>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Rotterdam, San Jose & Sao Paulo, 11-17.02.2013

Status
Zamknięty.
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Analiza wg mnie zdecydowanie &quot;pod typ&quot; - zero obiektywizmu.
Llodra faktycznie może zagrał z Paire troche słabiej, ale moim zdaniem było to spowodowane dyspozycją dnia. Llodra popełniał błedy przy siatce, które żadko mu się zdarzają i raczej dwa razy pod rząd takiego słabego spotkania nie zagra... Widać było w meczu z Paire, że mu bardzo zależało ale po prostu nie szło od drugiego seta...
Obiektywnie to Benek jest chwilowo w lepszej dyspozycji, odpadł w ćwierćfinale, bo trafił na świetnego Gasqueta. Wygrana Llodry z Tipsą owszem, może robić wrażenie, tyle że Serb słynie z tego, że &quot;gra jak mu się chce&quot;. Michael grał nieźle z De Schepperem, ale Benek to całkiem inna klasa i jeśli Llodra szybko nie poprawi swojej gry z meczu z Paire to po prostu to przegra.

&quot;W takim wieku mimo ciągłego utrzymywania dobrej kondycji wypoczynek jest dosyć istotnym czynnikiem, więc powinno to korzystnie wpłynąć na powodzenie typu.&quot; - Benek rok zaledwie młodszy od Llodry :cool:
Chodziło mi zarówno o Benka jak i o Llodrę, nigdzie nie piszę, że to nie dotyczy Juliena.


To są zawodowcy i są przecież całe życie przygotowywani do wysiłku, więc śmieszą mnie wpisy w stylu że jeden koleś grał jeden mecz więcej to już na pewno nie będzie miał siły ...
Nie piszę, że nie będzie miał siły, nawet wspomniałem, że &quot;mimo ciągłego utrzymywania dobrej kondycji wypoczynek jest dosyć istotnym czynnikiem&quot;, ale nie na tym opieram swój typ.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Benneteau J. - Llodra M. @1.65
(...) W jutrzejszym meczu bardziej wypoczęty Julien powinien sobie poradzić z Michaelem, który parę dni dłużej grał w Montpellier. W takim wieku mimo ciągłego utrzymywania dobrej kondycji wypoczynek jest dosyć istotnym czynnikiem, więc powinno to korzystnie wpłynąć na powodzenie typu.
Pogrubiony tekst, jak już pisałem, nie jest prawdą więc może skomentujesz to ??? Jeszcze piszesz, że na tym nie opierasz swojego typu, więc po co piszesz, że &quot; powinno to korzystnie wpłynąć na powodzenie typu.&quot; ??
Sam sobie zaprzeczasz próbując wyjść z sytuacji ...
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ATP Sao Paulo
Spotkanie: Gimeno-Traver D.- Volandri F.
Typ: Volandri F.
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzisiaj na godzinę 20 zaplanowane jest spotkanie 1 rundy turnieju ATP w Sao Paulo w którym to Hiszpan Gimeno-Traver spotka się z Wlochem Volandrim. Lekkim faworytem bukmacherów jest Hiszpan, ja jednak w tym spotkaniu oddam swój typ na Włocha. Po pierwsze Włochowi bardziej na pewno będzie zależeć na tym spotkaniu jak i na całym turnieju, gdyż broni on tutaj finału z zeszłego roku, w którym to uległ Almagro, jednak po fajnej walce 1-2 w setach. Co jeśli chodzi o formę obu panów. Jeśli chodzi o Volandriego to w sumie jest to wielka niewiadoma. Grał jedynie w Australian Open gdzie odpadł w pierwszej rundzie z Simonem 3-1, a w poprzednim turnieju występował w turnieju w Chile, gdzie w pierwszej rundzie uporał się z L. Mayerem 2-0, jednak w kolejnej odpadł już z Ramosem po walce 1-2. Gimeno w tym sezonie odpadł w pierwszej rundzie turnieju w Doha, 2 runda w Auckland i Australian Open, i 3 runda w poprzednim tygodniu również w turnieju w Chile. Moim zdaniem spotkanie możę być naprawdę wyrównane i być może zobaczymy nawet 3 sety. Ja jednak większe szanse daję właśnie Włochowi.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis- ATP Sao Paulo
Spotkanie: Gimeno-Traver D.- Volandri F.
Typ: Volandri F.
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzisiaj na godzinę 20 zaplanowane jest spotkanie 1 rundy turnieju ATP w Sao Paulo w którym to Hiszpan Gimeno-Traver spotka się z Wlochem Volandrim. Lekkim faworytem bukmacherów jest Hiszpan, ja jednak w tym spotkaniu oddam swój typ na Włocha. Po pierwsze Włochowi bardziej na pewno będzie zależeć na tym spotkaniu jak i na całym turnieju, gdyż broni on tutaj finału z zeszłego roku, w którym to uległ Almagro, jednak po fajnej walce 1-2 w setach. Co jeśli chodzi o formę obu panów. Jeśli chodzi o Volandriego to w sumie jest to wielka niewiadoma. Grał jedynie w Australian Open gdzie odpadł w pierwszej rundzie z Simonem 3-1, a w poprzednim turnieju występował w turnieju w Chile, gdzie w pierwszej rundzie uporał się z L. Mayerem 2-0, jednak w kolejnej odpadł już z Ramosem po walce 1-2. Gimeno w tym sezonie odpadł w pierwszej rundzie turnieju w Doha, 2 runda w Auckland i Australian Open, i 3 runda w poprzednim tygodniu również w turnieju w Chile. Moim zdaniem spotkanie możę być naprawdę wyrównane i być może zobaczymy nawet 3 sety. Ja jednak większe szanse daję właśnie Włochowi.
Oj oj oj, uważałbym tutaj z typem na Volandriego ... Gimeno-Traver prezentował się ostatnio na CLAYu całkiem fajnie, Nadal nawet się z nim trochę pomęczył i wcale tak łatwo Włochowi dziś nie będzie, powiem więcej - może przegrać dość gładko Volandrii... Na pewno powalczy, bo jak pisałeś ma sporo punktów do obrony ale przecież wcale nie musi ich obronić ???? H2H na korzyść Hiszpana ... Dla mnie ciężki strasznie BET ale jak miałbym wybierać to zagrałbym na Hiszpana.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Analiza wg mnie zdecydowanie &quot;pod typ&quot; - zero obiektywizmu.
Llodra faktycznie może zagrał z Paire troche słabiej, ale moim zdaniem było to spowodowane dyspozycją dnia. Llodra popełniał błedy przy siatce, które żadko mu się zdarzają i raczej dwa razy pod rząd takiego słabego spotkania nie zagra... Widać było w meczu z Paire, że mu bardzo zależało ale po prostu nie szło od drugiego seta...
&quot; W jutrzejszym meczu bardziej wypoczęty Julien powinien sobie poradzić z Michaelem, który parę dni dłużej grał w Montpellier.&quot; - dokładnie jeden dzień Llodra grał dłużej, więc bez przesady ... To są zawodowcy i są przecież całe życie przygotowywani do wysiłku, więc śmieszą mnie wpisy w stylu że jeden koleś grał jeden mecz więcej to już na pewno nie będzie miał siły ...

&quot;W takim wieku mimo ciągłego utrzymywania dobrej kondycji wypoczynek jest dosyć istotnym czynnikiem, więc powinno to korzystnie wpłynąć na powodzenie typu.&quot; - Benek rok zaledwie młodszy od Llodry :cool:

Jak dla mnie to mecz będzie bardzo wyrównany i o końcowym wyniku mogą decydować niuanse, ja jednak bym się bardziej przychylał do typu na WIN Llodry (kursy lecą w dół na Llodre) :
???? Julien Benneteau - Michael Llodra dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2.00
Stawka: 50j | Do wygrania: 50j
Expekt
I po co mącisz w dziale? Takie teksty jak ten co zaznaczyłem na czerwono strasznie prowokują i niszczą atmosferę. Chcesz zdyskredytować kolegę i pokazać się na forum? Masz inne zdanie to napisz kulturalnie: &quot;Wiesz Kasztanowy myślę, że nie trzeba przywiązywać zbyt dużej uwagi do tego ze Llodra gral dłużej w Motpellier&quot;. Dochodzi wtedy do konstruktywnej dyskusji na temat typu, a nie do utarczek słownych pomiędzy Wami...
Po za tym sam nic nie wniosłeś do tematu. Tylko gdybasz:
&quot;raczej dwa razy pod rząd takiego słabego spotkania nie zagra...&quot;
&quot;moim zdaniem było to spowodowane dyspozycją dnia&quot;
&quot;Widać było w meczu z Paire, że mu bardzo zależało ale po prostu nie szło od drugiego seta...&quot;
Teraz tez może mu bardzo zależeć, ale forma może być słaba i przegra..
A co do Twojej teorii, że &quot;To są zawodowcy i są przecież całe życie przygotowywani do wysiłku&quot;
Zbliża się mecz Real Madryt- Manchester United. Sir Alex Ferguson po raz kolejny zwraca uwagę na problem terminarza spotkań. Jeden dzień odpoczynku mniej w piłce ma duże znaczenie. A zauważ, że możesz rotować składem, dokonywać zmian, do przerwy z Evertonem było 2-0 to drugą połowę United mogli sobie troszkę odpuścić, a mimo to niecałe 24 h odpoczynku więcej ma znaczenie.
Popatrz na Boston Celtics. Zagrali 3 dogrywki z Denver a na drugi dzień wtopa ze słabiutkimi Bobcats, z którymi &quot;każdy&quot; wygrywa, a do Bostonu nie ma ich nawet co porównywać. Patrząc Twoim tokiem myślenia nikt nie jest przygotowany do wisiłku równie dobrze jak koszykarze NBA i Boston powinien ich zbić, a tu nienajświeższy Boston zdekoncentrował się w końcówce i po meczu.
I to sporty drużynowe, nie mówie już nawet o indywidualnych.
Co do meczu Benka z Llodrą nie mam zdania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Pogrubiony tekst, jak już pisałem, nie jest prawdą więc może skomentujesz to ??? Jeszcze piszesz, że na tym nie opierasz swojego typu, więc po co piszesz, że &quot; powinno to korzystnie wpłynąć na powodzenie typu.&quot; ??

Sam sobie zaprzeczasz próbując wyjść z sytuacji ...
Nie chcę tutaj szukać jakiejś napinki, choć widzę że na tym Ci zależy, ale masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem. To że zmęczenie &quot;powinno korzystnie wpłynąć na powodzenie typu&quot; nie znaczy, że jest to główny argument dla którego gram to spotkanie. Przytoczyłem ten fakt, dla Ciebie może trochę mniej istotny, dla innych bardziej, jednak nigdzie nie napisałem, że Llodra zmęczony to Benek to wygra. Mówiąc, że nie na tym opieram swój typ, mam na myśli to, że przytoczony argument nie jest tym, dla którego gram to spotkanie, tylko po prostu wartym wspomnienia faktem, który może wpłynąć na wynik meczu. Czepiasz się strasznie i przytaczasz wyjęte z kontekstu zdania. Peace
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
I po co mącisz w dziale? Takie teksty jak ten co zaznaczyłem na czerwono strasznie prowokują i niszczą atmosferę. Chcesz zdyskredytować kolegę i pokazać się na forum? Masz inne zdanie to napisz kulturalnie: &quot;Wiesz Kasztanowy myślę, że nie trzeba przywiązywać zbyt dużej uwagi do tego ze Llodra gral dłużej w Motpellier&quot;. Dochodzi wtedy do konstruktywnej dyskusji na temat typu, a nie do utarczek słownych pomiędzy Wami...
Po za tym sam nic nie wniosłeś do tematu. Tylko gdybasz:
&quot;raczej dwa razy pod rząd takiego słabego spotkania nie zagra...&quot;
&quot;moim zdaniem było to spowodowane dyspozycją dnia&quot;
&quot;Widać było w meczu z Paire, że mu bardzo zależało ale po prostu nie szło od drugiego seta...&quot;
Teraz tez może mu bardzo zależeć, ale forma może być słaba i przegra..
A co do Twojej teorii, że &quot;To są zawodowcy i są przecież całe życie przygotowywani do wysiłku&quot;
Zbliża się mecz Real Madryt- Manchester United. Sir Alex Ferguson po raz kolejny zwraca uwagę na problem terminarza spotkań. Jeden dzień odpoczynku mniej w piłce ma duże znaczenie. A zauważ, że możesz rotować składem, dokonywać zmian, do przerwy z Evertonem było 2-0 to drugą połowę United mogli sobie troszkę odpuścić, a mimo to niecałe 24 h odpoczynku więcej ma znaczenie.
Popatrz na Boston Celtics. Zagrali 3 dogrywki z Denver a na drugi dzień wtopa ze słabiutkimi Bobcats, z którymi &quot;każdy&quot; wygrywa, a do Bostonu nie ma ich nawet co porównywać. Patrząc Twoim tokiem myślenia nikt nie jest przygotowany do wisiłku równie dobrze jak koszykarze NBA i Boston powinien ich zbić, a tu nienajświeższy Boston zdekoncentrował się w końcówce i po meczu.
I to sporty drużynowe, nie mówie już nawet o indywidualnych.
Co do meczu Benka z Llodrą nie mam zdania.
No moim zdaniem jednak wnoszę coś do tematu, bo piszę własne zdanie na temat danego meczu zestawiając plusy i minusy (na pewno zawsze racji nie mam ale też za często w TENISIE się nie mylę)... Za to Ty nic do tematu i meczu Llodry i Benka nie wniosłeś pisząc : &quot;Co do meczu Benka z Llodrą nie mam zdania.&quot; :;/:
Napisałem wcześniej userowi KASZTANOWY w taki sposób, bo po prostu pisze nieprawdę i nie potrafi przyznać się do błędu, który każdemu przecież może się zdarzyć... Jeżeli natomiast ktoś swoją analizę opiera na nieprawdziwych informacjach (przyp. KASZTANOWY napisał &quot;Julien powinien sobie poradzić z Michaelem, który parę dni dłużej grał w Montpellier&quot;) to mnie po prostu śmieszy i już ...

Jak mamy wprowadzać żetelne i fachowe analizy to przecież nie możemy opierać ich na kłamstwach ...
To wszystko co chciałem w tym temacie napisać i po raz kolejny pokazać co mi się nie podobało w analizie poprzednika... Myślę, że rozmowy faktycznie nie ma co dalej ciągnąć a lepiej np. opisać inny mecz ???? Przykładowo taki :

???? E. Gulbis vs R. Haase dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2.240
Stawka: 50j | Do wygrania: 62j
PinnacleSports

 
roy. 187

roy.

Forum VIP
MFL bardzo dobre podsumowanie. Nie wiem gdzie ty kubamajcher widzisz zero obiektywizmu w poscie kasztanowego. Spojrz lepiej na swoje posty najpierw a pozniej oceniaj innych. Dla mnie kasztanowy jak najbardziej trafnie ocenil obu panow i popieram typ jak i analize. Nie wiem co wiecej mialby tam dodac? A tak na marginesie to chyba nie wiesz co to jest analiza pod typ. Zreszta nie raz w ostatnich turniejach mialem skomentowac twoje &quot;analizy&quot; ale sie wstrzymalem.
PS. Popracuj nad ortografia
By nie zasmiecac nie potrzebnie szybki typ ode mnie na jutro:
Karlo - Johnson over 23.5 @1.57

Mysle, ze bet wlasnie taka linie wystawi patrzac na to, ze inni bukmacherzy wystawiaja linie od 24.5 wzwyz a bet jak wiadomo linie zaniza. Bardzo bym sie zdziwil oczywiscie pozytywnie gdyby wystawili linie 22.5 ale szanse za praktycznie zerowe. Tak czy owak nawet 24.5 powinna wejsc spokojnie. Co do typu, zreszta co tu analizowac - kazdy kto staje na przeciwko KArlovica jest w stanie dac over ... na przeciwko siebie stana 2 wieze. Karlo ostatnio pokazal sie naprawde z dobrej strony na wlasnym podworku. Serwis siedzial mu swietnie, ani razu nie polamal go Dima i wygral z nim po 2tb a nastepnie takze rozegral 2tb z Dodigiem ale tu niestety 2 razy zostal przelamany. Nie zdziwilbym sie jakbysmy tutaj ujrzeli takze ze 2tb w meczu. Johnson serwis posiada solidny, do tego pomoc w postaci kibicow moze argumentem za moim typem nie jest zbyt mocnym ale zawsze cos. Bardzooo sie zdziwie jesli nie ujrzymy tutaj overa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
No i się Llodra wycofał, czyli jednak &quot;wpisy w stylu że jeden koleś grał jeden mecz więcej to już na pewno nie będzie miał siły ...&quot; akurat były dość uzasadnione ;) Pozdrówka
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
PS. Popracuj nad ortografia

By nie zasmiecac nie potrzebnie szybki typ ode mnie na jutro
Przyganiał kocioł garnkowi :]
Ode mnie typ Berlocq -3,5g 1,80 Betfair ✅✅✅ 6-3 6-4
Panowie grali ze sobą niedawno i Kuznetsov został zmieciony z powierzchni kortu. Carlos niezła forma, w Chile przegrał dopiero z Zeballosem. Zarówno Andrey jak i Carlos najlepiej czują się nawierzchni ziemnej, ale forma Rosjanina zdecydowanie nie pozwala obecnie osiągać dobrych wyników (wyjątkiem wygrana z Monaco, ale na nawierzchni twardej w Melbourne) H2h 2-0 dla Argentyńczyka: 6-1 6-1 oraz 6-1 6-2.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Verdasco F. - Smyczek T. @1.40 (Pinnacle) ⛔ 3:6, 3:6
Biorę ten kurs, póki jeszcze stoi, bo zapewne będą spadki. Fernando sezon 2013 zaczął średnio, w Sydney porażka w I rundzie z Istominem, wcześniej słabe występy w Hopman Cup. Na Australian Open miał jakby nie patrzeć dość trudną drabinkę, bo już w I rundzie Goffin, później groźny Malisse, a koniec w III rundzie Anderson i porażka 3:2, choć prowadził 2:1 w setach i na początku TB seta IV zdobył mini-brejka. Dyspozycja Hiszpana zatem dość niezła, porażka z zawodnikiem z RPA ujmy nie przynosi. Po Australii Fernando nie grał już żadnego meczu, więc miał prawie miesięczną przerwę. Verdasco lubi tu grać, w 2011 roku osiągnął finał, po drodze pokonując m.in. JMDP, w 2010 roku wygrał w finale z Roddickiem. Na 10 meczów w San Jose przegrał tylko raz właśnie w 2011 w finale z Raonicem. Smyczek wprawdzie gra u siebie, jednak nie sądzę, by w meczu z Hiszpanem miał coś do powiedzenia. Tutaj musiał przebijać się przez 3 rundy kwalifikacji, a w ostatniej był blisko porażki z 245 w rankingu Chvojką. Nie widzę innej możliwości niż zwycięstwo Fernando.
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Marach O./Zeballos H. - Dlouhy L./Sa A. 1 @ 1.80 Bet365 ✅
Nie mam pojęcia dlaczego kurs idzie w górę. Za moim typem przemawiają dwa aspekty: forma Zeballosa oraz ogranie Maracha i Zeballosa. Czuję szybkie 2:0 ✅. Jedyne co mnie martwi to fakt, że Zeballos grał jeszcze przedwczoraj wieczorem w Chile i to bardzo ciężkie spotkanie... Jednakże, Debel nie jest aż tak wymagający kondycyjnie dlatego sądzę, że raczej nie będzie odpuszczania. Do tego Zeballos może mieć chrapkę na jeszcze jedno spotkanie z Nadalem i pokazanie, że wynik ostatniego meczu nie był przypadkiem, a potwierdzeniem dobrej formy tego zawodnika.
Ramirez-H.R./Robredo T. - Peya A./Soares B. 2 @ 1.44 Bet365 ✅
Typowany przeze mnie debel to starzy wyjadacze i ich nikomu nie trzeba przedstawiać, wiedzą co zrobić żeby napsuć przeciwnikowi krwi i nie odpuszczają nikomu i nigdzie. Natomiast Ramirez i Robredo, grają ze sobą od tygodnia, ich wspólna przygoda deblowa zaczęła się w Chile, gdzie pokonali jakieś rybki, a potem ulegli parze Sa A./Kuznetsov A. 2:0, ani razu nie przełamując przeciwników. Robredo w singlu przegrał już swój mecz z Bolellim - w żadnym momencie meczu nie stanowił zagrożenia dla przeciwnika. Natomiast Ramirez będzie grać swój mecz już jutro, dlatego może się trochę oszczędzać przed jutrzejszym spotkaniem. Tutaj też widzę, szybkie 2:0 dla Peya i Soaresa. ✅
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Kavcic - Hewitt @ 2,91; ⛔
Kavcic 2-0 @ 5,42
Widzę, że magia nazwiska Hewitt nadal działa na bukmacherów. Kurs na Lleytona, który delikatnie mówiąc, jest po drugiej stronie rzeki, zdecydowanie zaniżony. Kavcic ograł już Australijczyka dwukrotnie, raz w Winston-Salem, raz w Paryżu. Duże value.
edit://// ciężko to nawet wyrazić słowami,
wystarczy spojrzeć na historię setów 6-3 *3-1 40-0; po drodze 3 bp i set w plecy
trzeci set 3-1* 40-15 i wtopa, rzecz jasna po tie-breaku... http://www.flashscore.com/match/6ZSj7nA2/#match-summary
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
B.Becker s R. Harrison
Typ:2
Unibet
1,45
Na przełamanie po kiepskim dniu. Ameykanin gra u siebie, ma większy potencjał i znacznie lepszy sezon niż Niemiec. W tym roku na 9 spotkań przegrał tylko : z Djoko na AO, z Bennetau w Sydney (to był jego 6. mecz w tym turnieju) i z Robredo (po sylwestrze ???? . Becker ostatnio pod krechą - przegrał z Dodigiem w Zagrzebiu, wcześniej ze Struffem na turnieju w Niemczech. Grali już ze sobą w lipcu i sierpniu 2012. W lipcu Becker skreczował, a miesiąc później gdy kurs był taki sam jak dzisiaj na obu graczy - w trakcie US OPEN było 3:0 dla Amerykanina.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Sao Paulo
???? Zeballos H. - Capdeville P. 7:6(5) 0:6 0:3 ⛔
1,50 Bet-at-home
Horacio Zeballos jest w super formie i w tym meczu wszystko znowu wskazuje na niego, oprócz dwóch powodów:
- Jest to 1 runda turnieju
- Argentyńczyk &quot;może&quot; być zmęczony
Ale ja osobiście tymi dwoma powodami się nie sugeruję. Horacio ostatnio wygrał turniej w Chile, a w finale pokonał Rafaela Nadala w 3 setach. Nie bez powodu wygrał cały turniej pokonując po drodze będącego w formie Carlosa Berlocqa, zawsze groźnego na mączce Alberta Ramosa i lubiącego korty ziemne Pablo Andujara.
W finale to co zaprezentował z Rafą to tenisowy majstersztyk. Horacio grał na dużym ryzyku, ale to się opłaciło. Piłki w linię wchodziły, grał bardzo mocno, trzymał swoje podanie, podcięciami piłki nie dał najmniejszych szans Hiszpanowi do ich dobiegnięcia. Przyjemnie się to wszystko oglądało.
Argentyńczyk notuje passę 4 zwycięstw pod rząd na różnych turniejach. Jedynie na Australian Open odpadł niestety w 1 rundzie z Andreasem Seppim.
H2H 3:1 dla naszego faworyta, jedynie raz wygrał Paul Capdeville, ale to było bardzo dawno bo w 2007 roku. Zwycięstwa Argentyńczyka były dość niedawno, bo dwa pod koniec roku 2012 i jedno z 2011. Może i Argentyńczyk często gra tie-breki, ale sądząc po wygranych pokazuje w nich żelazne nerwy niczym Djokovic. Powodzenia!
Spadki kursów:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 14

mrbork

Użytkownik
Seppi - Bachinger 2 3.75 bet365
Andreas może i broni punktów z przed roku, ale ja tutaj widzę walkę pisanymi wielkimi literami. Matthias nie przyjechał do Holandii by przejść kwalifikacje. Dla mnie forma Włocha jest jednak zagadką. Dwukrotnie grał już na tym korcie, dwudniowy odpoczynek, myślę, że kurs zdecydowanie za wysoki na Niemca. Brałbym.
Verdasco - Smyczek 1 1.40 bet365
Smyczek zero stabilności, mnóstwo niewymuszonych błędów w kwalifikacjach. W moich oczach to konkretny.. challengerowiec ???? Z doświadczonym Hiszpanem, który szuka tej swojej starej dyspozycji BEZ SZANS.
Benneteau - Hanescu 1 1.20 bet365
Gdzie mi tu Rumun do Juliena. Hanescu pokazał co potrafi w minionym tygodniu. Fajna podbitka do ako. Dziwie się trochę, że Victor wciąż łapie się do tych poważnych turniejów ATP.
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Jak myślicie warto grać dziś na Paire z Bagietą ? Jakie są wasze opinie co do tego meczu bo wacham się aby zagrac paire @2,3
 
N 31

nazz

Użytkownik
Baghdatis miał uraz kostki w poprzednim tygodniu, ale nie wiem na ile poważny. Paire w Maresille już nie miał nic w baku w finale, bo się w meczu z Llodrą rozstrzelał. Trudna decyzja. Trzeba by było spawdzić co tam dokładnie Baghdatisowi dolega.
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Może np w Expekcie grać w razie kreczu Baghdatisa także zakład byłby na plus,Paire to na pewno talent ale czy pokaże talent nie na swojej ziemi to mnie ciekawi.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Benoit Paire - Marcos Baghdatis Typ: Benoit Paire @ 2.31 Pinnacle
Od wczoraj kursy konsekwentnie spadają na Francuza co specjalnie nie powinno dziwić, po wyśmienitym występie Paire podczas występu w Montpellier. Reprezentant gospodarzy doskonale serwował (dość powiedzieć, że w starciu z Llodrą wyserwował więcej asów niż jego rodak Llodra). Wszystko wskazuje, że może to być przełomowy sezon dla Francuza, który już od dłuższego czasu był uznawany za duży talent. Z kolei jego dzisiejszy rywal Marcos Baghdatis od dłuższego czasu ma problemy z ustabilizowaniem formy. Cypryjczyk wciąż ma dość umiejętności i sił by wygrywać z rywalami pokroju Kamke, Ito lub Ramos, jednak na walkę z najlepszymi raczej nie ma szans. Co więcej od czasu do czasu przytrafiają się mu przykre wpadki, jak choćby w zeszłym tygodniu kiedy to przegrał w Zagrzebiu w drugiej rundzie z Kavciciem. Dlatego też choć kursy są już mocno zaniżone to wciąż widzę value w starciu z Paire, gdyż to we Francuzie upatrują faworyta tego spotkania, również z racji braku pewności co do stanu zdrowia Cypryjczyka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom