>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Paryż (31.10.2022 - 06.11.2022)

Status
Zamknięty.
jaroslav_ 296,1K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Holger Rune - Felix Auger-Aliassime
Holger Rune wygrana (+1.5 seta)
@1.62
ETOTO

No i mamy powtórkę sprzed tygodnia z finału w Bazylei. Obaj młodzi zawodnicy rozegrali już blisko 80 spotkań w tym sezonie. Powinni jechać już na oparach, ale jak pokazuje turniej w Paryżu, dalej biegają do każdej piłki, każdą z nich przebijają i gotowi są na każdy schemat gry. Niesamowita forma dwóch młodych i utalentowanych chłopaków, którzy na kortach halowych grają wyśmienity tenis.
Ostatnio grałem dokładnie takich sam typ, niestety, ale młody Kanadyjczyk nie dał się przełamać, sam łamiąc Rune dwa razy (w pierwszym i drugim secie). Tym razem liczę na fakt, iż nawierzchnia w Paryżu jest wolniejsza od tej w Bazylei, zatem gra obu zawodników powinna też delikatnie się różnić niż przy ostatnim spotkaniu. Rune ponadto poprawił swój serwis w ostatnim czasie, liczę, że tym razem utrzyma swoje podanie i wygra co najmniej jednego seta.
Aż kusi żeby powtórzyć typ na Rune +1.5 seta. Niemniej, w tym turnieju nie miałem okazji oglądać gry Novaka poza pierwszym spotkaniem. Drabinki trudniej nie miał, pierwsze trudności napotkał przy Tsitsipasie. Czy ktoś oglądał spotkania Serba i jest w stanie coś podsumować?
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Aż kusi żeby powtórzyć typ na Rune +1.5 seta. Niemniej, w tym turnieju nie miałem okazji oglądać gry Novaka poza pierwszym spotkaniem. Drabinki trudniej nie miał, pierwsze trudności napotkał przy Tsitsipasie. Czy ktoś oglądał spotkania Serba i jest w stanie coś podsumować?
No jest mega mocny. Fenomenalny pierwszy serwis. Prawie nie popełnia błedów. Wczoraj w 3 setach 12 błędów ! I aż 36 winnerów. Przejechał się po pierwszych trzech rywalach a wcale nie byli to łatwi przeciwnicy. Rune tez gra super ale gra mega dużo ostatnio. Jak dzis dźwignie fizycznie to mentalnir może mieć problem bo już pokazywał w ostaynich meczach że z głową jeszcze nie do końca wszystko ok a kto jak kto ale Novak moze to wykorzystać
 
jaroslav_ 296,1K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
No jest mega mocny. Fenomenalny pierwszy serwis. Prawie nie popełnia błedów. Wczoraj w 3 setach 12 błędów ! I aż 36 winnerów. Przejechał się po pierwszych trzech rywalach a wcale nie byli to łatwi przeciwnicy. Rune tez gra super ale gra mega dużo ostatnio. Jak dzis dźwignie fizycznie to mentalnir może mieć problem bo już pokazywał w ostaynich meczach że z głową jeszcze nie do końca wszystko ok a kto jak kto ale Novak moze to wykorzystać
Właśnie przy Rune mam ten dylemat, że tak jak kibicuje mu w tym sezonie, to powoli ilość rozegranych spotkań oraz ich intensywność mnie przeraża. Za każdym kolejnym meczem mam wrażenie, że przy mocniejszym rywalu (jak choćby wczoraj) zabraknie mu pary, ale on biega dalej. Póki młody Duńczyk ma mecz pod kontrolą lub przewagę nad swoim rywalem - gra spokojny i ułożony tenis (wtedy właśnie mental wydaje się być ogarnięty). W momencie gdy tylko napotka większe trudności to głowa przestaje pracować. Tutaj Novak może być nie do przeskoczenia po tym co piszesz.
 
Ostatnia edycja:
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
To jest Finał, wielki Djokovic na przeciwko, Rune w kapitalnej dyspozycji od dłuższego czasu... ale no właśnie ile tam zostało jeszcze w tym jego baku i czy na tle Djokovica będzie w stanie wyjść bez kompleksów, wejść dobrze w mecz i grać swój tenis do którego wszystkich przyzwyczaił i którym zachwyca. Miejmy nadzieję, że tak i że zobaczymy dobre widowisko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom