>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Pekin & Tokio, 04-10.10.2010

Status
Zamknięty.
mozi 552

mozi

Użytkownik
Strasznie ciekawy tenisowy tydzień przed nami. Dwie &quot;500&quot; w Azji, tuż przed Mastersem w Szanghaju. Z jednej strony mamy najstarszy tenisowy turniej na kontynencie azjatyckim (Japan Open), z drugiej jeden z najmłodszych (China Open). Z jednej strony wielkie centrum tenisowe Ariake Colosseum, na którym turnieje rozgrywane są od 1973 roku, mamy tu jeden z pierwszych kortów przykrytych dachem, a oprócz niego jeszcze blisko 50 innych, a z drugiej dużo mniejsze, za to piękne centrum tenisowe w Pekinie, zbudowane specjalnie na igrzyska, otoczone pięknymi kwiatami lotosu, co daje niesamowity efekt wizualny.
W Tokio zobaczymy m.in. Nadala, Tsongę, Del Potro, Roddicka czy Nalbandiana, w Pekinie: Djokovica, Murray&#39;a, Soderlinga i Davydenkę. Dziś w nocy kilka pierwszych spotkań. Zagra m.in. Del Potro, ale czy warto stawiać na niego w meczu z solidnym ostatnio Lopezem? Raczej nie, tym bardziej że według bukmacherów jest minimalnym faworytem. Osobiście myślę, że wygra, ale nie widziałem meczu z Rochusem więc nie będę tego typował.
Daniel Gimeno-Traver - Eduardo Schwank 1 @ 1.50 ✅
Znakomity sezon Gimeno-Travera, pokazywał klasę na cegle, po przejściu na hard wygrał challengera i dotarł do 3 rundy US Open. Forma jest wyborna, a gra Hiszpana strasznie równa. Forhendem potrafi fajnie przyśpieszyć, wzmocnił serwis, który nigdy nie był jego słabym punktem i teraz naprawdę ma czym straszyć. Do tego jest bardzo regularny. Schwank możliwe że posiada jeszcze większy talent, jest też bardziej uniwersalny, ale od French Open gra bardzo słabo. Dlatego też w meczu dwóch stosunkowo podobnie usposobionych tenisistów stawiam na tego, który w ostatnim czasie znajduje się w dużo wyższej dyspozycji.
Z Pekinu mam tylko jedną propozycję bez analizy:
Gilles Simon - Sam Querrey 1 @ 1.70 ✅
Większe umiejętności po stronie Francuza, a Sam poza swoim krajem to zupełnie inny tenisista i z takim solidniakiem jak Simon poza Stanami nie wygra.
 
D 8

dyniek89

Użytkownik
Jarkko Nieminen- Jo Wilfried Tsonga
kurs: 2,34
buk: Unibet

Tsonga wraca po kontuzji kolana, nie grał nic od Wimbledonu. Tutaj trafia na Nieminena, który w niedzielę zaliczył finał, Jego forma rośnie, Fin jest w &quot;gazie&quot;. Myślę, że Tsonga nie powróci w takiej formie żeby z marszu pokonać Nieminena. Del Potro na razie po powrocie zaliczył dwie porażki i myślę, że z Tsongą może być podobnie a kurs zachęcający do grania.

Andrey Golubev- Albert Montanes
kurs: 1,66

Golubev również w niedzielę finał, dobry serwis i bardzo duża ilość wygrywanych punktów z drugiego serwisu. Montanes ostatni mecz zagrał z Chelą i przegrał w bardzo kiepskim stylu, a mecz ten był grany na cegle. Tutaj gramy na hardzie i to dodatkowo premiuje Golubeva.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Typując mecze tenisistów którzy grali w ubiegłym tygodniu finały w innych turniejach wiąże się z dużym ryzykiem. Często widzimy w takich wypadkach łatwe porażki faworytów, lub nawet krecze (tak jak dziś Golubev). Za to Nieminen wygrał jak na razie seta z Tsongą ;) Moja propozycja dubla:
Tommy Robredo - Robin Soderling 2 @ 1.25 ✅
Kurs nie powala, ale Robin mimo słabego wyniku przed tygodniem nie jest w słabej formie. Widziałem tam jeden mecz i zaprezentował się przyzwoicie. Musi łapać formę przed Szanghajem, w dodatku Robredo w tym roku kompletnie stracił swoje wszystkie atuty i stał się bardzo bezbarwnym tenisistom.
Nikolay Davydenko - Florian Mayer 1 @ 1.35 ✅
Kolia ostatnio w przeciętnej formie, ale przypominam że w ubiegłym roku właśnie w tym okresie zaczynała się jego wielka forma. Może teraz jeszcze do tego wiele brakuje, ale w końcu się przełamie jestem pewny, szansa na to w Pekinie jest ogromna, bo Mayer to świetny rywal na pierwszą rundę, dawno nie grał na hardzie, a ostatnie wyniki także nie porażają. Brakuje mu błysku, a w solidności rosyjski tenisista zdecydowanie go przewyższa.
Kurs po zagraniu tych dwóch spotkań na jednym kuponie to: 1.68 ✅ i to bardzo ciekawa opcja na dzień dzisiejszy. Do tego można pomyśleć nad Na Li ✅ w pekińskim turnieju pań.
 
gju 134

gju

Użytkownik
dzisiaj poszło bardzo dobrze w ATP poza Llodrą (wtf ????)
więc parę typów na jutro:
Simon - Berrer 1 (1.30)✅✅✅
Giles wypoczęty po pewnie wygranym turnieju w Metz. forma jest bez wątpienia. Francuz radzi sobie z Kohlschreiberem czy Querreyem to poradzi sobie tym bardziej z Berrerem. co do Berrera to może dla niektórych to zaskakujący wynik, że michael poradził sobie z Berdychem, ale czech jest pod formą i to zdecydowanie. Niemcowi dobrze się nie gra z tego typem ruchliwych graczy jak Simon, Verdasco czy Kohlschreiber.
Isner - Kohlschreiber 2 (1.60)⛔
Kolba cały czas solidny. nie lubi grać z Simonem więc to zazwyczaj dopiero Giles był jego pogromcą. Wczoraj zgodnie z przewidywaniami za wiele nie dał do pokazania Verdasco i szybko wygrał w dwóch setach. Isnera widziałem w ostatnim jego meczu na USopen z Youzhnym i gdyby nie grał przed własną publicznością, która żywiołowo reagowała na udane zagrania lokalsów i jego przeciwnikiem nie byłby Misza, który postanowił że przy 5:2 w drugiem secie odmelduje swoją głowę z kortów to nie ugrałby nawet seta. wcześniejsze wyniki w USseries też nie robią wrażenia. serwis to może być za mało na dobrego Kolbe. a wynik meczu z pionkiem Yangiem też nie jest piorunujący. Filip wygra.
Djokovic - Fish 1 (1.30) (✅WALKOWER)
H2H 5:0 dla Djo w tym dwa razy na hardzie w tym roku. właściwie tu mógłbym skończyć analizę. ale dopiszę, że na 3 pozostałe spotkanie między panami 2 z nich również były na hardzie i też Fish nie miał nic do powiedzenia. Djo cały czas w dużej formie co pokazał w Davisie z Berdychem czy dzisiaj rozstrzeliwując Gonga.
zastanawiam się też nad Cilicem, który nie dał pograć Belluciemu z tego co widzę. nie lubie grać na tego typa, ale Davydenko nie znajduje formy. a H2H 3-0 dla Cillica. widział ktoś jeden albo drugi mecz?
dobra stawiam ????
 
P 13

pipel

Użytkownik
Llodre mogły wybić z rytmu te kontuzje na US open chodziło o stope ,a ostatnio wycofał się z powodu łydki więc sądząc po tym wyniku raczej nie był w pełnej formie. Początkowe mecze w necie nigdzie nie leciały więc ciężko coś powiedzieć. Jak już wcześniej wspomnieli może Davydenko odnajdzie swoją dawną forme(w co wątpie) jednak jeśli nie to Cilic powinien go bez problemu odprawić do domu.
Co do jutrzejszych meczów ciekawy może być pojedynek między:

Ljubicic-Dolgopolov 2⛔????
kurs 2,06 Fortuna

Ljubicic od dawna jakoś forma nie powala, wygrał z Youzhyn`m chyba i wyłacznie dzięki szoku pofinałowemu(podobna sytuacja u Golubeva, GGL też się męczył z o wiele gorszym Ram Rajevem i ostatni finalista który może spadku formy i nie miał ale Tsonga po kontuzji nie wrócił do formy oddając trzeci set do 1). Także te finały cos mącą w głowie zawodnikom spoza pierwszej 5. Natomiast Dolgopolov ze swoim serwisem i agresywną grą powinien podyktować warunki gry i najzwyczajniej w świecie wygrać bo wygrana nad Youznhym w takich okolicznościach o niczym nie świadczy.
Reszta typów tak jak napisał gju.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Philipp Kohlschreiber - John Isner Over 23.5 @ 1.85 ✅
Mecz z udziałem Isnera i super solidnego ostatnio Kolby musi obfitować w wiele gemów, a taka linia przy tych stylach gry jest do pokrycia i przy dwóch setach, choć liczę na trzy. To tak w skrócie, bo nie mam czasu.
Marco Chiudinelli - Radek Stepanek 2 @ 1.57 zwrot
Radek jest słaby, ale Chiudinelli jeszcze słabszy. Ograł tylko Llodrę, a to o niczym nie świadczy. Sexi Radek jest mocniejszy w wymianach z końcowej, gdy będzie skracał akcje po prostu pójdzie szybciej.
Jeszcze dubel bez analizy:
Richard Gasquet - Dmitry Tursunov 1 @ 1.35 ⛔
Gilles Simon - Michael Berrer 1 @ 1.27 ✅

Kurs na dublu: ⛔ 1.71
I ostatni singiel, też bez analizy:
Novak Djokovic - Mardy Fish (+4) 1 @ 1.70 zwrot
 
S 378

songo

Użytkownik
Djokovic - Fish
Ilość gemow 21,5 w meczu
powyżej 1.80
Doxxbet
Fish to zawodnik, który potrafi sprawić niespodzianke zarówno in plus, jak i in minus. Jest nierówny i potrafi zagrać świetny mecz, by w nastepnej rundzie łatwo przegrać. W pierwszej rundzie relatywnie łatwo pokonał Tipsarevica, którego forma podczas P. Davisa była dobra(wygrana z Berdychem i Stepankiem). Dysponuje bardzo dobrym serwisem i nie bedzie go łatwo przełamać. Jeśli tylko nie bedzie robił zbyt dużo niewymuszonych błedów to ma szanse powalczyć i nieco zmienić te wyjątkowo niekorzystne H2H(6-0). Ostatni raz przegrał właśnie z Djoko podczas US OPEN i teraz powinien być wyjątkowo umotywowany. Forma Serba nie przekonuje mnie, aby grać na niego po tak niskim kurs(1,30), wiec najlepszym rozwiązaniem wydaje sie over gemowy.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Forma Djokovica cie nie przekonuje? A widziales go w meczu z tym Chinczykiem? A nawet jezeli go widziales to czy sadzisz, ze gral na 120% tego, co potrafi? Bardzo watpliwe. A moze masz na mysli fakt, ze dostal sie &quot;tylko&quot; do finalu US Open i to interpretujesz jako slaba forme? A jakiego kursu sie spodziewales na zwyciestwo Novaka? 1,50 z FISHEM?!?!?! To bylby dopiero zart, a 1 kwietnia byl dawno. W ich ostatnim meczu Fish nie mial nic do powiedzenia. Kompletnie nic. A grali u Mardy&#39;ego w kraju, a jak wiadomo kazdy Amerykanin poza swoja ojczyzna traci na wartosci. Moze bedzie over, moze nie, ale ta analiza sie do tego nie nadaje.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Ferrer - Lu 1 (1.22) i ✅✅✅
Ferrer - Lu 2:0 (1.50)
⛔
Ferrer ma udany sezon na hardzie. w końcu pokazał, że i na takiej nawierzchni może osiągać dobre rezultaty i pokonywać silnych przeciwników. Wczoraj połknął Istomina będącego cały czas w dobrej dyspozycji. Lu to nie będzie bardziej wymagający przeciwnik. to ważny turniej a Ferrer nie odpuszcza takowych. Lu do domu.
Stepanek - Nieminen 2 (1.70) kurs cudo. Stepanek nie znalazł jeszcze formy. wielkie męczarnie z Falla, następnie fart i krecz słabego Chiudinelliego, który i tak zdąrzył wygrać seta. Nieminen za to rozkręcił się i prezentuje wyższą formę niż USseries. Na hardzie panowie grali raz i wygrał Jarek. Ostatnio w Bangkoku Fin ograł Beckera łapiącego wiatr w żagle, Troickiego i Melzera i nie wiele a wygrał by ten turniej. Dla mnie jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.
Monfils - Seppi 1 (1.25)✅✅✅
Widziałem mecze Monfilsa na USopen, później w Davisie z Nalbą i muszę przyznać, że Gael wygląda bardzo dobrze. Jeśli tylko jest determinacja a w tym wypadku nie powinno zabraknąć to przeciwnicy jak Seppi do powiedzenia nie będą mieli zupełnie nic. tym bardziej, że Włoch gra ostatnio kiepskawo. 3 sety z Dodigiem też nie wróżą najlepiej.
 
P 13

pipel

Użytkownik
Davydenko-Isner 2✅
2.11 Fortuna
Davydeko Cilic to był kiepski mecz ze strony obu tych zawodników, słaby pierwszy serwis o czym świadczy chociażby duża liczba bp. Isner serwisowy kat. Kolba po przełamaniu w 3 secie nie miał już za bardzo wpływu na gre. Może i nie wygra dużą przewagą ale wątpię by Nikolay był w stanie przełamać podania Johna.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Jutro kolejny ciekawy dzień w Azji. W Tokio jutro grają Roddick, Nadal i Monfils, ale kursy na ich zwycięstwa nieadekwatne do ryzyka. Mimo to myślę, że wszyscy powinni wygrać. Natomiast do zagrania fajnie wygląda Troicki

Viktor Troicki - Jurgen Melzer 1 @ 2.15 ✅

Melzer od pewnego czasu w kiepskiej formie, Troicki odwrotnie, regularnie notuje dobre występy, a zdarzają mu się też mecze świetne. Doskonały pierwszy serwis, drugi zależy ostatnio od formy dnia, regularny do bólu z końcowej, gdy trzeba przyśpiesza. Melzer biega do siatki jak głupi, tam jest skuteczny, ale już nie tak jak przed paroma miesiącami, a Serb mijać potrafi. Kurs miód.
Isner, czy Nieminen grają swoje mecze dopiero w piątek.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Co do meczu Davydenki z Isnerem .
Najpierw pojedynek który widziałem w całości czyli Kohli - Isner. Niemiec zagrał bardzo średnie spotkanie a wręcz słabe. Ogromna ilość błędów spowodowała iż Isner to spotkanie wygrał. Wiadome jest, że serwisem Isner ugra nie jednego gema ale ilość punktów które podarował Kohli była ogromna. Przede wszystkim błędy przy swoim serwisie co spowodowało porażkę w TB oraz w 3 secie. Isner już w 2 secie słaniał się po korcie i grał tylko serwisem.
Davydenki niestety nie widziałem w akcji przez cały mecz a zaledwie fragmentami i powiem iż nie wyglądało to tak tragicznie. Wiadome jest, że returny Cilicia a Isnera to niebo a ziemia .
Ja bym tutaj raczej liczył na ruska , potrafi on grać z takimi wielkoludami którzy opierają grę tylko na serwisie. Nie daje się im przełamać , dochodzi do Tb i tam nie powinien popełnić takich błędów jak Kohli.
 
gju 134

gju

Użytkownik
dziś dobre wyniki więc puszczę jeszcze:
Ljubicic - Murray over 21.5 (1.90)⛔
Ljub w dobrej dyspozycji serwisowej. pokonał zawsze mocnego i w dobrej formie Youznego, wczoraj dosyć sprawnie też solidnego Dolgo. Murray snuje się niemiłosiernie po korcie, głowa cały czas spuszczona, nie wyglądało to przyjemnie. Pomimo to stać go na parę bardzo dobrych zagrań i skuteczne ratowanie swoich podań. Osobiście widzę 3sety. a nawet jeśli nie to pewnie będzie jakiś 12 albo 13 gemowy secik.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Na jutro widzę fajną opcję na dubla. Nadal &amp; Djokovic @ 1.62, obaj powinni wygrać swoje turnieje. To &quot;500&quot; przegrana w tym meczu oznacza wielką stratę punktową. Mobilizacji nie powinno więc zabraknąć, a forma obu dużo wyższa niż ich rywali, to w końcu finaliści US Open. Ferrer i Monfils to trochę inna liga.
Zagrałem jeszcze dwa mecze z Szanghaju. Napisaliśmy o nich na naszym blogu (moim i Juana, link w podpisie) kilka słów, do działu się nie nada. Przed nami kolejny ciekawy tydzień, ale na razie dubel na zakończenie tego:
Rafael Nadal - Gael Monfils 1 @ 1.30
Novak Djokovic - David Ferrer 1 @ 1.25

AKO: 1.68
 
K 76

krajos

Użytkownik
Z tym Djokoviciem po takim kursie ja bym był ostrożny, bo jak widziałem pierwszego seta Ferrera z Ljubiciciem to David grał bezbłednie. Jeżeli Hiszpan zagra na takim samym poziomie to Novak będzie miał problemy. I Djokovic po wygranej z Isnerem zapewnił sobie awans do turnieju w Londynie także może będzie na kacu :razz:
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Z tym Djokoviciem po takim kursie ja bym był ostrożny, (1) bo jak widziałem pierwszego seta Ferrera z Ljubiciciem to David grał bezbłednie. Jeżeli Hiszpan zagra na takim samym poziomie to Novak będzie miał problemy. (2) I Djokovic po wygranej z Isnerem zapewnił sobie awans do turnieju w Londynie także może będzie na kacu :razz:
(1) gra się tak jak przeciwnik pozwala, a Ljubicić w I secie za duzych wymagań Ferrerowi nie postawił. Raczej fakt, że w pozostałych dwóch setach się męczył warto tu przytoczyć bardziej ????
(2) raczej to nie jest coś dla niego niesamowitego... jeśli nie w tym turnieju to w Szanghaju by sobie zapewnił ????

Mimo mojej całej wielkiej sympatii do tenisa hiszpańskiego to Novak formę ma i nie ma się co czarować... tym bardziej, że wygrana tutaj w Pekinie dobrze go nastawi i naładuje optymizmem przed Szanghajskim Mastersem ????
 
K 76

krajos

Użytkownik
(1) gra się tak jak przeciwnik pozwala, a Ljubicić w I secie za duzych wymagań Ferrerowi nie postawił. Raczej fakt, że w pozostałych dwóch setach się męczył warto tu przytoczyć bardziej ????
(2) raczej to nie jest coś dla niego niesamowitego... jeśli nie w tym turnieju to w Szanghaju by sobie zapewnił ????
Mimo mojej całej wielkiej sympatii do tenisa hiszpańskiego to Novak formę ma i nie ma się co czarować... tym bardziej, że wygrana tutaj w Pekinie dobrze go nastawi i naładuje optymizmem przed Szanghajskim Mastersem ????
Każdy szuka swoich argumentów ;) Tak czy siak zagrałem, że Ferrer wygra przynajmniej jednego seta po kursie 2,2. Do tego dorzuciłem dwa tenisy z Szanghaju: Robredo 1,5 i Almagro 1,57 i za stówkę poleciało :razz:
A jak jesteśmy przy szanghaju to Kubot wymęczył kwalifikacje z 520 w rankingu chińczykiem Zhe Li 6-2, 4-6, 7-6 (9-7) broniąc w tie-breaku 5 piłek meczowych chińczyka, który prowadził w nim już 6-2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom