>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Paris, 27.10.2014-02.11.2014

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
BNP Paribas Masters


Miejsce: Paris, France
Data rozgrywania: 27.10.2014-02.11.2014
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP World Tour Masters 1000
Rozmiar drabinki: S-48 D-24
Pula nagród: € 2,884,675
Oficjalna strona turnieju: http://www.fft.fr/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Kuznetsov - Nieminen 0:2 @ 2,00
Bet365

Jeden z ostatnich meczów kwalifikacyjnych dzisiejszego dnia w Paryżu to pojedynek Kuznetsova i Nieminena. Faworytem w tym meczu i to wyraźnym jest Fin, który pomimo słabych wyników zostawia po sobie zawsze dobre wrażenie i jego gra wygląda bardzo przyzwoicie.
Tego samego nie można powiedzieć o Kuznetsovie, który oddaje swoje mecze często bez walki i trzeba powiedzieć wprost, olewa je. Jest groźnym tenisistą, potrafi serwować i atakować, ale patrząc na wyniki z dwóch ostatnich turniejów to nie ma czego tutaj szukać Rosjanin.
Doświadczenie Nieminena, dobra dyspozycja i umiejętności powinny mu pozwolić wygrać ten mecz w dwóch setach. Kurs bardzo dobry, myślę, że warto.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
vs

Istomin vs Mahut
Istomin 1.60 betsafe
✅✅✅
Spotkanie zawodników, którzy są ostatnio na dwóch biegunach. Nicolas gra ostatnio bardzo słabo, mimo że szybsze nawierzchnie są dla niego lepsze. Przegrał ostatnio z typowym ziemniakiem, jakim jest Elias. Wydaje mi się, że Francuz może czuć już trudy sezonu, ma rozegrane sporo meczów singlowych, jak i deblowych. Denis za to ostatnio imponuje formą. Zjadł Dżeja 6-1;6-1 i urwał seta Fedexowi. Uzbek poprawił swoją grę w porównaniu do tego, co prezentował na kortach na zewnątrz. Kurs 1.6 uważam za warty gry w tych okolicznościach. Do tego w H2H 2-0 dla Denisa, o ile mecz z 2006 roku w ogóle nie wchodzi w rachubę przy analizie, to spotkanie z tego roku w Miami można już brać pod uwagę. W pierwszej rundzie tego turnieju Istomin wygrał 2-0 po dwóch tiebreakach.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Querrey &amp; Nieminen @ 1,86⛔
Pinnacle

Pozycja pierwsza to Sam Querrey, który od porażki z DJokoviciem na US Open jest niepokonany. Wygrał 3 turnieje Challengerowe, 2 wygrane podczas Davis Cup i jest tutaj wyraźnym faworytem. Wiadome, że serwis, jaki posiada, na hali jest mega atutem i tutaj Delbonis nie będzie miał szans w tym aspekcie. Do tego nawierzchnia nie pasuje pod styl gry Delbonisa i nie sądzę, by tu miał w jaki sposób zagrozić Samowi.
Pozycja numer dwa to Nieminen, Fin jest w formie, dziś pewnie pokonał Kuznetsova, a jutro powinien to samo zrobić z gospodarzem turnieju - Pouille. &quot;Kurczak&quot; w 1 rundzie niespodziewanie wyeliminował Johnsona, ale to prędzej Amerykanin ten mecz przegrał. Różnica poziomu, techniki i doświadczenia na korzyść Fina i tym razem obejdzie się bez niespodzianki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Querrey Sam-Delbonis Federico 2:0, Bet-at-home 1.80

6:2, 6:3 ✅✅✅

VS.


Zacznę od tego,że Panowie nigdy ze sobą nie grali. Amerykanin sklasyfikowany jest obecnie na 40 miejscu,a Argentyńczyk na 61. Sam, po US OPEN korzystał z grania na swojej ulubionej nawierzchni czyli twardej tak długo jak się dało i słusznie. Ponieważ ma serię 16 wygranych meczów z rzędu plus dwie wygrane w Davis Cupe. Daje nam to trzy wygrane turniej rangi challenger, oczywiście obsada była skromna i w każdym z tych meczów był faworytem ,ale najważniejsze dla niego, że gra swój tenis. Oglądałem nie raz Querreya podczas jego turne po USA i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie ponieważ gra ponownie swój najlepszy tenis. Serwis funkcjonuje na bardzo dobrym poziomie,a przy jego 198 cm i mega ofensywnym stylu dawało mu ogromną przewagę. Pamiętajmy też, że Amerykański hard jest znacznie szybszy od Europejskiego to jest nawierzchnia jest bliska niektórym nawierzchniom halowym i nie przesadzam w tym stwierdzeniu. W I rundzie kwalifikacji pokonał Micohna na spokojnie 6:4, 6:3. Nie dał przeciwnikowi ani jednej szansy na przełamanie, zaserwował 10 asów, wygrywane punkty po pierwszym serwisie to aż 31/33 tj 94%, brak podwójnych błędów serwisowych. Querrey może i nie ma jakiegoś sensacyjnego bilansu na halach ponieważ 41/30,ale to na pewno o niebo lepiej niż jego przeciwnik. Delbonis, to zawodnik obecnie sklasyfikowany na 61 miejscu ATP, niby nie jest wielka różnica ale rankingi nie grają. Frederico to zawodnik który czuje się najlepiej na mączce czyli zupełnie inaczej niż jego przyszły rywal. Bilans meczów na tej nawierzchni to 261/141, na hardzie 39/38, na halach 12/17,a na trawie 0/4. To wszystko pokazuje nam właśnie, że w chwili obecnej jest jeden z najgorszych okresów do gry dla niego. Oczywiście trzeba podziwiać jego ambicje, że nie szlaja się po challengerach gdzieś w Ameryce Południowej tylko chce walczyć z najlepszymi. Lecz on po US OPEN zanotował 6 porażek z rzędu, wygrana tutaj z Lajovicem gdzie sprawił małą niespodziankę przerwała tą złą passę. Delbonis ma 190 cm wzrostu także do niziołków też nie należy i jak wpadnie w trans może serwować bardzo długo i bardzo solidnie tak, że rywale mogą tylko odprowadzać piłki wzrokiem,a jego lewa ręka w tym mu jeszcze bardziej pomaga. Argentyńczyk posiada bardzo silny forhend, porusza się po korcie znacznie lepiej niż Querrey (chociaż on jak na swój wzrost to porusza się wyśmienicie), bekhend jeszcze średni i często zawodzi go psychika albo totalnie nieogarnięcie bo potrafi pakować piłki w siatkę albo w auty tzw. &quot;stuprocentówki&quot; i naprawdę tego jest sporo w jego meczach. Stawiam tutaj,że Amerykanin wygra 2:0 ponieważ jest w lepszej formie, jest lepszym zawodnikiem oraz powinien zdominować swoją agresywną grą i większym doświadczeniem z szybkich parkietów.

&quot;Typy dnia&quot; Tie Breaka, październik 2014 :
1. McGee James-Smyczek Tim 0:2, Bet365 1.90. Wynik? 4:6, 4:6 ✅
2. Cilic Marin-Sousa Joao 2:0, Pinnacle Sports 1.45. Wynik? 6:3, 6:3 ✅
3. Brown Dustin-Hanescu Victor 1, Bet365 1.53. Wynik? 6:4, 2:6, 6:4 ✅
4. Mayer Leonardo-Wu Di 2 handicap +4.5 gemów, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:4, 6:1 ⛔
5. Lopez Feliciano-Nadal Rafael 1, Pinnacle Sports 3.39. Wynik? 6:3, 7:6 ✅
6. Berdych Tomas-Karlovic Ivo 2 handicap +3.0 gemów, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:3, 6:4⛔
7. Donaldson Jared-Smyczek Tim 1, Bet365 3.50. Wynik? 6:2, 6:7, 7:5 ⛔
8. Groth Samuel-Rublev Andrey 2:0, Pinnacle Sports 1.90. Wynik? 7:6, 7:5 ✅
9. Dodig Ivan-Seppi Andreas 2, Pinnacle Sports 1.94. Wynik? 5:7, 6:7 ✅
10. Gimeno-Traver Daniel-Gulbis Ernests 0:2, Unibet 1.77. Wynik? 6:3, 7:6 ✅
11. Saville Luke-O&#39;Connell Christopher 2:0, Bet365 1.80. Wynik? 3:6, 6:1, 6:2⛔
12. Berankis Ricardas-Gimeno-Traver Daniel 1, Pinnacle Sports 1.84. Wynik? 6:3, 3:6, 6:3✅
13. Bolelli Simone-Nadal Rafael 1 handicap +3.5 gemów, Pinnacle Sports 2.10 .Wynik? 2:6, 2:6 ⛔
14. Isner John-Robredo Tommy 1, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:7, 3:6 ⛔
15. Pospisil Vasek-Dimitrov Grigor 0:2, Bet365 2.50. Wynik? 2:6, 2:6 ✅
16. Becker Benjamin-Karlovic Ivo 2, Pinnacle Sports 1.64. Wynik? 4:6, 4:6 ✅
17. Federer Roger-Karlovic Ivo I set over 10.5 gemów, Bet365 1.80. Wynik? 7:6, 13 gemów ✅
18. Querrey Sam-Delbonis Federico 2:0, Bet-at-home 1.80. Wynik? 6:2, 6:3✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
De Schepper-Stakhovsky 1 @2.2
Troche tez dziwia mnie te kursy przy tym meczu. Stahovsky nie gra juz tak dobrze jak kiedys, chociaz nie tak dawno wygral challangera. Niemniej jednak kiedys potrafil zaistniec w glownym tourze, a teraz prozno szukac u niego jakiegos bardzo dobrego rezultatu. W strone De Scheppera chyba jeszcze nigdy nie stawialem, zawsze twierdzac ze jego tenis z glebi kortu jest bardzo ograniczony i Francuz musi grac ryzykownie z tego miejsca kortu, niemniej jednak De Schepper byc moze jest w najlepszej formie swojego zycia. Swietnie zagral w Bazylei, wczoraj poknal Seppiego i chyba nikt mnie nie przekona, ze w w potencjalnym meczu Seppiego ze Stakhovskym to Ukrainiec bylby faworytem. De Schepper na pewno lepiej serwuje niz Stakhovsky, a ze doszla forma to z glebi kortu tez jest lepiej. Moim zdaniem De Schepper ma wieksze szanse na zwyciestwo w tym meczu.
P.S. Na Querreya bym postawil, gdyby chlop nie byl najwyzej rozsawionym graczem kwalifikacji w tej rundzie. A tak? Roznie moze byc przy wycofaniu sie kogosc z drabinki glownej, tutaj drabinka jest wieksza niz w turniejach ATP 250 i wiekszosci turniejow ATP 500.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Sock J. - Tomic B. 1 @2.05 Unibet✅
Wynik: 6:2, 6:4

Niedawno się ze sobą mierzyli i wygrał wówczas po zaciętych 3 setach Jack Sock. W 1 rundzie kwalifikacji miał sporo problemów z Ramosem-Vinolasem, ale udało mu się wygrać. Tomic odprawił swojego rywala w dwóch setach. Wydaje mi się, że Sock ma ciut większe szanse na wygraną. W Sztokholmie spisywał się nieźle, aż trafił na Grigora Dimitrova, z którym przegrał 1:2. Tomic znalazł się w półfinale, gdzie wyeliminował go również... Grigor Dimitrov, po dwóch setach. Dzisiaj wydaje mi się, że po trudnym spotkaniu wygra Amerykanin.
Querrey S.(-3.5 games) - Delbonis F. 1 @1.85 Marathon✅
Wynik: 6:2, 6:3

Tie Break wszystko opisał ????
Muller G. - Istomin D. 2 @1.63 Pinnacle✅
Wynik: 6:7, 4:6

Istomin ostatnio sprawił mnóstwo problemów samemu Rogerowi Federerowi, urywając mu seta w Bazylei. Rundę wcześniej zlał Janowicz 6:1, 6:1. Dzisiaj zmierzy się z Mullerem, który ostatnio częściej przegrywa niż wygrywa. Denis ostatnio złapał formę, i nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem Gillesa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
vs

Young D. - Sijsling I.
Young 1.74 Pinnacle
✅✅✅
Dzisiaj stawiam na amerykańskiego DJ&#39;a trochę wbrew logice, bo to Holender jest bardziej ograny w tym sezonie na hali. Igor na początku roku zaliczył udane występy pod dachem, w pamięci mam turniej w Rotterdamie, gdzie dotarł aż do półfinału, gdzie uległ Ciliciowi. Jednak było to już kilka, ładnych miesięcy temu. Teraz sytuacja wygląda zgoła inaczej i Sijsling ma problemy nawet na poziomie Challengerów. Przegrywał z o wiele niżej notowanymi rywalami, co przy jego potencjale jest niechlubnym wyczynem. Ciekawostką jest to, że jeśli stawał naprzeciw leworęcznym graczom, to ostatnio przegrywał. Pamiętając, że Young włada właśnie lewą górną kończyną może to być dla nas pozytywna informacja. Ale myślę, że będzie to tylko dodatek, a nie główny argument. Amerykanin na twardych nawierzchniach czuje się jak w domu. Właśnie na nich jest najbardziej ograny, ponieważ są to najbardziej popularne korty w Ameryce. Nie licząc falstartu z Mayerem w Sztokholmie DJ prezentuje dobrą dyspozycję podczas występów w Europie. Ogranie Raonicia w tiebreaku i urwanie przez to mu seta uważam za dobry prognostyk. Pokazuje to siłę serwisu, Donald potrafi dobrze serwować i do tego dobrze gra akcje serve&amp;volley. Gra przy siatce jest z pewnością atutem Younga, w końcu jest on także niezłym deblistą. Kurs w granicach 1.7 uważam za warty uwagi.
--------------------------------------------
Tydzień 20-26 października:
Mayer L./Sousa J. - Seppi A./Fognini F. Mayer/Sousa 2.00
✅
Vinci R./Errani S. - Peschke K./Srebotnik K. Vinci/Errani 1.44 ZWROT
Peschke K./Srebotnik K. - Mirza S./Black C.
Mirza/Black 1.57✅
Istomin-Mahut Istomin 1.60
✅
Mayer L./Sousa J. - Rojer J./Tecau H. Rojer/Tecau 1.45✅
Rojer J./Tecau H. - Chardy J./Anderson K. Rojer/Tecau 1.62???
Young-Sijsling Young 1.74✅
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dzisiaj stawiam na amerykańskiego DJ&#39;a
Nigdy bym tego nie postawił, lecz rozumiem Twoją argumentację. Holender czuje się właśnie najlepiej pod dachem,ale z drugiej strony nie postawię przez mnóstwo czasu na Igora ponieważ jego kontuzje mózgu podczas meczu są mega. Wczoraj 5:4 serwis 40:0 i nie wykorzystał 3 piłek meczowych i został przełamany, później 6:5 i serwis został przełamany i miał szczęście bo wygrał w tie breaku. Z Melzerem Gelardem w III secie prowadził 5:4 serwis i przegrał 5:7. Podobnych sytuacji było multum w tym sezonie. Nie wiem dlaczego ale mimo wszystko uważam,że dzisiaj Sisling dzisiaj wygra. Lecz życzę Tobie powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Heh, no i wyszło na moje. Jednak dziękuję za komentarz, bo dyskusja i spojrzenie innych na dane spotkanie są bardzo cenne. Cieszy mnie, że DJ ogarnął to w miarę szybko, mimo że stracił nawet swoje podanie.
 
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Y.H.Lu-Benneteau 2 @1.5
Julien na swoich smieciach, dal kilka niezlych meczow w Paryzu w przeszlosci, a to z Roddickiem, a to z Tsonga. Ostatnio bardzo dobrze radzil sobie w Azji w Kuala Lumpur i Szanghaju. Powienien byc Francuz gora. W drugiej rundzie bedzie czekac Murray, ktory zamierza grac 5 turniej z rzedu przed World Tour Finals w Londynie, takze kto wie. Szkot tego turnieju do konca moim zdaniem nie zagra, poniewaz inaczej poleglby w Londynie na finalach z kretesem.
Melzer-Garcia Lopez 1 @1.66
Ryzykownie. Melzer najslabszy sezon od lat, a przeciez jest to m.in. polfinalista szlema. Po drodze kontuzje, ogolnie ciezko doszukac sie jakis pozytywow w grze Austriaka w 2014 roku. W Wiedniu byl bardzo dobry mecz z Karlovicem. Garcia Lopez wydaje sie byc kompletnie bez formy, zebral lanie w Wiedniu od Struffa i w Walencji od Lu. Nie wiem czy szykuje sie pod Paryz, ale nie widze pozytywow, a Melzer uzywa chronionego rankingu, zeby moc wystartowac w Paryzu, wiec on bedzie sie starac na pewno.
Sock-Andujar 2 @3.25
Gruba przesada. Andujar gral bardzo dobrze w Walencji, w ubieglym roku dotarl do 2 rundy, pokonujac Vaska Pospisila. Sock ma za soba plus w postaci kwalifikacji, ale mogl przegrac z Ramosem, to moze i z Andujarem. Kursy ponad 3 na tenisiste, ktorego cechuje nienaganna technika w stosunku do Amerykanina, ktory bedzie debiutowac w paryskiej hali w turnieju glownym to faktycznie przedziwny rozrzut. Przy takim kursie probowac mozna.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Herbert - Mannarino 1 @ 2,37
Bet365

Na początek pojedynek dwóch Francuzów w pierwszej rundzie Mastersa. Faworytem wg bukmacherów jest Adrian Mannarino, lecz ja sądzę, że ten mecz to typowe 50/50 i mamy spore value w typie na Herberta.
Niżej sklasyfikowany tenisista ma za sobą udany turniej w Bastad, pokonał tam Struffa, Rogera-Vasselin i przegrał dopiero z Nadalem. Tam dostał lekcję 1-6,1-6 lecz Francuz wyszedł z założenia, że nie ma nic do stracenia, a po prostu nie wchodziło. Jutro powinno być nieco inaczej i ciut bardziej zachowawcza gra może doprowadzić go do zwycięstwa.
Mannarino pomimo 3 rundy w Sztokholmie, jak dla mnie nic nie pokazał. W 3 setach wygrana z emerytowanym Baghdatisem, także w trzech wygrana nad nieogarniętym Dolgopolovem i porażka w trzech z Bachingerem. Gra nierówno i jestem dla mnie pewny, do tego ten niski kurs na niego...
Obaj mają dobry serwis, zapewne nie będzie wiele przełamań, jeśli będą w ogóle. Jak dla mnie warto spróbować po takim kursie.
Sock - Andujar 2 @ 3,25
Bet365

No dobra, rozumiem, że tutaj serwis ma wiele, ale no Andujar też potrafi dobrze grać swoje gemy serwisowe i w Walencji naprawdę pokazał się z dobrej strony jeśli chodzi o ten element. Do tego całościowa wyglądał dobrze, pewne wygrane nad Berdychem i Lajoviciem, do tego minimalna przegrana z Robredo, który jest w wyśmienitej formie.
Sock grał tutaj kwale, mimo, że znalazł się w turnieju głównym, to mógł już odpaść w pierwszej rundzie eliminacji. Jeśli Ramos miałby ciut lepszy serwis to zamknąłby ten mecz 6:4 w III secie. Wracając to jednak Amerykanin gra, jest bardzo groźny, dobry serwis i ostre ciosy z linii końcowej, choć wyniki takie sobie. Sztokholm wygrana z Golubevem 2:1 i Chardym 2:0. Poa tym porażka 1:2 z Dimitrovem, gdzie Sock podłamał się kapitalnymi zagraniami Bułgara.
Grali ze sobą na US Open w tym roku, wygrał Andujar 2:1 i krecz Socka, myślę, że jutro Hiszpan może powiększyć swój dorobek w postaci punktów rankingowych, pieniędzy i H2H z Jackiem. Niepewny wydaje mi się Sock, a po takim kursie grzech nie spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Po finale w Bazylei (w którym to Federer wygrał po raz 6. u siebie) emocje jeszcze nie opadły, kibice szaleją, bo Król w wielkim stylu powrócił do swojego rodzinnego miasta. W tym sezonie zachwyca formą, mimo że wielu ze względu na jego wiek skazywało go na zakończenie kariery, bądź już po prostu brak sukcesów, ten uparcie prze do przodu. Prze to może złe określenie, bo on szybuje, z wielką gracją lądując w finałach kolejnych imprez. Teraz z pewnością czuje się fantastycznie, jest uczucie spełnienia się i nie zawiedzenia fanów w Szwajcarii. Jednak mimo tych emocji ja już szykuje kolejny typ z Rogerem w roli głównej. Następny przystanek- Paryż.
Teraz każdy inny mógłby odpuścić turniej w Bercy, bo i tak przecież mamy niedługo tak długo wyczekiwany turniej finałowy w Londynie. Tyle że Roger nie ma w zwyczaju odpuszczać. Zresztą to nie jest dobry czas na odpuszczanie, kondycyjnie i siłowo wygląda fantastycznie, więc jeszcze te 2 turnieje jest w stanie spokojnie pograć na swoim poziomie(później mamy przerwę). On wie, że już ma swoje lata i formę trzeba wykorzystywać jak tylko się da(póki nie ma oczywiście żadnych przeciwskazań, a takie póki co się nie pojawiły).
Po co to wszystko piszę? Ano tak patrzę na drabinkę turniejową i to wygląda jak droga do raju dla Rogera. Z rozstawionych zawodników w jego połówce są Fog, Bautista-Agut, Raonic, Staszek Wawrinka, Kevin Anderson, Feli Lopez i Berdych. Doprawdy wygląda to aż zbyt łatwo. Bardziej się już boję sponiewieranego kontuzjami i innymi problemami Gasqueta czy Karlovica, z którym to najbardziej się męczył Fedex w Bazylei. Milos za to powinien walczyć o Turniej Mistrzów, tyle że ostatnio jest w leciutkim dołku, przynajmniej jeśli chodzi o grę. A nawet, gdy wydawało się, że forma pozwoli na walkę w ostatnim meczu ze Szwajcarem, został zmieciony z kortu.
Nawierzchnia w Paryżu to elastyczna żywica akrylowa na drewnianych panelach, wzmocniona włóknami syntetycznymi (ta sama co w Turnieju Mistrzów). Według mnie ta nawierzchnia wcale nie jest za szybka, dosyć mocno sprężynuje i ogólnie piłka posiada nieco mniejszą prędkość równoległą do kortu niż np. na kortach w Bazylei. Gdyby w połówce drabinki Rogera był Nadal w formie (a nie ma go tutaj w ogóle obecnego), Nole, czy te bezlitosne ściany jak Murray, Ferrer czy Simon (oczywiście w formie), to nieco bym zwątpił w ten typ, bo dłuższe wymiany to paliwo dolewane do ich baków. Tyle że w tej części drabinki nikogo takiego nie ma. Są już bardziej zawodnicy opierający swoją grę na mocnym serwisie, a tutaj jednak minimalnie gorzej powinno im się grać.
W 2. połówce będzie piekło, wypoczęty, głodny gry i wspaniale spełniony przez zostanie ojcem Djokovic będzie chciał pokazać światu, że wciąż jest numerem 1. Osobiście uważam go za głównego faworyta do wygrania połówki, ale trzeba pamiętać o tym, że Murray, Ferrer, Dimitrov walczą o TOP 9 (Nadal zrezygnował z ATP Tour Finals). Oprócz tego znajdziemy tam trio francuskie, a mianowicie Tsonge, Monfilsa czy Simona. Grają u siebie, więc normalne że mogą sprawić jakieś tam &quot;sensacje&quot;. No i na koniec perełka- Kei Nishikori. Tenisista kompletny, brakuje mu tylko... zdrowia. Gdy to pozwala na prawdziwą grę, to pokazuje na co go stać- m. in. perfekcja tenisa na mączce z Nadalem czy wiele innych meczów na różnych nawierzchniach. Ostatnio mimo zmęczenia pokonał Nole&#39;a (chociaż tamten wybitnie nie grał, ale mimo wszystko dobry poziom był).
Mam nadzieję, że pokazałem, że jest znaczna różnica między częściami drabinki i typy na wygranie ćwiartki i połówki przez Rogera są zdecydowanie do gry. Roger wygrał 2 turnieje z rzędu i wie, że może znowu dokonywać cudów na kortach, że może być znowu numerem 1.

Roger Federer zakwalifikuje się do finału @1,90 bet365
Roger Federer wygra 4. Ćwiartkę @1,50 bet365
Polecam!
Na prośbę Magician&#39;a ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie ktoś Wie coś na temat Szopy?Czemu taki wysoki kurs na niego?
1.769 na Pinnacle że ugra seta z Querreyem???
Jakaś kontuzja czy jak?
Dobra wchodzę w to bo kurs chory 1.813 że Janowicz ugra seta. ✅ ✅ ✅
Co tu dużo pisać dla Jerzego ten rok nie jest udany niby jest jakaś tam teraz kontuzja w tle ale wystawianie kursu ponad 1.8 że ugra seta w Paryżu gdzie zawsze się dobrze czuł z takim za przeproszeniem ogórkiem jak Querrey jest dla mnie śmieszne.
Pod koniec sierpnia grali razem w Winston-Salem czyli na ziemi amerykańca i tam również Jerzy nie był faworytem i wygrał.
Myślę że Jerzy mógł odpuścić Basel aby lepiej zagrać w Paryżu i stawiam że ugra seta.

Mógłby ktoś napisać coś o tym meczu z Istominem?
Oglądał ktoś?
Cuadrado
A jaka jest forma Jerzyka?
2x odpadł w Chinach z Murrayem ale ugrał seta także ja nie sądzę aby to był wielki wstyd bo Szkot jest w formie.
Odpadł z Istominem ale czy to nie było specjalne zagranie żeby przygotować się pod Paryż?
 
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
Panowie ktoś Wie coś na temat Szopy?Czemu taki wysoki kurs na niego?
1.769 na Pinnacle że ugra seta z Querreyem???
Jakaś kontuzja czy jak?
To chyba spowodowane tą serią Querreya i zarazem formą Jerzyka. Moim zdaniem do pogrania , bo w Paryżu Janowicz wyciąga się na wyżyny swoich umiejętności ????
 
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
Debiut w tym dziale, może będzie to coraz częściej, zobaczymy, jako , że jestem od tenisa ode mnie:

Gasquet R. - Istomin D. over 22.5 gema @ 1.96 4/10 Pinnacle
✅✅

Czy aż takim faorytem jest Rysiek? Owszem Francuz gra u siebie, ale to jego pierwszy mecz od 20 dni gdzie poległ z kretesem z Berdychem. Wcześniej średni mecz z Chardy&#39;m, gdzie spokojnie pierwszego seta mógł przegrać, ale przeciwnik robił wszystko by tego nie wygrać. Istomin za to forma dość wysoka. Szybki win nad Jerzykiem, który bądź co bądź coś potrafi, nienaganny, a wręcz dobry mecz z samym Fedexem, późniejszym zwycięzcą turnieju w Basel mówi samo za siebie. We Francji ma juz na rozkladzie dwóch serwismanów, Mahuta - Francuza który u siebie miał powalczyć i Mullera, który serwisem nie jednego faworyta zmiękczył. Wiadomą sprawą jest, że przewaga po stronie Ryśka polega na technice, dobrym jednoręcznym bh. Ale właśnie. Ten bh jest dobry gdy wchodzi. To najczęstsze błedy &quot;Gaske&quot;, nie mówiąc o średniej jakości drugim serwisie. Istomin nie ma nic do stracenia, poznał kort, gra dobrze przy siatce i dysponuje silnym serwisem co na tej hali ma olbrzymie znaczenie. Jak dla mnie zacięte spotkanie, możliwe 3 sety a nawet win Uzbeka, choć bezpieczniej wybieram opcję overową.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Panowie ktoś Wie coś na temat Szopy?Czemu taki wysoki kurs na niego?
1.769 na Pinnacle że ugra seta z Querreyem???
Jakaś kontuzja czy jak?
Dokladnie, gra z kontuzja.

&quot;Jerzy Janowicz*po nieudanym występie w turnieju w Bazylei wypadł poza Top 40 rankingu ATP, ale to nie jest jego największą bolączką. Po porażce w I rundzie z Denisem Istominem 1:6, 1:6 z boksu reprezentanta Polski dochodziły głosy mówiące o problemach zdrowotnych. Kontuzja, która mu doskwierała podczas tournée po Azji, dała o sobie znać w turnieju rozgrywanym w hali Świętego Jakuba&quot;
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Mimo wszystko jakieś handi na Jurka można zagrać. Kursy wysokie, a wiemy, że Jurek tu grać potrafi. Nie jest w najwyższej formie, ale serwis ma. Querrey to nie jest pewniak, jest value w typie na Polaka.
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Jerzy Janowicz - Sam Querrey, typ 2 @1,43
Jerzy Janowicz - Sam Querrey, typ 0:2 @2,03 w Betssonie

Potwierdzam: Sam Querrey to dość dziwny zawodnik, trochę nieobliczalny, w obie strony... Może nie ogórek, ale taki rozbiegany, podekscytowany...Czasami głupie błędy robi, ale na JJ dzisiaj moim zdaniem z nawiązką wystarczy.
Jurek pojechał do Paryża, bo: było blisko, nie musiał grać w eliminacjach (zwolniło się miejsce po Nadalu), bo jesień w Paryżu - bardzo romantyczna sceneria i parę groszy za sam start wpadnie, po co siedzieć w domu, jak można Martę zabrać do jednego z wielu przytulnych bistro...
Z jego obozu dochodziły wieści, że gdyby miał grać w eliminacjach, to by został w domu. Moim zdaniem nie jest zdrowy, nie ma formy. Cud raczej nad Sekwaną nie nastąpi.
Mówienie, że odpuścił poprzedni turniej, to nieporozumienie. On jest w takiej sytuacji, że niczego odpuszczać nie może. Już musi grać eliminacje do dużych turniejów, już zaczął się jego zjazd w dół, a będzie jeszcze gorzej, bo gra siłowy, mocno eksploatujący tenis...
Dziś może jakimś cudem seta złapie, ale raczej typuję 2:0 dla Amerykanina. Sam ma znacznie lepszy serwis. Co z tego, że jest niższy, jak serwuje bardziej różnorodnie, technicznie, po rogach. JJ tylko siłowo.
Argumentów typu: lubi grać w tym turnieju, to jego turniej nie przyjmuję. Gdy formy brak, ściany nie pomogą. Tak myślę, ale zobaczymy. Moim zdaniem, jak ryzykować, to 2:0 Sam Querrey.
.............................................
Dużo błędów wujka Sama, którymi żywił się JJ. Generalnie był to bardziej wyrównany mecz niż sadziłem. Janowicz oprócz techniki serwisu ma też problemy kondycyjne. Był spocony jak szczur.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
JERZY JANOWICZ - &quot;SAM&#39; QUERREY DW 2:0 @5 (Hill nie po raz kolejny prezenty rozdaje - WARTO ZAGRAĆ GDZIE KRECZ TO WYGRANA)
Dla ostrożnych JJ win @2,75 też kursiwo zacne ????
Grzech tego nie spróbować. Przecież do diaska JJ musi się wreszcie odblokować, a gdzie jaka nie tu i teraz?
Ma po drugiej stronie typowego &quot;adehadowca&quot; wystarczy kilka skrótów i jankes się zagotuje ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom