>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Paryż (31.10.2022 - 06.11.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
large_20201103004627.jpg

Miejsce: Paryż, Francja
Data rozgrywania: 31.10.2022 - 06.11.2022
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP Master 1000
Pula nagród: €6,008,725
Oficjalna strona turnieju: https://www.rolexparismasters.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/paris-bercy
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/paris/352/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/paris/352/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
N. Djokovic
Zwycięzcy debla 2021: T. Puetz / M. Venus



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Otte-Ivashka 2 @1.45

Ivashka wydaje mi sie pewniejszym graczem, a tu jednak renomowany turniej. Dla Otte to debiut w hali Bercy i nie mial okazji tu grac wczesniej. Ivashka w ubieglym roku wygral mecz i odpald z triumfujacym Medevedevem po dosc wyrowanym meczu. Bardziej mi to pasuj i jak mowie, mam wieksze zaufanie do stablinej dyspozycji Ivashki, wiec taki kombinacyjny pojdzie z tym typem miedzy innymi.
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Giron-Lehecka 1/+16,5 @ 1.65
Ymer-Lestienne 1 @1,48

@2.28
Według mnie w tych zestawieniach faworyci są dosyć wyraźni i nie spodziewam się niespodzianek. Giron w ostatnich tygodniach gra dobrze. Ćwierćfinał w Wiedniu gdzie odprawił Gierspoora i Norriego. Później porażka po 3 setowym boju z Dmitrowem. Lehecka to młody talent, ale widać, że forma mocno niestabilna. Jedynie można się obawiać tej młodzieńczej nieprzewidywalności, ale jeśli Amerykanin zagra na swoim poziomie to jestem o ten typ spokojny.
Ymer półfinał we Florencji i ćwierćfinał w Sztokholmie. Widziałem jego ostatnie
mecze z Paulem i Tsitsipasem. Szwed imponował spokojem i regularnością. Lestienne prezentuje raczej poziom challengerów i choć się pewnie postawi to liczę, że Ymer zrobi swoje i ogra niżej notowanego rywala
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ymer to czajnik, Lestienne cos pyka ostatnio i mkze byc roznie.Szweda widzialem z Tsitsipasem, i latal do siatki jak oszalaly, bez przygotowanego ataku, Grek mijal go z latwoscia.Dodatkowo grw z Francuzem, ktory u siebie moze powalczyc
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Cilic vs Musetti @ 1

Musetti ostatnio dobry okres w turniejach na własnej ziemi gdzie przegrywał we Florencji z Aliassime i wygrał finał w Neapolu z Berrettinim. Oddał mecz co prawda z Ramosem z którym prowadził już 4:2 w trzecim secie ale tego nie dowiózł. Cilic z kolei coś tam pograł w Izraelu ale później uległ z Khaczanowem w Kazachstanie i ostatnio w Bazylei z Rinderknechem po wyrównanym meczu. Myślę, że na trzecią porażkę z rzędu sobie nie pozwoli zwłaszcza na takim turnieju jak Paryż. Mam nadzieję, że Musetti sobie nie poradzi z serwisem i mocnym uderzeniem Cilica a Chorwat będzie celny i skuteczny w dodatku bardzo zdeterminowany by odnieść zwycięstwo.


Molcan vs Gasquet @ 2

Skłaniam się tutaj ku bardzo doświadczonemu gospodarzowi, który pokazał się z wyśmienitej strony w Antwerpii. Mam nadzieję, że sporo z tej dobrej dyspozycji zostało i Francuz w spokoju przygotowywał się do występów na własnym "podwórku". Molcan zaskoczył ostatnio z McDonaldem, który był w dobrej formie ale w następnym meczu już nie potrafił zaprezentować się na tyle dobrze by odnieść kolejne zwycięstwo więc ciężko powiedzieć by ta forma była równa i dobra. Z pewnością na gospodarza z takim nazwiskiem motywacja i chęć zwycięstwa u Molcana będzie bardzo duża niemniej jednak idę w doświadczenie z nadzieją, że Gasquet utrzymał tą dobrą formę i dziś również ją pokaże.
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Molcan-Gasquet 2 @1.56

Uwazam, ze francuski weteran jednak powinien wyjsc zwyciesko z tego meczu. Gasquet tradycyjnie mial w tym roku problemy ze zdrowiem na poczatku sezonu i ominal AO. Cala jego kariera nacechowana jest licznymi klopotami zdrowotnymi jak wiadomo. Pozniej pojawila sie informacja, ze byc moze zakonczy kariere podczas French Open, ale ostatecznie okazalo sie to tylko plotka. Nic na ten temat, ze powie pas w Paryzu nie wiadomo, wiec podejrzewam, ze celem moze byc French Open, ale przyszloroczny. Z reszta zarowno podczas tego rocznego French Open jak i turnieju w Paryzu kolidowaloby to z zawieszniem rakiety odpowiednio przez Tsonge i Simona, takze dwa pozegnania na raz podczas jednego turnieju to byloby za duzo.
Koniec kariery, co sam Francuz przyznal sie zbliza to juz na pewno jest blisko, ale jednak chec rywalizacji wciaz jest.

Poza tym Gasquet ostatnio w calkiem dobrej dypozycji od Wimbledonu, a ostatnio w Antwerpii bardzo doby turniej okraszony polfinalem z Augerem. Kilka fajnych wystepow w Paryzu bylo, chociaz ostatnio dosc szybko sie zegnal z turniejem. To moze byc ostatni raz Gasqueta w hali Bercy, takze jezeli jest szansa by cos wygrac to jak najbardziej trzeba sie starac, tym bardziej ze rywal z kolei w drugiej czesci roku stracil dobra dyspozycje. Molcan pewnie bedzie probowac skrotami Gasqueta kasac, ale Gasquet jest rytmie meczowym, wiec jestem zdania, ze da powody do radosci francuskiej publicznosci.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +350
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Pre match 4 na Simona, po 1secie 10,11?a przy 64 54 i serwis Murray ile? 100 na Simona? Przeciez za takie cos, to powinien byc dozywotni ban dla Murraya.Bez zadnego meczu konczacego kariere.Przeciez Simon konczy kariere, gra u siebie smrod czuc na kilometr po takim spotkaniu.Federacja tenisowa oczywiscie nie zrobi nic, bo to sir Andy.

Nie, nie tykalem ostatecznie tego meczu
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
A tu znowu smietnik ...

v.d.Zandschulp-Dimitrov 2 @1.67

Dzis taka propozycja w kierunku Dimitrova, ktory sezon ma bardzo slaby jak na potencjal, ale cos tam drgnelo we Wiedniu, a sadze ze tu moze pojsc jeszcze do przodu.
Zawodnicy spotykaja ie juz trzeci raz w tym roku i poki co lepiej wyglada tu van de Zandschulp, niby jest 1:1, ale bilna dla Holenda mogl byc tu duzo lepszy. Raz spotkali sie w Melbourne w jednym z turniejow poprzedzajacych AO i tam wygral Dimitrov 2:1, ale van de Zandschulp serwowal tam w ostatnim secie by zamknac mecz. Drugie spotkanie odbylo sie na kortach w Queen's i tam wygral van de Zandschulp 2:0.

Mimo wszystko, mysle ze teraz czas na Dimitrova. Przede wszystkim Bulgarowi lezy Paryz. Niby jeden polfinal tylko w CV w hali Bercy, ale nie liczac debiutanckiego wystepu to poza tym Dimitrov za kazdym razem dotarl do 3 rundy, stad bilans meczow w Paryzu naprawde niezly i grubo ponad 60% wygranych meczow. Ta 3 runda to troche taki standard Dimitrova, ale jest to troche myslace, bo gdyby przejrzec te jego wystepy to tam za kazdym razem byl Djokovic, Zverev, Cilic lub swietnie grajacy w Paryzu David Ferrer i to bardzo czesto byly mecz na styku, gdzie Bulgar urywal czesto seta lub grano tie-breaki.

Wydaje mi sie, ze Dimitrov zagra na dobrym poziomie i bedzie progres jeszcze w stosunku do wystepu we Wiedniu. Botic van de Zandschulp ostatnio wypada slabiej, chociaz tu na pewno poziom mobilizacji bedzie wiekszy i ciezko wyrokowac jak dobry bedzie. Typ jednak skieruje w kierunku Dimitrova, liczac ze pokaze znowu troche dobrej gry i tym razem znowu bedzie gora w ich pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +431
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Bautista Agut vs Paul @ 3 sety w meczu Niestety zła opcja... można było bezpiecznie iść w seta dla Paula lub odważniej w jego zwycięstwo a nie w coś wydawało się po środku. Bautista nie dojechał.

Ciekawe spotkanie pomiędzy Hiszpanem z Jankesem w których do tej pory Bautista pokonywał Paul'a za każdym razem w dwóch setach. Myślę, że tym razem Paul jest w stanie ugrać coś więcej mimo, że ostatnio jego forma pozostawia wiele życzenia, choć ten mecz ze zmęczonym Thiemem mógł skończyć się dla niego zwycięstwem. Agut przegrał niedawno mecz o finał z rewelacją w ostatnim czasie jaką jest Rune choć tam ten mecz mógł zakończyć się 3 setem gdyż Hiszpan miał w tie breaku kilka piłek setowych których nie wygrał. Mam nadzieję, że Hiszpan nie zdążył się zregenerować i pozbierać po Bazylei i to wejście w nowym turnieju przyjdzie z jakimiś problemami i nie zobaczymy tutaj kolejnego 2:0 dla Aguta.

Wawrinka +1,5 seta
Gasquet +1,5 seta Szanse na powodzenie były lecz niewykorzystane.
 
Ostatnia edycja:
S 1,2K

saek

Użytkownik
Pre match 4 na Simona, po 1secie 10,11?a przy 64 54 i serwis Murray ile? 100 na Simona? Przeciez za takie cos, to powinien byc dozywotni ban dla Murraya.Bez zadnego meczu konczacego kariere.Przeciez Simon konczy kariere, gra u siebie smrod czuc na kilometr po takim spotkaniu.Federacja tenisowa oczywiscie nie zrobi nic, bo to sir Andy.

Nie, nie tykalem ostatecznie tego meczu
a nie przyszło Ci do głowy że Andy miał już dość skandalicznie zachowującej się Paryskiej publiczności która irytowała go przy każdym punkcie? Francuska publiczność wie jak do granic możliwości uprzykrzyć granie przeciwnikowi Simona
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
a nie przyszło Ci do głowy że Andy miał już dość skandalicznie zachowującej się Paryskiej publiczności która irytowała go przy każdym punkcie? Francuska publiczność wie jak do granic możliwości uprzykrzyć granie przeciwnikowi Simona
Oczywiscie, ze z pewnoscia mial,ale tak doswiadczony I tak uznany zawodnik, nie powinien tego przewalic.Do stanu 53 15-0 w glowie Murraya ok, a pozniej "a piernicze te gwizdy, przegram".Poza tym lepiej sluchac gwizdow, przez pare punktow wiecej czy przez kilkanascie gemow? Publicznosc wie, ale co to za argument, ze Murray obsral sie gwizdow
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Shapovalov-Cerundolo

Na szybko, bo zaraz mecz.Obu widzialem ostatnio, i zeby nie bledy Cerundolo w 2 gemach serwisowych z Sinnerem to moglo byc roznie.Tak to to Argentynczyk solidnie.Shapo swietny tydzien, widzialem go w finale i gral az za dobrze jak na niego.Nie spieszyl, sporo przemyslanych akcji az do drugiego seta z Danilem.Danil oczywiscie swietnie w defensywie gral, ale zaczal byc Dennis taki jak dawniej, czyli sie podpalal i psul.Cerundlo ma szanse a kurs zanizony wg mnie na Kanadyjczyka.

Cerundolo 1set 3,25
Cerundolo mecz 4
 
Otrzymane punkty reputacji: +484
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Carreno Busta vs Shapovalov @ 1

Próbuję w kierunku Hiszpana, który potrafi grać z Kanadyjczykiem i ma korzystny bilans h2h. Co prawda Shapovalov jest obecnie w dobrej formie co potwierdził finałem we Wiedniu. Zagrał tam 3 sety w finale, czasu na odpoczynek było nie wiele a wczorajsze spotkanie też nie było szybkie i gładkie tylko trzeba było się nabiegać i wyodbijać swoje. Myślę, że jeśli Busta będzie długo trzymał piłkę w korcie, wygra dziś któryś z setów to mam nadzieję weźmie również i całe spotkanie bo Shapo może z czasem brakować energii, co będzie powodowało większą liczbę błędów i granie na większym ryzyku.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Alcaraz - Nishioka
Nishioka over 0.5 asa @2,10 (efortuna) (0)

Niezrozumiały dla mnie kurs na jednego asa Japończyka. Ostatnie mecze Yoshihito pod względem asów prezentują się następująco:
  • Karacjew - 6
  • Fritz - 3
  • Sousa - 7
  • Iwaszka - 1
  • Korda - 0
  • Munar - 3
  • Van Assche - 9
  • Kecmenovic - 4
  • Kecmenović - 0
  • Ruud - 3
To są mecze z października. Tylko w dwóch meczach nie zaserwował asa.
Dla porównania kurs w 1xbet wynosi 1,13.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +907
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Ale szacunek za dzisiejszy mecz dla Gillesa Simona - bohater dnia.

Wiele jest dyscyplin sportowych, ale jak ktos dzis zobaczyl mecz Simona z Fritzem to za tak wielkie serce do walki i poswiecenie jakie pokazal dzis to jest maksimum jakie mozna pokazac w sporcie, gdy zawieszenie rakiety wisi w powietrzu. Za takie emocje i atmosfere to mozna ogladac takie mecze co wieczor. Ogromne brawa.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Simon z Auguerem peffka, pozniej tylko jakis De Minaur lub Tiafoe, pewnie Alcaraz i Nole w finale.Autostrada do trumfu na zwienczenie kariery.Co z tego, ze chlop potrafil przegrac z Winterem, Broomem w tym sezonie (ktorzy sa blizej amatorstwa niz profesjonalnego tenisa).Co z tego ze Simon w 3 wystepach na kortwch, w Paryzu osiagal max 1sza runde.Simon ogrywa sobie Murraya i Fritza,przebijanka, bez praktycznie dobrego serwisu na hali.😁
 
S 1,2K

saek

Użytkownik
Simon z Auguerem peffka, pozniej tylko jakis De Minaur lub Tiafoe, pewnie Alcaraz i Nole w finale.Autostrada do trumfu na zwienczenie kariery.Co z tego, ze chlop potrafil przegrac z Winterem, Broomem w tym sezonie (ktorzy sa blizej amatorstwa niz profesjonalnego tenisa).Co z tego ze Simon w 3 wystepach na kortwch, w Paryzu osiagal max 1sza runde.Simon ogrywa sobie Murraya i Fritza,przebijanka, bez praktycznie dobrego serwisu na hali.😁
Nie zapomnij o Paryskiej publiczności która wykańcza po kolei kolejnych rywali Simona :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom