próbować mecz, można próbować seta, może jakiś over, bądź tb. Sitak z DJ&#39;em to niezłe zestawienie w kwestii gry podwójnej. Donald potrafi serwować, a i zachowanie przy siatce nie jest mu obce. Szczególnie w stanach potrafił pokazać się tak w singlu, jak i w deblu. Artem za to, to rasowy deblista i przy wsparciu partnera mogą coś ugrać.

Hanescu-Kokkinakis
Over 22.5 1.96 MarathonBet✅✅✅
Kokkinakis 1.72 MarathonBet
✅✅✅
Kangur jest tutaj faworytem i nie dziwię się temu. Wprawdzie wczoraj zaliczył niełatwy mecz przeciwko utalentowanemu Broadyemu, jednak potrafił wyjść z niego zwycięsko. W miarę łatwo trzymał swój serwis, notując niezłą liczbę asów. Zdarzały mu się jednak także przestoje w grze, gdzie potrafił dać się przełamać na początku drugiej partii. Koniec końców, jednak wygrał 2-0. Hanescu za to ograł Mmoha, czyli no-name w ATP, jednak dopiero po 3 setach. Pokazuje to, że Rumun także ma przestoje w swojej grze. Jednak przy swojej normalnej grze utrzymanie serwisu nie jest dla niego czymś trudnym. Tak też powinno być w tym meczu. Spodziewam się tutaj także sporej ilości utrzymanych swoich serwisów, może nawet jakiś tb i może jakieś 3 sety. Wszystkie te czynniki będą miały wpływ na over, który tutaj stawiam, bo myślę, że warto spróbować takiej opcji.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Matosevic M. - Brown D. 2 @ 2,14 ✅
Dziwny kurs wystawili bukmacherzy na to spotkanie, nie znalazłem informacji by Brown był kontuzjowany. Matosevic w tym roku gra słabo, na AO doszedł z trudem do 2 rundy po pokonaniu w 5 setach Kudryavtseva, a potem uległ Murrayowi 3:0, od zakończenia AO nie grał i jego forma może być pewną niewiadomą. Na kortach krytych gra bardzo mało i do tego ma słaby bilans na tej nawierzchni. Brown lepiej wygląda w tym sezonie - ćwierćfinał w Doha i porażka z Ferrerem, AO porażka w 1 rundzie ale z Dimitrovem, potem prawie zwycięstwo z Janowiczem w Montpellier. Na hali grać potrafi i lubi, rozegrał w niej jakieś 8 razy więcej meczów niż Matosevic i ma dużo lepszy bilans meczów. H2H 1-0 z 2014 na korzyść Matosevica, ale grali na mączce. Biorąc to wszystko pod uwagę chyba nieco większe szanse na wygraną ma niemiecki tenisista Brown, kurs jest ciekawy, więc można popróbować.
Wynik: 4-6 4-6
Gulbis E. - Thiem D. 1 @ 1,53 ⛔
Gulbis to gracz bardzo utalentowany, ale mający spore wahania formy. Końcówkę roku 2014 i początek 2015 miał bardzo słaby. W tym roku w Auckland odpadł w 1 rundzie z późniejszym zwycięzcą turnieju Veselym 2:1, na AO w 1 rundzie poległ z Kokkinakisem 3:2 głównie dzięki bardzo wielu niewymuszonym błędom. Tak więc zanotował same porażki ostatnio, ale pozytywne jest to, że zawsze walczył do końca. Thiem również bardzo utalentowany gracz, dużo młodszy niż Gulbis, jednak w przeciwieństwie do Łotysza osiągający najlepsze wyniki na clayu niż w hali. W tym roku również słabiutko się spisywał - porażka 2:1 w Auckland ze słabym ostatnio Struffem, potem 1 runda AO i porażka 3:1 z Bautista-Agutem. Ich ostatni mecz wygrał Thiem 3:2, a było to na US Open 2014. W ubiegłbym tygodniu nie grali, więc trudno powiedzieć jak się przygotowali na ten turniej, jednak wydaje się, że za Gulbisem stoi więcej argumentów i on jest tu faworytem.
Wynik: 4-6 2-6 Nie dość, że formy brak to jeszcze brak jakiegokolwiek myślenia na korcie, momentami Gulbis wyglądał tak jakby mu nie zależało na zwycięstwie.
 
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
Bagnis - de Bakker
Bagnis @1.87
⛔ nie doceniłem de Bakkera

Tym razem finał kwalifikacji do turnieju Sao Paulo.
Typowy ziemniak Facundo Bagnis kontra Holender Thiemo de Bakker.
Argentyńczyk to jeden z tych solidnych zawodników, praktycznie nie wychylających się poza swoją ukochaną mączkę. Pyka sobie w tych challengerach z lepszym bądź gorszym skutkiem. Czasami nadarzy mu się okazja do gry właśnie w ATP i próbuje ją wykorzystać. W sumie nieźle zaczął sezon. W Bucaramandze doszedł aż do półfinału przegrywając dopiero po walce z Gimeno-Traverem. W Quito odpadł już w 1R z przyzwoitym Gonzalezem i miał kilka dni żeby przygotować się do kwalifikacji Sao Paulo. Dostał na początek jakichś miernych miejscowych - obu odprawił z kwitkiem i teraz czas na poważniejszy sprawdzian.
Thiemo zaczął sezon od turnieju w Doha. Przeszedł kwalifikacje i przegrał po zaciętym meczu z Ferrerem. Wyglądał naprawdę nieźle ale to jednak nie ten poziom. Pod koniec meczu był już wyraźnie zmęczony pojedynkiem. Myślałem że w takiej formie stać go chociaż na 1R AO ale nie dał rady i odpadł w kwali. W Quito też musiał zaczynać od kwalifikacji (jest jakiś synonim tego słowa?) ale nie przeszedł ich po porażce z Londero. W Sao Paulo trafił na troszkę bardziej rozpoznawalnych graczy niż Bagnis ale zarówno Volandri jak i Ymer to nie są spece od tej nawierzchni. Niewątpliwie Holender potrafi wygrywać na mączce ale tylko z takimi zawodnikami którzy radzą sobie tam jako tako. Z typowymi ziemniakami, takimi którzy grają 90% meczy na clayu ma już większe problemy.
H2H 2:0 dla Argentyńczyka dodatkowo jest on leworęczny co niezbyt uśmiecha się de Bakkerowi. Kurs zachęca do spróbowania.
 
kempazzo 131

kempazzo

Użytkownik
... ale zarówno Volandri jak i Ymer to nie są spece od tej nawierzchni. ...
to stwierdzenie dyskwalifikuje całą analizę, bo Volandri to spec od clay&#39;u jakich mało.. chyba że masz na myśli, że już forma nie taka, jak przed laty
 
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
to stwierdzenie dyskwalifikuje całą analizę, bo Volandri to spec od clay&#39;u jakich mało.. chyba że masz na myśli, że już forma nie taka, jak przed laty
Oczywiście forma. Przecież on na tym clayu grał naprawdę super był 25 rakietą świata. W tamtym roku jednak już bilans nawet na clayu ujemny co ostatni raz zdarzyło mu się w 99r. Źle to wyraziłem, rzeczywiście. Dzięki za uwagę! ;)
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Goffin - Muller @ 1,61 ⛔ Muller walił asy jeden za drugim, nieźle wyglądał w wymianach - zły typ.
Kort w Rotterdamie bardzo wolny jak na hard, więc Muller traci w znacznej mierze swój podstawowy atut - potężny serwis. Belg w wymianach sporo dokładniejszy, lepszy technicznie. Lubię grę reprezentanta Luksemburga, ale nie widzę tutaj dla niego większych szans na zwycięstwo.
Harrison - Krajinović @ 1,55 i 2-0 @ 2,38 ✅ ale 2-1
Ryan dobra forma w tym roku, wygrał czalka w Happy Valley, gdzie ograł m.in. Baghdatisa. Na AO mu się nie powiodło - trafił w kwalifikacjach zawsze groźnego Wayna Odesnika. Tutaj w Memphis (praktycznie jest u siebie w domu, do rodzinnego Shreveport ma ledwie 350 mil) - ograł już niezłych Buchanana i Kuzniecowa, obu w dwóch setach. Krajinović kiepskie wyniki w tym roku - dużo porażek. Z poważniejszych graczy potrafił ograć, po zaciekłym boju, tylko Ilję Bozoljaca. W Memphis ograł 2-1 sklasyfikowanego na 798. miejscu w rankingu Tiafoe i reprezentanta Zimbabwe Takanyi Garangangę.
Young - Mannarino @ 2,5 ✅ to był bet dnia, mimo kabaretu w 2 secie.
Jak dla mnie typowy mecz 50/50. Donald ma wszelkie argumenty by ograć Francuza. Kurs zachęca do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
???? ATP Sao Paulo
Blaz Rola - Nicolas Almagro
Almagro -3.5@ 1.70

Ruszamy odważnie na Almagro. Mam przeczucie, że Hiszpan pokaże tu klasę. Jeden wygrany gładko set z Rolą nie powinien stanowić dla niego problemu i na to w tym meczu liczę. Myślę, że nie zobaczymy w tym spotkaniu tie-breakow, a Cygan wygra pewnie 2-0 w setach.
buk: Rivalo
???? ATP Memphis
Marinko Matosevic - Dustin Brown
Brown (+1.5 seta)@ 1.42

Kurs może nie zachwyca, ale zdarzenie bardzo prawdopodobne. Niemiecki Jamajczyk w hali osiąga dobre wyniki, ponieważ solidnie serwuje i gra skutecznie przy siatce. Jak to zwykli myśleć Rasta, Brown ma do swoich tenisowych obowiązkowych dość luźne podejście, ale akurat w jego przypadku brak parcia na szkło może mu pomagać. Facet nie ma ciśnienia na wielkie wyniki, ma swoje stałe atuty (na każdej nawierzchni gra w ten sam sposób) i tutaj one powinny zaprocentować. Matosevica widziałem już kilka razy w tym roku. Forma fatalna, wali auty za autem, serwis nie siedzi, poruszanie po korcie marne, nie zdziwię się, jeśli Australijczyk przegra ten mecz. W dodatku indoory to raczej nie są jego ulubione korty, bo ten gracz jest po prostu zbyt mało mobilny.
buk: Rivalo
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Ivan Dodig - Teymuraz Gabashvili 1 @1,54 Pinnacle ✅


Ivan styl gry i umiejętności na hale ma bardzo dobre, jednak jakoś ostatnio tego nie pokazuje. Porażka w meczu z Granollersem wstydu nie przynosi, wiemy jak wk*rwiająco gra Hiszpan i po prostu w niektórych momentach Ivan już nie miał cierpliwości i siły grać ze ścianą, w dodatku Hiszpan bardzo umiejętnie zmieniał tempo gry, raz skrócik, raz slajsik, raz mocno i wyrzucająco - no w skrócie bardzo niewygodnie. Gaba natomiast na hali mocno średnio, pod koniec zeszłego roku porażki z Sijslingiem i Golubevem, rok temu tutaj odpadł z Kukushkinem nie ugrywając seta. Prosty styl gry Rosjanina, głównie stawia na siłę i za bardzo na korcie nie myśli i dzisiaj Dodig z łatwością powinien odprawić ruska sprytem, grą przy siatce i serwisem. 2-0 Dodig @2,33 Pinnacle też do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Cuevas P. - Vesely J.
Vesely J. ::: 2,42 ::: Pinnacle ::: 1/10 ⛔
Vesely J. +3 gemy ::: 1,73 ::: Pinnacle ::: 1/10 ✅
Vesely J. +1,5 seta ::: 1,55 ::: Pinnacle ::: 1/10
✅
Vesely z rocznika 1993 od początku tego roku prezentuje dobrą formę, nawet wygrał turniej w Auckland. Na Australian Open zatrzymał go jedynie Troicki który też był w dobrej formie bo wygrał turniej w Sydney. Teraz wracamy na ulubioną nawierzchnię Czecha więc powinien być jeszcze bardziej groźny. Cuevas co prawda lubi grać na nawierzchni ziemnej i osiąga tam swoje najlepsze rezultaty to jednak to co było rok temu to minęło. Teraz Urugwajczyk wcale nie jest taki mocny, a na przeciwko niemu stanie młody ambitny zawodnik z papierami na wielką grę.
Wynik: 6:4 3:6 7:5 ✅ @Edit: Szkoda bo niewiele zabrakło do czystego zwycięstwa. Veseley juz z przełamaniem w trzecim secie serwował po mecz, ale wyszedł jeszcze brak doświadczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Vesely z rocznika 1993 od początku tego roku prezentuje dobrą formę, nawet wygrał turniej w AucklandNa Australian Open zatrzymał go jedynie Troicki który też był w dobrej formie bo wygrał turniej w Sydney. Cuevas co prawda lubi grać na nawierzchni ziemnej i osiąga tam swoje najlepsze rezultatyto jednak to co było rok temu to minęło. Teraz Urugwajczyk wcale nie jest taki mocny
Na jakie podstawie twierdzisz, że Pablo Cuevas, który ma mnóstwo wygranych turniejów na cegle, w tym roku ma nagle przestać notować dobre wyniki? Niby dlaczego to, co było rok temu już minęło? Przegrał 2 mecze na hardzie i już &#39;&#39;nie jest taki mocny&#39;&#39;. W tamtym sezonie oglądałem jego występy w Szwecji i Chorwacji. Gość wygrał 4 challengery i 2 turnieje ATP 250 tydzień po tygodniu. Dodatkowo na swoim kontynencie jest bardzo mocny. Nie czepiam się typu, tylko jego lakonicznej argumentacji, a właściwie jej braku oraz wprowadzania innych w błąd informacjami, które nie mają żadnego przełożenia na stan faktyczny. Po raz kolejny piszesz analizę pod typ i znowu zwracam Ci uwagę, abyś się poprawił.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Hanescu - Kokkinakis @1.66 ✅
Stawiam na młodego Kangura w tym spotkaniu, całkiem nieźle zaprezentował się u siebie na Australian Open, wyrzucił Gulbisa (wprawdzie słabo grającego), 5 setów rozegrał z Grothem więc dyspozycja nie najgorsza. Korty w Memphis szybsze niż w Australii, więc serwis będzie robił większe spustoszenie, do tego całkiem niezły forehand z lekko top spinową rotacją. Backhand Australijczyka trochę słabszy, często obiega i gra inside-out. Całkiem nieźle wygląda też w grze na małe kara i przy technicznych zagraniach mimo tego, że jest dość wysoki. Na pewno chłopak z ogromnym potencjałem na czołówkę w ciągu kilku lat.
Hanescu jest postacią dobrze znaną wśród wszystkich, nie wiem co można więcej o nim napisać ponad to co wszyscy wiedzą. Mówi się, że to typowy ziemniak, najwięcej gra na clayu. Kilka tytułów ATP na koncie, wszystko na ziemii. Faktycznie mączka sprzyja jego grze, gra dużo rotowanych piłek, na pewno Australijczyk będzie stroną podejmującą większe ryzyko i będzie starał się zepchać Victora. Nie ma takiej dziury na backhandzie jak Kokkinakis, całkiem fajnie ułożony jednoręczny pod względem technicznym, natomiast dużo UE z tej strony. Na obecną chwilę to Australijczyk jest lepszym zawodnikiem i po takim kursie warto pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
D 706

don1

Użytkownik
Dobrze prawią znawcy.Że dostał Cuevas na hardzie od Bachingera to nic nie znaczy. Na Clayu zobaczymy na co go stać. Bo na tej nawierzchni jest zdecydowanie najlepszy. Lekkim faworytem jest dla Urus. Ale dla mnie no bet ten mecz. Vesely ogórkiem nie jest. Powinno być wyrównane widowisko ???? Piona
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Lacko - Karlović(-1,5s) 2 @ 1,72✅
Unibet


Kurs przyjemny i myślę, że nie ma co wybrzydzać. Karlović marka znana, bardzo dobry serwis, do tego dobry forehand i przy siatce również gra dobrze. Jego rywal to Lukas Laćko, który totalnie się zbłaźnił w Zagrzebiu, gdzie grał fatalnie i dostał 2 szybkie sety z Berankisem. Bardzo dużo niewymuszonych błędów to od lat charakterystyka tego zawodnika, do tego z regularnością serwisu jest u niego na bakier, stąd też mój typ. Jedynie w poruszaniu się po korcie jest lepszy od Ivo i moim zdaniem nie ma co szukać w tym starciu.
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
ATP Rotterdam - Round of 32
Sousa - Simon
Sousa + 1,5 seta @ 1,833 ✅
Pinnacle


Na Hali w Rotterdamie w pierwszej rundzie turnieju ATP 500 spotykają się Portugalczyk Sousa i Francuz Simon. Oboje bez presji i bez punktów rankingowych do obrony. Sousa czuje się dobrze zarówno w obrębie linii końcowej, jak i przy siatce, Simon woli raczej okolice linii końcowej. Jeśli chodzi o serwis to Sousa mimo faktu, iż jest raczej ceglarzem, potrafi niejednokrotnie poczęstować rywala wyrzucającym podaniem - sprytnym, niekoniecznie szybkim, ale jednocześnie trudnym bądź niemożliwym do odbioru. Francuz z kolei opiera grę głównie na wymianach, jego serwis nie powinien sprawić Sousie problemów w odbiorze. Co do psychiki tym razem na korcie powinna panować regularność, chociaż Sousa dość często w obliczu nieudanych zagrań bądź kontrowersyjnych decyzji arbitrów traci nerwy. Tym razem zawodnicy będą mogli skorzystać z challenge&#39;ów, więc czynnik sędziowski zostanie znacząco zredukowany, a nawet jeśli Sousa się emocjonalnie rozreguluje, to szybko się zresetuje i wróci do optymalnej dyspozycji. Jeżeli chodzi o ostatnie występy, obydwaj panowie zostali wyrzuceni z turnieju w Montpellier przez Jurka Janowicza. Na antypodach obydwoje oblali zaś egzaminy z gry ze ścisłą czołówką ATP - Sousa z Murrayem (raczej jednostronnie), a Simon z Ferrerem (nie bez walki), meldując się solidarnie w 3 rundzie AO. W tym sezonie jednak to Sousa ma w swoim dorobku ciekawsze trofea, jak chociażby zwycięstwo z Kohlschreiberem w Montpellier.

Mecz wg mnie będzie wyrównany - waleczność Portugalczyka i jego atuty opisane wyżej przemawiają za tym, że w tym spotkaniu Francuz będzie musiał się bardzo napracować, aby wyeliminować Sousę, a niewykluczone, że sam zostanie odesłany do domu.

jozzy22 dzięki ;)

Wynik: 7-5, 3-6, 2-6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Granollers-Pujol M. - Stakhovsky S.
Granollers-Pujol M. ::: 1,67 ::: Pinnacle ::: 3/10
Granollers-Pujol w ATP Zagrzeb 250 doszedł do półfinału turnieju pokonując po drodze gospodarza turnieju Dodiga Ivana który od lat gra swój dobry tenis podczas tego turnieju, Sijsling również zaprezentował się na świetnym poziomie podczas tego turnieju. Hiszpan odpadł z Seppim, ale dwa razy w setach wychodził na prowadzenie w meczu. Myślę, że z tygodnia na tydzień jego dobra forma nie spadnie tak szybko.
Stakhovsky od początku tego sezonu gra bardzo przeciętnie i dosłownie nic nie przemawia za nim w tym spotkaniu.
W Zagrzebiu pokonał jedynie młodego Corica, a w następnej rundzie wygrał zaledwie 3 gemy z Youzhnym tyle samo co z Djokovicem w Doha na początku sezonu. Ukrainiec jeszcze przegrał z Juanem Martinem del Potro w Sydney, pierwsza runda turnieju. Argentyńczyk chyba niedługo zakończy karierę tak jak Robin Soderling.
Wynik: 2:6 (7)6:7 ⛔
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Berdych T. - Kamke T. CS: 2:0 @1.30 Marathon✅

Czy niedawny półfinalista Australian Open powinien oddać seta zawodnikowi, który odpadł w kwalifikacjach, ale jest tutaj jedynie dzięki rezygnacji Jerzego Janowicza. Stawiam tutaj na szybkie 2:0 dla Czecha, który zresztą broni punktów za ubiegłoroczny triumf w tym turnieju.

Lacko L. - Karlovic I. 2 @1.23 Marathon✅

Chorwat tego meczu na pewno nie odpuści. Broni punktów za ubiegłoroczny finał. W tym roku doszedł już np. do półfinału w Doha. Co prawda później nie szło mu zbyt dobrze, ale akurat z Lacko powinien sobie poradzić. Jest to gracz, który już od jakiegoś czasu nic dobrego nie pokazuje. Ivo tak na dobrą sprawę powinien załatwić sprawę samym serwisem.

Te dwa zakłady gram razem. @1.60

Sousa J.(+4 games) - Simon G. 1 @1.79 Pinnacle⛔
A po pierwszym secie już prawie księgowałem.. trudno, są jeszcze inne zakłady

Wchodzę w handi na Sousę bez chwili zastanowienia. Portugalczyk ostatnio zaprezentował się z dobrej strony w Monthpellier, gdzie doszedł do półfinału i pokonał m.in. Kohlschreibera. Na Australian Open doszedł do 3 rundy odpadając z późniejszym finalistą Andym Murrayem. Simon ten rok zaczął kiepsko. W Brisbane porażka z Duckworthem w pierwszej rundzie, na AO odpadł z Ferrerem a w swojej rodzinnej Francji uległ gładko Jurkowi Janowiczowi. Warto zaryzykować i postawić coś w stronę Sousy, Simon nie jest w najwyższej formie i dzisiaj ciężko będzie mu wygrać.

Bagnis F. - Delbonis F. 2 @1.57 Betsafe⛔

Delbonis broni tutaj punktów za ubiegłoroczny triumf. Jak wiadomo, cegła to jest nawierzchnia, która mu najbardziej odpowiada. W zeszłym roku właśnie wygrana w Sao Paulo, półfinał w Casablance, finał w Nicei czy ćwierćfinał w Stuttgarcie to jego największe sukcesy. Teraz póki co bez meczu na cegle, ale przeciwnika ma takiego, którego powinien pokonać. Bagnisa tutaj już mogło nie być, gdyż przegrał w kwalifikacjach z De Bakkerem. Jest to gracz typowo challengerowy, zazwyczaj w takich turniejach bierze udział. A i tam różnie mu się wiedzie, raz lepiej a raz gorzej. Dzisiaj faworytem jest Delbonis i bez wahania stawiam na jego wygraną.

Monaco J. - De Bakker T. 1 @1.67 WH⛔

Faworytem według bukmacherów jest Argentyńczyk i nie może to dziwić. Jest on o wiele bardziej utytułowany niż rywal. A cegła to chyba jego ulubiona nawierzchnia. W zeszłym sezonie to na niej odnosił najlepsze wyniki: finał w Gstaad, półfinał w Kitzbuhel a w Brazylii ćwierćfinał. Teraz broni punktów i już w 1 rundzie dostaje kwalifikanta. De Bakker jedyne co osiągnął na cegle to parę zwycięstw w challangerach i tyle. Dzisiaj jeśli dałby radę zwyciężyć, moglibyśmy mówić o niespodziance.

Sijsling I. - Tomic B. CS: 0:2 @1.99 Marathon⛔

Obaj zawodnicy niedawno mierzyli się ze sobą i górą był Tomic, ktory oddał Igorowi jedynie 3 gemy. Co prawda Australijczyk grał u siebie, ale według mnie dzisiaj nie powinien mieć problemów z Holendrem. Sijsling od dłuższego czasu nie potrafi wygrać na hardzie z nikim wyżej notowanym od siebie. Praktycznie wszystkie turnieje kończy już w 1 lub 2 rundzie. Młody Kangur zaś uznawany jest za młody talent, który może niedługo eksplodować. W tym roku na AO doszedł do 4 rundy odsyłając do domu m.in. Kohlschreibera czy Grotha. Uległ dopiero znakomitemu Berdychowi. Dla porównania Sijsling poległ już w 1 rundzie z Berankisem. Dzisiaj spodziewam się szybkiego 2:0 dla Tomica.

Lu Y.H. - Groth S. 2 @2.02 Marathon✅

Dla mnie kursy lekko niezrozumiałe. Spodziewałem się większego faworyzowania Australijczyka. Jest to zawodnik o bardzo mocnym serwisie, swoje podania będzie zapewne często kończył asami. Na AO 3 runda i wygrane z Krajinoviciem oraz Kokkinakisem, w Brisbane ćwierćfinał i porażka po zaciętym meczu z Raoniciem. Sam złapał wiatr w żagle i będzie chciał to wykorzystać. Lu w tym roku 3 wygrane, ale nie biorę tego pod uwagę. Pokonywał Monaco, Ramosa-Vinolasa czyli typowych ziemniaków. Dzisiaj Sam załatwi sprawę serwisem i powinien pewnie zwyciężyć.

Kiepski dzień, ale zdarzają się i takie. Tym razem ⛔ ale teraz pora na dokładniejszą analizę i oby po wygraną. Przyznam, że wczorajszy dzień mi trochę zamydlił oczy i liczyłem, że wszystko co wytypuję będzie siadać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Odradzam grę na Monaco. Oglądałem wczoraj De Bakkera z Bagnisem i Holender grał naprawdę znakomicie . Dobry serwis, solidna gra z głębi kortu i mało głupich błędów. Monaco to duża niewiadoma jeżeli chodzi o formę . Kurs niewarty gry. Ze swojej strony polecam Granollersa , DelBonisa i Jurgena Zoppa (chall w bergamo). Analiz nie bedzie bo pisze z tel.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom