>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rotterdam, San Jose & Sao Paulo, 11-17.02.2013

Status
Zamknięty.
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
ATP Rotterdam
Viola vs Granollers-Pujol
Handi Viola +1,5 seta ✅✅✅ e: 2:1
1,95
Unibet

O Violi już sporo pisałem (wystarczy iść do góry) i miałem nosa do jego spotkań, więc dziś idę za ciosem- do 3. razy sztuka. Wcześniej typowałem 2 razy jego wygraną w kwalifikacjach, dziś poprzestaję na handicapie. Rywal to Hiszpan z 4 dziesiątki rankingu jeśli mnie pamięć nie myli. Póki co ostatnio grał tak: w Sydney (wygrane z Ebdenem, Fogninim i porażka z Seppim), AO: win z Zemlją i porażka z Chardym. Ostatni mecz stoczył w PD i przegrał 3:0 z Danvevicem. Viola powinien być podbudowany psychicznie udanymi kwalifikacjami i mimo, że nie chce mi się wierzyć, by był w stanie wygrać ten mecz, to stać go na zdobycie seta, bo jest w ciągu gier, a Hiszpan zagra dopiero 2 turniejowy mecz w przeciągu 2 tygodni.
 
I 8

ironpl

Użytkownik
Może czynnik historyczny?

http://www.youtube.com/watch?v=bZcxXUcnbMc

1.84 w Unibecie. Dimitrov rok temu w tym okresie pojechał do USA, gdzie zaliczył dwie pierwsze rundy w San Jose i Memphis, więc w tym roku poszedł po rozum do głowy i nie ryzykuje wydatków na samolot, które sie nie zwrócą, więc wraca do Rotterdamu. Obaj nieźle w tym roku, ale Tomic lepiej. I to jego styl prędzej zaskoczy Grigora wg. mnie. Tomic pomimo swojego zarozumialstwa jest jednak bardziej kompletny i stabilny. Nie ma takich wahań jak Dimitrov (raz świetny mecz, drugim razem totalnie do d...). Prędzej styl Tomica zaskoczy Dimitrova niż na odwrót. Grają ze sobą pierwszy raz i myślę, że raczej Tomic wygra, a w kurs zamiast 1,5 mamy 1,84 przez historię. Na pewno niemożna tego występu z 2009 roku zignorować, ale trzeba typować na miarę 2013 roku, czyli chwili obecnej. Historia gra rolę tylko czasami. Niby lubi się powtarzac, ale lubi się też nie powtarzać. Nigdy nie czynię z historii głównego argumentu, bo nie ma on aż takiego znaczenia. Przychylam się ku typowi na Tomica.
Oczywiście przychylam się do typu na Tomica, a czynnikowi historycznemu przeciwstawiam czynnik &quot;teraźniejszy&quot;:
http://www.youtube.com/watch?v=MHiYxn7eqLM

Mój argument brzmi: Co z tego że Dimitrov 4 lata temu rozegrał dobry mecz z Nadalem skoro miesiąc temu Tomic zmiótł, tak, dobre słowo- zmiótł Djokovica 2-0 w pucharze Hopmana?

Zastanawiam się nad 2-0 dla Tomica ale uważam, że jest to jednak zawodnik z pewnymi przestojami formy choć potencjał ma olbrzymi. Z pewnością za to jest w lepszej formie od Dimitrova.

W związku z tym typuję jak poniżej:

Bernard Tomic handicap gemy - 1,5 ⛔ no i się chłopak posypał w 3 secie...
Kurs: 1.83
Bet365

Nie ma co się łasić na 2-0 w setach w pierwszym meczu w turnieju. Pierwsze mecze bywają trudne i nie wiadomo czy zawodnik się zaklimatyzował- vide dzisiejszy Janowicz. Mimo tego bez sensu jest granie na czysty win- starczą 2 sety wygrane nawet po tie-brekach lub nawet 3 setowy pojedynek wygrany przez Tomica aby pokryć ten handi


Edit:No przecież gdyby to była super pewka to bym grał 2-0 w setach dla Tomica, dodatkowo gdyby grał w Australii to już bym z całą pewnością grał 2-0...czepiacie się tego, że sugeruję się tym że wygrał miesiąc temu z Djokovicem- racja, przecież aby pokonać- jak słusznie zauważyliście- późniejszego zwycięzcę AO- nie trzeba mieć ani trochę talentu oraz absolutnie nie można prezentować jakiejkolwiek wysokiej formy bo przecież Noe jest znany z tego, że sobie lubi czasami odpuścić niektóre mecze i generalnie to często sobie odpuszcza, traktuje treningowo, nie walczy itp a to że jest sobie nr 1 w rankingu to jakoś tak wyszło po prostu, pewnie z tego odpuszczania :mrgreen:
Moim zdaniem gdy Djokovic gdzieś gra to gra na poważnie. Mało prestiżowy turniej? Obecność gracza nr 1 w rankingu kompletnie nie dodaje prestiżu, jasne ???? Fakt, że nie grają w Australii, i fakt, że jest to pierwszy mecz Tomica w Europie, dodatkowo on często łapie wyjebkę- no to ok, gram ten handi zamiast 2-0, bo nie uważam aby miał przegrać, a skoro nie przegra to czemu miałby handi nie pokryć?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Weźcie pod uwagę fakt, że Tomic swoje najlepsze wyniki osiąga na australijskiej ziemi, poza jego kontynentem już tak kolorowo nie było. Rok temu było podobnie, nie mówię, że Bernard to przegra, ale nie radziłbym się mocno podpalać na pewne zwycięstwo Tomica.
Bułgar na hali osiąga dobre wyniki, a to, że przegrał ostatnio z 2 metrowym Karlovicem po dwóch tie brekach, albo na AO z J. Benneteau chluby mu nie ujmuje.
Tomic został zapamiętany z dobrego meczu przeciwko Rogerowi Federerowi i to w głównej mierze odbija się na typie w jego stronę.
Na Puchar Hopmana i wynik z Djokovicem radziłbym przymknąć oko, bo sugerowanie się wynikiem z jakiegoś mało prestiżowego turnieju przeciwko zwycięzcy AO jest niepoważne.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Mój argument brzmi: Co z tego że Dimitrov 4 lata temu rozegrał dobry mecz z Nadalem skoro miesiąc temu Tomic zmiótł, tak, dobre słowo- zmiótł Djokovica 2-0 w pucharze Hopmana?
stawiaj szybko na wygraną Rolanda Garrosa przez Zeballosa, w końcu wczoraj pokonał Króla Mączki nie? tak jak napisał Shakal, Tomic najlepsze mecze rozgrywa u siebie, gdzie indziej już tak pewnie nie gra, do tego często ma muchy w nosie i gra na wyjebce, także super pewki z tego nie róbcie
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Jurek poza turniejem, Tomic pewnie też zaraz poleci... Znając życie to zacznie się wieszanie psów na Jurku, o Bułgarze wiele złego było pisane już tydzień temu, po porażce w Zagrzebiu, ale wy chyba nie rozumiecie, że Tomic i Dimitrov to ewidentnie dwa największe talenty w Tour i przyszłość ATP! Najlepsze jest to, że trudno prognozować, który z 18/19 latków będzie się liczył w dorosłym tenisie, ale Ci dwaj pokończyli 20 lat i pokazali, że juniorskie wyniki nie były przypadkiem.

Tomic ma 20 lat, ma znakomite warunki fizyczne i talent, który widać gołym okiem. Co z tego, że wyniki są nieregularne? W tym wieku jest 45 w rankingu! Wielki Federer w tym wieku był 30 na świecie, Djokovic był 15, Murray w 10, tylko Nadal jest wyjątkiem, bo nie skończył 20 lat a był już w 10, kilka tygodni później został &quot;dwójką&quot;, ale wiadomo, że Nadal to nie człowiek i on pomija wszelkie konwenanse. Ja jestem pewny, że obaj skończą sezon w TOP30, może już w tym roku któryś zaatakuje &quot;10&quot; a za 3,4,5 lat to któryś z nich będzie nr. 1 na świecie, na razie w Tour nie widać jaśniejszych postaci.

Jurek to trochę inna bajka, wzrost z jednej strony pomaga, z drugiej przeszkadza, bo mistrzem nigdy nie zostanie. Ponad 2 metry uniemożliwiają mu poruszanie po korcie na poziomie mistrzów, nie będzie nigdy tak regularny jak Nadal, Djokovic, czy Murray bo jego tenis oparty jest na ryzyku a wiadomo, że to często przynosi porażki. Niemniej jednak wróżę mu karierę na poziomie Berdycha, Tsongi itp. tenisistów. Wyniki przyjadą, ale trzeba na nie trochę poczekać.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Rotterdam
???? Nieminen J. - Goffin D. 6:0 6:0 ✅ ????
1,55 Bet-at-home
Goffin ma dopiero 21 lat i jakoś nie zanosi się na to by był to jakiś tenisowy talent. W tym roku Belg osiąga dość przeciętne wyniki, wygrał tylko Ebdenem który jest w beznadziejnej formie i na David Cupie z preferującym korty ziemne Serbem Borisem Pashanski. Patrząc na wyniki Belga to jeżeli trafi na kogoś lepszego od siebie to po prostu przegrywa. Jego zwycięstwa są najczęściej przeciwko graczom dużo niżej notowanym.
Nieminem to doświadczony zawodnik i większość swoich meczy rozgrywa na halach, tam osiąga swoje najlepsze wyniki. Bilans z hal (na poziomie ATP) w 2010 roku 17-8, 2011 10-5, 2012 8-6. W tym roku również prezentuje wysoką formę, o czym świadczy półfinał na turnieju w Montpellier i urwanie seta zwycięzcy całego turnieju Gasquetowi. W Sydney ugrał set z Tomicem, na AO zaliczył dwie 5 setówki, jedna z Niemcem Haasem i druga z Ivanem Dodigem.
Rok temu doszedł do ćwierćfinału w Holandii gdzie odpadł dopiero w ćwierćfinale ze zwycięzcą turnieju Federerem. W drugim secie doprowadził z mistrzem do tie breka. Wcześniej ograł Łukasza Kubot i Holendra Igora Sijslinga. Jarkko ten mecz powinien wygrać przy takich okolicznościach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Robredo-Bolelli 1 @1.5
Tommy juz nie tak dobry jak kiedys. Na pewno jego problemy zdrowotne sie tutaj odbijaja strasznie. Rok temu Hiszpanowi poszlo kolano, wrocil i spotkalo go to samo.Trudno okreslic co Robredo jeszcze planuje, bo w koncu 31 lat to nie tragedia, ale latwo zblizyc sie do klasy, ktora prezentowal moze nie byc. Bolelli tez juz nie ten sam gracz co kiedys i Wloch zadowala sie raczej od czasu do czasu dobrym turniejem badz blyskiem w challengerach. Robredo jednak wieksza klasa niewatpliwie. Tommy wygral 1 mecz w Vina z Riba, chociaz to niemiarodajne. Polegl w 2 rundzie z Lorenzim 4-6 4-6, nie bylo az tak duzej roznicy i statystyki byly przyzwoite, tyle ze Lorenziego jeszcze lepsze. Bolelli ? Ciezko cokolwiek napisac na ten moment. Poza tym Tommy tutaj ma &quot;dzika karte&quot;, wiec czuje wygrana, bo mimo ze ostatni pojedynek zakonczyl sie wygrana Wlocha to dla Robredo wyjscia w 1 rundach to raczej za wczesnie.
 
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
Tsonga vs Sijsling typ under 21.5
kurs: 1.87(unibet)
stawka: 4/10
Analiza
Dziś spotka się 8 oraz 66 rakieta rankingu ATP. Faworytem tego spotkania wg buków jest Francuz, według mnie również. Atutem obydwu panów jest b.dobry serwis, przy czym JO jest znacznie lepszym graczem, mającym więcej plusów niż ten jeden wymieniony przeze mnie. Dobre występy w Hopman Cup oraz AO przemawiają za jego gładkim zwycięstwem. Liczę na zwycięstwo JO w 2 setach, a przy tym ograniczenia się do linia under 21.5g.
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Mayer L. (-3,5) - Mello R. typ: 2
Kurs: 1,80 (Fortuna)
Stawka: 4/10
Ogladając mecze L. Mayera w tym sezonie przypomina mi sie gra Donalda Younga z zeszlego sezonu..jak od poczatku meczu nic nie idzie to mecz kompletnie odpuszcza,juz wiele jego rywali sie o tym przekonało ???? dzisiaj pojedynek z Ricardo ktory w tym sezonie zagrał narazie tylko jedno spotkanie z Alunderm (1:2) ,mial lekki uraz przez co nie wystepowal pewien okres ,potem przygotowywal sie w Brazylijskich halach wlasnie do tego turnieju. Gra u siebie ,motywacja i publicznosc na pewno po jego stronie . Wedlug mnie spokojnie seta powinien słabemu Argentynczykowi urwac,ale pobieram handi +3,5 po niezłym kursie. Polecam ! ????
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Bogomolov jr vs Sweeting
Kwalifikacje San Jose
Typ: 2 ✅✅✅ e: 1:2
Kurs:1,95
Bwin

O poprzednich meczach w kwalifikacjach nie ma co pisać, bo obaj wygrali 2 mecze z ogórkami po 2:0.
Bogo junior to moim zdaniem bardzo kiepski tenisista i za każdym razem jak go widzę, to się w tym przekonaniu utwierdzam. Przed San Jose grał w Dallas, ale grał to za dużo powiedziane - przegrał pierwszy mecz z Molchanovem. Na Hawajach 3 mecze zagrał, a w Australii furory nie zrobił. Sweeting to jednak bardziej doświadczony (w sensie ograny) gracz i nie widzę opcji, by to przegrał. W Dallas ograł Smyczka i przegrał z Gineprim (późniejszy finalista), który grał solidnie. W Australii też szału nie zrobił, ale kit z tym. Główny argument za tym typem to historia spotkań: 3:0 dla Sweetinga, a Rusek jedynie seta zdołał wygrać w 3 spotkaniach (wszystkie 3 mecze odbły się na hardzie). Gonić Bogo Juniora!:p

MariuszM127: fakt, spojrzałem na H2H z 3 ostatnich lat, nawet jeśli Sweeting z Gineprim grali padakę, to taka sama padaka wg mnie spokojnie starczy dziś na Juniora:p
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Bogomolov jr vs Sweeting
Kwalifikacje San Jose
Typ: 2
Kurs:1,95
Bwin

Główny argument za tym typem to historia spotkań: 3:0 dla Sweetinga, a Rusek jedynie seta zdołał wygrać w 3 spotkaniach (wszystkie 3 mecze odbły się na hardzie).
H2H: 5:3 dla Sweetinga
Nie ryzykowałbym, w tym spotkaniu może się zdarzyć dosłownie wszystko. Sweeting owszem, przegrał z późniejszym finalistą, ale to co obydwaj grali w tym meczu to jakaś masakra.
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Mayer L. (-3,5) - Mello R. typ: 2
Kurs: 1,80 (Fortuna)
Stawka: 4/10
Ogladając mecze L. Mayera w tym sezonie przypomina mi sie gra Donalda Younga z zeszlego sezonu..jak od poczatku meczu nic nie idzie to mecz kompletnie odpuszcza,juz wiele jego rywali sie o tym przekonało ???? dzisiaj pojedynek z Ricardo ktory w tym sezonie zagrał narazie tylko jedno spotkanie z Alunderm (1:2) ,mial lekki uraz przez co nie wystepowal pewien okres ,potem przygotowywal sie w Brazylijskich halach wlasnie do tego turnieju. Gra u siebie ,motywacja i publicznosc na pewno po jego stronie . Wedlug mnie spokojnie seta powinien słabemu Argentynczykowi urwac,ale pobieram handi +3,5 po niezłym kursie. Polecam ! ????
W ostatniej chwili troche zmienilem zdanie i zagrałem bardziej zachowawczo +4,5 na Mello , kurs 1,55 (Fortuna) Mysle ,ze w 90 % oceniam szanse tego typu . Oczywiscie jestem rowniez za opcja +3,5 ale wolałem zagrac wieksze handi za grubszą kase :razz:
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
R.Mello-Alund 1 @ 2.62
Alund jako lucky loser zastapil L.Mayera i kurs na Mello ponad 2.5 wystawiony przez bet365 na live... Moze ja sie nie znam, ale biore Mello.
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
dyscyplina: Tenis, ATP Rotterdam
spotkanie: Florian Mayer - Nikolay Davydenko hand. sety ( 1.5 : 0 ) :
typ: 2 ✅ Rosjanin niczego rewelacyjnego nie zagrał, a weszło gładziutko
kurs: 1,84
bukmacher: Betsson

Dawidenko rozpoczął sezon od mocnego uderzenia to znaczy finału w Doha, gdzie 1:2 uległ Gasquetowi. Po drodze jednak odprawił Hanescu, Jużnego, Bolellegi i Ferrera - wszystkich w 2 setach. W AO trafił już w II rundzie na Rogera i 0:3. W Monpelier, co może się wydać niepokojące, odpadł w I rundzie z akurat świetnie dysponowanemu Nieminenowi. Niektórzy komentatorzy uspokajają, że to tylko przetarcie przed celem nr 1 w lutym czyli Rotterdamem.

Wyniki Mayera AD 2013, delikatnie rzecz ujmując, nie powalają. W Brisbane II runda i 0:2 z Baghdatisem, w Sydney także II runda i 0:2 z Tomicem, w Melbourne znów II runda i 0:3 z Berankisem. Ostatnio wystąpił w Pucharze Dawisa w Argentynie i planowo, bo na mączce przegrał 1:3 urywając gospodarzowi Monaco jedynie 1 seta po tie breaku.

Dawidenko bardzo lubi grać w turniej w Rotterdamie. Broni sporej ilości punktów z ubiegłego roku, kiedy odpadł dopiero w półfinale po 3 setach z późniejszym triumfatorem, nikim innym a, samym Rogerem Federerem. Liczę na powtórkę wyniku Rosjanina z 2012 roku, przynajmniej we wstępnej fazie turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Benneteau J. - Llodra M. @1.65
Tym razem typuję przeciwko Michaelowi. Słabo zagrał w półfinale francuskiego turnieju, było widać sporo niedociągnięć w jego grze, nie funkcjonował serwis, szczególnie w ostatnim secie. To z czego zawsze słynął i co przynosiło mu bardzo dużo punktów, czyli S&amp;V nie pracowało dobrze. Oczywiście każdemu może przydarzyć się jakiś słabszy mecz i jutro Michael może znowu zagrać na swoim wysokim poziomie, mimo wszystko na solidnego Benka to może być za mało. Julien rozpoczął ten sezon bardzo dobrze, był bliski osiągnięcia IV rundy podczas AO, gdzie wygrał z Dimitrovem 3:0, co było dla mnie dużym zaskoczeniem oraz z Roger-Vasselinem 3:1. Poległ dopiero z Tipsą choć prowadził już 2:1 w tamtym spotkaniu. Dobrze grał też w Sydney, gdzie poległ z Andersonem, mimo piłek meczowych. Ogólnie rzecz biorąc młodszy z Francuzów jest bardzo dobrze przygotowany do tego sezonu i gra całkiem dobrze, choć prawdę mówiąc widziałem go w tym sezonie w zaledwie dwóch spotkaniach. W jutrzejszym meczu bardziej wypoczęty Julien powinien sobie poradzić z Michaelem, który parę dni dłużej grał w Montpellier. W takim wieku mimo ciągłego utrzymywania dobrej kondycji wypoczynek jest dosyć istotnym czynnikiem, więc powinno to korzystnie wpłynąć na powodzenie typu.
 
N 31

nazz

Użytkownik
Właśnie myślałem nad tym typem i oglądałem jeszcze raz highlighty na youtube. Co mnie przekonuje to fakt, że Benneteau przegrał z Gasquetem ponieważ Gasquet grał dobrze. Za to Llodra przegrał z Paire ponieważ Llodra grał źle. Llodra bardzo kiepsko znosi obciążenie kilku meczów z rzędu. Jest graczem do obstawiania w pierwszych rundach. Potem jest już tylko gorzej. Zastanawiam się czy zła dyspozycja Llodry w meczu z Paire nie była kwestią złego dnia. Llodra wygrał ten turniej w 2008 roku i czuje się tu dobrze. W ogóle dobrze gra w hali. Trochę sie obawiam czy nie wyskoczy tu z jakąś nieoczekiwanie dobrą grą i oceny tego właśnie ryzyka mi tylko brakuje do podjęcia decyzji. Na regenerację miał tylko 3 dni. To chyba za mało aby się dobrze zregenerować. Kurs 2,22 na handicap -2,5 gema wygląda całkiem dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis ATP San Jose
Spotkanie: I.Karlovic vs S.Johnson
Typ:1
Kurs:1,97
Bukmacher:pinnacle

Kurs jest promocją, więc pobieram. Jedynym powodem dlaczego buki płacą tak równo jest obecny ranking obu graczy i słaby początek roku Karlovica, ale nie dajmy się zwieść pozorom. Teoretycznie jest to równy poziom - sąsiedzi z rankingu -nr 155 vs nr 154, ale praktyka wygląda inaczej. Karlovic to weteran ATP i stary wyjadacz, jest wielkoludem i jego atut to mocny serw, ale wiadomo stawy już nie te co kiedyś i wciąż stacza się w rankingu. Bardzo słaby start na początku sezonu, ale paradokslnie od meczu, w którym skreczował (Heilbronn z Dancevicem) wygląda lepiej. Przypomniał o sobie w Zagrzebiu pokonując Dimitrova i powalczył z Dodigiem (porażka 1:2 po ostrej walce). Amerykanin natomiast to dość anonimowy, szary grajek. Dobrze zagrał w eliminacjach AO pokonując m.in. De Scheppera czy Sweetinga, ale w 1. rundzie miał Almagro i mimo ambitnej walki poległ (2:3). Potem grał ze słabiakami na Hawajach i w 3. meczu przegrał ze Smyczkiem, a następnie w 1, meczu w Dallas będąc faworytem uległ Reynoldsowi. Moim zdaniem Chorwat zaczyna grać nieźle, a Amerykanin złapał zadyszkę i dziś raczej przegra. Jakby nie patrzeć Ivo walczył w 3. ostatnich meczach z poważniejszymi rywalami niż Johnson i to powinno procentować. Brać, bo kurs będze spadać jutro.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis ATP Rotterdam
Spotkanie: Monfils vs Del Potro
Typ:Handicap setów Monfils +1,5
Kurs:2,15
Bukmacher:Unibet

Obu zawodników nie trzeba chyba przedstawiać, więc daruję sobie opis kto jak gra i jakie ma atuty. Rzucę tylko, że Monfils ma warunki na TOP15 i kuje w oczy ta jego pozycja w rankingu ATP. Del Potro nie grał od AO: pokonał tam Mannarino i Beckera, czyli słabe przeszkody, a przegrał po boju z Chardym, który był rewelacją turnieju. Jego obecna dyspozycja to niewiadoma, zwłaszcza, że będzie to dla niego pierwszy turniej w tym sezonie w Europie. Gael natomiast ostatnio przegrał w Montpellier w 3, setach ze świetnie dysponowanym Rysiem Gasquet (wygrał turniej) po tym jak pokonał Bemelmansa. Na AO odpadł z Simonem po morderczym meczu, ale wcześniej borykał się już z problemami fizycznymi grając z Lu i Dołgopolowem. Prizewiduję 3 sety w tym meczu i martwię się jedynie o zdrowie wariata z Francji. Gra na hali na korcie twardym jest atutem dla niego na obecnym etapie sezonu w porównaniu ze światowym numerem 7. Dodatkowy plus to lokalizacja w Europie. Przewiduję wynik 1:2 dla Del Potro.
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Fognini-Pella 1 @1.44
Wloch raczej kuponow nie przyjechal odcinac, a jest bardziej renomowanym zawodnikiem. Jak tak oglada sie to ta hala z cegla nie do konca sprzyja slabszym fizycznie zawodnikom, ale i tak uwazam, ze Fognini, ktory tez niejednokrotnie dobrze spisywal sie w poludniowoamerykanskich turniejach bedzie gora. Wloch mial tez dobre przetarcie w Davis Cupie, gdzie Wlosi w hali na cegle podejmowali CHorwatow i to moze jakos pomoc.
del Potro-Monfils 1 @1.25
Za duzo punktow do obrony dla del Potro. Poza tym delPo jest lepszym tenisista i mimo, ze Argentynczyka nie bylo od AO nigdzie to zdecydowanie widze go tutaj w roli faworyta na tle Monfilsa, ktoremu jeszcze brakuje do lepszej formy.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Benneteau J. - Llodra M. @1.65
Tym razem typuję przeciwko Michaelowi. Słabo zagrał w półfinale francuskiego turnieju, było widać sporo niedociągnięć w jego grze, nie funkcjonował serwis, szczególnie w ostatnim secie. To z czego zawsze słynął i co przynosiło mu bardzo dużo punktów, czyli S&amp;V nie pracowało dobrze. Oczywiście każdemu może przydarzyć się jakiś słabszy mecz i jutro Michael może znowu zagrać na swoim wysokim poziomie, mimo wszystko na solidnego Benka to może być za mało. Julien rozpoczął ten sezon bardzo dobrze, był bliski osiągnięcia IV rundy podczas AO, gdzie wygrał z Dimitrovem 3:0, co było dla mnie dużym zaskoczeniem oraz z Roger-Vasselinem 3:1. Poległ dopiero z Tipsą choć prowadził już 2:1 w tamtym spotkaniu. Dobrze grał też w Sydney, gdzie poległ z Andersonem, mimo piłek meczowych. Ogólnie rzecz biorąc młodszy z Francuzów jest bardzo dobrze przygotowany do tego sezonu i gra całkiem dobrze, choć prawdę mówiąc widziałem go w tym sezonie w zaledwie dwóch spotkaniach. W jutrzejszym meczu bardziej wypoczęty Julien powinien sobie poradzić z Michaelem, który parę dni dłużej grał w Montpellier. W takim wieku mimo ciągłego utrzymywania dobrej kondycji wypoczynek jest dosyć istotnym czynnikiem, więc powinno to korzystnie wpłynąć na powodzenie typu.
Analiza wg mnie zdecydowanie &quot;pod typ&quot; - zero obiektywizmu.
Llodra faktycznie może zagrał z Paire troche słabiej, ale moim zdaniem było to spowodowane dyspozycją dnia. Llodra popełniał błedy przy siatce, które żadko mu się zdarzają i raczej dwa razy pod rząd takiego słabego spotkania nie zagra... Widać było w meczu z Paire, że mu bardzo zależało ale po prostu nie szło od drugiego seta...
&quot; W jutrzejszym meczu bardziej wypoczęty Julien powinien sobie poradzić z Michaelem, który parę dni dłużej grał w Montpellier.&quot; - dokładnie jeden dzień Llodra grał dłużej, więc bez przesady ... To są zawodowcy i są przecież całe życie przygotowywani do wysiłku, więc śmieszą mnie wpisy w stylu że jeden koleś grał jeden mecz więcej to już na pewno nie będzie miał siły ...

&quot;W takim wieku mimo ciągłego utrzymywania dobrej kondycji wypoczynek jest dosyć istotnym czynnikiem, więc powinno to korzystnie wpłynąć na powodzenie typu.&quot; - Benek rok zaledwie młodszy od Llodry :cool:

Jak dla mnie to mecz będzie bardzo wyrównany i o końcowym wyniku mogą decydować niuanse, ja jednak bym się bardziej przychylał do typu na WIN Llodry (kursy lecą w dół na Llodre) :
???? Julien Benneteau - Michael Llodra dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2.00
Stawka: 50j | Do wygrania: 50j
Expekt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom