>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Rotterdam, Memphis, Buenos Aires 10-16.02.2014

Status
Zamknięty.
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
???? J.M. Del Potro
-
E. Gulbis
::: over 22,5 ::: 1.83 ::: Sportingbet :::
::: E. Gulbis +1,5 seta ::: 1.85 ::: BetAtHome :::
::: tie break ? tak ::: 2.10 ::: Bet365 :::
::: JMDP 2:0 ::: 1.72 ::: Sportingbet :::
::: E. Gulbis 2:1 ::: 7.00 ::: BetAtHome :::


Tak spojrzalem mysle nad tym meczem staram sie przewidziec co tutaj bedzie i jak to sie moze potoczyc. Wychodzi mi naprawde sporo scenariuszy, troche niepokoi mnie od poczatku, cos wokol delpo sie kreci mam nadzieje ze to nie bedzie nic trwalszego co wybije go z sezonu tym bardziej ze stare bole wracaja prawdopodobnie nasilone aczkolwiek mijajace. Gulbis petarda gra momentami koncertowo momentami spada nagle nizej ale ten typ tak ma, jest bardzo grozny pokazal juz to w tym turnieju, gra pewnie, trudne punkty rozgrywa niezle z reguly je broni jak wazne BP i to widac w tym turnieju jak pragnie wygrac. BIorac pod uwage fakt ze grali tu ze soba rok temu i gora byl Delpo dolozylbym kolejny plus na strone odwetową Łotysza,ma szanse utrzec nosa JMDP. Jestem przekonany ze Delpo nie ma pelni dyspozycji Gulbis bedzie prał jedynke i bil mocno jak moze i mysle ze wyciagnie zawzietoscia pytanie czy seta czy pociagnie i zdola zamknac mecz....napewno nie bedzie to latwe i to zalezy jak wejdzie w mecz i jak pewnie bedzie gral ale widze tutaj ogromna walke z obu stron kazdy ma o co grac nikt nie zamierza sie oszczedzac...u Delpo widze w taktyce super odwrotne forehandy ale niewielu jak Gulbis potrafi dobiec do bh i wyprostowac lufe na linie z wysokiej i podziekowac za sile którą dostal aby ja obrocic ... fakt z kolei ze jak Delpo gra za dobrze fh to z kolei nie daje zadnego miejsca na gre i dosc latwo wygrywa punkty wtedy mecz mozze zamknac sie 2:0 dla niego, zbuduje za duza presje na Łotyszu a ten wtedy wiadome ostro peka, natomiast nie sadze aby tak dobry dzien dzis mial JMDP, bedzie czul na sobie presje od poczatku cos moze zaboli czekam na mecz!

Wynik:
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Haase R. - Robredo T. @ 1.46 Pinnacle
Kurs na Robredo rośnie i trochę mnie to niepokoi, ale kompletnie tych wzrostów nie rozumiem, bo dla mnie faworyt w tym meczu jest tylko jeden. Robredo bardzo dobry początek sezonu. 4 runda Australian Open i porażka z późniejszym zwycięzcą Wawrinka. W zeszłym tygodniu porażka w Vina Del Mar z L.Mayerem i odczytuję to jako puszczenie meczu, aby skupić się na tym turnieju w Buenos Aires. W tym turnieju zawsze gra znakomicie. 3 ostatnie występy tutaj do zwycięstwo i 2x półfinał. Pewnie przeszedł dwie pierwsze rundy i Haase też nie powinien mu sprawić większego problemu. H2H 3:0 na korzyść Hiszpana, a Haase nie wygrał w tych pojedynkach nawet seta. Holender na razie nie błyszczy w tym sezonie. Sezon zaczął od 3 porażek z rzędu. Tutaj rozegrał już 2 ciężki 3 setówki. Teraz trafi ana mocnego rywala i powinien pożegnać się z już z tym turniejem.
Sock J. - Karlovic I. @ 1.61 Pinnacle
Krótko, bo faworyt jest zdecydowany. Karlovic w fenomenalnej formie serwisowej. Asy serwuje jak na zawołanie, o BP rywale mogą zapomnieć, sukcesem dla nich jest jak ugrają więcej niż punkt w gemie serwisowym Chorwata. W poprzedniej rundzie Karlovic pokonał finalistę z przed roku Lopeza i ze słabiutkim Sockiem, który na długości spotkania na pewno nie będzie w stanie utrzymać poziomu dającego nadzieję, na równą grę z Karlovicem też powinien sobie spokojnie poradzić.
Z ciekawości spytam co masz na myśli równą grę z Karlovicem ?
Mam na myśli to, że Karlovic w 95% meczów będzie od początku do końca spotkania trzymał ten sam równy poziom, świetnie serwował i ewentualnie czekał na jakąś okazję. Sock nie gwarantuje żadnego równego poziomu na długości całego meczu, ma dobry serwis, ale nie daje żadnej gwarancji, że będzie on funkcjonował przez cały mecz, a raczej pewne jest, że w którymś momencie ten serwis go opuści, pojawi się kilka błędów i będzie po meczu. Over możliwy, ale tak jak piszę jakaś chwila słabości Socka bardzo prawdopodobna i set zakończy się dużo wcześniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Del Potro - Gulbis 1 1.30 Bwin 10/10 ⛔ 36 46 slaby mecz Del Potro, zawiodl mnie totalnie, natomiast Gulbis na plus

Nie to żebym skreślał kompletnie Gulbisa bo chłopaka nigdy nie wolno skreślać bo duży potencjał i możliwości, to od początku sądziłem i tak twierdze dalej, że Del Potro ten turniej potraktuje poważnie i finał zanotuje. Nie wiem czy zwycięży, natomiast w finale widzę go obowiązkowo. Nie wiem na ile i jak długo starczy armat Gulbisowi aby prowadzić walkę z Argentyńczykiem dlatego też kwestią czasu jest, że dojdzie do przełamania a Del Potro z racji jakby nie było sprytu i doświadczenia poradzi sobie z Ernestem.
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
Del Potro J.M.-Gulbis E. (0-4.5) | 2 | 1.50 | Millenium ✅ 6-3, 6-4 //no i ugrał dużo wiecej;)
Zapowiada się dość długi i wyrównany mecz, podobnie jak w przypadku spotkania Janowicza z Berdychem. DelPo broni tu tytułu, jednak ostatnio miał problemy z nadgarstkiem przez co szybko pożegnał się z AO. Gulbis w Rotterdamie prezentuje się jak na razie bardzo dobrze, szczególnie jego serwis na hali daje mu dużo &#39;darmowych&#39; punktów. Oglądałem mecz z Dimitrovem gdzie nie dal sie ani razu złamać Bułgarowi i jeśli podobnie zaprezentuje się z del Potro to o hendi jestem spokojny. Przed rokiem także w Rotterdamie skończyło się porażką Łotysza 4-6, 6-7, a dziś może ugrać dużo więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Sock J. - Karlovic I. @ 1.61 Pinnacle
Krótko, bo faworyt jest zdecydowany. Karlovic w fenomenalnej formie serwisowej. Asy serwuje jak na zawołanie, o BP rywale mogą zapomnieć, sukcesem dla nich jest jak ugrają więcej niż punkt w gemie serwisowym Chorwata. W poprzedniej rundzie Karlovic pokonał finalistę z przed roku Lopeza i ze słabiutkim Sockiem, który na długości spotkania na pewno nie będzie w stanie utrzymać poziomu dającego nadzieję, na równą grę z Karlovicem też powinien sobie spokojnie poradzić.
Z ciekawości spytam co masz na myśli równą grę z Karlovicem ? bo przecież z nim się nie gra , przy jego serwisie się raczej stoi i liczy że nie trafi serwisem i sam popełni jakieś błędy .
Przy swoim podaniu zawodnikom wystarczy 1-2 piłki do boku żeby ruszyć Ivo i ustawić Chorwata który często nawet nie biegnie do takich piłek i naprawdę trzeba się popisać jak wczoraj Lopez w 2 secie aby dać mu się przełamać . Sock bardzo dobrze serwuje i Karlovic będzie miał problem żeby się do niego dobrać . Dlatego ja gram TB w 1 secie a kurs bardzo przyjemny .
Powyżej 12.5 gema w 1 secie @ 2.20 ✅
powyżej 9.5 @ 1.33 (do tenisowego dubelka w sam raz)✅
bet365
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Z ciekawości spytam co masz na myśli równą grę z Karlovicem ? bo przecież z nim się nie gra , przy jego serwisie się raczej stoi i liczy że nie trafi serwisem i sam popełni jakieś błędy .
Przy swoim podaniu zawodnikom wystarczy 1-2 piłki do boku żeby ruszyć Ivo i ustawić Chorwata który często nawet nie biegnie do takich piłek i naprawdę trzeba się popisać jak wczoraj Lopez w 2 secie aby dać mu się przełamać . Sock bardzo dobrze serwuje i Karlovic będzie miał problem żeby się do niego dobrać . Dlatego ja gram TB w 1 secie a kurs bardzo przyjemny .
Powyżej 12.5 gema w 1 secie @ 2.20
powyżej 9.5 @ 1.33 (do tenisowego dubelka w sam raz)
bet365
Miał to na myśli że wielu zawodników nie wytrzymuje psychicznie gry z Karlovicem, przykład Lopeza i Ebdena, wielu pali się psychicznie nie mogąc odebrać jego serwisów i przy jego slajsach popełniają głupie błędy tym bardziej jeśli ruszy do siatki, taki Jack Sock to koleś bez głowy często stroji fochy na korcie i jestem przekonany że szybko się podpali tym bardziej jeśli będzie jakiś tie break, Karlovic mocny psychicznie rozegrał setki tie breaków i jestem przekonany że wygra.
Typ Karlovic✅ 1,53 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
Murray A. - Cilic M. (0-3.5)
Tenis - Rotterdam ATP hard-single | TYP: 2 | KURS: 1.55 | ✅6-3 6-4
Milenium
Cilic od od turnieju w Zagrzebiu prezentuje znakomity tenis. Ktoś powie że w Chorwacji mały turniej i nazwiska nie powalały, jednak Cilic w całym turnieju nie stracił nawet seta a w finale ograł gładko nie byle kogo bo 12 w rankingu ATP Haas&#39;a. W Holandii kontynuuje swoje dobre występy, a w spotkaniach z Rosolem i Tsonga nie pozostawił rywalom złudzeń. Murray w Rotterdamie nie gra swojego najlepszego tenisa, na pewno chce tu nadrobic troche pkt które stracił na AO ale jego mecze pokazały ze nie jest jeszcze chyba w pełni formy. Myśle, żę Cilic jest w gazie, a nawierzchnia odpowiada mu bardziej niż Andy&#39;emu i powinien rozegrać przynajmniej bardzo wyrównany mecz ze Szkotem.
Edit: Cilicia z taką grą widze już w finale... mam nadzieje, że z Ernestem ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Andujar-Alba P. ::: 2,03 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Berlocq C. -1,5 seta ::: 1,95 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Istomin D. ::: 2,45 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔
Janowicz J. ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Sock J. ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Baghdatis M. ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅
Haase R. ::: 1,87 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Berlocq C. ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔
Powyżej 22,5 gemów ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔
Monfils G. +1,5 seta ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 2/10 ⛔
Roger-Vasselin E. +1,5 seta ::: 3,28 ::: Pinnacle ::: 2/10 ⛔
Sock J. ::: 1,94 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅

Sijsling I. ::: 1,45 ::: Pinnacle ::: 5/10 ✅
Kohlschreiber P. ::: 2,32 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅
Baghdatis M. ::: 2,66 ::: Pinnacle ::: 2/10 ⛔
Ramos A. ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Chardy J. ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Janowicz J. +1,5 seta ::: 1,87 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Gulbis E. +1,5 seta ::: 2,00 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Cilic M. +1,5 seta ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Sijsling I. ::: 2,23 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅ Haase R. +1,5 seta ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 3/10 ▶ Zwrot
- - - - -
W15 - V1 - L6 Bilans: +20,33 Yield: (20,33:61)*100% = 33,32% ???? Gulbis E. - Berdych T.
Gulbis E. ::: 2,75 ::: Bet365 ::: 2/10
Gulbis E. +1,5 seta ::: 1,64 ::: Pinnacle ::: 2/10
To co prezentuje w Holandii syn miliardera Łotysz Ernests Gulbis to tenisowy majstersztyk. Jest tutaj bez wątpienia w swojej życiowej formie o czym świadczą jego wyniki. Dwa sety z groźnym Denisem Istominem z Uzbekistanu, dwa sety z nadzieją ATP wielkim talentem Bułgarem Grigorem Dimitrovem, dwa sety z ubiegłorocznym zwycięzcą turnieju Juanem Martinem Del Potro. Malkontenci napiszą, że Istomin grał z kontuzją (brał kilka razy medical timeout podczas meczu), że Dimitrov jest zajęty Sharapovą (jest z nią podobno w związku), a JMDP ma problemy z nadgarstkiem (brał krótką przerwę medyczną po 1 secie), ale nie w sposób nie docenić genialnej gry Gulbisa. Serwis? Świetny! 12 asów z Bułgarem i około 14-15 z Argentyńczykiem. Trzymanie piłki w korcie i regularność, którą miesza z bardzo agresywnymi zagraniami po liniach które wchodzą jak prawiczek w dziewicę. Dobrze porusza się po korcie, walczy o każdą piłkę, a do jego gorącej głowy na tym turnieju po prostu nie da się przyczepić.
Berdych? Jak zawsze solidnie, ale przeciwników miał o wiele słabszych niż Łotysz. Włoch Seppi? Przeciętniak. Francuz Mahut? Niech zrzuci oponę z brzucha, zresztą i tak jest bliżej zakończenia kariery niż jakiś większych sukcesów na poziomie ATP. Janowicz? Powalczył w pierwszym secie, dał z siebie 100% i to by było na tyle. Paliwa nie wystarczyło na dalszą część meczu. Drugi set Polak przegrał 6:2, a w ostatnim dał się zgodnie z przewidywaniami dość szybko przełamać.
H2H 2:3, ale na tym turnieju Gulbis bije na głowę Berdycha. Jeżeli Łotysz zagra &quot;regularnie&quot; i będzie trzymał piłkę w korcie, co jest bolączką Czecha to zwycięsko z tego meczu powinien wyjść Ernests Gulbis. Value jak nic!
Wynik: 3:6 2:6 ⛔ @Edit: Katastrofa jednym słowem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Hewitt L. - Russel M. @1,28
DW 2:0 @1,75 Unibet

Dwóch zawodników starszej generacji, jednak umiejętności obu bez porównania. Hewitt wiadomo, kiedyś klasa światowa. Teraz ma przebłyski, ale ogólnie gra w kratkę. Z Baghdatisem słabo wszedł w mecz, ale jak już się obudził to ograł Cypryjczyka bez żadnych problemów. Russel obydwa mecze moim zdaniem to nie on wygrał, ale przegrali je przeciwnicy. Zarówno Przysiężny jak i Smyczek grali słabiutko i popełniali masę błędów. Trzeba jednak oddać Amerykaninowi, że potrafił utrzymać piłkę w korcie i zmusić przeciwnika do błędów. W meczach bezpośrednich 3:0 dla Hewitta, aczkolwiek jeden z meczu w 2001 r, a drugi w 2007, więc nie brałbym ich pod uwagę. W zeszłym roku spotkali się w Queens na trawie, gdzie Hewitt wygrał w 3 setach (to była pierwsza runda i znowu Lleyton słabo wszedł w mecz, a potem się rozkręcił i zmiótł Russela). Co do zwycięstwa dzisiaj jestem tego pewien, ale kurs 1,75 na dokładny wynik 2:0 jest również bardzo kuszący. Pozdrawiam
 
lizard 0

lizard

Użytkownik
Ferrer, David - Ramos, Albert 2 7.00
Bet-at-home
Co myślicie o tym typie? Ramos wyeliminował Monaco, fakt, że to cień gracza, jednak grał u siebie, motywacje miał wyjątkową, meczu niestety nie widziałem, a w kolejnej rundzie Volandriego bardzo gładko: 6-2, 6-1. Na mnie to robi wrażenie. Ferrer to Ferrer, klasa sama w sobie, ale widziałem jego mecz z Giraldo, i gdyby ten miał więcej szczęścia (umiejętności) w decydujących momentach mogłoby być różnie. Dzisiaj dzień pełen niespodzianek, liczę na dalsze, i za grosze spróbuję ;)
Pozdrawiam.
 
dx2 257,3K

dx2

Użytkownik
Sijsling-Cilic 2 @1.35
Chorwat gra swietnie. Cilic pokonal Tsonge, Murraya, a teraz naprzeciwko stanie Holender z dzika karta, czyli Igor Sijsling. Chyba najlepszy turniej Sijslinga, biorac pod uwage range bo turnieje ATP 500 to jednak juz jest wieksza renoma niz ATP250 czy wygrany challanger. Cilic przede wszystkim sprzata przy swoim podaniu, ktore wyjatkowo dobrze siedzi w tym okresie, ta specyfika serwu Chorwata, gdzie sila laczy sie z wysokim odchodzacym kozlem naprawde tutaj w Rotterdami pomaga, a w korcie potrafi podjac wymiane z Murrayem bo forma tez jest. Sijsling gra z bardzo pozytywnym nastawieniem, widac ze jest w tym wszystkim sporo koncentracji i wynik jest. Wczoraj jednak Holender im dluzej trwal mecz tym wiecej bledow sie zdarzalo, byl masazysta przy Holendrze w 3 secie... W ostatnich gemach Sijslingowi wychodzily jednak czasem niesamowite uderzenia przy returnach. Bardzo dobry wynik osiagnal Holender, moze byc zadowolony, ale Cilic gra jeszcze lepiej niz w Zagrzebiu, a tez przeciez uderza w wymianach pileczke duzo mocniej niz Berrer czy Kohlschreiber i to bedzie stanowic tez prawdopodobnie duze utrudnienie dla rywala, wiec typuje drugi final Chorwata, ktory w koncu po zawieszeniu gra jak swoj wysoki poziom przystalo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Gulbis-Berdych 2,62 bet365 ⛔ Berdych o niebo lepiej niż wczoraj, Gulbis sam się przałamał i po raz kolejny przegrał mecz we własnej głowie.
Gulbis to materiał na spokojnie top10, wiele razy zawodziła głowa możliwości ma piekielnie duże, ale do sedna w tym turnieju znakomity serwis, w meczu z Del Potro bardzo regularny i i ryzykancka gra przynosiła bardzo dobry skutek, Berdych w meczu z Janowiczem pokazał gorącą głowę w tie breaku w 1 secie, w kolejnych dwóch to Janowicz przegrał mecz w głowie albo po prostu jest słaby i nie zasługuje na miejsce w którym jest? Ale do rzeczy serwis Berdycha na niskim poziomie, mało asów w wymianach PASYWNY i to będzie skarcone,na dodatek wiele głupich błędów,pamiętam mecz na Wimbledonie gdzie Gulbis wygrał 3-0 i Berdych nie wytrzymywał w tie breakach, moim zdaniem Gulbis powinien to wygrać.

Robredo-Fognini 2,10 bet365???? 5-4 i podanie w drugim secie brak słów
Robredo wczoraj zmiótł z kortu Robina Haase który potem skreczował, z Pellą stracony set ale to talent, solidny ziemniak który w zeszłym roku w Duselldorfie pokazał na co go stać, Fognini jak zawsze gorąca głowa , cudem wybronił seta z Reisterem, stracony set Leo Mayerem i wczoraj bardzo wiele razy tracił podanie z Andujarem, nie jest regularny i zdrowy psychicznie moim zdaniem, na dodatek dodam że Robredo jest w mojej ocenie bardziej doświadczony i solidny na tej nawierzchni, przede wszystkim lepszy serwis i REGULARNOŚĆ, h2h na CLAYU 2:0 dla Robredo i to mi mówi wiele, stawiam na Hiszpana
Cilic-Sijsling 1,35 bet365✅✅✅
Drewniany Igor wreszcie zaczął coś grać ale kogo on pokonał? Berrera z challengerów, Youzhnego i Kolbe bez formy, dzisiaj przyjdzie prawdziwy sprawdzian i oczywiście OUT z turnieju, Cilic przede wszystkim bardziej regularny, pomysłowy serwis o czym pisał DX2 a w wymianach nie ma czego zabardzo Holender szukać, dla mnie pewny win Chorwata

Yen Hsun LU-Karlovic 2,38 William Hill Bet365
Tajwańczyk bardzo solidnie w tym turnieju kapitalny mecz z Kudlą zmiótł z kortu słabego Kuznetsova, serwis może nie powala ale przede wszystkim regularny i chłodna głowa,znakomity cross bh i uderzenie kończące z Fh, bardzo ambitny i waleczny zawodnikm,gdyby posiadał lepsze podanie spokojnie byłby w top 20, swojego podania nie straci, nie jest to taki paralityk jak Ebden czy Skarpeta, Ivo wiadomo świetny serwis slajs pod końcową linie i wypady pod siatke, Tajwańczyk to bardzo inteligentny gracz który świetnie mija i jego gra pod siatką jest dosyć dobra, moim zdaniem wszystko rozstrzygnie się w tie breakach a tu wiadomo loteria, jak już pisałem chłodna głowa u Tajwańczyka, h2h na jego korzyść na jeszcze szybszej nawierzchni niż ta w Memphis nie licząc challengerów z przed 10 lat, moim zdaniem warto pograć Tajwańczyka
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Sijsling - Cilic over 22,5 1.72 3/10 bet365✅

Zaskakujacy sklad polfinalu bo nikt sie chyba nie spodziewal, ze bedzie grac w nim Igor Sijsling i Marin Cilic. Faworyt jest jasny ale napewno wygra spokojnie i skompromituje rywala tak jak to zrobil Berdych z Gulbisem? Watpie. Kompletnie Holendrowi nie ufam ale pokonal paru ciekawych graczy i forma jest napewno lepsza niz na poczatku sezonu. Kluczem bedzie serwis. Cilic nie gra wybitnie z glebi kortu, broni sie srednio wiec moze miec klopot z atakujacym rywalem. Plan Chorwata bedzie jasny, atakwoac drugi serwis i wszystko co mozna grac na strone bh. Tylko ze Cilic rowniez bedzie miec problem jesli jego serwis nie bedzie funkcjonowac jak nalezy. Szykuje sie zaciety mecz i mysle, ze bardzo realna jest 3-setowka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Tenis ATP Memphis
15.02.2014
21.00
Mecz: Nishikori - Russel
Typ: Russel (+3.5 gema)
Kurs: 3.2
Unibet
Dziś zdecydowałem się zagrać na tenisistę amerykańskiego z handicapem. Oglądałem wczoraj Japończyka w meczu z Bogomołowem strasznie słaby pierwszy set przegrany,w drugim męki i wygrana , dopiero w 3 secie lepsza gra. Natomiast doświadczony Russell wczoraj wygrał w 2 setach z Hewittem i grał bardzo solidnie. Nishikori moim zdaniem przereklamowany owszem ma świetne mecze niedawno w Australian Open z Nadalem jednak moim zdaniem gra strasznie nierówno.Moim zdaniem dziś szansa na pokrycie handicapu jak najbardziej realne. Russel potrafi grać i moim zdaniem dziś stawi twardy opór i pokryje handi
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Andujar-Alba P. ::: 2,03 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Berlocq C. -1,5 seta ::: 1,95 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Istomin D. ::: 2,45 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔
Janowicz J. ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Sock J. ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Baghdatis M. ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅
Haase R. ::: 1,87 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Berlocq C. ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔
Powyżej 22,5 gemów ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔
Monfils G. +1,5 seta ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 2/10 ⛔
Roger-Vasselin E. +1,5 seta ::: 3,28 ::: Pinnacle ::: 2/10 ⛔
Sock J. ::: 1,94 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅

Sijsling I. ::: 1,45 ::: Pinnacle ::: 5/10 ✅
Kohlschreiber P. ::: 2,32 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅
Baghdatis M. ::: 2,66 ::: Pinnacle ::: 2/10 ⛔
Ramos A. ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Chardy J. ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Janowicz J. +1,5 seta ::: 1,87 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Gulbis E. +1,5 seta ::: 2,00 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Cilic M. +1,5 seta ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Sijsling I. ::: 2,23 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅ Haase R. +1,5 seta ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 3/10 ▶ Zwrot
Gulbis E. ::: 2,75 ::: Bet365 ::: 2/10 ⛔
Gulbis E. +1,5 seta ::: 1,64 ::: Pinnacle ::: 2/10 ⛔
- - - - -
W15 - V1 - L8 Bilans: +16,33 Yield: (16,33:65)*100% = 25,12%
???? Berdych T. - Cilic M.
Cilic M. +1,5 seta :::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 3/10
Zacznijmy od tego co mnie w tym meczu najbardziej martwi. Otóż Cilic ma czasami w swoim gemie serwisowym przestoje, z Andy Murrayem co prawda mu się kilka razy udało, bo dochodziło do sytuacji, że swoje podanie zaczynał od 0:40 dla Murraya. Z Sijslingiem było podobnie, a jak straci podanie z Berdychem to może być później piekielnie trudno odrobić.
O formie Chorwata nie ma sensu więcej pisać, gra genialnie, wygrany turniej w Zagrzebiu, a w Holandii bez większych problemów pokonał Rosola, Tsongę, Murraya i będącego w życiowej formie Sijslinga który na tym turnieju grał świetnie. Cilic z Berdychem ma dość niekorzystne H2H 4:2, ale warto zaznaczyć, że tylko w jednym meczu nie urwał seta Czechowi, doszło jednak do tie-breaka.
Berdych miał tutaj o wiele słabszych przeciwników, wczoraj liczyłem na Gulbisa, ale ten musiał zagrać na tym turnieju swój najgorszy mecz. Tak szczerze to sam się przełamał. Oczywiście nie umniejszam sukcesu Tomasowi Berdychowi to jednak w tym meczu Cilic wcale nie jest bez szans.
Wynik: 6:4 6:2 ⛔ @Edit: To o czym pisałem, problemy przy serwisie i bezwzględny Berdych to wykorzystuje do bólu. Mecz do jednej bramki. Dobra analiza, zły typ :cool:.
???? Ferrer D. - Fognini F.
Ferrer D. ::: 1,38 ::: Pinnacle ::: 5/10
H2H 6:0, ale umówmy się, że od jakiegoś roku Włoch Fabio Foginini wskoczył na wyższy poziom tenisa. Gra na mączce świetnie, ale &quot;sorry&quot; to będzie za mało na finalistę French Open. Gdzie jak gdzie, ale właśnie na mączce Ferrer gra najlepiej, jest niezwykle cierpliwy i dąży tutaj do obrony tytułu. Fognini równie dobrze mógł wylecieć już wczoraj z turnieju, bo z Tommym Robredo swego czasu przegrywał już 6:3 5:3. Powiem tak... Ferrer mało kiedy zawodzi w takich meczach.
Ten zakład fajnie wygląda w dublu AKO z Simoną Halep.
Wynik: 6:4 6:3 ✅
- - - - -
⚽ Piłkarska niedziela z Shakalem:
Liverpool (+0,25 HA) ::: 2,20 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔
Valencia +0,5 HA ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅
Powyżej 3 bramek ::: 2,35 ::: Pinnacle ::: 2/10 ⛔
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Berdych T. - Cilic M. Cilic M. +1,5 seta :::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 3/10
Ze wszystkim można się zgodzić, ale wg mnie Cilic już może czuć zmęczenie. Gra 2gi finał tydzień po tygodniu i nie miał łatwych spotkań i spacerków. To będzie 10 mecz Cilica. Passa imponująca - 9 zwycięstw z rzędu od Zagrzebia i dopiero wczoraj 1wszy stracony set. Ale mimo wszystko ja gram na Czecha. Potrafi odbierać dobry serwis, wiec wielkiej przewagi Cilic tu chyba mieć nie będzie.
???? T.Berdych - M.Cilic --&gt; 1 - 1,48 Fortuna 2-0 // szybkie 2-0 można powiedzieć
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 32

gosc83

Użytkownik
Berdych-Cilic
Typ:1
Kurs: 1.45
Bukmacher:Expekt
Witam serdecznie, ten mecz został już wstępnie opisany przez kolegów powyżej,nie zgodzę się trochę z opisem Shakala, otóz o ile Cilic może przypadkiem wygrać 1 seta o tyle nie widzę innej opcji niż wygrana Czecha, dlaczego? Tomas jest w swojej wybornej dyspozycji, lubi grać na takich nawierzchniach, Cilic też, ale po pierwsze: Berdych nie da mu szans na przełamanie, dlatego mamy w najlepszym wypadku dla Chorwata Tiebreak podczas którego nie wierze że nie znajdzie sposobu choćby na jedno przełamanie Chorwata, uważam że Cilic jest takim w pewnym stopniu drewnem opierającym swój tenis w większości na serwisie natomiast Czech jak już ktoś wspomniał potrafi zareturnować czego dowodem będzie wygrany przez niego turniej, nie ukrywam że trochę mnie kursy zaskoczyły ponieważ oczekiwałem 1.30, max 1.35 dlatego trzeba korzystać, do dubelka polecam Ferrera którego tenisa nie cierpie ale jest skuteczny, równy(zawsze był, tym bardziej na nawierzchni ziemnej) na takich grajków z drugiej 10, nie wierze żeby Włoch z tą zjechaną głową i zmęczeniem mógł podołać Hiszpanowi, polecam z calego serca, pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ef81 138

ef81

Użytkownik
Berdych - Cilić
Typ: Cilić zwycięzcą turnieju⛔ , +1,5 seta Cilić ⛔
Kurs: 2.75 ; 1.64
Bukmacher: BET365​

Nie zgadzam się z opiniami powyżej, Berdych miał w tym turnieju już wystarczająco szczęścia co do rywali, drabinka banalna a i przestoje w grze Czecha były, z Janowiczem już powinien odpaść ale Jerzy zachowywał się w drugim secie jak dzieciak obrażony i nie mogło to przynieść oczekiwanych rezultatów, wczoraj Gulbis pomagał jak mógł, najgorszy mecz w tym turnieju musiał przyjść akurat z Berdychem :] , co do Cilića ? Fenomenalna gra, wierzę , że ogarnie dzisiaj ten finał bo zasługuje na to jak nikt, ładnie rozklepał Andyego, Tsongę, Sijslinga który w tym turnieju był naprawdę w wybornej formie i wierzę , że jeśli tylko zagra tak jak wczoraj z Sijslingiem to Berdych będzie mógł tylko i wyłącznie przyklaskikwać, wczoraj myślałem sobie, że Radwańska wyczerpała limit szczęścia co do rywalek i stało się 2:0 dla Halep, dzisiaj to widzę podobnie, Czech przegrywa ten finał.
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Berdych - Cilić
Typ: Cilić zwycięzcą turnieju , +1,5 seta Cilić
Kurs: 2.75 ; 1.64
Bukmacher: BET365​


Nie zgadzam się z opiniami powyżej, Berdych miał w tym turnieju już wystarczająco szczęścia co do rywali, drabinka banalna a i przestoje w grze Czecha były, z Janowiczem już powinien odpaść ale Jerzy zachowywał się w drugim secie jak dzieciak obrażony i nie mogło to przynieść oczekiwanych rezultatów, wczoraj Gulbis pomagał jak mógł, najgorszy mecz w tym turnieju musiał przyjść akurat z Berdychem :] , co do Cilića ? Fenomenalna gra, wierzę , że ogarnie dzisiaj ten finał bo zasługuje na to jak nikt, ładnie rozklepał Andyego, Tsongę, Sijslinga który w tym turnieju był naprawdę w wybornej formie i wierzę , że jeśli tylko zagra tak jak wczoraj z Sijslingiem to Berdych będzie mógł tylko i wyłącznie przyklaskikwać, wczoraj myślałem sobie, że Radwańska wyczerpała limit szczęścia co do rywalek i stało się 2:0 dla Halep, dzisiaj to widzę podobnie, Czech przegrywa ten finał.
Pozwolę sobie wtrącić, nie widziałem całego meczu Cilic- Murray, tylko drugi set dla mnie wyglądało to tak jakby Szkot nie chciał tego meczu wygrać, trzy gemy serwisowe Cilica pod rząd miał 0:30 i 0:40, nie wykorzystał tego bo nie grał na swoim poziomie, beznadziejnie wyrzucał łatwe piłki backhandowym slicem. Porównywanie Czecha do Sijslinga mija się z celem bo Berdych jest przynajmniej 2 półki wyżej niż Holender. Moim, zdaniem dziś seria 9 zwycięskich meczy Chorwata się kończy. pozdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Nishikori K. - Karlovic I. @ 3.02 Pinnacle ⛔
Z której strony nie spojrzeć jest to spore value szczególnie jak kur urósł do takiego pułapu. Karlovic pewnie zameldował się w finale. Dwucyfrowa asów w spotkaniu to dla niego standard, jest w rewelacyjnej formie serwisowej, tylko w jednym meczu dał rywalowi szanse BP, ale oczywiście złamany nie został ani razu, wygrywając swoje gemy najczęściej do 0 lub 15. Oczywiście dzisiaj rywal z dużo wyżej półki i w wymianach Nishikori będzie miał zdecydowaną przewagę, ale to nie będzie czynnik decydujący o zwycięstwie, a będzie nim konsekwencja i regularność Karlovica. Nishikori łamany w każdym meczu kilkakrotnie, a rywale wcale wybitni nie byli, dzisiaj też rywal w wymianach umiejętnościami nie powala, ale z Nishikorim jest tak, że on się często sam łamie i utrzymanie dla niego równej formy przez cały set nie mówiąc już o meczu to zadanie prawie nie wykonalne. Słabsze gemy i seryjnie popełniane błędy u Japończyka zdarzają się dość często i Karlovic wcale nie będzie musiał się popisywać jakimś mega umiejętnościami, aby mieć szanse na breaka. A jak dojdzie do tiebreaka, to w nim też Karlovic powinien być faworytem właśnie ze względu nie kosmiczny serwis i ogromne doświadczenie w decydującej rozgrywce. Panowie spotkali się raz na Davis Cupie i Karlovic wygrał gładko 6:4 6:4 6:3. Kurs spore value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom