>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP Tour - Montreal 10.08.2015 - 16.08.2015

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Miejsce: Toronto, Kanada
Data rozgrywania: 10.08.2015 - 16.08.2015
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 1000
Pula nagród: $3,587,490
Oficjalna strona turnieju: http://www.couperogers.com/en/?home=true
Lista Startowa: http://www.menstennisforums.com/showthread.php?t=662481
Drabinka: http://www.couperogers.com/en/schedules-and-results/draws/
Plan gier: http://www.couperogers.com/en/schedules-and-results/order-of-play/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/canada/atp-montreal/
Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
justt 212

justt

Użytkownik
Smith - Youzhny 2 2.63 Pinnacle✅

Smith mimo 26 lat dopiero teraz zaczyn pukać do rozgrywek ATP. Dla mnie jest to gracz typowo na challengery. Youzhny nie broni tutaj żadnych punktów, ale wychodzę z założenia, że będzie chciał przerwać te swoje beznadziejną serię porażek. Rosjanin to o wiele lepiej wyszkolony technicznie zawodnik. Jeżeli będzie chciało mu się zagrać w tym spotkaniu na miarę swoich możliwości to powinien bez większego problemu poradzić sobie z Australijczykiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
D 71

devs

Użytkownik
Panowie jak to jest z kwalifikacjami lucky luserzy sa losowani czy ida wedlog rozstawienia ? chodzi mi o to czy dolgopolov bedzie musial walczyc zeby dostac sie do turnieju.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Polansky @3,00 [Betclic]
Widzę szanse. Kanadyjczyk zapadł mi w pamięć z 2013 roku, kiedy to przegrał w tymże turnieju dopiero z Nishikorim. Hard jest troszkę wolniejszy aniżeli amerykańskie, więc piłka będzie częściej w korcie i tu upatruje małe szanse. Schematycznie grający Ram jest do pokonania dzisiaj. Lekko można spróbować.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Panowie jak to jest z kwalifikacjami lucky luserzy sa losowani czy ida wedlog rozstawienia ? chodzi mi o to czy dolgopolov bedzie musial walczyc zeby dostac sie do turnieju.
Musi wygrać, bo Lucky Loserów biorą z ostatniej rundy kwalifikacji, jeżeli przegra w 1 rundzie kwalifikacji to będzie to bez znaczenia w razie wycofania się kogoś z głównego turnieju. On jest rozstawiony i tak z 3.
Na początku polecam zajrzeć tutaj i spojrzeć na wynik, a później na kursy - KLIK.
Chung H. - Stevenson K.
Lu Y.H. - Volfson D.
Polecane typy: 1 set, czyste zwycięstwo, +1,5 seta
Tutaj sytuacja dość podobna. Grają przeciwko gospodarzom, seta jak najbardziej mogą stracić, równie dobrze po pierwszym secie skreczować i tak oto kursy po 10-15 wejdą. Lu często kreczuje, a kim jest Chung, że na niego wystawiają kursy jakby był Djokovicem? Co prawda przeciwnicy to półamatorzy, ale świat tenisa nie takie rzeczy widział. To jest pierwsza runda kwalifikacji więc ta teoretycznie &quot;najgorsza&quot;. Zaraz drugi Masters w USA potem jeszcze US Open i wypadałoby się do jakiegoś lepiej przygotować, solidniej - tutaj okazja do &quot;zarobku&quot; - czas na fajrant. Na Winston-Salem jeszcze można poćwiczyć przed szlemem. Mało który tenisista gra całe US Open Series czyli (można dodać jeszcze do tego tak szczerze Newport, Bogotę) - Atlanta, Waszyngton, Kanada (w ramach ciekawostki, co roku jest zmiana miast z WTA - Toronto/Montreal) , Cincinnati, Winston-Salem, US Open.
Schnur-Bemelmans 1 @5.0
Gratki dx2! Jutro poleci zasłużona reputacja. Że też pominąłem ten mecz. ????
 
dx2 241,1K

dx2

Użytkownik
Schnur-Bemelmans 1 @5.0
A to ja zaproponuje w ten sposob. Brayden Schnur ma moim zdanei mnajwieksze szanse na wynik z mlodych Kanadyjczykow. Schnur juz rok temu dostal sie do turniej uglownego w Toronto. Tam przegral z Seppim 3-6 3-6. Schnur tez ladnie gral w Granby niedawno (przegral w 3 setach z Yoshihito Nishioka, a wiec na pewno juz bardzo perspektywicznym graczem). Kto wie. Bemelmans na pewno bije go ogranie mna glowe i zagral niezle w Waszyngtonie. Jezeli jednak w Kanadzie jest tak wysoki kurs na zawodnika, ktory juz raz pokonal sukcesywnie kwalifikacje do turnieju Masters Series to kurs 5 nie wydaje sie wcale tak glupim rozwiazaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
dx2 241,1K

dx2

Użytkownik
Young-R.Ram 1 @1.58
Young jest moze dziwnnym tenisista, ale umiejetnosci ma ogromne. Zbyt rzadko jednak to prezentuje. Zreszta co mozna powiedziec o zawodniku, ktory byl 2 w rundzie US Open. Teraz z reguly taki lepszy czas dla Donalda, wczoraj wygrana nad Rogerem- Vasselinem a po Waszyngtomei tez juz widac progres. RO ktemu niezly wystepo w Toronto, biorac pod uwage fakt, ze przegral w 2 rundzie po zacietej walce z pozniejszym polfinalista. Rajeev Ram nie tak dawmno dolozyl swoj drugi tytul w karierze, tylko ze to nie Newport. Wczoraj Rama smialo mogl ograc Polansky, ktory dosc dlugo nie gral w tenisa, wiec mysle ze tym bardziej moze to zrobic Young. Polansky w przeciwienstwie do rywala nei pozbieral swoich szans, ale wiekszy sukces worze dzis Youmgowi. Young to troche taki nieprzewidywalny gracz, ktory mzoe latwo oddac seta, ale smialo wygrac mecz. Przyklad chocby wczorajszy, ale czym dluzej ten mecz bedzie trwac, tym lepiej dla Younga.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Kudla + Donksoy @2.17 Betsafe
Kudla dobra forma, 4 runda Wimbledonu, półfinał w Atlancie. Z kolei Duckowrth kiedy tylko nie jest faworytem to z reguły odpada. Dobrze wygląda serwis Kudly, czy pierwszy, czy drugi - mała różnica względem wygrywanych piłek. Z kolei Duckworth drugie ma zdecydowanie słabsze. Generalnie nie podoba mi się zbytnio jego gra. Wczoraj z Marchenko uporał się w dwóch setach, ale nie zachwycał. Poza tym Illya słabiutko gra ostatnio. Denis miał o wiele trudniejszych rywali i potrafił ich ograć. Uważam, że jest w stanie ograć również słabszego Duckwortha.
Do dubla finał chelka. Donskoy nie dość że dobra forma ostatnio to wygrywa bardzo pewnie, wszystko w dwóch setach. Chiudinelli sporo się meczy ze słabszymi graczami. A Donskoy miał już groźniejszych rywali - choćby Grannolersa. Powinien wygrać tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Young-R.Ram 1 @1.58
Young jest moze dziwnnym tenisista, ale umiejetnosci ma ogromne. Zbyt rzadko jednak to prezentuje. Zreszta co mozna powiedziec o zawodniku, ktory byl 2 w rundzie US Open. Teraz z reguly taki lepszy czas dla Donalda, wczoraj wygrana nad Rogerem- Vasselinem a po Waszyngtomei tez juz widac progres. RO ktemu niezly wystepo w Toronto, biorac pod uwage fakt, ze przegral w 2 rundzie po zacietej walce z pozniejszym polfinalista. Rajeev Ram nie tak dawmno dolozyl swoj drugi tytul w karierze, tylko ze to nie Newport. Wczoraj Rama smialo mogl ograc Polansky, ktory dosc dlugo nie gral w tenisa, wiec mysle ze tym bardziej moze to zrobic Young. Polansky w przeciwienstwie do rywala nei pozbieral swoich szans, ale wiekszy sukces worze dzis Youmgowi. Young to troche taki nieprzewidywalny gracz, ktory mzoe latwo oddac seta, ale smialo wygrac mecz. Przyklad chocby wczorajszy, ale czym dluzej ten mecz bedzie trwac, tym lepiej dla Younga.
Nie wiem, z czym tu się nie zgodzić.
Wczoraj Polansky walczył z Raajevem do ostatniej piłki, mimo to, że Kanadyjczyk jest na ten czas wrakiem tenisisty.
Young ma dużo, dużo więcej do zaoferowania. Ram wczoraj sporo razy ratował się serwisem, a skoro kilka szans przyszło dla Petera, to powinno być ich dużo więcej dla Donalda.
Young 1,63 [Betsson]
pomeczowy edit: tak się musiało stać
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Alejandro Falla win @ 3,43 Pinnacle Sports
Jak dla mnie promocja bardzo lubię oglądać oraz grac Falle na twardej, szybka ręka doskonałe przewidywanie ruchu przeciwnika co pozwala mu dojść do najtrudniejszych piłek dla których większość tenisistów by się nie ruszyło ale to co mi się w nim najbardziej podoba to ominięcia jakie gra, są po prostu rewelacyjne a w meczach z nim często ogląda się je w kilkukrotnym wykonaniu ( podkreślam poziom naprawdę rewelacyjny)
Jedynym mankamentem jak dla mnie to jego serwis, wydaję mi się że mógłby trochę popracować szczególnie nad siłą. Ale to nie jest najważniejsze.
Jego przeciwnikiem jest Ukrainiec Dolgopolov którego fanem nie jestem, nie gra równego tenisa a gdy nie jest w dobrej dyspozycji potrafi przegrać z łosiami, wiadomo że można tak napisać o wszystkich ale on pokazuje to nadzwyczaj często.
Jego mecze są dość szarpane, ma dość trudny do odbioru serwis i wydaję mi się że w tym spotkaniu to będzie jego główna broń.
Dla mnie bd. równym zawodnikiem jest Alejandro i powinien sobie poradzić tym bardziej ze patrząc na jego ostatnie wyniki są całkiem przyzwoite, w przeciwieństwie do Ukraińca któremu chyba się dziś nie uda....
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Gonzalez @4.33⛔ 3 klasy za malo...
wczoraj gralem delikatnie przeciwko Chungowi, niestety pol amator z Kanady nie dal rady, ugral ledwo 3 gemy, co prawda Chung zrobil to co powinien, z drugiej strony Kolumbijczyk ogral cieniutkiego ostatnimi czasy Smyczka 6:2 7:5, wg mnie ten mecz to 50/50, bo kursy 1.20 na &#39;Ogorka&#39; to troche smieszne i nie zdziwie sie jak Gonzalez to wygra.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co prawda kwalifikacji nie gram za żadne pieniądze (w Pinnacle słaba oferta), ale może komuś się przydadzą typy i skorzysta.
Chung po 1,20 - serio? 19 lat, w tym roku wleciał do ATP i robią już z niego wielkiego gracza. Gra z Gonazlezem który ma 26 lat, liznął nie raz kilka dobrych meczów na hardzie. Seta może jak najbardziej wygrać po kursie ponad 2,00. Kto wie czy nie cały mecz. W pierwszej rundzie kwalifikacji nie dał żadnych szans Timowi Smyczkowi który ma polskie korzenie bodajże dziadkowie.
Gulbis po 1,50 - serio? Sezon 2015 beznadziejny, porażka goni porażkę, wyniki w porównaniu z rokiem wcześniej są o 180 stopni inne. Kogo on pokonał ostatnio? Illhana czyli Challenger najwyżej półki i tutaj Rolę który gra w większości na mączce. Mahut to jednak klasa, w Hertogenbosch wygrał turniej. Seta może wygrać jak i nie cały mecz.
Kudla po 1,50 - serio? Gracz z pokroju środowiska Challenger, co prawda ostatnio odpalił z formą, ale już wcześniej przegrał z Rolą. Duckworth to poziom podobny, jakbym miał wystawiać kursy to dałbym tu 1,90-1,90. Seta dla Australijczyka polecam. Plus za drobne czysty win.
Young po 1,50 - serio? Nigdy Donald chyba mnie nie przekona. Strata seta z Vasselinem który gra bardzo słabo w tym roku niczego dobrego nie wróży. H2H niby 5:1 z roku 2007, ale ich mecze były niezwykle zacięte. Ram jak najbardziej może wygrać seta, ostatnio wygrał turniej więc? Może i cały mecz wygra.
Herbert po 1,90 - To dobry kurs. Youzhny cały sezon gra beznadziejnie. Porażka z dużo niżej notowanymi przeciwnikami. Wygrał co prawda wczoraj mecz, ale w drugim secie zaczęła gotować mu się woda w mózgu i zrobiło się nerwowo. Herbart 24 lata, ambitny, pokonał w pierwszej rundzie Kokkinakisa po bardzo wyrównanym meczu.
@Edit: Dam jednak sobie spokój z typowaniem na czuja, bo jak widzicie kicha totalna wyszła ;). Dobrze, że nic nie grałem z tego.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Mój dzisiejszy typ dnia:

Dyscyplina: Tenis
Godzina: 16:00
Spotkanie: Lu Yen-hsun - Schnur Brayden
Typ: 2
Kurs: 5
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dwudziestoletni Kanadyjczyk coraz bardziej się ogrywa. W pierwszej rundzie kwalifikacji ograł dużo wyżej notowanego i nie grającego ostatnio tak źle Bemelmansa. Umie grać w swoim kraju co pokazał rok temu w Toronto, gdzie przebrnął przez kwalifikacje ale w pierwszej rundzie uległ Seppiemu 4-6 3-6. Oglądałem tamto spotkanie bo też wtedy stawiałem na Schnura. W drugim secie prowadził już z przełamaniem 3-1 jednak posypała mu się gra i przegrał 3-6. Nie grał źle, tylko zabrakło mu trochę regularności i spokoju w grze. Myślę, że teraz, już bardziej doświadczony Kanadyjczyk ma tutaj duże szanse żeby znowu trafić do turnieju głównego z serii Rogers Cup. Lu ma już swoje lata, nie ta szybkość co kiedyś. Widziałem go w kilku meczach w tym roku i gra bardzo nierówno. Brayden ma bardzo dobry serwis i jak to młodziak gra agresywnie i nie boi się atakować. Myślę, że taki tenis spokojnie wystarczy na dzisiejszego przeciwnika. Dodatkowo publiczność będzie wspierać &quot;swojego&quot;. C&#39;mon Braydan!

Dodatkowo warto grać Youzhnego, bo chyba Czarodziej w tym roku dobrze czuje się w Kanadzie i chce mu się grać. Kursy ok. 1,8 warte uwagi.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Mahut @2,20⛔ ehh...
Ja rowniez gram Francuza, bo w tym sezonie na Gulbisa to szkoda zlotowki, nie tak dawno grali na gsie i kurs byl jeszcze wyzszy na Mahuta i tez pobralem jak sie okazalo bardzo trafnie, nie widze zadnych argumentow w obecnej formie za Gulbisem, szarpana gra, panika w oczach i brak motywacji.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Kudla + Donksoy @2.17 Betsafe
Kudla dobra forma, 4 runda Wimbledonu, półfinał w Atlancie. Z kolei Duckowrth kiedy tylko nie jest faworytem to z reguły odpada. Dobrze wygląda serwis Kudly, czy pierwszy, czy drugi - mała różnica względem wygrywanych piłek. Z kolei Duckworth drugie ma zdecydowanie słabsze. Generalnie nie podoba mi się zbytnio jego gra. Wczoraj z Marchenko uporał się w dwóch setach, ale nie zachwycał. Poza tym Illya słabiutko gra ostatnio. Denis miał o wiele trudniejszych rywali i potrafił ich ograć. Uważam, że jest w stanie ograć również słabszego Duckwortha.
???? Denis Kudla vs James Duckworth dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2,610
PinnacleSports

Bez urazy, ale pozwolę się nie zgodzić z powyższym. &quot;Wczoraj z Marchenko uporał się w dwóch setach, ale nie zachwycał.&quot; - skąd takie stwierdzenie, skoro nie było transmisji z tego meczu? Ja wynik meczu śledziłem na LIVE i James grał jakby kontrolował spotkanie i łamał, kiedy łamać trzeba było... Co do dyspozycji Duckwortha to wg mnie nie jest zła, a mecz z Nishikorim tylko to potwierdza. Sam Japończyk w wywiadzie po meczu przyznał, że rywal zagrał bardzo dobre spotkanie i musiał się sporo namęczyć, aby wygrać tamto spotkanie. Forma zatem jest, skoro Australijczyk był w stanie nawiązać walkę z nr. 5 na świecie! W tym roku bilans na nawierzchni HARD Duckworth ma niezły i w moim odczuciu kursy wystawione na to spotkanie są przesadzone. Owszem Kudla miał fajną trawiastą część sezonu, ale SF z Atlanty bym się nie podniecał, bo kto oglądał jego mecze tam wie o co chodzi... Sock przeszedł całkowicie obok meczu oddając spotkanie bez walki, Sela zagrał słabiutko, z Harrisonem decydował tie break w trzecim secie, więc mogło być różnie. Wg mnie ten mecz to typowe 50/50, więc kurs na James jak najbardziej do grania.
 
R 136

rw

Użytkownik
Thomaz Bellucci - Pablo Cuevas 2 2,50 Pinnacle

- potencjał na podobnym poziomie
- obydwaj preferują clay
- jak to typowe ziemniaki hard is bad
- ranking podobny
- H2H 1:4 (1 mecz na twardych win Bellucci 2:1)

Szacuje szanse na 50/50 więc kurs przyjemny.

3/5

Dancevic - Andujar 1 2,59 Pinnacle

- Andujar mimo rozwoju na przestrzeni lat to cały czas dno na twardych, który może przegrać z większością grajków z poziomu challenger.
- Hiszpan na hardzie bilans 1:7 plus takie wtopy jak Klec czy Rublev

1/5
 
F 263

fidelio

Użytkownik
???? Denis Kudla vs James Duckworth dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2,610
PinnacleSports


Bez urazy, ale pozwolę się nie zgodzić z powyższym. &quot;Wczoraj z Marchenko uporał się w dwóch setach, ale nie zachwycał.&quot; - skąd takie stwierdzenie, skoro nie było transmisji z tego meczu? Ja wynik meczu śledziłem na LIVE i James grał jakby kontrolował spotkanie i łamał, kiedy łamać trzeba było...
Jakby kontrolował. Jakby zaczął od 0:2 w gemach w pierwszym secie. I jakby zamiast Marczenki był Kudla to może jakby wygrał tego pierwszego seta po przełamaniu Duckworta. Chociaż typu nie neguję bo kurs atrakcyjny, szanse są, ale nie widzę ich aż tak różowo.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Bellucci 1,60 [Pinnacle]
Kursy nie są przypadkowe. Nie ma oczywiście wątpliwości, że byłyby one odwrotne na mączce (przykładem tegoroczny Istambuł), lecz dzisiaj gramy na szybkiej nawierzchni. Cuevas jest tenisowym impotentem w tych warunkach. Bellucci również preferuje ziemie, nie gra zbyt dużo w innych imprezach, ale ma zdecydowanie większe umiejętności od Pablo na szybkich kortach czy też halach. Grali ze sobą w tym roku w Miami i wygrał Thomaz. Teraz tysiącznik w Kanadzie, więc jest o co zagrać.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Berdych/Sock @1,83
Jak widac kursy sa wyrownane, pewnie ze wzgledu na nazwiska Panow po drugiej stronie siatki, dwoch leworecznych hiszpanow, ktorzy debla graja bardziej rekreacyjnie i zeby sie ograc na nawierzchni niz nastawiajac sie na sukcesy, Sock bardzo porzadny deblista (nie wiem czemu nie gra juz z Vaskiem, ale sadzac po formie tego drugiego to sie nie dziwie) + Berdych, ktory warunki do debla ma, choc nie jest tu wirtuozem, ale serwowac potrafi, jest wysoki, wiec powinno mu to pomoc, mysle, ze kurs przesadzony, dlatego pobieram.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Simon + Tsonga @ 1,7 Pinnacle ✅
Pierwszy z Francuzów Gilles Simon gra dziś z Andreasem Seppim. Simon dobrze czuje się na nawierzchniach twardych, w przeciwieństwie do Seppiego, który nie ma najlepszego bilansu na hardzie. Obaj jak do tej pory nie grali jeszcze na US Open Series, więc żaden nie ma przewagi lepszej aklimatyzacji. Włoch owszem potrafi grać wymiany, ale Simon jest świetny jeśli chodzi o utrzymywanie piłki w korcie, zresztą jego forma w nadchodzącym okresie powinna rosnąć gdyż ma do obrony sporo punktów z końcówki 2014. H2H 5-1 dla Simona, liczę na kolejne jego zwycięstwo.
Drugi z Francuzów Jo Wilfried Tsonga zagra z Borną Coricem. Coric radzi sobie na hardzie i może być groźny, ale liczę na Tsongę, bo pokazał nie tak dawno, że wraca do bardzo wysokiej formy. W tamtym roku w analogicznym turnieju w Toronto wygrał pokonując po drodze całą światową czołówkę tenisa - Djokovica, Murraya i Federera. Do obrony jest 1000 punktów i Francuz po prostu musi się sprężyć na 100% w tym turnieju, więc porażka z Coricem nie wchodzi w grę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom