>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Nicea & Dusseldorf, 19-25.05.2013

Status
Zamknięty.
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
Dorzucam się na Mullera po 3,75.
Gilles świetnie serwuje, powinien trzymać swoje podanie z Bautistą.
Nie wiadomo jak sytuacja z lewym ramieniem tenisisty, w Oeiras z tego powodu krecz przeciwko Rogerowi - Vasselinowi...
Od tamtego meczu minęły już 3 tygodnie, miejmy nadzieję, że wszystko ok.
Odradzam granie u buków gdzie krecz=wygrana przeciwnika.
Co do samego meczu myślę, że jeśli ze zdrowiem będzie ok, Muller ogarnie Bautistę, który często daję się łamać. Forma obydwu raczej daleka od optymalnej, a kurs 3,75 to bardzo duże value na Gillesa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
N 23

nekar

Użytkownik
Roberto Bautista Agut -Gilles Muller
Dla mnie no bet. Obaj po kontuzjaqch, Agut wycofał się 22.04 z Barcelony wrist, poprzednio 18.03.Miami ret. stomach muscle, Muller 29.04 Oeiras ret. left shoulder.
Jak widać mecz dużego ryzyka, wynik może być przypadkowy.
 
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
Jak widać mecz dużego ryzyka, wynik może być przypadkowy.
Trudno się z tym nie zgodzić, jednak po takim kursie czyż nie warto spróbować? Myślę, że w ogólnym rozrachunku to Muller prezentuje się lepiej niż Bautista stąd też ten typ.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Hewitt – Andujar
Typ: Andujar (-1,5s)
Kurs: 2,06 Pinnacle

Na dziś znalazłem bardzo ciekawy typ, po promocyjnym jak dla mnie kursie. Hewitt lata świetności ma za sobą, a na dodatek na mączce nigdy nie był orłem. W przeciągu ostatnich 3 lat zagrał tylko 2 oficjalne mecze na tej nawierzchni, niestety dla niego oba przegrane. W tym sezonie w Houston przegrał z Alundem, a to tym bardziej wyjaśnia dlaczego stawiam tak nie inaczej. Rywalem Australijczyka będzie Andujar, który bardzo dobrze ostatnio spisywał się na kortach w Madrycie, gdzie doszedł do półfinału przegrywając z samym Rafaelem Nadalem. Po drodze do półfinału pokonał Cilicia, Isnera czy Nishikoriego, którzy znajdują się na wyższym poziomie niż Lleyton. Na pewno Hiszpan jest faworytem meczu, w moim odczuciu nie będzie miał większych problemów z “dziadkiem” Hewittem i spokojnie pokona go 2:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
midq 677

midq

Użytkownik
Monaco - Ghem
Ja poszukam w tym meczu niespodzianki. Za 6 dni rozpoczyna się RG a Monaco najbardziej lubi grać na clayu. Niby wraca do dobrej formy ale ostatnie 2 mecze przegrał. Ghem to całkiem solidny ziemniak na poziomie challengerów, który całkiem dobrze prezentuje się w Dusseldorfie. Myślę, że przy dobrym dniu Ghema i słabszym dniu (lub słabszej motywacji ;)) Juana, Brazylijczyk jest w stanie wygrać ten mecz.
Ghem @ 13,00 pinnacle


Tursunov - Davydenko
To samo co wyżej, również aspekt rozpoczynającego się niedługo RG może tutaj grać rolę. Drugi argument to taki, że Nikolay to stary kombinator. Trzeci taki, że ostatnio gra piach - 3 ostatnie mecze to porażki 0-2. Tursunov wcale w lepszej formie nie jest, jednak niecały miesiąc temu wygrał z Ferrerem (cały turniej zagrał całkiem dobrze), w Monachium pokonał jeszcze Mathieu. Myślę, że Tursunov może wygrać ten mecz.
Tursunov @ 3,40 bet365
Tursunov się wycofał, cała analiza w ..

Brands - Hajek
Tutaj nie będzie żadnego odpuszczania, Niemcy u siebie zawsze grają solidnie. Daniel w dobrej formie, w Monachium przegrał dopiero z Kohlschreiberem, pokonując po drodze takich graczy jak Monfils, Tipsarevic i Kamke. Ostatnie występy na mączce świetne, myślę, że na RG również może coś powalczyć. Ale wróćmy do turnieju w Niemczech. Hajek również większość ostatnich meczów wygrał jednak był to poziom głównie challengerów i 1 rundy ATP. Przegrał z Ramosem, Darcisem czy Rogerem-Vasselinem. Wydaje mi się, że Daniel bez problemu wygra ten mecz.
Brands @ 1,44 pinnacle
Brands -3,5 gema @ 2,06 unibet
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tursunov - Davydenko 3,40 3/10 zwrot
Midq już sporo napisał. Rosyjski pojedynek może być taki jak zazwyczaj czyli underdog. H2H tutaj specyficzne ale to bylo dawno.
Russell - Troicki 4,0 2/10 ⛔
Value po stronie Russella. Żaden gracz pokroju Troickiego nie powinien szaleć przed French Open a to otwiera szanse na graczy takich jak Russell. Generalnie to takie turnieje same dogi powinno się grać. Russellowi bardziej zalezy na odbudowaniu formy niz Serbowi na dlugiej grze przed Rolandem.
Giraldo - Monfils 2,50 4/10 ⛔
Monfils w niedziele gral final wyczerpujacego chelka w Bordeaux. Od kilka miesiecy nier ozegral tylu meczow pod rzad. W Bordeaux 5 spotkan, dwie 3-setówki. Cos nie bardzo wierze, ze dalej serie pociagnie. Giraldo na cegle dosc dobry wiec szanse raczej rowne w tym meczu.
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
R.Dutra Silva-Stakhovsky 2 @1.8
Narazie to ciezko o kursy w tym meczu i szczerze powiedziawszy nie wiem co tutaj buki wystawia, wiec ten kurs narazie na podswie jednego z porownywaczy kursow. Przede wszystkim Stakhovsky dobrze zna ten turniej. Byl juz tutaj w cwiercfinale, a rok temu przegral po bardzo zacietym meczu z Brianem Bakerem, ktory byl w tamtym okresie duza sensacja ogolnie. Stakhovsky turniej zna, brakuje mu gier i tutaj zagral bardzo dobry mecz ze Starace w kwalifkacjach. Sergij juz w Madrycie gral bardzo dobrze, ale tam przegral 3-setowy dramat z Giraldo w kwalifikacjach, ktory powinien byl wygrac szczerze powiedziawszy. Dutra jeszcze tutaj w Nicei nie gral. Stakhovsky nie odpusci moim zdaniem i wygra.
Roger V.-Berankis 1 @1.55
Francuz gra naprawde dobrze w tym sezonie na cegle i tutaj tez nie powinno byc zle. Juz sie ci zawodnicy spotkali w tym roku na twardych kortach i wygral ERV, a tutaj w Nice tez Roger V. powalczyl w ibiegly mseoznie z triumfujacym Almagro, stad daje wieksze szanse zabojadowi.
Nie zgadzam sie natomiast z typem na Russella, bo tutaj jedyna atrakcja jest wylacznie kurs. Troickiemu tez mecze sa potrzebne, a Serb duzo bardzo dobrych meczow rozegral tutaj w Dusseldorfie, gdy jeszcze grano tutaj regularnie do ubieglego roku druzynowy World Cup, wiec Troicki korty zna tutaj doskonale, ale good luck jak to mowia.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
R.Dutra Silva-Stakhovsky Typ 1 2,10 Bet365
Bardziej cenie Brazylijczyka niż Ukraińca,Silny pierwszy serwis,drugi trochę kuleje,bardzo dobry fh,niezły jednoręczny bh, wybiegany zawodnik mimo swoich lat, ostatnio sporo finałów challngerów na swoim kontynencie, gra z głębi kortu bardzo poprawna,jak i poruszanie się po korcie, a ponadto gra całe życie na mączce, Stakhovsky preferuje szybsze nawierzchni, słaby serwis dużo spinów i slajsów, myślę że to nie wystarczy na Brazylijczyka który jest tutaj moim zdaniem faworytem tego spotkania
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Warto się przyjrzeć konfrontacji holendersko-rosyjskiej, a konkretniej Sijsling powalczy z Korolevem.
Buki faworyzują Rosjanina, według mnie to ten pierwszy ma większe szanse na wygraną i zaraz napiszę dlaczego.

Korolev rozegrał już 3 spotkania w kwalifikacjach, razem 5 setów i przy stylu gry, który prezentuje na pewno gdzieś się to odłoży. Holender bardzo dobrze radzi sobie z czymś co nazywa się serve&amp;volley. Potrafi wygrywać punkty takim sposobem i jeśli mecz będzie się przedłużał, jego szanse wzrosną, ponieważ Korolev po prostu się zmęczy i zacznie denerwować tym, że nie potrafi przełamać rywala.
Wszystko zależy od cierpliwości Sijslinga, bo kurs na czysty win bardzo interesujący, około 2,50.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Russell - Troicki 4,0 2/10
Value po stronie Russella. Żaden gracz pokroju Troickiego nie powinien szaleć przed French Open a to otwiera szanse na graczy takich jak Russell. Generalnie to takie turnieje same dogi powinno się grać. Russellowi bardziej zalezy na odbudowaniu formy niz Serbowi na dlugiej grze przed Rolandem.
bet365
Analiza pelna fantazji. rozumiem,ze wazny turniej daje punkt do analizy wiekszosci tutaj zgromadzonej co zawsze powtarzam. Wystarczy spojrzec jak ostatnie 3 lata grywal tutaj na pucharze swiata troicki, 2010/2011 po 3 mecze z solidnymi grojkami, rok temu 5 zwyciestw!!! Pamietam doskonale ostatnie spotkanie ze stepankiem gdzie przegral 1 partie a potem wrzucil 2 bieg i radek musial oddac zwyciestwo serbom.
Jutro jak amerykanin wygra seta to bedzie sensacja.
Troicki
win 2:0
1,57 bet365
7/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Analiza pelna fantazji. rozumiem,ze wazny turniej daje punkt do analizy wiekszosci tutaj zgromadzonej co zawsze powtarzam. Wystarczy spojrzec jak ostatnie 3 lata grywal tutaj na pucharze swiata troicki, 2010/2011 po 3 mecze z solidnymi grojkami, rok temu 5 zwyciestw!!! Pamietam doskonale ostatnie spotkanie ze stepankiem gdzie przegral 1 partie a potem wrzucil 2 bieg i radek musial oddac zwyciestwo serbom.
Jutro jak amerykanin wygra seta to bedzie sensacja.
Troicki
win 2:0
1,57 bet365
7/10
Wszystko fajnie, tylko nie zapominaj o tym jak Serbowie traktują grę dla swojego kraju. Tam patriotyzm jest niemal równoznaczny z nacjonalizmem, dla przykładu -taki Djoković potrafi cały mecz w Davisie grać ze skręconą kostką. Dlatego też rok temu w DPŚ Troicki starał się ze wszystkich sił, bo reprezentował ojczyznę, a czy teraz ma po co walczyć na maksa? Śmiem wątpić, marny turniej tuż przed RG, nie pchałbym się w grę na Viktora, ale oczywiście nie twierdzę, że na pewno odpuści
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Warto się przyjrzeć konfrontacji holendersko-rosyjskiej, a konkretniej Sijsling powalczy z Korolevem.
Buki faworyzują Rosjanina, według mnie to ten pierwszy ma większe szanse na wygraną i zaraz napiszę dlaczego.


Korolev rozegrał już 3 spotkania w kwalifikacjach, razem 5 setów i przy stylu gry, który prezentuje na pewno gdzieś się to odłoży. Holender bardzo dobrze radzi sobie z czymś co nazywa się serve&amp;volley. Potrafi wygrywać punkty takim sposobem i jeśli mecz będzie się przedłużał, jego szanse wzrosną, ponieważ Korolev po prostu się zmęczy i zacznie denerwować tym, że nie potrafi przełamać rywala.
Wszystko zależy od cierpliwości Sijslinga, bo kurs na czysty win bardzo interesujący, około 2,50.
???? a skąd pewność, że go od razu nie połamie? bo Sijsling jest ostatnio tak żałosny, że ja tu widzę szybki break dla Koroleva, a nawet dwa. Holender jest w marnej dyspozycji, zresztą nigdy jakimś wirtuozem gry na mączce nie był. Jego bilans na cegle w tym sezonie to 1-4, podczas gdy za przeciwników miał takie tuzy jak Kuznetsov, Paire, Brugues-Davi (z którym ledwo wymęczył 2:1) i Levine. Sorry, ale jeśli ktoś dostaje baty 0:2 od Levine&#39;a na ziemii, to już musi oznaczać, że jest w fatalnej formie. Korolev nie powinien mieć tu większych problemów ze zwycięstwem.

Korolev (1.56) Pinnacle
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
ATP Nicea
Dutra Da Silva vs Stakhovsky ✅✅✅2:6,3:6
Pinnacle 1,83
Stawka 5/10

Brazylijczyk cały kwiecień katował grę na ziemi w Brazylii (poziom challengerów). Bilans na clayu ma niezły, ale rywale byli słabi. W maju Dutra wystąpił w Rzymie i odpadł już po 1. meczu mimo, że był faworytem w starciu z Naso. W Nicei południowiec przeszedł przez kwalifikacje pokonując Giannessiego i Jounana. Oba mecze bez straty seta, ale jak bliżej spojrzymy na te mecze to nie było wcale lekko:7:6,7:5 i 6:2,7:5. Ukrainiec też grał długie mecze w kwalach(oba 2:1), ale trzeba mu oddać, że miał znacznie trudniejsze nazwiska na drodze: Starace, Laaksonen. Od kwietnia Stach rywalizuje na najwyższym poziomie ATP i gra z mocnymi zawodnikami. Raz wygrywa, raz przegrywa, ale najważniejsze, że rywalizuje z graczami typu: Berlocq, Dołgo,Giraldo, Garcia Lopez. Według mnie ogranie z mocniejszymi rywalami zaprocentuje i Ukrainiec dziś to wygra, zwłaszcze, że Dutra Da Silva nie stoczył jeszcze żadnego meczu w tym roku w Europie w turnieju głównym i póki co jesgo europejski bilans to 2/1, ale wszystkie 3 spotkania rozegrał w kwalifikacjach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Mahut/Roger - Hewitt/Matosevic 1 ✅

Panowie australia wylecieli już z singla i nie ma chyba większego sensu siedzieć tutaj dalej. Roger dalej w singlu, Mahut skupi się tu na deblu i będzie to dla niego niezłe przetarcie przed RG. Panowie u siebie powinni pocisnąć.

Korolev - Sisljing 1 ⛔

Korolev kwale przeszedł ładniutko. Na RG nie poleciał więc tutaj musi powalczyć o jak najlepszy wynik. Do tego Igor bez formy.

Cechinato +5,5 ✅

Fognini może olać ogólnie swój występ. Rok temu też poleciał w 1 rundzie, młodszy Włoch kwale przeszedł zaskakująco dobrze. Myślę, że powalczy, może urwie seta albo coś więcej
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Wszystko fajnie, tylko nie zapominaj o tym jak Serbowie traktują grę dla swojego kraju. Tam patriotyzm jest niemal równoznaczny z nacjonalizmem, dla przykładu -taki Djoković potrafi cały mecz w Davisie grać ze skręconą kostką. Dlatego też rok temu w DPŚ Troicki starał się ze wszystkich sił, bo reprezentował ojczyznę, a czy teraz ma po co walczyć na maksa? Śmiem wątpić, marny turniej tuż przed RG, nie pchałbym się w grę na Viktora, ale oczywiście nie twierdzę, że na pewno odpuści
ciekawe myślenie, że rozegrał mecze w kwalach i będzie zmęczony, jeśli je wygrał to chce tu pograć, a ostatnio jego gra wygląda bardzo solidnie jak na ten poziom, więc dla mnie jakieś teorie spiskowe odpadają, a nawet te spotkania, które grał w kwalach zaowocują w turnieju głównym
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Giraldo - Monfils 1 2,69 ⛔
Pinnacle



Plan jest prosty - Gael Monfils nie powinien przed RG grać dwóch turniejów z rzędu, byłoby to bez sensu patrząc pod kątem przygotowania się do RG. Moim zdaniem odpadnie dziś, najdalej w następnej rundzie. W Bordo stoczył kilka długich pojedynków i teraz czas na regenrację, tym bardziej, że wygrana w Bordo była tak naprawdę pierwszym pełnym turniejem francuza w tym roku. Wcześniej jedynie w Australi (Ouckland, nie AO) doszedł do półfinałów. Punktów żadnych nie broni w Nicei, rok temu odpadł w pierwszym meczu z Bakerem. Giraldo na pewno jest zawodnikiem, który postawi trudne warunki francuzowi i ewentualna porażka reprezentanta gospodarzy nie będzie wielką niespodzianką. W nomalnych warunkach (np. na RG) nie brałbym się na pewno za typowanie tego meczu, jednak dziś liczę na ulgowe potraktowanie spotkania przez Monfilsa, a jeżeli nie uda się dzisiaj, to w kolejnym spotkaniu ;)


edit: oj Giraldo, francuz był do łyknięcia jak nic ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bedene - Davydenko 2,30 4/10 ✅
Davy póki jeszcze gra to napewno chce sobie troche dorobić tu i tam, ze wskazaniem na tam. Bedene jest graczem, ktory ma na tyle duże umiejetnosci aby ograc Ruska bez żadnego walka. Spodziewam sie jednak, że Nikolay troche może odpuścić. Kiedy jest faowrytem to często są na korcie cyrki. Bedene to bardzo solidny i ambitny zawodnik. Dobre poruszanie sie po korcie i napewo grajac w wiekszym turnieju niz chall da z siebie wszystko. Rywal niekoniecznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
X 4

xmichal1989x

Użytkownik
Witam rzadko sie udzielam no forum. Mam pytanie czy sa jakies informacje w sparawie meczu Mathieu-Granollers? Mecz został przełozony czy ktos go oddał? Z góry dzieki za info.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Witam rzadko sie udzielam no forum. Mam pytanie czy sa jakies informacje w sparawie meczu Mathieu-Granollers? Mecz został przełozony czy ktos go oddał? Z góry dzieki za info.
Mecz odwołany. Mathieu zagra z Harrisonem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom