>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Monte-Carlo, 12.04.-19.04.2015

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Berdych T. - Monfils G.
Berdych T. ::: 1,88 ::: Pinnacle ::: 2/10
H2H 5:1 z lat 2008-2015 i tylko raz wygrał Monfils, ale było to w 2013 roku na mączce podczas turnieju French Open. Padło wtedy aż 5 setów, a ostatni zakończył się wynikiem 7:5 dla Francuza. Nie będę ukrywał faktu, że jest to trochę dość ryzykowny typ, ale Czech w 2015 roku prezentuje się w miarę równo, zresztą tak jak od dobrych kilku lat. Monfils gra tu świetnie, pokonał Federera, a dzisiaj Dimitrova który zawiódł totalnie, ale przeciwko Berdychowi będzie mu znacznie trudniej, bo Tomas zagrywa dość płaską piłkę co ewidentnie nie sprzyja dobrej grze Gaela. Tak naprawdę to Czecha zatrzymują w tym sezonie tylko najlepsi zawodnicy jak Djokovic, Murray, Federer, Ferrer czy Wawrinka. Liczę na fajny zacięty mecz i niewykluczone, że nawet i 3 setowy.
Wynik: 6:1 6:4 ✅ @Edit: Około 4-5 fajnych zagrań Monfilsa nagrodzonych brawami i to by było na tyle z tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Bolelli/Fognini-Dodig/Melo 2-0
Bolelli/Fognini 1.85 MarathonBet 1.83 Pinnacle✅✅✅ IZZI

Przez jedną noc się wiele nie zmieni, więc spokojnie mogę powtórzyć, co pisałem przed meczem Makaronów z Francuzami:
Tutaj wiele pisać nie będę. Krótkie argumenty. Mączka na pewno jest atutem Makaroniarzy. [...] Za to Fogowie rozgrywają genialny sezon, gdzie na uwagę najbardziej zasługuje ich triumf w AO.
Tutaj mamy podobną sytuację, Dodigi nie lubią az tak grać na mączce, jak na hardzie. Wprawdzie w tamtym sezonie zaliczyli dwa dobre wyniki na tej nawierzchni, bo finał tutaj, którego bronią oraz półfinał w Barcelonie, jednak najczęściej Melo gra z innymi partnerami(Knowle) w turniejach na cegle. Tutaj zarysowuje się przewaga Włochów, gdyż oni mączkę wręcz uwielbiają. Ta para jest takim powiewem świeżości w świecie deblowym w tym sezonie. Notują wręcz genialne wyniki, ograli w poprzednim meczu Francuzów o podobnej charakterystyce, to mogą to powtórzyć z Dodigami, a kurs imo do tego zachęca.
Bryan/Bryan-Matkowski/Zimonjic 2-0
Matkowski/Zimonjic+1.5seta 2.17 MarathonBet⛔
DW 2-1 4.15 MarathonBet
⛔
W żadnym normalnym buku takiego zdarzenia jeszcze nie ma, ale powinno być. Bet bardziej przeciwko Bryanom, niż za Matkami. Braciaki mają niestabilną formę, pokazali to już dzisiaj. Dobry 1.set, gdzie łatwo ograli Katalończyków, zaś w drugim zgoła odmienna gra i dali się dwukrotnie połamać, co skończyło się wynikiem 2-6. Tutaj muszę się przyznać do błędu, połasiłem się na 4.15 na Granollersów, zamiast wziąć bezpieczniejsze handi setowe za ponad 2.0. Tutaj właśnie tak zrobię, chociaż szansę na zwycięstwo Matek jest imo bardzo małe. Jednak z setem już tak może nie być. W miarę łatwo ogrywają tutaj swoich rywali, wyjście z np. *30-40 nie stanowiło dla nich problemów i to nieraz. Solidność Matek i przestoje Braciaków powodują, iż myślę, że bet na seta Polaka i Serba wydaje się nie być złą opcją, a wręcz czymś godnym uwagi. Oczywiście tak będzie, jeśli któryś buk wystawi ponad 2.00 na to zdarzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Djokovic - Nadal ---- Djokovic @ 1,45 ✅
Serb idzie jak burza od początku tego sezonu, przegrał tylko w Dubaju ze świetnie grającym Federerem. Nadal natomiast ma problemy. Dość przeciętny występ na AO, później przenosiny na mączkę i wygrany turniej w Buenos Aires, porażka z Fogninim w Rio. To pokazuje, że Hiszpan nie jest nie do pokonania na jego ulubionej nawierzchni. Co prawda jest wciąż bardzo groźny z racji niesamowitej rotacji z którą potrafi zagrywać piłki. Niektórzy tutaj na forum mówią, że gra &quot;baloniki w środek kortu&quot;, ale tak naprawdę taka piłka jest trudna do odegrania, bo odbija się od kortu w nienaturalny sposób i w rezultacie rywale robią sporo błędów. Djokovic jest jednak w takiej formie, że powinien sobie z Nadalem poradzić. Serb znany jest z mistrzowskiej gry w obronie, a próby ataku Nadala kończą się coraz częściej wyrzuceniem piłki w aut. Jeśli Djokovic nie zaliczy przestoju w tym meczu, to może się to skończyć wynikiem 2:0 w setach.
Jeszcze może coś będzie z tego Nadala, grał całkiem nieźle. Może na Roland Garros się wyrobi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
=================================================================
c.d &quot;trzysetówek&quot; :smile:
=================================================================

???? Tomas Berdych v Gael Monfils (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK 61 64 ⛔⛔⛔ :-|
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 2,25
Bet365
@edti
Monfils kompletnie nie podjął walki w tym meczu... :?
Szybko, szybko, bo mecz już za chwilę... ????
Stawka tego meczu olbrzymia i moim zdaniem w dwóch setach rozstrzygnięcia w tym spotkaniu nie będzie. Tomas do SF miał zdecydowanie łatwiejszą drogę niż Gael, który jak okazał się &quot;czarnym koniem&quot; tego turnieju pokonując Federera, Dimitrova czy Dolgo. Berdych potrafi grać z Francuzem, ale ten drugi błyszczy kapitalną formą i dziś Czech może wcale nie mieć tak łatwo. Nie mniej jednak na pewno jednemu i drugiemu będzie zależało na osiągnięciu finału takiej imprezy i powinno być w tym meczu sporo walki.
=========================================================================
???? Novak Djokovic v Rafael Nadal (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK 63 63 ⛔⛔⛔
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 2,62
Bet365

Długo o tym typie myślałem i ostatecznie nie dało mi i postanowiłem spróbować ???? Większość typuje WIN Djokovica w tym meczu i chyba wydaje się to słuszne, gdyż w zasadzie wszystko na to wskazuje. Forma Serba kapitalna, wygrywa z każdym jak chce Nie mniej jednak dziś po drugiej stronie siatki będzie &quot;król mączki&quot; i na pewno stopień motywacji zarówno u Djoko jak i Nadala będzie ogromny. Serb na pewno będzie chciał pokazać swoją moc i wygrać zdecydowanie z Hiszpanem, ale czy tak będzie? Wg mnie niekoniecznie, bo Nadal na pewno tutaj nie odpuści nawet centymetra kortu. Wielu typowało, że już Ferrer go pokona, ale Nadal i tak szalę zwycięstwa przechylił na własną stronę. On potrafi (nawet nie będąc w super formie) wygrywać ogromną większość swoich spotkań. Tutaj temperatura spotkania ogromna, bo to taki trochę przedwczesny finał i jestem przekonany, że Nadal będzie chciał potwierdzić swoją dominację z przeszłości na kortach ceglastych. Wg mnie nawet jak przegra dziś z Serbem, to nie przegra to zera i zobaczymy kapitalne widowisko. Nadal potrafi się mocno nakręcać podczas danego meczu czy turnieju i na pewno wygrane z Isnerem i Ferrerem dodały mu pewności siebie. Ja bym dziś Nadala na swojej kochanej mączce tak całkowicie nie skreślał i moim zdaniem mocno się dziś Serbowi postawi!
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
ATP Monte-Carlo 2015
Djokovic - Nadal
Typ: Djokovic 2:[email protected]
✅✅✅\

/Nadal dzisiaj sobie pobiegał, ale to nieobliczalna bestia. W pewnym momencie zgłupiałem. Djoko wydawał się przygaszony. Pomyślałem, że Nadal w trzech... Dawno nie widziałem tak zmęczonego NAdala. To nowa wiadomość. Jego styl na kogos tak dyspowanego jak Djoković sprawdza się coraz słabiej. W Paryżu może być interesująco i to nie Nadal będzie chyba faworytem... /

Analiza:
Kilka przemyśleń „na chłopski rozum”, bez wchodzenia w szczegóły. Jak obaj grają i jakie mają dzisiejsi przeciwnicy sezony, wszyscy wiemy.
Nadal w Monte Carlo miał dwa trudne mecze. Z Isnerem cudem wygrał, oraz z Ferrerem. Davida ograł fizycznością i tym, że przeciwnik nie ma kończącego uderzenia.
Djoko ma wszystko. Piłki lecą dokładnie tam, gdzie Serb chce je posyłać. I długość i kąty – wszystko. Świetna gra w obronie, jak ma problem – zaserwuje asa. Gdy wyrzuci przeciwnika z kortu, dojdzie do siatki i zagra kończącego woleja.
Nadal ma dziś po drugie stronie przeciwnika kompletnego, a bieganie 3 metry za linią końcową to tenis anachroniczny, który wystarcza na graczy bez piłki kończącej.
Dziś przewiduję, że Nadal narobi mnóstwo kilometrów. Będzie się bronił. Podczas kontrowania, przechodzenia do ataku popełni kilka błędów i po meczu. Wystarczy po jednym przełamaniu w secie (6/4, 6/4???)
Dlaczego 2:0. Djoko ma z Nadalem stare porachunki do wyrównania i wyjdzie na mecz bardzo zmotywowany. Jest świetnym taktykiem, ma znakomity sztab. Wszyscy wiemy, że jak pójdzie na trzy sety, to szanse Nadala nawet bez formy itd. rosną. Hiszpan żywi się energią gry, siłą przeciwnika. Djoko to wie i będzie chciał mecz zakończyć na najkrótszym możliwie dystansie.
Gratuluję kilku osobom z działu dobrych typów z Monte Carlo!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
betinos 200

betinos

Użytkownik
Djokovic-Nadal
Typ: Nadal
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365

Widze większość osób stawia tu na łatwe zwycięstwo Djoka...Ale zaraz, zaraz taki kurs na Nadala na jego ulubionej nawierzchni?Widzę tu pewną analogię...Wiekszość osób z tego forum w już w zeszłym roku obwieszczała koniec Nadal na RG...I co i nic hiszpan wygrał w Paryżu ogrywając w finale właśnie serba...Po drugie owszem Djokovic jest w formie ale miewa także przestoje.Mógł np. przegrac z Dołgopolovem,gdyby nie kontuzja mózgu, jak niektórzy na tym forum piszą o psychice ukrainca ;).Być może się mylę ale wydaje mi się ze mecz bedzie zacięty i tym samym taki kurs na Rafe to jest value.Cenie obu tenisistów, nawet bardziej lubię Djokovica, ale trzymam dziś kciuki za Nadala.Vamos Rafa!!!!!
Ps.Taki mecz a tu prawie w tym samym czasie Barcelona - Valencia:-(...
Przepraszam już poprawiłem...
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Podsumowując dzisiejszy półfinał pomiędzy Djokoviciem a Nadalem, stwierdzam że Hiszpan jest w stanie powalczyć podczas tegorocznego RG. Obaj panowie zagrali całkiem fajne spotkanie, przyjemne dla oka, ciekawe a niekiedy nawet kosmiczne wymiany. Mimo wszystko zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Serb ale co podczas tego meczu dość wyraźnie wpadło mi to fakt tak jakby Nadal ten mecz potraktował jako nazwijmy to mało elegancko trening lub inaczej generalny sprawdzian przed zbliżającym się RG. Nie mam pojęcia jaką ocenę Hiszpan sam sobie wystawił po tym pojedynku ale w moim odczuciu zaliczył ten test na bardzo dobrą ocenę. Dlaczego tak? Widać wyraźnie że forma Rafy zwyżkuje - gdyby obaj mierzyli się podczas AO śmiem twierdzić że Nole mógłby wtedy Nadala przejechać niemiłosiernie. Tutaj co prawda można powiedzieć gładkie 6:3 6:3 ale pod tym wynikiem kryje się bardzo wiele walki. Wyraźnie było widać że momentami Nadal grał swój najlepszy tenis, starał się biegać do wszystkiego, bronił z głębokiej defensywy, uderzając z wielką siłą. A w pewnych momentach wyraźnie odpuszczał, tak jakby nie chcąc ryzykować jakimś urazem czy coś w tym stylu. Nadal nie miał tu nic do stracenia, punkty obronił nawet z zaliczką. Więc po co forsować tempo i ryzykować skoro jego wielki turniej już niedługo? Jeszcze trochę Hiszpanowi brakuje szczególnie widać jeszcze braki w przygotowaniu kondycyjnym, regularność uderzeń już jest na przyzwoitym poziomie. Znając temperament Rafy do RG ogarnie swoją grę i może wciąż nie będzie faworytem do zwycięstwa ale myślę że jednak może być w stanie zgarnąć ten tytuł. Do tego należy zwrócić uwagę że do tej pory Novak wygrywa wszystko co leci i wiadomo że podczas Szlemów Serb nie kalkuluje ale równie dobrze podczas trwania turnieju może trafić mu się rywal który w jakiś sposób może go wyeliminować. Działa to niby w obie strony ale co jak co ale moim zdaniem jest większe prawdopodobieństwo że na mączce ktoś inny szybciej wyeliminował by Novaka niż Rafę. Obecnie Rafę na cegle to tylko Serb jest w stanie pokonać. Podsumowując, nie chce jeszcze typować zwycięscy RG ale wyraźnie widać że Hiszpan ewidentnie przygotowuje się pod ten jeden turniej i w mojej ocenie będzie na niego gotowy w 100% (oby bo również wyraźnie widać i przynajmniej ja odczuwam brak rywalizacji Novak - Rafa) cała wielka 4 daje ciała i ciągłe nieprzerwane panowanie Serba już trochę nudzi. Nie to że zabraniam mu wygrywać ale tak na prawdę kto jest w stanie mu zagrozić? Stary Roger coś tam próbował ale z marnym skutkiem, Murray to już w ogóle tragedia, o Staśku nawet nie wspomnę. A tak do tej pory Serb ogrywa samych ogórków. Brak formy u Nadala bardzo widocznie przekłada się na mniej emocjonujące mecze i bardzo bym sobie życzył aby rywalizacja pomiędzy tymi dwoma zawodnikami znowu wróciła do ATP i to na najwyższy poziom! Mam nadzieję że na RG będzie pod tym względem przełomowy.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Novak Djokovic v Tomas Berdych (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK 75 46 63 ✅✅✅
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 4,50
Bet365
@edit
a nie mówiłem :cool:


Serio? Aż taka przepaść dzieli aktualnie Novaka i Tomasa, aby w finale ustawiać kursy 1,07~~9,00?? Przecież tutaj może się wiele nieoczekiwanego wydarzyć, to finał przecież, a wiadomo, że już nie raz w finałach widzieliśmy super sensacje... Nie twierdzę, że Tomas wygra to spotkanie, ale na pewno się nie położy na korcie mając na wyciągniecie ręki triumf w Masterze ???? Prezentuje się tutaj bardzo solidnie i dla mnie najważniejsze będzie nastawienie Czecha. Mam nadzieję, że nie spali się psychicznie już przed meczem i że będzie potrafił powalczyć z Novakiem. Na CLAY grali ze sobą dwukrotnie i... w obydwu meczach padły trzy sety (w Rzymie 2013 wygrał Tomas, tutaj w 2012 wygrał Djoko). Oczywiście od tamtego czasu sporo się zmieniło w grze zarówno jednego i drugiego (Novak zrobił ogromny progres), no ale jednak jakiś to wyznacznik jest. W tym roku spotkali się w Dubaju i Tomas, który w tamtym mecz też był skazywany na pożarcie, potrafił się postawić i seta ugrać. Ktoś może powiedzieć, że w drodze do finału Berdychowi się fajnie ułożyła drabinka i aż tak wiele się nie musiał &quot;wysilać&quot;, no ale jednak Monfilsowi (którego wielu typowało na WIN z Czechem) Tomas potrafił narzucić swój styl gry i Francuz nie miał wiele do powiedzenia. Wcześniej z Bautistą-Augutem pokazał charakter w tiebreaku pierwszego seta, gdzie obronił dwie piłki setowe. Zatem, układ drabinki na pewno in plus dla Berdycha i pod kątem wydolności powinno w dzisiejszym finale być wszystko ok. Moim zdaniem dziś Tomas zaskoczy wiele osób ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom